Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 13:41   #61
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Łeee, myślałam, że to ktoś inny jest autorem wątku
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:44   #62
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Łeee, myślałam, że to ktoś inny jest autorem wątku
Np Wyrak z piękną klatą?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:44   #63
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Nudy, pani. Ciągle ona. A właśnie, czyścioszek Mirek to też jej robota ?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:52   #64
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Zgłosiłam te jej marne wypociny, oczernienie moderatorów i próbę sprowokowania mnie. To smutne, że nikt z jej otoczenia nie może jej pomóc/nie potrafi jej pomóc i może sobie hasać bezkarnie po forum. Mam nadzieję, że w końcu ktoś zainteresuje się tym. Ja z mojej strony informuję, że jeżeli jeszcze raz przyjdzie mi przeczytać coś w stylu "tak mi smutno przez wizaż, chyba się zabiję" to zgłaszam sprawę odpowiednim służbom.
__________________


Edytowane przez monika_sonia
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:56 Powód: błąd ort
monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:58   #65
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Odp: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Nesmet Pokaż wiadomość
Odczep się ode mnie, ok? Ostatni raz ci mówię. Podałam ci pierwszy lepszy wątek na odczepnego. Tak jak napisałam że tak, spałam z misianką i złośliwcem - w trójkącie. Zapytałaś z którym moderatorem uprawiałam seks, więc odpowiedziałam w twoim stylu. Przestań wygadywać głupoty, bo zwyczajnie ci się nudzi.Żegnam i nie pisz do mnie więcej, konto pocztowe też usunęłam. Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Romantyczka.
Wdech, wydech kobieto. Jest Ci potrzebna pomoc i na tym się skup, a nie zarzucasz innych elaboratami na pw, ślesz listę 50-tu swoich kont z wizazu i do tego twierdzisz, że inni Cię wypytują o to, którego moderatora zmolestowałaś.

Chociaż czasem mnie zastanawiało skąd Skarpeta wie co się pisze w klubie do którego nie należy

Ignorujmy skarpetkę.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:01   #66
Nesmet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Zgłosiłam te jej marne wypociny, oczernienie moderatorów i próbę sprowokowania mnie. To smutne, że nikt z jej otoczenia nie może jej pomóc/nie potrafi jej pomóc i może sobie hasać bezkarnie po forum. Mam nadzieję, że w końcu ktoś zainteresuje się tym. Ja z mojej strony informuję, że jeżeli jeszcze raz przyjdzie mi przeczytać coś w stylu "tak mi smutno przez wizaż, chyba się zabiję" to zgłaszam sprawę odpowiednim służbom.
Jakie oczernianie moderatów? Przecież sama napisałaś, że spałam z moderatorami. Odczep się ode mnie i jeśli nadal będziesz mnie śledzić oraz włamiesz się do mojego komputera, zawiadomie policję. Zajmij się swoim życie, dziewczyno. I przestać w kółko się mnie czepiać, bo nie masz chyba swojego życia. żegnam. Nie chcę cię znać. Idź sobie śledzić kogoś innego.
Nesmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:02   #67
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Nesmet Pokaż wiadomość
Jakie oczernianie moderatów? Przecież sama napisałaś, że spałam z moderatorami. Odczep się ode mnie i jeśli nadal będziesz mnie śledzić oraz włamiesz się do mojego komputera, zawiadomie policję. Zajmij się swoim życie, dziewczyno. I przestać w kółko się mnie czepiać, bo nie masz chyba swojego życia. żegnam. Nie chcę cię znać. Idź sobie śledzić kogoś innego.

