Ciągle sama - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 23:44   #61
biankaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Ciągle sama

jak doskonale to rozumiem. mam 21 lat i nigdy nie byłam w związku, właściwie to nigdy się nawet z nikim nie umawiałam tak dłużej. byłam natomiast kilka razy zakochana, tak platonicznie i przelotnie (jestem strasznie uczuciowa). ale te zakochania raczej sprawiały mi wyłącznie ból. czuję się strasznie samotna, to mocno oddziałuje na całe moje życie (stany depresyjne, próby zagłuszenia bólu i samotności różnymi używkami). ciągle szukam odpowiedzi w sobie, wmawiam sobie, że jestem brzydka, nudna, itp,itd (choć inni mówią mi, że to nieprawda) chyba krzywdzę tym siebie jeszcze bardziej i zamykam się na innych, ale nie potrafię inaczej. jeszcze 2 lata temu potrafiłam flirtować i podrywać facetów, ale oni najczęściej mnie ranili (albo chcieli tylko jednego, albo nagle urywali kontakt). teraz bardzo zamknęłam się w sobie i czuję, że już nigdy nikogo nie poznam, na zawsze będę samotna. takie życie nie ma sensu
biankaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 15:47   #62
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Jello Pokaż wiadomość
no cóż...widzę, że właśnie odnalazłam swoje miejsce na forum

Nawet się jeszcze nie całowałam co wstyd jest przyznać, bo wy wszystkie macie to za sobą...

mam nadzieję, że mnie nie wygonicie z tego wątku.
Trzeba trzymać się w kupie, bo w kupie moc i siła!

Nie wszystkie, nie wszystkie... Ja też należę do tej nielicznej grupy dziewczyn niedoświadczonych w ten sposób przez los... Z drugiej strony trochę mi raźniej, że nie jestem tu sama
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 15:55   #63
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez biankaaaa Pokaż wiadomość
jak doskonale to rozumiem. mam 21 lat i nigdy nie byłam w związku, właściwie to nigdy się nawet z nikim nie umawiałam tak dłużej. byłam natomiast kilka razy zakochana, tak platonicznie i przelotnie (jestem strasznie uczuciowa). ale te zakochania raczej sprawiały mi wyłącznie ból. czuję się strasznie samotna, to mocno oddziałuje na całe moje życie (stany depresyjne, próby zagłuszenia bólu i samotności różnymi używkami). ciągle szukam odpowiedzi w sobie, wmawiam sobie, że jestem brzydka, nudna, itp,itd (choć inni mówią mi, że to nieprawda) chyba krzywdzę tym siebie jeszcze bardziej i zamykam się na innych, ale nie potrafię inaczej. jeszcze 2 lata temu potrafiłam flirtować i podrywać facetów, ale oni najczęściej mnie ranili (albo chcieli tylko jednego, albo nagle urywali kontakt). teraz bardzo zamknęłam się w sobie i czuję, że już nigdy nikogo nie poznam, na zawsze będę samotna. takie życie nie ma sensu
na szczęście są tu dziewczyny, które nas rozumieją

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Amylkad Pokaż wiadomość
Nie wszystkie, nie wszystkie... Ja też należę do tej nielicznej grupy dziewczyn niedoświadczonych w ten sposób przez los... Z drugiej strony trochę mi raźniej, że nie jestem tu sama
też mnie podniosło to na duchu
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 21:54   #64
aaangaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 124
Dot.: Ciągle sama

NO u mnie powoli rozpoczyna się przykry dla studentów okres zaliczeń i wielkimi krokami zbliża się sesja. Także nie mogę poświęcić czasu na forum, ale jak zwolni się tępo to się odezwę...
aaangaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:45   #65
PorannaLatte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/małopolskie
Wiadomości: 23
Dot.: Ciągle sama

A ja zostaję na cały weekend sama - współlokatorki jadą do domów/TŻ-ów, a ja już nie chcę znowu siedzieć z rodzicami (były święta przecież!). Przynajmniej nikt mi nie będzie przeszkadzał w nauce...

