Jak sie potoczyly losy waszych ex? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 12:16   #61
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

moj ex z ktorym bylam kilka lat bardzo zle mnie potraktowal przy rozstaniu nie dalam mu koeljnej szansy i od dnia rozstania nie mielismy kontaktu... minelo 2 lata od rozstania i spotkalam go w centrum handlowym. spojrzelismy sie i minelismy bez slowa. serce mi nie zadrżalo nie mialam checi (on zreszta tez nie) ani powiedziec zdawkowe "czesc" mimo ze emocje juz nam opadly.
takie to dziwne przezyc mieszkac z kims kochac kogos kilka lat a potem minac go na ulicy jak obcego czloweika.

dzis jestem szczesliwa z kims a eksowi zycze hmmm niczego nie zycze. obcy dla mnie czlowiek
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:29   #62
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

1 powazniejszy eks, zmienial laski jak rekawiczki (przezucil sie na "duze" dziewczyny , a sam jest "patykiem" i w dodatku niskim)
Obecnie jest z dziewczyna z tej samej miejscowosci co ja, podobno maja brac slub, takie mnie sluchy doszly. Niech tam mu sie wiedzie chociaz nie umiem na drania patrzec.

2 eks, niewiem co robi, wiem ze pelno kursów pokonczyl, podobno mial dziewczyne czy ma, niewiem. Raz do mnie przyjechl (niby jak mial ta dziewczyne) to sie dostawial do mnie

To z tych powazniejszych, inni mniej wazni tez pewnie maja dziewczyny. Niech im sie wiedzie z daleka ode mnie mojego TŻ
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:29   #63
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

jeden ex - całkiem niedawno z nim gadałam, nie zmienił się nic, czyli nadal dziecko, pomimo swojego wieku
drugi ex - nie mam z nim kontaktu od roku, ale z tego, co koleżanki mówiły, też się nie zmienił
trzeci ex - nie wiem, co u niego w sprawach sercowych, wiem, że zdaje maturę, planuje studia i jakąś pracę

tak czy inaczej życzę im szczęścia, zwłaszcza ostatniemu, bo byliśmy razem najdłużej
__________________

bardziej to czuję niż wiem.
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:40   #64
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

1ex - po mnie miał dwie dziewczyny. z jedną był nawet pół roku. . zmienił się strasznie, i z wyglądu, i z charakteru. . utrzymujemy kontakt i życzę Mu jak najlepiej .

2ex - wiem tylko tyle, że wpadł w gorsze towarzystwo. pije więcej, niż pił kiedyś. zaczął też ćpać.

to tak o dwóch najważniejszych. u reszty nie wiem, co jest. ale każdmu życzę dobrze, nich Im się ułoży!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:28   #65
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Nie interesuje się tym, ale wiem że żaden z nich nie założyl jeszcze rodziny. Życze im jak najlepiej bo przecież spedziłam z nimi kawał swojego życia. Jedynie do ostatniego mam "ale" i w sumie współczuję dziewczynie z którą sie zwiąże (lub związał ) bo ma naprawdę ciężki charakter, wiec jeśli się nie zmienił (a wątpię) to ma z nim przerąbane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 06:40   #66
WampirkaMilva
Raczkowanie
 
Avatar WampirkaMilva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Stromathe, a Ty rozumiesz tego posta? Bo ja nie bardzo wiem co to znaczy cisnąć z kogoś i polewczy

