Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 00:24   #931
moniś_xX
Raczkowanie
 
Avatar moniś_xX
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

yhh a ja wczoraj byłam na chrzcinach i tak się objadłam, że maskara po prostu! tak starałam się trzymać jako taką diete, nie jadłam ziemniaków, smażonych potraw, nawet słodyczy starłam sie unikać, czasami zdarzyło mi się zjeść cos czego nie powinnam ale na tych chrzcinach stanowczo przesadziłam! gdy zobaczyłam te wszystkie potrawy zebrane na jednym stole to po prostu pękłam! nie mogłam sobie odmówić kolejnego kawałka ciasta, to sałatki, białego chlebka (którego nie jadłam miesiącami i którego tak uwielbiam!) Boję się, że teraz coraz częściej będę ulegać tym wszystkim pokusom, tym bardziej, że czeka mnie trochę stresu w tym tygodniu...
a jak sie denerwuję to muszę mieć pod ręką coś słodkiego!

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
tak w ogole to mam problem , bo przyjaciolka ma urodziny i nie wiem co jej sprezentowac;/ chcialabym zeby to bylo cos oryginalnego zrobionego przezemnie ale niestety brak mi zdolnosci wiec powoli sie zalamuje.. pomocy!
a masz może kogoś znajomego, kto umie zrobić fotomontaż? ja ostatnio robiłam kumpeli prezent to kupiłam dużą antyramę, i powklejałam tam zdjęcia, parę było fotomontażem np. stoją te wszystkie aktorki z 'gotowych na wszystko' a w miejsce jednej z nich kolega wkleił zdjęcie mojej koleżanki. wyglądało to naprawdę fajnie i nigdy w życiu bym nie powiedziała, że to fotomontaż! a pod zdjęciem podpis np. "Aga na planie serialu' czy cos takiego oczywiście wszyscy byli zachwyceni moim prezentem, ale fakt, że musiałam się trochę natrudzić, latałam po fotografach, zeby ładnie wydrukowali, szukałam kogos kto zrobi mi ten fotomontaż itp.. ale było warto bo to przecież moja najlepsza kumpela!
moniś_xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 09:58   #932
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Moniś nie martw się. Jak raz sobie pofolgujesz, to jeszcze nic strasznego! Gorzej, jakbyś to częściej powtarzała
PS super pomysł na prezent
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 10:22   #933
Carmen24
Raczkowanie
 
Avatar Carmen24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam dziewczynki! Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale jak to mówią postanowiłam się dołączyć. Miałam ambitne plany na wakacje, eh czas tak szybko leciał.... no a tu juz jutro do pracy trzeba wrócić. Ostatnio spojrzałam na swoje uda i się przeraziłam Zaczynam walkę: masuję się masażerem Celly( elektroniczny bo do ręcznego już brakło mi sił), oprócz tego stepper, codzienna porcja marszobiegu z psem, i mazidła oczywiscie- na razie zainwestowałam w te z Ziaji- oliwkę i bloker. zamierzam jeszcze pić spore ilości wody i czerwoną i zieloną herbatkę zamiast kawy.Do tego robię jeszcze brzuszki i ćwiczę na hh bo zauważyłam też niepokojące zmiany w okolicach bioder- myślicie, że takie ćwiczenia pomogą na cellulit na biodrach?
Carmen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 10:56   #934
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jak tam dzien się zaczał ?

Ja już wczoraj poćwiczyłam wiec dzis na pewno też wypadlam z rytmu i teraz tak ciężko wrócić :P
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 11:01   #935
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

podobno hh pomaga, ja nie stosowalam jeszcze bo nie umiem krecic :P
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 11:15   #936
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

