Trwałe (najtrwalsze) perfumy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 11:19   #871
haha01wg
Przyczajenie
 
Avatar haha01wg
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 21
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez kanaa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę osobom na których długo czuć perfumy... ja próbowałam wielu i co.... - jeden wielki klops. Już nie wiem gdzie i czego mam szukać.... Długo było na mnie czuć tylko jedną podróbkę Acqua di Gioia za 20 zł. Oryginał niestety ulatniał się po godzinie.
Teraz kupiłam Burberry Brit Sheer EDT i mimo, że jest to piękny zapach to muszę się z nim pożegnać. No chyba, że natrę się nim cała i będę miała 30 minut radochy

A może za dużo używasz perfum. Ja tak miałam. jak odpoczęłam trochę od zapachów (nie całkiem, delikatnie się psiukałam do pracy lub na wyjścia, ale ciągle tymi samymi) to się okazało, że po dłuższym czasie jak sięgnęłam po stare perfumy które trzymały na mnie 3 h. Teraz wyczuwam je na sobie pół dnia. Myślę że to nos mnie oszukiwał. Używałam tego sporo , psiukałam w strategiczne miejsca, co chwile testowałam nowe bo żadne nie spełniały moich oczekiwań. W końcu się poddałam i przestałam szukać ideału. Używałam tych, które chłopakowi się podobały. Teraz używam perfum tylko za uszy i raz w bluzke. Czuje je wyraźniej niż kiedyś. Nie wszystkie są trwałe, ale kilka zapachów które wydawały się krótkotrwałe teraz trzymają się na mnie dłużej .
haha01wg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:00   #872
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Jimmy Choo poo 10 dniach ( jeden psik na apaszke w sephorze ) pachnie tak mocno jakbym spsikała się nimi conajmniej 10 razy kilka minut wcześniej oO Jeszcze żaden do tej pory nie przebił Jimmiego trwałośćią, nawet Angel czy LVEB. apaszke musiałam uprać bo ileż można
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 19:35   #873
paulinaa_23
Przyczajenie
 
Avatar paulinaa_23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Dla mnie najtrwalsze - Elizabeth Arden 5TH AVENUE
paulinaa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 11:37   #874
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Jimmy Choo poo 10 dniach ( jeden psik na apaszke w sephorze ) pachnie tak mocno jakbym spsikała się nimi conajmniej 10 razy kilka minut wcześniej oO Jeszcze żaden do tej pory nie przebił Jimmiego trwałośćią, nawet Angel czy LVEB. apaszke musiałam uprać bo ileż można
zapomniałam o tym zapachu, a kiedyś bardzo go lubiłam, chyba już wiem, co chcę na prezent
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:37   #875
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Niezwykle trwałe i z charakterem : Paloma Picasso Paloma.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:49   #876
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 092
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez AlexGGS Pokaż wiadomość
Niezwykle trwałe i z charakterem : Paloma Picasso Paloma.
zgadzam sie bardzo trwale , poza tym podobne troche do chanel nr 5 ,tez trwale
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:47   #877
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 092
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez catherines Pokaż wiadomość
poddaje pod dyskusję Gucci premiere, testowałyście? Co sądzicie, jest trwały?

wróciłam z zakupów, i przy okazji testowałam go i bardzo mi się podoba - tak bardziej na co dzień

Bardzo mi się również podoba Bvlgari mon jasmin noir - któraś używała? Dziękuje z góry za odpowiedź

który lepszy waszym zdaniem?


