Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-14, 10:31   #901
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

oj jonshon uczula i to sporo dzieci po sporej liczbie koleżanek wiem ze przerzuciły się na zwykłą bambino i produkty z serii bella ...
my imoina tez mamy wstępnie wybrane chodzimy na wieczorne spacery z psem i rytualnie wymieniamy spostrzeżenia imienne z mężem
minisia Hania ślicznie
Cytat:
a mi już piąty!!!!
ale ten czas leci!!
ja jakos o zakupach nie mam czasu i siły mysleć moze jak sie lepiej poczuję to mnie szał ogarnie :0 ale też mam najwcześniejszą z Was ciąże ....
gorąco Was pozdrawiam
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 10:46   #902
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Patrilla-poprawiam... ja jestem tydzień po Tobie A co do samopoczucia to dzisiaj rano miałam pierwsze konkretniejsze mdłości. Bałąm się, że w kościele odwale jakiś numer, bo w pierwszej ciąży wychodziłam w połowie mszy
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 11:40   #903
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Blondie z tym kościołem to możesz sobie trochę odpuścić. Mi ksiądz powiedział, że w takim wypadku lepiej zostać w domu i tam się pomodlić.
Widzę, że u Was przygotowania idą pełną parą, ja jeszcze daję sobie na wstrzymanie, bo tak serio to nie mam czasu, a jak mam to trochę domem muszę się zająć i wolę poleżeć.
Wczoraj pierwszy raz założyłam spodnie ciążowe, trochę dziwnie się w nich czuję (ten golf jeszcze zbyt długi jest). Rano to mam mały brzuszek, ale wieczorem to robi się całkiem pokaźny.
Bardzo chciałabym przyspieszyć te 5 msc, które mi zostały, już się nie boję, że sobie nie poradzę. Kocham mojego Bajbusa i uwielbiam jak się kręci i przewraca.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:01   #904
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Musiałam wyjść z kościoła, bo zrobiło mi się słabo. Jeszcze chwila i bym zemdlała.
Ale w sumie nie przypisuję tego tylko i wyłącznie ciąży, bo już parę razy w życiu mi się to zdarzyło.

Co do płci dziecka, to chciałabym dziewczynkę Mąż mówi o chłopcu Mama, babcia i ciocia "przepowiedziały" mi córkę
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 15:11   #905
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

blondie-b1 wybacz ale ne wiadomo czy sie załapiesz żartuję oczywiście
ja mam dni na przemian jeden koszmar jeden całkiem dobry - chociaż coś marzę że w koncu te dolegliwosci sie skończą ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:19   #906
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

A mi od rana dokuczad ból głowy, spać mi sie chce, chyba ta pogoda na mnie tak działa przygnbiająco. Nawet na WOŚP nie poszłam, musze wysłać kilka sms-ków, żeby wspomóc akcje Owsiaka.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:53   #907
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Myśmy z Łukaszem też wysłali smsy na WOŚP, bo dzisiaj nigdzie nie byłam i nie wsadziłam nic do puszki, a przecież to dla ratowania niemowlaczków. Cieszę się, że takie akcje istnieją.

A co do imion to już ustalone, że jak będzie dziewczynka to będzie to na pewno Małgosia, a co do chłopca to nie mamy pojecia. Łukasz upiera sie przy Kajetanie, ale ja chyba ucieknę z dzieckiem na drugi koniec świata żeby go tak nie nazwał.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 18:54   #908
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

mnie tez od 2 dni boli głowa i skacze cisnienie

a my chcemy Natalkę albo Adrianka
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 19:10   #909
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Co do imion to zrobiliśmy tak, ja wypisałam na kartce te które mi się podobają, a mąż wykreślił te, które jemu nie odpowiadają. No i została Malwina i Staś. Znając życie to pewnie jeszcze nam się zmieni jak poznamy płeć dziecka.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 21:25   #910
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Witam was ...
Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu i widze ze przygotowania uwas ida pelna para , macie juz wiekszosc poplanowana.

Niestety ja dzis o 10:20 stracilam to co bylo wemnie najpiekniejsze

Ps. postaram sie do was czasami zagladac ale narazie musze ...

Calusy
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 21:59   #911
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

O rany... Fredziunia jak starsznie mi przykro. Miałam nadzieję, że wszystko dobrze sie skończy, a jednak... życie pisze okrutne scenariusze. Znam kilka przypadków, gdy kobiety straciły ciazę, ale potem zachodziły w następna i wszystko konczyło sie dobrze. Teraz mają dzieciaki i kochają je najbardziej na świecie. Ty na pewno będzie miała tak samo. Odwagi i nadziei!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 08:34   #912
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

fredziunia zaglądaj zaglądaj moze znó Cię zaczaruje ... czego z całego serca Ci życze trzyma się wiem ze jest cieżko ... zawsze jak chcesz mozemy pogadac o głupotkach odwracających uwage ... jeszcze raz trzymaj sie ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 08:38   #913
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

fredziunia tak bardzo mi przykro, musisz byc silna jestem z toba myslami i sercem
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 08:50   #914
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Fredziunia wiem, że jest Ci ciężko, ale nie poddawaj się. Jestem z Tobą.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:48   #915
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Fredziunia trzymaj się i bądź dzielna
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:52   #916
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

