Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011, cz.18 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 06:55   #61
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
Melduje sie i przepraszam, za nieobecnosc w poprzednim watku
już myślałam że o nas zapomniałaś

widziałam że szalejesz na blogu - mnie wena powoli opuszcza i chęci do diety

ja wracam do wyra - nie chce mi się siedzieć zwłaszcza że w tv nic nie ma i pogoda do pupci delikatnie mówiąc.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:02   #62
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 410
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Witam dziewczyny w nowym watku ale pędzimy

XxXJuSstiii- co sie dzieje? mam nadzieje ze sie ułoży , powodzenia !!!

ja was nadrobiłam od wczoraj zajeło mi to godzine. Apropo wczorajszej dyskusji to ja bym chciała mojego TZ widziec w jasnym garniaku na weselu naszym , moze nie zaraz białaym ale np ekri- jeszcze nie przymierzal wiec nie wiem czy by mu pasował ale bardzo mi sie podobaja jak Państwo Mlodzi wyrózniaja sie w grupie gosci. Bo przewaznie kazdy ma ciemny garniak

a co do kosztów to moe tak wygladaja
sala 180 za osobe X100 osób 18 000 (cene moze wzrosnac do przyszłego roku o 20zł wiec my odrau szykujemy sie na najgorsze wiec 20 000
foto 1400
DJ 1500
hotel 45/osX 25osób 1125
suknie garniak itp 4000
i juz wyszło 28 000 :/
najwiecej niestety ciagnie nas sala
31_lip_2011_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:25   #63
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Dzień dobry. Witam się w nowym wątku ide poczytać końcówkę starego
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:31   #64
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Dzień dobry laski
Widzę,że nowy wątek jest. Lecicie jak burza!
Poruszyłyście temat kosztów-z doświadczenia Wam powiem,to jest najgorsza część wesela i ślubu-nigdy nie da się ograniczyć do konkretnej kwoty... Niestety.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:31   #65
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 410
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

ide na kaweke , ma ktoras tez ochote ? i napije sie ze mna ?


jeszcze jeden i bede miała setny/100 post
31_lip_2011_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:36   #66
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Ja bym się napiła,ale mi nie wolno,dlatego poproszę herbatkę.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:51   #67
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
hmm.. niezbyt mi to dobre wrozy
no dlatego ja już mam doła i depresję a egzam dopiero 13 czerwca
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Cześć.

Nie tęskniłyście Poza Lusi
Fakt, poszłam wczoraj się pobawić i żaluję...
Nie rozmawiam z TŻem, nie śpimy w jednym pokoju i cały dzień nie było mnie w domu, jutro też nie będzie. Nie chce na niego patrzeć. Jestem wściekła i coraz bardziej dojrzewam do myśli, żeby odwołać ślub, a przynajmniej kościelny. Bo później może być tylko gorzej.
Dziś znów się upiłam, jutro pewnie zrobię to samo. Nie będę miała teraz dla Was za dużo czasu.
Nadrobiłam ostatni wątek ale nie chce mi się niczego komentować. Wybaczcie.
Jutro idę pilnować Amelki od 10.00, więc rano na chwilkę może wpadnę

Fajny tytuł ale ja bym zagłosowała na ten z bzami...

Dobrej nocy
ejj.. mam nadzieję, że to tylko przez stres związany z Twoją maturą i dojedziecie szybciutko do porozumienia !!
Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
ide na kaweke , ma ktoras tez ochote ? i napije sie ze mna ?

