Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 13:57   #931
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Znam te kobietę... Mam z nią niemiłe wspomnienia. Chciałam w wakacje kupić bronzer z YR na wesele. Pani patrząc na mnie i na moje ślady trądzikowe na twarzy powiedziała, że widać, że mam kłopoty z cerą i żebym lepiej na solarium poszła, bo to mi pomoże. Ręce mi opadły.

Dziewczyny czy małe mleczko wanilia z drobinkami jest dostępne w stacjonarce?
Mnie by chyba zatkało.....
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:04   #932
mgs127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 276
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Dziewczyny

Możecie podać ten kod na pieczątki?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez mgs127
Czas edycji: 2013-11-20 o 14:05
mgs127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:06   #933
kasdol
Raczkowanie
 
Avatar kasdol
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez mgs127 Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Możecie podać ten na pieczątki?

kod 311393 do dzisiaj tylko jest
kasdol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:18   #934
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Wiecie może czy nadal w zamówieniach z interii są omyłki z prezentami lub jakiś nadprogramowy gratis w paczce?
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:44   #935
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

ile czasu czeka się na zamówienie z oferty na przyjaciółkę jeśli wyślę do nich formularz pocztą
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png

Edytowane przez 8katharina8
Czas edycji: 2013-11-20 o 14:51
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:58   #936
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Korzystając z ostatniego dnia promocji pieczątkowej przeszłam się do mojego toruńskiego YR. I powiem Wam, że Wasze historie z niemiłą obsługą to dla mnie abstrakcja. Pani z YR miła, nie musiałam nawet kodu promocji podawać. Wzięłam za 11,90 żel czekolada&malina i za pieczątki żel kokosowy.

Sklep wystrojony na święta sprawia, że poczułam się, jakbym znalazła się w wielkim pudle z prezentami
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:04   #937
annawanna5
Raczkowanie
 
Avatar annawanna5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Hoho czytam tak i aż jestem w szoku że tak źle jest z obsługą w innych iwroszach:P
U nas nikt nie musiał nam pokazywac maila/podawać kodu, same informowałyśmy od razu KAŻDEGO kto miał kartę, że przy zakupach dobijemy brakujące pieczątki.
Z tym, że prawdą jest że YR sam sobie przeczy, na ulotce w sklepie i mailu jest napisane że za zakupy od 6,90zł będzie uzupełniony poziom z pieczątkami, po czym jak akcja ruszyła dostałyśmy maila z centrali że dobijamy pieczątki jak ktoś wyda minimum 10zł- czyli najpierw sam musi dostać chociaż jedną pieczątkę za zakupy i potem dobijamy resztę.
Przyzwyczajam się już, że oni są na prawdę dziwni i miało ogarnięci

Co do wystroju, to weekend ze zmianą dekoracji na świąteczną jest najgorszym weekendem w roku, roboty miałyśmy huk, 5 nas było w sklepie a i tak zostałyśmy po godzinach by dokończyć i by na poniedziałek było wszystko gotowe. Ale trzeba przyznać, że w tym roku dekoracja świąteczna jest bardzo ładna i przyciąga wielu klientów.
__________________
http://feriabarw.blogspot.com/ Mój kosmetyczno- lakierowy blogasek
annawanna5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 15:09   #938
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Doszło mi kolejne zamówienie i .... kocyk
pani konsultantka kazała wysłać maila z potw zamówienia, nie mogła uwierzyć że na potw mam co innego niż na świstku który był w pudełku

Wysłałam maila i teraz sobie poczekam trochę, no wlasnie, ile trochę się czeka?

nie reklamowałam jeszcze nic mailowo więc nie mam pojęcia ile to trwa

a tak u mnie jest po rozpakowaniu paczek:
koty w pudłach.jpg
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:10   #939
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Wiecie może czy nadal w zamówieniach z interii są omyłki z prezentami lub jakiś nadprogramowy gratis w paczce?
we wszystkich zamówieniach są omyłki o nadprogramowych gratisach nic nie słyszałam
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:11   #940
ja_l
Raczkowanie
 