__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 14:03   #68
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Nesmet Pokaż wiadomość
Jakie oczernianie moderatów? Przecież sama napisałaś, że spałam z moderatorami. Odczep się ode mnie i jeśli nadal będziesz mnie śledzić oraz włamiesz się do mojego komputera, zawiadomie policję. Zajmij się swoim życie, dziewczyno. I przestać w kółko się mnie czepiać, bo nie masz chyba swojego życia. żegnam. Nie chcę cię znać. Idź sobie śledzić kogoś innego.
Nie wytrzymam, więc spytam- a jak to jest możliwe?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:09   #69
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Winter bierzesz śrubokręt i się włamujesz. Można też w obudowę zastukać trzy razy patrząc na zachód.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:14   #70
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Winter bierzesz śrubokręt i się włamujesz. Można też w obudowę zastukać trzy razy patrząc na zachód.
E tam, to już wolę ten masaż o którym mowa w 1 poście

I nie odpisuj już Skarpecie, zaraz będzie twierdzić, że to Ty dałaś jej swoje dane osobowe, pisałaś pw na kilka stron i wyciągałaś opinie jakie na Twój temat mieli inni ludzie
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:17   #71
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Romantyczna skarpeto, zostałaś zgłoszona. Twój kolejny klon niestety dołączy do pozostałych pomarańczek.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 16:14   #72
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odp: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Nesmet Pokaż wiadomość
Jakie oczernianie moderatów? Przecież sama napisałaś, że spałam z moderatorami. Odczep się ode mnie i jeśli nadal będziesz mnie śledzić oraz włamiesz się do mojego komputera, zawiadomie policję. Zajmij się swoim życie, dziewczyno. I przestać w kółko się mnie czepiać, bo nie masz chyba swojego życia. żegnam. Nie chcę cię znać. Idź sobie śledzić kogoś innego.
Cytat:
Napisane przez Nesmet Pokaż wiadomość
Odczep się ode mnie, ok? Ostatni raz ci mówię. Podałam ci pierwszy lepszy wątek na odczepnego. Tak jak napisałam że tak, spałam z misianką i złośliwcem - w trójkącie. Zapytałaś z którym moderatorem uprawiałam seks, więc odpowiedziałam w twoim stylu. Przestań wygadywać głupoty, bo zwyczajnie ci się nudzi.Żegnam i nie pisz do mnie więcej, konto pocztowe też usunęłam. Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Romantyczka.
Omg
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 10:58   #73
nouvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Witam,
trafiłem na to forum przypadkowo. Jestem masażystą II stopnia z dyplomem. Po przeczytaniu tego wpisu muszę zareagować - kolega nie ma pojęcia o masażu. To jakaś nie spełniona erotyczna fantazja. W opisie masażu brakuje podstawowych zasad. Wątek założony spory czas temu ale może mój wpis uchroni kogoś od nieszczęścia. Drogie panie uważajcie.
Pozdrawiam
nouvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 15:26   #74
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez nouvo Pokaż wiadomość
Witam,
trafiłem na to forum przypadkowo. Jestem masażystą II stopnia z dyplomem. Po przeczytaniu tego wpisu muszę zareagować - kolega nie ma pojęcia o masażu. To jakaś nie spełniona erotyczna fantazja. W opisie masażu brakuje podstawowych zasad. Wątek założony spory czas temu ale może mój wpis uchroni kogoś od nieszczęścia. Drogie panie uważajcie.
Pozdrawiam
no wiesz,może nie chodzi o masaz zdrowotny,a erotyczny,który niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:32   #75
nouvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
no wiesz,może nie chodzi o masaz zdrowotny,a erotyczny,który niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem
erotyczny jest zwykle oparty na relaksacyjnym, a ten na klasycznym - zdrowotnym. Opis nie pasuje do żadnego. Ale może się mylę...
nouvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:43   #76
