Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 10:34   #901
bea-01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: **
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ja osobiście polecam kosmetyki Alfaparf- Nutri Seduction Rich Infusion- kupiłam 5 fiolek na 5 tygodniową kurację, i Ampułki Semi di lino-Essential Oil. Kupiłam w hurtowni Amstar, bo na allegro jest znacznie drożej. Efekt był zadowalający, włosy miękkie, błyszczące i tak gładkie że nie musiałam używać prostownicy. Aktualnie robię sobie sama odżywkę, u Thanatosa zakupiłam olej kokosowy, emulgator, keratynę, proteiny mleka i glicerynę. Dodaje jeszcze do tego wodę destylowaną i olejek rycynowy. Całość nakładam ok godzinę przed myciem głowy. Stosuję raz w tygodniu i jestem zadowolona z efektów.
__________________
Lubisz piękno? Obejrzyj "Journey of man" Cirque du Soleil!
bea-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 12:58   #902
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Bea, możesz napisać w jakich proporcjach mieszasz te składniki? I czy da radę bez emulgatora i gliceryny, a np zamiast wody odżywka?

Chcę zrobić zakupy w Thanatosie [keratyna, jedwab, ekstrakty], ale za nic na świecie nie wiem, jak potem je mieszać, w jakich stężeniach, na stronie nie ma receptariusza a i ja jestem w te klocki zieloniutka jak szczypior na wiosnę. Może podrzucisz parę przepisów, pleeeeaaaassseeeee....
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:09   #903
bea-01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: **
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Bea, możesz napisać w jakich proporcjach mieszasz te składniki? I czy da radę bez emulgatora i gliceryny, a np zamiast wody odżywka?

Chcę zrobić zakupy w Thanatosie [keratyna, jedwab, ekstrakty], ale za nic na świecie nie wiem, jak potem je mieszać, w jakich stężeniach, na stronie nie ma receptariusza a i ja jestem w te klocki zieloniutka jak szczypior na wiosnę. Może podrzucisz parę przepisów, pleeeeaaaassseeeee....

Niestety bez emulgatora sie nie da, bo oleje (rycynowy i kokosowy) nie polacza sie z reszta skladnikow. To szczegolowy przepis, głównie autorstwa Thanatosa, ja tylko troche zmodyfikowałam:

Faza A
-emulgator 2g
-olej kokosowy 15 g
-olej rycynowy- tutaj daje "na oko" nie za duzo bo podstawa ma byc olej kokosowy

Faza B
-woda destylowana 15 g

Faza C
-keratyna 1 g
-gliceryna 1 g
-proteiny mleka 1g

Bazę kremową robimy dokladnie tak:

http://www.wizaz.pl/images/kosmetyki_naturalne/index.php

Kiedy baza ostygnie do ok.30 stopni dodajemy skladniki fazy C. Dokładnie mieszamy. I gotowe
__________________
Lubisz piękno? Obejrzyj "Journey of man" Cirque du Soleil!
bea-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:39   #904
Magnetisma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez ivi2702 Pokaż wiadomość
Witam jestem nową osobą na forum i mam pytanie po ostatniej wizycie w salonie fryzjerskim mam znowu spalone włosy.Tak się składa,że mam ciężkie włosy do rozjaśniania.Są one kręcone i suche.Po umyciu włosy na długości 2 cm od skóry są niemiłe w dotyku i kleją się do grzebienia.Boję się chodzić do fryzjera bvo zawsze są problemy za którymś razem jest dobrze ale co z tego jak wcześniejsze straty są widoczne gołym okiem:-(Czy można czymś poratować włosy nie chciałabym ich obcinać.Iczy jest w Trójmieście fryzjer znający się na rzeczy?
Mam ten sam problem! Mam suche , gęste i bardzo zniszczone włosy ciągłym ich rozjaśnianiem. Niestety mam tak jasną karnację i oprawę oczu że w ciemnych włosach wyglądam bardzo niekorzystnie. Dlatego farbuje na blond. Bardzo fajny jest szampon z odżywką Elseve z proteiną perły ( taki różowy ). Stosuje juz piąta buteleczkę i zauważyłam poprawę. Włosy są lżejsze, nie plączą się i są bardziej gładkie. I co najważniejsze nie są aż tak suche jak zawsze. Dodatkowo stosuje serum na zniszczone końcówki i jakoś te włosy wyglądają.