Edytowane przez PorannaLatte
Czas edycji: 2012-01-04 o 22:50
PorannaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 08:17   #66
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez biankaaaa Pokaż wiadomość
jak doskonale to rozumiem. mam 21 lat i nigdy nie byłam w związkuj, właściwie to nigdy się nawet z nikim nie umawiałam tak dłużej. byłam natomiast kilka razy zakochana, tak platonicznie i przelotnie (jestem strasznie uczuciowa). ale te zakochania raczej sprawiały mi wyłącznie ból. czuję się strasznie samotna, to mocno oddziałuje na całe moje życie (stany depresyjne, próby zagłuszenia bólu i samotności różnymi używkami). ciągle szukam odpowiedzi w sobie, wmawiam sobie, że jestem brzydka, nudna, itp,itd (choć inni mówią mi, że to nieprawda) chyba krzywdzę tym siebie jeszcze bardziej i zamykam się na innych, ale nie potrafię inaczej. jeszcze 2 lata temu potrafiłam flirtować i podrywać facetów, ale oni najczęściej mnie ranili (albo chcieli tylko jednego, albo nagle urywali kontakt). teraz bardzo zamknęłam się w sobie i czuję, że już nigdy nikogo nie poznam, na zawsze będę samotna. takie życie nie ma sensu
Ooo, ja też mam 21 lat (rocznikowo to już nawet 22) i też nigdy nie miałam partnera to dopiero akcja.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:27   #67
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ciągle sama

Z mojego doświadczenia powiem wam tak, ze większość dziewczyn, które żaliły mi sie, ze wieku 20- 22 lat nikogo nie mają, do skończenia studiów były już szczęśliwie zakochane. Znałam kilka takich dziewczyn, które twierdziły, ze one będę juz zawsze same, bo skoro do 21 roku życia nie miały chłopaka to już koniec! Potem był 4, 5 rok na studiach i związki bardzo szybko sie pojawiły, nawet wśród tych "beznadziejnych przypadków". Myśle, ze 90% dziewczyn pozna kogoś do 25 roku życia.
Ja sie znalazłam w tej pozostałej dziesiątce, wiec mam w pewnym sensie gorzej.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 11:35   #68
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia powiem wam tak, ze większość dziewczyn, które żaliły mi sie, ze wieku 20- 22 lat nikogo nie mają, do skończenia studiów były już szczęśliwie zakochane. Znałam kilka takich dziewczyn, które twierdziły, ze one będę juz zawsze same, bo skoro do 21 roku życia nie miały chłopaka to już koniec! Potem był 4, 5 rok na studiach i związki bardzo szybko sie pojawiły, nawet wśród tych "beznadziejnych przypadków". Myśle, ze 90% dziewczyn pozna kogoś do 25 roku życia.
Ja sie znalazłam w tej pozostałej dziesiątce, wiec mam w pewnym sensie gorzej.
zgadzam sie z toba.
ja niestety pozostaje rowniez w grupie 10%. niedlugo koniec studiow, rocznikowo mam juz 25 l. a przedemna brak jakichkolwiek perspektyw na poznanie kogos. wszystki znajome w zwiazkach, zreszta znajomi tez. nie ma z kim wyjsc. jedyna szansa znalezienie nowej pracy ale to jest ciezkie, pozatym zazwyczaj poznaje ludzi sparowanych. tak naprawde nie widze juz dla siebie zadnej szansy na poznanie fajnego wolnego faceta.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:09   #69
Kromstwo
Raczkowanie
 