JA przez ostatni tydzień nie robiłam nic poza długimi spacerami po plaży, ale niestety nie przyczyniło to się do zmniejszenia cellulitu hehe, aletego od dzisiaj znów zabieram się do roboty.
I ciągle się zastanawiam co lepsze rowerek stacjonarny czy twister??(nie tylko na cellulit, ale tez na zrzucenie kilku kg i utzryamnie dobrej kondycji).
Buziaki
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 11:51   #937
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
JA przez ostatni tydzień nie robiłam nic poza długimi spacerami po plaży, ale niestety nie przyczyniło to się do zmniejszenia cellulitu hehe, aletego od dzisiaj znów zabieram się do roboty.
I ciągle się zastanawiam co lepsze rowerek stacjonarny czy twister??(nie tylko na cellulit, ale tez na zrzucenie kilku kg i utzryamnie dobrej kondycji).
Buziaki
Ja myślę ze rowerek stacjonarny to dobry pomysł, a nie myślałaś nad steperkiem? ja mam i polecam szczerze. Mi sie wydaje ze na nim sie wszystko ćwiczy.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 13:46   #938
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Rowerek zdecydowanie
Tylko nie wiem czy sie oplaca kupowac. Ja mam w domu i nikt jego nie uzywa. Juz lepiej kupic sobie karnet na silke i korzystac ze wszystkich jej dobrodziejstw

Pozdro
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 14:15   #939
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
JA przez ostatni tydzień nie robiłam nic poza długimi spacerami po plaży, ale niestety nie przyczyniło to się do zmniejszenia cellulitu hehe, aletego od dzisiaj znów zabieram się do roboty.
I ciągle się zastanawiam co lepsze rowerek stacjonarny czy twister??(nie tylko na cellulit, ale tez na zrzucenie kilku kg i utzryamnie dobrej kondycji).
Buziaki
ja bym wybrała rowerek

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Rowerek zdecydowanie
Tylko nie wiem czy sie oplaca kupowac. Ja mam w domu i nikt jego nie uzywa. Juz lepiej kupic sobie karnet na silke i korzystac ze wszystkich jej dobrodziejstw

Pozdro
zawsze mozna cwiczyc 3 razy na siłce i 3 razy na rowerze bo nie zawsze sie znajdzie codziennie czas na siłke
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 14:23   #940
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Carmen24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki! Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale jak to mówią postanowiłam się dołączyć. Miałam ambitne plany na wakacje, eh czas tak szybko leciał.... no a tu juz jutro do pracy trzeba wrócić. Ostatnio spojrzałam na swoje uda i się przeraziłam Zaczynam walkę: masuję się masażerem Celly( elektroniczny bo do ręcznego już brakło mi sił), oprócz tego stepper, codzienna porcja marszobiegu z psem, i mazidła oczywiscie- na razie zainwestowałam w te z Ziaji- oliwkę i bloker. zamierzam jeszcze pić spore ilości wody i czerwoną i zieloną herbatkę zamiast kawy.Do tego robię jeszcze brzuszki i ćwiczę na hh bo zauważyłam też niepokojące zmiany w okolicach bioder- myślicie, że takie ćwiczenia pomogą na cellulit na biodrach?
Witaj Carmen24 Myślę, że masz dobry plan Oby udało się jego realizowanie, bo z tym - wiadomo - najciężej Wydaje mi się, że do ćwiczeń mogłabyś dołączyć jeszcze jakieś przysiady itp. A hula hop najbardziej działa na talię.
Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
JA przez ostatni tydzień nie robiłam nic poza długimi spacerami po plaży, ale niestety nie przyczyniło to się do zmniejszenia cellulitu hehe, aletego od dzisiaj znów zabieram się do roboty.
I ciągle się zastanawiam co lepsze rowerek stacjonarny czy twister??(nie tylko na cellulit, ale tez na zrzucenie kilku kg i utzryamnie dobrej kondycji).
Buziaki
Zgadzam się z tancerką! A jeśli bardzo chcesz mieć jakiś przyrząd w domu, to raczej zastanowiłabym się nad stepperem albo orbitrekiem, bo na rowerku dużo kcal się nie spala, za to na wyżej wymienionych tak. Jakiś czas temu jak byłam na siłowni i wsiadłam na rowerek, to trener mi powiedział, że raczej szkoda mojego czasu, bo lepsze i szybsze efekty będę miała po stepperze i orbitreku.
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 15:59   #941
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

