Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 10:09   #901
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

kiedys wrzucialam w translator to co ona wypisuje... zdecydowanie jeden z gorszych blogow same glupoty, laska jest na poziomie umyslowym gimnazjum. kenza tez wrzuca ciagle takie same fotki swoich slodkich usmieszkow ale pisze nieco bardziej konkretnie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:21   #902
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
kiedys wrzucialam w translator to co ona wypisuje... zdecydowanie jeden z gorszych blogow same glupoty, laska jest na poziomie umyslowym gimnazjum. kenza tez wrzuca ciagle takie same fotki swoich slodkich usmieszkow ale pisze nieco bardziej konkretnie
Kenza przynajmniej jest śliczna
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:23   #903
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Kenza przynajmniej jest śliczna
właśnie
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:51   #904
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Czy mi się zdaje, czy ostatnio jakaś moda chodzenia bez stanika? Oczywiście chyba wszystkie wiemy, że jest to możliwe i dopuszczalne tylko jak się posiada mniejsze piersi, wtedy bluzka z wyciętym tyłem nas nie straszy, śmiało możemy nie zakładać stanika... ALE BOŻE ŚWIĘTY to jest niewygodne O_o i według mnie to tak jakby nie zakładać majtek ledwo się ciepło zrobiło, a wczoraj w sklepie widziałam dziewczyne z bluzką, która zakrywała jej tylko przód, właściwie całe plecy odkryte, no w końcu temperatura na plusie, trzeba zrzucić z siebie ubrania, tak gorąco jest
Naprawdę? Pytam, bo serio nie wiem, czy coś takiego jest dopuszczalne. Osobiście sama jestem chudym płaszczakiem i pewnie mogłabym sobie na coś takiego pozwolić, ale nie chciałabym rozwalać ludzi na mieście moją płaską klatą (musiałabym chyba pokazać całe nogi, by odwrócić od tego uwagę ). Pamiętam, że będąc parę lat temu w Niemczech, widywałam tamtejsze płaskie laski bez staników, ale osobiście chyba bym się nieswojo czuła. Niemniej, ciekawa jestem czy to nie jest jakiś modowy rozwalacz (i nie mam tu na myśli bluzki bez pleców, tylko tak ogólnie się zastanawiam )
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:08   #905
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Naprawdę? Pytam, bo serio nie wiem, czy coś takiego jest dopuszczalne. Osobiście sama jestem chudym płaszczakiem i pewnie mogłabym sobie na coś takiego pozwolić, ale nie chciałabym rozwalać ludzi na mieście moją płaską klatą (musiałabym chyba pokazać całe nogi, by odwrócić od tego uwagę ). Pamiętam, że będąc parę lat temu w Niemczech, widywałam tamtejsze płaskie laski bez staników, ale osobiście chyba bym się nieswojo czuła. Niemniej, ciekawa jestem czy to nie jest jakiś modowy rozwalacz (i nie mam tu na myśli bluzki bez pleców, tylko tak ogólnie się zastanawiam )
Jakbym była płaszczakiem to nic by mnie w stanik nie upchnęło Moim zdaniem nie ma nic rozwalającego w braku stanika, ale ja nosząc 65G po prostu nie mogę sobie na brak biustonosza pozwolić, bo po pierwsze wyglądałabym beznadziejnie, a po drugie od razu by mnie zaczął boleć biust, kręgosłup itd. Jeśli ktoś ma mniejszy biust i wygląda bez stanika (obiektywnie) ładnie, to czemu miałby chodzić w staniku, jeśli dobrze czuje się i wygląda bez? Chodzi mi o jednorazowe wyjście czy tam co jakiś czas, bo jednak na stałe bym się nie zdecydowała - skóra się rozciąga jednak nawet wówczas, gdy ma się stosunkowo małe piersi.

