Moje szalone zaręczyny :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-06, 13:39   #61
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Zeby miec niezapomniane zareczyny wcale nie trzeba robic az takiego rozgłosu
Zgadzam sie z Toba w 100%!!!! Jest DOKLADNIE TAK, JAK PISZESZ!!! Powtarzam to
i WAM TAKZE SERDECZNIE GRATULUJE I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:42   #62
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
Też mnie to wszystko średnio zachwyca Taka decyzja jest zbyt poważna, by podejmować ją niejako samodzielnie, brać dziewczynę z zaskoczenia i stawiać w sytuacji, w której właściwie nie może powiedzieć "nie". Może taki pomysł wydałby mi się fantastyczny gdybym miała lat 16-17 (cechował mnie wówczas skrajny romantyzm), ale nie obecnie. Moje zaręczyny były przemyślaną decyzją nas obojga - mnie i mojego narzeczonego. I chociaż wiedziałam, którego dnia mój TŻ mi się oświadczy, to atmosfera tego wydarzenia była tak niezwykle wzruszająca, że wciąż z biciem serca wspominam ten moment. Nie potrzebna mi była pompa, reflektory i tłum świadków. Liczyliśmy się my. Nasza decyzja i nasza miłość. Reszta świata mogłaby w tamtej chwili po prostu nie istnieć.
spoko zaręczyny można zerwać
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:51   #63
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez koKOro
spoko zaręczyny można zerwać
Niezbyt rozumiem ten komentarz...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:58   #64
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
Też mnie to wszystko średnio zachwyca Taka decyzja jest zbyt poważna, by podejmować ją niejako samodzielnie, brać dziewczynę z zaskoczenia i stawiać w sytuacji, w której właściwie nie może powiedzieć "nie".
a dlaczego mialby powiedziec nie? gdybys przeczytala dokladnie moj post z wyjasnieniem, nie mialabys takiej watpliwosci w TYM przypadku. Gdybym nie byl pewny odpowiedzi nigdy nie narazilbym jej na taka sytuacje


Cytat:
Napisane przez Akane
Może taki pomysł wydałby mi się fantastyczny gdybym miała lat 16-17 (cechował mnie wówczas skrajny romantyzm)
dla mnie nie ma podzialu: teraz jestem romantyk, teraz nie, a teraz szara codziennosc... Kocham kochac romantycznie... i potrafie to swietnie laczyc z twardym stapaniem po ziemi, kiedy trzeba


Cytat:
Napisane przez Akane
Moje zaręczyny były przemyślaną decyzją nas obojga - mnie i mojego narzeczonego.
no to juz kwiestia wyboru formy. Kazdy ma do tego swiete prawo. Jedni wola ustalic to z gory, inni wola zaskakiwac... Grunt ze oboje jestescie z tego zadowoleni. Reszta sie nie liczy!

Cytat:
Napisane przez Akane
Nie potrzebna mi była pompa, reflektory i tłum świadków. Liczyliśmy się my. Nasza decyzja i nasza miłość. Reszta świata mogłaby w tamtej chwili po prostu nie istnieć.
w takim momencie dla mnie takze swiat poz nia moglby nieistniec kocham ja bezgranicznie. Gdyby ona tego nie odwzajemniala, nie byloby calej tej "ceremonii". Pozostale powody juz sa w moich postach. Nie musze sie powtarzac.
Zawsze znajda sie osoby sceptycznie nastawione.

Pozdrawiam
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:39   #65
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
Moje zaręczyny były przemyślaną decyzją nas obojga - mnie i mojego narzeczonego. I chociaż wiedziałam, którego dnia mój TŻ mi się oświadczy, to atmosfera tego wydarzenia była tak niezwykle wzruszająca, że wciąż z biciem serca wspominam ten moment.
zaplanowane z gory przez was obojga? ja akurat tak bym nie chciala... moj ukochany zrobil mi niespodzianke i nie wyobrazam sobie planowac tego wydarzenia wspolnie...

