Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 10:30   #871
milamika
Przyczajenie
 
Avatar milamika
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Madallllena Pokaż wiadomość
milamika to prawda ze ta tubka jest tak malo wydajna??
Ja mam już ten krem 3 miesiące jakoś i dopiero połowę pojemniczka zużyłam. To nie jest tubka tylko taki plastikowy słoiczek. Pozdrawiam.
milamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:29   #872
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Witam wszystkie wizażanki w tym wątku.
Od kilku lat walczę z cellulitem za pomocą najróżniejszych preparatów-póki co bezskutecznie. Wypróbowałam dziesiątki mazideł w różnych cenach.
Obecnie testuje vichy lipocure (miałam już produkty tej firmy i nie pomogły, więc jestem nastawiona sceptycznie, ale dostałam go za darmo, więc nie mam nic do stracenia). Poza tym kupiłam preparat w tabletkach cellucośtam (jeden z tych tańszych) i dodatkowo miłorząb (zauważyłam jego obecność w wielu preparatach-poprawia krążenie), masuje się gąbką Syrena (nie co dzień, bo nie zawsze mi się chce) oraz raz na tydzień stosuje peeling kawowy z owijaniem się folią i oczywiście ćwiczę, ale to w sumie niezależnie .
Myślicie, że taki zmasowany atak przyniesie wreszcie efekty?
Czy w ogóle jest ktoś na tym forum, kto pozbył się tego świństwa bez zabiegów za kilka tysięcy?
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:18   #873
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Halo, wszyscy już pozbyli się cellulitu?
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:50   #874
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ja sie kiedys tego świństwa pozbyła, ale i tak wróciło.
a ie pomogły mi tam żadne preparaty, tylko skakanka, czerwona herbata, peeling kawowy i ograniczenie białego pieczywa.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:53   #875
gosia0810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

a czy orientuje sie ktos czy mozna w ciazy uzywac do samych ud i posladkow serum antycellulitowego zawierajacego kofeine, l-karnityne, algi firmy dax cosmetics-perfecta extra slim?
gosia0810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:59   #876
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ćwiczę codziennie od 5 tygodni, więc może podziała. Pocieszające, że to możliwe.
A jeśli chodzi o czerwoną herbatę to piję ja od conajmniej 5 lat, dlatego że lubie i jakoś nie wpłynęło to na cellulit.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:58   #877
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

A ja mam do Was pytanie, otoz od tygodnia stosuje galenic cellureverse-serum wyszczuplajace no i dodtkowo myje sie specjalna naturalna szczotka, masujac ten moj cellulit na udach. No i zaczly mi pekac naczynka i wychodzic zyly. Straszne siniaki mi sie robia. Wiem ze wszystkie te zabiegi pobudzaja krazenie, ale czy Wy tez macie takie skutki uboczne? HELP ME bo boje sie ze bede miec zylaki :/
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 22:27   #878
Mityczna Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mityczna Jane
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś z Europy
Wiadomości: 169
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Sądząc po siniakach, przesadziłaś z siłą masażu. Naczynka zostaną i będziesz miała drugi problem - ostrożniej się masuj - lżej, ale dłużej!
Mityczna Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:19   #879
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Dzieki za odpowiedz Jane i dobra rade. Mam nadzieje ze kiedys mi sie uda zwalczyc ten cellulit. Slyszalam tez ze sa dobre peelingi naturalne jezeli stosujemy tylko sol kamienna? Wiecie cos o tym?
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:42   #880
lawola
Raczkowanie
 
Avatar lawola
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 135
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

smarujecie tymi preparatami tylko uda czy inne czesci ciala tez? Interesuje sie, bo mam odwieczny problem z wydajnoscia kosmetykow, ktorych uzywam. Kupilam 2 tygodnie temu kremik 200 ml Deborah corpo nuovo re model (rewelacyjny zreszta) i juz mi sie konczy. Czytam, ze sa tu Panie, ktorym kosmetyki wystarczaja nawet na 3 miesiace ?? Dlatego pytam, bo ja smaruje sie tym od pasa w dol..
lawola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:50   #881
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Haha ja też się miałam kiedyś o to pytać jakim cudem komuś jedna tubka czegokolwiek może starczyć na 3 miesiące mi balsamy starczają jak tobie na 2 tyg smarowania 2 razy dziennie. smaruję pupę brzuch i uda.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 07:10   #882
milamika
Przyczajenie
 
