MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 21:25   #871
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Użytkuję iPhone 4S 16GB, uwielbiam ten telefon. Z żadnym innym nie byłam tak "zżyta". Cenię go za funkcjonalność, intuicyjność i szybkość. Aparat robi ładne jakościowo zdjęcia (oczywiście w świetle sztucznym nie spodziewajmy się cudów, ale przy naturalnym oświetleniu dziennym radzi sobie doskonale). Muzyki słucha się przyjemnie, bez zbędnych trzasków i szumów. Jest sporo ciekawych aplikacji. Osobiście nie korzystam z wielu, ale jeśli ktoś lubi takie bajery, to będzie zadowolony. Przeglądarka internetowa jest sprawna, przyjemnie ogląda się strony, nie zacina się, nie wiesza. Wyświetlacz przepięknie oddaje kolory.
Telefon jest porządnie wykonany także wizualnie. Swój mam od kwietnia, a wciąż wygląda jak nowy.
Za plus uważam też małą ładowarkę połączoną z kablem USB.
Minusy? Słaba bateria. Więcej nie dostrzegam.

Miałam okazję użytkować też HTC z Androidem i pomimo, że telefon działał nienagannie, to jakoś nie czułam tej chemii .
Dzięki wielkie Kurcze chyba mnie przekonałyście

Ale mam pytanie:
Czy ona naprawde robi takie dobre zdjęcia ?

usuwam link - strona zainfekowana trojanem

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja 2 tygodnie temu też byłam "zacofana" technicznie , a już mam smartfona Samsung Galaxy S3. Jest cudowny
Przymierzałam się do tego samsunga, ale ostatecznie chyba wole iphona.
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-11-15 o 17:00
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 21:28   #872
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Przy okazji tematu iPhona 4. Czy on wam kiedyś upadł? Też się nad nim zastanawiam, ale boję się, że mi kiedyś upadnie i potrzaska się ta szklana obudowa. Chociaż podobno nowa obudowa nie jest droga
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 22:08   #873
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję bardzo za odp.
Jeśli ktoś jeszcze miałby ochote wyrazić swoją opinię to bardzo chętnie poczytam.

mauskacom
masz 4S 16/32/64 GB ?
Mam 16gb i w zupełności mi wystarczy na tel mam kilka aplikacji trochę muzyki i ok 1500 zdjęć przy czym 10GB jeszcze wolnych
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 22:34   #874
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Przy okazji tematu iPhona 4. Czy on wam kiedyś upadł? Też się nad nim zastanawiam, ale boję się, że mi kiedyś upadnie i potrzaska się ta szklana obudowa. Chociaż podobno nowa obudowa nie jest droga
Mi nie upadł, ale mojemu chlopakowi niestety tak, szybka sie rozbija, jednak iphone wciąż działa to zależy wszystko od mocy upadku, wymienić szybko nie trudno...

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Kurcze chyba mnie przekonałyście

Ale mam pytanie:
Czy ona naprawde robi takie dobre zdjęcia ?

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php/zdje...-rumunia-2012/

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------



Przymierzałam się do tego samsunga, ale ostatecznie chyba wole iphona.
kto lubi androida, ktory dla mnie wyraźnie jest skomplikowany w użyciu polubi tez samsunga galaxy, ale niestety nie da sie na nim pisać trzymając telefon w jednej dłoni, jest po prostu za wielki
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 06:15   #875
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Kurcze chyba mnie przekonałyście

Ale mam pytanie:
Czy ona naprawde robi takie dobre zdjęcia ?

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php/zdje...-rumunia-2012/

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------



Przymierzałam się do tego samsunga, ale ostatecznie chyba wole iphona.

Avast wykrył trojana w tym linku.

Ja również polecam iphona Kocham swój telefon (4) Jest funkcjonalny, ale również po prostu piękny Musisz się jednak nastawić na ciągłe ładowanie, ale to problem chyba przy każdym smartfonie. TŻ ma sony xperia i mimo, że funkcje niby podobne to już nie to samo.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 06:33   #876
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Mi nie upadł, ale mojemu chlopakowi niestety tak, szybka sie rozbija, jednak iphone wciąż działa to zależy wszystko od mocy upadku, wymienić szybko nie trudno...

