Testujemy produkty Braun! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 20:25   #931
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A ja tak się zastanawiam, czy wśród testujących jest ktoś, kto ocenia prostownicę Braun gorzej, niż inną Bo czytam te zachwyty i trochę się dziwię- naprawdę AŻ TAK się Wam podoba? Czy ktoś się przyzna, że liczył na więcej, czy jestem jedyna?
Używałam i tańszych i fryzjerskich i te droższe naprawdę niewiele się od siebie różnią, na tym poziomie sekret chyba tkwi w odpowiednim przygotowaniu włosów i kosmetykach.

Test 4
Wczoraj spędziłam cały dzień z olejem kokosowym na głowie, wieczorem umyłam i dziś rano wyprostowałam przy 190 stopniach. Druty trzymały się świetnie do czasu, gdy jakieś 2 godziny spędziłam we mgle... Niestety, końcówki się wywinęły i krótsze włoski stoją na wszystkie strony.
Wniosek: zawsze powinnam nakładać coś na włosy przed prostowaniem albo dodatkowo po.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-11-09 o 23:00
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 23:19   #932
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Moje loki dzisiaj niestety nie wytrzymały warunków pogodowych jakie dziś panowały. Po godzinie po moich bujnych lokach nie było praktycznie śladu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 00:02   #933
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A ja tak się zastanawiam, czy wśród testujących jest ktoś, kto ocenia prostownicę Braun gorzej, niż inną Bo czytam te zachwyty i trochę się dziwię- naprawdę AŻ TAK się Wam podoba? Czy ktoś się przyzna, że liczył na więcej, czy jestem jedyna?

Wiesz co trudno jest mi powiedziec bo dobrze jest chyba zrobic porownanie przy uzyciu kosmetykow,ktore wspomagaja/chronia dodatkowo wlosy przy prostowaniu i bez nich.

Mam wlosy farbowane,bardzo miekkie/delikatne i ukladaja sie w niesforne loki i poki co jestem zadowolona.Nie wiem czy moge liczyc na wiecej bo myje wlosy codziennie a przy takiej pogodzie jak dzisiaj to kazdy zabieg prostowania w salonie fryzjerskim czy w domu konczyl sie tak samo-tzn.wlosy zaczynaly zyc swoim wlasnym zyciem

Zobaczymy jak bedzie dalej,niczego nie przesadzam i nie zarzekam sie

Lukrecjo jak to jest u Ciebie?
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-11-10 o 09:05
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 06:03   #934
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A ja tak się zastanawiam, czy wśród testujących jest ktoś, kto ocenia prostownicę Braun gorzej, niż inną
np ja

jak mam go porównac z moja GA.Ma to Braun wypada gorzej jednak (aczkolwiek z wyglądu zew ma ładniejszą prostownice).
Natomiast jestem pewna, że gdyby to byla moja pierwsza prostownica, lub mialabym inną niefirmową to zachwycałabym sie Braunem
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:12   #935
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
np ja

jak mam go porównac z moja GA.Ma to Braun wypada gorzej jednak (aczkolwiek z wyglądu zew ma ładniejszą prostownice).
Natomiast jestem pewna, że gdyby to byla moja pierwsza prostownica, lub mialabym inną niefirmową to zachwycałabym sie Braunem
Ja rowniez nie jestem zadowolona z testowanej prostownicy.
Z natury mam proste wlosy. Podwijaja mi sie tylko lekko koncowki bo wlosy mam do ramion. Przy wyjsciu kiedy panuje wilgosc wlosy sie pusza, choc prostownica mialam temu zapobiegac. Poza tym chwila w wilgotnym powietrzu i koncowki znow sie podwijaja .
Przycisk "Boost" jakiegos superdzialania nie ma i nie zauwazylam roznicy uzywajac go. Poza tym ekran po wcisnienieciu Boost zamiast migac w niezrozumialym celu powinien sie swiecic na czerwowo tak jak sie swieci gdy wlaczam prostownice gdy sie nagrzewa (po wcisniecniu "Boost" przeciez sie nagrzewa).
Poza tym sadze, ze prostownica jest zle ustawiona. Mam wlosy cienkie. WLosy na profilu dla cienkich wlosow nie wygladaja u mnie ladnie. Sa takie "kudlate". Chcialabym, zeby byly gladkie (proste juz sa; oprocz koncowek). Zeby uzyskac w miare "ludzki" efekt musze ustawic prostownice na wlosy normalne badz grube. Gdy mam ustawiona prostownce na "normalne" to musze kilka (!!!) razy przejechac jedno pasmo. Dla mnie to niedopuszczalne. Mam proste wlosy. Pusza sie, ale sa proste. Jesli musze prostowac kaze pasmo po kilka razy prostownica za 300 zl to moim zdaniem cos tu jest nie tak.
edit: poza tym drazni mnie to, ze nie wiem jak bardzo nagrzewa kazdy z programow prostownice ( w stopniach).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-11-10 o 09:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:17   #936
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Ja tam z mojej lokówki jestem jednak w pełni zadowolona. Może to też wina tego,że nie mam dużego porównania bo jedyną lokówkę jaką używałam poprzednio może z 2-3 razy to jakaś stara z czasów babcinych wręcz
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:25   #937
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Testujemy produkty Braun!

