Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-27, 23:25   #871
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Nie potrafię tego przełknąć. To nie chodzi już o samo partnerstwo, ale o przyjaźń, która była między nami. Tak, zerwał kontakt, bo mu tak łatwiej. Na pewno nie. Myślę, że to chamska zagrywka "jestem ponad tobą".
A nie dopuszczasz myśli, że ktoś tak robi bo tak łatwiej zapomnieć i ruszyć naprzód jeśli coś się jeszcze do kogoś czuje?
Ja akurat zawsze tak robiłam i wielu moich eks też właśnie z tego, a nie innego powodu. Ot "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".
To nie złośliwość, to sposób na nieprzedłużanie swojego i cudzego cierpienia.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
U mnie tez 12 stopni i sllneczko. Powinnam.pojechac zalatwic.kilka spr. Ale nawet nie mam.ochoty. jeszcze powinnam.uczyc sie na prawo jazdy,ale.nie moge..i w sumie to prawo jazdy robilam.dla.niwgo,nie dla.siebie :/

Skad wiadomo czy sie nie popelnia.bledu i robi dobrze zrywajac ?
Można zapytać z jakich materiałów się uczysz? Też mam w planach niedługo prawko, ale dla siebie. Chciałabym być całkowicie niezależna od innych jeśli chodzi o transport.
Skąd wiadomo? No jeśli czujesz, że bez tej osoby odczuwasz ulgę, czujesz się lepiej niż z nią, niezbyt za nią tęsknisz. To nie przychodzi od razu jeśli związek był długi, jeśli był toksyczny, ale po 3 -6 miesiącach raczej już ma się pewność.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 05:16   #872
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

I kolejny dzień do przodu.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 06:26   #873
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczyny troche mnie juz poznalyscie i widzialyscie chyba caly moj proces wylazenia z tego bagna od sierpnia. Mialam wszystkie etapy, nigdy nie robilam nic na sile, wieczorami u mamy na patio kiedy palilam papierosa gapiac sie ze lzami w oczach w niebo i myslac : Boze ile jeszcze to potrwa. I kiedys w rozmowie priv z Mayla napisalam jej , ze dzien przed rozwodem byl dniem dosiegniecia mojego dna i paradoksalnie dzien w ktorym postanowilam sie od niego odbic. Nie robilam nic na sile, i tak jak Ty Mag mialam facetowstret, ale po pierwsze chyba bylo za wczesnie a po drugie uwazam ze trafialam na nie tych dla mnie. I nie wiem co bedzie z obecnego spotykania sie ale widze jedna roznice - ja sie ciagle przy nim usmiecham. Na zywo, w smsach, przez telefon. Siedzimy na twardych krzeslach przy obiedzie w knajpie i on pyta: czy nie bola Cie plecy? ( mam powracajacy problem z kregoslupem i on wie o tym) i to jest cholernie mile. I wiem ze kazda z nas trafi na kogos, kto bedzie ja kochal juz nawet nie przede wszystkim ALE pomimo wszystko. Sciskam Was mocno


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez qayqa
Czas edycji: 2017-02-28 o 06:28
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 07:00   #874
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny troche mnie juz poznalyscie i widzialyscie chyba caly moj proces wylazenia z tego bagna od sierpnia. Mialam wszystkie etapy, nigdy nie robilam nic na sile, wieczorami u mamy na patio kiedy palilam papierosa gapiac sie ze lzami w oczach w niebo i myslac : Boze ile jeszcze to potrwa. I kiedys w rozmowie priv z Mayla napisalam jej , ze dzien przed rozwodem byl dniem dosiegniecia mojego dna i paradoksalnie dzien w ktorym postanowilam sie od niego odbic. Nie robilam nic na sile, i tak jak Ty Mag mialam facetowstret, ale po pierwsze chyba bylo za wczesnie a po drugie uwazam ze trafialam na nie tych dla mnie. I nie wiem co bedzie z obecnego spotykania sie ale widze jedna roznice - ja sie ciagle przy nim usmiecham. Na zywo, w smsach, przez telefon. Siedzimy na twardych krzeslach przy obiedzie w knajpie i on pyta: czy nie bola Cie plecy? ( mam powracajacy problem z kregoslupem i on wie o tym) i to jest cholernie mile. I wiem ze kazda z nas trafi na kogos, kto bedzie ja kochal juz nawet nie przede wszystkim ALE pomimo wszystko. Sciskam Was mocno


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie historie jak Twoja dają siłę.

