WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 18:55   #61
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja smaruję się od kostek w górę, przeciągam dłonie na przemian z góry do dołu, a na udach i pośladkach robię też koliste ruchy
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:59   #62
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
evelinarav
z czasem się przyzwyczaisz i nic Cię nie będzie bolało ani męczyło
ja jak ogladam seriale i jadę to nigdy nawet nie czuje cos robilam, no moze jak wlacze 4 to juz czuje miesnie

i w opiniach na KWC widziałąm że też masz masażer z Loreala skuteczny? nie wiem czy dobrze robię ten masaż i czy dobrze rozumiem nachylenie 45 stopni ;p po prostu ma byc tak jakby no nie prostopadle po skorze ale bardziej na skos do góry ?
ten masazer musisz kierowac tak pod katem ostrym. zreszta to mozna wyczuc, bo jak go przechylisz to lepiej zasysa. ja go przestalam uzywac bo mi naczynka na udach zaczely po bokach pekac. no a zel to wiadomo ze nic nie pomoze :P

nic mi nie pomaga
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:32   #63
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Minimaksi Pokaż wiadomość
Ja smaruję się od kostek w górę, przeciągam dłonie na przemian z góry do dołu, a na udach i pośladkach robię też koliste ruchy
Ja w taki sam sposob wcieram balsam antycellulitowy Bo wlasnie powinno sie zaczynac od dolu i kierowac sie ku gorze.Zawsze jak wetre kosmetyk w cialo to poklepuje sie po udach i posladkach oraz szczypie paluszkami skore
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 22:41   #64
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja w taki sam sposob wcieram balsam antycellulitowy Bo wlasnie powinno sie zaczynac od dolu i kierowac sie ku gorze.Zawsze jak wetre kosmetyk w cialo to poklepuje sie po udach i posladkach oraz szczypie paluszkami skore
robię tak samo z nadzieją, że to przyśpieszy widoczność efektów
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:02   #65
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Jaaa..nie mam na szczęście jeszcze problemów z cellutkiem..aczkolwiek mam nadzieje,że nigdy nie będe miała.. Aleee.. profilaktycznie codziennie używam.. serum rozgrzewającego..hmm.. dlaczego? jestem zmarzluchem.. i jest mi cieplej..dodatkowo ma ono w sobie efekt.. rozgrzewający.. i.. ujędrniający.. i widzę,że moja skórka jest ładniejsza..gładszaa.. i..w ogóleee..chyba bardziej sexi
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:22   #66
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez himalaja Pokaż wiadomość
jak wmasowujecie kremy antycellutowe?
Masaż wspomagający leczenie cellulitu.
Ma na celu usuwanie złogów toksyn, pobudzając właściwe funkcjonowanie skóry. W gabinetach masaże wykonywane są zwykle seryjnie po 5, 10 zabiegów, natomiast w domowych warunkach należy wykonywać zabiegi trwające ok. 20-30 minut.
Efekt jest taki, że skóra staje się napięta, bardziej jędrna, zaś efekty przy odpowiednim zachowaniu diety i ćwiczeń, utrzymują się przez długi czas,