czyżbym wygrała los na loterii wylosowywując suszrkę?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 09:37   #938
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
np ja

jak mam go porównac z moja GA.Ma to Braun wypada gorzej jednak (aczkolwiek z wyglądu zew ma ładniejszą prostownice).
Natomiast jestem pewna, że gdyby to byla moja pierwsza prostownica, lub mialabym inną niefirmową to zachwycałabym sie Braunem
To i ja dołączę do tych średnio zadowolonych
Przede wszystkim prostownica sie nie zamyka ( w sensie nie można jej złożyć tak zeby płytki przylegały do siebie)
Nie mozna jej "postawić" - przewraca sie
Guzik boost to jakiś pic na wode(ponoć wtedy przez 20 sec jest wyższa temp. ale ja jakoś nie widzę specjalnej różnicy)
Ja mam ta do farbowanych - oczywiście na kolor nie wpływa wiec kolejna bzdura
Co do samego prostowania to nie mam zastrzeżeń , z tym ze ja mam naturalnie bardzo proste włosy, bez jakichkolwiek tendencji do kręcenia/puszenia
Za to nie da rady nią zrobić loków (moim Remingtonem potrafię je zrobić wiec to nie kwestia braku umiejętności)
Podsumowując: moim zdaniem zdecydowanie nie jest to prostownica warta 300 zł mój remington który kosztował 170 zł nie posiada ww.wad a jeszcze ma pokrowiec do przewożenia prostownicy, wiec dla mnie Braun nie powinien kosztować wiecej niż 150 zł, naparwde, gdybym go kupiła to bym była wkurzona ze dałą taka kase za coś tak niedopracowanego
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:21   #939
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Testujemy produkty Braun!

to moja trzecia prostownica (najpierw Babyliss, potem Efalock)
miałam też włosy wielokrotnie prostowane w zakładach fryzjerskich i mam spore porównanie Braun jest naprawdę dobry.
Viki da się nią zrobić loki, uwierz. Zresztą były wklejane zdjęcia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 11:03   #940
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A ja tak się zastanawiam, czy wśród testujących jest ktoś, kto ocenia prostownicę Braun gorzej, niż inną Bo czytam te zachwyty i trochę się dziwię- naprawdę AŻ TAK się Wam podoba? Czy ktoś się przyzna, że liczył na więcej, czy jestem jedyna?
ja juz po pierwszym uzyciu pisalam ze jest slabsza albo ew porownywalna do mojego remingtona ktory ma juz ze 3-4 lata..

ale wtedy panowalo na watku ogolne zachwycenie i jakis czas tu nie zagladalam..teraz wracam i prosze...nie mnie jednej nie rzucila prostownica na lopatki

a chyba w sprzecie za 300 zl "najnowszej" generacji chodzi o to by jednak byl znaczaco lepszy od znanych nam i uzywanych pare lat..

ja nie widze skoku technologicznego..rowniez przycisk boost uwazam za pic na wode

jak tu dziewczyny pisaly nie podoba misie tez ze sie nie zamyka, sama nie stoi odlozona na połkę, i ma bez sensowny podzial na rodzaje wlosow zamiast temperatury w stopniach(stary remington ma wyswietlacz i pokazuje w stoppniach)

nie mam zdania co do jonizacji...to jedyna cech ktora znaczaco odroznia moje dwie prostowalnice.. hmn sama nie wiem czy to cos daje..czy tez kolejny bajer..wlosy mam zdrowe, miekkie i blyszczace i bez jonizacji wiec trudno powiedziec..