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez nouvo Pokaż wiadomość
erotyczny jest zwykle oparty na relaksacyjnym, a ten na klasycznym - zdrowotnym. Opis nie pasuje do żadnego. Ale może się mylę...
pewnie się nie mylisz,jednak jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić masaż erotyczny jako relaksacyjny.
no chyba,że dla kogoś zakończenie masażu orgazmem jest relaksem,bo dla mnie doprowadzenie kogoś do szczytowania za pieniądze to prostytucja
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:46
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:17   #77
nouvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
pewnie się nie mylisz,jednak jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić masaż erotyczny jako relaksacyjny.
no chyba,że dla kogoś zakończenie masażu orgazmem jest relaksem,bo dla mnie doprowadzenie kogoś do szczytowania za pieniądze to prostytucja
Prostytucja?
Masaż relaksacyjny zgodnie ze sztuką wykonuje się (w leżeniu na plecach) od linii mostka do kości łonowej, nago. W gabinetach, salonach masaż relaksacyjny nie jest wykonywany poprawnie w obawie o posądzenie o molestowanie, etc. Masaż relaksacyjny wykonywany jest również w leżeniu na brzuchu, pacjent/ka masowany jest od grzebieni kości łopatkowych do bruzd pośladkowych, a więc też nago. Wbrew pozorom masaż ten nie jest łatwy, masażysta rozpoczyna go od tzw. uziemienia i na nim kończy, a przez cały czas zabiegu nie może oderwać rąk od masowanej osoby.
Wracając do genezy wątku,
przeczytałem resztę wpisów, okazuje się, że rzeczywiście pan nie jest masażystą, a wątek zamieścił w imieniu swojego kolegi! Sic!
Pozdrawiam
P.S.
Osoby decydujące się na masaż relaksacyjny zwykle wiedzą już na czym on polega i są to częściej kobiety, które nie mają problemu z nagością. W leżeniu na plecach (w tej pozycji masaż wykonuję tylko kobietom) siłą rzeczy masuje się intymne części ciała, kość łonowa znajduje się trochę poniżej wzgórka łonowego. Połowa pacjentek odczuwa wtedy bardzo przyjemne doznania. Od tego momentu jest już BARDZO blisko do masażu erotycznego, który kończy się "odlotem w kosmos". Podczas masażu obserwuję pacjentkę i kiedy widzę, że jest coraz bardziej podniecona po prostu pytam co dalej, czy przerywamy, czy może tam nie masować?
Czy to jest prostytucja?
Chyba Cię trochę poniosło
nouvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:56   #78
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez nouvo Pokaż wiadomość
Prostytucja?
Masaż relaksacyjny zgodnie ze sztuką wykonuje się (w leżeniu na plecach) od linii mostka do kości łonowej, nago. W gabinetach, salonach masaż relaksacyjny nie jest wykonywany poprawnie w obawie o posądzenie o molestowanie, etc. Masaż relaksacyjny wykonywany jest również w leżeniu na brzuchu, pacjent/ka masowany jest od grzebieni kości łopatkowych do bruzd pośladkowych, a więc też nago. Wbrew pozorom masaż ten nie jest łatwy, masażysta rozpoczyna go od tzw. uziemienia i na nim kończy, a przez cały czas zabiegu nie może oderwać rąk od masowanej osoby.
Wracając do genezy wątku,
przeczytałem resztę wpisów, okazuje się, że rzeczywiście pan nie jest masażystą, a wątek zamieścił w imieniu swojego kolegi! Sic!
Pozdrawiam
P.S.
Osoby decydujące się na masaż relaksacyjny zwykle wiedzą już na czym on polega i są to częściej kobiety, które nie mają problemu z nagością. W leżeniu na plecach (w tej pozycji masaż wykonuję tylko kobietom) siłą rzeczy masuje się intymne części ciała, kość łonowa znajduje się trochę poniżej wzgórka łonowego. Połowa pacjentek odczuwa wtedy bardzo przyjemne doznania. Od tego momentu jest już BARDZO blisko do masażu erotycznego, który kończy się "odlotem w kosmos". Podczas masażu obserwuję pacjentkę i kiedy widzę, że jest coraz bardziej podniecona po prostu pytam co dalej, czy przerywamy, czy może tam nie masować?
Czy to jest prostytucja?
Chyba Cię trochę poniosło
chyaba nie rozumiesz sensu problemu tego wątku .
nikt nie mówi o masażu relaksacyjnym,ale o EROTYCZNYM.
co innego masowanie kości łonowej,a co innego łechtaczki