Avatar ja_l
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 215
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Dziewczyny, wiecie może co jest prezentem dla przyjaciółki za zakup powyżej 39zł z katalogu wiosna-lato oraz co można wybrać w prezencie dla siebie z "pierwszego blankietu"? nigdy jeszcze nie korzystałam z tej oferty...w katalogu są dwa blankiety zamówienia dla przyjaciółki... czy można skorzystać obojętnie z którego? w jednym jest prezent, który można wybrać z katalogu a w drugim torebka/so elixir/niespodzianka... pogubiłam się
ja_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:14   #941
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez annawanna5 Pokaż wiadomość
Hoho czytam tak i aż jestem w szoku że tak źle jest z obsługą w innych iwroszach:P
U nas nikt nie musiał nam pokazywac maila/podawać kodu, same informowałyśmy od razu KAŻDEGO kto miał kartę, że przy zakupach dobijemy brakujące pieczątki.
Z tym, że prawdą jest że YR sam sobie przeczy, na ulotce w sklepie i mailu jest napisane że za zakupy od 6,90zł będzie uzupełniony poziom z pieczątkami, po czym jak akcja ruszyła dostałyśmy maila z centrali że dobijamy pieczątki jak ktoś wyda minimum 10zł- czyli najpierw sam musi dostać chociaż jedną pieczątkę za zakupy i potem dobijamy resztę.
Przyzwyczajam się już, że oni są na prawdę dziwni i miało ogarnięci

Co do wystroju, to weekend ze zmianą dekoracji na świąteczną jest najgorszym weekendem w roku, roboty miałyśmy huk, 5 nas było w sklepie a i tak zostałyśmy po godzinach by dokończyć i by na poniedziałek było wszystko gotowe. Ale trzeba przyznać, że w tym roku dekoracja świąteczna jest bardzo ładna i przyciąga wielu klientów.

Dekoracja sklepów jest boska i w ogóle kosmetyki z czekoladą są pięknie wyeksponowane, nie zdziwię się, jeśli znikną w dwa tygodnie W tym sklepie, w którym byłam, to chyba połowa rzeczy była przestawiona, żeby się te wszystkie czekoladowe pokusy zmieściły

A z tą obsługa to byłam niemile zdziwiona, bo trafiła się w sklepie, który do tej pory bardzo chwaliłam...
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 15:17   #942
z_sal_z
Raczkowanie
 
Avatar z_sal_z
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Doszło mi kolejne zamówienie i .... kocyk
pani konsultantka kazała wysłać maila z potw zamówienia, nie mogła uwierzyć że na potw mam co innego niż na świstku który był w pudełku

Wysłałam maila i teraz sobie poczekam trochę, no wlasnie, ile trochę się czeka?

nie reklamowałam jeszcze nic mailowo więc nie mam pojęcia ile to trwa

a tak u mnie jest po rozpakowaniu paczek:
Załącznik 5486103
ja od razu wklejam maila z potwierdzeniem, więc na odp i uznanie reklamacji zarazem czekałam kilka godzin - za pierwszym razem ok 3h, a teraz jakieś 6h