Cytat:
Napisane przez Akane
Nie potrzebna mi była pompa, reflektory i tłum świadków. Liczyliśmy się my. Nasza decyzja i nasza miłość. Reszta świata mogłaby w tamtej chwili po prostu nie istnieć.
z tym sie zgadzam.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:43   #66
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez jardinero
a dlaczego mialby powiedziec nie? gdybys przeczytala dokladnie moj post z wyjasnieniem, nie mialabys takiej watpliwosci w TYM przypadku. Gdybym nie byl pewny odpowiedzi nigdy nie narazilbym jej na taka sytuacje
tez mysle, ze ten argument o odmowie dziewczyny wyciagaja z braku innych. ciekawe ile z nich powiedzialo "nie" podczas oswiadczyn? zwykle podczas takiego wydarzenia wiemy czego spodziewac sie po swojej partnerce, jestesmy pewni jej uczuc i znamy jej pragnienia.
(napisalam jakbym byla facetem )
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:19   #67
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez papryczka
zwykle podczas takiego wydarzenia wiemy czego spodziewac sie po swojej partnerce, jestesmy pewni jej uczuc i znamy jej pragnienia.
(napisalam jakbym byla facetem )
Brawo papryczka
to nie prawda, ze napisalas, jakbys byla facetem
= NAPISALAS MĄDRZE, a to nie jest domena pisania przez taką czy inneą płeć
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 07:27   #68
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez papryczka
zaplanowane z gory przez was obojga? ja akurat tak bym nie chciala... moj ukochany zrobil mi niespodzianke i nie wyobrazam sobie planowac tego wydarzenia wspolnie...
A ja nie wyobrażam sobie elementu totalnego zaskoczenia. Co nie oznacza, że wzięłam udział w planowaniu tego wydarzenia "od deski do deski".
Po kilku poważnych rozmowach doszliśmy do wniosku, że chcemy się pobrać, mój TŻ w przejęciu wspomniał coś o swojej wypłacie, a że zbliżał się dzień 5 czerwca (rocznica imprezy, na której między nami zaiskrzyło)... Domyśliłam się, że z wypłaty majowej planuje kupić pierścionek i dałabym sobie rękę odciąć, że oświadczy mi się właśnie w tę rocznicę. I jak czas pokazał ręki bym nie straciła. Kiedy zaprosił mnie do pubu rycerskiego, w którym byliśmy na pierwszej randce, byłam już pewna na 100%. Ale nie mogłam przewidzieć serca z czerwonych róż, które stało na stoliku czy słów, które wówczas wypowiedział. Także pisząc o wspólnej decyzji i zaplanowaniu zaręczyn miałam na myśli wspólne ustalenie, że się pobierzemy (a pierwszym etapem jak wiadomo są właśnie zaręczyny). Nie miałam na myśli czegoś typu "ustaliliśmy razem dzień, godzinę, miejsce, pierścionek i przemowę TŻ". A chyba niektórzy w ten sposób moją wypowiedź zrozumieli.

jardinero: cieszy mnie Twoja troską o ukochaną kobietę i fakt, że gdybyś nie był pewny jej uczuć, nie naraziłbyś jej na stres związany z zaręczynami w miejscu publicznym. To cenne.
Ciekawa jestem też co planujesz teraz, skoro już pochwaliłeś się swoim niecodziennym pomysłem i przez większość dziewczyn zostałeś okrzyknięty rycerzem na białym koniu... Zostaniesz na Wizażu?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 09:44   #69
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez papryczka
. ciekawe ile z nich powiedzialo "nie" podczas oswiadczyn?
ja powiedziałam
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 13:40   #70
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Piękne te zaręczyny, cieszę się Waszym szczęściem!!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:31   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja
ja powiedziałam
i jak zareagował?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 18:42   #72
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez agabil1
i jak zareagował?
Pewnie się nie ucieszył
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:10   #73
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