ja poproszę bo zaraz spadnę ze stołka i mi kiosk okradną ]

a także WITAM nowy dzień i nowy wątek
PS: nie wyspałam się i zmierzła jestem

a wczoraj na noc jak mnie TŻ wkurzył tzn bardziej teściowa rzecz jasna pamiętacie może, jak pisałam, że TŻ pożyczył jej nasz samochód i oddała a w środku chlew i pustka w baku? w tym samym czasie ona zostawiła nam swój popsuty przy czym jechaliśmy nim tylko do siebie do domu i raz TŻ pojechał do rpacy bo padało (w dwie str jakieś 6km) i ta piz... nie dość że nam zostawiła auto bez paliwa to jeszcze od TŻ wzięła 20 zł na benzyne do swojego bo my niby wyjeździliśmy nosz kur... ! mam ochote wziąć tą babe i jej łeb przy samej du.. upier... nie chodzi tu o kwotę bo przez te 20 zł nie zbiednieje ale sam faklt.. wie ... że nam się nie przelewa, do tego zbieramy na wesele to jeszcze bierze od nas kase za nic (w końcu to ona się zamieniła samochodami )

ja się jej czepiam bez powodu czy mam rację?
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 07:52   #68
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cześć
Życzę Wam miłego dnia i do kliknięcia później
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:56   #69
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 410
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

moim skromnym zdaniem potterka masz racje - wogole beszczelna baba ze nawet nie pomyslala by sie z wami uczciwie rozliczyc po zamianie wrrr moze twoj TZ powinien z na o tym pogadac ale nie dac jej wtedy ty 20 zl w ramach tego ze ona wam tez wyjezdziła :/ glupie sytuacje a tak psuja atmosfere
31_lip_2011_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:04   #70
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem potterka masz racje - wogole beszczelna baba ze nawet nie pomyslala by sie z wami uczciwie rozliczyc po zamianie wrrr moze twoj TZ powinien z na o tym pogadac ale nie dac jej wtedy ty 20 zl w ramach tego ze ona wam tez wyjezdziła :/ glupie sytuacje a tak psuja atmosfere
coś Ty z nią porozmawiać się nie da.. powiesz jej cokolwiek złego (np. że jakieś danie u niej ci nie smakuje bo po prostu nie jadasz takich rzeczy) to zaraz płacz i obraza na cały świat.. już zapowiedziałąm TŻ że w du.. ją mam i zadnego auta jej wiecej nie pozyczymy... już pomine fakt, że powinnam jej policzyć za zużycie opon (za Łódź i spowrotem jest kawałek), oleju, płynów itp. Ale przecież ona wielce biedna jest ! szkoda ze syna nieroba z domu nie wypieprzy tylko mu usługuje - powiedziałam jej to prosto w twarz kiedyś łzy w oczach miała ale nie dotarło.. woli narzekać, że nie ma na nic pieniędzy (na wycieczki, imprezy i alkohol ma... )

mogłabym tak cały dzień opowiadać jaka to ona zła itp.
no z***utała mi krowa jedna humor na 3 dni teraz
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:09   #71
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 410
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
coś Ty z nią porozmawiać się nie da.. powiesz jej cokolwiek złego (np. że jakieś danie u niej ci nie smakuje bo po prostu nie jadasz takich rzeczy) to zaraz płacz i obraza na cały świat.. już zapowiedziałąm TŻ że w du.. ją mam i zadnego auta jej wiecej nie pozyczymy... już pomine fakt, że powinnam jej policzyć za zużycie opon (za Łódź i spowrotem jest kawałek), oleju, płynów itp. Ale przecież ona wielce biedna jest ! szkoda ze syna nieroba z domu nie wypieprzy tylko mu usługuje - powiedziałam jej to prosto w twarz kiedyś łzy w oczach miała ale nie dotarło.. woli narzekać, że nie ma na nic pieniędzy (na wycieczki, imprezy i alkohol ma... )

mogłabym tak cały dzień opowiadać jaka to ona zła itp.
no z***utała mi krowa jedna humor na 3 dni teraz
kurcze faktycznie głupia baba- a ja narzekalam na swoja , znam duzo własnie takich sytuacji kiedy mamuski usługuja swoim synalka a oni nic nie robia albo jesczze żeruja na kasie matki a one sie na to godza- poprostu nóż sie otwiera- podobno to dlatego ze matki sie boja ze taki synalek sie usamodzielni i one zostana same , i ze chca czuc siepotrzeba itd itd :/
31_lip_2011_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 08:13   #72
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cześć w nowym wątku i miłego dnia
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:15   #73
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Dzień dobry i mykam się ubierać - jadę na uczelnię A deszcze leje, blech

miłego dnia, wpadnę wieczorem
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:19   #74
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Ależ tu spokojnie dziś
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:23   #75
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cześc Dziewczyny Już nowy wątek

Pogoda nas nie rozpieszcza.