Ja niby byłam w szczeniackim związku 10 letnim ( wiek 15-25), a potem ponad rocznym związku, który skończył się też toksycznie. Choć myślę, że od początku było wiele sygnałów, które pokazywały jak to się skończy. Dobrze jest przeczytać, że ktoś po takich przejściach potrafi się podnieść i komuś zaufać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 07:08   #875
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Magu to piąte z fjordem )

I dorzuce Wam późnej jeszcze artykułu fragmencik o nowych milosciach po rozstaniu (jak się uda).
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 09:35   #876
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

czesc dziewczyny ...dawno mnie tu nie było,narabiam zaległości w stronach ....

Minął już miesiac i jeden tydzien , a ja ? .... a ja tak okrutnie za nim tęsknie.... wierze,ze może jeszcze kiedyś on wydorśleje, zda sobie sprawę ze z nikim mu nie bedzie tak dobrze, ze ta cala traumatyczna sytuacja bedzie dla niego duzym dosiwadczeniem ... boze dziewczyny błagam powiedzcie ze sie z niego wylecze....
Wiem,ze on z ta laska rozmawia w pracy i jestem pewna ze sie spotykaja....
W zeszłym tygodniu napisał mi blagalne smsy,czułam ze to co pisał to było takie jego, taki on ... jak zawsze sie klocilismy - jakby wrocil zrozumiał.... odpisalam mu po 4 dniach ze mozemy sie spotkac ,a on nastepnego dnia napisal,ze przez noc wszystko przemyslal,ze nie jest gotow, jest za wczesnie nie jest w stanie....i pozniej napisalam mu ze nie bedzie tysiaca terminow,a on mi odpisal ,ze wie i aby zakonczyc to raz na zawsze, bo kazde spotkania koncza sie placzem i przygnebieniem i ze przeprasza .... jak dostalam tego sms wszystko leglo w gruzach

jest mi tak ciezko.... dziewczyny nie chce zyc w takim stanie.....

boze..... rycze za nim... tak mi go brak. nawet w tej chwili siedzac w pracy mam szklane oczy ..... ja ni e umiem bez niego zyc .....


czytalam tyle artykolow, ze doswiadczenia potrafia ludzi zmieniac, tylko wszystko zalezy od charakteru, ze traumatyczne przezycia, sytuacje ktore przerastaja potrafia w czlowieku obudzic wiele zmian, tylko pod warunkiem ejsli ktos chce...
a aj glupia mam wizje ze moze za pol roku, rok sie zejdziemy bo i mi bedzie z kims zle i jemu ... i nie bedziemy widziec poza soba swiatem - wiem pisze jak nastolatka....ale po prostu .... to wszystko mnie przeroslo.. wczoraj czekajac na autobus poplakalam sie bo tak chorobliwie za nim tesknie

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2017-02-28 o 09:37
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 10:05   #877
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;71380351]czesc dziewczyny ...dawno mnie tu nie było,narabiam zaległości w stronach ....

Minął już miesiac i jeden tydzien , a ja ? .... a ja tak okrutnie za nim tęsknie.... wierze,ze może jeszcze kiedyś on wydorśleje, zda sobie sprawę ze z nikim mu nie bedzie tak dobrze, ze ta cala traumatyczna sytuacja bedzie dla niego duzym dosiwadczeniem ... boze dziewczyny błagam powiedzcie ze sie z niego wylecze....
Wiem,ze on z ta laska rozmawia w pracy i jestem pewna ze sie spotykaja....
W zeszłym tygodniu napisał mi blagalne smsy,czułam ze to co pisał to było takie jego, taki on ... jak zawsze sie klocilismy - jakby wrocil zrozumiał.... odpisalam mu po 4 dniach ze mozemy sie spotkac ,a on nastepnego dnia napisal,ze przez noc wszystko przemyslal,ze nie jest gotow, jest za wczesnie nie jest w stanie....i pozniej napisalam mu ze nie bedzie tysiaca terminow,a on mi odpisal ,ze wie i aby zakonczyc to raz na zawsze, bo kazde spotkania koncza sie placzem i przygnebieniem i ze przeprasza .... jak dostalam tego sms wszystko leglo w gruzach

jest mi tak ciezko.... dziewczyny nie chce zyc w takim stanie.....

