ślubujące w 2012:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 08:35   #61
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam, że wychodzicie za mąż już w tym roku ostatnio rozmawialiśmy z TŻ, że tak ociupinkę żałujemy, że nie zaklepaliśmy wszystkiego na ten rok (zaręczyny były we wrześniu 2011). Tyyyle czekania. Ale z drugiej strony nasza decyzja była uzasadniona i przemyślana, więc nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość
Mieliśmy ten sam dylemat Zaręczyny w sierpniu 2011 i dyskusja na 2012 czy 2013. W końcu TŻ orzekł, że bez sensu czekać i załatwiamy

JJJustynAAA mi się bardziej podobają te pierwsze ale te z tulipanami zdecydowanie mniej spotykane

Prezentację robię sama mam już zamysł twórczy Jak chcesz to Ci podeślę co zamierzam zrobić na PW

Wczoraj z TŻ ustaliliśmy plan ostatecznego doręczenia zaproszeń
Jeśli wszystko się uda będziemy w sobotę mieli wszystko rozdane
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:43   #62
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Dziewczyny ja zamawiałam te zaproszenia. Naprawdę polecam sprzedającego. Wszystko super sprawnie i szybko Kontakt mailowy i telefoniczny na najwyższym poziomie, wykonanie tez superowe

http://allegro.pl/show_item.php?item=2107735658
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:48   #63
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: ślubujące w 2012:)

[QUOTE=Viollet87;32313837]
Witaj pokażesz sukienkę?

Zapomniałam aparatu bo tak wogóle to ja pojechałam mierzyć drugi raz swoje faworytki, zeby droga eliminacji dojść tylko do jednej pozycji. I jak ją załozyłam drugi raz to wsiąkłam. dałam zaliczkę i umówiłam się na pierwszą miarę (koniec maja). Do glowy mi nawet nie przyszło, żeby chociażby telefonem zrobić zdjęcie coś takiego jak na zdjęciach, nie są identyczne, ale naprawdę bardzo podobne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14029280373662_054.jpg (26,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14092485953664_001.jpg (20,6 KB, 65 załadowań)
__________________
11.08.2012 r. ŻONKA
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:03   #64
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o prezentacje, to sama się tym planujesz zająć czy będzie robił to ktoś na zlecenie ? Pytam bo sami chcemy coś takiego zrobić, tylko jakoś na razie nie mam kompletnie pomysłu od czego zacząć i czy dam sobie radę sama.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

My obecnie od 2 miesięcy wybieramy zaproszenia. Tak, od 2 miesięcy, z moim TŻ właśnie tak wygląda sprawa jakiejkolwiek decyzji
W końcu mamy dwa typy i teraz nie możemy ( bardziej to mój TŻ) się zdecydować które będą lepsze.
Proszę o wasze opinie.
http://allegro.pl/artrose-slub-zapro...090194993.html - z niebieską bądź bordową kokardką
albo
http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...102032495.html - te z tulipanem

Co sądzicie ?
Cytat:
Napisane przez szczesliwa25 Pokaż wiadomość
Dla mnie te z tulipanem,
te pierwsze są baaardzo pospolite i niemal każde zaproszenie które ostatnio otrzymaliśmy wyglądało właśnie tak
Mi się bardziej podobają te pierwsze, tylko nie podoba mi się ich kolor... nie podobają mi się zaproszenia z kwiatami i innymi malunkami.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:20   #65
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Mieliśmy ten sam dylemat Zaręczyny w sierpniu 2011 i dyskusja na 2012 czy 2013. W końcu TŻ orzekł, że bez sensu czekać i załatwiamy
My wzięliśmy pod uwagę fakt, że dopiero w 2012 kończymy studia, jeszcze nie mamy pracy (w tym roku zamierzamy ją znaleźć, póki co TŻ nie pracuje z braku czasu bo studiuje dziennie, a ja jestem na stażu) - przed ślubem chcemy się chociaż troszkę ustatkować, zdążyć odłożyć na remont mieszkania i zrobić go przed ślubem... Te względy zdecydowały, że padło na 2013 Sporo czekania przed nami, ale ma to też swoje plusy - wszystko załatwiamy powoli, bez stresu, najważniejsze sprawy typu sala, orkiestra już zaklepaliśmy bez obaw, że wybrane przez nas miejsca / ekipy nie będą już miały terminu. Chociaż i tak spotkało nas zdziwko, salę rezerwowaliśmy w listopadzie 2011, chcieliśmy termin na wrzesień 2013 i... już nie było wolnych sobót dlatego ślubujemy w sierpniu

