ślubujące w 2012:) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 15:30   #901
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kasa, kasa -o to chodzi z tymi torebkami a co do winka to ja uwielbiam carlo rossi-rózowe jest cudne w sumie nie wiem jak smakuje biale i czerwone, ale rozowe moge polecic z pelna odpowiedzialnoscia Probowalam ostatnio el sol rozowe, ale jednak carlo jest troche lepsze. Moja siostra zaproponowala tez rozowe blossom hill.
Cena carlo rossi raczej stała 17-18 zł.
El sol- teraz w promocji w tesco 13.99zł, ale zwykle ok 20zł.
Blossom hill tansze od carlo rossi, ale nie wiem ile dokladnie

WybOrOowa,a ile tego wina planujesz mieć? Ja własnie z tym mam problem. Wesele jednodniowe, ok 56-58 osob-w tym 9 kobiet, ktore na bank wodki nie rusza, wiec tylko wino pija. I mam spory dylemat ile kupic zeby nie zabrakło. Z drugiej strony obawiam sie ze jak kupie duzo to pootwieraja kilka butelek zeby sprobowac (biale, czerwone, a moze rozowe) i wtedy wszystko do wylania, bo przeciez nic nie zrobie z otwartymi butelkami

i jeszcze słyszalam o sutter home- w tesco do konca marca 19.99zł
Ja ogólnie na winach się nie znam ,ale co do carlo rossi różowego ,to też mogę potwierdzić ze jest bardzo dobre
W ogóle z winem to mam problem bo pijam sporadycznie (raczej preferuję czystą ) i sama chętnie posłucham jakich sugestii co do winka ,bo chcemy kupić kilka rodzajów , żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:30   #902
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kasa, kasa -o to chodzi z tymi torebkami a co do winka to ja uwielbiam carlo rossi-rózowe jest cudne w sumie nie wiem jak smakuje biale i czerwone, ale rozowe moge polecic z pelna odpowiedzialnoscia Probowalam ostatnio el sol rozowe, ale jednak carlo jest troche lepsze. Moja siostra zaproponowala tez rozowe blossom hill.
Cena carlo rossi raczej stała 17-18 zł.
El sol- teraz w promocji w tesco 13.99zł, ale zwykle ok 20zł.
Blossom hill tansze od carlo rossi, ale nie wiem ile dokladnie

WybOrOowa,a ile tego wina planujesz mieć? Ja własnie z tym mam problem. Wesele jednodniowe, ok 56-58 osob-w tym 9 kobiet, ktore na bank wodki nie rusza, wiec tylko wino pija. I mam spory dylemat ile kupic zeby nie zabrakło. Z drugiej strony obawiam sie ze jak kupie duzo to pootwieraja kilka butelek zeby sprobowac (biale, czerwone, a moze rozowe) i wtedy wszystko do wylania, bo przeciez nic nie zrobie z otwartymi butelkami

i jeszcze słyszalam o sutter home- w tesco do konca marca 19.99zł
Dziękuję za propozycję , myślałam o carlo właśnie ale już sama nie wiem
Ja planuję ok 20 butelek w tym właśnie różowe i czerwone głównie , a z otwartymi butelkami to problemu nie ma , bo jak nawet wyrzucą korki można dokupić pozamykać po weselu i do domu , pójźniej dopijać nie ma co zmarnować i wylewać
U Ciebie mówisz 9 kobiet które ie tkną wódki , umie oprócz wina będzie likier sheridan's (załatwiliśmy sobie za but. 0,7 za 30zł i mamy dwa kartony) więc mamy alternatywe dla nie pijących wódki i wina , u Ciebie myślę że spokojnie te po 3 butelki czerwoego , białego i różowego by starczyło i na pewno zostanie , bo wina się raczej litrami nie pije .TYlko nie wiem jak to rozstawić na stołach bo z jednej nie wypada ustawić na stole tylko tych osób ,ale np po dwie butelki w jakiejś odległości . Może by źle ie było .
__________________
_______________________