boze..... rycze za nim... tak mi go brak. nawet w tej chwili siedzac w pracy mam szklane oczy ..... ja ni e umiem bez niego zyc .....


czytalam tyle artykolow, ze doswiadczenia potrafia ludzi zmieniac, tylko wszystko zalezy od charakteru, ze traumatyczne przezycia, sytuacje ktore przerastaja potrafia w czlowieku obudzic wiele zmian, tylko pod warunkiem ejsli ktos chce...
a aj glupia mam wizje ze moze za pol roku, rok sie zejdziemy bo i mi bedzie z kims zle i jemu ... i nie bedziemy widziec poza soba swiatem - wiem pisze jak nastolatka....ale po prostu .... to wszystko mnie przeroslo.. wczoraj czekajac na autobus poplakalam sie bo tak chorobliwie za nim tesknie [/QUOTE]


Mumika wizja i nadzieja ze moze sie zejdziemy to najciezsze kajdanki.. Przetestowane dermstologicznie na wlasnej skorze. Ja dopoki zylam ta nadzieja ze moze to sie pouklada czulam sie jak niewolnik. Lepiej isc do przody z mysla ze jeszcze wiele dobrego nas czeka i ze stsniemy na nogi zamiast podpalac w sobie zludna nadzieje na powroty.. To jak Cie potraktowal na koniec i to jak zmienia zdanie swiadczy o jego niedojrzalosci. Strasznie mi przykro ze tak sie czujesz bo doskonale Cie rozumiem. Zycze Ci duzo sily!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 10:17   #878
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa, ten jeden z Twoich ostatnich postow o zapominaniu i wyleczeniu sie z eksa jest doslownie piekny Zreszta to nie pierwsze Twoje slowa, ktore sobie zapisuje do wydrukowania! Qayqa, napisz nam tu wszystkim swoj ulubiony cytat o suszonych pomidorach, mysle, ze dziewczyny odnajda w nim siebie!


Mumika, ja uwazam, ze Twoj eks niestety leci na dwa fronty, kolokwialnie mowiac. Troche pies ogrodnika, troche dupek, ktory nie umie wybrac. Jestem wrecz pewna, ze on spotyka sie z kolezanka z pracy i wciska jej lzawe kity jak bardzo ja kocha. Za Toba natomiast teskni, ale niekoniecznie ze zdrowej milosci, tylko raczej dlatego, ze jestes tak zwana "bezpieczna przystania". Zna Cie, czuje sie bezpiecznie w Twoim otoczeniu. Ja na Twoim miejscu totalnie bym go olala, szczegolnie, ze w gre wchodzi inna kobieta, co to za milosc..


Moj eks od 3 dni pisze w sprawie dokumentow i spotkania, zeby je odebrac. Nie odpisuje mu i nie odpisze Tak jak mowilam wczesniej wysle je poczta do jego rodzicow (innego adresu nie mam), ale na pewno nie spotkam sie z nim, zeby mu je oddac. Nie chcial podawac mi adresu, traktuje mnie jak wariatke, to nie ma mowy o zadnej przyjazni. Juz ode mnie niczego nie uslyszy.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 10:46   #879
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Qayqa, ten jeden z Twoich ostatnich postow o zapominaniu i wyleczeniu sie z eksa jest doslownie piekny Zreszta to nie pierwsze Twoje slowa, ktore sobie zapisuje do wydrukowania! Qayqa, napisz nam tu wszystkim swoj ulubiony cytat o suszonych pomidorach, mysle, ze dziewczyny odnajda w nim siebie!


