Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł III części wątku mam majowo-czerwcowych 2011
"Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nasze Maluszki" 26 65,00%
"Sexi piersi, sexi brzuszki, a w nich kopią nas Maluszki" 11 27,50%
"Pierwsze kopniaki już czujemy, teraz wyprawkę powoli kompletujemy" 3 7,50%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 12:34   #871
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Coś specjalnie dla Was ;-)
Oojj, Ty wredna istoto No zjadłabym,zjadła. Ale dzisiaj mnie ssie...Pomidorówka mi się gotuje, a ja jem nutelle łyżeczką...

Moderna- bardzo mi przykro Rzeczywiście dużo tych smutnych wiadomości Oby szybko się udało znów.

A z katarzynką00 jestem umówiona na spacer,bo z tej samej mieściny jesteśmy.
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi

Edytowane przez spice1985
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:35
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:38   #872
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dziewczyny ma któraś patelnie do grillowania?
Mam grilla elektrycznego ale kompletnie mi nie smakuje z niego jedzenie
Tak myśle, moze z tej patelni będzie lepszy....
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:38   #873
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

wspolczuje dziewczyny ..trzymajcie sie...
takie smutne wiadomosci


ide piec to ciasto w koncu...non stop przy garach siedze...luby sie smieje mowiac ze to "pozadany" widok...
a ze oboje lubimy sobie dobrze zjesc...to i on szczesliwy..
e z tymi chlopami...polazl do roboty "sprawca"
i cisza w domu...jak ja to lubie...

tez mowiono mi ze bakterie w moczu podczas ciazy to czesta przypadlosc..
musze isc na konsultacje stomatologiczna...zaczyna ja mi sie sypac zeby...pije mleko ...a le i tak sie nie uchronie przed dentysta...mam slabe zeby...a dziasla krwawia coraz bardziej...
wiecie moze jak to jest ze znieczuleniami w ciazy przy leczeniu zebow?

Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:40
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:40   #874
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, piecze mnie i drapie gardlo, mam lekki katar, najdlam sie czosnku ale mam obiekcje czy to pomoze, jakie leki moge kupic?
Ja leczyłam się tym http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...yrop-150g.html - SKUTECZNIE
i grzanki z czosnkiem.
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:49   #875
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

chwilę się przespałam a tu kolejna smutna wiadomość

Moderna przykro mi i trzymam kciuki, żeby szybciutko się Wam udało znów zfasolkować

ja się codzień boję o mojego maluszka i chyba tak już zostanie do dnia porodu a już na pewno do czasu aż będzie mógł przeżyć poza moim brzuchem
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:51   #876
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
Kochana strasznie mi przykro. Trzymaj sie


A ja ugotowałam fasolke po bretońsku ale jakoś nie miałam na nią ochoty i wyciągłam sobie fasolki do miseczki, posoliłam, polałam masełkiem i jem z mlekiem - cholera jakie dobre!!!!

Dziś słyszałam ze ostatnie bardzo popularne imie nadawane dla dziewczynek to Marcysia - co Wy na to?
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:51   #877
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Wyrazy wspolczucia dla mam aniolkow, oby wiecej Was nic przykrego nie spotkalo, i wszystkim mamom zycze szczesliwego donoszenia ciazy.
mamaoptymistka, juz dostwa z apteki jest i syrop jest ale coraz barzdziej mnie kusi tantum verde bo pali cora mocniej w gardle, i duzy sloiczek miodu otworzylam
Traverney, jak jakies bakterie sie pojawiaja to gin zalecil mi barc po 2 tabletki uroseptu co dzien, a jak bylo bialko w moczu byl antybiotyk,ale w ciazy juz tak jest ,ze jestesmy narazone, pij duzo plynow by wyplukac bakterie, np z sokiem z cytryny to zakwasi mocz. No i zuravit mozna lykac zapobiegawczo.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 12:54   #878
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dziękuję kochane
U mnie byla to ciaza z pustym pęcherzykiem.. i za 3 miesiace kolejne staranka, tak nam doradza pani doktor..
Bardzo balam sie narkozy, wrecz panicznie.. ale sie udalo, zabieg bez zadnych komplikacji.