moze po czestym stosowaniu na codzien bym mogla sie okreslic..ale nie stosuje prostownicy tak czesto i nie bede ryzykowc zmiany tego przyzwyczajenia i zniszczenia wlosow by sie przekonac do tej jednej funkcji...

nie uwazam jednak ze to zly sprzet.. ale na pewno zadna rewelacja, zwlaszcza za te pieniadze...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 12:15   #941
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie mozna jej "postawić" - przewraca sie
Moja się nie przewraca

scorpionec - wersja do niefarbowanych wyświetla temperaturę w stopniach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 13:42   #942
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Testujemy produkty Braun!

apropos matrix sleek o ktorym pisalyscie iles tam postow wczesniej, to mam teraz ta odzywke (dostalam odlewke na wymiance) i rowniez polecam

U mnie prostownica na razie lezy - ale moze jak bede miec troche luzniej to znow bede walczyc o loki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 17:42   #943
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Testujemy produkty Braun!

U mnie dzis tez fryzura nie wytrzymala dzisiejszej pogody
Ale nie bylo w sumie tak zle- koncowki mi sie tylko wywinely
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 17:53   #944
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Rena - a nie przylizuje za bardzo włosów? Domyślam się, że skoro polecasz, to nie, ale wolę zapytać
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:59   #945
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Rena - a nie przylizuje za bardzo włosów? Domyślam się, że skoro polecasz, to nie, ale wolę zapytać
Pierwszego dnia po myciu mialam dosc puszyste i pachnialy rano mimo, ze mylam wieczorem i jeszcze suszylam suszarka - Wy tez tak macie, ze po suszeniu suszarka wiekszosc odzywek juz nie pachnie na wlosach? A dzisiaj juz troche mnie puszyste, ale to mi sie dzieje co bym nie uzywala. Ale oklapniete za bardzo tez nie sa.

Co mnie zachwycilo, to niesamowita gladkosc - po farbowaniu wlosy mam nieco chropowate i dlatego chetnie uzywam wygladzaczy. No i nawilza, ale nie przetluszcza jak niektore silikonowe odzywki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 23:39   #946
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Zauważyłam że mam bardziej popalone włosy, nie wiem czemu jak Philipsem prostuje na 180 a braunem na 170.. włosy są szorstkie.
BTW. Nie przeszkadza Wam że obydwa ramienia się ruszają jak się je złączy? Wicie o co mi chodzi? Bo w Philipsie jak złączę prostownicę to mi się nie rusza nic a w braunie mogę spokojnie sobie tym pomyrdać, kłopotliwe to jest przy kręceniu... Widzę coraz więcej negatywnych stron
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:51   #947
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Tez zauwazylam, ze po Braunie mam bardzizej spalone wlosy niz po mojej prostownicy, ktora byla z supermarketu....
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 11:36   #948
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Ufff... Na szczęście nie zauważyłam zniszczeń, prostowałam do tej pory 4 razy i to prawie bez żadnej ochrony.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 11:45   #949
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Idę właśnie testować kręcenie całości po raz drugi. Nigdzie mi się nie spieszy wiec mam nadzieję ze dobrze wyjdą. Szkoda tylko ze w taką pogodą jak dziś jeśli tylko wynurzę się z domu to pewnie mi się cały fryz i tak rozwali
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 11:51   #950
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ufff... Na szczęście nie zauważyłam zniszczeń, prostowałam do tej pory 4 razy i to prawie bez żadnej ochrony.
Ale ja prostuje codziennie
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:15   #951
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

A ja po każdym myciu, przy czym nie myję codziennie, bo bym zwariowała ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:20   #952
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Testujemy produkty Braun!