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

kto lubi androida, ktory dla mnie wyraźnie jest skomplikowany w użyciu polubi tez samsunga galaxy, ale niestety nie da sie na nim pisać trzymając telefon w jednej dłoni, jest po prostu za wielki
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Avast wykrył trojana w tym linku.

Ja również polecam iphona Kocham swój telefon (4) Jest funkcjonalny, ale również po prostu piękny Musisz się jednak nastawić na ciągłe ładowanie, ale to problem chyba przy każdym smartfonie. TŻ ma sony xperia i mimo, że funkcje niby podobne to już nie to samo.

lakeithia a dowiadywał się Twój chłopak ile kosztuje wymiana takiej szybki ?

soulie też mam avasta i nic mi nie wykrył
Nie znam się kompletnie na komputerach,więc nie wiem czemu tak jest. Ale szkoda, bo zdjęcia są rewelacyjne i zastanawiam się czy naprawde są zrobione iphonem 4s.


Dziewczyny a nosicie swoje iphony odziane w coś ? Czy zupełnie gołe ?
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:07   #877
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Z jakiego materiały wykonana jest ta spódnica? Nie ma tam żadnej koronki, prawda? Welur?
koronki nie ma, te "wzory" wyglądają tak samo jak na zdjęciu ze strony, a sam materiał, ciężko stwierdzić, ale wg mnie jest bardzo podobny do tej spódnicy, która leży obok (ta z wzorem niby moro) tylko wydaje się bardziej masywna
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 08:47   #878
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Nikt nie ma tej bluzki?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%20ORGANICZNEJ

chciałam prosić o jakieś opinie na jej temat

kiedy będzie wyprzedaż w zarze?
przepraszam,że Wam sie tak wcinam w temat ale chciałabym wzbogacić trochę swoją szafę o parę ciuchów niekoniecznie kupionych po cenie regularnej
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:50   #879
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kala713 Pokaż wiadomość
nikt nie ma tej bluzki?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%20organicznej

chciałam prosić o jakieś opinie na jej temat

kiedy będzie wyprzedaż w zarze?
przepraszam,że wam sie tak wcinam w temat ale chciałabym wzbogacić trochę swoją szafę o parę ciuchów niekoniecznie kupionych po cenie regularnej
27.12
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:56   #880
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
27.12
bardzo dziękuje za odpowiedz,zapisze sobie to gdzieś żeby nie zapomnieć
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:56   #881
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Jest bardzo krótka?

tak,wyglada na krotka. niestety nie mierzylam, bo nie przepadam za spodnicami...
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 10:44   #882
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Przez chwilę myślałam, że pomyliłam wątki tak elektronicznie się tu zrobiło
Również mam iPhona (4s), jedyną wadą, na którą trzeba się przygotować jest stosunkowo mała wydajność baterii, nie da się uniknąć codziennego ładowania, poza tym same plusy, osobiście nie wyobrażam sobie innego telefeonu. Jedynie stylistyka nowego modelu (5) nie do końca mnie przekonuje..

Cytat:
Napisane przez angel23 Pokaż wiadomość
Niestety aparat mam popsuty, jeszcze nie dorobialam sie nowego :-( , sa sliczne dokladnie takie jak na daisy heels blogu na http://daisysheels.blogspot.ie/
Buty ładne, jednak wyglądają na koszmarnie niewygodne, tak jakby stopa była pod kątem 90 stopni.. Może to kwestia zdjęcia? Mi wpadły w oko długie skórzane kozaki, w których obcas jest podobnie skonstruowany, jednak ma się w nich wrażenie, jakby cały czas chodziło się na palcach, więc spasowałam
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:55   #883
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Przez chwilę myślałam, że pomyliłam wątki tak elektronicznie się tu zrobiło
Również mam iPhona (4s), jedyną wadą, na którą trzeba się przygotować jest stosunkowo mała wydajność baterii, nie da się uniknąć codziennego ładowania, poza tym same plusy, osobiście nie wyobrażam sobie innego telefeonu. Jedynie stylistyka nowego modelu (5) nie do końca mnie przekonuje..