Tak się zastanawiam, że chyba chodzi o "śmieszny"... Ech te nastolatki.
czemu nastolatka od razu? tak go określiłam, nie muszę używaż takiego słownictwa jak wszyscy.
to najlepiej go określało... koleś stał się emo i prostuje sobie grzywkę, mimo że wcześniej śmiał się z emo... zniama na gorsze, ale na szczęście już mnie nie dotyczy
__________________
bujaka jamajka miłość w stu procentach - jaraj jaraj jaraj O.S.T.R.-y na prezydenta!
WampirkaMilva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:21   #67
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Cytat:
Napisane przez Bachata Pokaż wiadomość
Pewnie gnije w domu przed kompem grając w jakąś grę sieciową, przynajmniej takim go zostawiłam ponad dwa lata temu i od tego czasu słowem się do siebie nie odezwaliśmy na całe szczęście
łeeeeeeeehehehehehehhe mało sie nie posikałam hahahah
naprawde dobre to było ..no i znam to dobrze hhahaha
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 11:33   #68
ceylan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

1ex-wyjechał do Angli i slad po nim zaginol 2 ex-chce znow ze mna byc...chyba go pogielo
ceylan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 12:29   #69
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

1 ex znalazla szybko dziewczyne i sa razem juz dlugo bardzo szczesliwi z tego co wiem
2 ex niestety wciaz do mnie pisze mimo ze juz prawie 3 lata minely :O i chce zebym do neigo wrocila ale juz sie tym nie przjmuje
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:18   #70
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Jeden pozostal nadal wielkim dzieciakiem- prawie zawalil studia z lenistwa i ogolnego olewactwa, a drugi - pan materialista- ozenil sie z kobieta 6 lat starsza od niego, ktora ma 10 letnia corke, nadal jara maryske i ma wszystko w d###ie, ale co dla niego najwazniejsze to wyprowadzil sie od rodzicow do niej (po tygodniu znajomosci), ozenil po 4 miesiacach bycia ze soba i w taki sposob sprytnie sie ustatkowal bez zadnego wlasnego wkladu slyszalam ze srednio im sie uklada ale to chyba dla niego nie jest jakims problemem- ma to na czym mu zalezalo reszta sie nie liczy... "fajnie" co nie.

-czy chce czy nie i tak dochodza do mnie rozne informacje, swiat jest maly...
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:34   #71
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Mieszka z babcią i żyje na koszt rodziców. Lat 26. Wiem, bo mamy tych samych znajomych i przyjaźnię się z jego bratem. Mieszkamy daleko od siebie.
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 15:47   #72
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Mój pierwszy chłopak (mieliśmy po 13 lat ;P) ma dziewczynę od ok.3 lat i jest straaaasznie zakochany, świata poza nią nie widzi, a ja się cieszę, bo mieliśmy taką przygodę jako dzieciaki a teraz się lubimy Fajny chłopak.

Kilku kolejnych również z czasów nastoletnich w sumie nie wiem, nie utrzymuję kontaktów :P

Ostatni ex ma od 2 lat dziewczynę, którą zdradza i okłamuje, a ona taka w nim zakochana... Współczuję jej, bo sama wychodziłam z tego bagna 3 lata temu. No chyba że jej to nie przeszkadza Generalnie - życzę mu dobrze, cieszę się że już mnie nie nęka i nie grozi jak to bywało przez rok po rozstaniu, ale chciałabym żeby się zmienił, żeby zrozumiał coś. Może kiedyś zmądrzeje, jak i ta dziewczyna (btw bardzo sympatyczna) go zostawi.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:56   #73
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

cieszę się ,że go zostawiłam. nie obchodzi mnie co u niego..!:/
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:42   #74
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
Ja powiedzmy, że mam kontakt z byłym, piszemy co jakiś czas do siebie jakiegoś esa.
jejku . zawsze sie zastanawialam, czy utrzymywanie kontaktow po zakonczeniu zwiazku z eks jest mozliwe i w ogole jak to wyglada... co sie mysli, gdy przychodzi es od niego, gdy podłacza sie na gg... bo takie przypadkowe spotkanie na ulicy to wiadomo... oboje nie wiedzieli, ze to sie stanie, ale jak ktos pisze esa, to wiadomo, ze musial pomyslec o tej drugiej osobie i w ogole po co chce kontaktu z tą drugą osobą...
chyba bym nie umiala tak. jesli to ja bym go zostawila, to pewnie był jakis powod i bym miala do niego zawsze o to pretensje, a jakby on mnie zostawil, to mialabym żal do niego

pytam, bo moj tż jest moim pierwszym (i mam nadzieje ostatnim ) poważnym facetem... wczesniejsze znajomosci, to takie bardziej hm...przygody to zle slowo, ale nic nie znaczące przelotne romanse
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:20   #75
Laveen
Raczkowanie
 