A co do kotów, to u mnie zawsze jest tak samo standardowa pułapka na kota działa bez zarzutu
z_sal_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:58   #943
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasdol Pokaż wiadomość
ja może też się wypowiem, na temat mojej wizyty w stacjonarce, była dość niemiła, I poziom nazbierałam uczciwie za zakupy, co m-c regularnie, kosmetyków mam już bardzo dużo, ale pomyślałam, że polecę wykorzystać emaila z dobijaniem pieczątek bo to tylko do dzisiaj, wzięłam tylko żel do mycia rąk świąteczny bo tylko tego mi akurat w domu brakuje, podeszłam do kasy i powiedziałam o tym emailu, a Pani Cisza, więc wyjęłam telefon i podałam zapisany numer, więc ona do mnie a nie korzystała już Pani z tej promocji, mówię nie, że pierwszy poziom mam za regularne zakupy, w wiecie co ona odkleiła kartkę z karty, żeby sprawdzić czy na pewno, poczułam się normalnie okropnie, jakbym chciała kogoś oszukać i robiła minę taką straszną, że za jeden zakup musi mi doklikać cały drugi poziom, jakby to coś ją kosztowało.... oj szybko to ja chyba nie zrobię znów zakupów w Yves
wyjęłam jeszcze wypełnioną ankietę i znów dziwna mina, że musi mi dać jaki prezent, a był to mini żel retopical, ogólnie niesmak
Cytat:
Napisane przez patkoc Pokaż wiadomość
To może ja też się wypowiem, YR w Galerii Łódzkiej.
Pierwszy raz byłam ze swoją kartą, wszystko było dobrze, ekspedientka miła (p.Ewa w czarnych krótkich włosach na boba), ale chciała mnie zrobić w konia z pieczątkami, proponowała kolejny produkt, bo dostanę więcej pieczątek z promocji listopadowej (5 pieczątek gratis), kiedy powiedziałam o promocji na pieczątki w całym poziomie, wiedziała od razu, o co chodzi i bez słowa wydała pieczątki.
Natomiast w piątek zostałam tak potraktowana, że zabrakło mi słów. Były "moje ulubione" 2 panie blondynki, jedna mądrzejsza od drugiej i co? I one mi pieczątek nie nabiją, bo NIE. Daje im kod- NIE, pani nas oszukuje, my MUSIMY zobaczyć mejla, którego pani otrzymała, bo my NIE WIERZYMY. Po prostu mnie tam krew zalała, pytam się ich skąd miałabym kod, jeśli przychodzi od do każdego mejlem. Ano one nie wiedzą skąd, ale na pewno kłamie.
Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość

Niestety, jeśli chodzi o samą wizytę, to jestem w negatywnym szoku, bo to był sklep, w którym zazwyczaj obsługa była miła i profesjonalna, dosyć często tam zachodziłam. Byłam w Warszawie w Złotych Tarasach. kłębił się spory tłum - wiem, że sprzedawca też człowiek i ma prawo czuć się zmęczony, ale litości, nie na tyle, żeby wybrzydzać na klienta! Najpierw usiłowałam się dopytać o pomadkę do ust z kolekcji świątecznej, bo nie było testera i ekspedientka coś mi odburknęła, olewając mnie i lecąc w stronę klientek z bardziej zapakowanymi koszykami. Następnie laska przy kasie zaczęła się wyzłośliwiać, "proszę, proszę, jaka pani przygotowana", bo podeszłam od razu z kartą, zakupami za dwadzieścia kilka złotych, kodem i prezentem za pieczątki, a potem jeszcze zaczęła głupawo komentować, że sprytnie to sobie wymyśliłam. Miałam brakującą 1 pieczątkę do końca I poziomu, kupiłam dwie rzeczy i musiała mi doklikać do końca drugiego poziomu oraz wydać prezent za 40 zł. Większość babek przede mną robiła zakupy za półtorej-dwie stówy, nie miały kart, nie chciały żadnych pieczątek ani gratisów. Tylko że większość z nich nie zajrzy tu do następnych świąt, za to stały klient pewnie za miesiąc wróci, a te pieczątki na karcie też się z sufitu nie wzięły... Ja w każdym razie jestem zniesmaczona, po następne zakupy w stacjonarce pójdę gdzie indziej, są dwa inne sklepy w pobliżu. Wrrr!
widzę że nie tylko ja miałam niemiłą wizytę w stacjonarnym (opisywałam wcześniej). Mnie sprzedające dały do zrozumienia, że sama sobie wymyśliłam że od 6,90zł nabicie pieczątek, bo one nabijają od 10zł. oczywiście ulotki z misiem nie dało się połączyć z pieczątkami.


Dostałam paczkę z 16 listopada, zamiast Nature kocyk .
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:09   #944
katarzynka2605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez ja_l Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może co jest prezentem dla przyjaciółki za zakup powyżej 39zł z katalogu wiosna-lato oraz co można wybrać w prezencie dla siebie z "pierwszego blankietu"? nigdy jeszcze nie korzystałam z tej oferty...w katalogu są dwa blankiety zamówienia dla przyjaciółki... czy można skorzystać obojętnie z którego? w jednym jest prezent, który można wybrać z katalogu a w drugim torebka/so elixir/niespodzianka... pogubiłam się