anniaa najlepsze z tego co czytalam sa treningi 3x w tygodniu po 30 minut, wiec mysle, ze kazda znalazlaby troche wolnego czasu, aby wybrac sie na silownie
Takie sprzety (drogie) do wlasnego uzytku w domu to dla mnie strata pieniedzy - i mowie tu na serio jako posiadaczka najprostrzych rzeczy - twistera, agrafki - po te drozsze - typu rowerek
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 16:34   #942
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

laskiii kupilam sobie dzis ta oliwke z Ziaji do masazu z kompelsem wyszczuplajacym, uzywala moze ktoras jej kiedys i czy daje jakies efekty ? slyszalam tylko ze jest dobra ale... ? z gory dz za odp od dzis trzymam dietke jakas... glownjie bede nie jesc slodyczy ktorych i tak nie lubie ale niestety jem je kiedy ma przysc okres :/:/ ...ktory wlasnie mam i zadnych takich niezdrowych pierdól przyspieszam z cwiczonkami skakanka i bunsy wszelakiego rodzaju :P teraz byl dluuuugasny spacerek hihi pozdr
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:37   #943
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

xXSweetestPoisonXx No ja tego używam całej serii .. bo tam jest peeling, zel i oliwka i Ci powiem ,że systematyczne używanie pomaga Oliwkuje sie i masażuje również oliwka + kilka kropel olejku grejpfrutowego i folia na godzinke to jest cudo
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:39   #944
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
d dzis trzymam dietke jakas... glownjie bede nie jesc slodyczy ktorych i tak nie lubie ale niestety jem je kiedy ma przysc okres :/:/ ...ktory wlasnie mam i zadnych takich niezdrowych pierdól przyspieszam z cwiczonkami skakanka i bunsy wszelakiego rodzaju :P teraz byl dluuuugasny spacerek hihi pozdr
no ja mam podobnie, wczoraj znowu zjadlam litre lodow a dzis czipsy:| co tu zrobic jak sie motywacja konczy , przychodzi rok szkolny i trzeba bedzie sie poswiecic nauce;/
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:48   #945
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

SweetPoison to i tak u Ciebie nie jest tragicznie, bo masz ochotę na słodycze tylko przed okresem, a generalnie to za nimi nie przepadasz. Ja to zawsze nie tylko przed okresem, ale przez cały miesiąc mogłam jeść i jeść

Ja lubię słodycze, ale już nie jem od dłuższego czasu i powiem Wam dziewczynki, że teraz jest mi o wiele łatwiej. Mama mnie wspiera, bo nie kupuje już mi słodyczy. Ale to w sumie tylko i wyłącznie moja zasługa, bo przecież sobie kupuje i równie dobrze mogłabym np wziąść od niej gryza batona, czy czegokolwiek. Ale nie daje się Mówię Wam, jak się przejdzie ten najgorszy czas - największej chcicy na coś słodkiego, gdy jest się na diecie i nie można - potem już jest łatwiej. Powiem szczerze, że nawet mi się już nie chce słodyczy Mam w szafce jakieś batoniki czekoladowe, ale ich nie ruszam, bo nie mam ochoty Ciesze się, że mi tak dobrze idzie z tym I co ciekawe, jestem właśnie przed @ i też mnie do słodyczy nie ciągnie
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:50   #946
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Gugus007 skoro tak mowisz, biore sie za nia pozniej robie bunsy i te wszystkie cuda... kąpiel, zimne przysznice na przemian... i masaz ta oliwka. Kiedys uzywalam tego zelu z serii Ziaji i bylam zadowolona zniklo troszke tego swinstwa wiec teraz oliwki wyprobuje

xCarmen cos o tym wiemy... oczy by jadly ale kiedy patrze na swoje nogi i brzuch od razu mi sie nie chce czasem sie woda napycham i ide gdzies na balkon albo cos zeby nie myslec o tym wszystkim... np o ciastkach... <mniam> eh, co zrobic ?! no teraz mam mature wiec bedzie zasuwanie niezle, do tego moje 14 wfow w sql :d moze cos rusze z waga w dol... hym..? oby misiek idzie do woja, wiec zrobie mu niespodzianke i sie zmienie troche : cialko, fryzura... jak wroci zeby mu oczy zbielały trza mi motywacji... ? Dzis sobie powiedzialam : Karolina do dziela !!!! Robimy z siebie laske !! pozdrawiam was kochane
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:54   #947
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

SweetestPoison ja tez mam mature, bedzie ciezko ale od dzis zaczynam od nowa bo dostalam znowu dzis komplement " ty jestes na diecie a chyba przytylas, co to za dieta?"