Co do fryzjerów to równiez nikomu juz nie ufam. Tyle razy miałam zepsute i popalone włosy, że nie chodze do fryzjera. Mam koleżanke która mi nakłada farbę. Stosuje Loreal prof. bo nie niszcza włosów tak jak inne. Pozdrawiam
__________________
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 08:39   #905
zaba-kznw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Przemyśł
Wiadomości: 6
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Hey dziewczyny !!! mam taki sam problem od 2 lat rozjasniam wlosy a od 3 prostuje moje wlosy byly w nienajlepszej kondycji jednak przeczytalam tu na wizażu ze na zniszczone wlosy najlepiej dziala majonez i to prawda!! na poczatku nie chcialam w to uwierzyc ale moje wlosy po majonezowej kuracji naprawde odzyly do tego odzywki (obecnie stosuje podobnie jak moja poprzedniczka elseve rozowy) i szmpony regenerujace i moje wlosy naprawde pieknie sie blyszcza nie pusza sie i sa o niebo lepsze !!!
__________________
"Nasze pragnienia zawsze się modlą, choćby wargi milczały"
zaba-kznw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 09:47   #906
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Jeśli dokładniej przejrzysz wątki na Wizażu znajdziesz dużo informacji na temat ratowania włosów: Wax, nafta, olejek rycynowy, olejek kokosowy, profesjonalne kosmetyki, etc.
Zajrzyj do wątku "Walka o zdrowe i piękne włosy".
Niestety nie ma rozwiązania uniwersalnego, każdy organizm reaguje inaczej i będziesz musiała przetestować różne preparaty, żeby sprawdzić co jest najlepsze dla Ciebie.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 16:59   #907
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

majonez?
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.

Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 20:12   #908
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Majonez ma spore powinowactwa z maseczką typu oliwa + żółtko, więc może okazać się całkiem skuteczny jako odżywka, dodać do niego jeszcze olejek rycynowy, olejek kokosowy i może jakiś składnik nawilżający, utrzeć to wszystko na jednolitą masę, to już w ogóle będzie megaodżywczy bajer aż chyba sama spróbuję
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 20:04   #909
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

nie wiem juz co mam zrobic ze swoimi wlosami
jedno wielkie siano! nigdy nie farbowalam. zniszczylam je chyba prostowaniem. od ponad pol roku prostownice mialam w reku moze 4 razy.. koncowki tez podcinalam. i co? dalej pusza sie :/
uzywam odzywek, lecz nie pomagaja.. na dodatek wlosy mi pojasnialy, a mialam ladny ciemny kolor... koncowki mam teraz wprost rude :|
jesem zalamana stanem moich wlosow.. pomocy!
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 07:35   #910
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
nie wiem juz co mam zrobic ze swoimi wlosami
jedno wielkie siano! nigdy nie farbowalam. zniszczylam je chyba prostowaniem. od ponad pol roku prostownice mialam w reku moze 4 razy.. koncowki tez podcinalam. i co? dalej pusza sie :/
uzywam odzywek, lecz nie pomagaja.. na dodatek wlosy mi pojasnialy, a mialam ladny ciemny kolor... koncowki mam teraz wprost rude :|
jesem zalamana stanem moich wlosow.. pomocy!
moze po prostu masz takie wlosy z tendencja do puszenia sie? ja np mam takie ktore oklapuja... no i nic na to nie poradze, uzywam srodkow zeby je "podniesc" ale wlosy i tak robia co chca TY powinnas moze uzywac czegos wygladzajacego? po wakacjach nie farbowane wlosy zazwyczaj jasnieja, ale nic sie nie martw pozniej ciemnieja. moze przejedz je szamponetka dla wyrownania koloru? poczytaj watki na pielegnacyjnym, na pewno znajdziesz srodki ktore pomoga Twoim wlosom
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:43   #911
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Bea-01
najmocniej dziękuję!!!
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 09:47   #912
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

znacie moze jakies naturalne sposoby na przyciemnienie wlosow?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 12:36   #913
xTOXICxLADYx
Przyczajenie
 
