Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-15, 18:55   #61
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=k4yW...Hez8mkwZtwFYrQ makijaż w beżach i brązach () u Maxi
Makijaż mi się nie podoba, strasznie się wszystko świeci. I powieka, i rozświetlacz. Kolor ust nie pasuje. Wygląda totalnie jarmarcznie i bez gustu. Mogłaby zrobić kiedyś tutorial z lekkim, wiosennym makijażem, zamiast lecieć w ciemne brązy i zielenie. Trochę świeżości by jej się przydało.

Ja na codzień robię full makeup tylko, jeśli mam czas. Lubię się malować, sprawia mi to wiele radości ale nie zawsze mogę sobie pozwolić na takie 40-min siedzenie przed lustrem. Wtedy jest "tylko" podkład, korektor, puder, beżowy/złoto-rozowy cień lekko opalizujący, tusz, cielista kredka na linię wodną, szybkie podkreślenie brwi, róż i balsam do ust. Kreski "na czas" sobie nie namaluję.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:03   #62
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ja też lubię tę firmę, ale jest bardzo trudno dostępna stacjonarnie. Ostatnio widziałam w lubelskim Auchan, ale nie były to zapachy, które Cię interesują. Ja zamawiam ze strony saluti.pl

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylam tesori w Makro. Kupilam 2 moje zapachy wlaśnie w Makro i cena byla poniżej 20zl o ile dobrze pamiętam. Później zamawialam z allegro
Dzięki dziewczyny z odpowiedź! Ja zamawiam z ebay z przesyłką za ok 25 zł. Chciałam powąchać sobie na zywo, ale chyba nic z tego Z ciekawości jakie zapachy macie?
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:03   #63
stina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Makijaż mi się nie podoba, strasznie się wszystko świeci. I powieka, i rozświetlacz. Kolor ust nie pasuje. Wygląda totalnie jarmarcznie i bez gustu. Mogłaby zrobić kiedyś tutorial z lekkim, wiosennym makijażem, zamiast lecieć w ciemne brązy i zielenie. Trochę świeżości by jej się przydało.

Ja na codzień robię full makeup tylko, jeśli mam czas. Lubię się malować, sprawia mi to wiele radości ale nie zawsze mogę sobie pozwolić na takie 40-min siedzenie przed lustrem. Wtedy jest "tylko" podkład, korektor, puder, beżowy/złoto-rozowy cień lekko opalizujący, tusz, cielista kredka na linię wodną, szybkie podkreślenie brwi, róż i balsam do ust. Kreski "na czas" sobie nie namaluję.
Ja tez na codzień robię pełen makijaż. Raz że to lubię, dwa że przez całe swoje zawodowe życie chciałam zostać wizażystką i mam nadzieję że wkrótce dopnę swego, więc intensywnie trenuję każdego dnia Również potrzebuję ok 40 minut. Niektórzy pewnie uznają to za stratę czasu a ja się z tym dobrze czuję Jak nie mam czasu to robie wersję minimum ale nie koniecznie czuję się dobrze w bardzo delikatnym makijażu, tym bardziej że mam taką urodę że bez makijażu wyglądam na obłożnie chorą
stina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:06   #64
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Ja nie umiem sobie zrobić kreski eyelinerem, nie ten poziom zaawansowaniatak to tylko paletka brązowych i jasnych cieni, tusz, usta błyszczyk albo moja ukochana fuksja, korektor i niestety ostatnio też podkład, bo stan mojej cery pogarsza się z dnia na dzień.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:07   #65
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Ja się ostatnio trochę zastanawiałam nad tą modą mocnego konturowania twarzy, lansowanego przez juciuberki. I tak sobie pomyślałam, że prawie wszystkie kręcą przy lampach typu ring, które eliminują światłocień. W 'prawdziwym życiu' twarz nie jest płaska, no przynajmniej moja nie - pod policzkami mam delikatne wgłębienie, w którym robi się naturalny cień, nie muszę tam dawać tony bronzera, żeby było to widoczne. Różem policzki podkreślam dla ożywienia cery, ale normalnie też widać, że są na swoim miejscu i wypukłe. A w filmikach - twarz jak czysta kartka, malowana od nowa. One chyba, nie wiem czy świadomie czy nie, robią bardziej makijaże sesyjne niż do normalnego użytkowania.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:13   #66
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio trochę zastanawiałam nad tą modą mocnego konturowania twarzy, lansowanego przez juciuberki. I tak sobie pomyślałam, że prawie wszystkie kręcą przy lampach typu ring, które eliminują światłocień. W 'prawdziwym życiu' twarz nie jest płaska, no przynajmniej moja nie - pod policzkami mam delikatne wgłębienie, w którym robi się naturalny cień, nie muszę tam dawać tony bronzera, żeby było to widoczne. Różem policzki podkreślam dla ożywienia cery, ale normalnie też widać, że są na swoim miejscu i wypukłe. A w filmikach - twarz jak czysta kartka, malowana od nowa. One chyba, nie wiem czy świadomie czy nie, robią bardziej makijaże sesyjne niż do normalnego użytkowania.