Avatar Kromstwo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Ciągle sama

ja mam rocznikowo 21 lat, a za sobą tylko jeden "związek", bo chłopak nie traktował mnie poważnie. teraz mam wstręt do facetów, bo wyrolował mnie taki jeden... wszystko wskazywało na to, że coś do mnie czuje a tu BUM! bolesna niespodzianka. wygląda na to, że mnie okręcał wokół palca tylko po to, żeby mieć z tego korzyści. najgorsze jest to, że jestem z nim na jednym roku i mam z nim każde zajęcia = widuje go codziennie. to bardzo boli
Kromstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:38   #70
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Kromstwo Pokaż wiadomość
ja mam rocznikowo 21 lat, a za sobą tylko jeden "związek", bo chłopak nie traktował mnie poważnie. teraz mam wstręt do facetów, bo wyrolował mnie taki jeden... wszystko wskazywało na to, że coś do mnie czuje a tu BUM! bolesna niespodzianka. wygląda na to, że mnie okręcał wokół palca tylko po to, żeby mieć z tego korzyści. najgorsze jest to, że jestem z nim na jednym roku i mam z nim każde zajęcia = widuje go codziennie. to bardzo boli
też spotykałam się z takim jednym delikwentem, co to fałszywie o mnie dbał i dawał nadzieje na uczucie, a okazało się że spotykamy się tylko w jednym celu, zapewne dla wszystkich wiadomym. nie powiem, bo było fajnie, ale jakoś tak...chciałam czegoś więcej. niestety po kilku miesiącach urwał kontakt NAGLE i tyle. teraz nasza znajomość ogranicza się jedynie do wysyłania życzeń świątecznych.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 17:43   #71
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
też spotykałam się z takim jednym delikwentem, co to fałszywie o mnie dbał i dawał nadzieje na uczucie, a okazało się że spotykamy się tylko w jednym celu, zapewne dla wszystkich wiadomym. nie powiem, bo było fajnie, ale jakoś tak...chciałam czegoś więcej. niestety po kilku miesiącach urwał kontakt NAGLE i tyle. teraz nasza znajomość ogranicza się jedynie do wysyłania życzeń świątecznych.
Ja bym takiemu nie wysyłała życzeń! Po co marnować pieniądze i wysiłek? Chyba, że coś typu "wszystkiego niedobrego Ty...."
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 18:49   #72
glergda
Raczkowanie
 
Avatar glergda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Ciągle sama

mam tak samo jak Wy...

niby wszytsko jest okej, nic na siłę w końcu, ale potem mam wolny wieczór i jest mi samotno.
__________________
Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop.
Guess what, You are not tired!
glergda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:19   #73
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia powiem wam tak, ze większość dziewczyn, które żaliły mi sie, ze wieku 20- 22 lat nikogo nie mają, do skończenia studiów były już szczęśliwie zakochane. Znałam kilka takich dziewczyn, które twierdziły, ze one będę juz zawsze same, bo skoro do 21 roku życia nie miały chłopaka to już koniec! Potem był 4, 5 rok na studiach i związki bardzo szybko sie pojawiły, nawet wśród tych "beznadziejnych przypadków". Myśle, ze 90% dziewczyn pozna kogoś do 25 roku życia.
Ja sie znalazłam w tej pozostałej dziesiątce, wiec mam w pewnym sensie gorzej.
U mnie to mało możliwe. Studia już kończę, bo to licencjackie są i mój kierunek studiów to nauczycielskie i przez 3 lata otaczały mnie same dziewczyny i tylko 3 chłopaków. Dwóch było w mojej grupie, jeden w innej. Tych dwóch w mojej ma już żony, bo jeden ma 30 lat, a drugi 32 lata.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:03   #74
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

i kolejny weekend w domu...
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:37   #75
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Ciągle sama

Mnie to poważnie zastanawia czasem, gdzie ludzie się poznają. Bo studia studiami, ale często znajomości po nich nie utrzymują się zbyt długo. A jednak mam masę znajomych, którzy gdzieś jakoś się poznają, kontaktują, wychodzą razem.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:07   #76
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Ciągle sama

Ja też się zastanawiam, skąd wziąć fajnego chłopaka

Mi się wydaje, że można poznać się przez jakąś pasję wspólną, jak się gdzieś wychodzi na jakieś zajęcia pozalekcyjne/uczelniane. Tylko, że ja nie mam jakiejś takiej konkretnej pasji, którą żyję jeśli nie liczyć amatorskiego gotowania, jedzenia, tudzież kwejkowania/fejsbukowania z braku ciekawszych zajęć...

A nie będę po klubach jakichś latać, bo to nie w mojej naturze...
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:11   #77
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Ciągle sama

Na sztuki walki się zapisać! Tam chłopów od groma
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:07   #78
kroolewna_z_drewna
Raczkowanie
 
Avatar kroolewna_z_drewna
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: 't Harde
Wiadomości: 90
Dot.: Ciągle sama

Czytam, czytam, bo spać nie moge i powiem Wam Kochane, ze szczerze z całego serca życzę każdej z Was wielkiej miłości.