Dobra, sama zrobiłam test, psiknęłam dwa razy za ucho i na zgięciu łokcia guccim o godzinie 11, nadal na maxa pachnie a jest 17, piękny zapach - kupię na pewno.
Mialam Gucci Premiere edp ,kupilam zaraz po tym jak wyszlo, niestety trwalosc okolo 3 godziny ,jak dla mnie to slabizna, choc sam zapach super i flacha ladna.
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 14:54   #878
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Katefit Pokaż wiadomość
zgadzam sie bardzo trwale , poza tym podobne troche do chanel nr 5 ,tez trwale
Zupełnie inne niż piątka. Nie widzę podobieństwa. No chyba że w trwałości podobne. Piątki nie toleruję na mojej skórze. A Palome uwielbiam.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 09:37   #879
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 092
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez AlexGGS Pokaż wiadomość
Zupełnie inne niż piątka. Nie widzę podobieństwa. No chyba że w trwałości podobne. Piątki nie toleruję na mojej skórze. A Palome uwielbiam.
A tak ,to juz jest z ph skory, co skora to inne doznania
A z zapachow killerow odkrylam niedawno Venezie L.B. wersje Parfum ze zlotymi malymi strzepkami w srodku flakonika (oczywiscie nie wierze
ze to prawdziwe zloto /bardziej chwyt marketingowy)
super trwalosc
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 08:39   #880
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Katefit Pokaż wiadomość
A tak ,to juz jest z ph skory, co skora to inne doznania
A z zapachow killerow odkrylam niedawno Venezie L.B. wersje Parfum ze zlotymi malymi strzepkami w srodku flakonika (oczywiscie nie wierze
ze to prawdziwe zloto /bardziej chwyt marketingowy)
super trwalosc
Nawet jeżeli to złota folia do kanapek nie mam nic przeciwko ,jeżeli będzie błysk na skórze.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:40   #881
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 092
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez AlexGGS Pokaż wiadomość
Nawet jeżeli to złota folia do kanapek nie mam nic przeciwko ,jeżeli będzie błysk na skórze.

najbardziej mi to przypomina takie malutkie kawalki zlota jak w wodce GoldWasser - jest tak wodka ,ona calkiem slodko smakuje w przeciwienstwie do jakiejkolwiek innej - tak to wlasnie wyglada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wow.jpg (11,8 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Katefit
Czas edycji: 2015-12-21 o 18:43 Powód: dodaje zdj
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 19:57   #882
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Teraz chyba tylko Niemcy ją robią. Taka była dobra..., Polmosu chyba, mam skitraną 1 flaszkę nówkę sztukę z 90tego któregoś roku, musze sprawdzić, ale otworzyć jej szkoda, toż to unikat
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 13:53   #883
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Asiula, wódeczek lepiej nie kolekcjonować, bo takie pojemności potwornie dużo miejsca zajmują ...
Goldwasser znam, stoi grzecznie w barku u rodziców.
Asiula, Ty mi orzypomniałam ,że seria Perris Monte Carlo tez mocarna. Jakoś tak mi sie z Toba skojarzyło.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:29   #884
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez AlexGGS Pokaż wiadomość
Asiula, wódeczek lepiej nie kolekcjonować, bo takie pojemności potwornie dużo miejsca zajmują ...
Goldwasser znam, stoi grzecznie w barku u rodziców.
Asiula, Ty mi orzypomniałam ,że seria Perris Monte Carlo tez mocarna. Jakoś tak mi sie z Toba skojarzyło.
Oj nigdy by mi do głowy nie przyszło kolekcjonowanie alkoholi, piłabym na bieżąco
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:35   #885
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Najtrwalsze, jakimi się psikalam na pewno byly perfymy Coco Chanel Mademoiselle. Nic ich na razie nie przebija.

Dość trwałe są też Chloe Love Story.

Z tych tańszych to jestem za So Elixir z Yves Rocher. Bluzka w brudniku pachnie jeszcze kilka dni.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 07:49   #886
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Oj nigdy by mi do głowy nie przyszło kolekcjonowanie alkoholi, piłabym na bieżąco
Ideą może być kolekcjonowanie krótkotrwałe . Do momentu spożycia. A moze nawet hurtowe spożywanie . W szerokim gronie.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 17:02   #887
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Ja akurat nie oceniałabym trwałości perfum po tym, jak trzymają się na szaliku czy ubraniach, wiadomo, że zapach będzie w jakimś stopniu wyczuwalny, dopóki tej rzeczy nie upierzesz.
U mnie często bywa tak, że czuję perfumy na skórze tylko przez 2-3 godziny a na ubraniach i włosach utrzymują się do prania czy do umycia włosów.

