Storczyk (Orchidea) - część II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 13:06   #61
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

nie buj żaaby dziecią drogie to nico jest niektóre storczyki tak mają ja osobiście odkryłam ze u mnie czerwone liście mają te storczyki które mają za dużo słońca i nawet gdzieś czytałam o tym w necie napewno nie jest to choroba a\ni oznaka gnicia fczy wysuszenia czy czego tam se jeszcze nie wymyślisz twoje liście znaczy twoich storczyków wyglądają mi na piękne i zdrowe i na pewnio nie ma powodów do zmartwień
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:47   #62
adela17
Rozeznanie
 
Avatar adela17
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 925
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

ja jeden liść też mam taki cały bordowy od spodu, ale gdzieś czytałam że to nie jest nic złego, taki jego urok
__________________
licealistka

1.08.2010 r.
Bartuś <3

[*] pozostaniesz na zawsze w moim sercu Dziadku
adela17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:58   #63
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

A to super.. Wielkie dzięki za poradę.. A już się martwiłam ze miały wszystkiego za dużo.. Bo tydzień temu kupiłam i zaaplikowałam im odżywkę do pielęgnacji liści no i jeszcze ta nowa metoda podlewania i myślałam ze postanowiły dokonać samozagłady..
Ogólnie z ta odzywka chyba im służy bo mój jeden którego wzięłam na odratowanie ma teraz po niej piękne listki..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00136.jpg (46,5 KB, 72 załadowań)
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:33   #64
niga
Raczkowanie
 
Avatar niga
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wejherowo
Wiadomości: 123
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Witam kochane wiem, że któras z was miała strone gdzie można zakupic pożywke agarową, prosze o przypomnienie adresu strony
niga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:21   #65
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

http://www.pol-aura.pl/pozywka-agaro...ka-p-3703.html ja tylko taką znalazłam

dodaje jakieś fotecki żeby kolorowiej było

więkrzość moich kwiatów wygląda jak na pierwszym zdjęciu

a reszta jeszcze jakoś kwitnie ostatkami sił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 034.jpg (39,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (30,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 035.jpg (35,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 037.jpg (39,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 045.jpg (33,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 042.jpg (36,8 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez glizdka
Czas edycji: 2009-01-19 o 18:40
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:30   #66
gelatynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 136
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Berlinka- ja mam taka sama odzywke do lisci- uzywam jej od tygodnia, tez uwazam ze jest dobra
gelatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:32   #67
niga
Raczkowanie
 
Avatar niga
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wejherowo
Wiadomości: 123
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

ja tez czasem jej uzywam ale, pojawia sie po niej na liściach jakiś bialy nalot

Glizdka dziekuje bardzo właśnie o ta strone mi chodziło ps sliczne zdjecie w avatarze

Edytowane przez niga
Czas edycji: 2009-01-19 o 19:34
niga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 19:36   #68
storczykomaniaczka
Przyczajenie
 
Avatar storczykomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Dziewczyny
Wasze storczyki są cudne piękne wspaniałe po prostu przeglądam zachłannie każdą stronę i nie mogę się napatrzeć! Wasze rady są bardzo cenne i tworzycie bardzo ciepłe przyjazne forum bo można wyczuć w waszych wiadomościach dużo ciepłą....to moje subiektywne odczucia, ale zapewne się nie mylę..... Przypatrując Wam się z boku stwierdzam że mamy wiele wspólnego
Po pierwsze ZAKOCHAŁAM SIĘ W STORCZYKACH a po drugie jestem nauczycielką jak kilka z Was........może to choroba zawodowa? ale swoja drogą bardzo bardzo przyjemna . Pozdrawiam Was Wszystkie gorąco!
storczykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:42   #69
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

ja nie jestem nauczycielką to chyba nie od zawodu ta choroba myślę ze to dolegliwość kobieca
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:51   #70
Izka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 113
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Glizdko czy Ty swoje storczyki hodujesz w szklanych pojemnikach? mają dziurki.Zastanawiałam się, czy nie przesadzić swoich do takich przeźroczystych wazonów, ale czy w nich nie zgnija?
Izka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:03   #71
storczykomaniaczka
Przyczajenie
 