Edytowane przez wybOrOowa
Czas edycji: 2012-03-21 o 15:32
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:40   #903
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
Dziękuję za propozycję , myślałam o carlo właśnie ale już sama nie wiem
Ja planuję ok 20 butelek w tym właśnie różowe i czerwone głównie , a z otwartymi butelkami to problemu nie ma , bo jak nawet wyrzucą korki można dokupić pozamykać po weselu i do domu , pójźniej dopijać nie ma co zmarnować i wylewać
U Ciebie mówisz 9 kobiet które ie tkną wódki , umie oprócz wina będzie likier sheridan's (załatwiliśmy sobie za but. 0,7 za 30zł i mamy dwa kartony) więc mamy alternatywe dla nie pijących wódki i wina , u Ciebie myślę że spokojnie te po 3 butelki czerwoego , białego i różowego by starczyło i na pewno zostanie , bo wina się raczej litrami nie pije .TYlko nie wiem jak to rozstawić na stołach bo z jednej nie wypada ustawić na stole tylko tych osób ,ale np po dwie butelki w jakiejś odległości . Może by źle ie było .
heheh no wlasnie lipa postawic tylko kolo tych pijacych winko, a z drugiej strony jak postawie w kazdym rogu na stole to ktos moze sie krepowac podejsc do drugiego stolu i zabrac wino ktorego oni nie pija heheheh
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 15:53   #904
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
a jakie kupujecie wino ? ooo właśnie ! Żadko piję i się nie znam , może polecicie coś
no to coś w czym sie ciut orientuje :-D i mam już za sobą

dla lubiących bardziej deserowe to rewelacyjne jest mogen david -- idealne, wchodzi jak soczek, czuć wyraźnie winogrono dlae mnie bomba. w netto 20zł, tesco i piotr ipaweł- 24 a najtaniej w dino - 19zł

z różowych carlo rosi i drugie jak dla mnie nawet lepsze to fresco -- tyle że bardzo tanie - jakieś 10zł - wiec nie wiem czy nie głupio takie postawić ale mi naprawde smakuje wiec jak kto woli

z białych - my mamyy imiglikos (są różne my mamy chyba czarno-złotą etykiete, nie pamietam) - (z promocji 14zł normalnie jakieś 17)
ale lepsze jest chyba liebfraumilch (czy jakoś tak) http://www.sklep.dzieckoalergiczne.p...ieb-750ml.html


na 80 osób mamy 35 butelek i sie zastanawiam czy starczy..

Edytowane przez duvala
Czas edycji: 2012-03-21 o 15:54
duvala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:07   #905
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez duvala Pokaż wiadomość
no to coś w czym sie ciut orientuje :-D i mam już za sobą

dla lubiących bardziej deserowe to rewelacyjne jest mogen david -- idealne, wchodzi jak soczek, czuć wyraźnie winogrono dlae mnie bomba. w netto 20zł, tesco i piotr ipaweł- 24 a najtaniej w dino - 19zł

z różowych carlo rosi i drugie jak dla mnie nawet lepsze to fresco -- tyle że bardzo tanie - jakieś 10zł - wiec nie wiem czy nie głupio takie postawić ale mi naprawde smakuje wiec jak kto woli

z białych - my mamyy imiglikos (są różne my mamy chyba czarno-złotą etykiete, nie pamietam) - (z promocji 14zł normalnie jakieś 17)
ale lepsze jest chyba liebfraumilch (czy jakoś tak) http://www.sklep.dzieckoalergiczne.p...ieb-750ml.html