jardinero - pomysł z zaręczynami na pewno niepospolity i zrobił na partnerce wrażenie, ja z mojej strony życzę wam wszystkiego najlepszego...ale - jest jedno ale
Dlaczego mam wrażenie, że (przynajmniej teraz) piszesz o tym wszystkim, jakbys oczekiwał od nas peanów zachwytu nad tobą i twoim wyznaniem? Powonna się liczyć dla ciebie przede wszystkim opinia partnerki na temat tych zaręczyn, zresztą - skoro taki "rozgłośny" sposób wybrałeś, to z pewnością i tak już sporo postronnych osób wie o waszych zaręczynach.
Ja po prostu mam wrażenie, że piszesz tutaj po to, żebysmy się tymi zaręczynami zachwycały, (o nich jest twój pierwszy post i wątek)tylko że na dobra sprawę to nie nasze zdanie powinno się liczyć, a twojej narzeczonej.
Kurczę, sama czuję, że zagmatwałam swoja wypowiedź
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 22:33   #74
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez agabil1
i jak zareagował?
wyrzucil pierscionek przez okno Dla mnie to był kryzysowy etap związku (i koncowy),po jego zdradzie i innych takich. On chyba uwazał,że wszytsko jest w najlepszym porzadku i był bardzo zaskoczony moja odmową
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 09:32   #75
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

A to goguś z niego i dobrze zrobiłaś, nauczkę mu porządna dałaś.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 10:29   #76
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

hih z tą odmową super sprawa ale chłopak sie zgasił
a propo dziwnych zaręczyn zaskakujacyh beznadzieja jak dla nnie
pozdrawiam!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 12:20   #77
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

szczerze? fajnie byłoby być zaskoczoną, ale nie w ten spsób,
jak dla mnie to postawienie kobiety w niezbyt ciekawej sytuacji... napewno nie rzuciłabym ci się na szyję, tylko powiedziała że muszę się zastanowić, bo skoro teraz sam zadecydowałeś za nas oboje, to co może się dziac w przyszłości?
jeśli jednak ktoś koniecznie chciałby mnie zaskoczyć, to wg lepszym rozwiązaniem byłyby mniej huczne oświadczyny
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 20:37   #78
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez primavera
Ja po prostu mam wrażenie, że piszesz tutaj po to, żebysmy się tymi zaręczynami zachwycały, (o nich jest twój pierwszy post i wątek)
Poniekad masz racje - tak to wyglada. Tym nie mniej juz wczesniej wyjasnilem, jaki byl glownie powod (przeczytaj powyzej). Ciesze sie, jesli sie przy tym ktorejs z Was to podoba... Zdecydowanie jednak nie napisalem tego dla poklasku!

Cytat:
Napisane przez primavera
tylko że na dobra sprawę to nie nasze zdanie powinno się liczyć, a twojej narzeczonej.
Uwierz (cie) mi w to, ze jej szczescie jest wieksze, niz przewidywalem.

Poczatek tego miesiaca przyniosl kolejne niesamowite wydarznia i fakty, ktore musialy nastapic. Juz zostala wyznaczona data slubu (w tym roku) i oboje wraz z rodzinami jestesmy bardzo szczesliwi
Jest pieknie, bo jest w tym wszystkim wielka milosc i zadnych dwuznacznosci.

Pozdrawiam serdecznie
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 20:45   #79
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
Ciekawa jestem też co planujesz teraz, skoro już pochwaliłeś się swoim niecodziennym pomysłem i przez większość dziewczyn zostałeś okrzyknięty rycerzem na białym koniu... Zostaniesz na Wizażu?
Chmm
Nie wiem doprawdy dlaczego, ale wciaz w Twoich wypowiedziach wyczuwam pewna niechec do mojej osoby...
Odpowiedz na Twoje pytanie powinnas juz znac - jest nia cel dla ktorego to TUTAJ opublikowalem oraz wyjasnienia, m.in. dla Ciebie

PS - to sprostowanie dot. formy Waszych zareczyn rozwialo takze moje watpliwosci, bo tez myslalem, ze zaplanowaliscie date zar... itd. To jak to sie wydarzylo w Twoim opisie wyglada juz oczywiscie zupelnie inaczej. Naprawde ciesze sie takze Waszym szczesciem, bo takze takie zareczyny musialy przyniesc Wam piekne wspomnienia