Sama byłam w podobnej sytuacji. Od zawsze miałam wielu znajomych, zawsze było wkoło mnie pełno ludzi, nigdy nie brakowało towarzystwa wiec przez długi czas nie odczuwałam potrzeby "posiadania kogoś". Ale z czasem, kiedy widzi się jak inni obok Ciebie się zakochują zaczynasz się sam nad tym zastanawiać, albo poprostu czas robi swoje, ze też zaczyna się o tym myślec. Ale, że wszyscy moi znajomi płci męskiej traktowali mnie jak kumpla wiec nie było nawet co liczyc na zainteresowanie z ich strony mną jako potencjalną kandydatką na dziewczyne Wmawiałam sobie, ze mi to nie potrzebne, że mam zielono w głowie i fiołki w niej rosną i wole biegać po lesie z wiankiem paproci na głowie. Z czasem zaczęłam umawiać się z pewnym młodym mężczyzną, który oferował moim rodzicom polise ubezpieczeniową, ale robiłam to tylko po to żeby mój bilans życiowy nie wynosił zero- jak dzis o tym mysle, mam chęć wypukać sobie dziure w głowie Głupie to było i przy okazji dałam się zranić na tyle, ze zaprzestałam tego typu działalności i w ramach odcięcia się od tego pojechałam na wakacje do pracy za granicę. Tam w pierwszy dzien pewnien młody szef w mój pierwszy dzień przyszedł mnie opierdzielić, ze źle pracuje, więcej słowa z nim nie zamieniłam, gdzie tylko go widziałam to uciekałam, ale jakoś po głowie mi chodził.
Za granicą łatwo "złapać" jakiegoś faceta, wielu polaków na emigracji to desperaci, ale jakoś nie miałam ochoty na takie pierdoły. Jak wróciłam do kraju napisał do mnie tamten szef. Przepisałam z nim cały rok, między nauką a codziennymi zajęciami odpisywałam na maile i o 3 rano czekałam na odpowiedzi. Skromnie mówiąc się zakochałam Więc w maju spakowałam się, wyjechałam z Polski. Stwierdziłam, ze zawsze mogę wrócić, a nóż moj wyjazd "za nim" się opłaci. Warto było

Tak więc moje drogie, miłość moze zaskoczyc Was w najmniej oczekiwanym momencie Waszego życia, tak jak mnie na szklarnii wsród pomidorów gdy byłam cała na żółto upaprana od siarki
__________________
Give a girl the right shoes, and she can conquer the world.

http://s7.suwaczek.com/20130614580113.png
kroolewna_z_drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:22   #79
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez kroolewna_z_drewna Pokaż wiadomość
Czytam, czytam, bo spać nie moge i powiem Wam Kochane, ze szczerze z całego serca życzę każdej z Was wielkiej miłości.

Sama byłam w podobnej sytuacji. Od zawsze miałam wielu znajomych, zawsze było wkoło mnie pełno ludzi, nigdy nie brakowało towarzystwa wiec przez długi czas nie odczuwałam potrzeby "posiadania kogoś". Ale z czasem, kiedy widzi się jak inni obok Ciebie się zakochują zaczynasz się sam nad tym zastanawiać, albo poprostu czas robi swoje, ze też zaczyna się o tym myślec. Ale, że wszyscy moi znajomi płci męskiej traktowali mnie jak kumpla wiec nie było nawet co liczyc na zainteresowanie z ich strony mną jako potencjalną kandydatką na dziewczyne Wmawiałam sobie, ze mi to nie potrzebne, że mam zielono w głowie i fiołki w niej rosną i wole biegać po lesie z wiankiem paproci na głowie. Z czasem zaczęłam umawiać się z pewnym młodym mężczyzną, który oferował moim rodzicom polise ubezpieczeniową, ale robiłam to tylko po to żeby mój bilans życiowy nie wynosił zero- jak dzis o tym mysle, mam chęć wypukać sobie dziure w głowie Głupie to było i przy okazji dałam się zranić na tyle, ze zaprzestałam tego typu działalności i w ramach odcięcia się od tego pojechałam na wakacje do pracy za granicę. Tam w pierwszy dzien pewnien młody szef w mój pierwszy dzień przyszedł mnie opierdzielić, ze źle pracuje, więcej słowa z nim nie zamieniłam, gdzie tylko go widziałam to uciekałam, ale jakoś po głowie mi chodził.
Za granicą łatwo "złapać" jakiegoś faceta, wielu polaków na emigracji to desperaci, ale jakoś nie miałam ochoty na takie pierdoły. Jak wróciłam do kraju napisał do mnie tamten szef. Przepisałam z nim cały rok, między nauką a codziennymi zajęciami odpisywałam na maile i o 3 rano czekałam na odpowiedzi. Skromnie mówiąc się zakochałam Więc w maju spakowałam się, wyjechałam z Polski. Stwierdziłam, ze zawsze mogę wrócić, a nóż moj wyjazd "za nim" się opłaci. Warto było