zniszczeń włosa nie zanotowałam a mam naprawdę kiepskie włosy i do tej pory unikałam suszarek, prostownic czy lokówek jak ognia, raz na kilak miesięcy je stosowałam. A tutaj włosy sa gładkie i wcale nie bardziej zniszczone niż były
Też zauważyłam to że obydwa ramiona prostownicy po złączeniu się przesuwają i mnie to drażni, zwłaszcza przy robieniu loków w moim Efalocku tego nie ma. Ale prostowanie jest znacznie lepsze przy Braunie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:48   #953
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Używałam i tańszych i fryzjerskich i te droższe naprawdę niewiele się od siebie różnią, na tym poziomie sekret chyba tkwi w odpowiednim przygotowaniu włosów i kosmetykach.
Przygotowanie to podstawa, zgadzam się. Ale u mnie niezależnie od dobrych środków do stylizacji widać różnicę po użyciu Brauna i Gamy.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wiesz co trudno jest mi powiedziec bo dobrze jest chyba zrobic porownanie przy uzyciu kosmetykow,ktore wspomagaja/chronia dodatkowo wlosy przy prostowaniu i bez nich.

Mam wlosy farbowane,bardzo miekkie/delikatne i ukladaja sie w niesforne loki i poki co jestem zadowolona.Nie wiem czy moge liczyc na wiecej bo myje wlosy codziennie a przy takiej pogodzie jak dzisiaj to kazdy zabieg prostowania w salonie fryzjerskim czy w domu konczyl sie tak samo-tzn.wlosy zaczynaly zyc swoim wlasnym zyciem

Zobaczymy jak bedzie dalej,niczego nie przesadzam i nie zarzekam sie

Lukrecjo jak to jest u Ciebie?
Co do pogody to racja-" november rain" pokona wszystko zwłaszcza jeśli włosy są naturalnie puszące się, moja zmora. Środki wspomagające prostowanie utrwalają, ale wystarczy wilgotne powietrze i już po gładkości.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
np ja

jak mam go porównac z moja GA.Ma to Braun wypada gorzej jednak (aczkolwiek z wyglądu zew ma ładniejszą prostownice).
Natomiast jestem pewna, że gdyby to byla moja pierwsza prostownica, lub mialabym inną niefirmową to zachwycałabym sie Braunem
No widzisz, ja podobnie Braun to moja czwarta prostownica i w moim osobistym rankingu zajmuje miejsce trzecie, to chyba kwestia dobrego wyboru, bo Gamy nic nie pobije, to Mercedes wśród prostownic Pod warunkiem, że Mercedesy są dobre, ja się nie znam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15189479] Zeby uzyskac w miare "ludzki" efekt musze ustawic prostownice na wlosy normalne badz grube. Gdy mam ustawiona prostownce na "normalne" to musze kilka (!!!) razy przejechac jedno pasmo. Dla mnie to niedopuszczalne. Mam proste wlosy. Pusza sie, ale sa proste. Jesli musze prostowac kaze pasmo po kilka razy prostownica za 300 zl to moim zdaniem cos tu jest nie tak.[/QUOTE]
Mnie również to rozczarowało, wybór rodzaju włosów jest tylko zabawą i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistymi potrzebami i osiąganym efektem

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Za to nie da rady nią zrobić loków (moim Remingtonem potrafię je zrobić wiec to nie kwestia braku umiejętności)
Tu akurat mam odwrotnie, zrobiłam Braunem niezłe loki i to podniosło mu ocenę, do momentu kiedy okazało się, że Gama robi to jeszcze lepiej- wcześniej nie próbowałam, nie czułam potrzeby i nie wierzyłam, że prostownica może zakręcić włosy- ale jednak się da

Krótkie podsumowanie: dałabym jej szkolną trójkę prostuje i wygładza dostatecznie, ale nie wystarczająco żeby ją wyróżnić wśród innych. Spodziewałam się efektu co najmniej "Gamowego", bo jak człowiek widzi te migoczące wyświetlacze i różne przyciski to automatycznie mu się wydaje, że to cudo najnowszej technologii
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:36   #954
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
U mnie dzis tez fryzura nie wytrzymala dzisiejszej pogody
Ale nie bylo w sumie tak zle- koncowki mi sie tylko wywinely
dziewczyny czytam, wasze żale i nie rozumiem .
czy jest jakaś opcja,aby przy deszczowej pogodzie włosy się nie puszyły,kręciły po prostowaniu?
czy to nie jest normalna reakcja,przecież to wilgoć.

mnie osobiście jeszcze nigdy robiąc włosy w domu,czy u fryzjera z całą masą kosmetykow nie udało się utrzymać prostych włosw w deszczową i wilgotną pogode.