Pozdrawiam serdecznie
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 23:38   #80
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
Niezbyt rozumiem ten komentarz...
chodzi o to ze napisalas ze nie mozna stawiac dziewczyny w takiej sytuacji kiedy jest pod presja i niejako podejmuje decyzje niesamodzielnie, stad ten komentarz, w sensie ze tu sie zgodzi a wyjda trzasnie mu kwiatami, piercionek do kanalu i po sprawie. Patrzac na to z przymruzeniem oka.

a tak poza tym, to podzielam Twoj dystans co do tego watku, a nawet w ogole nie rozumiem jego idei i tego czemu autor tak usilnie probuje Cie przekonac
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 05:58   #81
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez koKOro
chodzi o to ze napisalas ze nie mozna stawiac dziewczyny w takiej sytuacji kiedy jest pod presja i niejako podejmuje decyzje niesamodzielnie, stad ten komentarz, w sensie ze tu sie zgodzi a wyjda trzasnie mu kwiatami, piercionek do kanalu i po sprawie. Patrzac na to z przymruzeniem oka.
A, w tym sensie... No tak - od razu przypominam mi się scena zaręczyn z "Drew Carey Show" Oświadczyny w kinie (na wielkim ekranie Drew, proszący o rękę swojej dziewczyny, a następnie Drew siedzący w pierwszym rzędzie, padający na kolana przed wybranką i wręczający jej pierścionek - zachwyt widzów, "tak" wypowiedziane przez laskę, cud, miód i orzeszki ). A potem wyjście z sali i natychmiastowe zerwanie + ochrzan

Cytat:
Napisane przez koKOro
a tak poza tym, to podzielam Twoj dystans co do tego watku, a nawet w ogole nie rozumiem jego idei i tego czemu autor tak usilnie probuje Cie przekonac
Ja również. I przykro mi, jardinero, ale naprawdę nie mogę oprzeć się wrażeniu, że albo jesteś obsesyjnie opętany myślą o swojej dziewczynie i zaręczynach (wystarczy wejść na Twoją stronę i poczytać Twoje posty), a to już jest groźne, albo jesteś po prostu szpanerem, dla którego "achy i ochy" innych dziewczyn są niezbędne do szczęścia. Bo gdybyś napisał w jednym wątku (a nie w kilku) o swoich zaręczynach, a potem dyskutował już na inne tematy, nie czepiałabym się. Ale wałkujesz ten temat w kółko i nie zauważyłam, żebyś pisał o czymś innym. Albo to niezdrowa obsesja albo równie niezdrowa potrzeba bycia w centrum zainteresowania. I biorąc pod uwagę Twoje zapewnienia, że chciałbyś aby wszystkie dziewczyny na Ziemi były równie zachwycone i szczęśliwe jak Twoja luba... Ech, wybacz, ale chyba powinieneś raczej skupić się na swojej narzeczonej, a nie na pianiu wszem i wobec jaka to ona jest dzięki Tobie szczęśliwa. Bo znowu nasuwa się myśl, że oczekujesz słów aprobaty, pochwały i tekstów w stylu "och, jaka szkoda, że nie jesteś moim mężczyzną - jesteś taki cudowny!". Mnie osobiście od nadmiaru tej słodyczy robi się powoli nieprzyjemnie...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 07:11   #82
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Akane
naprawdę nie mogę oprzeć się wrażeniu...
Nie mam zamiaru do niczego Cie przekonywac. Nie mam takiej porzeby A co do Twojego dwojakiego zaszufladkowania mojej osoby - no coz - masz tendencję do krzywdzącego upraszczania Na szczescie Twoje zdanie nie jest potrzebne mi do szczescia

PS - juz daje spokoj... Nie bede Ci (Wam) wiecej "obrzydzal" ...

Pozdrawiam
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 09:46   #83
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Po pierwsze - Jardinero, serdeczne gratulacje!