1 ruch
Masaż należy wykonywać po kąpieli lub po prysznicu o naprzemiennej temperaturze wody. Ważne jest, aby pobudzić krążenie krwi. Na rękę nakładamy rękawicę odpowiednio do tego wykonaną lub szorstką myjkę z trawy morskiej. Masaż rozpoczynamy od kostki przesuwając się w kierunku pachwin. Ruchy są koliste i spokojne.
Obrazek nr 1
2 ruch
Przyjmijmy pozycję siedzącą z lekko uniesionymi nogami do góry. Ruchem pociągłym rozpoczynamy masaż od kostki do ud i pachwin. Wspomagająco proponujemy zastosować preparaty antycellulitowe lub nawilżające (olejki, mleczka, oliwki)
Jeśli masz skórę skłonną do naczyń unikaj preparatów rozgrzewających oraz zawierających ksantyny, np. kofeinę lub teofilinę. Ich działanie polega na rozkurczaniu naczyń wywołujących osłabienie ściany.
Obrazek nr 2
3 ruch
Kolejna propozycja to delikatne uciskanie miejsc szczególnie objętych cellulitem czyli partii ud i pośladków. Układ rąk tworzy zaciśniętą dłoń w pięść. Ćwiczenie to powtarzamy kilkakrotnie.
Obrazek nr 3
4 ruch
Chwytamy fałd skórny obiema dłońmi i uciskamy palcami. Uciskamy rytmicznie, ale delikatnie tak, aby nie doprowadzić do efektu pieczenia skóry.
Obrazek nr 4
5 ruch
Zabiegi uciskania skóry są niezwykle efektywne, dlatego należy stosować je często. Kolejny przykład uciskania skóry polega na uchwyceniu fałdu skórnego obiema dłońmi i przesuwaniu jej w przeciwnych biegunach tworząc tzw. "ruchomy wał"
Obrazek nr 5
6 ruch
W końcowym etapie ćwiczeń należy wmasować preparaty antycellulitowe delikatnymi spokojnymi ruchami. Rozpoczynamy od kostki, kierując się do ud i pośladków.
Cały zabieg jest dość wyczerpujący, dlatego bezpośrednio po nim należy przyjąć postawę relaksującą, usiąść wygodnie z uniesionymi lekko do góry nogami na czas 10-20 minut.

PLUS

Codziennie jedz produkty zawierające antyoksydanty (witamina, A, E i C) i lecytynę. Witaminy znajdziesz w owocach i warzywach – dzięki nim wzmocnisz tkankę łączną skóry. Lecytynę schrupiesz, jedząc soję lub jajka kurze – odpowiada ona za odbudowę ścianek komórek skóry.
Codziennie masuj dotknięte cellulitem partie ciała. Możesz robić to na „mokro” – pod prysznicem myjka z żelem do mycia lub na posmarowanej olejkiem skórze masażerem np. z wypustkami albo też „na sucho” – szczotką do masażu ciała.
Ogranicz opalanie na słońcu i w solarium. Promieniowanie UV sprzyja powstawaniu wolnych rodników, które niszczą skórę i doprowadzają do jej wiotczenia na całym ciele oraz do przedwczesnego starzenia.
Regularnie uprawiaj sport – pływanie, jazda na rowerze, spacery mogą zdziałać cuda. Po prostu musisz zacząć się ruszać – żadna pigułka ani krem nie zlikwidują tłuszczyku, jeśli sama nie zadbasz o to, by go spalić.
Na cellulit świetnie działa SPA (może być domowe) i w ogóle „wodny świat” – kąpiele solne, pływanie, aqua aerobik, jacuzzi, bicze wodne, algi (kąpiele z solą z algami i okłady na ciało). Zawarte w glonach morskich składniki mineralne, pierwiastki śladowe i witaminy ujędrniają skórę, zwalczają cellulit i wspomagają odchudzanie. Dzięki algom skóra staje się gładka i jędrna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (8,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (9,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (9,5 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez nikita82
Czas edycji: 2011-03-11 o 13:27
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:02   #67
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny zwracam się do was po poradę, jako że jesteście już nieźle obeznane w temacie Gdybyście miały do wyboru - 1 zabieg LipoShock + 1 drenaż limfatyczny LUB 4 masaże bańką chińską (w salonie kosmetycznym, nie na własną rękę). To co byście wybrały??? Bardzo ładnie proszę o pomoc w podjęciu decyzji
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2011-03-11 o 09:03 Powód: literówka :)
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 11:32   #68
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Nikita82- jestes kochana dzieki wielkie za wklejenie tych obrazkow i metod masazu antycellulitowego, dzisiaj wieczorkiem wyprobuje
Napewno okaze sie to bardzo pomocne dla dziewczyn, ktore dopiero zaczynaja walke z cellulitem jak i dla tych, ktore caly czas z nim walcza
Pozdrawiam was milego dzionka
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 13:57   #69
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ach dziewczyny kocham nasz wątek

evelinarav
dzięki za odpowiedź ciekawi mnie tylko czemu nie można wykonywać więcej niż 5 ruchów tym masażerem ?

co do mojej walki to wczoraj i dziś poćwiczyłam H&T i część Tummy tuck (bez tych planków i bridge bo to masakra jakaś )
peeling zrobiłam
masażerek był
od tygodnia nie jem słodyczy
i inneov łykam

myślę że za 2 tyg będą efekty
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:04   #70
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
Masaż wspomagający leczenie cellulitu.

