Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 15:26   #931
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam u Amali, włoski robiła mi p.Ania - właścicielka. Mam długie kręcone włosy,chciałam je sciac tak aby dobrze mi się układały i żyły swoim życiem oraz zafundować im jakiś ładny naturalny braz na te moje wypłowiałe nie wiadomo co

Wyszłam bardzo zadowolona, p. Ania była jedyna fryzjerka , która wypuściła mnie z ładnie, naturalnie wymodelowanymi włosami, a nie wysuszyła mi ich po prostu suszarką z dyfuzorem - po czym wyglądałabym jak napuszona sowa, albo wyprostowała prostownicą czego tez nie lubię. Atmosfera bardzo miła, podejście do klientki na najwyższym poziomie , ceny bardzo przystępne !

Salon poleciłam mojej przyjaciółce, jej mamie, mojej mamie i jeszcze jednej babeczce z "rodziny" , każda wyszła zadowolona


Naprawdę polecam

Edytowane przez ilusja
Czas edycji: 2013-03-01 o 15:30
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:10   #932
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam w Amalii przedwczoraj, po raz trzeci. Obcinała mnie pani Ania (właścicielka). Nie jestem zadowolona i już więcej tam nie pójdę. Obcięła mnie bardzo krótko, chociaż mówiłam, że nie chcę stracić dużo na długości, i że chcę tylko podciąć końcówki i odświeżyć fryzurę.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 19:33   #933
KaraMars
Przyczajenie
 
Avatar KaraMars
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 29
GG do KaraMars
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Hej
Ostatnio zastanawiam się nad dość radykalną zmianą fryzury. Z dość długich włosów chciałabym przejść na fryzurę z załącznika. Jeszcze się waham, ale jeśli się zdecyduję, będę miała problem gdzie iść. Nie chciałabym wyjść z salonu z płaczem Fajnie byłoby też, gdyby fryzjer ewentualnie zaproponował coś od siebie. Liczę na propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mdgx0jzyvg1qhqd41o1_500.jpg (36,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mde8osKmAo1r9n1gjo1_1280.jpg (118,7 KB, 21 załadowań)
__________________
KaraMars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 16:16   #934
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Może ktoś mi poleci dobrego specjalistę od blondów
A dokładniej specjalistę od pasemek blond/platynowych.
W Gliwicach lub w okolicy
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:17   #935
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Może ktoś mi poleci dobrego specjalistę od blondów
A dokładniej specjalistę od pasemek blond/platynowych.
W Gliwicach lub w okolicy
Podobno kiedyś Marta ze studio3, w którym kiedyś pracował Marcel. Ale jak jest teraz i czy w ogóle ona dalej tam pracuje, to nie wiem...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:38   #936
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez KaraMars Pokaż wiadomość
Hej
Ostatnio zastanawiam się nad dość radykalną zmianą fryzury. Z dość długich włosów chciałabym przejść na fryzurę z załącznika. Jeszcze się waham, ale jeśli się zdecyduję, będę miała problem gdzie iść. Nie chciałabym wyjść z salonu z płaczem Fajnie byłoby też, gdyby fryzjer ewentualnie zaproponował coś od siebie. Liczę na propozycje
Ja bym z tym poszła do Marcela (Chili Studio Estetyki Włosa)
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:44   #937
KaraMars
Przyczajenie
 
Avatar KaraMars
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 29
GG do KaraMars
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Właśnie zbierałam się do niego od lat Myślałam nad tym salonem, dzięki!
Swoją drogą, wszyscy odradzają mi ścięcie włosów. Strasznie chciałabym to zrobić, ale boję się, że będę żałować... :< W końcu już od dłuższego czasu staram się zapuszczać włosy...
A co powiecie o Filomenie na Daszyńskiego? Albo Jakki?
__________________

Edytowane przez KaraMars
Czas edycji: 2013-03-16 o 21:16
KaraMars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:00   #938
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

StudioFryzur na Chudoby( na przeciwko Amalii) = poracha

Poszłam kilka tygodni temu skuszona Grouponem, miało być: "koloryzacja na 1 Kolor, Mycie, Strzyżenie,Modelowanie i Zabieg „Milk Shake” w Studiu Fryzur" + 20% na następną wizytę, jak szumnie głosiła reklama a było tylko strzyżenie z koloryzacją i wysuszenie włosów......

W porównaniu z innymi salonami gliwickimi to obsługa średnia , wchodzę na umówiona godzinę (w salonie są 2 fryzjerki i jeden fryzjer) j i nagle okazuje sie że nie ma sie mną kto zająć , bo fryzjerka do której byłam zapisana zajęła się już inna klientka a 2 pozostałe osoby-fryzjerzy nic nie robią...... łaskawie po kilku minutach ktoś zdecydował sie mną zająć .

