sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 10:23   #61
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Ja zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na Qnszcie. Porównywałam ceny i towar na koralikach i artfanie i wydaje mi się że na qnszcie jest najlepiej.
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 11:55   #62
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Jak dla mnie najlepiej koraliki wychodzą w pasmanterii- u mnie krzysztalki 4 mm które na qnszcie kosztują 1.89 za 12 sztuk w "mojej" pasmanterii kosztują 1 zł za 40 sztuk
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 11:56   #63
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

No ale jeszcze jest taki problem że w pasmanterii nie dostanę drutu osrebrzanego i kulek zaciskowych itp a skzoda bo powinny byc takie sklepy
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 11:56   #64
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Moje kroki w zakupach były takie: pierwsza stronka jaka znalazłam to koraliki.pl, ale nie złozyłam tam zamówienia bo trafiłam na qnszt.pl...i wtedy się zaczeło-poszukiwanie materiałów; po głebszym rozeznaniu uznałam ze qnszt jest lepszy-towar ładnie prezentowany, ceny przyzwoite-choc jak zamawiam duzo to i tak wciaz mi sie wydaje ze ceny ogromne - no i kuferek-czylu rabacik... niedawno trafilam tez na stronke artfan'u, ale tam jakos tak dziwnie podobnie jak w koralikach...wiec nawet sposob ukladania koralikow i prezentacja oferty mi nie odpowiada...na allegro jest wiele fajnych rzeczy, ale mozliwosci zakupu wszystkiego u jednej osoby w zasadzie niema a płacic kilka płat pocztowych za wysyłke-to nie dla mnie... no i staneło na qnszcie
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 12:16   #65
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Cytat:
Napisane przez Justin_14
Jak dla mnie najlepiej koraliki wychodzą w pasmanterii- u mnie krzysztalki 4 mm które na qnszcie kosztują 1.89 za 12 sztuk w "mojej" pasmanterii kosztują 1 zł za 40 sztuk
a jakie są dokładne namiary na Twoją pasmanterię?
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 13:59   #66
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Moja pasmantria nie ejst internetowa, znajduje się w małym miasteczku Garwolinie, nazywa sie POKUSA miła obsługa, duży wybór różyczek, materiałów, tasiemek, koralików, kryształków itp. oczywiście żeby nie było że reklama- nie ja ją prowadzę, nie znam osoby prwadzącej nawet z imienia czy nazwiska
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 15:37   #67
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Dziękuję serdecznie za namiar mam w pracy znajomego, który pochodzi z Garwolina, jak będzie jechać do domu, to dam mu zlecenie na zakupy
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 15:57   #68
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Lafigue nie am za co cieszę się e ci pomogłam. Aaa i niech dobrze pogrzebie w czerownym koszyczku, bo można znależć rarytasy i do pokusy jeden a nie do pokusy dwa a skąd ty jesteś ?
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 19:59   #69
polynetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

witam
polecam qnszt,zamowienie dostalam super szybko,bez problemowo&z malymi bezplatnymi "dodatkami"
pozatym sklepy pasmanteryjne tez maja niezly wybor
;-)
polynetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:21   #70
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Możnaby zrobić jakis ranking sklepów z materiałami do wyrobu biżuterii.

Pierwszy i ostatni raz zrobiłam zakupy w artfanie. Kody w linkach nie zgadzają się z kodami artykułów, bo maja inne nazwy w kodach. Zrobiłyśmy z Tilmit zakupy i teraz nie możemy rozpoznać co jest czyje. Wiekszość linków już nie działa, bo rzeczy się pokończyły i mamy kłopot z rozpoznaniem rzeczy i cen. Nie dali żadnego spisu. Tilmit wpłaciła pieniadze, a oni przez kilka dni się nie odzywali. Podobno mieli jakąś awarię, ale mogli chociaż przeprosić i zapewnić, że wszystko ok. Paczkę wysyłali chyba tydzień.

Nigdy wiecej! Za dużo nerwów mnie to kosztuje.

Możliwe, że piszę pod wpłyywem emocji, ale jestem zła
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:22   #71
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Cytat:
Napisane przez polynetta
witam
polecam qnszt,zamowienie dostalam super szybko,bez problemowo&z malymi bezplatnymi "dodatkami"
pozatym sklepy pasmanteryjne tez maja niezly wybor
;-)
A jeśli można wiedzieć to czy w tym roku składałaś zamówienie i jakie dodatki dostałaś? Aha niewiesz może od jakiej wydanej kwoty dostaje się dodatki?

