Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 13:52   #901
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez julia955 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam straszny dylemat mianowicie mój chłopak nie długo ma 23 urodziny i nie mam pomysłu co mu kupić w tamtym roku dałam mu po prostu 100,bo nie miałam pomysłu w tym roku jednak chciała bym mu coś kupić (koło 100 zł ) i tak myślę czy ten kompet to dobry pomysł czy może za dziecinny ?
http://allegro.pl/posciel-klubowa-re...325845953.html
http://allegro.pl/poszewka-klubowa-r...356739129.html
on bardzo lubi ten klub i kiedyś przechodziliśmy koło jakiegoś sklepu gdzie był podobny komplet i powiedział że fajne , jak myślicie proszę o poradę,nie iwme co robić
Mój też jest fanem ma szalik?
Koszulkę? Komplet?
Pościel fajna chociaż mój stwierdził,że to już przesada chociaż i tak wiem,że by się ucieszył haha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:25   #902
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Spotykamy się kilka miesięcy, jednak parą jesteśmy krótko. Za miesiąc są jego imieniny i nie mam pojęcia co mu kupić, żeby nie było to coś bardzo wielkiego. Co on lubi? Robi domowe wina, jest w tym świetny, ale cały sprzęt ma do tego. Dużo też jeździ rowerem a gadżetów też ma sporo i to bardzo dobrej jakości. Nie chcę też na prezent wydawać majątku, żeby nie czuł, że musi się w jakiś sposób rewanżować. Myślałam żeby wywołać jakieś nasze wspólne zdjęcie z naszego wyjazdu i oprawić w ramkę, ale nie wiem czy to nie jest zbyt banalna rzecz.Facet ma 33 lata.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:37   #903
paniczekanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A może gra planszowa? Robią teraz takie cudaki, że to głowa mała i właściwie dla każdego coś się znajdzie. Ostatnio nawet teściom, którzy niby fanami gier nie są, kupiłam "Kolejkę" (http://cgfeniks.pl/pl/p/Kolejka/1616) i zagrywają się nią jak dzieci Co prawda "Kolejki" już nie ma na stanie, ale może znajdzie się coś innego? W sumie wyszukiwarkę w tym Feniksie (http://cgfeniks.pl/) mają sporą i mi jest tam zawsze łatwo coś znaleźć
paniczekanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 22:10   #904
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez mesta93 Pokaż wiadomość
to może bilety na koncert ulubionego zespołu lub na mecz? Albo zabierz go na gokarty czy quady
nie ma ulubionego zespołu, a gokarty, quady juz go tak nie bawia (był nie raz) plus kłopoty z plecami ma..

nie wiem dalej
myślałam nad wiatrówka taka imitujaca pistolet (jego tata ma i lubi z niej strzelać jak ma okazje) myslicie ze to dobry pomysł? coś w stylu takiej www. militaria.pl/action_sport_games/wiatrowka_cz_75d_compact_ 4,5_mm_%2816086%29_p5718. xml?cat=550


jak myślicie? znacie kogos kto ma ?
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:10   #905
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

marlen1366 dobrą książkę o winach lub nalewkach.
adytruu może zegarek? Wiatrówka to też nie głupi pomysł jeśli lubi takie rzeczy, my mamy (ale karabin) i strzelamy z niej tylko jak nam się przypomni - raz na ruski rok.
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:21   #906
anonimow_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla Chłopaka

Witam,
Jestem z chłopakiem od 3 miesięcy i za dwa tygodnie ma urodziny i nie mam pojęcia co mogę mu kupić. Chciałabym jakiś nie zobowiązujący prezent ale jednocześnie przydatny i który go ucieszy. Sam jak twierdzi nie potrzebuje niczego....
Może macie jakieś propozycje ?
anonimow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:15   #907
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

ma 4 zegarki z czego jeden kupił z miesiąc temu no jego tata ma karabinkowa i on czasem lubi... ale fakt ze raz na ruski rok sie to robi, a swoje kosztuje..
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 12:49   #908
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Kurcze, mocno problematyczny temat z prezentem dla Twojego chłopaka!
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:51   #909
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Prezent dla Chłopaka