Liczycie tak sobie budżet na wesele a powiem szczerze, że myśmy tego nie zrobili. Dzis po pracy usiade i się tym zajme
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:26   #76
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
kurcze faktycznie głupia baba- a ja narzekalam na swoja , znam duzo własnie takich sytuacji kiedy mamuski usługuja swoim synalka a oni nic nie robia albo jesczze żeruja na kasie matki a one sie na to godza- poprostu nóż sie otwiera- podobno to dlatego ze matki sie boja ze taki synalek sie usamodzielni i one zostana same , i ze chca czuc siepotrzeba itd itd :/
może faktycznie tak jest bo TŻa tak nie traktowała tylko od razu do pracy wyganiała ale to ją mimo wszystko ine usprawiedliwia, że głupia jest
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:27   #77
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

witam w nowym wątku
chciałabym się pochwalić, że robię sobie długi weekend - tzn. jutro mam wolne od pracy

potterka - myślę, że albo powinnaś nacisnąć na TŻ żeby z Nią poważnie porozmawiał o aucie itp.; nie powinna Wam się mieszać w życie i psuć humoru a jak sie nie da poważnie rozmawiać to może trzeba ograniczyć kontakty do minimum i trudno
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:28   #78
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Justii
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:28   #79
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez isabele Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczyny Już nowy wątek

Pogoda nas nie rozpieszcza.

Liczycie tak sobie budżet na wesele a powiem szczerze, że myśmy tego nie zrobili. Dzis po pracy usiade i się tym zajme
czasem lepiej nie liczyć, bo można się załamać
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 08:29   #80
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cześć Nie wyspałam się... musiałam jeszcze napisać jedno pisemko, umyłam hery i zaraz spadam do Amelii a tak mi się nie chce teraz... Wczoraj strasznie późno poszłam spać, nie mogłam zasnąć

Miłego dnia Dziewuszki, wpadnę wieczorkiem a i dziękuję za przytulaski
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2010-05-13 o 08:30
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:29   #81
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

a tak wogóle to ile się liczy alko na osobę? 0,5/os czy 0,7 na parę? to samo z sokami? 2l/os soków + np. woda i napoje gazowane po ile? wie to ktoś?
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:30   #82
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Ja bym się napiła,ale mi nie wolno,dlatego poproszę herbatkę.

też bym się napiła...

ale Honolinko herbatkę z tobą zawsze!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:32   #83
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

XxXJuSstiii kochana mam nadzieję, ze wszystko się ułoży

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
Melduje sie i przepraszam, za nieobecnosc w poprzednim watku
cześć wybaczamy ale w tym musisz się więcej udzielać

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Dzień dobry laski
Widzę,że nowy wątek jest. Lecicie jak burza!
Poruszyłyście temat kosztów-z doświadczenia Wam powiem,to jest najgorsza część wesela i ślubu-nigdy nie da się ograniczyć do konkretnej kwoty... Niestety.
cześć a wiesz ile ci wyszło za całe wesele?? i jaka kwota cię zaskoczyłą??