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-04-11 o 11:09
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:13   #906
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Naprawdę? Pytam, bo serio nie wiem, czy coś takiego jest dopuszczalne. Osobiście sama jestem chudym płaszczakiem i pewnie mogłabym sobie na coś takiego pozwolić, ale nie chciałabym rozwalać ludzi na mieście moją płaską klatą (musiałabym chyba pokazać całe nogi, by odwrócić od tego uwagę ). Pamiętam, że będąc parę lat temu w Niemczech, widywałam tamtejsze płaskie laski bez staników, ale osobiście chyba bym się nieswojo czuła. Niemniej, ciekawa jestem czy to nie jest jakiś modowy rozwalacz (i nie mam tu na myśli bluzki bez pleców, tylko tak ogólnie się zastanawiam )
ja bym sie nie zastanawiała sama lubię czasami chodzić bez stanika do niektorych bluzek czy sukienek i szczerze mówiąc nie zastanawiam się czy kogoś rozwalam czy nie (mężczyzn raczej nie rozwalam jak sądzę ) a płaska nie jestem, biust mam mniejszy niż średni ale coś tam jest ok do pracy tak bym nie poszła, ale na spacer na luzie po miescie - a czemu nie?
pamiętaj że wszystko jest jakimś tam modowym rozwalaczem i kompletnie się tym nie przejmuj moim zdaniem gorzej by było gdybyś miała dekolt do pępka i mini spod której widać majty
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:04   #907
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Rozwalacz z dzisiejszego ranka: młoda dziewczyna na stopach buty a la emu, na ciele krótki puchowy płaszczyk ledwo sięgający za pupę i nic więcej. Ja rozumiem, że wyszła z domu 50m po pieczywo, no ale to była przesada...

Rozwalacz drugi z cyklu świąteczne powroty studentek do domów: ładna zgrabna dziewczyna na dworcu ubrana w miętowe rurki, brzoskwiniowa (taki rozbielony oczywiście) bluzka oraz ecru żakiet Pastele rulez
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:07   #908
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

A to tylko tak w Polsce chyba mecza te pastele, bo sa "modne". Przez tydz siedze w Paryzu i nie ma tu zadnego szalu na to, wrecz odwrotnie. W witrynach tych wielkich domow mody nie widzialam w ogole pastelowych rzeczy, w wiekszych czern, biel i zloto, a w Kenzo juz w ogole mocne soczyste kolory teczy
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:13   #909
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
jest zrobiona .. i to konkretnie a ja raz oglądałam jej blog chyba ze 100 stron przeleciałam i nadal nie rozumiem dlaczego zrobiła sobie cycki wielkości arbuza i w ogóle który chirurg się na to zgodził na taki rozmiar.

pomijam jej nos który wygląda jak pyrka ..
Nos jest ok. Gorzej wygląda pomiędzy nosem, a górną wargą (podobno zwie się to rynienka podnosowa) :P
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:20   #910
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Naprawdę? Pytam, bo serio nie wiem, czy coś takiego jest dopuszczalne. Osobiście sama jestem chudym płaszczakiem i pewnie mogłabym sobie na coś takiego pozwolić, ale nie chciałabym rozwalać ludzi na mieście moją płaską klatą (musiałabym chyba pokazać całe nogi, by odwrócić od tego uwagę ). Pamiętam, że będąc parę lat temu w Niemczech, widywałam tamtejsze płaskie laski bez staników, ale osobiście chyba bym się nieswojo czuła. Niemniej, ciekawa jestem czy to nie jest jakiś modowy rozwalacz (i nie mam tu na myśli bluzki bez pleców, tylko tak ogólnie się zastanawiam )
Jeśli bluzka jest z odkrytymi plecami, ale nie prześwituje z przodu to osoby z małym biustem nie będą nikogo raziły wielkimi sterczącymi sutkami jak się tylko zrobi zimno no i pamiętajmy o tym, że małe piersi mają zawsze kształt, który się praktycznie nie zmienia, te duże przy chodzeniu falują i bujają się na wszystkie boki bez stanika i jest to już gorszące... dlatego przyjęło się, że osoby z małym biustem mogą smiało latać bez stanika, ale nigdy nie myślałam, że to wejdzie w modę na wiosne, do sklepu O_o raczej nad morzem na spacer jak jest ok 30 stopni...