Avatar storczykomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Glizdko masz rację miłość do storczyków nie jest uzależniona od zawodu tylko od wrażliwości na te cudne kwiaty wrzucajcie zdjęcia bo to Wasze cudne okazy czynią te forum tak pięknie kolorowym
storczykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 20:46   #72
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez Izka29 Pokaż wiadomość
Glizdko czy Ty swoje storczyki hodujesz w szklanych pojemnikach? mają dziurki.Zastanawiałam się, czy nie przesadzić swoich do takich przeźroczystych wazonów, ale czy w nich nie zgnija?
wszystkie choduje se w szklanych osłonkach bez dziurków do połowy kermazyt wsadzam zeby drenaż był. Troszkę dłuzej podłoze przesycha ale po za ty jest ok Tylko w takich z grubego szkła(około 1 cm) zaczeły mi troszkę korzenie gnić... bo w tym grubym szkle to strasznie długo wilgoć się utrzymuje. Po za tym rosną se od zawsze tak i im dobdzie
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:35   #73
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
wszystkie choduje se w szklanych osłonkach bez dziurków do połowy kermazyt wsadzam zeby drenaż był. Troszkę dłuzej podłoze przesycha ale po za ty jest ok Tylko w takich z grubego szkła(około 1 cm) zaczeły mi troszkę korzenie gnić... bo w tym grubym szkle to strasznie długo wilgoć się utrzymuje. Po za tym rosną se od zawsze tak i im dobdzie
chyba też się przerzuce na takie ładne szklane doniczki i spróbuję kremazytu, bo nerwi mnie juz trzymanie ich w plastikach a plastiki w osłonkach, juz moim by sie przydalo przesadzanko bo korzonki grubasne i mocno napchane, tylko chyba lepiej nie przesadzać jak kwitną cio nie?

ps. piękne Twoje maleństwa -szaleństwa może któryś z nich stanie się inspiracją do makijażu?
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)



Edytowane przez northwestpassage
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:36
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:57   #74
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Myślę ze lepiej będzie jeśli poczekasz aż przestana kwitnąć... Dłużej nacieszysz się kwiatami, bo większość kwitnących po przesadzeniu traci niestety kwiatki..
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:20   #75
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
Myślę ze lepiej będzie jeśli poczekasz aż przestana kwitnąć... Dłużej nacieszysz się kwiatami, bo większość kwitnących po przesadzeniu traci niestety kwiatki..
dziękuję za podpowiedź, wstrzymam się więc z przesadzaniem
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:49   #76
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
Myślę ze lepiej będzie jeśli poczekasz aż przestana kwitnąć... Dłużej nacieszysz się kwiatami, bo większość kwitnących po przesadzeniu traci niestety kwiatki..
niestety nie zgodzę się z tą wypowiedzią mi jeszcze nigdy nic się nie stało z kwiatami jak przesadziłam piszę to juz po raz kolejny ze ja przesadzam zawsze kiedy tylko czuje taką potrzebę jnie zależnie od tego czy storczyk kwitnie czy nie czy puszcza pęda czy nie czy liście mu rosną czy nie i nic sie nie dzieje
ale w sumie jeśli nie musisz juz teraz przesadzać to niech se żyją jak chcą w tych plasticzkach jak im dobrze tam to nie trza psuć zresztą one lubią ciasno
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:52   #77
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

glizdka, Ty to masz okazy!! piękne, cudowne, niespotykane aaa a ten biały z różowym, z zielonym no wymiata )) hehe śliczności!
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 23:13   #78
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
niestety nie zgodzę się z tą wypowiedzią mi jeszcze nigdy nic się nie stało z kwiatami jak przesadziłam piszę to juz po raz kolejny ze ja przesadzam zawsze kiedy tylko czuje taką potrzebę jnie zależnie od tego czy storczyk kwitnie czy nie czy puszcza pęda czy nie czy liście mu rosną czy nie i nic sie nie dzieje
ale w sumie jeśli nie musisz juz teraz przesadzać to niech se żyją jak chcą w tych plasticzkach jak im dobrze tam to nie trza psuć zresztą one lubią ciasno
to póki co dam im spokój niech sobie ślicznie kwitną i cieszą oczy domownikom

ps. a pewnie ze lubią ciasno :P tylko tak zeby nie uwieralo im za bardzo
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 06:47   #79
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Hej dziewczyny storczykowe