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a wczoraj na noc jak mnie TŻ wkurzył tzn bardziej teściowa rzecz jasna pamiętacie może, jak pisałam, że TŻ pożyczył jej nasz samochód i oddała a w środku chlew i pustka w baku? w tym samym czasie ona zostawiła nam swój popsuty przy czym jechaliśmy nim tylko do siebie do domu i raz TŻ pojechał do rpacy bo padało (w dwie str jakieś 6km) i ta piz... nie dość że nam zostawiła auto bez paliwa to jeszcze od TŻ wzięła 20 zł na benzyne do swojego bo my niby wyjeździliśmy nosz kur... ! mam ochote wziąć tą babe i jej łeb przy samej du.. upier... nie chodzi tu o kwotę bo przez te 20 zł nie zbiednieje ale sam faklt.. wie ... że nam się nie przelewa, do tego zbieramy na wesele to jeszcze bierze od nas kase za nic (w końcu to ona się zamieniła samochodami )

ja się jej czepiam bez powodu czy mam rację?
masz całkowitą rację jak mówisz, że ona się obraża o byle co to specjalnie bym jej nagadała, zeby się obraziła i może przez chcwilę będziesz miała spokój
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:34   #84
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Karolinusienka co tam słychować?

Wiecie, co... napisałam wczoraj gotowca z kardiologii a teraz się biorę za ściągę z onkologii

Nie uczę się, nie opyla się już teraz....
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:36   #85
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a tak wogóle to ile się liczy alko na osobę? 0,5/os czy 0,7 na parę? to samo z sokami? 2l/os soków + np. woda i napoje gazowane po ile? wie to ktoś?
zależy czy wesele na 1 czy 2 dni?? goście bardziej pijący alko czy nie wesele w lecie czy o jakiejś zimniejszej porze??

napiszę ci jak ja liczę na 100 osób, 2 dni wesla w lecie, praktycznie wszyscy pijący
0,7 l/os. wódki
3 l/os. napojów
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:38   #86
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

joanwi kwota za cale wesele jest kosmiczna. Rodzice nawet nie liczyli dokładnie,ale sama wódka wyniosła nas sporo. Jedna butelka kosztowała 120zł/0,7l. Także to już są kwoty porządne. Dekoratorka też wyszła nam 3500zł. Nie liczyliśmy dokładnie,ale jak widać,kupa kasy poszła...
Mustique to zapraszam na herbatkę!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:38   #87
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Mam pytanko do osób mających coś wspólnego z medycyną macie jakieś prace, referaty etc z kardiologii
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:39   #88
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dziubik Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku
chciałabym się pochwalić, że robię sobie długi weekend - tzn. jutro mam wolne od pracy

potterka - myślę, że albo powinnaś nacisnąć na TŻ żeby z Nią poważnie porozmawiał o aucie itp.; nie powinna Wam się mieszać w życie i psuć humoru a jak sie nie da poważnie rozmawiać to może trzeba ograniczyć kontakty do minimum i trudno
ale fajnie z tym dłuższym weekendem.. ja niestety tak nie mogę

a co do teściowwej to TŻ mimo tego, że widzi co ona robi jest z rodziną za bardzo związany żeby ograniczyć baaardzo kontakty.. zresztą już tesciowa wywaliłą hasło "Wy się ode mnie odsuwacie" ona myśli że mój TŻ będzie u niej całe weekendy spędzał (przy czym ona posiedzi z nim 2h a potem idzie spać bo jest zmęczona - ciekawe czym) jeśli po ślubie te babsko się nie wyprowadzi to ja to zrobię
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:39   #89
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
joanwi kwota za cale wesele jest kosmiczna. Rodzice nawet nie liczyli dokładnie,ale sama wódka wyniosła nas sporo. Jedna butelka kosztowała 120zł/0,7l. Także to już są kwoty porządne. Dekoratorka też wyszła nam 3500zł. Nie liczyliśmy dokładnie,ale jak widać,kupa kasy poszła...
Mustique to zapraszam na herbatkę!
co to za wódka droga?? dekoratorka też trochę sobie policzyła ja chcę dać do 1000 zł
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:43   #90
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

wyborowa exquisite-to ta droga wódka.
A dekoratorka policzyła sobie,owszem. Ale naprawdę z jej pracy byłam zadowolona. Nie spotkałam jeszcze tak dobrej i mądrej kobiety,która na prawdę zna się na tym,co robi. Zresztą studiowała florystykę także liczy sobie za swoją pracę.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.