Po drugie - lubię czytać/słuchać o takich odwaznych i szalonych pomysłach, niemniej sama nie chciałabym czegoś takiego przeżyc. Nie lubię nie mieć wyboru, czuć sie pod presją - bo rzeczywiście nie wiedziałabym, jak powiedzieć ewentualne "nie". Poza tym mam w sobie dużo przekory i nie wiem, czy nie zaryzykowałabym jakiegoś manewru w stylu ucieczki... albo długiego niemówienia nic, albo udawanego zemdlenia..
Tak więc ja nie chciałabym uczestniczyć w takim show, ale znam przynajmniej jedną dziewczynę, której by to odpowiadało.

Po trzecie - Jardinero, po przeczytaniu Twojego pierwszego posta pomyślałam, że lubisz być w centrum uwagi. Że zaręczyny fajne, ale po co pisać o tym wszystkim wkoło. Dla poklasku? Twoje późniejsze wypowiedzi trochę redukują te nieprzyjemne odczucia, ale sam piszesz: Moje szalone zaręczyny - wolałabym "nasze".

Abuba
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:56   #84
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Abuba

alez oczywiscie, ze NASZE. Trudno nie popelniac bledow, gdy wciaz tylko myli sie o tym, by juz byc wreszcie razem w domu...
Wesele sie szykuje...

Pozdr!
__________________

Cytat:
Ostatniej nocy porosiłem mojego Anioła by nad Tobą czuwał... ale on niebawem powrócił...
Dlaczego wróciłeś? - zapytałem
Uśmiechnął się i odpowiedział:
"Anioł nie czuwa nad drugim Aniołem"
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:52   #85
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Jardinero,

ale sobie bat ukręciłeś - po takich zaręczynach i wesele musi być niepospolite.
Nie śledzę tego forum regularnie, ale pewnie znajdziesz tutaj mnóstwo pomysłow, które Cię zainspirują. Takie planowanie jest ekscytujące, nieprawdaż?

Czekam w przyszłości na wątek "Nasze szalone wesele "

Abuba
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:56   #86
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez Abuba
Takie planowanie jest ekscytujące, nieprawdaż?
O tak. To jak sączenie miłości z "Vanilla sky"... Bardzo ezoteryczny okres zycia...

pozdrawiam serdecznie
__________________

Cytat:
Ostatniej nocy porosiłem mojego Anioła by nad Tobą czuwał... ale on niebawem powrócił...
Dlaczego wróciłeś? - zapytałem
Uśmiechnął się i odpowiedział:
"Anioł nie czuwa nad drugim Aniołem"
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:12   #87
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

hmmm tu tez o tym piszesz(na forum trojmiasto tez jest ten watek i jak sadze text be zmiany)?jejku chyba bardzo lubisz byc chwalony.a ja za nic w swiecie nie oddam moich zareczyn -bylismy sami i to jest tylko nasza chwila.ale widac gusta sa rozne -jedni musza miec publicznosc inni nie.tak czy siak gratuluje pomyslowosci
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:40   #88
jardinero
Raczkowanie
 
Avatar jardinero
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
GG do jardinero
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez mysia82
jejku chyba bardzo lubisz byc chwalony.
jasne jak kazdy
ale tak na serio wystarczy przeczytac moje posty i takze Ty zrozumialabys, ze nie o poklask w tym wszystkim chodziło i chodzi...

Pozdrawiam
__________________

Cytat:
Ostatniej nocy porosiłem mojego Anioła by nad Tobą czuwał... ale on niebawem powrócił...
Dlaczego wróciłeś? - zapytałem
Uśmiechnął się i odpowiedział:
"Anioł nie czuwa nad drugim Aniołem"
jardinero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:07   #89
kseniah
Raczkowanie
 
Avatar kseniah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 42
GG do kseniah
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Ja tez gratuluje i decyzji i pomyslu...

Z czystej ciekawosci... jak dlugo byliscie ze soba...?
kseniah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:13   #90
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Moje szalone zaręczyny :-)

Cytat:
Napisane przez mysia82
hmmm tu tez o tym piszesz(na forum trojmiasto tez jest ten watek i jak sadze text be zmiany)?jejku chyba bardzo lubisz byc chwalony.
http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=7030 tu nawet ankietę przeprowadził.. ale ja już nie wnikam w przyczyny, swoje zdanie wyraziłam kilka postów wyżej.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.