Avatar milamika
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez lawola Pokaż wiadomość
smarujecie tymi preparatami tylko uda czy inne czesci ciala tez? Interesuje sie, bo mam odwieczny problem z wydajnoscia kosmetykow, ktorych uzywam. Kupilam 2 tygodnie temu kremik 200 ml Deborah corpo nuovo re model (rewelacyjny zreszta) i juz mi sie konczy. Czytam, ze sa tu Panie, ktorym kosmetyki wystarczaja nawet na 3 miesiace ?? Dlatego pytam, bo ja smaruje sie tym od pasa w dol..
Nie no swoich i tak niedużych piersi nie dotknęłabym preparatem antycellulitowym ! Niech na nich będzie ten tłuszczyk, ale przynajmniej są większe. Ja smaruje tylko brzuch i uda (pośladków też nie ruszam) Krem którego używam jest taki mazisty i nie chce sie za szybko wchłaniać-ale za to masować można dłużej.

Acha i zauważyłam że szybciej zużywam kremy w tubkach, a w słoiczkach za to wolniej. Może dlatego że widzę ile tego kemu jest. Ale powiem Ci że używasz tego typu kremów jak ja olejków po kąpieli (na całe ciało) - też mi starczają na niecały miesiąc.
milamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 09:20   #883
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Mam taki dziwny ten cellulit. Tzn. koncentruje się on pod pośladkami, co chyba jest normalne, ale poza tym mam wielką podłużną dziurę na prawym udzie z boku (takie wgłębienie-długości może 6- cm). W analogicznym miejscu na drugiej nodze czegoś takiego nie ma. Czy to w ogóle jest cellulit, bo nie wiem co to jeszcze może być?
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:47   #884
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

czy ktoras z Was probowala nowych kosmetykow INNEOV? - kapsulek i napojow antycellulitowych, dostalam reklame na maila i zastanawiam sie jak one dzialaja
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:07   #885
Kiara76
Raczkowanie
 
Avatar Kiara76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Aralia83 według mnie te wgłębienie, o którym piszesz to rozstępy. Mam kilka (kilkanaście?) takich "ozdób" jako pozostałość po ciąży (ale niekoniecznie, pojawiają się np. po gwałtownym tyciu, czy chudnięciu). niestety, nic już z tym nie zrobisz. U mnie są mało widoczne, bo mam bardzo jasną skórę, ale wiem, że na opalonym ciele widać je wyraźniej. Słyszałam o kosmetykach, którymi można złagodzić rozstępy, ale nigdy się już ich nie zlikwiduje.
Kiara76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:48   #886
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Bardzo bardzo polecam wam nowe termoaktywne serum Eveline. Pierwsze które jakoś zaczęło działać na cellulit, a po drugie bosko ujędrnia!
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 08:02   #887
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Kiara76 Pokaż wiadomość
Aralia83 według mnie te wgłębienie, o którym piszesz to rozstępy. Mam kilka (kilkanaście?) takich "ozdób" jako pozostałość po ciąży (ale niekoniecznie, pojawiają się np. po gwałtownym tyciu, czy chudnięciu). niestety, nic już z tym nie zrobisz. U mnie są mało widoczne, bo mam bardzo jasną skórę, ale wiem, że na opalonym ciele widać je wyraźniej. Słyszałam o kosmetykach, którymi można złagodzić rozstępy, ale nigdy się już ich nie zlikwiduje.
To napewno nie rozstępy (mam kilka, więc wiem jak wyglądają). Może trochę źle to opisałam. To jest tylko jedno wgłębienie. Dla mnie to tak wygląda jakbym spała na ołówku i by się odgniótł (głupio opisałam , ale może bardziej obrazowo).
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 09:19   #888
jokermanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Rozstępy i cellulit

A ja zakupiłam ostatnio masażer Philipsa Cellesse Beuty i jestem bardzo zadowolona Używam go już 3 tydzień (po 15 minut na 1 udo i pośladek, 2 razy w tygodniu) i zauważyłam już zmniejszenie cellulitisu .

Długo szukałam tego masażera ale znalazłam, kupiłam i polecam teraz każdemu bo na prawdę warto go kupić, trzeba tylko być systematycznym. Nie używam żadnych kremów antycellulitisowych tylko po masażu Philipsem wmasowuję balsam nawilżający na całe ciało.