Ja pieniądze wpłacałam na ich konto bankowe (13.01.06) przez pocztę (skusiła mnie opłata 2,50 zamiast w banku 5 zł). Potem przeczytałam na necie że poczta przetrzymuje kasę nawet do 3 dni roboczych. No niestety teraz tylko czekanie pozostało.
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 22:35   #72
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Ja (na razie ) biżuterią się nie zajmuję, ale myślę, że to świetny pomysł! Może wpisujmy tu adresy sklepów związanych w ogóle z rękodziełem + oczywiście przyczyna z powodu której nigdy więcej w danym sklepie zakupów nie zrobimy
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:39   #73
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

a tu obok wlasnie jest drugi wątek na temat sklepów... można bylo się wpisać znów się pomiesza
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:51   #74
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Cytat:
Napisane przez martuko
a tu obok wlasnie jest drugi wątek na temat sklepów... można bylo się wpisać znów się pomiesza
No kurcze dopiero teraz zauważyłam Najpierw myślałam że można by połączyć wątki, ale teraz doszłam do wniosku, że ten drugi to jest w sumie o tych dobrych sklepach i tylko tych dotyczących wyrobu biżuterii. Można by zrobić "czarną listę" sklepów, w których zamawiamy różne rzeczy, nie tylko te do biżu... No już sama nie wiem, zamotałam się
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:54   #75
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

a moznaby zrobić po prostu wątek "sklepy" i wpisywać tam zachwyty i lamenty ze wszystkich dziedzin.
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 23:01   #76
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

No właśnie, to by było dobre! Chyba nie ma jeszcze takiego wątku? Może Sarenka by coś poradziła?
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 07:10   #77
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Myślę, że sklepy internetowe powinny umożliwić wygodne zamawianie rzeczy dla kilku osób. Takie zamówienia, przecież są większe, bo klienci chcą mieć darmowa przesyłkę. Pamiętam zamówienie w Qnszcie, (może mnie po prostu rozpieścili i teraz narzekam ). Poprosiłam o pocięcie drutu na odpowiednie kawałki i powkładali mi je od oddzielnych woreczków. Wszystko było opisane. W niecałe 5 minut (oglądając każdą rzecz 5 razy dookoła ) dałam radę rozpoznać co jest czyje i napisać sobie na moich rzeczach, jak się nazywa dany kamień, czy metal to srebro, czy posrebrzany drut.
Wracając do Artfanu, po tygodniu mam już prawo nie pamiętać, czyje są jakieś cholerne metalowe kulki takiego właśnie rozmiaru i w jakiej były cenie. Jeśli tyle trzeba czekać bez wieści, mogli chociaż jakiś mały gratis włożyć do przesyłki.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 09:25   #78
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Ja nie miałam problemów z artfanem i polecam ten sklep :0
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 11:53   #79
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Cytat:
Napisane przez Beaux
No właśnie, to by było dobre! Chyba nie ma jeszcze takiego wątku? Może Sarenka by coś poradziła?
Mogę połączyć i nazwać np. "dobre i złe sklepy internetowe", tudzież "wady i zalety.." bo czasem nie podoba nam się jakiś aspekt - co nie znaczy, że sklep jest zły..

Albo nie łączyć tylko pozmieniać tytuły...

Hm?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 11:53   #80
Aalina
Raczkowanie
 
Avatar Aalina
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 216
GG do Aalina
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Ja też zamawiałam raz w artfanie i byłam zadowolona, nawet jakiś gratisik dostałam, a przesyłka była błyskawiczna, zwłaszcza, że było to na koniec roku i też zamawiałam z koleżanką. Tylko że swoje zamówienie wydrukowałam sobie zaraz po zamówieniu i gdy przesyłka dotarła nie miałam żadnych problemów z rozpoznaniem co czyje jest i z rozliczeniem się
W qnszcie zamawiałam już parę razy i byłam również bardzo zadowolona, zwłaszcza kuferek to dobry pomysł, ale gratisiki były bezużyteczne
__________________
Gdyby mężczyźni żenili się z kobietami,
na które zasługują, mieliby bardzo ciężkie życie.


moja biżuteria https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=94026

moje decu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103209

moje koszyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103210
Aalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 12:02   #81
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Cytat:
Napisane przez sarenka
Mogę połączyć i nazwać np. "dobre i złe sklepy internetowe", tudzież "wady i zalety.." bo czasem nie podoba nam się jakiś aspekt - co nie znaczy, że sklep jest zły..

Albo nie łączyć tylko pozmieniać tytuły...

Hm?
Może lepiej połączyć, bo widzisz, że w tym wątku dziewczyna wścieka się na jeden sklep a są już dwa posty dziewczyn, które są z tego sklepu zadowolone... Już mam mętlik w głowie
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 12:11   #82
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Cytat:
Napisane przez Beaux
Może lepiej połączyć, bo widzisz, że w tym wątku dziewczyna wścieka się na jeden sklep a są już dwa posty dziewczyn, które są z tego sklepu zadowolone... Już mam mętlik w głowie
Masz rację.

Ponadto nie w jednym miejscu dojdzie do polemiki i rozłożę w końcu ręcę bezradnie nie wiedząc do którego z wątków zaliczyć post (nie mówiąc już o "urywaniu" dialogu)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 13:39   #83
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

Cytat:
Napisane przez sarenka
Masz rację.

