Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 10:50   #61
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Wydawało by się, że to głównie mężczyźni są sprawcami takich czynów, ale otóż nie.
Może mniej jest różnych form przemocy ze strony kobiet ale jednak są.
Po prostu faceci wstydzą się do tego przyznać.
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:53   #62
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
no dokładnie

drucik w cewkę, butelka w odbyt. ha, ha, ha jestem zniesmaczona..
a ja jestem serio przerażona i zdziwiona tym co czytam...po prostu nie dowierzam jak patrzę na niektóre prześmiewcze komentarze w wątku o gwałcie

Cytat:
Napisane przez magdeczka Pokaż wiadomość
Po prostu faceci wstydzą się do tego przyznać.
No i się wcale nie dziwię. Po tym wątku widać że mogliby liczyć co najwyżej na opinię cioty a nie współczucie i pomoc od wielu osób.

Edytowane przez maryanna3
Czas edycji: 2010-06-29 o 10:55
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:06   #63
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
No i się wcale nie dziwię. Po tym wątku widać że mogliby liczyć co najwyżej na opinię cioty a nie współczucie i pomoc od wielu osób.
Jeszcze by się ktoś zapytał czy się chwali czy żali ?
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:20   #64
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
no dokładnie

drucik w cewkę, butelka w odbyt. ha, ha, ha jestem zniesmaczona..
Ale przecież ona mu tak nie zrobila.!!!No mnie się wydaje,że az tak bardzo nie cierpial,dlaczego jej poprostu nie powstrzymal,jeśli mu tak bardzo zle bylo???
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:22   #65
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Ale przecież ona mu tak nie zrobila.!!!No mnie się wydaje,że az tak bardzo nie cierpial,dlaczego jej poprostu nie powstrzymal,jeśli mu tak bardzo zle bylo???
Nie mówimy tylko o tej jednej sytuacji, tylk ogólnie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:22   #66
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Ale przecież ona mu tak nie zrobila.!!!No mnie się wydaje,że az tak bardzo nie cierpial,dlaczego jej poprostu nie powstrzymal,jeśli mu tak bardzo zle bylo???
po1) no właśnie TOBIE SIĘ WYDAJE
po2) odnoszę się do gwałtu jako całości. wydaje mi się, że do was łagodniejszy przekaz nie dociera
po3) nie będę odpowiadać na to ostatnie pytanie...

gwałt to gwałt, musicie to zrozumieć. to krzywda. naruszenie najintymniejszej sfery. boli, nawet jeśli nie jest połączone z przemocą fizyczna sensu stricto.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:25   #67
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Ale przecież ona mu tak nie zrobila.!!!No mnie się wydaje,że az tak bardzo nie cierpial,dlaczego jej poprostu nie powstrzymal,jeśli mu tak bardzo zle bylo???
Bo to jego dziewczyna była, zostawił ja po tym zajściu i tyle w tym temacie. Chyba nie rozumiesz co to znaczy przemoc. To nie tylko fizyczne znęcanie się nad kimś ! Poczuł się wykorzystany i olany. Miał trudny dzień, oblany egzamin i złe samopoczucie (choruje przewlekle) i powiedział, że nie chce. Może nie odepchnął ją siła, ale poczuł się jak zabawka. Czy to tak trudno zrozumieć?
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 11:27   #68
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

A więc w innych sytuacjach to ja jestem obiektywna i na pewno ofiara gwaltu to ofiara,bez względu na pleć,ale wybaczcie w tym przypadku to jest śmieszne.Jeśli nie chciał to mógł ją odsunąć.Nie przykładała mu pistoletu do głowy i jak go pieścila to też się jakoś nie wyrywał biedaczek.
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:31   #69
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
A więc w innych sytuacjach to ja jestem obiektywna i na pewno ofiara gwaltu to ofiara,bez względu na pleć,ale wybaczcie w tym przypadku to jest śmieszne.Jeśli nie chciał to mógł ją odsunąć.Nie przykładała mu pistoletu do głowy i jak go pieścila to też się jakoś nie wyrywał biedaczek.
niestety nie wiesz jak reagują ludzie w depresji. to stan duszy, obajawiający się często całkowitym zobojętnieniem. wyobraź sobie, że wracasz po ciężkim dniu. wiele spraw nałożyło się na siebie, do oczu cisną się łzy, a Twój partner zamiast zrozumienia "wsiada na ciebie" jak zwierzę, nie reagując na Twoje samopoczucie, ignorując Twoją niechęć. nie musi Cię wcale bić, przytrzymywać siłą. to jest gwałt.
gwałciciel nie musi być ani agresywny, ani obcy, ani nie musi być przestępcą. wiesz ile przypadków gwałtu zdarza się każdego dnia w małżeństwach?

