Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 22:10   #871
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

jak dojść?? bardzo łatwo, najłatwiej wytłumaczyć to chyba tak : jak stoisz przed feniksem w rynku to po lewej stronie (bok feniksa) masz uliczkę, idziesz nią i na skrzyżowaniu skręcasz w lewo, idziesz prosto jakieś 50-100 metrów (po drodze mijasz salon plusa i sukien ślubnych, wsszystkio to jest po Twojej lewej stronie) i jest pięknie oznakowany salon na przeciw katedry wrocławskiej
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 22:32   #872
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

eklerko- czekam z niecierpliwością na fotki
A naszyjnik to wedle zasady: coś nowego, coś pożyczonego...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 09:36   #873
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

kama98 przykro mi, że jesteś zawiedziona i że fryzurka Ci się nie podoba, echhh, ale może nie jest aż tak źle jak sie Tobie wydaje, nie widziałam więc nie wiem...co dokładnie Ci się nie podoba?
To właśnie ryzyko polecania swojego fryzjera- komuś innemu może zupełnie nie pasować, teraz masz już swoją opinię na temat tego miejsca a włoski na szczęście odrastają, jak zostawiła Ci długi tył to nim się obejrzysz odrosną
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 16:27   #874
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja byłam wczoraj w salonie Michała Krzyszychy, a konkretniej u Krystiana. Jak już mówiłam w innym wątku fajnie by było jakbyście wklejały zdjęcia przed i po, to ułatwia wybranie fryzjera, bo przynajmniej widać jak tnie,mi właśnie takich "efektów pracy" tutaj brakowało,więc wklejam zdjęcia, przed i po, jak lepiej to już wy oceńcie kiepska jakość zdjęć bo nie miałam czasu na kołowanie aparatu bo dziś wyjeżdzam nad morze niestety polskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (47,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (107,2 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (99,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (105,2 KB, 75 załadowań)
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 16:39   #875
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Ja byłam wczoraj w salonie Michała Krzyszychy, a konkretniej uKrystiana. Jak juz obiecałam wklejam zdjęcia, przed i po, jak lepiej to już wyoceńcie kiepska jakość zdjęć bo nie miałam czasu na kołowanieaparatu bo dziś wyjeżdzam nad morze niestety polskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (47,6 KB, 395 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (107,2 KB, 379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (99,2 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (105,2 KB, 272 załadowań)
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 17:55   #876
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Popieram zamieszczanie zdjęć. Zazdroszczę, że wyjeżdzasz nad morze, dla mnie najpiękniejsze jest polskie. Moim zdaniem kolor włosów za bardzo szary, w złotym było Ci piekniej. Fryzura niezła, ale może za bardzo wydłuża twarz. Ciekawe, co będzie po umyciu, bo naturalne włosy masz lekko kręcone. Moja ocena w skali 1 do 10 - 3+. Ciekawi mnie ocena innych wizażanek.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:48   #877
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

hahaha jagaem ale mnie rozbawiłaś to jest mój naturalny kolor wlosów w obu przypadkach xD tylko te drugie zdjęcia są robione aparatem komórkowym i dlatego słaba jakość hehe jak narazie nie zamierzam ich farbować bo niektóre moje koleżanki mają tak zniszczone włosy już że szok,a mamy dpiero 19 latek także narazie dobrze mi w takim blondzie. Pozdrawiam dziekuje za dawke humoru i szczerą ocene
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 20:46   #878
agamaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 274
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez kas_i_ula Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w salonie Michała Krzyszychy, a konkretniej u Krystiana. Jak już mówiłam w innym wątku fajnie by było jakbyście wklejały zdjęcia przed i po, to ułatwia wybranie fryzjera, bo przynajmniej widać jak tnie,mi właśnie takich "efektów pracy" tutaj brakowało,więc wklejam zdjęcia, przed i po, jak lepiej to już wy oceńcie kiepska jakość zdjęć bo nie miałam czasu na kołowanie aparatu bo dziś wyjeżdzam nad morze niestety polskie
Fryzura oczywiściesuper.Całkowi cie odmieniona na korzyść jedziesz na wakacje. Krystianowi należą się brawa.Pozdrowionka.
agamaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 10:07   #879
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Pozdrawiam również, życzę pięknej pogody. Jeśli kolor jest naturalny, to pieknie.Włosy są dobrze ostrzyżone i na pewno będziesz zadowolona. Myslę, że po umyciu będą się dobrze układały.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 17:03   #880
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Zdecydowanie zmieniłaś się w tej fryzurce,jest ok! Myślę że jesteś zadowolona.Napisz ile cię usługa kosztowała.Pozdrawiam p.s też się umówiłam ale do Czarka , zobaczymy co wymyśli;-)
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 08:07   #881
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
kama98 przykro mi, że jesteś zawiedziona i że fryzurka Ci się nie podoba, echhh, ale może nie jest aż tak źle jak sie Tobie wydaje, nie widziałam więc nie wiem...co dokładnie Ci się nie podoba?
To właśnie ryzyko polecania swojego fryzjera- komuś innemu może zupełnie nie pasować, teraz masz już swoją opinię na temat tego miejsca a włoski na szczęście odrastają, jak zostawiła Ci długi tył to nim się obejrzysz odrosną
w żadnym wypadku nie ma do ciebie żalu Wiadomo, że każdy może mieć inne odczucia.
Bardzo nie podoba mi sie to, że strasznie wycieniował mi włosy na całej długości, a ja niestety nie mam prostych włosów Teraz jak umyje i nie wyprostuje, włosy sie zwijają, podnoszą na czubku głowy i wyglądam jak orangutan....
Poprostu nie poświęciła mi uwagi, nie zapytała jakie mam włosy, zaczeła poprostu ciac, a ja niestety miałm ściagniete okulary, a że jestem slepe w pore nie interweniowałam
Fryzura nie jest zła jak mam wyprostowane włosy, tylko, że ja juz nie chcę prostować bo strasznie włosy mi sie niszczą
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 15:33   #882
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