Kreatywne strzyżenie....dobre sobie zwykłe podcięcie, zero jakiegokolwiek doradzenia ! żadnej nowej fryzury nie dostałam jak głosiła reklama .

Farbowanie - fryzjerka tak maziała tym pędzlem że tylko czekałam aż nakapie mi na spodnie (pelerynka była tak krótka że sięgała tylko do pasa ). Jedyny plus że kolor przynajmniej wyszedł taki jaki miał , ale .... zostały mi plamy na czole ! rozumiem jak w domu ktoś niedoświadczony farbuje taki wypadek ale u fryzjera ?!Samo studio może i nieźle udekorowane ale brudne , to tak wyglądało jakby po farbowaniu rękawiczkami dotykała szafek i później tego nie domyła
I co mnie najbardziej wkurza to papierochy , rozumiem że ktoś jest palaczem i wychodzi na papierosa , ale nie zapala go w pomieszczeniu albo nawet kopci przez kilkanaście sekund , jak wielce kreatywny pan fryzjer który nie garnął się za bardzo do roboty tylko siedział, przeglądał gazety i zgrywał wielkiego kreatora

Smród papierochów u fryzjera to najgorsze co może byc

Ogólnie odniosłam wrażenie że osoby tam pracujące za bardzo nie przejmują się klientami oraz tym jak wygląda ich miejsce pracy i jak to o nich świadczy
Wydawało mi się że Groupon ma zachęcić do kolejnych wizyt i dobrze zareklamować studio a według mnie osoba tam pracującym w ogóle na tym nie zależny , nikt nawet dokładnie nie sprawdził czy to co zapisane zgadza się z tym co sobie zażyczyłam , mogłabym naopowiadać że chce refleksy i nie sprawdzili by tego czy się zgadza
Cennik z tego co zauważyłam niższy niż u Amalii czy w Studio J.Gorgoń ale nieznacznie (ok 5-15zl) a wole dopłacić więcej i skorzystać z profesjonalnej usługi jakie proponują te dwa zakłady

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Zauważyła ostatnio że otwarło się nowe studio Fryzur i paznokci
Studio 11,chyba się nazywa na Jasnej za stacją Bliską : cierkawa jestem co zaoferują i za ile ?

Edytowane przez ronie
Czas edycji: 2013-03-26 o 20:26
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:14   #939
KaraMars
Przyczajenie
 
Avatar KaraMars
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 29
GG do KaraMars
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

No to smutek :/
__________________

Edytowane przez KaraMars
Czas edycji: 2013-03-25 o 12:41
KaraMars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:54   #940
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
StudioFryzur na Chudoby( na przeciwko Amalii) = poracha

Miałam kupić ten grupon ale po przeczytaniu opinii w necie zrezygnowałam... i całe szczęście.
Póki co zapuszczam włosy po niezbyt udanej wizycie w Amalii. Następna w kolejce pani Gorgoń
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:02   #941
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

A czy szanowne Wizażanki mogłyby polecić jakiegoś dobrego fryzjera męskiego, który potrafi dobrać ciekawą fryzurę do twarzy, a nie tylko zrobić parę ciachnięć nożyczkami w powietrzu? Potrafi wymodelować subtelnie włosy tak, by nie było "żelu" ani nic podobnego, a mimo to by włosy wyglądały naprawdę ciekawie?
Widzę, że najczęściej polecacie Figaro i Amalię - czy mężczyzn też to się tyczy?
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 17:05   #942
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Czesc gliwiczanki (i nie tylko)

Szukam salonu w ktorym dobrze mi zrobia wlosy w stylu ombre (rozjasnia). Dotychczas mama podcinala mi wlosy i ufajac jej rozjasnila mi wlosy produktem Loreal Ombre Hair lecz niestety nie wyszlo tak jak chcialam. Mam brazowe, dlugie wlosy, nigdy niefarbowane. Lewa strona ombre jest w miare ok, poza tym, ze koncowki mam dosyc ciemne, odcien wpada w rudosc. Natomiast prawa strona jest nieco od linijki i zdecydowanie wyzej niz lew strona. Mam proste wlosy wiec ogolnie wyglada to kiepsko Chcialabym to naprawic. Od zabiegu minely 3 tyg wiec mysle, ze wlosy odpoczely.

Jaki salon, jaka osobe polecacie?

zadzwonilam do salonu Figaro i mam wizyte na czwartek popoludniu do pani Natalii. Koszt samego rozjasniania, bez modelowania to ok 150 zl. Czy to jest ok?