świetnie obrazowała to scena z filmu volver. niestety nie ma jej na youtube, ale polecam.. dla tych ze zbyt ciasnym wyobrażeniem o rzeczywistości.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:34   #70
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Nie każdy gwałt to taki z wykorzystaniem siły, czasem gwałci się czyjąś godność mając nad kimś przewagę emocjonalną. Ale to zrozumie tylko ten kto sam czegoś takiego doświadczył
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:42   #71
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
niestety nie wiesz jak reagują ludzie w depresji. to stan duszy, obajawiający się często całkowitym zobojętnieniem. wyobraź sobie, że wracasz po ciężkim dniu. wiele spraw nałożyło się na siebie, do oczu cisną się łzy, a Twój partner zamiast zrozumienia "wsiada na ciebie" jak zwierzę, nie reagując na Twoje samopoczucie, ignorując Twoją niechęć. nie musi Cię wcale bić, przytrzymywać siłą. to jest gwałt.
gwałciciel nie musi być ani agresywny, ani obcy, ani nie musi być przestępcą. wiesz ile przypadków gwałtu zdarza się każdego dnia w małżeństwach?

świetnie obrazowała to scena z filmu volver. niestety nie ma jej na youtube, ale polecam.. dla tych ze zbyt ciasnym wyobrażeniem o rzeczywistości.
Dokładnie tak
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 12:08   #72
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Czytam i nie wierzę wątek porusza poważny temat, a 3/4 komentujących osób sobie dowcipkuje, smieje się itd. Jak durnym trzeba być, żeby nie rozumieć, że gwałt to gwałt? Otóż faceta MOŻNA zgwałcić, bo jest tylko człowiekiem. Nie mogę pojąć, że można tego nie rozumieć.
Jest milion sposobów na obezwładnienie faceta, zaczynając od pigułki gwałtu, kończąc na zastraszeniu.
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:32   #73
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Czytam i nie wierzę wątek porusza poważny temat, a 3/4 komentujących osób sobie dowcipkuje, smieje się itd. Jak durnym trzeba być, żeby nie rozumieć, że gwałt to gwałt? Otóż faceta MOŻNA zgwałcić, bo jest tylko człowiekiem. Nie mogę pojąć, że można tego nie rozumieć.
Jest milion sposobów na obezwładnienie faceta, zaczynając od pigułki gwałtu, kończąc na zastraszeniu.
Mądrze napisane. Co do pogrubionego: bardzo bardzo durnym.

Zresztą, podejrzewam, że te same osoby, które tak to bawi, równie lekko sobie traktują gwałty na kobietach, czy dzieciach - pewnie również w większość przypadków nie dowierzają lub obwiniają ofiarę. Umysłowe i mentalne dno dna, ale cóż - to forum również dla ciemnot.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:44   #74
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Czytam i nie wierzę wątek porusza poważny temat, a 3/4 komentujących osób sobie dowcipkuje, smieje się itd. Jak durnym trzeba być, żeby nie rozumieć, że gwałt to gwałt? Otóż faceta MOŻNA zgwałcić, bo jest tylko człowiekiem. Nie mogę pojąć, że można tego nie rozumieć.
Jest milion sposobów na obezwładnienie faceta, zaczynając od pigułki gwałtu, kończąc na zastraszeniu.
Dokładnie,ręce opadają przy czytaniu niektórych komentarzy
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:19   #75
bloodstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Faceta można zgwałcić, jak najbardziej. Ci którzy uważają inaczej... no cóż. Chyba trochę mało wiecie. Facet to tez człowiek. ; ]
Czytałam kiedyś że dwie kobiety obezwładniły mężczyznę i z zemsty go zgwałciły. Jak? Ponoć wsadzając jakiś kij w odbyt... (może już ktoś tutaj o tym wspominał, jeśli tak to przepraszam, ale trochę dużo byłoby czytania jakbym chciała obejrzeć wszystkie wypowiedzi w tym temacie). Czytałam też o zgwałceniu przez kobietę mężczyzny, oralnie.
Tak samo zgwałcić może mężczyzna mężczyznę, dokładnie 'tym samym' co kobietę. ; s
Podsumowując: oczywiście, mężczyznę da się i zgwałcić i molestować... Wobec napastnika mężczyzna może być równie bezbronny co kobieta. ; >
bloodstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:08   #76
asarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 39
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