Tak sobie mysle, ze organizm bardzo dlugo utrzymywal te ciaze, mimo, ze byla pusta.. poronilam dopiero w 8 tygodniu (7+2).. dlatego mam nadzieje, ze kolejna ciążę przejde książkowo
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:55   #879
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś patelnie do grillowania?
Mam grilla elektrycznego ale kompletnie mi nie smakuje z niego jedzenie
Tak myśle, moze z tej patelni będzie lepszy....
Ja mam patelnie takową, niestety nie firmową i powiem szczerze, że jak znajdzie się najbliższa okazja do porządków w szafkach to ją wywalę.
Smaży się na niej bez tłuszczu, spoko ale zanim mi mięsko w środku doszło to na zewnątrz było już takie lekko przypalone. I w przypadku większej ilości tłuszczu który spływał strasznie pryskało mi po całej kuchni. Do robienia kiełbasek jest spoko ale to można na zwykłej zrobić.

Kwiatecek jak byłam u lekarza powiedział, że jak tylko zacznie drapać mnie w gardle to mogę od razu reagować tantum verde. Kupiłam tabletki i po drugiej mi przechodzi, także u mnie są one bardzo skuteczne.
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel

Edytowane przez Siasiek
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:59
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:58   #880
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
juz dostwa z apteki jest i syrop jest ale coraz barzdziej mnie kusi tantum verde bo pali cora mocniej w gardle, i duzy sloiczek miodu otworzylam
Tatntum Verde brałam ale po przeczytaniu ulotki przestałam, a co do miodu to jak jeszcze byłam dzieckiem to lekarka dość długo leczyła mnie na ból gardła i stwierdziła że coś jest nie tak. Na to moja mam że ona już prawie cały słoik miodu zjadła i nic i wtedy ta lekarka powiedziała że miód podrażnia gardło i żeby do nie stosować ja gardło boli

Szałwią płucz kilka razy dziennie nap pewno troszkę ukoi ból

OGROMNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA MAM ANIOŁKÓW, wiem jakie to strasznie trudne i jak mocno boli. Jestem mamą dwóch aniołków.
Przytulam mocno.

Edytowane przez mamaoptymistka
Czas edycji: 2010-11-09 o 13:03
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:02   #881
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
[B][COLOR="DarkRed"]
, juz dostwa z apteki jest i syrop jest ale coraz barzdziej mnie kusi tantum verde bo pali cora mocniej w gardle, i duzy sloiczek miodu otworzylam
mozna tantum spokojnie, to tylko miejscowo działa, poza tym są takie pastylki na gardło - Isla z jakiś wodorostów czy coś, ssałam je w pierwszej ciąży na gardło
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 13:09   #882
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Ja tez zawze bylam zadowolona z zakupow na allegro, odpukac, czesto kupowalam nawet kwiaty w doniczkach, glownie kaktusy. Ktoras z Was podala tu fajny link do koszuli nocnej, prawie jak sukienka, ale niestety cycuszki mi sie nie zmieszcza jak zobaczylam rozmiar;(

http://allegro.pl/anatomiczny-wiskoz...297679336.html
A co sadzicie o takich pasach ? W ciazy duzo koSzulek robi sie Za krotkich, moze z czyms takim mozna cos fajnie zestawic?
pasy fajne bardzo ja mam podobne chyba 4 szczerze zakupilam ze spodniami i chyba juz zaczne je nosic, bo mam kilka bluzek w ktorych teraz latalam, bo inne dziwnie wygladaly mialam faldki jakbym przytyla ale nieciazowo wiec chodzilam w luznych, ateraz jak brzuszek okraglutki to moge sobie zalozyc do tych przylegajacych i wyglada swietnie

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Link jak wybrać wózek
http://mks.plejada.pl/39901,wybieram...ktualnosc.html

Napisała do mnie katarzynka00 niestety nie udało sie...
Możemy ją dopisać do aniołków...
Kazała Was pozdrowić
przykro mi, tymbardziej ze tez znam aktarzynke ze staraczek..

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
przykro mi kochana, widze jednak ze jestes dzielna i sie nei poddajesz
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:14   #883
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Ja mam patelnie takową, niestety nie firmową i powiem szczerze, że jak znajdzie się najbliższa okazja do porządków w szafkach to ją wywalę.
Smaży się na niej bez tłuszczu, spoko ale zanim mi mięsko w środku doszło to na zewnątrz było już takie lekko przypalone. I w przypadku większej ilości tłuszczu który spływał strasznie pryskało mi po całej kuchni. Do robienia kiełbasek jest spoko ale to można na zwykłej zrobić.

