Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 10:48   #871
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Carola bardzo ładny klasyczny u mnie odwrotnie, myślałam o żółtym złocie ale Tż kierował się tym że biżuterię mam tylko srebrną i kupił z białego, które też mi się podoba ale obrączki będziemy mieć z łączonego
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:49   #872
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

mm11111111 widziałam na blogu wpis o herbatach. Ja też jestem herbaciarą i chciałabym również dostać taki komplet od przedstawiciela na spróbowanie żeby potem wiedzieć jaką mieszankę kupić w sklepie. Gdzie mogę się zwrócić ? Możesz powiedzieć coś więcej o cenach?
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 11:04   #873
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Carola, ja również gratuluję!

Dziewczyny, znacie może przepisy (albo strony z przepisami) na smaczne herbaty?
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 12:17   #874
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie chcesz sprzedać?



Nad książką Anwen również się zastanawiam, tym bardziej, że włosy lecą mi tak, że masakra...
Myślę, że 25+wysyłka.
Cytat:
Napisane przez pulp fiction Pokaż wiadomość
carpaibex a możesz coś powiedzieć więcej o tym oleju? jak stosujesz i gdzie kupiłaś?
Kupiłam na allegro 15ml w opakowaniu z pipetką, można też znaleźć na Biochemii Urody, ale tam z kolei jest już duża pojemność - 50ml. Więcej o nim pisała Nissiax tutaj : http://nissiax83.blogspot.com/2014/0...ny-olej-w.html Ja się pod tym podpisuję, kupiłam bo zachęciło mnie to, że olej zawiera tokoferole i nie zachowuje się jak typowy olej - nie ma mowy o tłuszczu na buzi i zapychaniu porów. Olej ma konsystencję jak serum. Stosuję na noc i buzia rano wygląda super - wszelkie zmiany są złagodzone, nie święcę się cała od sebum (jak to zwykle było) i skóra jest rozświetlona i mięciutka.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 12:20   #875
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Carpaibex, namówiłaś mnie
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 12:36   #876
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Myślę, że 25+wysyłka.

Kupiłam na allegro 15ml w opakowaniu z pipetką, można też znaleźć na Biochemii Urody, ale tam z kolei jest już duża pojemność - 50ml. Więcej o nim pisała Nissiax tutaj : http://nissiax83.blogspot.com/2014/0...ny-olej-w.html Ja się pod tym podpisuję, kupiłam bo zachęciło mnie to, że olej zawiera tokoferole i nie zachowuje się jak typowy olej - nie ma mowy o tłuszczu na buzi i zapychaniu porów. Olej ma konsystencję jak serum. Stosuję na noc i buzia rano wygląda super - wszelkie zmiany są złagodzone, nie święcę się cała od sebum (jak to zwykle było) i skóra jest rozświetlona i mięciutka.
czytałam recenzje nissiax o tym oleju i mam na niego ochotę od dawna
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 13:54   #877
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Carpaibex, namówiłaś mnie
Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
czytałam recenzje nissiax o tym oleju i mam na niego ochotę od dawna
Polecam, warto chociaż spróbować!
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 14:01   #878
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Polecam, warto chociaż spróbować!
Poszukam gdzieś, gdzie będzie darmowa dostawa we wtorek.
Tak się spłukałam na książki, że cienko przędę, no ale coś wysupłam na to
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 14:24   #879
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Myślę, że 25+wysyłka.

Kupiłam na allegro 15ml w opakowaniu z pipetką, można też znaleźć na Biochemii Urody, ale tam z kolei jest już duża pojemność - 50ml. Więcej o nim pisała Nissiax tutaj : http://nissiax83.blogspot.com/2014/0...ny-olej-w.html Ja się pod tym podpisuję, kupiłam bo zachęciło mnie to, że olej zawiera tokoferole i nie zachowuje się jak typowy olej - nie ma mowy o tłuszczu na buzi i zapychaniu porów. Olej ma konsystencję jak serum. Stosuję na noc i buzia rano wygląda super - wszelkie zmiany są złagodzone, nie święcę się cała od sebum (jak to zwykle było) i skóra jest rozświetlona i mięciutka.
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Carpaibex, namówiłaś mnie
Też czuję się namówiona
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Poszukam gdzieś, gdzie będzie darmowa dostawa we wtorek.
Tak się spłukałam na książki, że cienko przędę, no ale coś wysupłam na to
Ja nie wchodzę na wizaż, mam gdzieś, przez was jestem bankrutem