Cytat:
Napisane przez kasia_kasiaa Pokaż wiadomość
Zapomniałam aparatu bo tak wogóle to ja pojechałam mierzyć drugi raz swoje faworytki, zeby droga eliminacji dojść tylko do jednej pozycji. I jak ją załozyłam drugi raz to wsiąkłam. dałam zaliczkę i umówiłam się na pierwszą miarę (koniec maja). Do glowy mi nawet nie przyszło, żeby chociażby telefonem zrobić zdjęcie coś takiego jak na zdjęciach, nie są identyczne, ale naprawdę bardzo podobne.
Nie zrozumiałam która z nich to Twoja (a może żadna? ) ale obie mi się podobają (zwłaszcza pierwsza ), więc i Twoja suknia musi być cudna
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2012-02-15 o 10:23
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:30   #66
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
My wzięliśmy pod uwagę fakt, że dopiero w 2012 kończymy studia, jeszcze nie mamy pracy (w tym roku zamierzamy ją znaleźć, póki co TŻ nie pracuje z braku czasu bo studiuje dziennie, a ja jestem na stażu) - przed ślubem chcemy się chociaż troszkę ustatkować, zdążyć odłożyć na remont mieszkania i zrobić go przed ślubem... Te względy zdecydowały, że padło na 2013 Sporo czekania przed nami, ale ma to też swoje plusy - wszystko załatwiamy powoli, bez stresu, najważniejsze sprawy typu sala, orkiestra już zaklepaliśmy bez obaw, że wybrane przez nas miejsca / ekipy nie będą już miały terminu. Chociaż i tak spotkało nas zdziwko, salę rezerwowaliśmy w listopadzie 2011, chcieliśmy termin na wrzesień 2013 i... już nie było wolnych sobót dlatego ślubujemy w sierpniu
Ano chyba, że tak My już mamy stałe prace, swój biznes itd A z tymi terminami to różnie My zamówiliśmy dokładnie tą salę, którą chcieliśmy, zespół itd Ale może dlatego, że to kwiecień, który nie jest aż tak popularnym miesiącem

Co myślicie o tym welonie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wel.jpg (32,8 KB, 45 załadowań)
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:48   #67
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: ślubujące w 2012:)

Dzień dobry dziewczęta
przeczytałam na szybko co atm wypisałyście od wczoraj
JJJustynAAA co do zaproszeń to mi bardziej podobają się pierwsz chociaż te z tulipanami mniej popularne.
kasia_kasiaa skoro Twoja podobna do tych to na pewno śliczna!!!
A jeśli chodzi o te wkładki z wierszykami do zaproszeń to my z TŻ chyba damy tylko wierszyk co zamiast kwiatów(myślimy o słodyczach, zabawkach, albo przyborach szkolnych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin) a wieść o tym, że wolimy pieniądze od prezentów mamy nadzieje, że rozejdzie się pocztą pantoflową boję sie negatywnej erakcji rodziny na wierszyk o pieniądzach, chociaż sama dostałam takie zaproszenie i nawet się ucieszyłam, że bez problemu wiem co dać.
Tusia jak tam lekcja tańca??
Dziewczyny pokazujcie sukienki która się jeszcze nie pochwaliła
A ja tymczasem uciekam, pisać pracę licencjacką bo jestem na zwolnieniu i muszę nadrobić zaległości, chociaż idzie mi to pod górkę
zajrzę pewnie wieczorem papa
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 10:56   #68
sigyn_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: ślubujące w 2012:)

Hej dziewczyny dołączam do wątku. Potrzebuje porady, suknie ślubną już wybrałam, ale kompletnie nie mam pomysłu co do dodatków. Myślałam o kolorowych butach, bukiecie w tym samym kolorze i dodatkach typu kolczyki etc. Dodam że mam długie rude włosy, które chciałabym ułożyć w loki i tu pojawia się problem czy welon czy raczej tylko woalka? Jestem już zupełnie skołowana a najważniejsze czego chciałabym uniknąć to przaśny wygląd od nadmiaru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg allegoria01.jpg (29,5 KB, 65 załadowań)
sigyn_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:57   #69
sigyn_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: ślubujące w 2012:)