Prezentem jest serum pod oczy CS.
Możesz skorzystać z blankietu, który Ci bardziej odpowiada W jednym masz do wyboru jeden prezent z całego katalogu,a w drugim jest do wyboru 1 z 3 prezentów.
Też "czaję sie" na to zamówienie
katarzynka2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:10   #945
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość

Dostałam paczkę z 16 listopada, zamiast Nature kocyk .
Ale jaja a ja miałam z 8 listopada z wodą
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:12   #946
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Doszło mi kolejne zamówienie i .... kocyk
pani konsultantka kazała wysłać maila z potw zamówienia, nie mogła uwierzyć że na potw mam co innego niż na świstku który był w pudełku

Wysłałam maila i teraz sobie poczekam trochę, no wlasnie, ile trochę się czeka?

nie reklamowałam jeszcze nic mailowo więc nie mam pojęcia ile to trwa

a tak u mnie jest po rozpakowaniu paczek:
Załącznik 5486103
mam to samo

koty jednak sa rewelacyjne

narazie mi nie odpisali na reklamacje za to mam już 4 kocyki 2 sa w użyciu przez moje koty, a te z dzis będe miała na prezent gwiazdkowy dla kota mojej mamy i kota moich teściów zawsze futrzakom robimy prezenty, tez tak macie?
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:14   #947
mgs127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 276
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasdol Pokaż wiadomość
kod 311393 do dzisiaj tylko jest
Dzięki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mgs127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:17   #948
katarzynka2605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Z YR zamawiałam 2 razy i zawsze przez internet, a paczkę dostarczał mi kurier. Powiedzcie mi proszę jak jest z paczkami dostarczanymi pocztą...
Tzn. jeśli listonosz nie zastanie nikogo w domu i zostawia awizo to może przesyłkę odebrać ktoś inny, a nie koniecznie adresat?
Zastanawiam sie nad ofertą "dla przyjaciółki" i będę musiała jej "pomóc odebrać paczkę" i nie wiem czy mi wydadzą
katarzynka2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:20   #949
mgs127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 276
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez katarzynka2605 Pokaż wiadomość
Z YR zamawiałam 2 razy i zawsze przez internet, a paczkę dostarczał mi kurier. Powiedzcie mi proszę jak jest z paczkami dostarczanymi pocztą...
Tzn. jeśli listonosz nie zastanie nikogo w domu i zostawia awizo to może przesyłkę odebrać ktoś inny, a nie koniecznie adresat?
Zastanawiam sie nad ofertą "dla przyjaciółki" i będę musiała jej "pomóc odebrać paczkę" i nie wiem czy mi wydadzą
Na poczcie z awizem to tylko osobiście i trzeba pokazać dowód.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mgs127 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 16:24   #950
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Dziewczyny, może któraś z Was już widziała:

te "pudełka" prezentowe w stacjonarce, które są w zestawie żeli JdM oraz w zestawie miód&musli, to są metalowe puszki?
Wyglądają bardzo ładnie
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:29   #951
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
mam to samo

koty jednak sa rewelacyjne
zawsze futrzakom robimy prezenty, tez tak macie?
Tak, u mnie psiaki zawsze dostaja jakis ekstra smakolyk. Moje I mojej mamy. Takze obce. Z zabawek ciesza Sie zdecydowanie mniej. kotom jednak nigdy nic Nie sprezentowalam na swieta
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:19   #952
ufok17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Kod promocyjny: PAY11B

Kod promocyjny uprawnia do otrzymania 1000 punktów payback oraz do otrzymania Wody perfumowanej Comme une Evidence 50 ml w prezencie do zamówienia powyżej 149 zł.
ufok17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:52   #953
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

W weekend powinien działać kod z Wysokich Obcasów
na razie po wpisaniu wyświetla się:
Kod promocyjny: 311770 ( -0.00 zł)
Kod promocyjny uprawnia do rabatu 40% na najdroższy produkt w koszyku oraz do rabatu -10% na zestaw świąteczny.
ale jest jeszcze nieaktywny.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:59   #954
annawanna5
Raczkowanie
 