Piękne pierścionki pokazujecie dziewczyny

Ja mam zupełnie inny, ale taki mi się właśnie marzył, o taki http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,ko...aco,12638#info
mam bardzo drobne dłonie, więc pierścionki z pojedynczym kamieniem wyglądały nie najlepiej. I do tego taką obrączkę http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,2,137 noszę na jednym palcu.
Katia bardzo Ci współczuję, zapłakałabym się gdyby mi zginął pierścionek Jeden z moich znajomych zgubił w podróży poślubnej, utopił w Morzu Czarnym

Dziewczyny co kupujecie Tżetom na prezenty świateczne?
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 14:29   #880
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Też czuję się namówiona

Ja nie wchodzę na wizaż, mam gdzieś, przez was jestem bankrutem

Piękne pierścionki pokazujecie dziewczyny

Ja mam zupełnie inny, ale taki mi się właśnie marzył, o taki http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,ko...aco,12638#info
mam bardzo drobne dłonie, więc pierścionki z pojedynczym kamieniem wyglądały nie najlepiej. I do tego taką obrączkę http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,2,137 noszę na jednym palcu.
Katia bardzo Ci współczuję, zapłakałabym się gdyby mi zginął pierścionek Jeden z moich znajomych zgubił w podróży poślubnej, utopił w Morzu Czarnym

Dziewczyny co kupujecie Tżetom na prezenty świateczne?
Ja też mam bardzo drobne dłonie i właśnie mi się wydawało, że taki z małym pojedynczym kamieniem na takich wygląda najlepiej.

Ja kupiłam książkę i dokupię jeszcze zestaw do yerba mate, bo zaniósł swój do pracy i w domu parzy prymitywnym sposobem
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 14:31   #881
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie Tżetom na prezenty świateczne?
książkę i ciuch
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 14:37   #882
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo drobne dłonie i właśnie mi się wydawało, że taki z małym pojedynczym kamieniem na takich wygląda najlepiej.

Ja kupiłam książkę i dokupię jeszcze zestaw do yerba mate, bo zaniósł swój do pracy i w domu parzy prymitywnym sposobem
U mnie jakoś na odwrót na pewno znaczenie ma długość palców, szerokość stawów itp. Dla mnie też taki gładki jest o wiele bardziej komfortowy - nie zahacza ubrań, nie drapie. No ale każdemu wg potrzeb
Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
książkę i ciuch
dziękuję
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:50   #883
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
czytałam recenzje nissiax o tym oleju i mam na niego ochotę od dawna
widziałam, że Alina Rose też zrobiła niedawno filmik, ale jeszcze nie ogladałam
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:29   #884
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Carola bardzo ładny klasyczny u mnie odwrotnie, myślałam o żółtym złocie ale Tż kierował się tym że biżuterię mam tylko srebrną i kupił z białego, które też mi się podoba ale obrączki będziemy mieć z łączonego
dziękuję ja już też nawet zastanawiałam się nad łączonymi obrączkami, ale TŻ uparł się na żółte złoto

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Carola, ja również gratuluję!
dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość

Dziewczyny co kupujecie Tżetom na prezenty świateczne?
Ja kupiłam białą koszulę

Możecie polecić mi jakiś sklep stacjonarny lub internetowy z portfelami skórzanymi damskimi ? Chcę kupić mamie, ale nie wiem gdzie szukać. Patrzyłam na stronie wittchen, ale troszkę drogie są te, które mi się podobają. Chciałabym zmieścić się w 100zł, może być ciężko
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)

Edytowane przez caarolaaa
Czas edycji: 2014-11-30 o 17:31
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:37   #885
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Carola sprawdź na allegro firmę Nicole, dostałam od Tż rok temu na gwiazdkę portfel z tej firmy i cały czas wygląda jak nowy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:37   #886
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość

Dziewczyny co kupujecie Tżetom na prezenty świateczne?
Ja kupiłam swojemu szalik http://www.wolczanka.com.pl/szale/szal-lambert,id-68555 upatrzyłam go sobie jakiś czas temu, a niedawno trafiłam na promocyjną cenę 99zł, więc mogę dokupić coś jeszcze Szalik jest jedwabny, już do mnie przyszedł i kiedy tylko go pomacałam, szczerze pożałowałam, że nie wzięłam innego koloru dla siebie Może dotrwają do przecen
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 18:24   #887
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ja kupiłam skórzany pasek w Dieslu.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:08   #888
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Carola sprawdź na allegro firmę Nicole, dostałam od Tż rok temu na gwiazdkę portfel z tej firmy i cały czas wygląda jak nowy
też mam portfel z tej firmy i sobie chwalę, jakość wykonania w środku nie jest tak dobra jak wittchen, ale jeśli chodzi o przedział cenowy do 100zł i portfel ze skóry to myślę że ok, mój już mi służy jakieś 4 lata
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:11   #889
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Polecam, warto chociaż spróbować!
tym bardziej że ja lubię olejki i mam sporo ... kokosowy, shea, awokado, róża, argan i Clarinsa blue orchid
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 19:23   #890
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie już olej marula do twarzy (i włosów)? Bo jeżeli nie znacie to coś czuję, że musicie się poznać
Muszę sie skusić. Ostatnio mam problem z zapychaniem porów. Przywiązują dużą wagę do oczyszczania, a od jakiegoś czasu mam z tym problem.

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
mm11111111 widziałam na blogu wpis o herbatach. Ja też jestem herbaciarą i chciałabym również dostać taki komplet od przedstawiciela na spróbowanie żeby potem wiedzieć jaką mieszankę kupić w sklepie. Gdzie mogę się zwrócić ? Możesz powiedzieć coś więcej o cenach?
To że dostałam zestaw wyszło zupełnie z przypadku, poprzez instagram. Potem wymieniliśmy się z przedstawicielem mailami, nakreślił mi szczegóły odnośnie marki. Wywnioskował, że temat jest mi bliski, więc chyba dlatego wysłał mi próbki, nie chcąc nic w zamian Ja jednak na tyle polubiłam te produkty, że nie mogłam ich nie przedstawić na blogu. Szczerze polecam. Wychodzi ok. 50 zł za puszkę lub paczkę torebek (25 szt.). Stacjonarnie widziałam w puszkach za 49 zł. Wychodzi taniej niż Kusmi. Z wyższej póki także Mariage Freres. Polecam również Ronnefeld (zwłaszcza Morgentau), Althaus (zwłaszcza Matinee), Richmont (Czekolada i Chili). Twinings, Lipton, Dilmah są bardzo średnie :/

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Carola, ja również gratuluję!

Dziewczyny, znacie może przepisy (albo strony z przepisami) na smaczne herbaty?
Nigdy nie widziałam przepisów na herbaty czasem dodaję cytrynę i miód. Zwykle piję saute. Dobry jest także imbir, ale nie do każdego gatunku i smaku herbaty. Mam pyszną czarną Kusmi Kashmir Chai, muszę spróbować z mlekiem
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:38   #891
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Muszę sie skusić. Ostatnio mam problem z zapychaniem porów. Przywiązują dużą wagę do oczyszczania, a od jakiegoś czasu mam z tym problem.


To że dostałam zestaw wyszło zupełnie z przypadku, poprzez instagram. Potem wymieniliśmy się z przedstawicielem mailami, nakreślił mi szczegóły odnośnie marki. Wywnioskował, że temat jest mi bliski, więc chyba dlatego wysłał mi próbki, nie chcąc nic w zamian Ja jednak na tyle polubiłam te produkty, że nie mogłam ich nie przedstawić na blogu. Szczerze polecam. Wychodzi ok. 50 zł za puszkę lub paczkę torebek (25 szt.). Stacjonarnie widziałam w puszkach za 49 zł. Wychodzi taniej niż Kusmi. Z wyższej póki także Mariage Freres. Polecam również Ronnefeld (zwłaszcza Morgentau), Althaus (zwłaszcza Matinee), Richmont (Czekolada i Chili). Twinings, Lipton, Dilmah są bardzo średnie :/