Od nadmiaru dodatków
sigyn_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:01   #70
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: ślubujące w 2012:)

Dziewczyny!! ale przyspieszyłyście z tymi postami
nie nadążam...le spróbuje

ewula87 teraz nie mam jej przy sobie ale w weekend spróbuje zrobić jakieś zdjęcia ładne

tusiamar dzieki że Ci sie podoba :-D

mayeczka87 ja mam suknie i na suwak (z boku) i wiązaną z tyłu co wydaje mi sie bardzo praktyczne, gorset sobie z tyłu do pasuje na spokojnie a w razie jak bym musiała ją zdjąć to poprostu suwak rozpinam..

tartetka bardzo mi sie podoba Twpja biżuteria, ale to już wcześniej Ci pisałam ;-) zastanawiam sie nad tą fryzurą właśnie, ale nie wiem czy robić sobie loki czy nie zostawić gładkiej... jak wrzuce zdjęcia sukni to licze na waszą rade :-D

welon SUPER


chanelka 24 te pierwsze najładniejsze. moja siostra ma obrączki z yes, i musze Ci powiedzieć że są w świetnym stanie. też byśmy brali z yes gdyby nie to że robiliśmy z własnego złota


gregia nie wiem jakie chciałabyś kamienie w tej obrączce ale moja koleżanka ma jeden brylanci i powiem Ci szczerze że na codzień nie prezentuje sie to tak ładnie jak w salonie... troche dziwnie, taki jeden punkcik.... chyba że chcesz jakiś inny układ tych kamieni...


Viollet87 z tymi terminami to trudne decyzje... my sie zaręczyliśmy pod koniec października i powiem Ci że musieliśmy ostro przyspieszyć z załatwianiem sali, zespołu i kościoła ale udało sie na sierpień 2012. tyle że u nas jest dużo łatwiej bo narzeczony pracuje od paru lat więc jest z grubsza stabilnie ale i tak nie dozbieramy do sierpnia tyle i le potrzebujemy. nie przesuwaliśmy terminu dlatego że mogliśmy wziąć kredyt bezprocentowy wiec wyjdzie na to samo jakbyśmy poprostu odkładali na ślub ale już bedziemy po..


My prosimy o pieniądze i wino zamiast kwiatów, na szczęście w mojej rodzinie nie bedzie z tym problemów, zresztą wiedzą też że wesele to duże obciążenie finansowe a początku gotówka bardziej sie przyda niż 4 zestawy filiżanek... :-( ale jakby była oczywista burza po takiej prośbie to nie wiem jak byśmy zrobili...


kasia_kasiaa mój też uważał żę nie ma sie co tak śpieszyć.. do czasu jak na początku lisopada załatwialiśmy kościół i została nam do wyboru tylko 14 albo 19.30....

szczesliwa25 BARDZO mi sie podobają te zaproszenia

JJJustynAAA mi sie bardziej te z tulipanem podobają


my wybraliśmy takie zaproszenia:
http://allegro.pl/hearts-zaproszenia...103104956.html

ale jeszcze nie wybraliśmy wzoru.. który najlepszy?




uffff ale sie rozpisałam
duvala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:14   #71
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Ano chyba, że tak My już mamy stałe prace, swój biznes itd A z tymi terminami to różnie My zamówiliśmy dokładnie tą salę, którą chcieliśmy, zespół itd Ale może dlatego, że to kwiecień, który nie jest aż tak popularnym miesiącem

Co myślicie o tym welonie?
U nas też na szczęście skończyło się dokładnie na tej sali, którą chcieliśmy, na tym zespole, fotografie... ale jak usłyszeliśmy, że wrzesień za dwa lata na tej sali jest nieosiągalny to nam ciśnienie z lekka skoczyło, zestresowaliśmy się że mimo dużego wyprzedzenia będzie pod górkę

welon mi się nie podoba, ale ja generalnie nie lubię zdobionych welonów - preferuję totalnie gładkie