Avatar xTOXICxLADYx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: problem zniszczonych włosów

przede wszystkim przestan prostowac wlosy.
i zniszczonych koncowek pozbadz sie u fryzjera.
jesli chodzi o odzywki
polecam odzywke Pantene Restoratives Program odnowy. wlosy sa po niej mile w dotyku, takie gladziutkie
co jakis tydzien nakladaj na wlosy maseczke z żółtek, olejku rycynowego albo nafty kosmetycznej (albo obu produktow jednoczesnie) do tego mozesz dodac soku z cytryny. tylko nie za duzo olejku i nafty, bo mozesz miec potem problem z dokladnym splukaniem.
plynny jedwab tez jest dobry
mozesz takze zakupic waxa
niestety jeszcze nie mialam okazji wyprobowac go na swoich wlosach (nie dlugo nadrobie ta zaleglosc, mam w planie zakup tej odzywki). ma bardzo dobre opinie
łykanie tabletek ze skrzypem polnym tez jest wskazane np. Silica
wiem, ze tego duzo. sama mam wlosy zniszczone prostowaniem, wiecznym suszeniem i farbowaniem. w dodatku wlosy mam cienkie i mi wypadaja.
widze znaczna poprawe stanu swoich wlosow dzieki mojej kuracji
xTOXICxLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:53   #914
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
znacie moze jakies naturalne sposoby na przyciemnienie wlosow?

ajj też bym się chciała dowiedzieć czy istnieją jakieś naturalne sposoby
cóż cudów nie ma, na razie nie chce malować i jednym pocieszeniem jest, że podczas zimy same naturalnie troszkę ciemnieją

a co to tematu wątku

używałam dłuższy czas granatowego dove [ szamponu, odżywki i maski] i po pewnym czasie zauważyłam, że włosy stały się okropnie suche, jeszcze bardziej puszące i czym prędzej postanowiłam zmienić.
zmieniłam na Gliss Kur Połysk Jedwabiu, do włosów matowych i zniszczonych [ używam szamponu i odżywki] i aż nie poznaję własnych włosów.
Największe zaskoczenie - błyszczą się, na razie nie oszałamiająco ale jednak, wspaniale się rozczesują, nie puszą się a dla mnie to bardzo ważne, zauważyłam także, bo często wiąże włosy w kucyk a te włosy co zostają i odstają przypinam wsuwkami i włoski są tak śliskie, że wsuwki się zsuwają.
także polecam dodam jeszcze, że mam włosy bardzo gęste, puszące się i przesuszone.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 15:35   #915
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Długo już prostuję włosy i są one bardzo zniszczone, co mam zrobić żeby je zregenerować i nie mieć rozdwojonych końcówek ?
zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 16:17   #916
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

podciąć i nie prostować. o.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 16:40   #917
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

dzisiaj podcięłam a znasz może jakieś odżywki , maski ?
zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:22   #918
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

proszę
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=29
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:29   #919
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

olejek rycynowy na koncowki
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 17:46   #920
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

ale gdzie można go zakupić i za ile ? i jak go stosować ?
zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:50   #921
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Było tyyyyyyyle wątków o olejku rycynowym, może wystarczyłoby poszukać?
Olejek kupujemy w aptece, kosztuje jakieś 2 zl.
Stosuje sie go albo przed myciem włosów na końcówki (solo lub z żółtkiem, cytryna, itp), trzyma sie go dośc długo a ile to już zalezy od tego ile masz czasu. Drugi sposób to dodanie kilku kropel do szamponu, ale nie próbowałam więc nie wiem czy ten sposób działa.
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:55   #922
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Wiem że było wiele wątków o nim i tyle się naczytałam ze głowa pęka ale właśnie dlatego chciałam sprecyzować bo jedne Panie mówiły że to powoduje że włosy się przetłuszczają że obciąża itp. I czy naprawde jest warty uznania i stosowania? Ile razy w tygodniu ?
zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:01   #923
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
Wiem że było wiele wątków o nim i tyle się naczytałam ze głowa pęka ale właśnie dlatego chciałam sprecyzować bo jedne Panie mówiły że to powoduje że włosy się przetłuszczają że obciąża itp. I czy naprawde jest warty uznania i stosowania? Ile razy w tygodniu ?
skoro przeczytalas o olejku rycynowym tyle,ze 'glowa Ci peka',to z cala pewnoscia wiesz,ze roznie wizazanki uzywaja olejku. niektorym po olejku bardziej sie przetluszczaja wlosy,innym nie... to samo tyczy sie,czy jest 'warty uznania' i 'ile razy w tygodniu'. tak jak Ci dziewczyny wyzej napisaly-przeczytaj jeszcze raz watek (dokladnie!)
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:04   #924
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Olejek dostaniesz w każdej aptece kosztuje 2zł (30g). Tylko sie nie przestrasz bo to jest lek na przeczyszczenie ale do wlosow rowniez sie stosuje Przed nalożeniem podgrzej go troche (np. w mikrofalowce, nad gazem, wsadzając butelke do dobrze cieplej wody itp.) dzieki temu bedzie sie lepiej rozprowadzal. Możesz też kupic olej kokosowy (sklepy ze zdrowa żywnoscia 8-11zł/200g, cena zależy od sklepów) dobrze nawilża przesuszone wlosy podobnie jak nafta kosmetyczna (ok. 4-5zł, też w aptece). Możesz robic sobie z tych skladnikow różne mikstury dodajac np. żółtko, miód Pozatym koniecznie kup jakaś regenerujaca odżywke "na codzień" i maseczke (do stosowania 1-2 razy w tyg), jak masz kase to najlepiej z tych profesjonalnych, a jak nie to cos z tych drogeryjnych np. Pantene "Program Odnowy" (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty) Poczytaj sobie w KWC (Pink juz podała link) i wybierz coś co wyda Ci sie odpowiednie I koniecznie odstaw prostownice bo zobaczysz ze za niedlugo juz Ci te wszystkie kosmetyki nie beda potrzebne bo nie bedzie czego ratowac Ja też mam zniszczone wlosy od prostownicy rzecz jasna, ale nie prostuje ich juz ze 3 tyg i staram sie o nie jak najbardziej dbac i dzieki temu widze ze juz troche odżyły
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:13   #925
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Było tyyyyyyyle wątków o olejku rycynowym, może wystarczyłoby poszukać?
Olejek kupujemy w aptece, kosztuje jakieś 2 zl.
Stosuje sie go albo przed myciem włosów na końcówki (solo lub z żółtkiem, cytryna, itp), trzyma sie go dośc długo a ile to już zalezy od tego ile masz czasu. Drugi sposób to dodanie kilku kropel do szamponu, ale nie próbowałam więc nie wiem czy ten sposób działa.
Nie radze cytryny bo ponoc wysusza i wyżera