na 80 osób mamy 35 butelek i sie zastanawiam czy starczy..
ja będę miała więcej gości i planuję 20 no góra 25 ...u znajomego zostały praktycznie wszystkie butelki a każda napoczęta :/
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:12   #906
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
ja będę miała więcej gości i planuję 20 no góra 25 ...u znajomego zostały praktycznie wszystkie butelki a każda napoczęta :/
moi znajomi ieli z kolei 150 osób i 60-pare butelek - wyszło na styk (mieli właśnie mogen davids- zapomniałam dodać że jest zakręcany a nie na korek)

inna znajoma jak była na weselu to zabrakło wina - wstyd troche...
duvala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:14   #907
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cześć dziewczyny Długo mnie nie było, ale zaległości już nadrobione
Zamówiliśmy zaproszenia powinny przyjść pod koniec tygodnia i na święta rozpoczynamy zapraszanie Podjęliśmy ostatnio z TŻ decyzję o budowie domu mamy swoją działkę i doszliśmy do wniosku, że budowa bardziej nam się opłaca niż kupno mieszkania w bloku. Zaraz po ślubie zaczniemy załatwiać formalności i na jesień chcemy wylać fundamenty Już się nie mogę doczekać
Mam ostatnio tyle pracy, że sprawy ślubne schodzą niestety na dalszy plan, ale może to i dobrze, bo chociaż nie stresuję się ślubem
Jeśli chodzi o winko to my planujemy kupić Varnę- moje ulubione
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 16:26   #908
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Długo mnie nie było, ale zaległości już nadrobione
Zamówiliśmy zaproszenia powinny przyjść pod koniec tygodnia i na święta rozpoczynamy zapraszanie Podjęliśmy ostatnio z TŻ decyzję o budowie domu mamy swoją działkę i doszliśmy do wniosku, że budowa bardziej nam się opłaca niż kupno mieszkania w bloku. Zaraz po ślubie zaczniemy załatwiać formalności i na jesień chcemy wylać fundamenty Już się nie mogę doczekać
Mam ostatnio tyle pracy, że sprawy ślubne schodzą niestety na dalszy plan, ale może to i dobrze, bo chociaż nie stresuję się ślubem
Jeśli chodzi o winko to my planujemy kupić Varnę- moje ulubione
Pewnie jak macie działkę to nie ma co się zastanawiać My niestety nie mamy działki więc po ślubie będziemy się czaić na jakieś mieszkanko

A co do wina to polecam Cortes. Tanie i pyszne! Mój numer 1 Co do ilości to ja jeszcze o tym nie myślałam ale u nas na pewno większość będzie pić wódke
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:32   #909
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez duvala Pokaż wiadomość

na 80 osób mamy 35 butelek i sie zastanawiam czy starczy..
ja mam na 88 osob 35 butelek
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:54   #910
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: ślubujące w 2012:)

Witam my ślubujemy 16.06. 2012r. i mam zamówioną salę i kościół co prawda u mnie będzie 7h przyjątko do 40 osób, ale jeszcze dużo tematów do ogarnięcia mimo wszystko... Oczywiście na samą ceremonię zapraszamy wszystkich bez wyjątku z zaznaczeniem, że wesela po prostu nie ma.

a jak patrzę na Wasze posty z początkowych stron to mam wrażenie, że jestem w ciemnej d...

Mam mniej więcej wybraną suknię albo wręcz krawcową także o to się nie martwię. W piątek idę na poszukiwania zaproszeń ślubnych, chciałabym dla każdego wybrać coś indywidualnie a także zaklepię sobie bukiet ślubny w kwiaciarni, kosmetyczkę i fryzjerkę (na włosach chciałabym mieć kwiat albo coś w tym stylu...), w piątek też oddajemy złoto do przetopienia i prawdopodobnie w niedzielę odbierzemy akt chrztu z adnotacją o bierzmowaniu z naszych kościołów.