prosze o osławony numer pani Pauilinki
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 16:30   #883
Dana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez julieet Pokaż wiadomość
bylam dzisiaj u Pauliny jest super! zrobila mi grzywke, podciela koncowki i pasemka blond (nie zolte ani jakies inne, ladny odcien taki jak w wychodzil mi np w LeGrand) a za cala przyjemnosc zaplacilam 80zl pooooleeecam
Podaj mi proszę namiary na Paulinę-przynajmniej adres zakładu, dzieki
Dana
Dana2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 18:35   #884
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

dziewczyny
rozmawiamy o fryzurach ale moze troche o pielegnacji
czy ktoras wie i ma doswiadczenie w zabiegach pielegnacyjnych w salonach? chodzi o wyszuszone wlosy puszące sie i niesforne.
Jakie ceny i w ktorych salonach cos takiego wykonują ?

Doszłam do wniosku że za kazdym wyjsciem od fryzjera i po 1 myciu mam taka sama fryzure tylko krótszą wiec zajme sie teraz pielgnacja.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 15:58   #885
macz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Męski Fryzjer We Wrocławiu!!! :)

hej

Widziałam sporo pytań o fryzjera męskiego we Wrocławiu ale takiego lepszego żeby nie tylko umiał maszynką na krótko ale żeby coś poradził.

Mój chłopak studiuje na politechnice i jego koledzy stamtąd polecili mu Maćka (na forum eitu był cały kilkustronicowy wątek o nim)

Wczoraj był u nas i strzygł mojego chłopaka i mojego brata. Muszę powiedzieć że jest naprawdę dobry... umie doradzić fryzurę i wybija z głowy głupie pomysły, a brat powiedział że zostaje jego fanem

Zresztą ma kilka tytułów mistrzowskich z zawodów fryzjerskich więc to chyba o czymś świadczy

Maciek już nie pracuje w zawodzie, ma tylko stałych klientów do których dojeżdża.

Dane do kontaktu:
Maciek - tel: 0 609 12 12 45
Trzeba zadzwonić się i umówić, Maciek dojeżdża do klientów, strzyże tylko facetów
(niestety)

Cena strzyżenia - i tu uwaga - jeśli jest tylko jedna głowa 20zł, jeśli jest więcej niż jedna głowa na raz 10zł/osoby

Naprawdę polecamy, myślę że nie ma nikogo lepszego we Wro, no i pozatym mój Jarek w koncu wygląda naprawdę bardzo, bardzo fajnie
macz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:01   #886
macz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer Męski we Wrocku

Polecam Maćka... zobacz ten watek >> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=m%EAski
macz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:40   #887
Amelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam,ja od 2lat robie kuracje Joico.Jest swietna,bo efekt naprawde jest odczuwalny.Wlosy przestaly sie kruszyc,i sa bardziej poddatne na ukladanie.Mam porównanie z innymi kuracjami i ta jest najlepsza,jaka stosowalam do tej pory.Specjalnie na Joico chodzilam do Krzyszychy,ale tam na wlosy do polowy plecow placilam za jeden zabieg 260zl.Od niedawna chodze do Upiekszalni,dostalam namiary od przyjaciolki.Tez maja ten zabieg,ale tam kosztowal mnie 110zl,a wloski naprawde cacy,az milo popatrzec.Polecam bo warto
Amelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:51   #888
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

no ta usługa nie należała do tanich 110 zł, myślałam,że włosy po myciu nie będą się dobrze układać i będę je musiała prostować ale taka fryzurka bez "zabiegów pielęgnacyjnych" też mi się podoba
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:54   #889
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a jak długo utrzymuje się efekt takiej kuracji?? albo inaczej jak często ją powtarzasz??
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 06:55   #890
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Jednym słowem jesteś zadowolona. Jeśli była któraś z was w ostatnim czasie dajcie znać pozdrawiam
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:52   #891
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

kas_i_ula a ile zapłaciłaś za taki extra efekt? :)
aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 11:19   #892
olga1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny
rozmawiamy o fryzurach ale moze troche o pielegnacji
czy ktoras wie i ma doswiadczenie w zabiegach pielegnacyjnych w salonach? chodzi o wyszuszone wlosy puszące sie i niesforne.
Jakie ceny i w ktorych salonach cos takiego wykonują ?