Ma na celu usuwanie złogów toksyn, pobudzając właściwe funkcjonowanie skóry. W gabinetach masaże wykonywane są zwykle seryjnie po 5, 10 zabiegów, natomiast w domowych warunkach należy wykonywać zabiegi trwające ok. 20-30 minut.
Efekt jest taki, że skóra staje się napięta, bardziej jędrna, zaś efekty przy odpowiednim zachowaniu diety i ćwiczeń, utrzymują się przez długi czas,
mi by sie jednak nie chcialo dorzucic jeszcze 30 min masazu... juz mi sie wydaje ze tylko cwicze i przesiaduje w lazience, a efekty marne
Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
ach dziewczyny kocham nasz wątek

evelinarav
dzięki za odpowiedź ciekawi mnie tylko czemu nie można wykonywać więcej niż 5 ruchów tym masażerem ?

moze wlasnie dlatego zeby naczynka nie popekaly...? moze powinnam chociaz pomasowac nim ta wewnetrzna strone ud, bo tam to najgorsza galareta ...


zaraz wskakuje na rowerek, a jutro ide kupic balsam bo promocja jest
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:39   #71
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

evelinarav bardzo mnie martwi Twoje negatywne do wszystkiego podejście .
Niestety nie potrafię Ci pomóc, ale skoro twierdzisz że robiłaś i robisz tyle ćwiczeń i masażu to jednak gdzieś tkwi problem. Może złe odżywianie?
Uwierz mi, po wakacjach miałam na nogach taki cellulit jak moja babcia. Ale się wzięłam i różnica jest OGROMNA. Więc niestety bardzo ciężko mi jest zrozumieć że NIC nie działa. Napisz coś więcej, będziemy radziły.
A tymczasem przesyłam Ci pozytywne fluidy

ps. Ja wracam codziennie wieczorem i masuje te nogi nawet podczas filmów i nie siedzę w łazience.

Edytowane przez nikita82
Czas edycji: 2011-03-11 o 19:42
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 20:41   #72
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja zakupiłam dzisiaj gąbeczkę Syrena, ostra jak cholera jest
W treningach mam niestety przerwę - dopadło mnie mega przeziębienie. Ale na pocieszenie i podniesienie poczucia własnej atrakcyjności przeszłam metamorfozę u fryzjera
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:43   #73
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Minimaksi Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam dzisiaj gąbeczkę Syrena, ostra jak cholera jest
oj tak, jest bardzo ostra... mimo to regularnie masuję nią uda pod prysznicem
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:50   #74
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Też mam zamiar używać ją codziennie pod prysznicem, chyba, że prędko zedrę sobie naskórek
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:13   #75
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Moim odwiecznym problemem byly galaretowate uda, nieproporcjonalne do reszty sylwetki- teraz mi zeszczuplaly, bo polecialo spokojnie z 8cm- ale to glownie zasluga intensywnych cwiczen: chodzenia na silownie, baseny, aerobiki i cwiczenia ujedrniajace w domowym zaciszu typu: pilates, 8 min legs, buns...
jestes moja wspaniala osobista motywacja naprawde zeszlo Ci 8 cm? wow!!! gdyby u mnie spadly 3 cm byloby super
wracam do masowania, i pilatesu. Bardzo lubie ten pilates, chociaz wydaje sie delikatny

jak sie zmotywuje, to w czerwcu nie bede sie wstydzic swoich ud! lubie swoje nogi, ale uda i pupa do poprawy! w koncu zaloze dzinsowe szorty bez wstydu!