No i fotograf na samą ceremonię - nie chcę żeby mi cykał zdjęcia jak się ubieram, przebieram, chodzę po domu - a błogosławieństwo będzie obcykane przez szwagra z lustrzanką (za jakiś czas plener) także mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wyhaczyć jakiegoś fajnego

miło mi poznać
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:58   #911
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Witam my ślubujemy 16.06. 2012r.
witamy, witamy ślubujemy w tym samym dniu
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 17:00   #912
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: ślubujące w 2012:)

ale u Ciebie pewnie wszystko już dopięte a ja jestem w proszku
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 17:26   #913
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: ślubujące w 2012:)

to chyba było modne 20 lat temu!!
suknia....porażka.....jak na te czasy

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Tusia
a welon już dotarł? Jak wrażenia? Ładny jest? Możesz pokazać fotki??
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:41   #914
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość

Tusia
a welon już dotarł? Jak wrażenia? Ładny jest? Możesz pokazać fotki??

nie mam pojecia. jesem w delegacji, jutro wracam i zobacze
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:47   #915
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: ślubujące w 2012:)

wybOrOowa, tusiamar, monika860902, magnusia dziękuję Właśnie korci mnie żeby założyć też naszyjnik, bo lubię mieć coś na szyi, ale jednak chyba się powstrzymam i zrezygnuję z naszyjnika

Tusia suknia piękna... ponadczasowa!

Co do torebki - ja też nie będę miała torebki, świadkowa będzie miała potrzebne rzeczy

Nad winem też się zastanawiam... na pewno będzie kilka osób, które nie będą piły wódki i nie mam pojęcia ile wziąć
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 18:49   #916
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Jak widać z winem indywidualna sprawa w zależności od tego co pije większość gości .
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 19:10   #917
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: ślubujące w 2012:)

ja na ok.74 zaproszone os.planuje 24butelki carlo rossi,kazdego koloru.rowniez jestem fanka rozowego i jak dla mnie mogloby byc tylko rozowe,ale wiadomo...nie tylko ja bede na weselu,wiec niech bedzie kolorowo.typowego barmana do drinkow u nas nie bedzie,ale zastanawiam sie nad opcja postawienia gdzies na stole z boku kilku dodatkowych alkoholi typu whisky,martini,brandy,gin ....na zasadzie,ze jak ktos ma chec tak extra to niech sie czestuje.co o tym myslicie?ja na takim weselu nie bylam,ale dwie osoby podpowiadaly mi taki pomysl.
wiem,ze piwo niektorzy podaja,ale jak dla mnie to jakos tak,nie ta impreza na piwo...

a i jeszcze jedno pytanie-jak juz bylo o torebkach(z ktorej ja zdecydowanie rezygnuje)-co myslicie o tych poduszeczkach ozdobnych na obraczki?tez przegladajac rozne sklepy widzialam takie,jakos kojarza mi sie z dziecmi niosacymi obraczki na takich wlasnie poduszeczkach.jesli u nas nie bedzie dzieci to chyba w ogole nie ma co sie zastanawiac.decyduje sie ktoras z Was na taka poduszeczke?
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 19:40   #918
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość
ja na ok.74 zaproszone os.planuje 24butelki carlo rossi,kazdego koloru.rowniez jestem fanka rozowego i jak dla mnie mogloby byc tylko rozowe,ale wiadomo...nie tylko ja bede na weselu,wiec niech bedzie kolorowo.typowego barmana do drinkow u nas nie bedzie,ale zastanawiam sie nad opcja postawienia gdzies na stole z boku kilku dodatkowych alkoholi typu whisky,martini,brandy,gin ....na zasadzie,ze jak ktos ma chec tak extra to niech sie czestuje.co o tym myslicie?ja na takim weselu nie bylam,ale dwie osoby podpowiadaly mi taki pomysl.
wiem,ze piwo niektorzy podaja,ale jak dla mnie to jakos tak,nie ta impreza na piwo...