Mumika, ja uwazam, ze Twoj eks niestety leci na dwa fronty, kolokwialnie mowiac. Troche pies ogrodnika, troche dupek, ktory nie umie wybrac. Jestem wrecz pewna, ze on spotyka sie z kolezanka z pracy i wciska jej lzawe kity jak bardzo ja kocha. Za Toba natomiast teskni, ale niekoniecznie ze zdrowej milosci, tylko raczej dlatego, ze jestes tak zwana "bezpieczna przystania". Zna Cie, czuje sie bezpiecznie w Twoim otoczeniu. Ja na Twoim miejscu totalnie bym go olala, szczegolnie, ze w gre wchodzi inna kobieta, co to za milosc..


Moj eks od 3 dni pisze w sprawie dokumentow i spotkania, zeby je odebrac. Nie odpisuje mu i nie odpisze Tak jak mowilam wczesniej wysle je poczta do jego rodzicow (innego adresu nie mam), ale na pewno nie spotkam sie z nim, zeby mu je oddac. Nie chcial podawac mi adresu, traktuje mnie jak wariatke, to nie ma mowy o zadnej przyjazni. Juz ode mnie niczego nie uslyszy.

Oki Mayla, Moj ulubiony cytat, ktory tez wisi na scianie cytatow w moim mieszkaniu:

Pić wino, jeść ciabattę z suszonymi pomidorami, mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to, żeby być kimś, z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to, że kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spieprzy, ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą.
Na taką osobę warto poczekać, zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 10:53   #880
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa, uwielbiam to !!!!
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 12:03   #881
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

osttanio moja kolezanka, jak widziałam się z nia tydzien temu zareagowala na moje łzy ,że zachowuje sie jak kobieta któa mimo iż mąż ją leje , to ona lgnie do niego ślepo... ze powinnam stanąc na nogi ,otrzepać się
Łatwo ludziom mówić , czasem mam lepsze,czasem gorsze dni ...
Chorobliwie za nim tęsknie , i nie rozumiem że to mimo on mnie tak skrzywdził nie zabija we mnie uczucia do niego
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 13:13   #882
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Mumika wizja i nadzieja ze moze sie zejdziemy to najciezsze kajdanki.. Przetestowane dermstologicznie na wlasnej skorze. Ja dopoki zylam ta nadzieja ze moze to sie pouklada czulam sie jak niewolnik. Lepiej isc do przody z mysla ze jeszcze wiele dobrego nas czeka i ze stsniemy na nogi zamiast podpalac w sobie zludna nadzieje na powroty.. To jak Cie potraktowal na koniec i to jak zmienia zdanie swiadczy o jego niedojrzalosci. Strasznie mi przykro ze tak sie czujesz bo doskonale Cie rozumiem. Zycze Ci duzo sily!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda nadzieja to jest cos okropnego. A zabija cie podwojnie, kiedy ty wciaz nia zyjesz, a dowiadujesz sie, ze eks juz jest szczesliwy z kims innym.
Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Oki Mayla, Moj ulubiony cytat, ktory tez wisi na scianie cytatow w moim mieszkaniu:

Pić wino, jeść ciabattę z suszonymi pomidorami, mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to, żeby być kimś, z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to, że kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spieprzy, ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą.
Na taką osobę warto poczekać, zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;71386186]osttanio moja kolezanka, jak widziałam się z nia tydzien temu zareagowala na moje łzy ,że zachowuje sie jak kobieta któa mimo iż mąż ją leje , to ona lgnie do niego ślepo... ze powinnam stanąc na nogi ,otrzepać się
Łatwo ludziom mówić , czasem mam lepsze,czasem gorsze dni ...
Chorobliwie za nim tęsknie , i nie rozumiem że to mimo on mnie tak skrzywdził nie zabija we mnie uczucia do niego
[/QUOTE]
To calkiem zrozumiale uczucie. Tak jest jak sie kogos szczerze kochalo. Twoj zwiazek byl dlugi, wiec i cierpienie jeszcze troche potrwa. Niestety. Jestes jeszcze w poczatkowej fazie porozstaniowej, nie potrafisz przyjac do konca tego co ci zrobil, jego wad, idealizujesz zwiazek. To minie. Zaczniesz dostrzegac jak zle cie potraktowal i wtedy bedzie juz latwiej.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 14:23   #883
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

qayqa - bardzo budujące jest czytanie Twoich obecnych postów. Od początku wiedziałam, że jesteś silną, godną naśladowania babką