Buty ładne, jednak wyglądają na koszmarnie niewygodne, tak jakby stopa była pod kątem 90 stopni.. Może to kwestia zdjęcia? Mi wpadły w oko długie skórzane kozaki, w których obcas jest podobnie skonstruowany, jednak ma się w nich wrażenie, jakby cały czas chodziło się na palcach, więc spasowałam
Niestety sa koszmarnie niewygodne, bardzo zaluje bo wizualnie bardzo mi sie podobaja, ale niestety je oddaje :-(
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:13   #884
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Przy okazji tematu iPhona 4. Czy on wam kiedyś upadł? Też się nad nim zastanawiam, ale boję się, że mi kiedyś upadnie i potrzaska się ta szklana obudowa. Chociaż podobno nowa obudowa nie jest droga
Mnie upadł dwa razy, raz na dywan, drugi na panele. Nic się nie stało.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
koronki nie ma, te "wzory" wyglądają tak samo jak na zdjęciu ze strony, a sam materiał, ciężko stwierdzić, ale wg mnie jest bardzo podobny do tej spódnicy, która leży obok (ta z wzorem niby moro) tylko wydaje się bardziej masywna
Dziękuję za dokładny opis, może uda mi się zobaczyć ją na żywo.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:51   #885
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
lakeithia a dowiadywał się Twój chłopak ile kosztuje wymiana takiej szybki ?

soulie też mam avasta i nic mi nie wykrył
Nie znam się kompletnie na komputerach,więc nie wiem czemu tak jest. Ale szkoda, bo zdjęcia są rewelacyjne i zastanawiam się czy naprawde są zrobione iphonem 4s.


Dziewczyny a nosicie swoje iphony odziane w coś ? Czy zupełnie gołe ?
Nie znam cen wymiany szybek w Polsce, ale posukalam dla Ciebie, sa to koszta rzędu od 50 do 200zl, mozna niby tez umiejętnie samemu to zrobic, ale bym sie bała a co do noszenia iPhonea, ja póki co mam 5ke i nie moge znaleźć żadnej fajnej i porządnej case dla niego ale mam specjalny portfel na telefon Micheala Korsa, kupiony w Apple Store http://store.apple.com/us/product/H6...4?fnode=47&p=1
__________________
Born in Poland. Living in America.

Edytowane przez lakeithia
Czas edycji: 2012-11-15 o 14:52
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 16:10   #886
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Dziewczyny wiecie może czy ta sukienka występuje w rozmiarze L?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%93R%20PAISLEY
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:28   #887
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że niektóre z was mają tu iphony.
Ja się właśnie przymierzam.(Aktualnie mam starą nokie i jestem bardzo w tyle z nowościami.) Ale tak się zastanawiam czy warto...
Możecie mi zdradzić jakie iphony macie i czy polecacie ?
Wiecie zależy mi przeglądaniu internetu, na naprawde ładnych zjęciac(bo lubie robić,ale nie chce mi się nosić dużego aparatu).I jeszcze na dobrej jakości dzwieku podczas rozmowy.
No i wiecie może to głupie ale...czy one mają tam w środku język polski ?

Będę bardzo,bardzo wam wdzięczna za opinie.
przyłączę się do zachwytów nad iphonem, mam 4s 16gb i na początku myślałam, po co mi taki telefon skoro służy mi tylko do rozmów? teraz nie wyobrażam sobie dnia bez niego, ma wszystko! maile możesz odebrać, pełno aplikacji ściągnąć, to prawda szybka bardzo szybko pęka. Mojemu Tżtowi spadł i pękła tylna szybka, pojechał wymienić, za 200 zł dostał oryginalną szybkę, Pan proponował także chińską podróbkę, która kosztowała 50zł i była trwalsza niż oryginał
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:31   #888
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Dziewczyny ponieważ ostatni link okazał się zainfekowany to znalazłam jeszcze inne zdjęcia z iphona.
Z iphona jest zdjęcie po prawej stronie.

http://komorkomania.pl/images/2012/0...e-1-118891.jpg

Poważnie większość zdjć zrobionych iphonem 4s tak dobrze się prezentuje ?


lakeithia super ten portfel !
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:41   #889
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Byłam na małych zakupach, jak zwykle zara zawsze mnie zadowoli, może nie w pełni, ale zawsze. Kupiłam żakardową spódnicę http://www.zara.com/webapp/wcs/store...KA%20ŻAKARDOWA. Ma fajny fason i wygląda ciekawie. Zdecydowałam się też na sukienkę z TRF w kolorze khaki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0NA%20RAMIENIU. Jest ciepła i ma lużniejszy fason.