a i jeszcze jedno pytanie-jak juz bylo o torebkach(z ktorej ja zdecydowanie rezygnuje)-co myslicie o tych poduszeczkach ozdobnych na obraczki?tez przegladajac rozne sklepy widzialam takie,jakos kojarza mi sie z dziecmi niosacymi obraczki na takich wlasnie poduszeczkach.jesli u nas nie bedzie dzieci to chyba w ogole nie ma co sie zastanawiac.decyduje sie ktoras z Was na taka poduszeczke?
24 butelki każdego koloru czyli mam rozumieć 24 b , 24 róż , i24 czer????????????
Czy źle zrozumiałam?
U mnie na stole obok ciast będzie właśnie piwo i likier bo nie każdy będzie pił wódkę lub wino , jak dla mnie to super pomysł
A na poduszeczkę ja bym się zdecydowała gdybym była pewna że moje dziecko 2,5 roczne z nią nie zwieje ;D
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 19:48   #919
aisak42
Raczkowanie
 
Avatar aisak42
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 407
Dot.: ślubujące w 2012:)

hej,można się przyłączyć?

my ślubujemy 1.09.2012r. g.16

załatwione mamy:
-sale
-fotografa
-kamerzystę
-termin w kościele
-nauki
-suknia
-obrączki bedą w kwietniu do odbioru
-buty (różowe )
-księge gości
-zawieszki na wódke

i jeszcze kupę do załatwienia
a to jest mój zestaw, czy to pasuje do siebie wszystko? nie jestem pewna co do fryzury, może macie w swoich zasobach coś w tym stylu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 009_o.jpg (42,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09b08af2001069834d87a5e7.jpg (18,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgnr3wa6.jpg (34,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krawaty i podwiazki.jpg (83,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kw1_______.jpg (114,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sw.jpg (34,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swarki1.jpg (54,0 KB, 22 załadowań)
aisak42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 20:01   #920
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
nie mam pojecia. jesem w delegacji, jutro wracam i zobacze
to będę czekać na relacje

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
hej,można się przyłączyć?

my ślubujemy 1.09.2012r. g.16

załatwione mamy:
-sale
-fotografa
-kamerzystę
-termin w kościele
-nauki
-suknia
-obrączki bedą w kwietniu do odbioru
-buty (różowe )
-księge gości
-zawieszki na wódke

i jeszcze kupę do załatwienia
a to jest mój zestaw, czy to pasuje do siebie wszystko? nie jestem pewna co do fryzury, może macie w swoich zasobach coś w tym stylu?
zwróciłam uwagę na księgę gości....możesz się pochwalić gdzie ją kupiłaś?

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

a coś takiego?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1316603658
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:21   #921
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
hej,można się przyłączyć?

my ślubujemy 1.09.2012r. g.16

załatwione mamy:
-sale
-fotografa
-kamerzystę
-termin w kościele
-nauki
-suknia
-obrączki bedą w kwietniu do odbioru
-buty (różowe )
-księge gości
-zawieszki na wódke

i jeszcze kupę do załatwienia
a to jest mój zestaw, czy to pasuje do siebie wszystko? nie jestem pewna co do fryzury, może macie w swoich zasobach coś w tym stylu?
witam aisak42
suknia super,jednak ja zrezygnowalabym z tego bolerka,ale sama suknia bardzo mi sie podoba.tak samo jak fryzura,ktora masz w zestawie

co do winaok.24 lacznie chce,no moze 30,zeby tak po 10 z kazdego koloru wyszlo.zobacze zreszta ile gosci mi sie odliczy...
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:55   #922
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Witam my ślubujemy 16.06. 2012r. i mam zamówioną salę i kościół co prawda u mnie będzie 7h przyjątko do 40 osób, ale jeszcze dużo tematów do ogarnięcia mimo wszystko... Oczywiście na samą ceremonię zapraszamy wszystkich bez wyjątku z zaznaczeniem, że wesela po prostu nie ma.

a jak patrzę na Wasze posty z początkowych stron to mam wrażenie, że jestem w ciemnej d...