A ja bardzo bym chciała chłopczyka - bedzie Kamilek, a jak dziewczynka - Kasia.
Fajnie z tą listą zakupów, że zrobiłyście. Wydrukuję sobie i będę skreślać co kupię. Na razie nic nie kupiłam, bo się boję, to moja 2 ciąża, więc...
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 10:04   #917
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Fredziunia trzymaj sie cieplutko, mam nadzieje, ze niedługo doczekasz sie swojego skarba i pamiętaj, ze zawsze bedziemy z Tobą.

ech i nie kupie nic do 6 miesiaca
PS tak mi sie przypomniało, ze nie widzialam w Twoim poscie zebys brała jakies tabletki na podtrzymanie ciązy ale teraz to juz za pozno

ja łykam Duphaston ale i tak mam stresa
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2007-01-15 o 10:34
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 11:03   #918
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Witam Was przyszłe Mamusie!
Muszę się przyznać, że śledzę ten wątek od dłuższego czasu tzn. odkąd pojawiły się u mnie dwie kreseczki. Nie chciałam jednak popadać w zbytnią euforię i chwalić się naokoło, ponieważ w poprzedniej ciąży tuż po ogłoszeniu wszystkim dobrej nowiny, z krwotokiem wylądowałam w szpitalu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dzisiaj mam 5-letnią Jagódkę.
Termin mam na 17.07.2007 ( 3x7=21, więc musi być dobrze!). Waga- 57 kg. W piątek miałam USG prenatalne i widziałam jak maluszek machał rączkami i ssał kciuk. Wszystko jest na razie OK, ale ponieważ tak jak w poprzedniej ciąży mam tendencję do skracania sie szyjki macicy ( i to bezobjawowo!!!) biorę na razie Duphaston i siedzę w domciu na zwolnieniu. Będę więc was tu częściej odwiedzać
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 11:14   #919
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

fredziunia, tak starsznie mi przykro, tak bardzo w Was wierzyłam.
Teraz wierzę, że wkrótce znów zafasolkujesz i zostaniesz wreszcie mamusią.
Pozdrawiam Cie serdecznie, trzymaj sie cieplutko.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 11:27   #920
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

fredzunia- bez słów... bo nie da się tego opisać słowami... jesteśmy z Tobą...


Partilla- Ty cwaniaro... masz rację się okaże...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 11:55   #921
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Izuniak Witaj a do którego tygodnia bedziesz łykac ten Duphaston bo ja na razie mam łykac do 12
wczesniej miałam luteine ale tego cholerstwa nie da sie zazywać normalnie
szkoda tylko, ze roznica w cenie miedzy duphastonem a luteina jest kolosalna
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 12:18   #922
magma_29
Raczkowanie
 
Avatar magma_29
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 140
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

witam was mamusie
izuniak witaj w naszym gronie ja miałam podobnie jak ty pierwszą poroniłam bo dostałam krwotoku druga na podtrzymaniu i również niewydolność szyjki macicy założony pesar idługie leżenie w szpitalu ale teraz po wszystkim mam
6 letnią nikolcie i teraz trzecia ciąża na dzień dzisiejszy 17tc i 4 dni
tak jak z córką i teraz biorę duphaston do 18 tygodnia ale mam nadzieję że będzie dobrze i nie będę musiała iść do szpitala
magma_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 12:20   #923
magma_29
Raczkowanie
 
Avatar magma_29
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 140
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

no właśnie kancia ceny lekarstw są kolosalne ja biorę duphaston teraz już 2 razy dziennie ale na początku brałam 3 to te dwadzieścia tabletek starczało na krótko
magma_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 12:27   #924
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Ana2, lea35 dziewczyny dzięki za rady

roxi1980: ja miałam dosyć podróżowania z wózkiem po W-wie, kiedy moja córka była malutka - nie mieliśmy auta i a proszenie o pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu z wózkiem z komunikacji miejskiej mnie wykańczało (wtedy w ogóle nie było niskopodłogowców) i właśnie dlatego wolałam podróżować z dzieckiem w nosidełku - samodzielnie i mając wolne ręce. wózek głęboki przydawał mi się tylko na plac zabaw. chodziło mi o to, że nie warto chyba inwestować dużo w osobny, głęboki wózek - dziecko szybko z niego wyrasta. potem, kiedy jest już cięższe porządna spacerówka robi się rzeczywiście niezbędna.

co do pościeli - nie kupujcie dzieciom poduszek - maluchy śpią na płasko (kręgosłup), no i oczywiście macie rację - akryl i polar są w 100% sztuczne. najlepsza rzeczywiście będzie bielizna bawełniana i takież ubranka. na szczęście nasze dzieci urodzą się kiedy będzie ciepło . na zimę pewnie trzeba będzie coś dokupić - może np. jakieś cieplejsze kołderki ze sztucznym wkładem - pierza i puchu nie polecam, bo często uczulają; z wełną też do końca nie wiadomo, chociaż uczula mniej niż różne piórka.