ja jestem laikiem kwiatowym, mam w domu jedynie bambusy i kaktusa a teściowa rzuciła mnie na głęboką wodę i w prezencie dostałam od niej storczyka przyznam szczerze, że boję się nawet go dotknąć, żeby mu krzywdy nie zrobić
a taki jest piękny
stoi sobie na zachodnim parapecie (nie wiem czy dobrze, bo nad grzejnikiem ), oczywiście nie przesadzałam, podlewam wodą ze śniegu (wyczytałam w necie ).
Jeśli przeżyje ten jakiś czas to kupię sobie jeszcze kilka kwiatków

glizdka Twoje storczyki wymiatają
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 09:12   #80
tusiaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Witam! mam pytanie, jest to moja pierwsza orchidea, kwitła pięknie i ładnie. Ostatnio opadły kwiaty i zaczęła żółknąc?! nie wiem o co chodzi, czy ma za sucho? czy z aciepło w mieskzaniu? podlewam ją tak jak jets to zalecane... załączam obrazek. Proszę o radę? czy może obciąć to? bo to całkiem zeschnie
tusiaaab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:31   #81
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez tusiaaab Pokaż wiadomość
Witam! mam pytanie, jest to moja pierwsza orchidea, kwitła pięknie i ładnie. Ostatnio opadły kwiaty i zaczęła żółknąc?! nie wiem o co chodzi, czy ma za sucho? czy z aciepło w mieskzaniu? podlewam ją tak jak jets to zalecane... załączam obrazek. Proszę o radę? czy może obciąć to? bo to całkiem zeschnie
yyy a gdzie ten obrazek??? bop jakoś go nie widzę ale może oczy mam zamknięte
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 10:58   #82
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez tusiaaab Pokaż wiadomość
Witam! mam pytanie, jest to moja pierwsza orchidea, kwitła pięknie i ładnie. Ostatnio opadły kwiaty i zaczęła żółknąc?! nie wiem o co chodzi, czy ma za sucho? czy z aciepło w mieskzaniu? podlewam ją tak jak jets to zalecane... załączam obrazek. Proszę o radę? czy może obciąć to? bo to całkiem zeschnie
To może być wynik aklimatyzacji rośliny. Często się zdarza ze przyniesione ze sklepu po kilku dniach zaczynają jakby szybciej przekwitać. To częste i raczej normalne... Jeśli myślisz ze w mieszkaniu może być za sucho i za ciepło to możesz zraszać troszkę roślinkę co trzy, cztery dni prysnąć jej troszkę na listki i korzonki.. Ale tylko troszkę.. Lub przemywać co kilka dni wacikiem nasączonym przegotowana, chłodną woda listki.. Ale nie moczyć, tylko tak jakby wycierać lekko wilgotnym wacikiem..
Dodatkowo roślinka nie może stać blisko grzejnika i nie może mieć bezpośredniej styczności z ostrymi promieniami słonecznymi..
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:53   #83
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
To może być wynik aklimatyzacji rośliny. Często się zdarza ze przyniesione ze sklepu po kilku dniach zaczynają jakby szybciej przekwitać. To częste i raczej normalne... Jeśli myślisz ze w mieszkaniu może być za sucho i za ciepło to możesz zraszać troszkę roślinkę co trzy, cztery dni prysnąć jej troszkę na listki i korzonki.. Ale tylko troszkę.. Lub przemywać co kilka dni wacikiem nasączonym przegotowana, chłodną woda listki.. Ale nie moczyć, tylko tak jakby wycierać lekko wilgotnym wacikiem..
Dodatkowo roślinka nie może stać blisko grzejnika i nie może mieć bezpośredniej styczności z ostrymi promieniami słonecznymi..
dokładnie tak ale berlinko nie wiadomo jak ona żółknie czy łodyga czy liście czy same kwiaty opadły... bo z tego opisu to tak jakoś ja nie zrozumiałam co jej żółknie a podlewanie jak piszą na doniczce to tez pieron wie bo moze jest przelana roślina i też zżółknie wtedy, moze zasuszona poprostu i stanie się to samo a moze zwyczajnie zrzuciła kwiaty i pęd jej usycha a to jak wiadomo nic złego
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:37   #84
tusiaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Przepraszam, nie wiem czemu to zdjęcie się nie załączyło....
ja tę orchideę mam ze 3 miesiące i teraz, zrzuciła wszytskie kwiaty i może jest rzeczywiście tak jak napisała Glizdka, że to normalne, Ja się nie znam dlatego pytam się Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Orchidea.jpg (21,6 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez tusiaaab
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:44
tusiaaab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:55   #85
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

