Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 16:29   #871
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam. Chciałabym się dopisać...do satarczek.Nasze staranka rozpoczęliśmy miesiąc temu, nieudolnie ( w 14 dniu cyklu przy moim cyklu 25dni). Ale teraz bierzemy się już w garść, bo bardzo chcemy bejbika. Ja mam 30 lat , a mój TŻ 33. Katarinka 30lat, II cykl starań...
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:31   #872
kawusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam wszystkie kobietki, chciałabym dołączyć do was- starających się o dzidzie. Ja już jednego wspaniałego łobuziaka mam, a teraz planujemy drugie, i wczoraj była pierwsza próba- wyliczyłam dni płodne i czekam tydzień żeby zrobić teścik.
kawusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:33   #873
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kawusia_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki, chciałabym dołączyć do was- starających się o dzidzie. Ja już jednego wspaniałego łobuziaka mam, a teraz planujemy drugie, i wczoraj była pierwsza próba- wyliczyłam dni płodne i czekam tydzień żeby zrobić teścik.
witaj
powodzenia!

ale z czekaniem to raczej do terminu miesiaczki poczekaj, za tydzien bedzie o wiele za wczesnie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:36   #874
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Moje dni płodne zaczną się od jutra także też startujemy...
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:40   #875
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się dopisać...do satarczek.Nasze staranka rozpoczęliśmy miesiąc temu, nieudolnie ( w 14 dniu cyklu przy moim cyklu 25dni). Ale teraz bierzemy się już w garść, bo bardzo chcemy bejbika. Ja mam 30 lat , a mój TŻ 33. Katarinka 30lat, II cykl starań...
Cytat:
Napisane przez kawusia_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki, chciałabym dołączyć do was- starających się o dzidzie. Ja już jednego wspaniałego łobuziaka mam, a teraz planujemy drugie, i wczoraj była pierwsza próba- wyliczyłam dni płodne i czekam tydzień żeby zrobić teścik.
Czesc
Kawusia a nie za wczesnie robic test tydzien "po" ?

Ja nie wiem jak wytrzymam jeszcze 28 dni niepewnosci, cykl ostatni mialam 33 dniowy a dziś dopiero 5 dzien ... nic damy rade, dobrze ze moge tu z wami pogadac

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Moje dni płodne zaczną się od jutra także też startujemy...
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:42   #876
kawusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby spłodzic dziewczynkę?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Czesc
Kawusia a nie za wczesnie robic test tydzien "po" ?

Ja nie wiem jak wytrzymam jeszcze 28 dni niepewnosci, cykl ostatni mialam 33 dniowy a dziś dopiero 5 dzien ... nic damy rade, dobrze ze moge tu z wami pogadac