Co do wpływu innych czynników na trwałość, czy też tak macie, że dane perfumy np. intensywniej i dłużej pachną zimą niż latem, lub na odwrót?
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:07   #888
karolina0203
Wtajemniczenie
 
Avatar karolina0203
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 262
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

najtrwalsze i do tego z duuużą projekcją są moim zdaniem La Prairie Life Threads Gold, Alien i Montale Intense Cafe
__________________
wymiana
szukam
fragrantica

szukam Alien, Innocent, Perles de Lalique, Crystal Noir, Florabotanica, La Petite Robe Noire
karolina0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 00:21   #889
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;55424241]
Co do wpływu innych czynników na trwałość, czy też tak macie, że dane perfumy np. intensywniej i dłużej pachną zimą niż latem, lub na odwrót?[/QUOTE]
Różne potrafią różnie się zachowywać w różnych temperaturach. Że o tak oczywistych oczywistościach jak faza księżyca, dieta, leki, itp itd, nie wspominam. Niektóre intensywniej i dłużej pachną latem, inne zimą. Mango Manga Montale zdecydowanie lepiej zachowuje się zimą niż latem, chociaż ponoć to letni zapach. Czarny Amorek, czyli Forbidden Kiss, najmocniej pachniał od maja do października. A taki Sacred Love Ajmala dobrze pachnie latem tylko w pomieszczeniach klimatyzowanych. W upale +40 przypomina cytrynową kostkę toaletową wątpliwej jakości
Chemia jest fascynująca. I to nawet bez wplątywania w nią kwantów
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 08:00   #890
retiko
Raczkowanie
 
Avatar retiko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 495
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

U mnie najtrwalszy Shalimar Parfum Initial, zdecydowanie dozuje jeden psik (chmurke) lub czasem dwa, w zaleznosci od okolicznosci a czuje go caly czas, ubranie pachnie do wyprania delikatna woalka zapachu
retiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 01:54   #891
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Różne potrafią różnie się zachowywać w różnych temperaturach. Że o tak oczywistych oczywistościach jak faza księżyca, dieta, leki, itp itd, nie wspominam. Niektóre intensywniej i dłużej pachną latem, inne zimą. Mango Manga Montale zdecydowanie lepiej zachowuje się zimą niż latem, chociaż ponoć to letni zapach. Czarny Amorek, czyli Forbidden Kiss, najmocniej pachniał od maja do października. A taki Sacred Love Ajmala dobrze pachnie latem tylko w pomieszczeniach klimatyzowanych. W upale +40 przypomina cytrynową kostkę toaletową wątpliwej jakości
Chemia jest fascynująca. I to nawet bez wplątywania w nią kwantów
Racja. Miss Dior edp zazwyczaj pachnie na mnie tak trochę..przyciężkawo i męcząco, przynajmniej ja tak ten zapach czasem odbieram, ale są dni, kiedy wydają się cudownie lekkie, kobiece, eleganckie...rozkwitają. Jeszcze nie ustaliłam od czego to zależy
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 12:48   #892
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Różne potrafią różnie się zachowywać w różnych temperaturach. Że o tak oczywistych oczywistościach jak faza księżyca, dieta, leki, itp itd, nie wspominam. Niektóre intensywniej i dłużej pachną latem, inne zimą. Mango Manga Montale zdecydowanie lepiej zachowuje się zimą niż latem, chociaż ponoć to letni zapach. Czarny Amorek, czyli Forbidden Kiss, najmocniej pachniał od maja do października. A taki Sacred Love Ajmala dobrze pachnie latem tylko w pomieszczeniach klimatyzowanych. W upale +40 przypomina cytrynową kostkę toaletową wątpliwej jakości
Chemia jest fascynująca. I to nawet bez wplątywania w nią kwantów
a jest jakaś konkretna zależność dietetyczna? nigdy o tym nie słyszałam a ciekawam jak to jest
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:37   #893
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;55424241]Ja akurat nie oceniałabym trwałości perfum po tym, jak trzymają się na szaliku czy ubraniach, wiadomo, że zapach będzie w jakimś stopniu wyczuwalny, dopóki tej rzeczy nie upierzesz.
U mnie często bywa tak, że czuję perfumy na skórze tylko przez 2-3 godziny a na ubraniach i włosach utrzymują się do prania czy do umycia włosów.