Dokladnie. Poza tym taki makijaz przy sztucznym oswitleniu moze i wyglada ladnie, ale przy naturalnym swietle wyglada to po prostu jak tapeta.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:15   #67
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Czy któraś przemiła wizażanka poznanianka podpowie/sprawdzi w którym Rossmanie dostanę perfumy Tesori d'Oriente? Chyba uda mi się zahaczyć o City Center w okolicy kwietnia Zależy mi w szczególności na lilii indyjskiej i zielonej herbacie. Do tej pory zamawiałam na niemieckim ebay-u i udało mi się trafić z zapachem, ale niestety mam skłonności migrenowe "dzięki" większości pachnidłom. Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc! i nawet dam!


witam w nowym wąteczku ostatnio brak czasu na posty, ale dzielnie czytam!
Ishya, ja je kupuje w Piotrze i Pawle
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 19:19   #68
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio trochę zastanawiałam nad tą modą mocnego konturowania twarzy, lansowanego przez juciuberki. I tak sobie pomyślałam, że prawie wszystkie kręcą przy lampach typu ring, które eliminują światłocień. W 'prawdziwym życiu' twarz nie jest płaska, no przynajmniej moja nie - pod policzkami mam delikatne wgłębienie, w którym robi się naturalny cień, nie muszę tam dawać tony bronzera, żeby było to widoczne. Różem policzki podkreślam dla ożywienia cery, ale normalnie też widać, że są na swoim miejscu i wypukłe. A w filmikach - twarz jak czysta kartka, malowana od nowa. One chyba, nie wiem czy świadomie czy nie, robią bardziej makijaże sesyjne niż do normalnego użytkowania.
ale jednak bronzer robi robotę nie mowie tu o konturowaniu ala Kim, ale delikatny kontur. choć ja tez ostatnio stawiam tylko na róż
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:21   #69
stina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Dokladnie. Poza tym taki makijaz przy sztucznym oswitleniu moze i wyglada ladnie, ale przy naturalnym swietle wyglada to po prostu jak tapeta.
Ja bardzo rzadko maluję się przy sztucznym oświetleniu, w zasadzie tylko wtedy gdy wychodzę wieczorem i maluje się przed wyjściem. Nie przepadam za tym za bardzo, nie ma to jak światło dzienne. Wtedy widzę , że coś widzę a tak to mi ciemno zawsze. Chciałabym się kiedyś oświetlić takim ringiem i zobaczyć swoją cerę , która idealna nie jest
stina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:23   #70
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
ale jednak bronzer robi robotę nie mowie tu o konturowaniu ala Kim, ale delikatny kontur. choć ja tez ostatnio stawiam tylko na róż
Ja za to bez różu na co dzień, ale bez bronzera nie lubię w ogóle bardziej lubię się malować niż być pomalowaną, więc chętnie robię pełny makijaż każdego dnia.
Nie ze względu na jakieś mody, tylko w związku z tym, że sprawia mi to ogromną przyjemność. Planuję sobie często wieczorem, jak rano się pomaluję i tak dalej - po prostu baaardzo to lubię
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:24   #71
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny z odpowiedź! Ja zamawiam z ebay z przesyłką za ok 25 zł. Chciałam powąchać sobie na zywo, ale chyba nic z tego Z ciekawości jakie zapachy macie?
Mam Royal Oud, jasmin di giava, białe piżmo, mak tybetański i mam ochotę na więcej
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 19:28   #72
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Jaką to robi różnicę, skoro i tak będziemy o niej rozmawiać i tak.
No nie wiem w sumie Poprawiłam ten pierwszy post, bo myślałam, że się machnęłam przy kopiowaniu.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość
Ja też już się nastawiłam na ten peeling, a mam szlaban na kosmetyki jakiekolwiek. Może na siebie wpadniemy w centrum