Cytat:
Napisane przez duvala Pokaż wiadomość
ale jeszcze nie wybraliśmy wzoru.. który najlepszy?
Świetne te zaproszenia! Wzory nr 1, 7 i 16 najfajniejsze 2 i 4 mi się nie otwierają, nie wiem dlaczego...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 11:41   #72
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Dziewczyny jaka piękna księga gości
http://allegro.pl/nowosc-ksiega-ksie...108196976.html

Duvala jeszczę myślę nad cyrkoniami w obrączce, myślałam o 3 koło siebie. Mnie naprawdę sie nie podobają bez cyrkonii
Co do zaproszeń to mi sie podoba: H4, H10 i H15

Ewula my oddajemy słodycze do Caritasu, bo mają pod swoją opieką ok. 30 dzieciaczków
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:53   #73
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: ślubujące w 2012:)

Tartetka - dla mnie ten welon podoba się średnio, ale to Ty masz się w nim czuć, a przede wszystkim wyglądać dobrze ;-))

duvala - bardzo podobają mi się te zaproszenia! w końcu coś bez satynowych kokardek.
jakoś tak w pierwszej chwili rzucił mi się w oczy wzór nr 1

odebrałam przed chwilą koszulę od kuriera dla mojego przyszłego męża, kupiłam w wólczance bo jako jedyni mieli odcień pasujący do 'śmietankowej bieli' mojej sukni. Co w praktyce wygląda jak ecru

gregia, o ile nie lubię tych satynowych wstążek, o tyle ta książka naprawdę mi się podoba ) może ją sobie zamówię.. )))

Edytowane przez szczesliwa25
Czas edycji: 2012-02-15 o 11:56 Powód: rozszerzenie opisu
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 12:34   #74
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Tusia jak tam lekcja tańca??
Hej Dziewczynki, ja dziś tak na szybko. Miałam nieprzyjemny początek dnia. Szef sie zapytał czy dalej chce tu pracować czy może marchewski sprzedawać, bo się opuściłam. Eh. Opuściłam się, bo nie mam motywacji do pracy. Dobrego nie docenia, błędy widzi od razu. Przykro mi....

Taniec - jestem jakimś beztalenciem!! Przed wyjściem pocięłam się jeszcze z TZ i wcale nie chciałam tańczyć, robiłam to na odczepnego. Co lepsze, pan instruktor trochę......śmierdział. Wiem, że się poci, ale nie to odrzuca! W pt idę na 2h tańca, może coś się z tego sklei:|

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka piękna księga gości
http://allegro.pl/nowosc-ksiega-ksie...108196976.html
ładniusia!

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sigyn_24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dołączam do wątku. Potrzebuje porady, suknie ślubną już wybrałam, ale kompletnie nie mam pomysłu co do dodatków. Myślałam o kolorowych butach, bukiecie w tym samym kolorze i dodatkach typu kolczyki etc. Dodam że mam długie rude włosy, które chciałabym ułożyć w loki i tu pojawia się problem czy welon czy raczej tylko woalka? Jestem już zupełnie skołowana a najważniejsze czego chciałabym uniknąć to przaśny wygląd od nadmiaru.
o matko, jaka ładna!!!!!!!!!
aż nie wiem, jakie dodatki, tak mi się spodobała sama w sobie
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 12:45   #75
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Mieliśmy ten sam dylemat Zaręczyny w sierpniu 2011 i dyskusja na 2012 czy 2013. W końcu TŻ orzekł, że bez sensu czekać i załatwiamy

JJJustynAAA mi się bardziej podobają te pierwsze ale te z tulipanami zdecydowanie mniej spotykane

Prezentację robię sama mam już zamysł twórczy Jak chcesz to Ci podeślę co zamierzam zrobić na PW
W takim razie będę bardzo wdzięczna. Tym bardziej, że poszukuje dziewczyn które robią same prezentację. Bo pewnie nie raz będę potrzebowała pomocy i wsparcia