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3346612 4]ja bym sie nie zastanawiała sama lubię czasami chodzić bez stanika do niektorych bluzek czy sukienek i szczerze mówiąc nie zastanawiam się czy kogoś rozwalam czy nie (mężczyzn raczej nie rozwalam jak sądzę ) a płaska nie jestem, biust mam mniejszy niż średni ale coś tam jest ok do pracy tak bym nie poszła, ale na spacer na luzie po miescie - a czemu nie?
pamiętaj że wszystko jest jakimś tam modowym rozwalaczem i kompletnie się tym nie przejmuj moim zdaniem gorzej by było gdybyś miała dekolt do pępka i mini spod której widać majty[/QUOTE]

ja też mam mniejszy niż średni, płaska nie jestem, to jest właśnie mały biust ludzie często mylą pojęcia... myślą, że mały biust = deska, a wcale tak nie jest. Mam miseczkę B, A są za małe bez dwóch zdań, w życiu nie wcisnęłabym się w A, a mimo to mój biust jest zaliczany do małych
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:21   #911
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jestem mniej więcej postury Kissie i nie wyobrażam sobie mieć piersi większych od własnej głowy

Bardzo zaintrygował mnie jej blog, przeglądam
Też przeglądam :P trafiłam nawet na jakiś post gdzie pokazuje siebie teraz i 4 lata temu....
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:25   #912
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Jakbym była płaszczakiem to nic by mnie w stanik nie upchnęło Moim zdaniem nie ma nic rozwalającego w braku stanika, ale ja nosząc 65G po prostu nie mogę sobie na brak biustonosza pozwolić, bo po pierwsze wyglądałabym beznadziejnie, a po drugie od razu by mnie zaczął boleć biust, kręgosłup itd. Jeśli ktoś ma mniejszy biust i wygląda bez stanika (obiektywnie) ładnie, to czemu miałby chodzić w staniku, jeśli dobrze czuje się i wygląda bez? Chodzi mi o jednorazowe wyjście czy tam co jakiś czas, bo jednak na stałe bym się nie zdecydowała - skóra się rozciąga jednak nawet wówczas, gdy ma się stosunkowo małe piersi.
Mały biust tez może boleć. W staniku wyglada zupelnie lepiej niz bez. Zawsz to cos uwydatnia, podkresla, podnosi, a bez stanika to cycki stercza, sutki sie odbijają, widac nawet jak podskakują. Ja bym zle sie czula, po za tym , bardzie plasko sie wygląda A pushupa nie nosze. Lubie taką bielizne, jak dobrze dobrana to jest wygodna
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:31   #913
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
wg mnie nawet nosek wygląda dziwnie ...
ja uważam, że jest słodki
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:33   #914
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mały biust tez może boleć. W staniku wyglada zupelnie lepiej niz bez. Zawsz to cos uwydatnia, podkresla, podnosi, a bez stanika to cycki stercza, sutki sie odbijają, widac nawet jak podskakują. Ja bym zle sie czula, po za tym , bardzie plasko sie wygląda A pushupa nie nosze. Lubie taką bielizne, jak dobrze dobrana to jest wygodna
O to, to... Też nie (z)nosze push-upa i też tak mam, że nawet w zwykłym staniku czuję się mniej płasko.
Dzięki Dziewczyny za opinie i odpowiedzi na moje pytanie. Jak mi się trafi jakiś wyjazd nad morze, to nie będę już mieć wątpliwości.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:40   #915
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

jesli ktos ma maly biust i lubi chodzic bez stanika, niech to robi ja za to nawet spac bez stanika nie lubie no i nie lubie calkiem miekkich stanikow, bo moje sutki lubia sobie sterczec bez zadnego powodu, co mnie wkurza
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:43   #916
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
O o o, mam tak samo.
Poza tym posadziłam przed domem kwiatki w doniczkach i wieczorem je chowam do domu, rano wynoszę, wieczorem chowam, rano wynosze...taniec z kwiatami kura wodna. A u nas dziś rano -3. To mnie ROZWALA.

W kwestii gołych stóp od kilku lat rozwalają mnie polskie celebrytki chodząc całą zimę na imprezy w sandałach i piptołach, a na wiosnę ubierają rajtki i czółenka.

Rozwaliła mnie dziś dziewczyna w trenczu i adidasach (nie pytajcie mnie błagam czy to najki były bo baba po trzydziestce jestem i takich rzeczy nie zauważam )
Oj ja tez latam z doniczkami
A co do trenczu czy plaszcza tez irytuje mnie jak ktos ubierze do tego adidasy. Ja nosze workery do krotkiego plaszczyka, chociaz kiedys wydawalo mi sie ze to do siebie nie pasuje
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:47   #917
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
ja uważam, że jest słodki
Ona ma w ogóle dziwne proporcje twarzy ...