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
Wiem że było wiele wątków o nim i tyle się naczytałam ze głowa pęka ale właśnie dlatego chciałam sprecyzować bo jedne Panie mówiły że to powoduje że włosy się przetłuszczają że obciąża itp. I czy naprawde jest warty uznania i stosowania? Ile razy w tygodniu ?
Wystarczy go dobrze zmyc (dokladnie) i nie bedzie powodował przetluszczania. To ile razy w tygodniu go używac zależy od tego jak dbasz o wlosy. Ja stosuje go 2 razy w tyg - raz z olejem kokosowym i raz z nafta. Jak nakladasz na cale wlosy i skore to mylse ze w razy wystarczy zeby nie przesadzic bo o.rycynowy ponoc pobudza skore i gruczoły, ale jak tylko na same konce to ze 3 razy spokojnie możesz Poczytaj troche w tym watku (jesli jeszcze tego nie zrobilas) bo to kooooopalnia wiedzy i jest wieksze prawdopodobienstwo ze ktos Ci odpisze bo to dosc popularny watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 20:37   #926
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

a te mikstury to w jakich proporcjach? chodzi mi głównie z miodem lub olejem kokosowym i naftą. Z jajkiem w ogóle nie chce, bo kiedyś sobie zrobiłam maseczke z jajka i potem niemiłosiernie mi włosy śmierdziały i znajomi sie pytali skąd taki zapach !!
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 10:15   #927
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Smile Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Pomóżcie mi z tymi miksturami ; d !!
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:17   #928
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

gdzie mozna kupic ten olejek kokosowy?
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:20   #929
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
gdzie mozna kupic ten olejek kokosowy?
Podobno w sklepach ze zdrową żywnością, a jeśli nie masz w pobliżu takiego sklepu to możesz też zamówić przez internet na www.mazida.com(jest chyba jeszcze jakaś druga stronka, ale zapomniałam jak się nazywa) Ja tam dzisiaj zamówiłam, bo szukałam w sklepach, ale nigdzie nie mieli. Jestem bardzo ciekawa tego olejku, bo wszyscy bardzo go chwalą
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 15:00   #930
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Podobno w sklepach ze zdrową żywnością, a jeśli nie masz w pobliżu takiego sklepu to możesz też zamówić przez internet na www.mazida.com(jest chyba jeszcze jakaś druga stronka, ale zapomniałam jak się nazywa) Ja tam dzisiaj zamówiłam, bo szukałam w sklepach, ale nigdzie nie mieli. Jestem bardzo ciekawa tego olejku, bo wszyscy bardzo go chwalą
ja kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia wlasnie. napisz jak na Ciebie dziala olej
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.