Esia_90 - taki "szczeniacki", 10-letni związek to masa bezcennych doświadczeń.

dzamatasi - jeśli nie chcesz go usuwać ze znajomych, to zablokuj go na chacie i wyłącz obserwowanie/powiadomienia. Męczysz się tylko.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 14:38   #884
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Można zapytać z jakich materiałów się uczysz? Też mam w planach niedługo prawko, ale dla siebie. Chciałabym być całkowicie niezależna od innych jeśli chodzi o transport.
Skąd wiadomo? No jeśli czujesz, że bez tej osoby odczuwasz ulgę, czujesz się lepiej niż z nią, niezbyt za nią tęsknisz. To nie przychodzi od razu jeśli związek był długi, jeśli był toksyczny, ale po 3 -6 miesiącach raczej już ma się pewność.
Z asgraf. Calkiem fajne ksiazki, opisane wszystko ktok po.kroku, jak.dla.tlumana. : d
Tak, w sumie.to.chcialam byc.niezalezna.od nikogo,ale to on pierwszy raz wzial.mnie do auta. Pozniej uczyl jezdzic. Sam.intruktor powiedzial,ze widac,ze ma.chlopak reke do nauki,bo jezdzilam lepiej. A teraz...
Wstalam dzis i bylo lepiej,ogarnelam pokoj i siebie nawet pocwiczylam. Przemyslalam.prwne.spr. ale teraz znowu chce mi sie plakac szczeholnie ze.widze.dostepnosc.na.fb ..i zastanawiam.sie.czy on tez tak cierpi..
Nie wim,ale.jakos uspokaja mnie to ze.widze ze.wszwdl na fb... tlumacze sobie tym,ze spr czy ja dosteona jestem bo tak kiedys robil.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2017-02-28 o 14:40
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 15:06   #885
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzamasti dopóki będziesz to sprawdzać i się zastanawiać, to będzie cholernie boleć. Nikt tego za Ciebie nie zrobi, sama musisz wyłączyć to myślenie o nim.
Malla zgadzam się, Qayqa jest mega dzielną i silną kobietą i też czułam to od początku. Za godzinę mam egzamin ustny, trzymajcie kciuki baaaardzo się przydadzą
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 15:08   #886
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Dzamasti dopóki będziesz to sprawdzać i się zastanawiać, to będzie cholernie boleć. Nikt tego za Ciebie nie zrobi, sama musisz wyłączyć to myślenie o nim.
Malla zgadzam się, Qayqa jest mega dzielną i silną kobietą i też czułam to od początku. Za godzinę mam egzamin ustny, trzymajcie kciuki baaaardzo się przydadzą

Dzieki za mile slowa!
Michalova 3mam kciuki dasz rade))
Wiosna tez dobrze na mnie wplywa wiecej sie chce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 15:47   #887
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Dzamasti dopóki będziesz to sprawdzać i się zastanawiać, to będzie cholernie boleć. Nikt tego za Ciebie nie zrobi, sama musisz wyłączyć to myślenie o nim.
Malla zgadzam się, Qayqa jest mega dzielną i silną kobietą i też czułam to od początku. Za godzinę mam egzamin ustny, trzymajcie kciuki baaaardzo się przydadzą
3mamy!
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 15:48   #888
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mumika - rozumiem co czujesz. To co czujesz jest trudno przezwyciężyć. Najłatwiej jest odciąć go. Usunąć gdzie można, zablokować, nie śledzić jego ruchów w necie, nie odpisywać. Wiem, że to trudne. Jak będzie mu zależało i naprawdę będzie chciał to naprawić to znajdzie sposób żeby się z Tobą spotkać. A Ty powinnaś się odciąć. Znajdź sobie nowe zajęcia. Idź do apteki kup coś wyciszającego. Najgorzej jest myśleć. Ja w ciągu 5 minut potrafię z nienawiści przejść do tęsknoty i wizji to ten jedyny. To jest straszne co nasz mózg nam robi. W takich chwilach myślę o sytuacjach kiedy mnie zranił. Jaki był dla mnie. Co mi złego powiedział i rozum wraca.

