Szynszyle:) - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 10:48   #871
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
a moj szylek ostatnio jest jakiś smutny weterynarz powiedział, zebym sprawiła mu kolegę, no i zaczynam poszukiwania
oj, ja jakiś czas temu też to przechodziałm Nie było kolorowo, ale jakoś to przeszliśmy. Życze powodzenia i cierpiwości, bo na pewno Ci się przyda

Cytat:
Napisane przez BASIAA83 Pokaż wiadomość
Załącznik 2135642 Taki jest słabiutki, normalnie n igdy się nie kładzie na boczku
o jej! jaki biedniusi

wiewioora1, zamieściła liste weterynaży, sama kiedyś z niej korzystałam i znalazłam człowieka który pomógł mojemu Frożkowi.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 10:26   #872
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Szynszyle:)

Basiu jak tam Twoje kuleczki? Jak się malutki czuje?
Lepiej??
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:16   #873
BASIAA83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Szynszyle:)

Witm , dziękuje Wam wszystkim za zainteresowanie. Dzis jestem spokojniejsza małemu się polepszyło. Uszka postawił i wróciła mu werwa i ciekawość. Jest jeszcze troche zmieniony , szybciej się męczy,ale widać poprawe. Tak się ucieszyłam jak go wypuściłam jak biegał i we wszystkie dziury sie wpychał z ciekawości .Nawet mu z radości na srodku pokoju piasek postawiłam żeby sie pokąpał. Mam nadzieje,zże niedługo juz całkiem mu się poprawi. Martwi mnie tylko Pusia ( ta większa) bo niby nie jwst osłabiona , pije i je, biega jak ją wypuszczę ale dalej "charczy" zastrzyki dostaje od piątku a poprawy nie ma dziś nawet bardziej mi się wydaje i cześciej. Tak jakby chrypkę miała ale żadneko wysięku z noska. Jak szybciej zaczyna oddychać to słychać te odglosy i na koniec jakby kichnięcie, coś ewidentnie przeszkadza jej w swobodnym oddychaniu. Jutro maja być wyniki z laboratorium tej próbki co jej z gardełka weterynarz pobrał. Zobaczymy no i w sobotę kontrola. Mam nadzieje,że się dowiemy co jej jest i bedziemy mogli skutecznie pomóc, bo juz mnie serduszko boli jak ją mam rano kłuć znowu.
Teraz leczę ją w Zabrzu ale mieszkam w Bytomiu. Jeśli znacie jakiegoś dobrego weterynarza z tych okolic, sprawdzonego to proszę o namiar wolałabym się jeszcze z kimś skonsultować.
Pozdrawiam i do usłyszenia
BASIAA83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:58   #874
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Szynszyle:)

Basiu współczuje Ci wiem, co czujesz.
doradzić Ci niestety nic nie potrafie, bo pierwsze co mi przyszlo na mysl to przeziebienie, ale jak widac po wizycie u weta to jednak nie to.
Koniecznie daj znać jak wyniki i biedne szylki
Trzymam kciuki
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:03   #875
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Szynszyle:)

Cieszę sie Basiu, że z maluszkiem lepiej
Mam nadzieję że Pusi też się polepszy.

Co do weterynarzy to niestety nie słyszałam o nikim z Bytomia, ale na liście wyżej, masz parę miejscowości które są niedaleko... Może do którejś miałabyś w miarę blisko.
Trzymam kciuki za Twoje zwierzaki, życzę im duuuużo zdrówka.
Pozdrawiam
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:28   #876
BASIAA83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Szynszyle:)

Przyszły wyniki z laboratorium, wykazaly bakterie i drożdżaki , szybciutko pojechałam po nowy antybotyk do weta, bo się okazało,że ten poprzedni nie zadziała na te bakterie. Zapas mam na 3 tyg zastrzyków dla obu szylków mam nadziej, że teraz im pomoże skutecznie. Bardzo się cieszę, że lekarz pobrał tą próbkę z gardełka, przynajmiej nie leczy ich w ciemno. Mam nadzieję, że jak tu znowu zaglądne to się pochwałe,że moje serduszka małe dwa zdrowe są jak rybki
BASIAA83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:30   #877
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Szynszyle:)