Tak więc moje drogie, miłość moze zaskoczyc Was w najmniej oczekiwanym momencie Waszego życia, tak jak mnie na szklarnii wsród pomidorów gdy byłam cała na żółto upaprana od siarki
nie chcę wyjeżdżać po to żeby kogoś spotkać
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 08:25   #80
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez kroolewna_z_drewna Pokaż wiadomość
Czytam, czytam, bo spać nie moge i powiem Wam Kochane, ze szczerze z całego serca życzę każdej z Was wielkiej miłości.

Sama byłam w podobnej sytuacji. Od zawsze miałam wielu znajomych, zawsze było wkoło mnie pełno ludzi, nigdy nie brakowało towarzystwa wiec przez długi czas nie odczuwałam potrzeby "posiadania kogoś". Ale z czasem, kiedy widzi się jak inni obok Ciebie się zakochują zaczynasz się sam nad tym zastanawiać, albo poprostu czas robi swoje, ze też zaczyna się o tym myślec. Ale, że wszyscy moi znajomi płci męskiej traktowali mnie jak kumpla wiec nie było nawet co liczyc na zainteresowanie z ich strony mną jako potencjalną kandydatką na dziewczyne Wmawiałam sobie, ze mi to nie potrzebne, że mam zielono w głowie i fiołki w niej rosną i wole biegać po lesie z wiankiem paproci na głowie. Z czasem zaczęłam umawiać się z pewnym młodym mężczyzną, który oferował moim rodzicom polise ubezpieczeniową, ale robiłam to tylko po to żeby mój bilans życiowy nie wynosił zero- jak dzis o tym mysle, mam chęć wypukać sobie dziure w głowie Głupie to było i przy okazji dałam się zranić na tyle, ze zaprzestałam tego typu działalności i w ramach odcięcia się od tego pojechałam na wakacje do pracy za granicę. Tam w pierwszy dzien pewnien młody szef w mój pierwszy dzień przyszedł mnie opierdzielić, ze źle pracuje, więcej słowa z nim nie zamieniłam, gdzie tylko go widziałam to uciekałam, ale jakoś po głowie mi chodził.
Za granicą łatwo "złapać" jakiegoś faceta, wielu polaków na emigracji to desperaci, ale jakoś nie miałam ochoty na takie pierdoły. Jak wróciłam do kraju napisał do mnie tamten szef. Przepisałam z nim cały rok, między nauką a codziennymi zajęciami odpisywałam na maile i o 3 rano czekałam na odpowiedzi. Skromnie mówiąc się zakochałam Więc w maju spakowałam się, wyjechałam z Polski. Stwierdziłam, ze zawsze mogę wrócić, a nóż moj wyjazd "za nim" się opłaci. Warto było

Tak więc moje drogie, miłość moze zaskoczyc Was w najmniej oczekiwanym momencie Waszego życia, tak jak mnie na szklarnii wsród pomidorów gdy byłam cała na żółto upaprana od siarki
no dobrze a ile mialas wtedy lat? bo jesli mniej niz 25 to niestety dla mnie zadne pocieszenie.
i tez nie chce robic czegos "pod faceta". tak jak ty np wyjechalas.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:54   #81
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Ja bym takiemu nie wysyłała życzeń! Po co marnować pieniądze i wysiłek? Chyba, że coś typu "wszystkiego niedobrego Ty...."
on wysyła pierwszy, więc mnie nie wypada nie odesłać

a nawet mi do głowy nie przyszło, żeby mu jakiekolwiek życzenia wysyłać.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:01   #82
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
on wysyła pierwszy, więc mnie nie wypada nie odesłać

a nawet mi do głowy nie przyszło, żeby mu jakiekolwiek życzenia wysyłać.