no i wszystko jasne poprostu przekwitła ci i tyle teraz poczekaj aż przestanie ten pęd usychać jak ze dwa dni nic się nie będzie działo to raczej więcej nie uschnie i poprostu wtedy utnij na granicy tego uschnięcia i czekaj aż przedłuży pęd lub wypuści nowy nie zrażaj się bo moze to kilka miesięcy potrwać ale napewno znowu zakwitnie szkoda ze nie pokazałaś więcej tej łodygi bo byśmy oceniły czy jakieś oczko szykuje się moze do przebudzenia ja myślę ze pęd uschnie ci do pierwszego napotkanego oczka u mnie tak zwykle jest a potem to oczko się rozchyli i wypuści odnogę a na niej pączuszki urosną i znowu będzie ślicznie kwitł pewnie na wiosnę

Edytowane przez glizdka
Czas edycji: 2009-01-20 o 12:57
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:53   #86
storczykomaniaczka
Przyczajenie
 
Avatar storczykomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Mój ukochany falek Jupi........nowy nabytek, jeszcze troszeczkę przestraszony ale dojdzie do siebie jak już się zaaklimatyzuje. Czy prawidłowo stosuję metodę Platynki? Storczyk stoi na keramzycie zanurzonym w wodzie? ale nie jest podlewany. Nie wiem czy dobrze to robię? A jeśli dopiero go kupiłam to podlać go w ogóle? Z odżywką czy bez?
Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080488.jpg (104,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080489.jpg (95,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080490.jpg (108,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080492.jpg (96,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080494.jpg (80,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080493.jpg (45,7 KB, 9 załadowań)
storczykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:03   #87
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez storczykomaniaczka Pokaż wiadomość
Mój ukochany falek Jupi........nowy nabytek, jeszcze troszeczkę przestraszony ale dojdzie do siebie jak już się zaaklimatyzuje. Czy prawidłowo stosuję metodę Platynki? Storczyk stoi na keramzycie zanurzonym w wodzie? ale nie jest podlewany. Nie wiem czy dobrze to robię? A jeśli dopiero go kupiłam to podlać go w ogóle? Z odżywką czy bez?
Proszę o pomoc
hyhy mam takiego samego o metodę platynki to trza sie chyba platynki zapytać hihi a jak ma suche korzenie to podlej a jak nie( zazwyczaj nie mają bo oni w sklepach to podlewają storczyki chyba codziennie ) to nie podlewaj hyhy piękny jest mój taki sam ino juz przekwita zostały mu tylko 3 kwiatuchy
yyy nie no moze mój inny jest troszkę ale podobny hihi twój BOSKI!!!!

Edytowane przez glizdka
Czas edycji: 2009-01-20 o 14:14
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:07   #88
storczykomaniaczka
Przyczajenie
 
Avatar storczykomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Glizdko kochana powiedz mi jeszcze czy podlać z odżywką czy bez. I już wołam PLATYNKO PLATYNKO! Chyba nie słyszy.....ale już jak usłyszy to Platynko popatrz na moje zdjątko i sprawdź czy dobrze stosuje Twoją metodę! Będę baaaardzo dźwięczna! Buziaczki!
storczykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:17   #89
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cytat:
Napisane przez storczykomaniaczka Pokaż wiadomość
Glizdko kochana powiedz mi jeszcze czy podlać z odżywką czy bez. I już wołam PLATYNKO PLATYNKO! Chyba nie słyszy.....ale już jak usłyszy to Platynko popatrz na moje zdjątko i sprawdź czy dobrze stosuje Twoją metodę! Będę baaaardzo dźwięczna! Buziaczki!
no ja to do każdego podlewania stosuję nawozy tylko ze na butelkę 1,5l wlewam pól nakrętki

Moje storce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (45,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (33,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 011.jpg (48,4 KB, 25 załadowań)
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:33   #90
storczykomaniaczka
Przyczajenie
 
Avatar storczykomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Storczyk (Orchidea) - część II

Cudne Cudne Cudne Przepiękne kwiatuszki masz! Gratuluję! ............a jaki masz nawóz czy odżywkę? papatki
storczykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.