Cytat:
Napisane przez anonimow_a Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem z chłopakiem od 3 miesięcy i za dwa tygodnie ma urodziny i nie mam pojęcia co mogę mu kupić. Chciałabym jakiś nie zobowiązujący prezent ale jednocześnie przydatny i który go ucieszy. Sam jak twierdzi nie potrzebuje niczego....
Może macie jakieś propozycje ?
Książka może?
Albo jakieś perfumy?
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:45   #910
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Spotykamy się kilka miesięcy, jednak parą jesteśmy krótko. Za miesiąc są jego imieniny i nie mam pojęcia co mu kupić, żeby nie było to coś bardzo wielkiego. Co on lubi? Robi domowe wina, jest w tym świetny, ale cały sprzęt ma do tego. Dużo też jeździ rowerem a gadżetów też ma sporo i to bardzo dobrej jakości. Nie chcę też na prezent wydawać majątku, żeby nie czuł, że musi się w jakiś sposób rewanżować. Myślałam żeby wywołać jakieś nasze wspólne zdjęcie z naszego wyjazdu i oprawić w ramkę, ale nie wiem czy to nie jest zbyt banalna rzecz.Facet ma 33 lata.
Nie jest zbyt banalny to ładny upominek w każdym wieku.Do tego ulubione słodycze albo coś i idealny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:49   #911
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

dziewczyny jako pomysł chciałam Wam podsunąć album foto ale jako scrapbook. Polecam, fajna rzecz w każdym wieku. Co prawda troche kasy na to trzeba liczyć (od 150 w górę zwłaszcza jeśli album bazowy chce się mieć porządny) ale efekt...
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 18:30   #912
Karal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej. Chciałabym swojemu TŻ kupic jakiś prezent "od czapy", tak zupełnie bez okazji, żeby się uśmiechnął, ale żeby nie czuł się zobowiązany kupić mnie coś chciałabym, aby był do jakiś drobny upominek, ale też żeby nie rzucił tego gdzieś w kąt. Możecie mi podrzucić jakieś pomysły?
Jest studentem, gra na gitarze (i nie używa kostek), lubi czytać, ale ksiązki kupuje sobie sam w antykwariatach, zresztą, książka w tym przypadku chyba nie jest dobrym pomysłem, dużo jeździ na rowerze, uwielbia fizykę i matematykę.
Karal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 22:06   #913
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Skoro uwielbia fizykę i matematykę to zapewne spodobają mu się takie metalowe, namagnesowane kostki lub kulki, z których można budować różne różniste konstrukcje - nie pamiętam jak się to nazywa, ale na pewno znajdziesz na stronach typu toys4boys i różnych takich upominkowych


A ja wpadłam tylko powiedzieć, że helikopter zrobił furorę nie tylko mój TŻ był zachwycony, ale także jego ojciec, sąsiad, mój ojciec i mój brat polecam!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 22:30   #914
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

O tak te kulki na allegro są też fajna sprawa a drogie też nie są,w Koperniku w Warszawie jest cały sklep z grami takimi ale cenowo fajnie nie jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 04:07   #915
MilenaAmourVincitOmnia
Raczkowanie
 
Avatar MilenaAmourVincitOmnia
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Question Jaki fajny prezent mogę kupić TŻ'towi?

Witam, otóż chcę tak po prostu, bez okazji kupić mojemu TŻ'towi prezent. Po prostu, chcę także jakoś mu się odwdzięczyć. Problem tkwi w tym: TYLKO CO MU TAKIEGO KUPIĆ??? Jakiś specjalnych zainteresowań on nie ma... ja sama zaś nie wiem za co kompletnie się brać. Może wy mi coś polecicie? Co wy kupujecie swoim TŻ'tom?
__________________
AMOUR VINCIT OMNIA!
MilenaAmourVincitOmnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 16:40   #916
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47139741]Skoro uwielbia fizykę i matematykę to zapewne spodobają mu się takie metalowe, namagnesowane kostki lub kulki, z których można budować różne różniste konstrukcje - nie pamiętam jak się to nazywa, ale na pewno znajdziesz na stronach typu toys4boys i różnych takich upominkowych


A ja wpadłam tylko powiedzieć, że helikopter zrobił furorę nie tylko mój TŻ był zachwycony, ale także jego ojciec, sąsiad, mój ojciec i mój brat polecam![/QUOTE]

gdzie to kupowałaś i za ile ?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Aha, czy któraś z Was zna kogoś kto ma laserowy kosmos? kosztuje majątek, więc nie wiem czy oplaca się zbierać (moze do gwiazki bym uzbierała ) fajne to jest?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 16:42   #917
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Jaki fajny prezent mogę kupić TŻ'towi?