Jestes z Krosna?

borntoboogie ja sie zastanawiam dlaczego czlowiek sie tak od tego cukru uzaleznia, przeciez to ani dobre ani zdrowe;/
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:01   #948
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jakbym dostala taki komplement bym zabiła hehe poważnie.. no mówie .. ta oliwka jest świetna .. ehh ostatnie 7 dni wakacji masakra ;/
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:03   #949
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Jakbym dostala taki komplement bym zabiła hehe poważnie.. no mówie .. ta oliwka jest świetna .. ehh ostatnie 7 dni wakacji masakra ;/

mamy przeciez nie zabije xD
no 7 dni , trzeba dobrze spozytkowac moze zdaze schudnac jakie 5 kilo haha
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 17:03   #950
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

SweetestPoison doooobra motywacja Ja mam taką, że za rok, jak pojadę na wakacje i przyjdzie paradować w stroju, to będę miała booooskie ciało - szczupłe i ładnie umięśnione

Carmen od wszystkiego można się uzależnić. Nawet można to porównać do papierosów. Powiedzmy, że mamy stres związany z maturą (oj będzie, będzie...) i wmawiamy sobie, że PO PROSTU MUSIMY zjeść coś słodkiego. Bo stres itd... A przecież słodkie nam nie pomoże się uspokoić Tak samo z fajkami - "muszę zapalić, bo jestem zdenerwowana", a przecież fajka nie uspokaja (a co śmieszniejsze jeszcze bardziej zwiększa tętno), ale wszyscy się tak tłumaczą
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:06   #951
xCarmen
Wtajemniczenie
 
Avatar xCarmen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebieska Kraina
Wiadomości: 2 588
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Carmen od wszystkiego można się uzależnić. Nawet można to porównać do papierosów. Powiedzmy, że mamy stres związany z maturą (oj będzie, będzie...) i wmawiamy sobie, że PO PROSTU MUSIMY zjeść coś słodkiego. Bo stres itd... A przecież słodkie nam nie pomoże się uspokoić Tak samo z fajkami - "muszę zapalić, bo jestem zdenerwowana", a przecież fajka nie uspokaja (a co śmieszniejsze jeszcze bardziej zwiększa tętno), ale wszyscy się tak tłumaczą
hm racja, ale ja sama nie wiem dlaczego siegam po slodycze... chyba dlatego ze poprostu sa pod reka... niby smak mnie nie kusi ale jakos musze zjesc.... czyli nałog, niestety do studniowki mam zamiar zrzucic 7 kg i ladnie wyrzezbic cialko , tlyko kiedy ja sie bede uczyc?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
xCarmen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:08   #952
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hehehe no jak mama ) to zmienia postać rzeczy .. ale rodzice nieraz tak gadają albo żeby wkurzyć albo ,żeby zmotytować to też trzeba pamiętać Generalnie ja tam nie chce chudnąć .. tylko spalić Pana C .. a przy tym się chudnie fakt.. też pożytek ale ja lubie moje kobiece kształty
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:19   #953
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

I kill You Mr C. <killer> mam dosc nieznosnego dziada !!!

xCarmen no z Krosna takie fajne City bylas moze kiedys ?