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

ahh no i do szorowania pod prysznicemoczywiscie polecam gabke syrenke i peeling cukrowy. Ja za kawowym nie przepadam, a to dlatego że nie lubie zapachu kawy ktory zostaje na ciele. Nie pije kawy pewnie dlatego

cukier + olej kokosowy + odrobina żelu pod prysznic i mamy swietny peeling. Mozna uzyc tez oliwy, od razu skora jest wygladzona. Albo sam cukier zmieszac z zelem Polecam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:39   #76
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej dziewczyny Ja tez jutro wybieram sie na zakupki, kusi mnie ta szczotka okragla do masazu pod prysznicem (taka z wypustkami) jest teraz w rosmannie za 7 zl z groszami a jedna dziewczyna na youtubie ja zachwalala przy walce z cellulitem.
_Ewelka_ - ciesze sie, ze udalo mi sie ciebie motywowac, tym bardziej, ze jestes moja imienniczka- ja rowniez mam na imie Ewelina
Wiesz ja we wrzesniu wazylam az 60 kg bylam taka kluseczka,, mialam galaretowate ude, wglebienia w skorze wygladalo to koszmarnie. Wczoraj sie wazylam i waga wskazala 52 kg- wiec dlatego centymetrow ubylo.
A ja mam taka sylwetke, ze do polowy jestem bardzo drobniutka, brzuszek mam plaski- spokojnie wchodze w rozmiarowke 34/36. A od pasa w dol ledwo miescilam sie w rozmiarowke 38/40, spodnie w rozmiarze 38 to byly na scisk, balam sie troche, ze biust mi sie zmniejszy ale na szczescie tylko ujedrnil mi sie i ladnie sie prezentuje.
Duzo mi polecialo z nozek. Moja mama , ktora mi zawsze dogryzala: ale masz tylek wypiety i uda?? teraz mi mowi, ale zes schudla , nie masz juz takich ud i wypietego tyleczka- bo musze przyznac, ze sie znacznie splaszczyl.
Ten pilates wyglada niepozornie, ale wykonywany regularnie daje naprawde niezle efekty bo fajnie wysmukla cialko, szczegolnie nozki.
Ale i tak chce jeszcze popracowac nad soba bo marze juz o wakacjach i swietnej sylwetce
Pozdrawiam was kochaniutkie trzymam kciuki za nasza walke z cellulitem.
Powiem wam, ze kocham to forum i jestem od niego uzalezniona, codziennie musze tu wejsc buziaki
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:04   #77
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

walcze dalej ;p
dziś H&T, tummy tuck 15 min, i 20 min sculptu
masaż + balsam nałożone

echh daleko mi do idealu ale staram sie naprawde nie jesc slodyczy od tygodnia i mimo 2 wpadek to jest to o wieeeeeeele mniejsza ilosc niz kiedys. a na uczelni wybieram cos innego ,jutro robie sobie salatke i bedzie bosko