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------


no wiem kurcze, ale chciałbym już wiedziec, a zrobienie testu nie zaszkodzi w pierwszej ciąży za 1 razem nam sie udało :d
kawusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:44   #877
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi
to jest fragment o mierzeniu temp ciała
Kolejną sposobem naturalnego planowania rodziny jest metoda termiczna, polegająca na codziennych pomiarach temperatury ciała. Można ją mierzyć w ustach, pod pachą lub w pochwie, ważne jest jednak, by dokonywać pomiarów w ten sam sposób i o tej samej porze, na przykład zaraz po przebudzeniu. Charakterystyczne dla każdej fazy cyklu zmiany temperatury ciała spowodowane są wydzielaniem różnych hormonów. Zazwyczaj w pierwszej połowie cyklu, do owulacji, można odnotować normalną temperaturę, czyli 36,6 st C
. W momencie owulacji, wskutek chwilowego spadku stężenia hormonów, temperatura spada o kilka kresek, jednak spadek ten nie zawsze jest zauważalny. Po owulacji, kiedy ciałko żółte zaczyna produkować progesteron, temperatura wzrasta o kilka kresek (36,9 do 37,2 st. C). Jednak każda infekcja, zmiana organizacji dnia czy zwykłe przemęczenie potrafią wpływać na temperaturę organizmu
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 16:48   #878
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
to jest fragment o mierzeniu temp ciała
Kolejną sposobem naturalnego planowania rodziny jest metoda termiczna, polegająca na codziennych pomiarach temperatury ciała. Można ją mierzyć w ustach, pod pachą lub w pochwie, ważne jest jednak, by dokonywać pomiarów w ten sam sposób i o tej samej porze, na przykład zaraz po przebudzeniu. Charakterystyczne dla każdej fazy cyklu zmiany temperatury ciała spowodowane są wydzielaniem różnych hormonów. Zazwyczaj w pierwszej połowie cyklu, do owulacji, można odnotować normalną temperaturę, czyli 36,6 st C
. W momencie owulacji, wskutek chwilowego spadku stężenia hormonów, temperatura spada o kilka kresek, jednak spadek ten nie zawsze jest zauważalny. Po owulacji, kiedy ciałko żółte zaczyna produkować progesteron, temperatura wzrasta o kilka kresek (36,9 do 37,2 st. C). Jednak każda infekcja, zmiana organizacji dnia czy zwykłe przemęczenie potrafią wpływać na temperaturę organizmu
A co potem z temperatura gdy np. dojdzie do zaplodnienia? Utrzymuje sie , spada czy wzrasta? Czyli cały czas jest taka sama, przed owulacja spada a po owulacji wzrasta ?
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:49   #879
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Podobno trzeba się kochać w dniach przed owulacją, wtedy szanse na dziewczynkę są większe ( chłopiec podobno w sam dzień owulacji ). Wyrażam opinie na ten temat nie mając żadnego doświadczenia, po prostu naczytałam się w internecie...
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:52   #880
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kawusia_ Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby spłodzic dziewczynkę?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------



no wiem kurcze, ale chciałbym już wiedziec, a zrobienie testu nie zaszkodzi w pierwszej ciąży za 1 razem nam sie udało :d
na pewno ci się uda jak przy pierwszej tak od razu szybciutko poszło to są duże szanse że teraz też tak pójdzie powodzonka

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
A co potem z temperatura gdy np. dojdzie do zaplodnienia? Utrzymuje sie , spada czy wzrasta? Czyli cały czas jest taka sama, przed owulacja spada a po owulacji wzrasta ?
jak dojdzie do zapłodnienia to temperatura utrzymuje sie nie spada tylko jest właśnie podwyższona potrzebne jest to do prawidłowego rozwoju zarodka ( tak własnie podwyższona) więc pierw masz normalną potem spadnie ale może to być nawet nie zauważlane a potem skok do góry i jeśli jest zapłodniona komórka to pozostaje na tym poziomie wyższym , chyba dobrze wytłumaczyłam
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:53   #881
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
A co potem z temperatura gdy np. dojdzie do zaplodnienia? Utrzymuje sie , spada czy wzrasta? Czyli cały czas jest taka sama, przed owulacja spada a po owulacji wzrasta ?
Jeżeli temperatura pozostaje na wyższym poziomie ponad 16 dni można domyślać się, a po 20 dniach rozpoznać, że poczęło sie dzieckoi już zaczęło bić jego serce... to cytat z książki, a raczej poradnika Teresy Kramarek.
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 16:55   #882
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Jestem za zeby kism prowadzila liste
Mozecie mnie oficjalnie dopisac (Sandra 20 lat II cykl starań)
A mi jakos dziwnie sie porobilo w poprzednim miesiacu, zaczelismy starania 2 dni @ sie spozniala ale sie nie udalo
Co mnie dziwi to zawsze krwawienie mialam 5-6 dni a teraz mialam tylko 3 w czwartym tylko plamilam, no ale coz juz sie skonczyla wiec juz mozna sie szykowac na nastepne starania, TRZYMAM KCIUKI za wszystkie starajace i GRATULUJE zafasolkowanym
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:55   #883
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Podobno trzeba się kochać w dniach przed owulacją, wtedy szanse na dziewczynkę są większe ( chłopiec podobno w sam dzień owulacji ). Wyrażam opinie na ten temat nie mając żadnego doświadczenia, po prostu naczytałam się w internecie...
tak ponoć jest tez o tym czytałam ale to ciężko później ustalić czy doszło do tego zapłodnienia przed owulacją czy w tym konkretnym dniu dopiero można się dowiedzieć na usg jak już bedzie widać płeć
powiem wam że tak skrycie to marzy mi się dziewczynka ale oczywiście najważniejsze żeby w ogóle było dzidzi
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:57   #884
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
hej
poudzielam sie ciutke
dzis wzialm 1 tabletke clo, i czekam na efekty i na wizyte u gina, ciekawa jestem co to będzie
hej kochna
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się dopisać...do satarczek.Nasze staranka rozpoczęliśmy miesiąc temu, nieudolnie ( w 14 dniu cyklu przy moim cyklu 25dni). Ale teraz bierzemy się już w garść, bo bardzo chcemy bejbika. Ja mam 30 lat , a mój TŻ 33. Katarinka 30lat, II cykl starań...
Cytat:
Napisane przez kawusia_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki, chciałabym dołączyć do was- starających się o dzidzie. Ja już jednego wspaniałego łobuziaka mam, a teraz planujemy drugie, i wczoraj była pierwsza próba- wyliczyłam dni płodne i czekam tydzień żeby zrobić teścik.