A sama ta próba doprowadzenia faceta do erekcji i wprowadzenia członka do pochwy sprawczyni wbrew jego woli to twoim zdaniem nie jest gwałt? Bo moim zdaniem tak.
Jeśli kobieta intensywnie stymuluje narządy faceta to nie ma siły, żeby nie było erekcji, chyba, że jest impotentem poza tym można zgwałcić faceta oralnie. Wtedy penis może sobie zwisać i powiewać ale to i tak jest gwałt.[/QUOTE]

Facet ma mózg i penis oraz tyle krwi, że może zasilać jedno na raz.
Jeśli zassie sie krew w jedno z tych miejsc to drugie traci kontrolę...
Oczywiście po fakcie wszystko wraca do normy () i wtedy facet może przeprowadzać abstrakcyjne procesy myślowe, Sądzę że dopiero wtedy poczuł się zgwałcony.
Nie mam praktyki (i nie zamierzam mieć) ale wydaje mi sie że zgwałcenie kobiety bez odpowiedniej wilgotności też jest prawie niemożliwe a jednak się zdarza...
asarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:37   #77
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez asarus Pokaż wiadomość
(...)
Nie mam praktyki (i nie zamierzam mieć) ale wydaje mi sie że zgwałcenie kobiety bez odpowiedniej wilgotności też jest prawie niemożliwe a jednak się zdarza...
Jakie prawie niemożliwe? Pewnie ogromna większość gwałconych kobiet jest w chwili gwałtu sucha jak pieprz, a wątpię, czy większość gwałcicieli przejmuje się lubrykantami (może czasami używają własnej śliny, ale jednak nie zapewni to nigdy odpowiedniego nawilżenia, jak przy normalnym stosunku). Gwałciciel/e wchodzi w ofiarę z ogromną siłą, zadając takiej kobiecie niesamowity ból (sobie zapewne czasami również, ale wątpię, czy w takim stanie zwracają na to uwagę). W gwałcie chodzi bowiem częściej nie tyle o sam seks i "wyżycie się", ale o zadanie kobiecie bólu, upodlenie jej. Już nie wspominając, że gwałciciel może użyć prezerwatywy.

Może miałaś/łeś coś innego na myśli, ale chyba źle to sformułowałaś/łeś i wyszło dosyć dziwne stwierdzenie (pewnie chodziło Ci o techniczną niemożliwość gwałtu przy braku nawilżenia). Jednak od strony technicznej, czy nie to, co piszesz to nieprawda, że "prawie niemożliwe" i takie rzadkie, jak sądzisz - w Afryce swego czasu pojawiła się haniebna moda na to, że prawdziwe, porządne kobiety są w czasie stosunku suche jak pieprz ("moda" wymyślona przez mężczyzn) - nadal uważasz, że stosunek "na sucho", a tym bardziej gwałt, jest niemożliwy?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-07-02 o 11:52
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:14   #78
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

wot, ruskaja teoria...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:18   #79
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jw Afryce swego czasu pojawiła się haniebna moda na to, że prawdziwe, porządne kobiety są w czasie stosunku suche jak pieprz
matko...

że tak od strony technicznej zapytam - mężczyzny to nie boli?!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 12:22   #80
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
matko...

że tak od strony technicznej zapytam - mężczyzny to nie boli?!
Powiem Ci, że nie wiem. Zatrważające jest to, co w niektórych krajach, czy ogólnie regionach świata się dzieje z kobietami - do czego są zmuszane, jaką presję się na nich wywiera. Te kobiety z Afryki potrafią sobie pchać do pochwy piasek, żwir, aby tylko być suche i - w mniemaniu mężczyzn - porządne. Płakać się chce, ale tam to norma.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:27   #81
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że nie wiem. Zatrważające jest to, co w niektórych krajach, czy ogólnie regionach świata się dzieje z kobietami - do czego są zmuszane, jaką presję się na nich wywiera. Te kobiety z Afryki potrafią sobie pchać do pochwy piasek, żwir, aby tylko być suche i - w mniemaniu mężczyzn - porządne. Płakać się chce, ale tam to norma.
pierwsze co miałam odpisać, to właśnie: "płakać się chce". czytam to wszystko ze ściśniętym gardłem
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:41   #82
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że nie wiem. Zatrważające jest to, co w niektórych krajach, czy ogólnie regionach świata się dzieje z kobietami - do czego są zmuszane, jaką presję się na nich wywiera. Te kobiety z Afryki potrafią sobie pchać do pochwy piasek, żwir, aby tylko być suche i - w mniemaniu mężczyzn - porządne. Płakać się chce, ale tam to norma.
to jest straszne, jak bardzo te kobiety są upodlone, własciwie zniewolone tą kulturą i przekonaniami
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:28   #83
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Dla tych wszystkich, które uważają, że faceta nie da się zgwałcić, przymusić SIŁĄ

Mam 174cm wzrostu, ważę 57, w porywach do 62 kg. Niczego nie ćwiczę, mam wadę serca.
I wiem, bo doświadczyłam, że potrafię pobić większego od siebie, silniejszego faceta. Do nieprzytomności.