Trochę się zwiodłam, bo spotkałam wszystkie rzeczy, które spodobały mi się na stronie, na żywo wyglądały dobrze, ale po przymierzeniu czar prysł. Mierzyłam jeszcze: bluzę z TRF http://www.zara.com/webapp/wcs/store...69214/1011008/ i inną bluzę z damskiego http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NKĄ%20U%20DOŁU. Obie były niestety za duże i ich nie kupiłam. Szkoda, że nie wystepują one w rozm XS bo są świetne, cieplutkie i ciekawie wyglądają...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8762283507_1_1_3.jpg (53,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3499.jpg (91,2 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3496.jpg (121,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6861250800_1_1_3.jpg (55,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3502.jpg (104,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0542.jpg (93,3 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0544.jpg (93,5 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0543.jpg (94,2 KB, 95 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 18:56   #890
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam na małych zakupach, jak zwykle zara zawsze mnie zadowoli, może nie w pełni, ale zawsze. Kupiłam żakardową spódnicę http://www.zara.com/webapp/wcs/store...KA%20ŻAKARDOWA. Ma fajny fason i wygląda ciekawie. Zdecydowałam się też na sukienkę z TRF w kolorze khaki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0NA%20RAMIENIU. Jest ciepła i ma lużniejszy fason.

Trochę się zwiodłam, bo spotkałam wszystkie rzeczy, które spodobały mi się na stronie, na żywo wyglądały dobrze, ale po przymierzeniu czar prysł. Mierzyłam jeszcze: bluzę z TRF http://www.zara.com/webapp/wcs/store...69214/1011008/ i inną bluzę z damskiego http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NKĄ%20U%20DOŁU. Obie były niestety za duże i ich nie kupiłam. Szkoda, że nie wystepują one w rozm XS bo są świetne, cieplutkie i ciekawie wyglądają...
Ładnie żakardowa spódniczka na Tobie leży a sukienka nie podoba mi się - zupełnie nie jest w moim stylu.
Z Twoich zdjęć znowu ta spódnica zaczęła mi się podobać..chyba jednak muszę ją przymierzyć i ostatecznie zdecydować czy mi się podoba Jaki rozmiar masz na sobie?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:58   #891
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponieważ ostatni link okazał się zainfekowany to znalazłam jeszcze inne zdjęcia z iphona.
Z iphona jest zdjęcie po prawej stronie.

http://komorkomania.pl/images/2012/0...e-1-118891.jpg

Poważnie większość zdjć zrobionych iphonem 4s tak dobrze się prezentuje ?


lakeithia super ten portfel !
Wiadomo, że wszystko zależy od światła itp., ale generalnie można zrobić bardzo dobre zdjęcia (efekt tego po prawej jak najbardziej osiągalny). Zdarzyło mi się, że znajomi oglądając zdjęcia z wakacji robione iPhonem pytali, czy kupiłam nowy aparat

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam na małych zakupach, jak zwykle zara zawsze mnie zadowoli, może nie w pełni, ale zawsze. Kupiłam żakardową spódnicę http://www.zara.com/webapp/wcs/store...KA%20ŻAKARDOWA. Ma fajny fason i wygląda ciekawie. Zdecydowałam się też na sukienkę z TRF w kolorze khaki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0NA%20RAMIENIU. Jest ciepła i ma lużniejszy fason.

Trochę się zwiodłam, bo spotkałam wszystkie rzeczy, które spodobały mi się na stronie, na żywo wyglądały dobrze, ale po przymierzeniu czar prysł. Mierzyłam jeszcze: bluzę z TRF http://www.zara.com/webapp/wcs/store...69214/1011008/ i inną bluzę z damskiego http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NKĄ%20U%20DOŁU. Obie były niestety za duże i ich nie kupiłam. Szkoda, że nie wystepują one w rozm XS bo są świetne, cieplutkie i ciekawie wyglądają...
Dobrze, że kupiłaś spódnicę, bo bardzo ładnie w niej wyglądasz
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:01   #892
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Ponawiam prośbę, czy ktoś widział te kozaki, sa skórzane, dział dziecięcy, nowa pozycja! http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20LINED%20BOOT
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (13,0 KB, 32 załadowań)
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:02   #893
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponieważ ostatni link okazał się zainfekowany to znalazłam jeszcze inne zdjęcia z iphona.
Z iphona jest zdjęcie po prawej stronie.

http://komorkomania.pl/images/2012/0...e-1-118891.jpg

Poważnie większość zdjć zrobionych iphonem 4s tak dobrze się prezentuje ?
W świetle dziennym jesteś w stanie zrobić takie zdjęcia . W sztucznym z pewnością nie.