Efekty są super i polecam ten masażer każdemu. Acha, jakby ktoś chciał zakupić to ja znalazłam go na stronce www.grosso.pl w zakładce zdrowie i uroda. Z tego co wiem to ta Pani ma do sprzedania jeszcze 1 czy 2 sztuki. Pozdrawiam wszystkich tak zadowolonych jak ja z efektów.
jokermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 11:33   #889
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Do dziewczyn posiadających cellulitis i rozstępy

Cytat:
Napisane przez peredhel Pokaż wiadomość
witam
tak czytam sobie Wasze posty i stwierdzam, że chyba jednak do końca życia będę posiadaczką widocznego cellulitu. od ponad 6 lat chodzę na basen, jeżdżę na rowerze, ćwiczę co drugi dzień, nie palę papierosów, nie jem zbyt często fast foodów, gazowanych napojów też nie piję, bo nie lubię. a cellulit jak był na moich udach, tak jest do tej pory. dodatkowo,nie stać mnie na kupowanie drogich kosmetyków, a że moja mama pracuje w dziale onkologii, to trochę napatrzyła się na młode dziewczyny z rakiem skóry od "cudownych" kremów. i co ja mam zrobić?? to jest dopiero pytanie pozdrawiam

a co to znowu za bzdury? rak od kremów? jakie kremy masz na myśli pisząc "cudownych" takie zwykłe które wszystkie babki używają? pierwsze słyszę żeby kremy na cellulit powodowały raka? skąd takie wnioski? są jakieś badania na ten temat?
czy to takie gadanie typu że teraz wszystko powoduje raka łącznie z sałatą i sztucznie tuczonymi kurczakami

a co do kremów na cellulit i rozstępy to ja mam od niedawna coś ekstra. bielenda magic body ideal skin krem profesjonalny ( jednak do kupienia na allegro )
stosuję go 2 razy dziennie i cellulit znika z dnia na dzień... szkoda tylko że nie odchudza i muszę w końcu zacząć się ruszać i podietkować trochę
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:35   #890
sensual21
Raczkowanie
 
Avatar sensual21
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z kątowni ;-)
Wiadomości: 135
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez gosia0810 Pokaż wiadomość
a czy orientuje sie ktos czy mozna w ciazy uzywac do samych ud i posladkow serum antycellulitowego zawierajacego kofeine, l-karnityne, algi firmy dax cosmetics-perfecta extra slim?
Z tego co wiem, to nie mozna w ogole takich kosmetykow podczas ciazy uzywac, bo nie wpływaja one korzytsnie. Moja bratowa była u ginekologa i sie pytała, to wiem. Jedynie sa w aptekach kremy na rozstepy dla kobiet w ciazy i to nawet dostosowane do zaawansowania ciazy...cos takiego widzialam.
A co do cellulitowych kremikow to raczej nie zalecane jest.
Pozdrawiam!
__________________
"...w miłości ogniem bądź, a nie bezradną ćmą!"
.im bardziej naciskasz -
tym trudniej
uzyskasz.
sensual21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:38   #891
sensual21
Raczkowanie
 
Avatar sensual21
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z kątowni ;-)
Wiadomości: 135
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aralia83 Pokaż wiadomość
To napewno nie rozstępy (mam kilka, więc wiem jak wyglądają). Może trochę źle to opisałam. To jest tylko jedno wgłębienie. Dla mnie to tak wygląda jakbym spała na ołówku i by się odgniótł (głupio opisałam , ale może bardziej obrazowo).
Hm...ja tez mam tak na jednym udzie bardziej, a na innnym mniej...
To efekty nieco zaawansowanego cellulitu, trzeba to masować, chociaz te wielkie dziury ciężko zwalczyć....
Moje wgłebienie na udzie było mało. Nic sobie z tego nie robiłam...po roku jest wieksze i czuc pod palcami...ehhh
My kobiety to biedne jestesmy z tym cellulitem i rozstepami..Ale trzeba to jakos tuszowac ;-)
__________________
"...w miłości ogniem bądź, a nie bezradną ćmą!"
.im bardziej naciskasz -
tym trudniej
uzyskasz.
sensual21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:51   #892
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Szoruje tą nogę dwa razy więcej niż drugą, może się wyrówna. Właściwie to jest najgorsze miejsce. Pozostały cellulit jest widoczny tylko jak napnę pośladki. Nadal jest, ale mam wrażenie, że od tych wszystkich zabiegów skóra jest gładsza i bardziej zbita w dotyku (może sobie wmawiam), choć wizualnych efektów nie ma jestem dobrej myśli.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:46   #893
mmajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Podczas ciąży nie zaleca się stosowania specyfików z kofeiną. Nie pija się kawy ani nie smaruje się nią. Radziłabym odstawić takie rzeczy na później.
Tak mi radziła farmaceutka.
mmajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:40   #894
asiulekk84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

