Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 10:37   #61
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44549024]No ok spróbuje to wyjaśnić .
W mojej sytuacji mówi mi że nie patrzy się na wygląd tylko na wnętrze człowieka i to jest priorytetowa sprawa. A ona sama ma fajnego faceta, który ją kocha i szanuję . Więc czemu mówi mi że ja znajdę sobie takiego który mnie pobije /zdradzi czy coś gorszego . I dopiero wtedy się nauczę jak ktoś mnie zaszczuje. Jeżeli ona sobie takiego znalazła ,to ja nie mogę? Dlaczego?

Ona ubiera się młodzieżowo fakt ,mi się taki styl nie podoba .Ale nigdy jej wprost nie powiedziałam że ma wieśniacką bluzkę i wstydziłabym się w niej wyjść. Uważam że to przegięcie.

A to że nie potrafię bronic swojego zdania ,to niestety jest prawda. Sama pozwalam sobie wejść na głowę,a potem mam problemy .
Jeszcze jak rzuca takimi tekstami i się z tego nabija, to ja śmieje się razem z nią ,mimo że mnie to boli.[/QUOTE]


Ale po co Ty się tak nią przejmujesz?
Twoja kuzynka to jakaś wyrocznia dla Ciebie?

Może to tylko moje wrażenie, ale zauważyłam, że ludzie nie przejmujący się opinią innych na swój temat są szczęśliwsi.

A asertywności można się nauczyć.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:48   #62
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;44549097]I jako receptę na tę nieprzyjemną sytuację postanowiłaś przyjść na forum i odpisać jej niemądre poglądy, aby inni powiedzieli kilka przykrych słów o Twojej kuzynce? Może poczułaś się lepiej, bo kilka osób przyznało - tak ta dziewczyna ma niemądre poglądy i gada bzdury. Ja również potwierdzam - kuzynka ma dziwne poglądy i Cię obraża.

Ale co po takiej pomocy z forum? Na chwilę pewnie poczułaś się lepiej, a potem spotkasz się z kuzynką i schemat będzie ten sam. Powinnaś albo umieć się jej postawić albo ograniczyć kontakty.

edit: dodam, że ja napisałam dzisiaj takie posty, ponieważ uznałam, że nie przyszłaś tutaj po to, aby zweryfikować, czy zdanie kuzynki ma sens - ty wiedziałaś, że poglądy przez nią głoszone są niemądre. Chciałaś się podbudować jej kosztem, bo nie potrafisz jej się postawić.[/QUOTE]

Zgadzam się. Widać taki sposób na wyższą samoocenę jest u nich rodzinny
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:49   #63
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;44549097]I jako receptę na tę nieprzyjemną sytuację postanowiłaś przyjść na forum i odpisać jej niemądre poglądy, aby inni powiedzieli kilka przykrych słów o Twojej kuzynce? Może poczułaś się lepiej, bo kilka osób przyznało - tak ta dziewczyna ma niemądre poglądy i gada bzdury. Ja również potwierdzam - kuzynka ma dziwne poglądy i Cię obraża.

Ale co po takiej pomocy z forum? Na chwilę pewnie poczułaś się lepiej, a potem spotkasz się z kuzynką i schemat będzie ten sam. Powinnaś albo umieć się jej postawić albo ograniczyć kontakty.

edit: dodam, że ja napisałam dzisiaj takie posty, ponieważ uznałam, że nie przyszłaś tutaj po to, aby zweryfikować, czy zdanie kuzynki ma sens - ty wiedziałaś, że poglądy przez nią głoszone są niemądre. Chciałaś się podbudować jej kosztem, bo nie potrafisz jej się postawić.[/QUOTE]


Napisałam bo chciałam poznać wasze zdanie i bardziej jednak liczyłam że powiedzą mi coś innego niż usłyszałam, wtedy mogłabym spokojnie stwierdzić że jestem przewrażliwiona i przesadzam a kuzynka chce dla mnie dobrze i nie muszę zrywać z nią kontaktu.
Ale wgłębi siebie wiedziałam że po mnie jeździć tylko nie chciałam tego do siebie dopuści.