To, co z tego, że pierwszy?! Ja bym nie odpisała...nie po tym, co zrobił..
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:13   #83
Kromstwo
Raczkowanie
 
Avatar Kromstwo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Ciągle sama

no właśnie, po co takiemu palantowi odpisywać? niech się wypcha tymi życzeniami.

u mnie nie chodziło o seks, tylko... informacje o studiach paranoja totalna!!!
Kromstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:15   #84
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
To, co z tego, że pierwszy?! Ja bym nie odpisała...nie po tym, co zrobił..
popieram. TAKIM się nie odpisuje

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kromstwo Pokaż wiadomość
no właśnie, po co takiemu palantowi odpisywać? niech się wypcha tymi życzeniami.

u mnie nie chodziło o seks, tylko... informacje o studiach paranoja totalna!!!
coooooo
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:25   #85
Kromstwo
Raczkowanie
 
Avatar Kromstwo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Ciągle sama

serio co robiliśmy na takich to a takich zajęciach, co jest zadanie do przerobienia w domu... aha, jemu była chyba też potrzebna osoba, która będzie ciągle śmiała się z jego żartów i będzie dla niego miła (mamy po prostu podobne poczucie humoru, na to chyba nie wpadł). żałość, gdzie ci mężczyźni, orły, sokoły, herosy?
Kromstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:46   #86
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Kromstwo Pokaż wiadomość
serio co robiliśmy na takich to a takich zajęciach, co jest zadanie do przerobienia w domu... aha, jemu była chyba też potrzebna osoba, która będzie ciągle śmiała się z jego żartów i będzie dla niego miła (mamy po prostu podobne poczucie humoru, na to chyba nie wpadł). żałość, gdzie ci mężczyźni, orły, sokoły, herosy?
uciekli przed nami
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:53   #87
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
U mnie to mało możliwe. Studia już kończę, bo to licencjackie są i mój kierunek studiów to nauczycielskie i przez 3 lata otaczały mnie same dziewczyny i tylko 3 chłopaków. Dwóch było w mojej grupie, jeden w innej. Tych dwóch w mojej ma już żony, bo jeden ma 30 lat, a drugi 32 lata.
A u mnie spora ilość facetów którzy przyszli na studia - byli już w związkach i do tego czasu, tylko dwóch z nich "zmieniało" dziewczynę, a kilku innych już na pierwszym roku kogoś poznali. I chyba w sumie to jakiś 3 facetów na roku jest bez dziewczyny. Dziewczyny - praktycznie tak samo, te które przyszły na studai już w związkach nadal są w nich, sporo poznało na pierwszym roku kogoś, a te które wtedy nikogo nie poznały to teraz są same ( w tym i ja)
zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:05   #88
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
To, co z tego, że pierwszy?! Ja bym nie odpisała...nie po tym, co zrobił..
kij mu w oko.
parę dni posmutałam i było dobrze.
po palantach powodzi z łez nie robię.

a pal licho te życzenia, dwa razy w roku.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:09   #89
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
kij mu w oko.
parę dni posmutałam i było dobrze.
po palantach powodzi z łez nie robię.

a pal licho te życzenia, dwa razy w roku.
świetna postawa
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:51   #90
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez zieloneoczymam Pokaż wiadomość
A u mnie spora ilość facetów którzy przyszli na studia - byli już w związkach i do tego czasu, tylko dwóch z nich "zmieniało" dziewczynę, a kilku innych już na pierwszym roku kogoś poznali. I chyba w sumie to jakiś 3 facetów na roku jest bez dziewczyny. Dziewczyny - praktycznie tak samo, te które przyszły na studai już w związkach nadal są w nich, sporo poznało na pierwszym roku kogoś, a te które wtedy nikogo nie poznały to teraz są same ( w tym i ja)
Przykro mi.
Moje szanse na znalezienie kogoś maleją również ze względu
a) na moją przeszłość, o której wcześniej czy później wypadałoby powiedzieć
b) na moje choroby typu depresja czy kancerofobia
c) moją brzydotę. o ile jeszcze 4 lata temu wyglądałam jako tako, bo coś ze sobą robiłam to teraz się zapuściłam i z przeciętnej zrobiłam się brzydka.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.