Kwiatecek jak byłam u lekarza powiedział, że jak tylko zacznie drapać mnie w gardle to mogę od razu reagować tantum verde. Kupiłam tabletki i po drugiej mi przechodzi, także u mnie są one bardzo skuteczne.
Dzięki wielkie
Ja też taką tania sobie upatrzyłam ale teraz z niej zrezygnuje
Ni lubię tłuszczu na około i przypalonego żarełka ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:15   #884
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/vmchk/Karmien...-products.html mi sie te butelki podobaja, te pierwsze ze stali nie rdzewnej podobno najbezpieczniejsze ale te zielone za 99 mi sie najbardziej podobaja.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:25   #885
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/vmchk/Karmien...-products.html mi sie te butelki podobaja, te pierwsze ze stali nie rdzewnej podobno najbezpieczniejsze ale te zielone za 99 mi sie najbardziej podobaja.
Te ceny za butelki to z kosmosu!!!
Mnie w butle z Aventa zaopatrzyła koleżanka z Anglii-były za 1/3 ceny z PL
Masakra jakie u nas są drogie takie rzeczy!!
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:28   #886
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Tanie nie sa, taka polska rzeczywistosc.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:32   #887
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

W ciąży można u dentysty poprosić o znieczulenie jeśli już wcześniej je dostawałaś i nie było nigdy reakcji alergicznej.
Czasem dentyści dają 1/2 dawki znieczulenia, zależy jaki ubytek.

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Myślicie, ze to będzie głupio wygladać jak pojadę do rodziców i rozpalę takiego kamionkowego grilla??
Ja bym tam nie miała oporów

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam..
Moderna trzymam więc kciuki za szybkie i owocne zafasolkowanie

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
dzieki za info, o tych dwoch pierszych slyszalam.. a mozesz mi podac nr tel jeszcze do tej twojej pani ginekolog??
Salve Medica: 42 254 64 00
Grafik: http://www.salvemedica.pl/grafik-pracy-lekarzy#1
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:35   #888
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Tanie nie sa, taka polska rzeczywistosc.
Nie mam zamiaru nic tu takiego kupować
W życiu 90zł za butelkę-tragedia
Aventa przeciwkolkowe mam za 16zł i to są najdrozsze
U nas 1para bodów około 12zł
Ja za pakiet 7sztuk płacilam 5funtów
Ceny z kosmosu
Moria ja też ich chyba nie będe miała byle mój ojciec rozpalił grilla ;-) bo to cholerstwo mnie nie lubi
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-11-09 o 13:37
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:36   #889
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Ja na razie nie rozglądam się za ciuszkami czy akcesoriami dla dzieci, może to glupie, ale wolę nie zapeszac
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 13:38   #890
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

http://www.strefalekow.pl/product/de...ol-gardla.html kusze sie na tantum verde bo nie wytrzmam, ide pod koldre, pa.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Alicja tam sa 4 butelki w zestawie.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:44   #891
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/vmchk/Karmien...-products.html mi sie te butelki podobaja, te pierwsze ze stali nie rdzewnej podobno najbezpieczniejsze ale te zielone za 99 mi sie najbardziej podobaja.
Kwiatecek ja lubię takie bajery ale wiesz, że nie każdemu dzidziusiowi ta sama butelka podejdzie. Może po prostu nie chcieć z niej pić no i byłby ból bo 100zł by poszło...
Na mojej "złotej liście" są... niech tylko zerknę: 1. Butelka Avent i Tommee Tippee
Przy tej drugiej adnotacja * nie mieści się do każdego podgrzewacza ( jeśli ktoś zamierza używać) i czasem trzeba przechylić mocniej podczas karmienia, bo pod skosem mleko zostaje w szerszej części butelki i nie chce spłynąć do smoczka ale i tak ma b. dużo +