mysle ze ogolne efekty do wakacji beda
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:28   #78
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Teraz ja Po zimie znowu zaczynam walkę.
Fitness zależy ale minimum 3 razy w tygodniu tym planuje 5
Masaż bańką 2-3 razy w tyg
nie jem chleba nie wiem czy to ma wpływ ale ogólnie dietka znaczy no staram się jeść jakoś nie za dużo
masaż syrenką jeszcze
balsam ujędrniający z Dove
i biegam ok 2 razy w tygodniu zależy od chęci
ogólnie wiosna więc częściej na swieżym powietrzu przebywam co jest jednoznaczne z poruszaniem się zoabczymy co z tego wyniknie!
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:47   #79
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez UknowUloveMe Pokaż wiadomość
Masaż bańką 2-3 razy w tyg
robisz sama masaże bańkami chińskimi? jak wrażenia? widać efekty?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 20:52   #80
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ok, to skoro nikt nie potrafi mi nic doradzić co do wyboru między masażami bańką chińską a liposukcją ultradźwiękami, to może zapytam chociaż o same te masaże bańką - UknowUloveMe powiedz mi czy masujesz się sama, czy chodzisz do kosmetyczki? a jeśli sama, to powiedz mi proszę, czy ciężko było opanować tę umiejętność, skąd wiesz, że robisz to poprawnie no i czy przynosi to jakieś efekty?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 11:42   #81
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja też walczę z tym, że na arzie jestem w fazie tworzenia list must have do walki z wrogiem
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:28   #82
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
evelinarav bardzo mnie martwi Twoje negatywne do wszystkiego podejście .
Niestety nie potrafię Ci pomóc, ale skoro twierdzisz że robiłaś i robisz tyle ćwiczeń i masażu to jednak gdzieś tkwi problem. Może złe odżywianie?
Uwierz mi, po wakacjach miałam na nogach taki cellulit jak moja babcia. Ale się wzięłam i różnica jest OGROMNA. Więc niestety bardzo ciężko mi jest zrozumieć że NIC nie działa. Napisz coś więcej, będziemy radziły.
A tymczasem przesyłam Ci pozytywne fluidy

ps. Ja wracam codziennie wieczorem i masuje te nogi nawet podczas filmów i nie siedzę w łazience.
dzieki az tak zle nie jest ... w sumie to u mnie cell zalezy od swiatla. czasem nie widac, a czasem to sie zalamac mozna do tej pory cwiczylam tylko tamilke i troche pilates, wiec wiadomo ze cudow po tym nie bedzie. a od niedawna mam tez rowerek. moze on mi cos pomoze ...
Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
walcze dalej ;p
dziś H&T, tummy tuck 15 min, i 20 min sculptu
masaż + balsam nałożone

echh daleko mi do idealu ale staram sie naprawde nie jesc slodyczy od tygodnia i mimo 2 wpadek to jest to o wieeeeeeele mniejsza ilosc niz kiedys. a na uczelni wybieram cos innego ,jutro robie sobie salatke i bedzie bosko

mysle ze ogolne efekty do wakacji beda
to Ty chyba cwiczysz tummy tuck tak jak ja, bo ja nie robie juz tych cwiczen co sie na rekach opieraja a dzis cwiczylam to po tygodniowej przerwie, ale bolalo ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 17:39   #83
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Eldo_rado w tamtym roku masowalam sie bardzo regularnie co 2 dni nie bylo mowy o przerwach, "nie chceniu się" itp masowałam się od marca do lipca co 2 dni potem rzadziej nie bylo cell, znaczy się trzeba było się dobrze przyjeżec. Teraz zaczynam znowu bo sobie trochę odpuściłam i mam cellulit widoczny;/;/ Ale efekty były!
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:44   #84
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej
Dzisiaj zawiało wiosną tak poważnie, przeszłam sie do galerii pochodzić i jka w przymierzalni zdjęlam spodnie to sie wystraszyłam swojego tyłka/ud. Masakra nie wiem jak mogłam tego przez zime nie dostrzec, cellulit mi sie bardzo poglebił bardzo! Od zawsze mam z nim problem mimo że jestem raczej szczupła (mam 166cm i waże 55kg), ale teraz mi się jeszcze pogorszyło tym bardziej że ostatnio nic nie ćwiczę. Rok temu chociłam systematycznie na aerobik ale potem dośc poważnie skręciłam kostkę i musiałam przestać, rower i bieganie też wtedy idpadło (chociaz akurat w tym zbyt systematyczna nie byłam). Ja to muszę do wakacji jakoś zrzucić

Póki co zorganizowałam sobie karnet na basen. Powiedzcie mi dziewczyny, bo zaintrygowałyscie mnie tym bańkami, gdzie w Gliwicach, Katowicach lub Rybniku robią taki zabiegi (chodzi mi o sprawdzone miejsca) i ile to kosztuje? Po ilu zabiegach cellulit się zmniejsza?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 21:22   #85
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witam kochane !!!