Avatar Laveen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 314
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Jakoś zbytnio nie interesuje mnie to.
Laveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:42   #76
tonieani
Raczkowanie
 
Avatar tonieani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: daleko ;)
Wiadomości: 94
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

1ex- nie wiem i nie chcę wiedzieć co u niego..
2ex- mam z nim jako taki kontakt, czasem pogadamy na gg, aktualnie pracuje, pisze maturę, wybiera się na studia, tyle wiem.

A generalnie życzę im jak najlepiej, a co mi tam
tonieani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:51   #77
lejdi
Raczkowanie
 
Avatar lejdi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 108
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

każde z Nas żyje swoim życiem.
ze swoim EX kontaktów nie utrzymuję.
lejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:24   #78
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Cytat:
Napisane przez ola_108 Pokaż wiadomość
jejku . zawsze sie zastanawialam, czy utrzymywanie kontaktow po zakonczeniu zwiazku z eks jest mozliwe i w ogole jak to wyglada... co sie mysli, gdy przychodzi es od niego, gdy podłacza sie na gg... bo takie przypadkowe spotkanie na ulicy to wiadomo... oboje nie wiedzieli, ze to sie stanie, ale jak ktos pisze esa, to wiadomo, ze musial pomyslec o tej drugiej osobie i w ogole po co chce kontaktu z tą drugą osobą...
chyba bym nie umiala tak. jesli to ja bym go zostawila, to pewnie był jakis powod i bym miala do niego zawsze o to pretensje, a jakby on mnie zostawil, to mialabym żal do niego

pytam, bo moj tż jest moim pierwszym (i mam nadzieje ostatnim ) poważnym facetem... wczesniejsze znajomosci, to takie bardziej hm...przygody to zle slowo, ale nic nie znaczące przelotne romanse
Ja z prawie kazdym moim ex utrzymuje kontakt piszemy, dzwonimy, czasem nawet na jakies piwko sie wybierzemy (jesli ktorys ma nowa partnerke, nie mam nic przeciwko poznaniu jej).

Wiekszosc moich ex 'wyszla na ludzi'. Czesc z nich juz jest zonata i dzieciata .
Jedynie 2 sie stoczylo. Jeden wlasnie z wiezienia wyszedl, drugi wpadl w alkoholizm.
Z tymi ostatnimi staram sie nie utrzymywac kontaktu. Jedynie jesli zadzwonia, moge przez chwile porozmawiac.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:32   #79
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

moj chyba jeszcze oddycha i ma sie dobrze... nie zyczę mu zle, ale go nie lubię. dupek jeden.
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 20:46   #80
hania888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Dziwię się że mój eks nie jest obecnie z moją eks przyjaciółką, dla której mnie zostawił. Ani z tamtą, ani z żadną szczęścia w miłości nie zaznał już od ponad roku.
nie lubię go naprawdę, ale jednak każdego dnia dziękuję, że uwolnił mnie od siebie i od 'przyjaciółki'. dzieki temu na mojej drodze stanął obecny Tż
hania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:51   #81
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Jeden z moich eks z tego co wiem jest żonaty i ma dzieci (mam go w znajomych na Naszej Klasie). Od kilkunastu lat nic więcej o nim nie slyszalam.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:12   #82
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Mój pierwszy eks nic sie nie zmienił, z tym że teraz wiele wiecej pije i już naprawde nie zalezy mu na znalezieniu pracy. Nie chce utrzymywać z nim kontaktu po tym jak zachowywał sie po naszym rozstaniu :/ niestety czasem sie na niego natkne bo mamy kilku wspólnych znajomych, ale wtedy nie odzywam sie ani słowem do niego bo jakoś nie moge sie przełamać, krew mnie po prostu zalewa Z resztą on też jakoś ze mną nie szuka kontaktu