Cytat:
od jakiegoś czasu chodzi za mną wykonanie masażu erotycznego. Wyglądało by to w następujący sposób zaczął bym masować najpierw jedną nogę zaczynając od stopy z drugą to samo gdy znajdował bym się w okolicy pachwiny i pośladka to również masował bym okolice intymne, następnie zabrał bym się do masażu pleców. Po przełożeniu się przez Ciebie na drugą stronę masował bym rękę potem drugą, później masował bym brzuch i okolice intymne oraz piersi wraz z sutkami, kolejno masował bym jedną potem drugą nogę i na koniec chciałbym doprowadzić Ciebie do orgazmu moimi dłońmi poprzez masowanie łechtaczki i pochwy. Podkreślę że seksem nie jestem zainteresowany a jedynie masażem który wyżej opisałem, podczas całego zabiegu w powietrzu był by zapach kadzidła i odpowiedniam muzyka.
czy to nie jest prostytucja?
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2014-02-13 o 21:59
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:39   #79
nouvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
chyaba nie rozumiesz sensu problemu tego wątku .
nikt nie mówi o masażu relaksacyjnym,ale o EROTYCZNYM.
co innego masowanie kości łonowej,a co innego łechtaczki

czy to nie jest prostytucja?
Shira Yuki
wyłożyłem Ci na czym polega masaż relaksacyjny i jak można z niego doprowadzić do masażu erotycznego. Żeby dotrzeć do kości łonowej po drodze mamy łechtaczkę. Jeżeli jesteś kobietą możesz to łatwo sprawdzić.

Moja definicja prostytucji jest zupełnie odmienna od Twojej. A sens wątku ująłem w moim pierwszym wpisie: nadal uważam, że kolega sobie fantazjuje.
nouvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 21:26   #80
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez nouvo Pokaż wiadomość
Shira Yuki
wyłożyłem Ci na czym polega masaż relaksacyjny i jak można z niego doprowadzić do masażu erotycznego. Żeby dotrzeć do kości łonowej po drodze mamy łechtaczkę. Jeżeli jesteś kobietą możesz to łatwo sprawdzić.

Moja definicja prostytucji jest zupełnie odmienna od Twojej. A sens wątku ująłem w moim pierwszym wpisie: nadal uważam, że kolega sobie fantazjuje.
w moim przypadku od kości łonowej do łechtaczki jest spory kawałek drogi ,na tyle,aby pominąć dotyk łechtaczki,poza tym autor marzy o dotykaniu piersi i sutków,w tamych okolicach również wykonuje się masaż relaksacyjny?
być może twoja profesja nie ma wspólnego z prostytucją,jednak bohatera wątku ociera się o prostytucję,bo czymże różni się panna przy drodze robiąca masaż relaksacyjny członka,od marzeń o masażu relaksacyjnego bohatera wątku.

wkleję ci opis masażu jednego z salonów ,a ty powieedz mi,czy to profesjonalna robota,czy ukryta agencja towarzyska

Cytat:
jak dać Ci odprężenie i relaks. Sprawdź nas.

Takich zabiegów jak u nas, nie znajdziesz nigdzie. Nasze pracownice są niedoścignione w swojej dziedzinie! Przyjdź do nas i przekonaj się!

Czy wiesz, że kupując online zapłacisz mniej niż w salonie?


DLA PANÓW ♀
DLA PAŃ
Szczególnie polecamy

Relaksacyjny masaż na macie

W masażu ważnym elementem jest dawanie klientowi odpowiedniego rozluźnienia sfery psychicznej i fizycznej. Jest to doskonała propozycja dla osób pragnących uciec od trudów dnia codziennego. Przyjdź i sprawdź sam, a będziesz chciał abym dawała Ci odprężenie regularnie.

ywany przeze mnie masaż może odbyć się na macie rozłożonej na podłodze, bądź w pomieszczeniu ze specjalistycznym łóżkiem do masażu, przy zastosowaniu odpowiednich technik. Masaż mogę wykonywać również z koleżanką na cztery ręce, co do Ci jeszcze więcej rozkoszy. Sukienki, w których będę masowała mają na celu podkreślenie głęboko relaksującego charakteru masażu i korzystnie wpłyną na Twoje doznania wzrokowe.
y o twój komfort fizyczny i psychiczny. Dlatego wszystkim naszym klientom zapewniamy dyskrecję. Podczas wizyty w naszym salonie nie spotkasz nikogo poza naszym personelem. W czasie kiedy będziesz się relaksować podczas zabiegu, drzwi do salonu pozostaną zamknięte, aby nikt nie zakłócał spokoju.