Pomysłów mam mase, ale może najpierw napisz ile ze soba jesteście i jakie rzeczy zdążyłaś mu już kupić? będzie łatwiej pomóc
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:27   #918
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Kilka postów wyżej masz odpowiedź
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:34   #919
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

już znalazłam

a wie ktoś co z tym kosmosem ;>?
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 13:17   #920
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Jaki fajny prezent mogę kupić TŻ'towi?

I w jakim przedziale finansowym to ma być.

Bo może nie prezent w sensie rzeczy tylko jakieś wydarzenie, lot balonem, wycieczka statkiem , bilet do zwiedzania czegoś itp.

Edytowane przez grubella
Czas edycji: 2014-07-04 o 13:20
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:32   #921
Ombre1002
Raczkowanie
 
Avatar Ombre1002
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 75
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Witam, mój TŻ obchodzi 26 urodziny.
Wpadłam na pomysł kupić wideorejestrator samochodowy. Uwazacie ze to dobry pomysl? Jest to dosyc drogi zakup, poniewaz kosztowalby mnie 450 zł. Jeżeli nie znajdę innego pomysłu to pozostane przy tym, ale moze macie jakies inne sugestie? Cokolwiek przyzwoitego : ) Bo zawsze tak jest, jak nie zbliza sie zadna okazja to pelno pomyslow, a tak pustka. Cena, no wlasnie do 450 : ) chociaz nie ukrywam ze mogloby byc taniej. Kupilam mu juz zegarek, portfel, kosmetyki i ubrania odpadaja : ) Jakies pomysly?
Ombre1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:52   #922
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jaki fajny prezent mogę kupić TŻ'towi?

Właśnie, Autorko, podaj przedział cenowy, bo tak można pomysły wyliczać godzinami :P

Ostatnio na urodziny kupiłam mojemu ukochanemu zestaw do yerba mate. On pije ją od kilku miesięcy, więc kupiłam mu nowy kubeczek, rurkę, kilka smakowych paczek yerby, termometr do wody i takie tam inne gadżety Cena nie przekroczyła 50 zł.
Na Walentynki zrobiłam super śniadanie Może własnoręcznie pieczone ciasteczka z super dekoracją będą uroczym prezentem (jeśli chłopak lubi słodycze ^^ ) Koszt nawet super ekstra wypasionych smakołyków nie powinien przekroczyć 30-40 złotych (doliczam do tego kolorowe pisaczki, kuleczki, kwiatki itp.)
To tegoroczne prezenty, jak przypomnę sobie z ubiegłych lat to coś jeszcze dodam

Edytowane przez Efkakam
Czas edycji: 2014-07-13 o 14:57
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 20:44   #923
mow_mi_lilith
Przyczajenie
 
Avatar mow_mi_lilith
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Krosno ;)
Wiadomości: 10
GG do mow_mi_lilith
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej dziewczyny, mam problem, co kupic chłopakowi na 18tke (na szczęście trochę jeszcze czasu na przemyślenie mam ;>). TŻ jest aktywny sportowo w wielu dziedzinach, myślałam o czymś w tym kierunku. Wszystkie potrzebne mu akcesoria raczej ma - sama nie wiem, bo jestem w tym temacie kompletnie zielona. Myślałam o szkoleniu strzeleckim albo kursie survivalu, które oferuje wspanialyprezent.pl Tylko kurcze - sama nie wiem, czy to dobry pomysł. TŻ ma wiatrówkę, lubi z niej strzelac, stąd pomysł szkolenia. Co do kursu - wiem, że lubi oglądac bear gryllsa i często wspominał, że chciałby życ w ten sposób chociaż przez chwilę. Myślicie, że to odpowiedni prezent na 18tkę, czy raczej nie?
mow_mi_lilith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:56   #924
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Oj jakbym była facetem z takimi zainteresowaniami to bym się w gatki posikała ze szczęścia
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:40   #925
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