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Ja na razie nie rozglądam się za ciuszkami czy akcesoriami dla dzieci, może to glupie, ale wolę nie zapeszac
Dziewczonka ja też się jakoś tak celowo nie rozglądam ale nie ze względu na zapeszanie bo w takie rzeczy absolutnie nie wierzę ale dlatego by mnie nie kusiło by już coś kupić
Ale jeśli przeglądam jakieś mamusiowe fora i znajduję opinie właśnie o butelkach, rożkach, kremach, oliwkach czy maściach na cycochy to spisuję sobie to wszystko aby wiosną nie szukać nerwowo i nie pytać co zabrać do szpitala albo jaki kupić w razie potrzeby laktator, tylko sobie zajrzę na listę i już będę wiedziała.
A nie wiadomo czy jak się dzidzie urodzą to będzie czas aby szukać po necie co i jak. Ja tam się szykuję na hardcore Wolę się ew. miło rozczarować
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:48   #892
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Witam!
nie poszłam do pracy bo niania się rozchorowała no i postanowiłam że jeden dzien wolnego dobrze mi zrobi na mój przemęczony brzuszek
jutro niestety do pracy muszę iść no i przez to chyba dziadkowie przyjezdzaja zabrać Zosie do siebie a ja jutro dojadę po pracy na długi weekend ...
Co oznacza ......................... ................ , że ......................... .....
pierwszy raz zostawię Zosię na noc i w ogóle samą z dziadkami na cały dzien i noc
nie wiem czy dam radę to przeżyć ........
moja maleńka bez mamusi

poprzeżywałam no to odpisuje teraz :

jeśli chodzi o allegro to my z mężem mnóstwo rzeczy tam kupujemy, prawie cały sprzęt rtv mamy z allegro, agd też sporo, soczewki zawsze tam kupuje bo duużo taniej, buty parę razy nam się zdażyło, ciuchy mniej bo ja raczej przymierzyć muszę, ale zabawki, nawet kaszki dla Zochy raz kupiłam .... sporo przez to zaoszczędziliśmy

a w ogóle to dziś już na sto procent poczułam i zobaczyłam kopniaczka przez brzuch : jupi:
siedziałam na kanapie i tak jakby mnie didzia kopnęła, wiec odsłoniłam brzuch i nacisnęłam delikatnie to miejsce i dzidzia mi normalnie odkopnęła i było widać
jeszcze tak ciągle nie czuję jak się wierci bo pewnie przez to łożysko, ale jak się dobrze ułoży i kopnie w odpowiednie miejsce to czuję !!!!!!!!!!!!!!!

24kasia86 cieszę się ze z TŻtem lepiej, wiesz ty masz dzidzie w brzuszku, nosisz ją codzinnie cały czas, czujesz jak twoje ciało się przez to zmienia, a on ??? narazie ma tylko świadomość, widzi jak ty się zmieniasz i jeszcze nie rozumie i nie czuje do końca co się dzieje, stoi jakby z boku ... tak to jest .... faceci żyją tu i teraz a nie do przodu, naprawdę zaczai jak zobaczy dzidzie na własne oczy, a ty już teraz jestes matką !!!

spice1985 można sudocrem, ale czy na uczulenie pomoże ????
kochana to gratuluje
a ktory to tydzien ??



moderna i kasiu przykro mi


a ja sie wlasnie dowiedzialam, ze moj brat i jego narzeczona zaciazyli, sa w 7 tygodniu...
zareczeni narazie slubu nie maja, daty ustalonej tez nie
oj beda gonic hehe


a ja mam ochote na placki ziemniaczane...
juz wiem co bedzie na kolacje

a z miesa to bym mogla kompletnie zrezygnowac, blee
na obiad zjadlam miseczke zupy poimidorowej i lyzke kaszy z soem i czerwona kapusta
ale miesa zero
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:49   #893
SammaMia
Raczkowanie
 
Avatar SammaMia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 134
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Hejka, dziekuje wam bardzo za tak cieplutkie powitanie

przeczytalam wlasnie smutne wiadomosci o modernie i kasi i az zal serducho sciska - faktycznie niesamowicie duzo aniolkowych mam tutaj... Nam na kwietniowkach wydawalo sie, ze te 6 to juz bardzo duzo, a u was az 10