Nigdy nie widziałam przepisów na herbaty czasem dodaję cytrynę i miód. Zwykle piję saute. Dobry jest także imbir, ale nie do każdego gatunku i smaku herbaty. Mam pyszną czarną Kusmi Kashmir Chai, muszę spróbować z mlekiem
Zestaw tych herbat mozna kupić na stronie producenta, jest 36 saszetek (18smakow).
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:03   #892
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Zestaw tych herbat mozna kupić na stronie producenta, jest 36 saszetek (18smakow).
Dokładnie. Szczerze polecam, bo smakują niesamowicie.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:12   #893
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie już olej marula do twarzy (i włosów)? Bo jeżeli nie znacie to coś czuję, że musicie się poznać
A znam! Zanabyłam jakiś czas temu skuszona egzotyczną nazwą (), aleee na skład też zerknęłam. I potwierdzam, baaardzo fajna sprawa. Co prawda na dzień nie używam,ale na noc - a i owszem. Skóra bardzo odżywiona i rozświetlona. Działą też antybakteryjnie,ale tutaj moim faworytem jest jednak tamanu.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:40   #894
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam swojemu szalik http://www.wolczanka.com.pl/szale/szal-lambert,id-68555 upatrzyłam go sobie jakiś czas temu, a niedawno trafiłam na promocyjną cenę 99zł, więc mogę dokupić coś jeszcze Szalik jest jedwabny, już do mnie przyszedł i kiedy tylko go pomacałam, szczerze pożałowałam, że nie wzięłam innego koloru dla siebie Może dotrwają do przecen
Dzięki Tobie obkupiłam tżeta w koszule, bo obniżyli cenę na 79,90 na bardzo wiele modeli
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:53   #895
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dzięki Tobie obkupiłam tżeta w koszule, bo obniżyli cenę na 79,90 na bardzo wiele modeli
o to super Ja mojemu niestety koszul nie kupuję, bo jest bardzo niewymiarowy chłopak i ciężko mu znaleźć
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 21:09   #896
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

znalazłam dziś w necie cos fajnego - cykl artykułów o planowaniu garderoby "Wardrobe Architect":
http://www.coletterie.com/wardrobe-architect
po angielsku of course
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 09:51   #897
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
może zajrzyjcie na blog mr Vintage Ostatnio jak byłam z teściem w Fashion House, to odkryliśmy Puere - polska marka z męska odzieżą (klasyczna moda męska) i tata TŻ kupił płaszcz z 80% wełny za ok. 350zł (jeszcze były jakieś dodatkowe zniżki w tamten weekend), więc warto się wybrać do outletów
Podskoczyliśmy do TK Maxx i tam kupiliśmy- mnie TŻ znalazł bardzo fajną kurtkę na teraz za 90zł, a jemu kupilismy porządną budrysówkę- 60% wełny w składzie, wygląda baardzo porządnie, elegancko ale na luzie. Akurat dla młodego faceta przecena z 2.000zł na 560zł

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie chcesz sprzedać?



Nad książką Anwen również się zastanawiam, tym bardziej, że włosy lecą mi tak, że masakra...
Mnie tez ostatnio włosy lecą na potęgę, ale książkę Anwen chcę kupić na święta mamie. Do tego kupiłam już jej zestaw z Farmony- odżywka, mgiełka i cośtam Radical.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
książkę i ciuch

Dołożyłam się do wyżej opisanej kurtki

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
dziękuję ja już też nawet zastanawiałam się nad łączonymi obrączkami, ale TŻ uparł się na żółte złoto


dziękuję bardzo


Ja kupiłam białą koszulę

Możecie polecić mi jakiś sklep stacjonarny lub internetowy z portfelami skórzanymi damskimi ? Chcę kupić mamie, ale nie wiem gdzie szukać. Patrzyłam na stronie wittchen, ale troszkę drogie są te, które mi się podobają. Chciałabym zmieścić się w 100zł, może być ciężko
Niedługo ma być akcja w Lidlu- rękawiczki i portfele (damskie i męskie) po 150zł. Skóra normalna, lakierowana i saffiano w przypadku portfeli, nie wiem jak rękawiczki
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:01   #898
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A znam! Zanabyłam jakiś czas temu skuszona egzotyczną nazwą (), aleee na skład też zerknęłam. I potwierdzam, baaardzo fajna sprawa. Co prawda na dzień nie używam,ale na noc - a i owszem. Skóra bardzo odżywiona i rozświetlona. Działą też antybakteryjnie,ale tutaj moim faworytem jest jednak tamanu.
a jakiej firmy nabyłaś?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:39   #899
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość

Niedługo ma być akcja w Lidlu- rękawiczki i portfele (damskie i męskie) po 150zł. Skóra normalna, lakierowana i saffiano w przypadku portfeli, nie wiem jak rękawiczki
o fajnie, bo właśnie TŻ też chciałam kupić portfel, chyba że do świąt zdąży sobie sam kupić
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 15:43   #900
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
znalazłam dziś w necie cos fajnego - cykl artykułów o planowaniu garderoby "Wardrobe Architect":
http://www.coletterie.com/wardrobe-architect
po angielsku of course
Świetny artykuł
Bardzo pomoże mi w grudniowym banie zakupowym
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.