Avatar annawanna5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII



---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was już widziała:

te "pudełka" prezentowe w stacjonarce, które są w zestawie żeli JdM oraz w zestawie miód&musli, to są metalowe puszki?
Wyglądają bardzo ładnie

Tak, te złote brązowe i czerwone są metalowe. Według mnie jak na 9,90 to są bardzo fajne
__________________
http://feriabarw.blogspot.com/ Mój kosmetyczno- lakierowy blogasek
annawanna5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:11   #955
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Doszło mi kolejne zamówienie i .... kocyk
pani konsultantka kazała wysłać maila z potw zamówienia, nie mogła uwierzyć że na potw mam co innego niż na świstku który był w pudełku

Wysłałam maila i teraz sobie poczekam trochę, no wlasnie, ile trochę się czeka?

nie reklamowałam jeszcze nic mailowo więc nie mam pojęcia ile to trwa

a tak u mnie jest po rozpakowaniu paczek:
Załącznik 5486103
Wspaniałe koty!

Cytat:
Napisane przez annawanna5 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------




Tak, te złote brązowe i czerwone są metalowe. Według mnie jak na 9,90 to są bardzo fajne
Świetne wieści, dzięki!
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:19   #956
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

kasdol w którym YR takie przeboje?
skarbiatko przeurocze koteczki
W Szn YR w CH Turzyn są kosmetyki z limitki ubiegłorocznej-Wanilia i Cytryna (żel, mydło w płynie) oraz Kandyzowane Kwiaty (żel, mydło, krem do rąk). Za ulotkę z głosowaniem na najlepszy produkt dostałam miniżel Flowerparty Summer dziś byłam, kupiłam balsam do ust czekomalina (barwi na różowo, kakao nie czuję same malinki).
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:49   #957
kasdol
Raczkowanie
 
Avatar kasdol
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
kasdol w którym YR takie przeboje?
skarbiatko przeurocze koteczki
W Szn YR w CH Turzyn są kosmetyki z limitki ubiegłorocznej-Wanilia i Cytryna (żel, mydło w płynie) oraz Kandyzowane Kwiaty (żel, mydło, krem do rąk). Za ulotkę z głosowaniem na najlepszy produkt dostałam miniżel Flowerparty Summer dziś byłam, kupiłam balsam do ust czekomalina (barwi na różowo, kakao nie czuję same malinki).
YR Turzyn, byłam bardzo zdziwiona, może Pani miała zły dzień bo jak do tej pory zawsze była super obsługa, nawet o tym pisałam
kasdol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:58   #958
kolendraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Witam
Koleżanka chce mnie zaprosic jako przyjaciółke. Co mi sie bardziej opłaca jak ona mnie zaprosi czy jak skorzystam z oferty dla nowych?

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:27 Powód: usunęłam link
kolendraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:00   #959
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cześć
Otrzymałam przesyłkę
koncentrat nawilżający + 1 gratis 72 zł
elixir 7.9 aktywator młodości (serum stara wersja) 65 zł zamiast 125
elixir 7.9 serum nowa wersja gratis
= 137 zł za 4 smarowidła czyli niecałe 35 zł za jedno- chyba nieźle

+ krem omega oraz tradycyjny kocyk zamiast NPH- doślą po telefonie interwencyjnym (przy okazji zmieniłam też kocyk na NPH w drugim zamówieniu, jeszcze z początku listopada- brak zestawu szampon + spinki i oczekiwanie na zestaw mini żel truskawka + gąbka- zrezygnowałam z niego, bo czekam już 2 tyg).

Wcześniej z wysyłkowej świątecznej oferty kupiłam dla dziecka brązowo-różowego misia- to inny kolorystycznie, brzydszy "klon" szaro-srebrnego ze stacjonarki- nie polecam za tę cenę.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:02
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:18   #960
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XII

Cytat:
Napisane przez kolendraa Pokaż wiadomość
Witam
Koleżanka chce mnie zaprosic jako przyjaciółke. Co mi sie bardziej opłaca jak ona mnie zaprosi czy jak skorzystam z oferty dla nowych?
Raczej jak sama skorzystasz z oferty dla nowych. Zależy co koleżanka Ci oferuje i za ile ?

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:28 Powód: usunęłam link z cytatu
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 16:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.