witajcie i oczywiscie mocne kciukasy zeby sie wam udało jak najszybciej

co do testu to ja bym nie robiła,, ja zrobiłam około 3-4 dni przed psodziewaną @ i pokazał 1 kreche a sie okazało ze jednak w ciąży jestem , jak @ ni eprzyłaziła prawie 5 dni po spodziewanym terminem powtórzyłam i ujrzałam dwie krechy
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:00   #885
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

dokładnie lepiej zrobić pare dni później a mieć większą pewność
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:01   #886
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
jak dojdzie do zapłodnienia to temperatura utrzymuje sie nie spada tylko jest właśnie podwyższona potrzebne jest to do prawidłowego rozwoju zarodka ( tak własnie podwyższona) więc pierw masz normalną potem spadnie ale może to być nawet nie zauważlane a potem skok do góry i jeśli jest zapłodniona komórka to pozostaje na tym poziomie wyższym , chyba dobrze wytłumaczyłam
Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Jeżeli temperatura pozostaje na wyższym poziomie ponad 16 dni można domyślać się, a po 20 dniach rozpoznać, że poczęło sie dzieckoi już zaczęło bić jego serce... to cytat z książki, a raczej poradnika Teresy Kramarek.
Juz wszystko rozumiem, dzieki za wyjasnienie
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:55   #887
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witamy nowe staraczki Ale drukujecie dziewczynki,normalnie mój TŻ się już wkurza,że za dużo z wami
Co do planowania płci to ja bym strasznie chciała syna ale to jest strasznie trudne"do zrobienia" niż gdyby się chciało dziweczynkęMyślę,że spróbuje zrobić monitoring paskowy owulacji,bo jak się chce mieć chłopca to trzeba"celować"w dzień uwolnienia jajeczka.Zasada jest prosta:plemniki męskie są szybkie ale słabe więc gdy dotrą na miejsce nie napotkając jajeczka poprostu umierają,gdy w tym samym czasie,powolutku(więc później)docierają plemniczki żeńskie,na które już czeka jajeczko
Jednym słowem metoda nie dla niecierpliwych Ja chyba jednak się pokuszę ale jak wyjdzie druga córka to nie będe się czepiać,bo w planach mam ogólnie jeszcze jedno,więc jak to się mówi: do trzech razy sztuka
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:03   #888
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

a w ogóle któraś po kochaniu sie leży z nózkami w górze?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:08   #889
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

No właśnie dla cierpliwych,bo tak teraz pomyślałam,że żeby"celować" w chłopaka to nie należy przytulać się przed ow.tylko czekać dokładnie na jej szczyt.Istnieje jednak ryzyko,że się spóźnimy jeśli nie monitorujemy danej ow,bo komórka jajowa jest gotowa do zapłodnienia tylko 24h. i trzeba czekać do następnej ow. Ja chyba jednak będe tak przejęta zielonym światłem jaki sobie dam,że chyba oleje ten system Ach! jeszcze jeden m-c.......jak dobrze pójdzie 15 lat na to czekam
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 18:08   #890
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