Płatności internetowe są realizowane przez przelwy24.pl - tak samo jak w wielu sklepach internetowych. Płatność na twoim wyciągu będzie wyglądała jak zwykłe zakupy w sieci, a tytuł przelewu będzie miał postać:

aby ten zabieg stał się przyjemnym, w chwili kiedy Ty będziesz relaksować się z maską na twarzy my zadbamy o Twoje najczulsze sfery i wykonamy relaksacyjny masaż tantryczny okolic intymnych.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2014-02-16 o 21:52
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 20:53   #81
nouvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

w moim przypadku od kości łonowej do łechtaczki jest spory kawałek drogi, na tyle,aby pominąć dotyk łechtaczki...

hmmm

,poza tym autor marzy o dotykaniu piersi i sutków,w tamych okolicach również wykonuje się masaż relaksacyjny?

tak

być może twoja profesja nie ma wspólnego z prostytucją,

owszem, nie ma

jednak bohatera wątku ociera się o prostytucję,bo czymże różni się panna przy drodze robiąca masaż relaksacyjny członka,od marzeń o masażu relaksacyjnego bohatera wątku.

no różni ich sporo. Nie generalizowałbym tak. Kolega sobie fantazjuje, chciałby zrobić dobrze kobiecie ale nie bardzo wie jak - to jeszcze nie jest prostytucja.

wkleję ci opis masażu jednego z salonów, a ty powieedz mi,czy to profesjonalna robota,czy ukryta agencja towarzyska

oczywiście, że agencja. To nie żaden salon masażu

Shira coś Ty się tak uczepiła tej prostytucji?
To może podasz swoją definicję? Powiedz, czy masażysta wykonujący profesjonalny masaż relaksacyjny kobiecie, podczas którego kobieta ma lekki orgazm jest prostytutką? Zaznaczam, że przyjemność szczytowania jest raczej skutkiem ubocznym takiego masażu, a sam orgazm bynajmniej go nie kończy. Jakie jest Twoje zdanie?
Pozdr
nouvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 21:13   #82
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wykonuje masaze relaksacyjne - za darmo, lodz

Cytat:
Napisane przez nouvo Pokaż wiadomość
w moim przypadku od kości łonowej do łechtaczki jest spory kawałek drogi, na tyle,aby pominąć dotyk łechtaczki...

hmmm

,poza tym autor marzy o dotykaniu piersi i sutków,w tamych okolicach również wykonuje się masaż relaksacyjny?

tak

być może twoja profesja nie ma wspólnego z prostytucją,

owszem, nie ma

jednak bohatera wątku ociera się o prostytucję,bo czymże różni się panna przy drodze robiąca masaż relaksacyjny członka,od marzeń o masażu relaksacyjnego bohatera wątku.

no różni ich sporo. Nie generalizowałbym tak. Kolega sobie fantazjuje, chciałby zrobić dobrze kobiecie ale nie bardzo wie jak - to jeszcze nie jest prostytucja.

wkleję ci opis masażu jednego z salonów, a ty powieedz mi,czy to profesjonalna robota,czy ukryta agencja towarzyska

oczywiście, że agencja. To nie żaden salon masażu

Shira coś Ty się tak uczepiła tej prostytucji?
To może podasz swoją definicję? Powiedz, czy masażysta wykonujący profesjonalny masaż relaksacyjny kobiecie, podczas którego kobieta ma lekki orgazm jest prostytutką? Zaznaczam, że przyjemność szczytowania jest raczej skutkiem ubocznym takiego masażu, a sam orgazm bynajmniej go nie kończy. Jakie jest Twoje zdanie?
Pozdr
masaż relaksacyjny ma być odprężeniem,ale nie szczytowaniem.jeśli ktoś chodzi do masażysty po orgazm za pieniądze to tak ,jest to rodzaj prostytucji
być może jeszcze mało wiem o relaksie,ale chetnie dowiem się o tym z publikacji medycznych

eot-od kości łonowej do łechtaczki mam odleglośc na grubośc palca,trudno byłoby niechcący się tam omsknąć
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2014-02-21 o 21:15
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 22:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.