ja wszystkim walczącym z tym kobiecym paskudztwem polecam jako doskonałe uzupełnienie maseżer z galenica
link usunięty przez moderatora
stosuję już go od kilku dobrych tygodni i muszę przyznac ze jest super
wygładza ujędrnia poprawia krązenie a co najważniejsze nie powoduje powstawania siniaków i pękania naczynek ( a mam do tego skłonnosc)
kupilam go na allegro prawie 3x razy taniej niż w zwykłej aptece

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-17 o 10:08 Powód: nieopłacona reklama
asiulekk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:23   #895
asiulekk84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Cellulit - poziom 3. Jak sie go pozbyć ??

ja wszystkim walczącym z tym kobiecym paskudztwem polecam jako doskonałe uzupełnienie masażer z galenica
link usunięty przez moderatora
stosuję już go od kilku dobrych tygodni i muszę przyznac ze jest super
wygładza ujędrnia poprawia krązenie a co najważniejsze nie powoduje powstawania siniaków i pękania naczynek ( a mam do tego skłonnosc)
kupilam go na allegro prawie 3x razy taniej niż w zwykłej aptece

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-17 o 10:05 Powód: nieopłacona reklama
asiulekk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:28   #896
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Mam w domu jeden masażer na prąd. Jest dość stary, więc już raczej takich nie produkują, ale nie wiem, czy on daje jakieś efekty. Nie mam do niego cierpliwości. On strasznie powoli masuje. Myślicie, że taki masaż coś działa na cellulit, czy tylko taki naprawdę intensywny?
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:52   #897
Kiara76
Raczkowanie
 
Avatar Kiara76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

A ja sobie kiedyś kupiłam w YUSK coś takiego. Proste to i tanie (chyba 10 zł), a jakie skuteczne. Po kilku minutach przesuwania szybkim ruchem po udach i pośladkach czuję gorąco w masowanych miejscach i bolą mnie przedramiona, wiec wszystko, co u mnie szwankuje (w sensie nadmiaru tłuszczu) pracuje wówczas. Zapomniałam, że to mam, a teraz przy okazji masażerów pamięć wróciła .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg masażer1.jpg (74,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg masażer2.jpg (104,9 KB, 12 załadowań)
Kiara76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:14   #898
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo polecam wam nowe termoaktywne serum Eveline. Pierwsze które jakoś zaczęło działać na cellulit, a po drugie bosko ujędrnia!
Klaudynka mogłabyś podać jego pełną nazwę? I cene?? Byłabym wdzięczna. Skoro jest termoaktywne to pewnie trzeba się jakąs folią owijac zeby lepiej działało?

Póki co od 3 dni stosuje krem z serii Eveline Spa, oczywiscie jeszcze efektów nie widać:P Muszę sobie dokupić do tego Serum i mam nadzieje że cos tam sie ruszy

Edytowane przez xsylax
Czas edycji: 2008-04-17 o 21:15 Powód: .
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:16   #899
MalaZadra
Przyczajenie
 
Avatar MalaZadra
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
GG do MalaZadra
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Polecam serie kosmetyków z Avonu , jak dlamnie są rewelacyjne i skuteczne
__________________
Szczęśliwie zakochana
MalaZadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 07:59   #900
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Kiara76 Pokaż wiadomość
A ja sobie kiedyś kupiłam w YUSK coś takiego. Proste to i tanie (chyba 10 zł), a jakie skuteczne. Po kilku minutach przesuwania szybkim ruchem po udach i pośladkach czuję gorąco w masowanych miejscach i bolą mnie przedramiona, wiec wszystko, co u mnie szwankuje (w sensie nadmiaru tłuszczu) pracuje wówczas. Zapomniałam, że to mam, a teraz przy okazji masażerów pamięć wróciła .
Też mam taki pas, ale w ogóle nie mogę go używać. Już po kilku chwilach bolą mnie ręce. Odszukałam go jak poczytałam o rollecticu-chciałam sobie zrobić własny w domu, ale nic z tego nie wyszło.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.