A jak już leży to co za problem go związać, unieruchomić jakoś? Żaden.


Ale według mnie facet z opisu nie został zgwałcony tylko wykorzystany seksualnie. Nie wiem jak na to patrzy kodeks karny, ja mówię teraz o potocznym rozumieniu tych słów.
Bo nie był ani pobity, ani zastraszony. Nie usiłował jej z siebie zrzucić, nie uderzył jej, nie zmusił żeby przestała.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:01   #84
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

wydaje mi sie że zgwałcenie kobiety bez odpowiedniej wilgotności też jest prawie niemożliwe a jednak się zdarza...[/QUOTE]

Ch... mnie strzela jak to wszystko czytam. Jak zacznie krwawic to jest jak najbardziej mozliwy,jak dostanie krwotoku wewnetrznego to owszem miala za***isty orgazm Jak dostala trzy razy z buta w twarz , a potem stracila przytomnosc to tez sie podniecila na maxa. Jak jej dal tabletke i nie miala swiadomosci i mogl ja gwalcic we wszystkie otwory jakie posiada spuszczac sie na nia bic po twarzy ciac jej piersi i zaprosic kolegow zeby sobie tez pouzywali co ma sie towar marnowac.
Moze wlasnie ludzie takich opisow potzrebujecie zeby zrozumiec czym tak naprawde jest gwalt i naprawde zal i rozpacz , ze tak mozna byc tempym
I owszem gwalt na mezczyznie jest mozliwy, ale juz mi szkoda slow zeby to tlumaczyc.
Nie ma co, spoleczenstwo przyzwala na gwalty popiera gwalcicieli, a ofiary staja sie przestepcami. Ostatni artykul na onet.pl w tygodniku czy miesieczniku Detektyw przekonal mnie, ze panuje ogolna znieczulica. Chodzilo o dziewczyny gwalcone przez podanie tabletki gwaltu. Czytam na forum "czego tam szla", " a na co sie tak ubieraja", "to tak jakby zebrakowi zabronic zjesc kawalek chleba, ktory widzi na ulicy", "dobrze im tak mama mi mowila, zeby nie chodzic do dyskoteki" i wiele wiele innych. Wspolczuje tym ludziom i ich mysleniu jak musza byc ubodzy wewnetrznie. Kupa miecha, ktora tylko zre i sra. I mam to gdzies mozecie mnie zjechac ile chcecie, nie zrozumiecie nigdy zachowania osoby gwalconej, jak i juz zgwalconej bo nigdy tego nie przezylyscie/liscie!
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2010-07-04 o 08:05
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:29   #85
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Pojawiło się w wątku stwierdzenie że gwałt może być przyjemny
Rozdzielmy dwie sprawy: sex z elementami przemocy (s/m) to jedno, a gwałt to drugie. Różnica polega na tym że na sex z elementami sm jest zgoda i akceptacja obydwojga na gwałt nie.
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 17:10   #86
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ch... mnie strzela jak to wszystko czytam. Jak zacznie krwawic to jest jak najbardziej mozliwy,jak dostanie krwotoku wewnetrznego to owszem miala za***isty orgazm Jak dostala trzy razy z buta w twarz , a potem stracila przytomnosc to tez sie podniecila na maxa. Jak jej dal tabletke i nie miala swiadomosci i mogl ja gwalcic we wszystkie otwory jakie posiada spuszczac sie na nia bic po twarzy ciac jej piersi i zaprosic kolegow zeby sobie tez pouzywali co ma sie towar marnowac.
Moze wlasnie ludzie takich opisow potzrebujecie zeby zrozumiec czym tak naprawde jest gwalt i naprawde zal i rozpacz , ze tak mozna byc tempym
I owszem gwalt na mezczyznie jest mozliwy, ale juz mi szkoda slow zeby to tlumaczyc.
Nie ma co, spoleczenstwo przyzwala na gwalty popiera gwalcicieli, a ofiary staja sie przestepcami. Ostatni artykul na onet.pl w tygodniku czy miesieczniku Detektyw przekonal mnie, ze panuje ogolna znieczulica. Chodzilo o dziewczyny gwalcone przez podanie tabletki gwaltu. Czytam na forum "czego tam szla", " a na co sie tak ubieraja", "to tak jakby zebrakowi zabronic zjesc kawalek chleba, ktory widzi na ulicy", "dobrze im tak mama mi mowila, zeby nie chodzic do dyskoteki" i wiele wiele innych. Wspolczuje tym ludziom i ich mysleniu jak musza byc ubodzy wewnetrznie. Kupa miecha, ktora tylko zre i sra. I mam to gdzies mozecie mnie zjechac ile chcecie, nie zrozumiecie nigdy zachowania osoby gwalconej, jak i juz zgwalconej bo nigdy tego nie przezylyscie/liscie!
Amen, po prostu podpisuję się pod każdą literką.