Mam mniej więcej wybraną suknię albo wręcz krawcową także o to się nie martwię. W piątek idę na poszukiwania zaproszeń ślubnych, chciałabym dla każdego wybrać coś indywidualnie a także zaklepię sobie bukiet ślubny w kwiaciarni, kosmetyczkę i fryzjerkę (na włosach chciałabym mieć kwiat albo coś w tym stylu...), w piątek też oddajemy złoto do przetopienia i prawdopodobnie w niedzielę odbierzemy akt chrztu z adnotacją o bierzmowaniu z naszych kościołów.

No i fotograf na samą ceremonię - nie chcę żeby mi cykał zdjęcia jak się ubieram, przebieram, chodzę po domu - a błogosławieństwo będzie obcykane przez szwagra z lustrzanką (za jakiś czas plener) także mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wyhaczyć jakiegoś fajnego

miło mi poznać
podziwiam za opanowanie 3 m-ce przed ślubem ja mam toche wiecej pozałatwiane, slubuje 23.06 a ciągle mam stresa, że z czymś nie zdążę i zapomnę

Tusia ja też czekam na relację o welonie
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 21:24   #923
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
ale u Ciebie pewnie wszystko już dopięte a ja jestem w proszku

a gdzie tam dopięte- jak sobie pomyslę ile mam jeszcze do zrobienia to mi się słabo robi a co chwila przypomina mi się jakaś sprawa którą trzeba załatwić. No nie ma to jak lekki stesik

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
hej,można się przyłączyć?

my ślubujemy 1.09.2012r. g.16

załatwione mamy:
-sale
-fotografa
-kamerzystę
-termin w kościele
-nauki
-suknia
-obrączki bedą w kwietniu do odbioru
-buty (różowe )
-księge gości
-zawieszki na wódke

i jeszcze kupę do załatwienia
a to jest mój zestaw, czy to pasuje do siebie wszystko? nie jestem pewna co do fryzury, może macie w swoich zasobach coś w tym stylu?

bardzo ładna sukienka- uwielbiam prostotę ale też jestem zdania aby zrezygnować z bolerka- jakos mi nie leży...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
ciągle mam stresa, że z czymś nie zdążę i zapomnę

ufff jak dobrze że nie jestem sama mam to samo- cały czas mam wrażenie że się nie wyrobię i że czegoś nie załatwię
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 04:51   #924
aisak42
Raczkowanie
 
Avatar aisak42
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 407
Dot.: ślubujące w 2012:)

bolerka nie będzie tzn jest w zestawie, a a go nie kupie cena się nie zmieni tak więc będę go miała ale nie założę. księge na allegro kupiłam
aisak42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 05:28   #925
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: ślubujące w 2012:)

pepermint i wyborowa

o alkoholu innym niż wódka. U nas na sali stawia się różne rodzaje alkoholów na komodzie obok kącika kawowego (może być też obok ciast czy owoców) - tak byłoby dla Was najwygodniej, nie musicie wówczas kupować ogromnej ilości różnych alkoholi. Obok tych ginów, whisky, i całej reszty poproście żeby obsługa postawiła Wam odpowiednie szklanki, słomki, i dodatki które są używane przy drinkach, np. w miseczkach liście mięty, pokrojoną cytrynę czy limonkę, wisienki koktajlowe, słomki, itd.

Co do problemu z otwartymi butelkami wina,również najwygodniej jest ustawić je na stole obok, wówczas kelnerzy otwierają tylko po 1-2 butelkach z każdego rodzaju, w zależności od wielkości wesela, i sami kontrolują czy jest potrzeba otwierana dodatkowych butelek - właśnie w ten sposób najwygodniej uniknąć sytuacji, że na koniec wesele jest 30 otworzonych i niepełnych butelek )
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 06:58   #926
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: ślubujące w 2012:)

Witam czwartkowo

Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce
cały tydzień mam taki zabiegany ,że mam dość , po pracy zaraz idę na praktyki i wracam wieczorem i tak codziennie , a od jutro zajęcia na uczelni ,cały weekend od rana do wieczora Niech ten tydzień już się skończy.