Ciesze sie teraz szylkom napewno się polepszy, bo znana jest przyczyna, daj znać jak się miewają
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 12:55   #878
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Szynszyle:)

Bardzo dobrze, że wiadomo już co im jest.
Teraz będzie już tylko lepiej
Daj koniecznie znać jak się miewają

Życzę im duuuuuuużo zdrówka
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:27   #879
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez BASIAA83 Pokaż wiadomość
Przyszły wyniki z laboratorium, wykazaly bakterie i drożdżaki , szybciutko pojechałam po nowy antybotyk do weta, bo się okazało,że ten poprzedni nie zadziała na te bakterie. Zapas mam na 3 tyg zastrzyków dla obu szylków mam nadziej, że teraz im pomoże skutecznie. Bardzo się cieszę, że lekarz pobrał tą próbkę z gardełka, przynajmiej nie leczy ich w ciemno. Mam nadzieję, że jak tu znowu zaglądne to się pochwałe,że moje serduszka małe dwa zdrowe są jak rybki
Trzymaj się Basiu dzielnie! Życze Twoim szylką dużo zdrówka
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:43   #880
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Szynszyle:)

Dziewczyny,znalazłam dziś szynszyla!Wracałam z zajęć a tu patrzę na kawałku drewna siedzi sporej wielkości szara kulka i drży.Bardzo liniał,miał całkiem spory łysy placek na grzbiecie.Dałam mu kawałek chleba,rzucił się z apetytem.
Dużo nie myśląc zapakowałam go do płuciennej torby,gdzie akurat miałam fartuch więc było mu miękko,wogóle się nie wyrywał,nie drapał grzecnie dał się wziąć na ręce.Zawiozłam go do weta koło mojego domu,gdzie pani weterynarz stwierdziła,że to chłopiec i że łysina może być spowodowana stresem.Na szczeście,okazało się że jej koleżanka może go przygarnąć.Ja niestety raczej nie mogłabym mu zapewnić spokojnego domu-przy moich kotach podejżewa,że bardzo by się stresował.Chcociaż nie ukrywam,że troszkę mi szkoda-był prześliczny i duży,dorodny.
Mam nadzieję,że to jakiś uciekinier bo na samą myśl,że ktoś mógłby takie kochane stworzonko poprostu wyrzucić z domu serce mi się kraje.Ludzie bywają okrutni a on biedaczek tak sam tam siedział
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2009-03-30 o 11:45
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:26   #881
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Szynszyle:)

ojej...
ale co za szczęście że dał sie tak po prostu wziąc na ręce.
Super, że go uratowałaś!!!
Biedaczek... dobrze, że teraz będzie miał domek i spokój.
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 21:54   #882
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
ojej...
ale co za szczęście że dał sie tak po prostu wziąc na ręce.
Super, że go uratowałaś!!!
Biedaczek... dobrze, że teraz będzie miał domek i spokój.
No własnie ja się spodziewałam,że on będzie gryzł i drapał ze strachu,naciagnęłam na wszelki wypadek rękawy bluzy i kurtki na dłonie a on bez protestów dał się zapakować do torby.W ogóle nie piszczał,dopiero u weta po przełożeniu do plastikowego transportera w oczekiwaniu na transport do nowego domu kilka razy tak zabawnie kwiknął
Mam nadzieję,że czuje się dobrze w nowym miejscu i już nikt go nigdy nie skrzywdzi.Strasznie mi szkoda,że ja go nie zabrałam bo zakochałam się w tym puchatym zwierzątku od pierwszego wejżenia
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2009-03-30 o 22:03
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:44   #883
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziewczyny,znalazłam dziś szynszyla!Wracałam z zajęć a tu patrzę na kawałku drewna siedzi sporej wielkości szara kulka i drży.Bardzo liniał,miał całkiem spory łysy placek na grzbiecie.Dałam mu kawałek chleba,rzucił się z apetytem.
Dużo nie myśląc zapakowałam go do płuciennej torby,gdzie akurat miałam fartuch więc było mu miękko,wogóle się nie wyrywał,nie drapał grzecnie dał się wziąć na ręce.Zawiozłam go do weta koło mojego domu,gdzie pani weterynarz stwierdziła,że to chłopiec i że łysina może być spowodowana stresem.Na szczeście,okazało się że jej koleżanka może go przygarnąć.Ja niestety raczej nie mogłabym mu zapewnić spokojnego domu-przy moich kotach podejżewa,że bardzo by się stresował.Chcociaż nie ukrywam,że troszkę mi szkoda-był prześliczny i duży,dorodny.
Mam nadzieję,że to jakiś uciekinier bo na samą myśl,że ktoś mógłby takie kochane stworzonko poprostu wyrzucić z domu serce mi się kraje.Ludzie bywają okrutni a on biedaczek tak sam tam siedział
o kurcze. Dobrze, że ta sierota przezyła pobyt na wolności.
burn-it-up, dobrze, że go znalazłaś i okazałaś serce
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 09:06   #884
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
o kurcze. Dobrze, że ta sierota przezyła pobyt na wolności.
burn-it-up, dobrze, że go znalazłaś i okazałaś serce
Bardzo się cieszę,że znalzłam go ja a nie ktoś kto by go tam zostawił.Mam nadzieję,że już się przyzwyczaił trochę do nowego domu-ma tam 4 szynszylich towarzyszy i na pewno doświadczoną właścicielkę.
Kiedyś,w innych warunkach,w innym domu też sprawię sobie szynszyla
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:24   #885
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Szynszyle:)