Cytat:
Napisane przez sam1988 Pokaż wiadomość
Pojawiło się w wątku stwierdzenie że gwałt może być przyjemny
Rozdzielmy dwie sprawy: sex z elementami przemocy (s/m) to jedno, a gwałt to drugie. Różnica polega na tym że na sex z elementami sm jest zgoda i akceptacja obydwojga na gwałt nie.
Niektórym osobom mogło chodzić o to, że ofiara napastowania seksualnego, czy gwałtu, może być podniecona, przeżyć orgazm - a może nawet nie tyle ona (bo nie ma w tym jej woli), co bardziej jej ciało. Wcale nie umniejsza to gwałtu, po prostu organizm reaguje czasami na stymulację w taki, a nie inny sposób. Niestety, dla niektórych idiotów to jest dowód na to, że ofierze się podobało, że chciała tego, że to wcale nie był gwałt, albo taki "nie do końca". Po prostu większość ludzi nie ma pojęcia czym jest tak naprawdę gwałt, molestowanie - na czym to tak naprawdę poleca, czym jest.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-07-04 o 17:16
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 08:30   #87
asarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 39
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
matko...

że tak od strony technicznej zapytam - mężczyzny to nie boli?!
No wlaśnie w tym jest problem że boli...(mówię za siebie) a jak boli to przyjemnośc pryska (w moim przypadku) ale z tą krwią i mózgiem to może jest głębsze niż się wydaje. Ponoć ludzie w trakcie stosunku mogą być bardzo odporni na ból, a ból powstaje w mózgu...
miałem kiedyś fajna przygodę jak ktoś chce to napiszę
asarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:52   #88
asarus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 39
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Jakoś tego nie rozumiem dla mnie na sucho=ból i już...
Myślę, że obie strony odczuwają podobnie, może jestem kurcze z wenus???
asarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:59   #89
SweetLips
Raczkowanie
 
Avatar SweetLips
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szafa
Wiadomości: 135
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Chyba bardziej niż zgwałcony został zmanipulowany - jeżeli ktoś mówi "nie " to powinno się to uszanować. Może powiedział tak w przenosni i chodzi tu bardziej o gwałt psychiczny.
__________________
Z miłością jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości. Marcel Achard

Every girl should use what Mother Nature gave her before Father Time takes it away. Laurence J. Peter
SweetLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:45   #90
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Oczywiscie, ze facet moze byc zgwalcony przez kobiete. Ale wtedy, gdy jest ona silniejsza fizycznie od niego, i to ze ma erekcje nie ma nic do rzeczy, co tylko cialo i nie kontrolujemy tego, wiele kobiet robi sie mokrych podczas gwaltu, mimo ze psychicznie sa w totalnym rozkladzie.
A jezeli on jest silniejszy fizycznie i nie ma ochoty, a jasno i zdecydowanie to komunikuje, a kobieta jednak pobudza jego cialo, to moze sie zdarzyc, ze fizycznie zapragnie jej i ona go naciagnie na ten seks, ale po tym bedzie mial kaca psychicznego i bedzie czul sie zniesmaczony. To mozna porownac z sytuacja, gdy np. kobieta godzi sie na seks z obowiazku a psychicznie jej sie nie chce. Ale pod gwalt tego nie mozna podciagnac. Co najwyzej moze sobie mowic, ze jest "psychicznie zgwalcony", czyli znowu niesmak zostaje.

(oczywiscie nie mowie tu o sytuacjach, gdy na poczatku nie mamy ochoty, ale partner w trakcie nas rozbudzi)

Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2010-07-07 o 20:47
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.