odpowiedni prezent na 18 zwłaszcza że to go interesuje.
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:44   #926
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

dziewczyny czy któraś z Was kupowała może tak zwany GLOBOBAREK ?
Zastanawiam się czy to dobry pomysł na urodziny... kosztuje z przesyłką prawie 500 zł, więc troche się boje że sie nie spodoba ;/.... ale Tz lubi wypić wieczorem lampke dobrego wina, lubi je kupować, ponadto taki globus ładnie zdobi mieszkanie i pasuje zarówno do nowoczesnego jak i bardziej klasycznego... jak myslicie, fajne?
Do wystroju pasuje w zasadzie każdego, weszły by tam ze 2 ulubione winka + kieliszki.. pomysł chyba ok ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 137002185066983100.jpg (66,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_zpse9bf3502.jpg (32,1 KB, 16 załadowań)
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 06:54   #927
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez shadow__ Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was kupowała może tak zwany GLOBOBAREK ?
Zastanawiam się czy to dobry pomysł na urodziny... kosztuje z przesyłką prawie 500 zł, więc troche się boje że sie nie spodoba ;/.... ale Tz lubi wypić wieczorem lampke dobrego wina, lubi je kupować, ponadto taki globus ładnie zdobi mieszkanie i pasuje zarówno do nowoczesnego jak i bardziej klasycznego... jak myslicie, fajne?
Do wystroju pasuje w zasadzie każdego, weszły by tam ze 2 ulubione winka + kieliszki.. pomysł chyba ok ?
Wg mnie dość ryzykowny pomysł. Nie każdemu może się takie coś spodobać i tylko będzie kłopot co z tym zrobić. Nie lepiej coś bardziej klasycznego ? Chyba, że masz pewność, że to się spodoba
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 07:30   #928
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez mow_mi_lilith Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem, co kupic chłopakowi na 18tke (na szczęście trochę jeszcze czasu na przemyślenie mam ;>). TŻ jest aktywny sportowo w wielu dziedzinach, myślałam o czymś w tym kierunku. Wszystkie potrzebne mu akcesoria raczej ma - sama nie wiem, bo jestem w tym temacie kompletnie zielona. Myślałam o szkoleniu strzeleckim albo kursie survivalu, które oferuje wspanialyprezent.pl Tylko kurcze - sama nie wiem, czy to dobry pomysł. TŻ ma wiatrówkę, lubi z niej strzelac, stąd pomysł szkolenia. Co do kursu - wiem, że lubi oglądac bear gryllsa i często wspominał, że chciałby życ w ten sposób chociaż przez chwilę. Myślicie, że to odpowiedni prezent na 18tkę, czy raczej nie?
Kupowalam przyjaciolce prezent z wspanialyprezent.pl . Przyjaciółka miala logować się na ich stronie, ciężko bylo z umowieniem terminu... Lepiej (i taniej) zakupic takie cos bez posrednika. nie polecam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:20   #929
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wg mnie dość ryzykowny pomysł. Nie każdemu może się takie coś spodobać i tylko będzie kłopot co z tym zrobić. Nie lepiej coś bardziej klasycznego ? Chyba, że masz pewność, że to się spodoba
na jakims filmie był chwilke pokazany identycznie (nie pamietam juz tytułu niestety) i sie wtedy podjarał, jaka super rzecz wiec mysle ze powinno byc ok

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

jeszcze myślałam o super fototapecie z oświetlonym miastem, takiej na pół ściany to na 1000% by się baaaardzo spodobało, ale Tz chce za max pół roku zmieniać miejsce zamieszkania, wiec niestety odpada na razie, szczególnie że to też w okolicy 500 zł wychodzi:/
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:39   #930
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez shadow__ Pokaż wiadomość
na jakims filmie był chwilke pokazany identycznie (nie pamietam juz tytułu niestety) i sie wtedy podjarał, jaka super rzecz wiec mysle ze powinno byc ok

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

jeszcze myślałam o super fototapecie z oświetlonym miastem, takiej na pół ściany to na 1000% by się baaaardzo spodobało, ale Tz chce za max pół roku zmieniać miejsce zamieszkania, wiec niestety odpada na razie, szczególnie że to też w okolicy 500 zł wychodzi:/
Aaaa no to jak najbardziej
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.