Co do wpływu innych czynników na trwałość, czy też tak macie, że dane perfumy np. intensywniej i dłużej pachną zimą niż latem, lub na odwrót?[/QUOTE]

Moje typy najtrwalszych zapachów:
Angel edp i La vie est belle.

Angela uwielbiam używać zimą, wtedy pachną na mnie jeszcze intensywniej. Nie wiem od czego to zależy ale czasami mam wrażenie że zapach jest zimny/ paczulowy, a czasami taki słodziak I za to chyba kocham Angela miłością dozgonną

Z kolei Lveb ładnie się rozwija pod wpływem wysokiej temperatury.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 21:14   #894
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
a jest jakaś konkretna zależność dietetyczna? nigdy o tym nie słyszałam a ciekawam jak to jest
Wszystko co się zjada ma wpływ na nasz zapach Siarka jest tu kluczowa - na minus. Na plus wszystko co zawiera bromelainę i papainę.

Poczytaj Dieta a wrażliwość powonienia
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 07:04   #895
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Z kolei Lveb ładnie się rozwija pod wpływem wysokiej temperatury.
Ale potrafi też przyprawić o mdłości. Wsiadam do nagrzanego auta, jedziemy z koleżanką na dyskotekę, ona dwa razy psiknięta LVEB, ledwo wytrzymałam, musiałam okno otwierać. Ta wanilia jednak za bardzo daje. Ale ogólnie zapach bardzo ładny. Tylko właśnie nie w małych pomieszczeniach i przy cieple
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 12:10   #896
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Wszystko co się zjada ma wpływ na nasz zapach Siarka jest tu kluczowa - na minus. Na plus wszystko co zawiera bromelainę i papainę.

Poczytaj Dieta a wrażliwość powonienia
dzięki
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 12:31   #897
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Wszystko co się zjada ma wpływ na nasz zapach Siarka jest tu kluczowa - na minus. Na plus wszystko co zawiera bromelainę i papainę.

Poczytaj Dieta a wrażliwość powonienia
No co ja paczę, aleś mi zrobiła dzień. Właśnie na fali choroby wsuwam Bromelan, na zatoki pono, nie wiem, pierwszy raz taki cuś mi zalecono. Czyli powinnam po tym pięknie pachś? Z ciekawością sprawdzę, jak tylko wypocę resztki gorączki itp
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 19:31   #898
ganglion
Zadomowienie
 
Avatar ganglion
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 079
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Montale Black Aoud - niestety to też moja trauma zapachowa, czułam go na pasku od zegarka przez 2 tygodnie.
W ogóle najtrwalsze są te, których nie lubię
ganglion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 07:51   #899
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Cytat:
Napisane przez ganglion Pokaż wiadomość
W ogóle najtrwalsze są te, których nie lubię
Albo tak Ci się wydaje, bo zapachy, które nam się nie podobają, drażnią nas i je czujemy, natomiast dobrze dobranych się od siebie nie czuje, a inni wyczuwają.

Ja mam tak z Chloe Love Story, od siebie nie czuję, a inni mówią, że już z daleka czuć. I o to chodzi, bo uwielbiam ten zapach.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:58   #900
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Trwałe (najtrwalsze) perfumy

Dziewczyny odkopuję wątek Szukam czegoś na okres ciepła wiosna/lato. Chodzi o trwały, lekko słodki ale nadal świeży, może owocowy zapach. Znacie coś takiego? Większość świeżaków nie jest trwała niestety i ciężko znaleźć jakiegoś świeżego killera Dlatego radzę się Was
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2016-03-27 o 16:59
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 20:09:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.