Mój ex nawet się do mnie nie odezwał. Nie widziałam się z nim w dniu wyprowadzki. Klucze wrzuciłam mu do skrzynki. Nic cisza. A to on nawalił i czemu ja mam się pierwsza odzywać. On mnie olał i pewnie ma się świetnie to ja też małymi kroczkami staram się pozbierać w sobie. I to boli dziewczynki, cholernie boli.... bo miałam wizję żyli długo i szczęśliwie, a teraz znowu jestem sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki

Edytowane przez Esia_90
Czas edycji: 2017-02-28 o 15:55
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 15:52   #889
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A moj eks od rana pisze, ze przeprasza, ze zle go zrozumialam z tym adresem, ze on naprawde chce sie ze mna przyjaznic, ze czemu mu nie wierze itd... eh.
Nawet mu nie odpisuje, bo mam juz dosyc. Najpierw bierze mnie za totalny pewnik, proponuje przyjazn, zeby tylko uniknac problemow, a potem na sile ukrywa adres, tak jakbym miala za nim jezdzic?! a teraz udaje niewiniatko i probuje wybielic sumienie.
Nie odpisuje, dla mnie to zakonczona historia.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 15:52   #890
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
qayqa - bardzo budujące jest czytanie Twoich obecnych postów. Od początku wiedziałam, że jesteś silną, godną naśladowania babką

Esia_90 - taki "szczeniacki", 10-letni związek to masa bezcennych doświadczeń.

dzamatasi - jeśli nie chcesz go usuwać ze znajomych, to zablokuj go na chacie i wyłącz obserwowanie/powiadomienia. Męczysz się tylko.
Tak to był również toksyczny związek. Więc wiele w nim przeszłam. Przez 2-3 lata ciągle odchodziłam i wracałam. Byłam od niego uzależniona. Traktował mnie jak śmiecia i nie umiałam bez niego żyć. Ale udało mi się odeszłam i poczułam się wartościowa. Poznałam kolejnego i myślałam, że to już to na zawsze. Okazało się, że udawał kim jest. Kolejny raz trafiłam na toksyczną osobę, pranie mózgu i manipulatora. Gdyby nie wcześniejsze doświadczenia pewnie było by mi trudniej. Ale uciekłam bo wiedziałam co będzie dalej. Miodowy miesiąc.. horror.. miodowy miesiąc... horror... tak nie da się żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 15:56   #891
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Esia_90, moj eks tez jest swietny w udawaniu i robieniu sobie PR-u . U mnie to tez byl toksyczny zwiazek, chwile perfekcji i absolutnego uniesienia przeplatane z poczuciem, ze jestem dla niego nikim. Mam go dosc i dla mnie to juz skonczone. W tym tkwi niesamowita sila.


Michalova: Trzymam kciuki!
__________________
9 lat na Wizazu

Edytowane przez mayla
Czas edycji: 2017-02-28 o 16:11
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:37   #892
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Mumika - rozumiem co czujesz. To co czujesz jest trudno przezwyciężyć. Najłatwiej jest odciąć go. Usunąć gdzie można, zablokować, nie śledzić jego ruchów w necie, nie odpisywać. Wiem, że to trudne. Jak będzie mu zależało i naprawdę będzie chciał to naprawić to znajdzie sposób żeby się z Tobą spotkać. A Ty powinnaś się odciąć. Znajdź sobie nowe zajęcia. Idź do apteki kup coś wyciszającego. Najgorzej jest myśleć. Ja w ciągu 5 minut potrafię z nienawiści przejść do tęsknoty i wizji to ten jedyny. To jest straszne co nasz mózg nam robi. W takich chwilach myślę o sytuacjach kiedy mnie zranił. Jaki był dla mnie. Co mi złego powiedział i rozum wraca.