Z drugim eks mam bardzo dobry kontakt Gadamy, piszemy ze sobą, czasem sie spotkamy na kawe lub piwko. Zdecydowanie lepiej nam sie układa jako znajomym niż jako parze
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:55   #83
FickPrinzessin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

1 ex: W sumie to życzę mu wszystkiego co najgorsze, raczej nie chce wiedzieć co u niego, wiem, że był już w więzieniu a teraz pracuje w innym mieście.

2 ex: Gadam z nim raz na rok, zostawił mnie dla jakiejś laski z którą teraz raz na jakiś czas są/nie są. Za dużo alko i innych używek, sprawy w sądzie itp.

3 ex: Widuje go codziennie bo ze mną do szkoły chodzi, wciągnął się w złe towarzystwo, lada dzień wylatuje ze szkoły. Nie gadamy ze sobą od rozstania..

I pomyśleć, że gdy byłam z każdym z nich to nic takiego się nie zapowiadało..
FickPrinzessin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 22:19   #84
Princessa jest tylko 1
Przyczajenie
 
Avatar Princessa jest tylko 1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5
GG do Princessa jest tylko 1
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Na dzień dzisiejszy mojemu ostatniemu exsiowi z którym byłam najdłużej nie potrafię życzyć niczego . Rozstaliśmy się w wielkiej złości 5 miesięcy temu wielka miłość a już sobie kogoś znalazł. To jedyny były z któym nie utrzymuję żadnych kontaktów i nie potrafiłabym się z nim spotkać więc niewiele wiem co u niego. Cała reszta żyje ma się ok i widujemy się dość często
__________________
~ Szczęście jest blisko...na wyciągnięcie ręki~
- chyba mam za krótkie rączki
Princessa jest tylko 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:02   #85
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Jak to w życiu bywa, jednym się wiedzie lepiej innym gorzej. Nie interesuje się ich życiem zbytnio,ale jesteśmy w miarę dobrych kontaktach więc czasami napisza jakiegoś smska co tam u nich słychać. Bez zbytniej poufałości. W każdym razie niech im sie wiedzie jak najlepiej byle z dala ode mnie.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:02   #86
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Jeden po licznych próbach zniszczenia mi życia (tak mnie bradzo kochał że groził mi i wszytskim moim znajomym przysyłał mi zakrwawione listy i inne takie akcje) jest w 'związku' z dziewczyną o której całe moje miasto ma zdanie że daje każdemu. Tzn nikt z naszych wspólnych znajomych nie wie o tym, że są w jakim koliwke związku, mówią że po prostu mu daje jak połowie miasta. Nawet jesli są w związku to obydwoje się tego wypierają, więc po co on mi mówi że są? Myślał że będe zazdrosna? A może tylko mi ufa na tyle żeby podzielić się swoim szczęściem?
Dodatkowo popadł w alkoholizm i rzucił studia w połowie semestru już 2 razy

Drugi miał wypadek, kilka miesięcy nie mógł chodzić, ale już chyba lepiej. Wypadek miał ze swoja obecną dziewczyną(była w jeszcze gorszym stanie), która przez cały nasz związek (i jego poprzednie) pchała się mu do łóżka(jak wiele innych). Namiętnie próbowała go uwieść. 'Udało się jej'.
Dodatkowo rzucił studia po raz 3...(będąc ze mną też rzucił, za każdym razem studiował co innego i w innnym mieście

Wiem co u nich bo od czasu do czasu zdarza się nam pogadać. Zresztą mamy kilku wspólnych znajomych.
Dodam, że życze im dużo szczęścia. Chciałabym żeby im też się udało jak mi