Prawie nic sie nie odzywałam bo nie mogłam dojsc do siebie po chorobie...
Ale dzisiaj powróciłam na siłownie po 3 tygodniach przerwy, chorobie ciezko mi sie cwiczyło...już czuje ze robia sie zakwasy chyba na wszystkich czesciach mojego ciała :P ciekawe jak to bedzie jutro
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 07:55   #86
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

madziasNS witamy
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:16   #87
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

O rany, już nowa część. Ja ostatnio rzadko bywam (ktoś mnie tu jeszcze pamięta? ) ale też się melduję w drugiej części.
Idzie wiosna, więc pewnie będę częściej zaglądać. W końcu trzeba się wziąć za siebie.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:25   #88
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja tez jutro wybieram sie na zakupki, kusi mnie ta szczotka okragla do masazu pod prysznicem (taka z wypustkami) jest teraz w rosmannie za 7 zl z groszami a jedna dziewczyna na youtubie ja zachwalala przy walce z cellulitem.
_Ewelka_ - ciesze sie, ze udalo mi sie ciebie motywowac, tym bardziej, ze jestes moja imienniczka- ja rowniez mam na imie Ewelina
Wiesz ja we wrzesniu wazylam az 60 kg bylam taka kluseczka,, mialam galaretowate ude, wglebienia w skorze wygladalo to koszmarnie. Wczoraj sie wazylam i waga wskazala 52 kg- wiec dlatego centymetrow ubylo.
A ja mam taka sylwetke, ze do polowy jestem bardzo drobniutka, brzuszek mam plaski- spokojnie wchodze w rozmiarowke 34/36. A od pasa w dol ledwo miescilam sie w rozmiarowke 38/40, spodnie w rozmiarze 38 to byly na scisk, balam sie troche, ze biust mi sie zmniejszy ale na szczescie tylko ujedrnil mi sie i ladnie sie prezentuje.
Duzo mi polecialo z nozek. Moja mama , ktora mi zawsze dogryzala: ale masz tylek wypiety i uda?? teraz mi mowi, ale zes schudla , nie masz juz takich ud i wypietego tyleczka- bo musze przyznac, ze sie znacznie splaszczyl.
Ten pilates wyglada niepozornie, ale wykonywany regularnie daje naprawde niezle efekty bo fajnie wysmukla cialko, szczegolnie nozki.
Ale i tak chce jeszcze popracowac nad soba bo marze juz o wakacjach i swietnej sylwetce
Pozdrawiam was kochaniutkie trzymam kciuki za nasza walke z cellulitem.
Powiem wam, ze kocham to forum i jestem od niego uzalezniona, codziennie musze tu wejsc buziaki
masz może zdjęcie swojej sylwetki?

mam taką samą budowę jak Ty, góra 34/ 36
a dół 38/40
znaczy się gruszki jestesmy, a 8 cm to rewelacja, chciałabym tyle wysmukleć
zastanawiam się nad delikatną redukcją, bo ostatnio sporo ćwiczę siłowo i nie obcinam kcal
niby waga fajna ale ten fat na udach, brrrrrrrrr
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:05   #89
himalaja
Przyczajenie
 
Avatar himalaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dzięki dziewczęta za odpowiedź co do masażu antycell kurcze, tak się tutaj ostatnio rozpisałam w odpowiedzi a dzisiaj patrzę i gdzieś znikła ta odpowiedź! Albo pomyliłam wątki albo coś mi net szwankuje
__________________
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
himalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:42   #90
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej Dziewczyny, pozwolę sobie Was zapytać o coś, bo na pewno umiecie dobrze doradzić. Która szczotka do masażu jest lepsza - z gumowymi czy z drewnianymi wypustkami? I czy daje ona jakieś lepsze efekty od masowania rękami tym sposobem co jest tu na obrazkach? Tzn. wiem, że to różnie u każdej i obowiązkowo dieta, ćwiczenia, peelingi, ale czy któraś z Was używa tej szczotki i jest zadowolona? Z góry dzięki za odpowiedź
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.