na pewn! te zwierzaki maja patent na expresową kradzierz serc
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 10:32   #886
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziewczyny,znalazłam dziś szynszyla!Wracałam z zajęć a tu patrzę na kawałku drewna siedzi sporej wielkości szara kulka i drży.Bardzo liniał,miał całkiem spory łysy placek na grzbiecie.Dałam mu kawałek chleba,rzucił się z apetytem.
Dużo nie myśląc zapakowałam go do płuciennej torby,gdzie akurat miałam fartuch więc było mu miękko,wogóle się nie wyrywał,nie drapał grzecnie dał się wziąć na ręce.Zawiozłam go do weta koło mojego domu,gdzie pani weterynarz stwierdziła,że to chłopiec i że łysina może być spowodowana stresem.Na szczeście,okazało się że jej koleżanka może go przygarnąć.Ja niestety raczej nie mogłabym mu zapewnić spokojnego domu-przy moich kotach podejżewa,że bardzo by się stresował.Chcociaż nie ukrywam,że troszkę mi szkoda-był prześliczny i duży,dorodny.
Mam nadzieję,że to jakiś uciekinier bo na samą myśl,że ktoś mógłby takie kochane stworzonko poprostu wyrzucić z domu serce mi się kraje.Ludzie bywają okrutni a on biedaczek tak sam tam siedział
Moja szylka kiedys rowniez mi ucielkla i po dlugich poszukiwaniach, morzu lez, histerii i czarnej rozpaczy udalo mi sie ja odnalezc Moj TZ chcial juz drukowac "listy goncze" ale na szczescie nie bylo takiej potrzeby Chyba juz wczesniej opisywalam te sytuacje w tym watku Moja szylka baaardzo lubi wycieczki i jak tylko zobyczy otwarte okno natychmiast jest juz na parapecie po jego zewnetrznej stronie Musielismy zamatowac siatke by nie nie wychodila na zewnatrz. Kilka ryzy przylapalam ja za oknem, gdy mieszkalismy na VII pietrze - myslalam, ze padne na zawal Sytuacja miala jednak miejce w mieszkaniu na III pietrze. Skubana wyszla przez okno na balkon gdzie prawdopodobnie probowala wskoczyc na te czesc balkonu, gdzie zwykle jest barierka ( u nas jest to murowane ) i przeskoczyla przez nia... Na szczescie bylo lato, wiec nie zmarla i wyladowala w mieciutkiej trawce Balam sie jedynie o to, ze uciekla w poplochu lub dopadl ja jakis kocur, gdyz niedaleko znajduja sie smietniki i grasuje ich tam mnustwo Dzieki Bogu odnalazlam ja po kilku godzinach i jest wciaz z nami
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:59   #887
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Szynszyle:)