A może już na siebie wpadałyśmy


---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Dziołszki - ma któraś z Was te kremy?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e.html&next=11
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ej.html&next=1
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:31   #73
Majka90x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny z odpowiedź! Ja zamawiam z ebay z przesyłką za ok 25 zł. Chciałam powąchać sobie na zywo, ale chyba nic z tego Z ciekawości jakie zapachy macie?
U mnie te perfumki są w markecie Eleclerc i w Stokrotce, która wcześniej była Almą (nie wiem czy to ma znaczenie ale chyba w innych Stokrotkach się nie spotkałam) Za to w Eleclerc pełen wybór, uwielbiam je swoją drogą
Majka90x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:32   #74
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

https://www.youtube.com/watch?v=NHoOP8fX2eY nowości Catrice na wiosnę 2015 u ladymakeup
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:32   #75
stina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja za to bez różu na co dzień, ale bez bronzera nie lubię w ogóle bardziej lubię się malować niż być pomalowaną, więc chętnie robię pełny makijaż każdego dnia.
Nie ze względu na jakieś mody, tylko w związku z tym, że sprawia mi to ogromną przyjemność. Planuję sobie często wieczorem, jak rano się pomaluję i tak dalej - po prostu baaardzo to lubię
Dobrze że jeszcze ktoś ma tak jak ja czyli planuje co sobie rano wymaluję hahaha myślałam że to tylko moje zboczenieOstatni o panie z Rudy Śląskiej z zakładu mięsnego mnie napadły, zachwycone makijażem. Było to bardzo, bardzo miłe
stina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:33   #76
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja za to bez różu na co dzień, ale bez bronzera nie lubię w ogóle bardziej lubię się malować niż być pomalowaną, więc chętnie robię pełny makijaż każdego dnia.
Nie ze względu na jakieś mody, tylko w związku z tym, że sprawia mi to ogromną przyjemność. Planuję sobie często wieczorem, jak rano się pomaluję i tak dalej - po prostu baaardzo to lubię
tez uwielbiam ten sam proces malowania, szczególnie na jakieś wyjście, wtedy to szaleje z cieniami, konturem, sztucznymi rzęsami itd.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:35   #77
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja za to bez różu na co dzień, ale bez bronzera nie lubię w ogóle bardziej lubię się malować niż być pomalowaną, więc chętnie robię pełny makijaż każdego dnia.
Nie ze względu na jakieś mody, tylko w związku z tym, że sprawia mi to ogromną przyjemność. Planuję sobie często wieczorem, jak rano się pomaluję i tak dalej - po prostu baaardzo to lubię
Ja tak samo, lubię to, relaksuję się przy tym, dobrze się czuję w makijażu. Oczywiście na dzień używam typowo dziennych kolorów, a sam makijaż robię w świetle dziennym, więc efektu tapety nie ma.

Co do konturowania, to niestety nie u każdego są tak widoczne te naturalne cienie, np moja siostra ma owalną twarz, bez zaznaczonych kości policzkowych, więc odrobina bronzera i różu robi kolosalną różnicę. Ale takie mocne konturowanie wg mnie nadaje się tylko do makijażu wieczorowego.

Odnośnie kresek, to nie wyjdę, jeśli nie uznam, że są perfekcyjne. Dlatego zazwyczaj tylko zaznaczam linię rzęs, a w zewnętrznym kąciku rozcieram. Mam problem często z odpowiednim kątem, pod jakim powinnam ją poprowadzić. Nie chcę wyglądać jak wiele dziewczyn, które mają źle narysowane kreski. Urody to nie dodaje więc maluję je i wyciągam tylko wtedy, gdy mam dużo czasu.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:35   #78
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

https://www.youtube.com/watch?v=UuuPZRgztJI Szusz OOTD
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:36   #79
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Ostatnio pisałyście o sklepie Mishka w Poznaniu więc wybrałam się, zakupiłam skarpetki pilelengujące i otrzymałam az 11 probek Zobaczymy czy skarpetki coś zwojują, wcześniej miałam tony mola i byłam zadowolona
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 19:40   #80
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Mąż Pani Renaty szaleje w kuchni

https://www.facebook.com/kuchniarenaty?fref=nf



ojaaa, ilcia!

https://instagram.com/p/0QqJ7PgW1P/?...=ilonalulu2306

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-03-15 o 19:45
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:43   #81
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość
Ostatnio panie z Rudy Śląskiej z zakładu mięsnego mnie napadły, zachwycone makijażem. Było to bardzo, bardzo miłe
Ja ostatnio usłyszałam miłe słowa na temat mojego makijażu oczu w Manufakturze Cukierków w Warszawie - było mi bardzo przyjemnie Tym bardziej, że dorwałam jeszcze jagodowe cuksy