czy ,aby nie przesadzacie z tymi wadami ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:03   #955
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dziewczyny czytam, wasze żale i nie rozumiem .
czy jest jakaś opcja,aby przy deszczowej pogodzie włosy się nie puszyły,kręciły po prostowaniu?
czy to nie jest normalna reakcja,przecież to wilgoć.

mnie osobiście jeszcze nigdy robiąc włosy w domu,czy u fryzjera z całą masą kosmetykow nie udało się utrzymać prostych włosw w deszczową i wilgotną pogode.

czy ,aby nie przesadzacie z tymi wadami ?
Przeczytaj jeszcze raz, co napisalysmy. Zadna z nas nie uzyla wyrazenia "deszczowa pogoda" tylko "wilgotne powietrze" a to spora roznica.
Odpowiadajac na Twoje pytanie: tak, jest opcja, ktora powinna sprawic, ze wlosy lepiej zniosa wilgosc. To wlasnie jonizacja.
Zatem nie, nie przesadzamy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:17   #956
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Tyle że jonizacja zapobiega puszeniu i elektryzowaniu, wcale nie uodparnia na wilgoć, nikt tego nie obiecuje.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:19   #957
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tyle że jonizacja zapobiega puszeniu i elektryzowaniu, wcale nie uodparnia na wilgoć, nikt tego nie obiecuje.
W otwarte luski wlosa wlazi wilgosc-> wlosy sie pusza.
Jonizacja ma za zadanie zamykac luski wlosa -> trudniejszy dostep wilgosci ergo mniejsze puszenie .
Ja masakrowalam wlosy juz kilkoma prostownicami i widze roznice miedzy nimi a tym cudakiem, ktory dostalam do testowania. Teraz mam ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-Remington.htm i moim zdaniem jest lepsza od Brauna (nie ma niestety jonizacji). Jest bardzo prosta (moim zdaniem w Braunie za bardzo nawymyslali tworzac jakies cuda, ktore efektu nie daja jak np "Boost"). Mialam rowniez kiedys wlosy prostowane prostownica Tondeo i ja wspominam najlepiej. Pazdziernikowe powietrze, wyjscie do klubu, gdzie goraco. Wracam w nocy a wlosy w idelanym stanie wciaz . I takiego efektu spodziewalam sie po Braunie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-11-11 o 19:21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:24   #958
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Patrząc pod tym kątem, to tak. Włosy puszą się także, gdy jest sucho. Przynajmniej moje
Skoczę chyba do koleżanki "przypomnieć sobie" Ga.mę z turmalinami. Plotki i porównanie w jednym.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:46   #959
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Testujemy produkty Braun!

Dopiero znalazłam wątek ale mam refleks

zakwalifikowałam się
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:00   #960
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Testujemy produkty Braun!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15220905]Przeczytaj jeszcze raz, co napisalysmy. Zadna z nas nie uzyla wyrazenia "deszczowa pogoda" tylko "wilgotne powietrze" a to spora roznica.
Odpowiadajac na Twoje pytanie: tak, jest opcja, ktora powinna sprawic, ze wlosy lepiej zniosa wilgosc. To wlasnie jonizacja.
Zatem nie, nie przesadzamy.[/QUOTE]czytałąm i trudno powiedziec jaka jest u was pogoda,kiedy u mnie pada.
włosy mogą puszyć się bez wilgoci,więc to nie tylko o to chodzi.o ile mi wiadomo jonizacja ma za zadanie :"Zasada działania technologii jonizacji jest prosta: urządzenie, po naciśnięciu jednego przycisku, emituje strumień ujemnie naładowanych jonów. Zostają one przyciągane przez powodujące puszenie i elektryzowanie się, dodatnie ładunki na włosach. Ujemne jony neutralizują ładunki na włosach. Ten zupełnie naturalny sposób odżywiania w czasie stylizacji pozwala wydobyć z włosów ich blask, a dodatkowo pozostają one gładkie, jak satyna. "
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...iner-Braun.htm

nikt nie powiedział,że włosy będą nadal proste przy wilgotnej pogodzie,one mają być gładkie dzięki zamknięciu łuski włosowej w normalnych warunkach .wilgotne i deszczowe powietrze to ekstremale warunki
wedlug mnie za duże oczekiwania

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-11-12 o 15:02
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.