gospella trzymam kciuki za Ciebie baaardzo mocno

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się dopisać...do satarczek.Nasze staranka rozpoczęliśmy miesiąc temu, nieudolnie ( w 14 dniu cyklu przy moim cyklu 25dni). Ale teraz bierzemy się już w garść, bo bardzo chcemy bejbika. Ja mam 30 lat , a mój TŻ 33. Katarinka 30lat, II cykl starań...
Cytat:
Napisane przez kawusia_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki, chciałabym dołączyć do was- starających się o dzidzie. Ja już jednego wspaniałego łobuziaka mam, a teraz planujemy drugie, i wczoraj była pierwsza próba- wyliczyłam dni płodne i czekam tydzień żeby zrobić teścik.

Witajcież no i powodzenia.
kawusia dla mnie tydz po to też zdecydowanie za wcześnie ale zrobisz jak będziesz uważała

aa2 ja po tym co napisałaś będę leżała, może mi też pomoże
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:11   #891
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Ja leżeć nie będe no chyba,że nam nie będzie wychodzić i badanie TŻ wykaże,że jego żołnierzyki są słabe albo mało ruchliwe,to będzie trzeba im będzie pomóc
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:11   #892
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a w ogóle któraś po kochaniu sie leży z nózkami w górze?
Ja od jutra zaczynam nowy cykl starań to będę leżeć...
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:15   #893
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

nie wiem czy pomogło ale ja sobie czasem poleżałam tak zapobiegawczo, nie boli, nic nie kosztuje a może pomóc, no i nie ma co robić powątpiewających min bo wiele lekarzy to zaleca, plemniki wtedy mają szybszą wędrówkę,
a w ogóle to fajnie jest napisana książka o zachodzeniu w ciąże: "jak szybko i skutecznie zajść w ciąże " naprawdę warto poczytać jak będziecie mieć okazje
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:18   #894
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kawusia_ Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby spłodzic dziewczynkę?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------



no wiem kurcze, ale chciałbym już wiedziec, a zrobienie testu nie zaszkodzi w pierwszej ciąży za 1 razem nam sie udało :d
tylko sie rozczarujesz, bo to za wczesnie - stanowczo. Od momentu zaplodnienia jajeczka po ok 6-7 dniach zagniezdza sie ono dopiero w macicy i dopiero wtedy organizm zaczyna produkowac hormony ciazowe, ktore maja utrzymac ciaze. Po ok 16 dniach od zaplodnienia (choc nigdy nie mamy pewnosci kiedy dokladnie do zaplodnienia doszlo) mozna robic tescior i moze cos na nim wyjsc - najlepiej robic badanie beta hcg (z krwi) w dniu terminu okresu, a najlepiej po Moj maz jak to facet prosty twierdzi ze test ciazowy jest miarodajny dopiero jak sie @ dwa tygodnie spoznia, tzn on dopiero wtedy by ten test zrobil. Tak jak Aa2 mowila, ona przed terminem @*zobaczyla jedna kreske a kilka dni po dopiero dwie.


W ''tych sprawach'' cierpliwosc to swietosc


a ja jutro dzwonie do nowej przychodni i umawiam sie do ginka - w koncu. Poprosze o ogolne badania ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:20   #895
kociaczek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
GG do kociaczek21 Send a message via Skype™ to kociaczek21
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć Kobietki!

Czytam Was od jakiegoś czasu i również postanowiłam się do Was dołączyć. Ja ze swoim TŻ. staramy się od 3 miesięcy. Ale teraz jak nigdy wcześniej mam przeczucia, że mogę być w ciąży (minęły trzy tyg. od domniemanego zapłodnienia). od kilku dni jem jak najęta, ciągle siusiam i mam dziwne bóle w podbrzuszu, takie ciągnące się. okres co prawda powinnam dostać teraz na dniach (mam nieregularny, trwa długo) ale nie mogłam się powstrzymać i wczoraj zrobiłam test- wyszedł negatywny, no cóż ... Ale potem doczytałam w ulotce, że on jest do in vitro więc może kupie inny test ? Tak sobie myśle, że przeczekam ten tydzień jak okres nie nadejdzie to zrobię kolejny teścik, ale już inny. Bardzo bym chciała mieć dzidziusia, jeszcze jak teraz mam takie meega przeczucie to już w ogóle