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdecydowanie ładniejsze jak na mój gust I wyluzujcie oboje, zaproszenia to nie jest najważniejszy element oprawy ślubnej, takie długie zastanawianie się nad wzorem zaproszeń to chyba lekki przerost formy nad treścią Lepiej poświęćcie energię na myślenie nad strojami, dodatkami, przebiegiem mszy ślubnej
Szczerze, to my (raczej TŻ) wcale się nad tym ąz tyle nie zastanawiamy. Mój TŻ w ogóle się nad tym nie zastanawia
Dlatego tyle to trwa. Energia mojego TŻ zużywana jest bardzo rzadko na sprawy związane z weselem bądź ślubem
Dziękuje za rady, a może macie jakieś dobre rady jak TŻ bardziej zainteresować sprawami związanymi z weselem czy ślubem, ja wiem, że mamy jeszcze trochę czasu ale ani się nie obejrzę i zostanie nam tylko kilka miesięcy
Jak wy to robicie, a może wasi Panowie są bardziej chętni do współpracy niż mój?
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 12:49   #76
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Szczerze, to my (raczej TŻ) wcale się nad tym ąz tyle nie zastanawiamy. Mój TŻ w ogóle się nad tym nie zastanawia
Dlatego tyle to trwa. Energia mojego TŻ zużywana jest bardzo rzadko na sprawy związane z weselem bądź ślubem
Dziękuje za rady, a może macie jakieś dobre rady jak TŻ bardziej zainteresować sprawami związanymi z weselem czy ślubem, ja wiem, że mamy jeszcze trochę czasu ale ani się nie obejrzę i zostanie nam tylko kilka miesięcy
Jak wy to robicie, a może wasi Panowie są bardziej chętni do współpracy niż mój?
Luzik, my 2 miesiące temu zdecydowaliśmy się na kamerzystę, który filmował u TŻta kuzynki i od tamtej pory TŻ go rezerwuje tylko jakoś tak mu schodzi dziwnym trafem. Powiedziałam mu, że jeśli do końca lutego nie zaklepie u niego terminu, to ja bez jego zgody rezerwuję Art Pixel Studio (czyli kamerzystów droższych od tego wybranego o 2 tysiące ). Mam nadzieję, że to go zmotywuje
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:01   #77
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Szczerze, to my (raczej TŻ) wcale się nad tym ąz tyle nie zastanawiamy. Mój TŻ w ogóle się nad tym nie zastanawia
Dlatego tyle to trwa. Energia mojego TŻ zużywana jest bardzo rzadko na sprawy związane z weselem bądź ślubem
Dziękuje za rady, a może macie jakieś dobre rady jak TŻ bardziej zainteresować sprawami związanymi z weselem czy ślubem, ja wiem, że mamy jeszcze trochę czasu ale ani się nie obejrzę i zostanie nam tylko kilka miesięcy
Jak wy to robicie, a może wasi Panowie są bardziej chętni do współpracy niż mój?
Znam z autopsji Tzn on twierdził, że się angażuje itd a wszystko było na mojej głowie Ale jak tylko przestałam mu suszyć głowę o załatwianie dodatków sam się za to zabrał i to z ochotą a i atmosfera się poprawiła

Dopadł mnie dołek sukienkowy... Normalnie chyba mi się już nie podoba Oby mi przeszło...
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:05   #78
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: ślubujące w 2012:)

Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki Mianowicie chodzi mi o zaproszenia do kiedy dajecie gościom czas na potwierdzenie przybycia? Ja mam 23 czerwca i tak wlasnie sie zastanawiam co napisac na zaproszeniu
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:28   #79
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: ślubujące w 2012:)

No właśnie, żadna nie jest moja ale ma i troche z jednej i troche z drugiej.
__________________
11.08.2012 r. ŻONKA
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 13:36   #80
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez szczesliwa25 Pokaż wiadomość
Tartetka - dla mnie ten welon podoba się średnio, ale to Ty masz się w nim czuć, a przede wszystkim wyglądać dobrze ;-))

duvala - bardzo podobają mi się te zaproszenia! w końcu coś bez satynowych kokardek.
jakoś tak w pierwszej chwili rzucił mi się w oczy wzór nr 1

odebrałam przed chwilą koszulę od kuriera dla mojego przyszłego męża, kupiłam w wólczance bo jako jedyni mieli odcień pasujący do 'śmietankowej bieli' mojej sukni. Co w praktyce wygląda jak ecru

gregia, o ile nie lubię tych satynowych wstążek, o tyle ta książka naprawdę mi się podoba ) może ją sobie zamówię.. )))
szczęśliwa proszę tu moich kokardek z zaproszeń nie obrażać cieszę się, że Tobie też się księga podoba