Edytowane przez snowprincess
Czas edycji: 2013-03-27 o 17:19
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 21:58   #943
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Azulito Pokaż wiadomość
A czy szanowne Wizażanki mogłyby polecić jakiegoś dobrego fryzjera męskiego, który potrafi dobrać ciekawą fryzurę do twarzy, a nie tylko zrobić parę ciachnięć nożyczkami w powietrzu? Potrafi wymodelować subtelnie włosy tak, by nie było "żelu" ani nic podobnego, a mimo to by włosy wyglądały naprawdę ciekawie?
Widzę, że najczęściej polecacie Figaro i Amalię - czy mężczyzn też to się tyczy?
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Podobno bardzo dobrym męskim fryzjerem jest p. Adam w salonie "Ludwig" na Zygmunta Starego, ale trzeba się liczyć z wysoką ceną usług
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 21:57   #944
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Azulito Pokaż wiadomość
A czy szanowne Wizażanki mogłyby polecić jakiegoś dobrego fryzjera męskiego, który potrafi dobrać ciekawą fryzurę do twarzy, a nie tylko zrobić parę ciachnięć nożyczkami w powietrzu? Potrafi wymodelować subtelnie włosy tak, by nie było "żelu" ani nic podobnego, a mimo to by włosy wyglądały naprawdę ciekawie?
Widzę, że najczęściej polecacie Figaro i Amalię - czy mężczyzn też to się tyczy?
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Mój TŻ od dłuższego czasu chodzi tylko do studia Ekspresja na rogu Chudoby. Myślałam, że jest taki zadowolony z cięcia dopóki nie zobaczyłam tej "jego" fryzjerki bardzo młoda i bardzo ładna na imię ma chyba Justyna. Obcina go całkiem fajnie i układa mu włosy przy uzyciu gumy matującej, żadnej błyszczącej żelowej skorupki Płaci chyba 25 zł.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:00   #945
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dziękuję za wszystkie sugestie, miłe Wizażanki
Nie wybrałem Ludwiga, bo nie lubię gdy dotyka mnie inny facet, a cenowo to wygląda to u nich bardzo niekorzystnie.
Byłem w studio Figaro na Wyszyńskiego. Wrażenia ogólnie dość pozytywne, ale chętnie przekonam się kolejnym razem, co zaproponują mi w Amalii.
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:44   #946
sabisabisabi
Przyczajenie
 
Avatar sabisabisabi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
GG do sabisabisabi
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

hej,
a możecie mi polecić salon fryzjerski w Gliwicach, w których skupują włosy? Mam długie i chciałam sprzedać, a przy okazji wyjść z ładną fryzurką.
Orientuje się któraś?
sabisabisabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 12:58   #947
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Kolejna wizyta w studio urody Gorgoń , tym razem obcinała mnie p.Jola.
Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradzania jak najlepiej ściąć, podciąć włosy , widac że posiada ogromna wiedzę na temat swojego fachu .
Jestem w miarę zadowolona , minus za za krótko podciętą grzywkę(bywa to wkurzające jak później trzeba tak łazić z 2-3 tygodnie aż odrośnie )
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 09:15   #948
dziunia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Podobno kiedyś Marta ze studio3, w którym kiedyś pracował Marcel. Ale jak jest teraz i czy w ogóle ona dalej tam pracuje, to nie wiem...
Dokładnie tak.... uważam że Marta w Studio3 robi najlepiej pasemka idealnie blisko skóry, a balejaż zawsze jest naturalny a nie z efektem zebry!!!!
dziunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 07:57   #949
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez dziunia00 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.... uważam że Marta w Studio3 robi najlepiej pasemka idealnie blisko skóry, a balejaż zawsze jest naturalny a nie z efektem zebry!!!!
Rozumiem, że pani Marta dalej tam pracuje?
Zadzwoniłabym, ale nie mam pojęcia o którą panią chodzi
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 14:14   #950
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam ostatnio na strzyżeniu w nowo otwartym Studio 11 ( na Jasnej)
Powiedzmy ze jestem na TAK. Obcinała mnie Pani w krótkich czarnych włosach , duży plus za dokładność co do minimetra , bardzo starannie podeszła do swojej pracy . Byłam tylko podciąć fryzurę więc może szału nie widać ale jest to zrobione porządnie - więc polecam się wybrać ,przetestować)
Mają przystępne ceny i niezłe promocje( jak to salon nowo-powstały )