Która dziewczyna przegląda jej blog to pewnie trafi na zdjęcie gdzie jest zdjęcie PRZED I PO.

Też się zastanawiałam jak to możliwe, że ona ma taki płaski brzuch jak co chwile jakieś zdjęcia dobrego jedzenia wrzuca.

a potem trafiłam na notke o tabletkach 'Alli' ... i wszystko zrozumiałam dlaczego ona takie ilości pochłania.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:48   #918
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Oj ja tez latam z doniczkami
A co do trenczu czy plaszcza tez irytuje mnie jak ktos ubierze do tego adidasy. Ja nosze workery do krotkiego plaszczyka, chociaz kiedys wydawalo mi sie ze to do siebie nie pasuje
ja nosze do trencza biale conversy
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:52   #919
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Rozwalacz z dzisiejszego ranka: młoda dziewczyna na stopach buty a la emu, na ciele krótki puchowy płaszczyk ledwo sięgający za pupę i nic więcej. Ja rozumiem, że wyszła z domu 50m po pieczywo, no ale to była przesada...

Rozwalacz drugi z cyklu świąteczne powroty studentek do domów: ładna zgrabna dziewczyna na dworcu ubrana w miętowe rurki, brzoskwiniowa (taki rozbielony oczywiście) bluzka oraz ecru żakiet Pastele rulez
nie czepialabym sie tego Ja sobie to wyobrazam pozytywnie.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Też przeglądam :P trafiłam nawet na jakiś post gdzie pokazuje siebie teraz i 4 lata temu....
podaj linka jesli mozesz Mi komp muli w pracy , nie ma szans zebym przebijala sie przez tyle stron....
Wystarczy, ze obejrzalam pierwsza strone, ale widzialam juz kiedys tego bloga.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:55   #920
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
ja też mam mniejszy niż średni, płaska nie jestem, to jest właśnie mały biust ludzie często mylą pojęcia... myślą, że mały biust = deska, a wcale tak nie jest. Mam miseczkę B, A są za małe bez dwóch zdań, w życiu nie wcisnęłabym się w A, a mimo to mój biust jest zaliczany do małych
terminologia nie jest dla mnie najważniejsza, miałam jedynie na myśli że coś tam się odznacza pod koszulką ale średnie to to nie jest, chociaż przed okresem zauważam że jakby rośnie o rozmiar i wtedy nie wyszłabym bez stanika na pewno.

rozwalają mnie moi niektórzy koledzy z pracy pracuję w międzynarodowej firmie, co prawda ścisłego dress codu nie ma ale jest zbiór wskazówek i zasad czego jednak powinnismy unikać w ubiorze. I przyjeżdżają do nas współpracownicy z zagranicy, może nie w garniturach ale w spodniach i koszulach, czasem marynarkach, swetrach a tu wyskakuje gromadka kolesi w zaplamionych bluzach, podartych dżinsach, przepoconych tshirtach... i potem się dziwią że nikt nie traktuje polskiego oddziału IT poważnie
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:57   #921
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Też przeglądam :P trafiłam nawet na jakiś post gdzie pokazuje siebie teraz i 4 lata temu....
Ojoj, ja skaczę po stronach, oglądam co którąś i pewnie to ominęłam. Szkoda

Młoda dziewczyna a wygląda jak karykatura :/

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
nie lubie calkiem miekkich stanikow, bo moje sutki lubia sobie sterczec bez zadnego powodu, co mnie wkurza
Moje też Mam mały biust, ale nie lubię chodzić bez stanika bo, jak któraś wczesniej wspomniała, mały też może boleć Z resztą czuję się dziwnie bez. Tylko w domu daję odpocząć
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:13   #922
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Ona ma w ogóle dziwne proporcje twarzy ...

Która dziewczyna przegląda jej blog to pewnie trafi na zdjęcie gdzie jest zdjęcie PRZED I PO.