Hm ,nie tylko z nią mam takie problemy . Ale własnie często inni ludzie mi dokuczają ,tym bardziej jeżeli ktoś dostrzeże że sobie na to pozwalam i nie potrafię się odgryźć.
Miałam taki problem z koleżanką i dopiero jak straciłam cierpliwość i zaczęłam się bronic dała mi spokój.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:53   #64
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44545098]To nie wszystko niestety , powiedziała że jeżeli ja nie będę go chciała to może zaprezentuje go jakieś ze swojej koleżanek one na pewno są mądrzejsze ode mnie. Może jakaś się nim zainteresuje..Albo sama do niego napiszę żeby przestał ze mną rozmawiać . Niby tak w żartach ,ale i tak przykro mi się robi.

Wgl ona i moja babcia twierdzą że już powinnam sobie kogoś szukać pochodzić z dwa trzy lata i iść do ślubu.[/QUOTE]


Przecież to Twoje życie, one za Ciebie go nie przeżyją też mam takie kuzyneczki co uważają się za lepsze i mądrzejsze, i co zrobiłam? pourywałam z nimi kontakty, pousuwałam z nk i fb i koniec nie będę ich słuchać, ba nawet nie chce ich znać, sama wiem co jest dla mnie lepsze, a nie one

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44549313]Napisałam bo chciałam poznać wasze zdanie i bardziej jednak liczyłam że powiedzą mi coś innego niż usłyszałam, wtedy mogłabym spokojnie stwierdzić że jestem przewrażliwiona i przesadzam a kuzynka chce dla mnie dobrze i nie muszę zrywać z nią kontaktu.
Ale wgłębi siebie wiedziałam że po mnie jeździć tylko nie chciałam tego do siebie dopuści.

Hm ,nie tylko z nią mam takie problemy . Ale własnie często inni ludzie mi dokuczają ,tym bardziej jeżeli ktoś dostrzeże że sobie na to pozwalam i nie potrafię się odgryźć.
Miałam taki problem z koleżanką i dopiero jak straciłam cierpliwość i zaczęłam się bronic dała mi spokój.[/QUOTE]


no niestety w dzisiejszych czasach trzeba być ostrym i nie dać sobie wejść na głowę
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 11:04   #65
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Wolę mieć wokół siebie ludzi spoza tzw. rodziny, którzy za to dobrze i szczerze mi życzą, niż kogoś, z kim niby wiążą mnie więzy krwi, ale nic poza tym.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 11:14   #66
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

MNIE facet musi odpowiadać w 95% jeśli chodzi o wszystkie cechy psychiczno-charakterowo-zachowaniowe i w 80% z wyglądu. to nie znaczy że ma być " okładkowym" przystojniakiem, ma podobać się mnie są rzeczy na które mogę przymknąć oko jeśli chodzi o wygląd (wzrost,brzuszek, cera itd) ale z charakterem to już gorzej
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 11:18   #67
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Hej wam !

Ostatnio widziałam się z moją kuzynką i znowu miała miejsce niemiła sytuacja, dostałam propozycje pracy w PCK -przy opiece nad osobami starszymi. Ale jednak nie uśmiecha mi się czymś takim zajmować ,o ile posprzątanie mieszkania czy kupienie leków nie jest dla mnie problemem to osranych pampersów czy prześcieradeł nie mam ochoty zmieniać.
No jak się na mnie wtedy wydarła, Co ty sobie wyobrażasz,że dostaniesz lepszą pracę po tym marnym technikum?Księżniczka się znalazła tego nie chce tamtego nie , ja mam dwa kierunki studiów i nie mam pracy. A myślisz że pielęgniarki nie zmieniając osikanych pościeli?
Aż zdębiałam jak na mnie krzyknęła.. w końcu się wkurzyłam i jej powiedziałam że nie będzie mną rządziła i to moja sprawa co robię ze swoim życiem i wyszłam od niej.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 12:44   #68
szary posrod tlumu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Oczywiście, że są tacy faceci. Jestem tego idealnym przykładem - za☠☠☠iście przystojny; dobry (świetny materiał na męża i ojca); nieźle zarabiam; kobieta przy mnie czuje się bezpiecznie i atrakcyjnie; jestem męski, seksowny i niesamowity w łóżku. Zapomniałem dodać - wyjątkowo skromny ze mnie człowiek.