Witam dziewczynyOd dzis dołącze do grona posiadaczek tych cudasnych zwierzaczków.Po południu jedziemy je odebrac od poprzedniej włascicielki i mam nadziej,ze w razie jakich kolwiek pytan pomozecie miPo stracie chomika który byl z nami ponad dwa lata,zdecydowalismy z mezem,ze w naszym domowym zoo zagoszcza teraz szynszyle.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:20   #888
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynyOd dzis dołącze do grona posiadaczek tych cudasnych zwierzaczków.Po południu jedziemy je odebrac od poprzedniej włascicielki i mam nadziej,ze w razie jakich kolwiek pytan pomozecie miPo stracie chomika który byl z nami ponad dwa lata,zdecydowalismy z mezem,ze w naszym domowym zoo zagoszcza teraz szynszyle.
U mnie syt. wygladala identycznie: stracilam chomiczka, do ktorego bylam bardzo przywiazana a ze jestem "zwierzakolubna" i cale zycie dzielilam dom z innymi stoworzeniami, postanowilismy kupic kolejnego futrzaka Nie bylismy zdecydowani jakiego, ale po wejsciu do zoologicznego wszystko bylo juz jasne Oczywista i bezdyskusyjna kwestia byl fakt, ze jakies zwierzatko musi z nami zamieszkac
Gwarantuje, ze przy tych malych lobuzach na pewno nie bedziesz sie nudzila a Twoje serce skradna zanim sie obejrzysz
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:39   #889
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość
U mnie syt. wygladala identycznie: stracilam chomiczka, do ktorego bylam bardzo przywiazana a ze jestem "zwierzakolubna" i cale zycie dzielilam dom z innymi stoworzeniami, postanowilismy kupic kolejnego futrzaka Nie bylismy zdecydowani jakiego, ale po wejsciu do zoologicznego wszystko bylo juz jasne Oczywista i bezdyskusyjna kwestia byl fakt, ze jakies zwierzatko musi z nami zamieszkac
Gwarantuje, ze przy tych malych lobuzach na pewno nie bedziesz sie nudzila a Twoje serce skradna zanim sie obejrzysz

One juz serce skradły mojemu mezowi,chociaz jeszcze u nas ich nie maPani z naszych okolic wystawiła swoje szynszyle na allegro i tak nas ich zdjecia rozbawiły,ze juz sa nasze

Równiez jestesmy "zwierzakolubni" bo mamy jeszcze 5 psów,papugi 2 i rybki.Tera beda dwie kulki,na które juz nawet w domu czeka własny pokoik do biegania a tata z moim mezem robia olbrzymia klatke,bo ta z która sprzedaje je włascicielka jest niby duza ale wedlug mnie potrzebna im wiekszaDzieciaki nasze tez juz doczekac sie nie moga
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 10:13   #890
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Szynszyle:)

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość
Moja szylka kiedys rowniez mi ucielkla i po dlugich poszukiwaniach, morzu lez, histerii i czarnej rozpaczy udalo mi sie ja odnalezc Moj TZ chcial juz drukowac "listy goncze" ale na szczescie nie bylo takiej potrzeby Chyba juz wczesniej opisywalam te sytuacje w tym watku Moja szylka baaardzo lubi wycieczki i jak tylko zobyczy otwarte okno natychmiast jest juz na parapecie po jego zewnetrznej stronie Musielismy zamatowac siatke by nie nie wychodila na zewnatrz. Kilka ryzy przylapalam ja za oknem, gdy mieszkalismy na VII pietrze - myslalam, ze padne na zawal Sytuacja miala jednak miejce w mieszkaniu na III pietrze. Skubana wyszla przez okno na balkon gdzie prawdopodobnie probowala wskoczyc na te czesc balkonu, gdzie zwykle jest barierka ( u nas jest to murowane ) i przeskoczyla przez nia... Na szczescie bylo lato, wiec nie zmarla i wyladowala w mieciutkiej trawce Balam sie jedynie o to, ze uciekla w poplochu lub dopadl ja jakis kocur, gdyz niedaleko znajduja sie smietniki i grasuje ich tam mnustwo Dzieki Bogu odnalazlam ja po kilku godzinach i jest wciaz z nami
Mam nadzieję,że nik za tym szylkiem nie płacze,no ale trudno-zostawić go na pastwę zimna i stresu nie mogłam.W najblizszym czasie idę do weterynarza z kotami to zapytam się co tam słychać u mojego podopiecznego
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:35   #891
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Szynszyle:)