Też się zastanawiałam jak to możliwe, że ona ma taki płaski brzuch jak co chwile jakieś zdjęcia dobrego jedzenia wrzuca.

a potem trafiłam na notke o tabletkach 'Alli' ... i wszystko zrozumiałam dlaczego ona takie ilości pochłania.
Może po prostu ma szybki metabolizm tak jak ja? Ja pochłaniam dużoe ilości jedzenia, jem jak mi się nudzi, jem dużo i co chcę (nawet śmieci typu mcdonald), a mimo wszystko ważę mało i jestem bardzo szczupła, w życiu się nie odchudzałam i w życiu nie brałam żadnych tabletek.
Wydaje mi się, że na siłę doszukujesz się jeszcze czegoś, daj spokój, już na pierwszy rzut oka można znaleźć kilka rzeczy, żeby się jej doczepić te sztuczne cycki nieproporcjonalne, ten makijaż jak lalka, ten dziubek na każdym zdjęciu i te sztuczne nie pasujące do niej brwi
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:25   #923
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Niczego się nie doszukuje po prostu przeglądałam ten blog raz i widziałam jak chwaliła się swoimi paczkami z suplementami diety. Alli i spalacze tłuszczu z Olimpu

edit.
To jak ona wygląda to jest jej sprawa - mnie tylko zastanawia co Nią pokierowało żeby sie tak zrobić na sztuczno. I przede wszystkim na 'czyj' wzór ona tak sie przerobiła

Lifting twarzy i te implanty w policzkach to tam jeden ciul ale z cycków już się nic nie da zrobić - skóra rozciągnieta a zmienić piersi na mniejsze to już będzie miała w niektórych miejscach 'flaki' na skórze.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:31
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:51   #924
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Alli i spalacze tłuszczu z Olimpu
działają -->
http://www.kissies.se/inspereras-av-...beckhams-kropp

__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:56   #925
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

tak z ciekawosci poszukalam tego bloga bo was tak czytam i szczerze mmmm.... aaaa moglabym choc troche tak wygladac: fakt brwi o-bleeeh, nigdy! bo sa tragiczne, cycki----> na poczatku karmienia mialam takie i teeeeskno mi do nich, teraz dwa flaki zostaly :/... ale kocham takie dlugasne i gesciutkie wloski i podobaja mi sie jej usta .
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:59   #926
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ale też chyba nie jest tak, że ona wchłania to jedzenie. Najczęściej idzie w pakiecie- zdjęcie żarła, zdjęcia knajpy reklama.

Pamiętam jej jeden post, na którym trzymała jakiś dietetyczny batonik, obok wkleiła zdjęcie z liczbą kalorii tego batonika (nie było tego wiele). I Kissie go skwitowała kciukiem w dół, na następnym zdjęciu. Ja nie sądzę, że ona sobie tak na luzaku wpiernicza co jej w rąsie wpadnie
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:04   #927
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
... ale kocham takie dlugasne i gesciutkie wloski i podobaja mi sie jej usta .
Włosy fajne, doczepiane.
Dążę do takiej długości, jeszcze kilka mcy. Niestety, na gęstość raczej nie mam wpływu, chybaże też sobie doczepię, w co wątpię.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Ja nie sądzę, że ona sobie tak na luzaku wpiernicza co jej w rąsie wpadnie
Na pewno musi się pilnować, jak każdy kto nie ma chudości w genach.
Z drugiej strony, nawiązując do tematu denerwujące jest posądzanie każdej szczupłej dziewczyny o to, że katuje się dietami, ćwiczeniami lub bombardowanie pytaniami typu: czy ona w ogóle coś je?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:07   #928
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jak na nią patrzę, to robi mi się niedobrze, autentycznie robi mi się niedobrze, kiedy sobie uświadomię, że ona jest żywym człowiekiem
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:09   #929
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Jak na nią patrzę, to robi mi się niedobrze, autentycznie robi mi się niedobrze, kiedy sobie uświadomię, że ona jest żywym człowiekiem
niewiarygodne, prawda?

Swoją drogą, ciekawe ile miała lat kiedy zaczęła się upiększać.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:20   #930
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Na pewno musi się pilnować, jak każdy kto nie ma chudości w genach.
Z drugiej strony, nawiązując do tematu denerwujące jest posądzanie każdej szczupłej dziewczyny o to, że katuje się dietami, ćwiczeniami lub bombardowanie pytaniami typu: czy ona w ogóle coś je?
Czy katuje się dietami nie wiem - widzę, że średnio 3 razy w tygodniu chodzi na imprezki i pije alkohol (alkohol jest kaloryczny) .
Chodzi na siłownie w różowym dresiku czasami w towarzystwie swojego pieska i pokazuje paczki z tabletkami.
Można skojarzyć mniej więcej dlaczego tak dobrze jej idzie trzymanie sylwetki.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.