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
tez uwielbiam ten sam proces malowania, szczególnie na jakieś wyjście, wtedy to szaleje z cieniami, konturem, sztucznymi rzęsami itd.
Ja akurat bez sztucznych rzęs, bo jakich nie stosowałam - przytłaczają mi oko
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:44   #82
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

https://www.youtube.com/watch?v=qZMBQEsnXdc pani z ogródka o swojej pielęgnacji włosów
"mojego skalpa głowy"
olewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:46   #83
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Szusz z filmiku na filmik coraz bardziej śliczna, bardzo podoba mi się jej makijaż tutaj.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:47   #84
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Ishya, ja je kupuje w Piotrze i Pawle
Serio? Powiedz jeszcze, że w poznańskim- wtedy błagam na klęczkach zdradź mi w którym

ilcia- oo ciekawy zestaw- białe piżmo też mnie kusi Ja mam tylko chińską orchideę- i na tym nie poprzestanę

Cytat:
Napisane przez Majka90x Pokaż wiadomość
U mnie te perfumki są w markecie Eleclerc i w Stokrotce, która wcześniej była Almą (nie wiem czy to ma znaczenie ale chyba w innych Stokrotkach się nie spotkałam) Za to w Eleclerc pełen wybór, uwielbiam je swoją drogą
dzięki wielkie!
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:52   #85
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość



Ja akurat bez sztucznych rzęs, bo jakich nie stosowałam - przytłaczają mi oko
moje ulubione to połówki ardell 318 lub kępki



Donce
ta talia
https://instagram.com/p/0LqITiNh2q/?...=food_gym_girl
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:53   #86
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
a nie prawda, bo jest z zielenią
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
I w zieleniach. No W KOŃCU coś innego.
Tam była ironia między słowami.
Na początku filmiku próbowała się troszkę tłumaczyć z tego, że te makijaże jej ciągle takie same (że niby wybiera bezpieczne kolory), a ostatecznie zrobiła co innego :P
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:59   #87
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość

Co do konturowania, to niestety nie u każdego są tak widoczne te naturalne cienie, np moja siostra ma owalną twarz, bez zaznaczonych kości policzkowych, więc odrobina bronzera i różu robi kolosalną różnicę. Ale takie mocne konturowanie wg mnie nadaje się tylko do makijażu wieczorowego.
Moja okrągła twarz przyozdobiona bronzerem wygląda jak pączek z białą obwódką - tylko kolory na odwrót. Za bardzo to się odcina, widać że delikwent kości policzkowe chciał dorysować. Eh. To ja już wolę mieć krokietowe poliki Ale oglądam zacięcie te juciuby i udaję, że coś z tego wymalowywania kumam
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 20:04   #88
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio usłyszałam miłe słowa na temat mojego makijażu oczu w Manufakturze Cukierków w Warszawie - było mi bardzo przyjemnie Tym bardziej, że dorwałam jeszcze jagodowe cuksy


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------



Ja akurat bez sztucznych rzęs, bo jakich nie stosowałam - przytłaczają mi oko

Kup sobie Munia w Rossmanie herbatę z czarnej porzeczki - będzie Ci smakować

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Serio? Powiedz jeszcze, że w poznańskim- wtedy błagam na klęczkach zdradź mi w którym

ilcia- oo ciekawy zestaw- białe piżmo też mnie kusi Ja mam tylko chińską orchideę- i na tym nie poprzestanę



dzięki wielkie!

no niestety nie w Poznańskim - w Poznaniu byłam 2 razy w życiu, w tym raz w Rossmanie w jakichś dworcowych podziemiach
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 20:09   #89
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

miałam zielony, jak testowałam z próbek wydawał się ze jest ok, zwykły krem nawilzający, ale jak zakupiłam całe opakowanie to nie byłam już zadowolona. Mam normalna ze skolnnoscia do mieszanej, a ten krem sprawiał że na twarzy miałam smalec, więc u mnie nie sprawdził się
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 20:14   #90
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Kup sobie Munia w Rossmanie herbatę z czarnej porzeczki - będzie Ci smakować
Okej, zapisuję!

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Cudo znowu!

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=qZMBQEsnXdc pani z ogródka o swojej pielęgnacji włosów
"mojego skalpa głowy"
'wysokoporowaty olej'
Nie ogarniam kobitki, ani trochę

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Szusz z filmiku na filmik coraz bardziej śliczna, bardzo podoba mi się jej makijaż tutaj.
Baaardzo jej dobrze w tym makijażu oka
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 18:04:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.