nasze potworki małe sa juz z namiznaczy nie takie małe bo sa dosc pokaznej wielkosci.Narazie trwa zapoznawanie sie z otoczeniem i "wachanie" wszystkich po koleiDały sie moim dziecio pogłaskac.włascicielka poprzednia powiedziała,żebysmy je rodzynka przekupiły i zjadly z reki a teraz smacznie spia.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 22:30   #892
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Szynszyle:)

Kochani! Szukam kogoś kto kocha zwierzęta i przygarnie moje dwie kuleczki. Nie mam już warunków /małe dziecko i kawalerka/ i bardzo chciałabym znaleźć dla nich przytulny dobry nowy dom. Jestem ze śląska (k. Tychów) Wśród znajomych nikogo nie znalazłam może któraś z Was chciałaby?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 15:51   #893
eliza 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szynszyle:)

Cześć. Ja mam taką propozycję, by napisać jakie kolorki, płeć, wiek, wiele osób o to pyta.
Ja mogłabym przyjąć je do swojego stadka (mam w tej chwili trzy w ogromnej wolierze). Tylko jestem z Krakowa.
eliza 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:43   #894
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Szynszyle:)

Myślę, że płeć czy kolor jest bez znaczenia jeżeli ktoś chce sie zaopiekować bezinteresownie. No ale jeżeli ktoś chce wiedzieć to są to szynszylki szare, parka kilkuletnia.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:45   #895
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: Szynszyle:)

Kochane Wizażanki!!!!

Ja niestety również muszę oddać moją kulkę cudną..
Szukam dla Niego kogoś o dobrym serduchu. Mieszkam aktualnie w Słupsku..
Szylek - standardowy, ma 6 miesięcy, jest cudny i wiem , że skradnie nie jedno serce Moje mu się udało.. ale niestety nie mogę go zatrzymać..

Oczywiście dużą klatkę,jak i pokarm na najbliższy czas gwarantuję.
Odbiór tylko osobisty!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priva.
__________________
koty nie lubią ludzkich opowieści..
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:11   #896
SwaltOrm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to SwaltOrm
Talking Szynszyle - słodkie puchowe kuleczki

Szynszylki to słodkie puchowe kuleczki, z mnóstwem energii. Ma któraś z was takie zwierzątko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000194.jpg (157,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000203.jpg (161,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000259.jpg (156,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000276.jpg (158,6 KB, 15 załadowań)
__________________
http://www.zieloneimperium.pl - zobacz i zagraj
SwaltOrm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:46   #897
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Szynszyle - słodkie puchowe kuleczki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=95914

po co zakładasz nowy temat?
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:38   #898
punia10
Raczkowanie
 
Avatar punia10
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 112
Dot.: Szynszyle - słodkie puchowe kuleczki

trudno że był już taki temat,Ja będę miała szynszyle w sierpniui już niemogę się doczekać
punia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:54   #899
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Szynszyle - słodkie puchowe kuleczki

Cytat:
Napisane przez punia10 Pokaż wiadomość
trudno że był już taki temat,Ja będę miała szynszyle w sierpniui już niemogę się doczekać
Jak każdy będzie wychodził z takiego założenia, to będzie śmietnik a nie forum. Co za problem podpiąć się pod istniejący już temat. Problem w tym, że pewnie nie chce się szukać stronę, czy dwie wstecz. Czy jak komuś wyskoczy pryszcz, złamie się tips, albo dostanie okres, to też powinien zakładać osobny wątek? ;/
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:12   #900
SwaltOrm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to SwaltOrm
Dot.: Szynszyle - słodkie puchowe kuleczki

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość

bo szukajka mi go jakoś nie znalazła..
__________________
http://www.zieloneimperium.pl - zobacz i zagraj
SwaltOrm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-17 21:05:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.