Perfumy i mgiełki Victoria's Secret - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-21, 10:32   #61
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Szukam Bombshell Summer 2014. Wachalam je na blotterku i musze je miec. Czy mozna je dostac gdzies w necie? Iperfumy maja oferte VS ale akurat tych nie.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 19:55   #62
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

A na allegro nie ma?Wydaje mi się,że coś mi dziś mignęło,ale jak sprawdzałam na all,to ceny nie zachęcają:/
Ja kupiłam w ciemno ten pierwszy Bombshell za 105zł na iperfumy i jestem ciekawa czy mi się spodoba>Może ktoś niuchai coś skrobnie?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 11:11   #63
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

No nie ma, pol netu przelecialam jak nie caly. One chyba dopiero wyszly, jest to wersja limitowana (jak to zwykle bywa z letnimi zapachami). Zapach byl swiezy, owocowo-kwiatowy, nie plastikowy jak np w przypadku Escady. Bardzo kobiecy. Patrzylam na nuty zapachowe i nijak sie to ma do tego co czulam, ale wyraznie na blotterku mam napisane Bombshell Summer, a ze mamy 2014 r. no to tegoroczna limitowanka. Starej by mi chyba nie proponowaly

Golgie, poczytaj sobie tutaj, na fragrantice. Na kwc nic nie ma. Po nutach bardzo mi odpowiadaja, ale daj znac, jak tobie sie podobaja Tzn teraz pisze o twoich
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 12:40   #64
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Właśnie nimi pachnę-coś bossskiego,absolutnie nie żałuję i chyba sama zacznę polować na limitowankiZapach jest świeży,ale też lekko słodki,owoce przeważają,ale w tle pobrzmiewają też kwiaty-świetny zapach na wiosnę i lato.Nie są sztuczne,ani męczące.Strzał w 10

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

A te opinie na fragrantice mnie dziwią, bo wiele osób piszę,że są męskawe.W życiu bym tak nie powiedziała,no chyba ,ze ktoś miał na mysli geja,to może oni tak pachną
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 14:05   #65
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Ja kiedyś kupiłam w ciemno very sexy (tylko chyba są 2, nie wiem który miałam) i się strasznie rozczarowałam. Zapach wydał się typowo kwiatowy, widocznie takie nie są dla mnie. Strasznie ciężko było mi się do niego przekonać, no po prostu nie czułam się w nim dobrze i przyjemnie. Po paru próbach z tego co pamiętam wymieniłam na wizażu


Kilka lat temu lubiłam też ich limitowanki-mgiełki. Szalałam na punkcie kokosów, wanilii, kiedyś mięli nawet malinę z czekoladą, orzechowe truffle Pamiętam, że te 2 ostatnie były bardzo nietrwałe i rozstałam się z nimi. Fajne do pachnienia w domu, bo przy wietrze znikały Teraz sobie nie wyobrażam, jak można pachnieć pralinką . Kokosem tak, ale teraz mam zapach "mieszany", gdzie czuć nuty kokosu, a nie tylko jego.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 08:29   #66
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Właśnie nimi pachnę-coś bossskiego,absolutnie nie żałuję i chyba sama zacznę polować na limitowanki:DZapach jest świeży,ale też lekko słodki,owoce przeważają,ale w tle pobrzmiewają też kwiaty-świetny zapach na wiosnę i lato.Nie są sztuczne,ani męczące.Strzał w 10

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

A te opinie na fragrantice mnie dziwią, bo wiele osób piszę,że są męskawe.W życiu bym tak nie powiedziała,no chyba ,ze ktoś miał na mysli geja,to może oni tak pachną
No to super, ze trafilasw 10 Moze ze wzgledu na trudnosci w nabyciu wersji summer, sama sie skusze na ta zwykla
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 09:08   #67
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Cześć, który zapach mgiełki VS możecie polecić na wiosnę i lato? Chciałabym, żeby zapach był orzeźwiający, nie za słodki. Pozdrawiam
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 20:38   #68
Pattaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Victoria's Secret - mgiełki, balsamy itp :)

Victoria's Secret - marka znana na całym świecie. W Polsce dorobiła się niestety jedynie 2 sklepów stacjonarnych w Warszawie.


Czy mimo małej dostępności w Polsce - znacie i lubicie tę markę?






Jakie zapachy szczególnie polecacie?








Ja markę poznałam dopiero tydzień temu i już doczekałam się 10 małych mgiełek, jednej dużej, masła oraz żelu pod prysznic a lista marzeń jest długa.....
Pattaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 07:40   #69
95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 133
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość

[/COLOR]A te opinie na fragrantice mnie dziwią, bo wiele osób piszę,że są męskawe.W życiu bym tak nie powiedziała,no chyba ,ze ktoś miał na mysli geja,to może oni tak pachną
Bardzo lubie takie bezposrednie wyrazanie mysliwszystkie mgielki VS, ktore testowalam (jakies 7-9 roznych) byly mega kobiece, choc w wiekszosci zbyt kwiatowe jak dla mnie, te typowo slodziakowe sa urocze, troche kosztuja, ale mam info id bliskij osoby, ze sa trwale. A gdyby wyszla wersja mgielkowa wycofanego zapachu Night z 2013 to
95c2526c23e69e0985e2c1464d890e9d7bbd64fa_5f6d24f1ce806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 16:28   #70
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy i mgiełki Victoria's Secret

Niektóre mgiełki VS pojawiły się w Rossmannie, ale jeszcze żadnej nie testowałam. Pojawiło się też kilka innych marek - wszystkie dobrze widoczne przy stoiskach z perfumami.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 17:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.