Nie słuchaj kuzynki.

/edit

opieka nad osobami starszy to bardzo dobry - wiecznie potrzebny zawód, w dodatku niebywale dobrze płatny zarówno w kraju jak i za granicą. Ponawiam apel - nie słuchaj 28 letniej kuzynki, toż to idiotka.

Edytowane przez szary posrod tlumu
Czas edycji: 2014-01-14 o 12:55
szary posrod tlumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:09   #69
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Cytat:
Napisane przez szary posrod tlumu Pokaż wiadomość
opieka nad osobami starszy to bardzo dobry - wiecznie potrzebny zawód, w dodatku niebywale dobrze płatny zarówno w kraju jak i za granicą. Ponawiam apel - nie słuchaj 28 letniej kuzynki, toż to idiotka.

Do tego z perspektywami i podopiecznych nie zabraknie. Wszak społeczeństwo się starzeje.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:49   #70
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

ja mam pakiet 2w1. przystojny tak, że napatrzeć się nie mogę, a z charakteru najlepszy człowiek jakiego znam.
i dziwi mnie, że kogokolwiek zastanawia czy coś takiego jest możliwe
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 18:14   #71
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja mam pakiet 2w1. przystojny tak, że napatrzeć się nie mogę, a z charakteru najlepszy człowiek jakiego znam.
i dziwi mnie, że kogokolwiek zastanawia czy coś takiego jest możliwe
Też tak mam charakter super - opiekuńczy, czuły, czasami romantyczny, zaradny, komunikatywny, a wygląd ma taki, że żaden nawet największy przystojniak się przy nim nie liczy . Jestem zakochana i w wyglądzie, i w charakterze. Dla mnie jest najlepszy i w końcu nie mam poczucia "a może spotkam kogoś lepszego?". W dodatku kilka osób już mi powiedziało żebym szanowała taki skarb
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 18:43   #72
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Nie rozumiem, jeśli kuzynka mierzi Cię tak, że piszesz na jej temat posta za postem na różne tematy, nie lepiej ograniczyć kontakt i zyskać święty spokój? Ja tak robię z ludźmi, którzy mnie irytują i co do których mam taki wybór.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:34   #73
colinpl
Raczkowanie
 
Avatar colinpl
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44543449]Hej dziewczyny
dowiedziałam się że bardzo ciężko jest znalesic normalnego faceta który jest i w miarę przystojny = dobry z charakteru.

Oraz taki naprawdę fajny ,ładny facet często jest dla wszystkich kobiet, czuje się adorowany i sam ma częste kontakty z innymi panienkami.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?[/QUOTE]

Gdy mam zły dzień to wchodzę w ten wątek i czytam powyżej zacytowane słowa.
Bardzo cieżko to jest trafić szóstkę w totka - 1 do 13 983 816.
Przekaż jej, że 'Normalny i przystojny' trafia się częściej niż jej się wydaje.

Skoro jest 'dla wszystkich' (SIC!), jest 'adorowany' (SIC!), ma częste kontakty z panienkami (?) to... to niestety nie jest 'normalny.'
__________________
Zwycięzca bierze wszystko
colinpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:54   #74
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Cytat:
Napisane przez colinpl Pokaż wiadomość
Gdy mam zły dzień to wchodzę w ten wątek i czytam powyżej zacytowane słowa.
Bardzo cieżko to jest trafić szóstkę w totka - 1 do 13 983 816.
Przekaż jej, że 'Normalny i przystojny' trafia się częściej niż jej się wydaje.