kropka241: niestety nie rodziłam z partnerem, bo kiedy byłam w ciąży z córką, nie było nas na to stać. teraz mam taki zamiar. w ogóle chcieliśmy rodzić w domu, ale przy bliźniakach raczej nie mamy na to szans rozumiem, że Ty masz taki zamiar albo się zastanawiasz?

dziewczyny, szukam komódki-przewijaka tzn. mebelka w którym zmieszczą mi się ciuchy dla 2 i na którym będę mogła położyć taką podkładkę do przewijania z ikei - może być z nadstawką albo bez. może widziałyście gdzieś coś takiego w normalnej cenie?
wiem ze przyszlemu tatusiowi bardzo na tym zalezy zwlaszcza ze jego dwaj bracia byli przy narodzinach kazdego z ich dzieciaczkow i bardzo mile to wspominaja..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 12:36   #925
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

nie wiem czemu ale mam takie wrazenie ze to bedzie coreczka.. tatus sie caly czas upiera ze to syn bo jego geny takie silne i ze w calej rodzienie to zawsze synowie a ja mysle ze to jednak bedzie Rozyczka.. jakos nie moge znalezc imienia dla chlopca ktore az tak by mi sie podobalo..
Shem jak ja cie rozumiem z tym Kajetanem.. Niby slodkie Kajtek ale..
Moze Stas?? Hmm.. ale tatus nie jest przekonany do Stasia..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 12:37   #926
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

duphaston biore raz dziennie..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 12:51   #927
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

FREDZIUNIA - mi także jest strasznie przykro. Pewnie żadne słowa teraz Cie nie pocieszą, tym bardziej od obcej dziewczyny, ale chcę Ci powiedzieć jedno: nie obwiniaj siebie w żaden sposób za to co sie stało, biologia czasem nami kieruje i nie mamy na to wpływu. Zobaczysz ze jakiś czas znowu będziesz mogła planowac wszystko, tak jak my... Trzymaj sie.
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:07   #928
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Ale mam zaległości, ciężko nadążyć za tym wątkiem

Lea35- hi hi duzo nas tu, bo są połączone aż 3 miesiące! Co do smaków, to też nie kreci mnie słodkie, tylko kwaśne (gł. cytrusy), nabiał, ryby.
Co do zakupów, to faktycznie, czas szybko zleci. Pewnie, ze warto juz robic listy zakupów, ze wzgledu finansowego chociazby, ale moze zeby nie wariowac? Wiadomo, jak jakas okazja sie trafi np. na wózek to brac Zreszta i tak babcie i tesciowe, zafunduja nam gro ciuszków, czasem zbędnych. Ja chyba swojej rodzince takze przekazę taką liste, zeby sie rzeczy nie dublowały. A, super ten link z gimbli, mi tez sie przyda!

ewa.nea - brzuszek różnie rośnie, zależy od ciąży, ja mam już mały problem z zapieciem spodni, a to dopiero 3 m-c. Chociaż przytyłam tylko 1 kk (bo juz nie chodze na siłownie ) Ponoc w 1 trymesttrze waga nie powinna sie zmieniac, zapotrzebowanie rośnie zaledwie o 300 kalorii.

Xantia, roxi1980 - ja tez sie zamartwiam czy moje 49 m2 i 2 pokoje wystarczą. Chodzi o to, ze uruchamiam własna firme w chałupce i naprawde bedzie ciasno, jak wjedzie łożeczko itp. Ale z 2 str. wiem co to znaczy mieszkac kątem u kogos, albo w kawalerce. Zaraz przestaje narzekac

kasia mw- Ja też nie wiem czemu czuję, ze to bedzie chłopak. Nie biore pod uwage zabobonów typu kształt brzucha, smaki, cera (np. ładna=chłopak,nieładna= dziewczynka). Bardzo bym chciała, ot co, a wtedy jako druga dziewczynka.
Hi, hi, Problem tylko w tym, że mąż chce czworo, a ja 2
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:14   #929
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

krpoka241- ja też chciałam nazwać córeczkę Róża, ewentualnie Rozanna. Ale po porodzie stanęło na Rozalia i strasznie się cieszymy. Pasuje do niej jak ulał...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:22   #930
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Tak właśnie mi sie przypomniało, a propos wózka - koleżanka, mama rocznego bąbla, mówi że najlepsze są te wózki 3-funkcyjne. Na stelaż od spacerówki można zamontowac gondole, albo nosidełko, wózek nie moze byc ciezki, a odpowiednio wysoki, zeby sie potem nie schylac za mocno.
Wskazała 1 plus-minus, pompowane koła - raz "złapała gume" i musial isc z 1 kólkiem do wulkanizacji, faceci mieli niezły ubaw, ale posklejali.

To chyba coś takiego...
http://www.e-maluchy.pl/product_info...oducts_id/1933
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.