Mój ex nawet się do mnie nie odezwał. Nie widziałam się z nim w dniu wyprowadzki. Klucze wrzuciłam mu do skrzynki. Nic cisza. A to on nawalił i czemu ja mam się pierwsza odzywać. On mnie olał i pewnie ma się świetnie to ja też małymi kroczkami staram się pozbierać w sobie. I to boli dziewczynki, cholernie boli.... bo miałam wizję żyli długo i szczęśliwie, a teraz znowu jestem sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mnie najgorsze jest to,że przez 8 lat ANI razu nie potraktował mnie tak paskudnie jak po zerwaniu... zero szacunku,
podejście bardzo mocno egoistyczne, gdyby nie ostatnie sytuacje może i bym była w stanie być przychylna ku nie mu, ale za brak szacunku wobec mnie, .... to jest cios poniżej pasa.... przeciez znal moj charakter, wiedział jaka jestem ... boże to jest zupelnie teraz inny człowiek...
on sie odcial od wszystkich od rodziny,znajomych - wiec spedza czas tylko z nią - jestem pewna.... bo kto mu daje ukojenie wiadomo...

wie ,ze zrobił swinstwo i unika kontaktu i odpowiedzialnosci za to co zrobil . chyba jest zdania ze tu czas zamydli wszystkim oczy... po czesci pewnie tak bedzie....

ale moje drogie jest jeden progresik... zapisalam się na ..... POLE DANCE jutro mam pierwsze zajecia.... juz widze siebie jako slonia wijącego się i rozciągającego się na rurce :P
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:42   #893
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
A moj eks od rana pisze, ze przeprasza, ze zle go zrozumialam z tym adresem, ze on naprawde chce sie ze mna przyjaznic, ze czemu mu nie wierze itd... eh.
Nawet mu nie odpisuje, bo mam juz dosyc. Najpierw bierze mnie za totalny pewnik, proponuje przyjazn, zeby tylko uniknac problemow, a potem na sile ukrywa adres, tak jakbym miala za nim jezdzic?! a teraz udaje niewiniatko i probuje wybielic sumienie.
Nie odpisuje, dla mnie to zakonczona historia.
Ależ mnie ten Twój ex denerwuje. Ile razy można mówić, pisać i jeszcze wyskakiwać z przyjaźnią. Niech on sobie da na wstrzymanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:46   #894
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Esia_90, moj eks tez jest swietny w udawaniu i robieniu sobie PR-u . U mnie to tez byl toksyczny zwiazek, chwile perfekcji i absolutnego uniesienia przeplatane z poczuciem, ze jestem dla niego nikim. Mam go dosc i dla mnie to juz skonczone. W tym tkwi niesamowita sila.


Michalova: Trzymam kciuki!

Popatrz mayla jak czas Ci dopisuje. trzymam za Ciebie kciuki jestes bardzo dzielna
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 16:50   #895
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzieki Mumika! U mnie miesiac temu bylo duzo gorzej. Jutro mijaja 2 miesiace i widze bardzo duza poprawe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:00   #896
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Dzieki Mumika! U mnie miesiac temu bylo duzo gorzej. Jutro mijaja 2 miesiace i widze bardzo duza poprawe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to u mnie dopiero miesiąc i tydzień... czyli może i u mnie będzie lepiej , a czuje że może być bo za oknem robi się miło, wiosennie
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:09   #897
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mumika, bedzie na pewno lepiej. Ja nie moglam spac na poczatku, bylam wrakiem czlowieka. Teraz jest mi smutno, ale jakos zyje. Jak widac mozna zyc bez powietrza I pamietaj, ze wychodzenie z dola po rozstaniu to nie rowna drabina do gory, tylko sinusoida, ktora z czasem sie splaszcza. Bedzie lepiej i gorzej, lepiej i gorzej, az zauwazysz, ze jest coraz lepiej...




Just: Mnie tez on denerwuje. Jak u Ciebie?
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:12   #898
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mumika - o jaaaa trzymam kciuki abyś pięknie latała na tej rurce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:13   #899
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Zakochalam sie w Piotrze z serialu na sygnale haha ogladacie?
A tak poza tym to u mnie ostatnio jeden wielki dol
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 17:35   #900
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Mumika - o jaaaa trzymam kciuki abyś pięknie latała na tej rurce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam nadzieje ze troche mnie te zajęcia podbudują psychicznie i zwieksze swoją samooceonę i kobiecość
dam znać :P
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.