Ponadto nie w jednym miejscu dojdzie do polemiki i rozłożę w końcu ręcę bezradnie nie wiedząc do którego z wątków zaliczyć post (nie mówiąc już o "urywaniu" dialogu)
Przepraszam, że masz Sarenko przeze mnie więcej pracy. Wkurzona założyłam nowy wątek, zamiast poszukać.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 13:56   #84
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Właśnie siedzę i klnę na artfan!

z artfanem teraz jest bałagan bo mieli wymianę serwera... albo oprogramowania... nie pamietam.... :P
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 14:52   #85
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Zamawiałam w Qnszcie i byłam bardzo zadowolona . Szybka realizacja zamówienia, gratisik i parę zł w kuferku. Malutki minusik: zabrakło jednej rzeczy, którą zamówiłam i jej nie dostałam

Teraz czekam na paczuszkę z Artfan, będę mogła porównać
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 15:04   #86
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

ja zamawiałam zarówno na artfan (1 raz) jak i na qnszt (tu 3 razy)... za kazdym razem szybka przesyłka... nie mialam żadnych problemów...
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 15:54   #87
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

O widzę że troszkę się namieszało na wątku który założyłam. Nie chciałam aby do tego doszło. Korzystałam z wyszukiwarki i nic odpowiadającego nie znalazłam. Pomyślałam że jeżeli założę taki wątek to nie tylko mi się to przyda. Widzę że Sarenka zmieniła już temat na bardziej odpowiadający, ok.
Tylko że ja miałam na myśli sklepy internetowe z akcesoriami do twożenia biżuterii (np. kolczyków), a nie wszystkich. Zdaje mi się że taki wątek o poprostu sklepach internetowych już był z 2003-09-19, 09:06 "Sklepy internetowe". Ale to tylko moje skromne zdanie.

W 1 moim poście na 1 stronie dodałam jeszcze cztery sklepy internetowe z koralikami itp.

Edytowane przez mgielkaCORP
Czas edycji: 2006-01-17 o 16:38
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 16:30   #88
zuczka
Raczkowanie
 
Avatar zuczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Ja zamawiałam na artfanie i na qnszcie.
Qnszt jest bardziej przejrzysty i wygląda bardziej profesjonalnie.Zawsze byłam zadowolona,tylko że dwa dni zazwyczaj czekam od wpłaty pieniędzy,żeby w ogóle skompletowali zamówienie. No i te braki towaru czasem też są dużym minusem...
artfan wygląda mniej przyjemnie i faktycznie segregacja materiałów może też nie nalezy do najszczęśliwszych.Za to koraliki są ładniutki i przesyłka błyskawiczna (przynejmniej w moim wypadku zawsze dostawałam najpierw z artfanu a dopiero potem z qnsztu).
W grudniu były mi tez bardzo potrzebne kulki turkus 8mm i nigdzie nie mogłam znaleźć,aż w końcu znalazłam na www.bazarek.pl tam jest dział ona,on,dziecko dalej biżuteria i można szukać.Niestety jest to baaardzo żmudne i strona nie wygląda zachęcająco.Ale towar dostałam szybko i dobrej jakości.Więc w sytuacjach ekstremanlej potrzeby - polecam.
zuczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 17:17   #89
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez mgielkaCORP
O widzę że troszkę się namieszało na wątku który założyłam. Nie chciałam aby do tego doszło. Korzystałam z wyszukiwarki i nic odpowiadającego nie znalazłam. Pomyślałam że jeżeli założę taki wątek to nie tylko mi się to przyda. Widzę że Sarenka zmieniła już temat na bardziej odpowiadający, ok.
Tylko że ja miałam na myśli sklepy internetowe z akcesoriami do twożenia biżuterii (np. kolczyków), a nie wszystkich. Zdaje mi się że taki wątek o poprostu sklepach internetowych już był z 2003-09-19, 09:06 "Sklepy internetowe". Ale to tylko moje skromne zdanie.

W 1 moim poście na 1 stronie dodałam jeszcze cztery sklepy internetowe z koralikami itp.
Mogę sprecyzować tytuł jeśli chcesz.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 12:36   #90
polynetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie Najlepiej Robic Zakupy???????

Cytat:
Napisane przez mgielkaCORP
A jeśli można wiedzieć to czy w tym roku składałaś zamówienie i jakie dodatki dostałaś? Aha niewiesz może od jakiej wydanej kwoty dostaje się dodatki?

Ja pieniądze wpłacałam na ich konto bankowe (13.01.06) przez pocztę (skusiła mnie opłata 2,50 zamiast w banku 5 zł). Potem przeczytałam na necie że poczta przetrzymuje kasę nawet do 3 dni roboczych. No niestety teraz tylko czekanie pozostało.
hej mgielka,
zamawialam przed swietami,paczka dotarla bardzo szybko
"dodatki" to bylo pare woreczkow z cekinami oraz szklanymi rureczkami
nic odlotowego ale liczy sie gest
niestety nie mam pojecia,od jakiej kwoty zamowienie jest honorowane "dodatkami",ale napewno powyzej 100zl
;-)
polynetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.