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
hej,można się przyłączyć?

my ślubujemy 1.09.2012r. g.16

załatwione mamy:
-sale
-fotografa
-kamerzystę
-termin w kościele
-nauki
-suknia
-obrączki bedą w kwietniu do odbioru
-buty (różowe )
-księge gości
-zawieszki na wódke

i jeszcze kupę do załatwienia
a to jest mój zestaw, czy to pasuje do siebie wszystko? nie jestem pewna co do fryzury, może macie w swoich zasobach coś w tym stylu?
witaj suknia bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez szczesliwa25 Pokaż wiadomość
pepermint i wyborowa

o alkoholu innym niż wódka. U nas na sali stawia się różne rodzaje alkoholów na komodzie obok kącika kawowego (może być też obok ciast czy owoców) - tak byłoby dla Was najwygodniej, nie musicie wówczas kupować ogromnej ilości różnych alkoholi. Obok tych ginów, whisky, i całej reszty poproście żeby obsługa postawiła Wam odpowiednie szklanki, słomki, i dodatki które są używane przy drinkach, np. w miseczkach liście mięty, pokrojoną cytrynę czy limonkę, wisienki koktajlowe, słomki, itd.

Co do problemu z otwartymi butelkami wina,również najwygodniej jest ustawić je na stole obok, wówczas kelnerzy otwierają tylko po 1-2 butelkach z każdego rodzaju, w zależności od wielkości wesela, i sami kontrolują czy jest potrzeba otwierana dodatkowych butelek - właśnie w ten sposób najwygodniej uniknąć sytuacji, że na koniec wesele jest 30 otworzonych i niepełnych butelek )
U nas będzie podobnie tzn jakieś winko na pewno będziemy mieli na stołach ,a poza tym będzie właśnie stolik z różnymi rodzajami alkoholu ,do tego dodatki do drinków , i każdy będzie mógł wybrać sobie to co mu pasuje .
Co do piwa to u nas będzie ,wiem ,że przynajmniej jedna osoba się skusi ,moja kuzynka która nie pije ani wódki ani wina ,tylko my jestesmy umówieni z właścicielami sali ,że oni wystawiają piwo butelkowe a my potem płacimy tylko za ilość która zejdzie
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 07:05   #927
aisak42
Raczkowanie
 
Avatar aisak42
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 407
Dot.: ślubujące w 2012:)

dziewczyny czy mozecie mi jeszcze doradzic co do bizuterii.. Czy moga byc takie duze kolczyki jak dodalam wczesniej w zalaczniku czy lepiej jakies delikatniesze i cos na szyje do tego?
aisak42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:46   #928
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: ślubujące w 2012:)

A ja dziewczyby wciąż szukam księgi gości i chyba mam przesyt materiału, bo nic mi się nie podoba miałam upatrzoną księgę to allegrowicz od dosyc dawna już nic na allegro nie wystawia jakie wy macie kupione/upatrzone księgi gości
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:48   #929
Camilie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 62
Dot.: ślubujące w 2012:)

aisak42 a widziałaś tą biżuterię dodaną jako ostatnią na żywo?? bo mi marzy się coś podobnego, ale nigdzie nie mogę tego obejrzec
Camilie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:10   #930
aisak42
Raczkowanie
 
Avatar aisak42
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 407
Dot.: ślubujące w 2012:)

Cytat:
Napisane przez Camilie Pokaż wiadomość
aisak42 a widziałaś tą biżuterię dodaną jako ostatnią na żywo?? bo mi marzy się coś podobnego, ale nigdzie nie mogę tego obejrzec

niestety nie widzialam jej na zywo, u jednej z forumowiczek widzialam.. Moja ksiege gosci masz pare postow wyzej
aisak42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.