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam na małych zakupach, jak zwykle zara zawsze mnie zadowoli, może nie w pełni, ale zawsze. Kupiłam żakardową spódnicę http://www.zara.com/webapp/wcs/store...KA%20ŻAKARDOWA. Ma fajny fason i wygląda ciekawie. Zdecydowałam się też na sukienkę z TRF w kolorze khaki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0NA%20RAMIENIU. Jest ciepła i ma lużniejszy fason.

Trochę się zwiodłam, bo spotkałam wszystkie rzeczy, które spodobały mi się na stronie, na żywo wyglądały dobrze, ale po przymierzeniu czar prysł. Mierzyłam jeszcze: bluzę z TRF http://www.zara.com/webapp/wcs/store...69214/1011008/ i inną bluzę z damskiego http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NKĄ%20U%20DOŁU. Obie były niestety za duże i ich nie kupiłam. Szkoda, że nie wystepują one w rozm XS bo są świetne, cieplutkie i ciekawie wyglądają...
Spódniczka śliczna, bardzo mi się podoba i super leży . Czy długością i fasonem jest podobna do tej: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...JNEJ%20TKANINY

Sukienka też interesująca, a na pewno praktyczna!

Ostatnio widziałam Magdę Mołek w ciekawej bluzie z Zary: szara z wszytą z przodu koronką.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:05   #894
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;37639942]Ładnie żakardowa spódniczka na Tobie leży a sukienka nie podoba mi się - zupełnie nie jest w moim stylu.
Z Twoich zdjęć znowu ta spódnica zaczęła mi się podobać..chyba jednak muszę ją przymierzyć i ostatecznie zdecydować czy mi się podoba Jaki rozmiar masz na sobie?[/QUOTE]
Muszisz zmierzyć koniecznie! spódnica ma taki fason jak ta fantazyjna zielono-czarna, którą też mam. Wzięłam rozmiar XS.
Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Wiadomo, że wszystko zależy od światła itp., ale generalnie można zrobić bardzo dobre zdjęcia (efekt tego po prawej jak najbardziej osiągalny). Zdarzyło mi się, że znajomi oglądając zdjęcia z wakacji robione iPhonem pytali, czy kupiłam nowy aparat


Dobrze, że kupiłaś spódnicę, bo bardzo ładnie w niej wyglądasz
Dziękuję, długo się nie zastanawiałam, bo lubię nosić spódnice.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
W świetle dziennym jesteś w stanie zrobić takie zdjęcia . W sztucznym z pewnością nie.



Spódniczka śliczna, bardzo mi się podoba i super leży . Czy długością i fasonem jest podobna do tej: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...JNEJ%20TKANINY

Sukienka też interesująca, a na pewno praktyczna!

Ostatnio widziałam Magdę Mołek w ciekawej bluzie z Zary: szara z wszytą z przodu koronką.
Moim skromnym zdaniem ta żakardowa ma niemal identyczny fason co ta czarno-zielona, którą też mam, więc nawet mogę je porównać jeśli chcesz. W tej żakardowej rozmiarówka inaczej wypada, mam z niej XS, a z tej czarno-zielonej S. Długość jest ta sama.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:09   #895
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość


Moim skromnym zdaniem ta żakardowa ma niemal identyczny fason co ta czarno-zielona, którą też mam, więc nawet mogę je porównać jeśli chcesz. W tej żakardowej rozmiarówka inaczej wypada, mam z niej XS, a z tej czarno-zielonej S. Długość jest ta sama.
Naprawdę? W takim razie jest szansa, że żakardowa XS będzie na mnie za duża . Z czarno-zielonej mam XS. Miałam ją wczoraj kliknąć online, bo w sobotę wybieram się do Krakowa, a tu okazało się, że XS nie ma już nigdzie. Teraz mam dylemat.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:38   #896
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Naprawdę? W takim razie jest szansa, że żakardowa XS będzie na mnie za duża . Z czarno-zielonej mam XS. Miałam ją wczoraj kliknąć online, bo w sobotę wybieram się do Krakowa, a tu okazało się, że XS nie ma już nigdzie. Teraz mam dylemat.
Tak wymiary żakardowej XS odpowiadają tej czarno-zileonej S. Warto jednak mierzyć, bo często się zdarzają różnice mięszy poszczególnymi rzeczami. Kilikaj, najwyżej oddasz.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2012-11-15 o 19:39
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:08   #897
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponieważ ostatni link okazał się zainfekowany to znalazłam jeszcze inne zdjęcia z iphona.
Z iphona jest zdjęcie po prawej stronie.

http://komorkomania.pl/images/2012/0...e-1-118891.jpg

Poważnie większość zdjć zrobionych iphonem 4s tak dobrze się prezentuje ?


lakeithia super ten portfel !
tak, zdjęcia przy dziennym świetle świetnie wychodzą
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:51   #898
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Witam. Podczas mojej ostatniej wizyty w zarze, zakochałam się w tych butach. Cena mnie trochę przeraża, dlatego intensywnie się nad nimi zastanawiam i dlatego zwracam się do Was z pytaniem.
Czy któraś z Was jest posiadaczką tych butów, warto się skusić czy lepiej poszukać zamiennika?
Pomóżcie bo jestem skołowana

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%20%C4%86WIEKI
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:55   #899
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam na małych zakupach, jak zwykle zara zawsze mnie zadowoli, może nie w pełni, ale zawsze. Kupiłam żakardową spódnicę http://www.zara.com/webapp/wcs/store...KA%20ŻAKARDOWA. Ma fajny fason i wygląda ciekawie. Zdecydowałam się też na sukienkę z TRF w kolorze khaki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0NA%20RAMIENIU. Jest ciepła i ma lużniejszy fason.

Trochę się zwiodłam, bo spotkałam wszystkie rzeczy, które spodobały mi się na stronie, na żywo wyglądały dobrze, ale po przymierzeniu czar prysł. Mierzyłam jeszcze: bluzę z TRF http://www.zara.com/webapp/wcs/store...69214/1011008/ i inną bluzę z damskiego http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NKĄ%20U%20DOŁU. Obie były niestety za duże i ich nie kupiłam. Szkoda, że nie wystepują one w rozm XS bo są świetne, cieplutkie i ciekawie wyglądają...
Świetnie wyglądasz w tej spódniczce, bardzo dobrze, że ją kupiłaś

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Czy ma któraś z Was sukienkę w rozm. XS lub S i byłaby tak miła i podała mi wymiary?

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...J%20SK%C3%93RY

nie widziałam jej w sklepie i zastanawiam się czy i jaki rozmiar kliknąć
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:39   #900
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam na małych zakupach, jak zwykle zara zawsze mnie zadowoli, może nie w pełni, ale zawsze. Kupiłam żakardową spódnicę http://www.zara.com/webapp/wcs/store...KA%20ŻAKARDOWA. Ma fajny fason i wygląda ciekawie. Zdecydowałam się też na sukienkę z TRF w kolorze khaki http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0NA%20RAMIENIU. Jest ciepła i ma lużniejszy fason
Bardzo fajna sukienkazwrocilam uwage na nia na stronie. Masz jakies zdjecia na sobie w niej?

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
przyłączę się do zachwytów nad iphonem, mam 4s 16gb i na początku myślałam, po co mi taki telefon skoro służy mi tylko do rozmów? teraz nie wyobrażam sobie dnia bez niego, ma wszystko! maile możesz odebrać, pełno aplikacji ściągnąć, to prawda szybka bardzo szybko pęka. Mojemu Tżtowi spadł i pękła tylna szybka, pojechał wymienić, za 200 zł dostał oryginalną szybkę, Pan proponował także chińską podróbkę, która kosztowała 50zł i była trwalsza niż oryginał
Ja od 2 tyg uzytkuje iphone5 16gb. Wczesniej mialam Blackberry...Powiem tak- uzaleznia Wlasciwie wszyscy moi znajomi wymieniaja telefony na iphony predzej czy pozniej...
__________________
When somebody looks good doesn't mean is a good looking
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.