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość

hej slonce, ja tez podczytuje to wasze forum mam marcowo-kwietniowych ale nie jestem wstanie pisac na dwoch forach a tu jest mi strasznie dobrze z moimi dziewczynami. Moja @ 20lipca i tez mam rodzic pod koniec kwietnia a jaki masz brzucholek i ile juz przytylas? czujesz jakies ruchy?
caluje
Kasiu ja tez mialam ostatnia @ 20 lipca, wiec mamy pewnie ten sam tp 26.04, zgadza sie? Brzuszek rosnie i w przylegajacej bluzce/sweterku ewidentnie widac ciaze, a przytylam do tej pory 4,5kg Dodac tylko musze, ze ja nie jestem tak szczupkutka jak Ty (sadzac po avatarze) i startowalam z lekkiej nadwagi, wiec pewnie to tez ma wplyw Co do ruchow, to ja poki co takie smieszne babelki czuje, ale nie dalabym sobie lapy odciac, ze to Malenstwo, wiec spokojnie czekam dalej - widzialam wczoraj jak moj skarbek sobie tam fika, wiem ze wszystko z nim ok, wiec sie nie martwie.
__________________

Oluś

Edytowane przez SammaMia
Czas edycji: 2010-11-09 o 14:23
SammaMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:51   #894
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Co do butelek to właśnie nie każdemu dziecku przypasuje
Mój np nie tolerował tych smoczków okrągłych, dużych jak w butelkach tt czy aventu, nie wiem może przypominały mu cycka :P
Musiał mieć profilowane, innych do buźki nie brał dlatego zwykłe butelki były najlepsze, smoczki kupowałam osobno.
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:54   #895
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Bez mięska to ja bym padła ;-/
Jak bym nie jadła mojej dziennej racji mieska to by było żle....
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 13:57   #896
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Ja tak jak Aga mogę bez mięsa się obejść. Chociaż w niedziele zjadłam indyczka i nawet mi smakował
Mam ochotę na jajo sadzone, kuskusa z sosikiem i coś na kwaśno dla równowagi (grzybki, ogórki, sałatki konserwowe mam w szafce babcia nas wyposaża ) Chyba będzie kierunek kuchnia...

Zaraz ktoś pewnie napisze, że jajka nie ścięte też są zakazane :P
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel

Edytowane przez Siasiek
Czas edycji: 2010-11-09 o 13:58
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 14:01   #897
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

eeee bez przesady ;-)
Ja sushi jadam ;-)
Smacznych jajeczek ;-)
A ja się ubieram i idę po truskawki i smietanę
Umiksuje z cukrem ;-))) O TAK ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 14:02   #898
SammaMia
Raczkowanie
 
Avatar SammaMia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 134
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Bez mięska to ja bym padła ;-/
Jak bym nie jadła mojej dziennej racji mieska to by było żle....

yyy...jak to bylo AlicjaH?

"Jest wiele symptomów świadczących o skłonnościach do agresywnego zachowania/najciekawszym jest zapotrzebowanie na mięso-ale to taka ciekawostka ;-)"




__________________

Oluś
SammaMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 14:03   #899
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Ja tak jak Aga mogę bez mięsa się obejść. Chociaż w niedziele zjadłam indyczka i nawet mi smakował
Mam ochotę na jajo sadzone, kuskusa z sosikiem i coś na kwaśno dla równowagi (grzybki, ogórki, sałatki konserwowe mam w szafce babcia nas wyposaża ) Chyba będzie kierunek kuchnia...

Zaraz ktoś pewnie napisze, że jajka nie ścięte też są zakazane :P
nie są zakazane, na miękko też można zajadac
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 14:04   #900
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Niestety mi sie nie udało, poroniłam.. wczoraj wieczorem miałam zabieg łyżeczkowania pod narkoza, dzisiaj jestem juz w domu, na razie wszystko jest w porządku (prosze o zmiany w liscie czerwcowych mam).

Mam nadzieje, ze wkrótce znowu dołączę do szczęśliwie zafasolkowanych

A Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciątka rosną zdrowo
ja to nie moge takich postow czytac, bo zaraz sie zastanawiam czy z moja dzidzia jest ok. Nic nie czuje, brzuszek w miejscu ehhh

bardzo wspolczuje... smutno mi tez z powodu Katarzynki bo czesto sie na forum udzielala....
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.