Edytowane przez kociaczek21
Czas edycji: 2011-02-20 o 18:22
kociaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:22   #896
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
nie wiem czy pomogło ale ja sobie czasem poleżałam tak zapobiegawczo, nie boli, nic nie kosztuje a może pomóc, no i nie ma co robić powątpiewających min bo wiele lekarzy to zaleca, plemniki wtedy mają szybszą wędrówkę,
a w ogóle to fajnie jest napisana książka o zachodzeniu w ciąże: "jak szybko i skutecznie zajść w ciąże " naprawdę warto poczytać jak będziecie mieć okazje
tez slyszalam ze to pomaga


jak jeszcze bralam tabsy to czesto tak lezalam
(nie chcialo mi sie zbyt szybko leciec do lazienki, a tak bylo powiedzmy ''higieniczniej'' )
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:24   #897
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kociaczek21 Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki!

Czytam Was od jakiegoś czasu i również postanowiłam się do Was dołączyć. Ja ze swoim TŻ. staramy się od 3 miesięcy. Ale teraz jak nigdy wcześniej mam przeczucia, że mogę być w ciąży (minęły trzy tyg. od domniemanego zapłodnienia). od kilku dni jem jak najęta, ciągle siusiam i mam dziwne bóle w podbrzuszu, takie ciągnące się. okres co prawda powinnam dostać teraz na dniach (mam nieregularny, trwa długo) ale nie mogłam się powstrzymać i wczoraj zrobiłam test- wyszedł negatywny, no cóż ... Ale potem doczytałam w ulotce, że on jest do in vitro więc może kupie inny test ? Tak sobie myśle, że przeczekam ten tydzień jak okres nie nadejdzie to zrobię kolejny teścik, ale już inny. Bardzo bym chciała mieć dzidziusia, jeszcze jak teraz mam takie meega przeczucie to już w ogóle
Trzymam kciuki Ja za tydzień też będę się zastanawiała...
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:28   #898
kociaczek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
GG do kociaczek21 Send a message via Skype™ to kociaczek21
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Ja za tydzień też będę się zastanawiała...
dzięki! co dzień się modle, żeby w końcu zobaczyć te dwie kreseczki. Co prawda razem z ukochanym może nie mamy jeszcze tak dużego stażu w staraniach o dzieciątko aczkolwiek marzymy o nim od dawna (szczególnie ja). Boje się tylko, że jak okaże się, że nie jestem w ciąży to w końcu po kilku takich próbach będę u kresu sił i się poddam a tego nie chce.

wiecie co? czasem jak sobie myślę, że kobiety, które sypią się na prawo i lewo, ćpają, piją, palą i nie dbają o siebie, bez problemu zachodzą w ciąże i rodzą dzieci. a my, kobiety, które pragniemy tych małych istotek bardzo często musimy dlugo na nie czekać. To przykre
kociaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:33   #899
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a w ogóle któraś po kochaniu sie leży z nózkami w górze?
ja zawsze leżałam z nogami do góry tż się ze mnie śmiał
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:35   #900
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kociaczek21 Pokaż wiadomość
dzięki! co dzień się modle, żeby w końcu zobaczyć te dwie kreseczki. Co prawda razem z ukochanym może nie mamy jeszcze tak dużego stażu w staraniach o dzieciątko aczkolwiek marzymy o nim od dawna (szczególnie ja). Boje się tylko, że jak okaże się, że nie jestem w ciąży to w końcu po kilku takich próbach będę u kresu sił i się poddam a tego nie chce.

wiecie co? czasem jak sobie myślę, że kobiety, które sypią się na prawo i lewo, ćpają, piją, palą i nie dbają o siebie, bez problemu zachodzą w ciąże i rodzą dzieci. a my, kobiety, które pragniemy tych małych istotek bardzo często musimy dlugo na nie czekać. To przykre
Zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Niestety tak to jest wszystko poukładane...Ja zawsze myślałam, że jak będę chciała mieć dziecko to chop siup i będzie... a to wcale nie takie proste...
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.