A że im się nie udaje...No cóż. Kara boska?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:03   #87
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Moj eks znikł ponad 5 lat temu z mojego życia, wyjezdzajac do anglii, by jak opowiadal wszystkim o mnie zapomniec, wczesniej za to pozwolil sobie niezle rozwalic mi nerwy. Jakis miesiac temu napisal mi gigantyczny list przepraszajacy, napisal ze byl idiota, a ja sensem jego zycia. Niby ladnie sie zachowal, ale tak dziwnie przypominac o sobie po 5 latach. Mam nadzieje, ze mu sie dobrze wiedzie, ale wolalam nie odnawiac kontaktu.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:31   #88
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Dwóch się ożeniło z czego jeden ma już dziecko (wpadka,ślub..jak to bywa..). Drugi chciał do mnie wrócić po 3 latach,mimo,że był świeżo po ślubie. O trzecim natomiast nic nie wiem,przepadł.. Pewnie dalej robi swoje ciemne interesy,tylko gdzie indziej,mam tylko nadzieje,że koks mu dokumentnie mózgu nie wyżarł.. Chociaż.. w sumie mam to gdzieś..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 06:45   #89
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Jeli chodzi o tego takiego z którym byłam na powaznie, to wiem, ze od czasu rozstania ma dziewczyne, pracuje.. ale raczej nie jest jakiś mega szczęśliwy, bynajmniej tak mi kiedyś mówił..

Co do reszty, m.in. takich, których nie traktowałam szczególnie powaznie, to nie wiem za bardzo.. wiem, ze byli w jakichs związakach, niektórzy są nadal... nie interesuje się za bardzo.

Ogólnie z żadnym z moich Tżetów nie rozstałam sie w jakiejs szczególnej kłotni, z kazdym mam kontakt i zyczę im szczęscia, bo to naprawde fajni chłopcy, ale ogolnie moj zwiazek z nimi to nie było 'to', stąd tez nasze rozstania.
A ze ja jestem szczesliwa to czemu oni mieliby nie byc ?
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 08:05   #90
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak sie potoczyly losy waszych ex?

Nawet fajny temat taki wspominkowy

Moja pierwsza wielka miłość (zaczęta w wieku 15 lat) chyba w zeszłym roku brał ślub. "Chodziliśmy" ze sobą krótko, ale przyjaźniliśmy się wiele lat. Życzę mu jak najlepiej, w gruncie rzeczy to fajny facet, chociaż teraz u progu 30-stki jest kompletnie innym człowiekiem niż 15 lat temu i trudno nam znaleźć wspólny język, każde z nas wyrosło na kogoś innego

Mój drugi facet kompletnie nie szanował kobiet i chyba to się na nim zemściło. Dziś ma 38 lat jest singlem i mieszka z mamusią. Spotykając mnie na ulicy udaje, że mnie nie zna... Mimo wszystko nie życzę mu źle.

Mój trzeci ex jest moim kumplem. Poznał fajną dziewczynę, są parą już kilka lat, ułożył sobie życie i od czasu do czasu spotykamy się wszyscy na piwko czy drinka. Cieszę się, że mu się układa i że znalazł kogoś kto jest w stanie zaakceptować jego wady i docenić zalety, nic się nie zmienił

No i ostatni - bardzo ciężki przypadek. Nikt nigdy w moim życiu nie wyrządził mi tyle krzywdy, mimo wszystko nie życzę mu źle. Z tego co wiem od kilku lat jest on zagranicą (Anglia, może Irlandia, nie wiem) i mam nadzieję, że już tam zostanie, nigdy nie wróci. Nie mam pojęcia czy jest sam, czy nie i w sumie to nie chce wiedzieć, ani mieć z nim jakiegokolwiek kontaktu. Szczerze mówiać to się go boję, miał w sobie coś z psychopaty...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.