Doszłam do wniosku że za kazdym wyjsciem od fryzjera i po 1 myciu mam taka sama fryzure tylko krótszą wiec zajme sie teraz pielgnacja.
Ja chodze na takie zabiegi do Saloniku AGA na Sokolniczej. Swietny efekt,włoski swietnie nawilzone. Dziewczyny nakładaja niesamowicie ,przyjemnie pachnącą maska z która siadam pod saune a na sam koniec mam jeszcze robiony masaz. Rewelka, mozna odpłynąc polecam. Fajny zabieg i nie az tak drogi bo płace za niego około 50zł
olga1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:53   #893
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

no tanio nie było ale miałam już dość serii nieudanych fryzjerów moje włosy uznane były za długie więc zapłaciłam 110zł.
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:25   #894
Amelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez kas_i_ula Pokaż wiadomość
a jak długo utrzymuje się efekt takiej kuracji?? albo inaczej jak często ją powtarzasz??
Zacznę od tego,ze dwa lata temu mialam przeprowadzona dekoloryzacje z wlosow czarnych..Niestety przezyly(a raczej nie przezyly)to okrutnie.Sukcesywnie w ciagu miesiaca wykruszyly sie(a raczej poodpadaly)i bylam zalamana.Daje glowe,ze bylam w stanie wydac kazdy pieniadz,by sie ratowac..Robilam mnustwo regeneracji,niestety w wiekszosci salonach to pic na wode.Tez mialam pseldo super maski i masarze-nie dzieki,moje wlosy dalej nie rosly!Trafilam na Joico,naprawde profesjonalizm,ktos kto ma doswiadczenie w testowaniu kuracji powie,ze to cud.Przy moim problemie(nie da sie tego opisac,trzeba by bylo zobaczyc)musialam przez 1,5miesiaca robic co tydzien.Teraz robie raz na 1,5m-ca i znajomi pytaja co za super stylista dba o moje wlosy.Uzywam do codziennego mycia i nawilzania rowniez kosmetykow z tej firmy.Dla mnie najwazniejsze,by wlos byl zdrowy..i takie mam mimo,ze farbuje na blond w tym moim saloniku(farby maja z loreala)
Amelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:13   #895
asia129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cześć czy mogłabym prosić Cię o numer telefonu do Pauliny? pozdrawiam
asia129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:27   #896
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A ja polecam salonik fryzjerski "Aga" na ul.Sokolniczej (mają drugi zakład na Swobodnej,ale tam jeszcze nie byłam ) . Został mi polecony przez koleżanki, które po każdej wizycie wyglądały rewelacyjnie ( jednej,która nie miała koncepcji co do nowej fryzurki, pani fryzjerka powiedziała "to ja cię zetnę tak jak widziałam w jednym teledysku" i to był strzał w dziesiątkę) Wybrałam się na ścięcie włosków i wyszlam b.zadowolona, no i za włoski półdługie zapłaciłam 35zł ponadto było bardzo sympatycznie i napewno wybiorę się jeszcze nie raz.

Pozdrawiam!

Gdzie dokładnie jest ten salonik? Na Sokolniczej znalazłam 3 salony fryzjerskie: tam gdzie sa ten sklepy z sukniami ślubnymi. To jest właśnie tam? Który z nich to Aga?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:39   #897
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hm 110 zł za wizytę u nich to taniocha, ja się obawiam że za moje skasują mnie ok 260 zł
aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:52   #898
farfallina
Zadomowienie
 
Avatar farfallina
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 798
GG do farfallina
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

dziewczyny bardzo prosze o rade
bede w Polsce tylko na 3 dni od piatku do niedzieli...i chcialam skorzystac z okazji i udac sie do fryzjera, a tu moja fryzjerka ma urlop a ja koniecznie musze moje wlosy podciac i poprawic pasemka (jasny blond)Przejrzalam caly watek, ale mam taki metlik w glowie, ze nie wiem jaki salon we Wroclawiu wybrac. Blagam pomozcie Kogo polecacie?
Z gory dziekuje za odopowiedz
__________________

New edition


Moje swiecidelka Zapraszam!
farfallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:01   #899
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Gdzie dokładnie jest ten salonik? Na Sokolniczej znalazłam 3 salony fryzjerskie: tam gdzie sa ten sklepy z sukniami ślubnymi. To jest właśnie tam? Który z nich to Aga?
Tak to właśnie tam gdzie te sklepy z sukniami ślubnymi Ten salonik jest w tym "rządku" najbliżej smażalni ryb, pisze wielkimi literami "Aga" a przynajmniej pisało jak byłam tam jest też solarium i chyba kosmetyczka ale nie jestem pewna...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:14   #900
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny a czy któraś z was była u fryzjera na rynku w "Błękitnym pasażu" Tam na dole jest chińska restauracja, a fryzjer jest na 1. pietrze
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.