Przy okazji wyregulowałam sobie brwi i też jestem zadowolona

Pytanie do osób które obcinały się w salonie Figaro , jakie tam sa ceny za strzyżenie ?
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:17   #951
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam dziś w wspomnianym wyżej Studio 11 na Jasnej. Chciałam tylko podciąć końcówki. Ogólnie jestem zadowolona, obcinała mnie Pani z długimi blond włosami. Prosiłam o podcięcie dosłownie 1 cm i odświeżenie fryzury, ponieważ zapuszczam. Podcięła 2 cm czyli całkiem niezły wynik Za podcięcie bez mycia i modelowania zapłaciłam 23 zł. Salon ładny, fryzjerka miła. Kilka razy pytała mnie, czy może tyle obciąć, czy nie za dużo itp. Jeśli ktoś chce tylko odświeżyć końcówki nie wydając przy tym 60 zł i nie tracąc połowy długości to polecam, warto się wybrać.

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
Pytanie do osób które obcinały się w salonie Figaro , jakie tam sa ceny za strzyżenie ?
Dość drogo, ok. 60-70 zł o ile dobrze pamiętam.

A czy ktoś wie, gdzie zrobią mi ładne, naturalnie wyglądające refleksy? Nie chcę żadnych pasemek tylko łagodne rozświetlenie na swoim naturalnym kolorze

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:22
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:55   #952
zuziba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
GG do zuziba
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dziewczyny proszę o pomoc, rok temu byłam w salonie BEA na ul. Zygmunta Starego gdzie strzygła mnie Pani Ola (długie blond włosy z grzywka na bok, pięknie wycieniowane) teraz chciałam ponownie podciąć moje włoski a tu okazuje się, że już tam nie pracuje. Może ktoś wie gdzie się przeniosła .
zuziba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:03   #953
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Wiedziona dobrymi opiniami też skierowalam swe kroki do STUDIO11 ( STUDIA11) nie wiem jak to odmieniać;-))).
1. Własny parking jeeeeee super nie musialam krążyć 30 minut w poszukiwaniu miejsca- podjechalam i już.
2. Robilam pasemka ( robila mi je też Pani blondynka- Sandra).
3. Zaplacilam 95 zł na włosy do polowy pleców.... niedużo .... ale zdziwienie bylo przeogromne gdy ujżalam na jakich farbach pracują!!!! MATRIX!!!! Jedne z najlepszych ;-))) a więc można i tak;-) świetne farby i świetne ceny.

Kurcze powiem tak...salon z gustem, nowoczesny nawet bardzo, farby super, pasemka śliczne.... zobaczymy jak paznokcie bo chyba też się umówię... Ogólne ocena bardzo dobra....no i blisko solarium więc można i tu i tu;-PPP
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:05   #954
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Wrzuć zdjęcia jeśli możesz bo jestem ciekawa jak to wygląda a bez kilku dobrych opinii po których będę wiedziała że kolor wyjdzie m taki jaki chce na 100% to sie nie wybiorę ( do jakiegokolwiek salonu)

Cytat:
Napisane przez gigilove80 Pokaż wiadomość
2. Robilam pasemka ( robila mi je też Pani blondynka- Sandra).
udało Ci się dowiedzieć jak się nazywa fryzjerka WOW :P myślałam że w tym salonie to TOP Secret

Tak mi sie przy okazji tego nasunęło że polityka jaka prowadzi salon AMALIA czyli przedstawianie się fryzjerki przed strzyżeniem/ usługą jest jak najbardziej na miejscu , później łatwiej się umówić do konkretnej osoby

Edytowane przez ronie
Czas edycji: 2013-06-20 o 11:07
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 18:54   #955
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

oj to nie bylo trudne;-)) Pani miała identyfikator z imieniem na fartuszku a poza tym Pani na recepcji powiedziala mi ze Pani Sandra już do mnie podejdzie jak weszlam i powiedzialam po co jestem