Skoro jest 'dla wszystkich' (SIC!), jest 'adorowany' (SIC!), ma częste kontakty z panienkami (?) to... to niestety nie jest 'normalny.'
Sama nie wiem, może się za słabo rozglądam...?
Z drugą częścią się zgadzam - jakoś nie ufam facetom, którzy są rozrywani przez wszystkich.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:27   #75
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, jeśli kuzynka mierzi Cię tak, że piszesz na jej temat posta za postem na różne tematy, nie lepiej ograniczyć kontakt i zyskać święty spokój? Ja tak robię z ludźmi, którzy mnie irytują i co do których mam taki wybór.
Wiem ,racja . Dlatego nie będę się już z nią widywać,szkoda nerwów.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:44   #76
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;44543449]Hej dziewczyny


Postanowiłam że założę wątek bo chciałabym poznać wasz punkt widzenia w pewnej nurtującej mnie sprawie.
Otóż po ostatniej rozmowie z moją kuzynką (28 lat ) dowiedziałam się że bardzo ciężko jest znalesic normalnego faceta który jest i w miarę przystojny = dobry z charakteru. .Zazwyczaj właśnie kobieta musi wybrać albo jedno albo drugie gdyż wszystkiego mieć nie można .
Oraz taki naprawdę fajny ,ładny facet często jest dla wszystkich kobiet, czuje się adorowany i sam ma częste kontakty z innymi panienkami.
Mówiła mi to na podstawie doświadczeń swoich znajomych, twierdząc że wygląd się nie liczy a powinno brać się pod uwagę wnętrze potencjalnego kandydata na partnera.
Tak nas naszło na rozmowę, ponieważ ostatnio na sylwestrowej imprezie poznałam bardzo fajnego chłopaka i o ile widać że jest mną zainteresowany stara się i dobrze nam się ze sobą rozmawia ,o tyle kompletnie mi się nie podoba z wyglądu ,nie że ma jakieś wady ,bo takie ma każdy z nas.
Tylko całościowo nie jest w moim typie, no i nasłuchałam się że jestem księżniczką i sama nie jestem taka piękna bo szukam nie wiadomo czego i jak tak będę każdego odrzucać,to znajdę sobie jakiegoś gnojka który będzie mnie bił/nie szanował /zdradzał itp.
To nie pierwszy facet który mi się nie podoba z wyglądu a z osobowości jest jak do rany przyłóż,a jak już zawieszę na jakimś oko ..to okazuje się że jest tak jak mówiła mi kuzynka ,tylko ładna okładka a w środku pustka.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?[/QUOTE]

Ja nigdy w życiu nie zwracałam uwagi na wygląd mężczyzny. Ale część moich koleżanek naprawdę przywiązuje do tego wagę.

Odnośnie korelacji między wyglądem a charakterem, to jestem więcej niż przekonana, że nie ma tutaj absolutnie żadnych reguł. to tak jak z pięknymi dziewczynami: jedne są faktycznie wredne i fałszywe, ale za to inne pozostają piękne w środku, mają dobre serce i są fajne.

W przypadku charakterów ludzi nie ma tak jednoznacznych reguł, trzeba natomiast na pewno szukać sobie takiego mężczyzny, który nam będzie NAPRAWDĘ odpowiadał.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:48   #77
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Wygląd i dobry charakter. Możliwe jest połączenie tych dwóch cech u faceta?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;44614229]Ja nigdy w życiu nie zwracałam uwagi na wygląd mężczyzny. Ale część moich koleżanek naprawdę przywiązuje do tego wagę.

Odnośnie korelacji między wyglądem a charakterem, to jestem więcej niż przekonana, że nie ma tutaj absolutnie żadnych reguł. to tak jak z pięknymi dziewczynami: jedne są faktycznie wredne i fałszywe, ale za to inne pozostają piękne w środku, mają dobre serce i są fajne.

W przypadku charakterów ludzi nie ma tak jednoznacznych reguł, trzeba natomiast na pewno szukać sobie takiego mężczyzny, który nam będzie NAPRAWDĘ odpowiadał.[/QUOTE]

Musi zadziałać obustronna chemia, wygląd to jej część składowa - albo jest, albo jej nie ma.
Nie będę chciała nic od faceta, który tylko "ładnie" wygląda i nic więcej nie ma do zaoferowania.

Inna sprawa, że możesz mieć urodę i albo kompletnie tego nie dostrzegać, nie zdawać sobie sprawy i nie wykorzystywać, albo u siebie nie doceniać.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 23:48:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.