Ja tam ogolnie chce schudnac chociaz mowia mi ze w "takim ciele" jest mi dobrze nie grubiej ( bron Boze) ani chudziej :P ale Pana Duze Ce musze wytepic chocby skaly sraly

Gugus007 nawet mi nie mow ze tylko tyle... jak patrze na kalendarz az zal dupcie sciska :/ kutfa... juz konieeeeec eh i znow szkola... dobrze tylko ze do kwietnia <jupi> choc tyle...
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:55   #954
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Sweetest Poison to Ty na tym avatarku?
Sliczna jestes
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:40   #955
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hiehie ja no a tak se wlasnie mysle niech wiedza co za baba sliczna, chyba w nocy jak spie i jesc nie wolam .. i jak mnie nie widac xD jestem po serii cwiczen ktore mnie powalily na pysk.. wszystkie 8 : buns, legs, abs i rozne cardio, 100 brzuszkow i 1000 na skakance... pompki i z hantelka rozne takie... a teraz byl prysznic i zielona herbatka i masaz ta oliwka z Ziaji :P jestem w 7mym niebie choc zmeczona
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:19   #956
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Sweetest Poison to Ty na tym avatarku?
Sliczna jestes
zgadzam się
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
hiehie ja no a tak se wlasnie mysle niech wiedza co za baba sliczna, chyba w nocy jak spie i jesc nie wolam .. i jak mnie nie widac xD jestem po serii cwiczen ktore mnie powalily na pysk.. wszystkie 8 : buns, legs, abs i rozne cardio, 100 brzuszkow i 1000 na skakance... pompki i z hantelka rozne takie... a teraz byl prysznic i zielona herbatka i masaz ta oliwka z Ziaji :P jestem w 7mym niebie choc zmeczona
Kobieto! Drżę Szalona Ty
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:43   #957
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
hiehie ja no a tak se wlasnie mysle niech wiedza co za baba sliczna, chyba w nocy jak spie i jesc nie wolam .. i jak mnie nie widac xD jestem po serii cwiczen ktore mnie powalily na pysk.. wszystkie 8 : buns, legs, abs i rozne cardio, 100 brzuszkow i 1000 na skakance... pompki i z hantelka rozne takie... a teraz byl prysznic i zielona herbatka i masaz ta oliwka z Ziaji :P jestem w 7mym niebie choc zmeczona
o jejku !
Chciałabym chociaż połowe z tego zrobić gratuluję !
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:20   #958
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Wow. Jestem pelna podziwu!
Ja ostatnio nie moge sie zmotywowac ;/
Wczoraj zaliczylam swoje tradycyjne cwiczonka - na pupe i brzuszek ;]
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:28   #959
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
anniaa najlepsze z tego co czytalam sa treningi 3x w tygodniu po 30 minut, wiec mysle, ze kazda znalazlaby troche wolnego czasu, aby wybrac sie na silownie
Takie sprzety (drogie) do wlasnego uzytku w domu to dla mnie strata pieniedzy - i mowie tu na serio jako posiadaczka najprostrzych rzeczy - twistera, agrafki - po te drozsze - typu rowerek
ja mówie o cwiczeniach 6 razy w tygodniu - 3 razy siłka-trening siłowy z ciezarami i 3 razy interwały/aeroby. ja sama mam rowerek , stepper i agrafke akurat dostałam i nigdy z nich nie byłam zadowolona odkad pamietam leza w piwnicy i nawet sie zastanawiam czy komus nie oddac stepptera . i karnet na siłownie na wszystko od zajec gimnastycznych , siłke i np w roku szkolnym nie wyobrazam sobie 6 razy w tygodniu bywac na siłce tym bardziej , że szokła , zajęcia , nauka i trzeba tez liczyc dojazd na siłke wiesz to tez zalezy jak kto finansowe stoi bo wydac na rowerek te ok 400 zł i masz na zawsze a tak np moj karnet 168 zł(+10 zł kaucji za karte) i tylko na miesiac.

a tak wogóle to moim zamiarem napisania tutaj było chcec dołaczenia do Was ostatnio zauwazyłam u siebie cellulit kupiłam juz krem i dieta i cwiczenia od 9 dni sa. a mam pytanie gdzie moge kupic taka szorstka gąbke?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:22   #960
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
a mam pytanie gdzie moge kupic taka szorstka gąbke?
Ja kupiłam "Syrenę" a Rossmanie.
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.