Edytowane przez gigilove80
Czas edycji: 2013-06-20 o 19:00
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:23   #956
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Mój TŻ od dłuższego czasu chodzi tylko do studia Ekspresja na rogu Chudoby. Myślałam, że jest taki zadowolony z cięcia dopóki nie zobaczyłam tej "jego" fryzjerki bardzo młoda i bardzo ładna na imię ma chyba Justyna. Obcina go całkiem fajnie i układa mu włosy przy uzyciu gumy matującej, żadnej błyszczącej żelowej skorupki Płaci chyba 25 zł.
Justyna bardzo dobrze obcina również kobiety. Byłam u niej na ostatnim podcięciu końcówek i lekkim odświeżeniu całości. Teraz też się wybieram - nadszedł czas na powtórkę.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 22:16   #957
Parszywiec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Witam
Mam za kilka dni wizyte w salonie Aspekt na Barlickiego trafie w rece Pana Łukasza ( czekałam 3 miesiace to jest nawet smieszne)
Wybralam ten salon poniewaz slyszalam duzo dobrego, ze genialne dobieraja fryzure. (przynajmniej tak bylo kiedys) Mi wlasnie zalezy na doborze fryzury.
Teraz powaznie sie zastanawiam nad wizyta w tym salonie.
Czy to prawda, ze jakosc obslugi "spadla"? Ktoras z was odwiedzila ostatnio to miejsce? Prosze o porade...
Parszywiec24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:34   #958
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Parszywiec24 Pokaż wiadomość
Witam
Mam za kilka dni wizyte w salonie Aspekt na Barlickiego trafie w rece Pana Łukasza ( czekałam 3 miesiace to jest nawet smieszne)
Wybralam ten salon poniewaz slyszalam duzo dobrego, ze genialne dobieraja fryzure. (przynajmniej tak bylo kiedys) Mi wlasnie zalezy na doborze fryzury.
Teraz powaznie sie zastanawiam nad wizyta w tym salonie.
Czy to prawda, ze jakosc obslugi "spadla"? Ktoras z was odwiedzila ostatnio to miejsce? Prosze o porade...
spadła, spadła.
Łukasz "pojechał w świat" i salon podupadł- takie moje zdanie.
Łukasz ma dar w rękach, dobrze ścina. Naprawdę ma talent. Pamiętam jak jeździłam do Niego do Knurowa ( tam zaczynał), potem salon na Sikorniku, potem Jego pierwszy salon na rogu Barlickiego i Chudoby.. W tym nowym byłam chyba tylko 2 razy..

"Za czasów Łukasza" miałam najlepsze fryzury- szłam, siadałam, a On obcinał. Żadnego "jak obciąć" poza wiadomo jakimiś ogólnymi wskazówkami.

Potem coraz trudniej było się do Niego zapisać i zaczęłam się obcinać u Magdy ( też w Aspekcie). Było bardzo ok, ale jak Łukasz zaczął wyjeżdżać do Warszawy i rzadziej bywać w salonie, to jakoś usług zaczęła spadać. Chyba pracujące w Aspekcie Panie dopadła chęć lansowania się na wybitne stylistki.
Zaczęło mnie wkurzać palenie papierosów zanim mną się zajęto, i przekazywanie z rąk do rąk zanim przyszło do strzyżenia. Ja wiem, że każdy ma swoją profesję, w której jest dobry, ale kurde bez przesady..

I tak po około 6 latach moja przygoda z Aspektem się skończyła

Zastanawiam się czasem czy nie umówić się na wizytę u Łukasza właśnie, odczekać swoje i zobaczyć czy nadal tak dobrze ścina jak kiedyś

Na Twoim miejscu bym się nie bała. Jest zdolny, bardzo- a przynajmniej był . A od biedy- włosy nie zęby i odrosną
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 18:59   #959
Parszywiec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dziekuje Ci bardzo Yls
Poszlam z dusza na ramieniu i wrocilam z genialna fryzura.
Moja czupryna najpierw zostala wysuszona Pan Łukasz sprawdzil jak wlosy sie ukladaja na sucho zaproponowal jak tniemy i dlaczego, zapytal jak wlosy reaguja na to na tamto... oraz co bym chciala zmienic... i wyszlo cudenko.
Za mycie ciecie modelowanie dlugich wlosow zaplacilam 60 zl.
Mam zastrzezenia do wygladu salonu ale wole byc dobrze obcieta w takim sobie salonie, niz zle w pieknym miejscu.
Parszywiec24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 07:36   #960
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Parszywiec24 Pokaż wiadomość
Mam zastrzezenia do wygladu salonu ale wole byc dobrze obcieta w takim sobie salonie, niz zle w pieknym miejscu.
a mi się wydawało, że tam taki lans we wnętrzu- było minimalistycznie, biało i kanapa w zebrę przy wejściu
ale może się pozmieniało..
co Ci się nie podobało?- tak z ciekawości?

Cieszę, się że jesteś zadowolona. To dobrze, że Łukasz nadal dobrze ścina
Chyba się też umówię... może koło października będzie termin

Ostatnio, w poszukiwaniu alternatywnego miejsca byłam w Stelli u p.Natalii i w Amalii, ale i tu i tu coś mi nie gra we fryzurze potem. Jakby dało się te cięcia w jedno połączyć to by było idealnie..
__________________

Edytowane przez yls
Czas edycji: 2013-07-26 o 07:37
yls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.