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Znam z autopsji Tzn on twierdził, że się angażuje itd a wszystko było na mojej głowie Ale jak tylko przestałam mu suszyć głowę o załatwianie dodatków sam się za to zabrał i to z ochotą a i atmosfera się poprawiła

Dopadł mnie dołek sukienkowy... Normalnie chyba mi się już nie podoba Oby mi przeszło...
Tartetka to normalne, chyba każda z nas tego doświadczyła/doświadczy. Ja cały czas myślę czy nie będę za skromnie wyglądac Mi się wydaje, że jest to spowodowane, że ciągle jakies suknie są wklejane, my się napatrzymy i wątpliwości gotowe

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki Mianowicie chodzi mi o zaproszenia do kiedy dajecie gościom czas na potwierdzenie przybycia? Ja mam 23 czerwca i tak wlasnie sie zastanawiam co napisac na zaproszeniu
chanelko ja też ślubuję 23 czerwca i potwierdzenie mam do 31 maja. Ja mam na sali dac komplet gości 10 dni przed weselem. Myślę, że to zależy kiedy trzeba dac znac na sali.

Tusia ja przeczuwałam, że jakiegoś niusa zarzucisz z tymi tańcami Już sobie ten smród wyobrażam i Twoją minę
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:53   #81
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki Mianowicie chodzi mi o zaproszenia do kiedy dajecie gościom czas na potwierdzenie przybycia? Ja mam 23 czerwca i tak wlasnie sie zastanawiam co napisac na zaproszeniu
My daliśmy chyba ciutkę ponad miesiąc

gregia obyś miała rację... Jak mierzyłam byłam na 100% pewna... (chociaż poszłam z zamiarem zakupienia raczej czegoś obcisłego ). Ale założyłam, zobaczyłam, że na żywo nie wygląda wcale na dużą i oooo Byłam pewna cały czas a teraz od jakiś 2 tyg mam czarne myśli

Co do welonów to NIC MI SIĘ NIE PODOBA A w zasadzie niektóre MOGĄ BYĆ ale nic tak, żeby kupić

JJJustynAAA poszło PW

Chociaż tyle dobrze, że TŻcik zamówił mi u mojej kosmetyczki całą serię kosmetyków relaksujących
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:04   #82
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Jeszcze 1 piękna księga
http://allegro.pl/ksiega-wpisow-gosc...099103373.html

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
My daliśmy chyba ciutkę ponad miesiąc

gregia obyś miała rację... Jak mierzyłam byłam na 100% pewna... (chociaż poszłam z zamiarem zakupienia raczej czegoś obcisłego ). Ale założyłam, zobaczyłam, że na żywo nie wygląda wcale na dużą i oooo Byłam pewna cały czas a teraz od jakiś 2 tyg mam czarne myśli

Co do welonów to NIC MI SIĘ NIE PODOBA A w zasadzie niektóre MOGĄ BYĆ ale nic tak, żeby kupić

JJJustynAAA poszło PW

Chociaż tyle dobrze, że TŻcik zamówił mi u mojej kosmetyczki całą serię kosmetyków relaksujących
tartetka masz zdjęcia z przymiarek?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:08   #83
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Jeszcze 1 piękna księga
http://allegro.pl/ksiega-wpisow-gosc...099103373.html

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------


tartetka masz zdjęcia z przymiarek?
Nie mam niestety bo nikt nie pomyślał o tym drobnym fakcie jak już można je było robić (po podpisaniu umowy)... Chociaż zadzwonię do mamy bo chyba jedną fotkę pstryknęła jak byłyśmy przymierzać Jak ma to wkleję
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:18   #84
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Nie mam niestety bo nikt nie pomyślał o tym drobnym fakcie jak już można je było robić (po podpisaniu umowy)... Chociaż zadzwonię do mamy bo chyba jedną fotkę pstryknęła jak byłyśmy przymierzać Jak ma to wkleję
Tartetko pytam, bo jak nie masz zdjęcia (a tak podejrzewałam) to juz pewnie zapomniałaś jak w niej super wyglądasz i nie masz bez zdjęcia jak się przekonac
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:20   #85
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Tartetko pytam, bo jak nie masz zdjęcia (a tak podejrzewałam) to juz pewnie zapomniałaś jak w niej super wyglądasz i nie masz bez zdjęcia jak się przekonac
Dziękuję Może i racja Co ja bym bez Ciebie zrobiła
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:29   #86
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Dziękuję Może i racja Co ja bym bez Ciebie zrobiła
Nie ma sprawy Kochana po to tu wszystkie jesteśmy
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:35   #87
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość

Co myślicie o tym welonie?
Hm.... wydaje mi sie ze za duzo tych zdobień

Edytowane przez chanelka 24
Czas edycji: 2012-02-15 o 14:36
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:14   #88
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Ano chyba, że tak My już mamy stałe prace, swój biznes itd A z tymi terminami to różnie My zamówiliśmy dokładnie tą salę, którą chcieliśmy, zespół itd Ale może dlatego, że to kwiecień, który nie jest aż tak popularnym miesiącem

Co myślicie o tym welonie?
A mi się podoba, tylko wolałabym mgiełkę bardziej. Niestety sama muszę zrezygnować z welonu z kryształkami, bo moja suknia ma ich aż za dużo ()
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:56   #89
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: ślubujące w 2012:)

witam,
dotarlam i ja w koncu z watku o sukniach..a tu szok,chwilke mi zajelo szybki przeglad postowale ciesze sie,ze jest tu tai zakatek.dolaczam i ja w takim razie
termin slubu to 23.06.12 (widze,ze popularny tak pozatym)
zalatwione najwazniejsze sprawy,ale sporo przed nami,oczywiscie ciagle obawy,zebym o niczym nie zapomniala
caly slub i wesele wymyslilam sobie troche w stylu retro,vintage,co z tego wyjdzie to zobaczymy,bo fundusze jednak ograniczone.staramy sie jak najmniej obciazac rodzicow tym wydarzeniem.

http://3.bp.blogspot.com/--yhIWBhyMz...SA/s1600/7.jpg to nasze zaproszenia,jednak bez tego zdjecia dodatkowego i bez mapki,bo nie bylo potrzeby

co do terminu potwierdzenia,to dajemy do 1 maja,wiadomo,ze ludzie lubia zapominac,wiec zostawilismy rezerwe czasowa,zeby 23 maja oplacic sale za konkretna juz potwierdzona liczbe gosci.bo tak mamy w umowie.

http://polka-studio.blogspot.com/ studio, z ktorego zamawialam zaproszenia i napewno bede zamawiac jeszcze dodatki takie jak ksiega gosci,przypinki dla gosci i pewnie dekoracje sali...zobaczymy jak budzet bedzie sie przedstawial,ale goraco polecam


http://www.isadorabridal.com/images/...i/110208_1.jpg
moja sukienka
brakuje mi do niej jeszcze sporo,bo nei mam butow,nic na ramiona,bizuterii.zamiast welonu planuje taka opaske i luzno opadajace wlosy,bo mam dlugie...


Tusia strasznie jestem ciekawa jak tam z tymi tancami Ci bedzie szlo(powodzenia przy okazji )
ja mam ciagle watpliwosci czy w ogole isc,czy po prostu sami sie nauczymy jakos,czy w ogole pogibamy sie na lewo i prawo jak bedziemy umieli.na pierwsza piosenke wybralismy f.sinatre (stangers in the night),bo jest po czesci taka "nasza".nie wiem co robic,z jednej strony troche bym na tym przyoszczedzila,zreszta nei wiem jak bedziemy mieli z czasem...nei wiem tez na ile to wczesniej trzeba zaczac,ile tych lekcji potrzebne,zeby nauczyc sie walca,bo ten mi pasuje jakos do tej piosenki.chetnie poslucham rad
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:40   #90
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak trochę z innej beczki Mianowicie chodzi mi o zaproszenia do kiedy dajecie gościom czas na potwierdzenie przybycia? Ja mam 23 czerwca i tak wlasnie sie zastanawiam co napisac na zaproszeniu

My mamy ślub 16 czerwca a termin potwierdzeń dajemy do 1 maja aby mieć jeszcze trochę zapasu czasowego jakby co
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.