kosmetyki dostepne w USA - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 01:07   #931
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Macys i to dom towarowy, nie ma tej firmy w drugstore tzn drogeriach
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:35   #932
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dzięki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 01:33   #933
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

W pld Kalifornii nie mozna juz kupic Biothermu w zadny sklepie - teraz sprzedaja tylko on-line.
Dawnij byl w prawie kazdym department store, ale od okolo roku juz ich nie ma - przynajmniej tutaj (Los Angeles)
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 02:57   #934
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ej dziewczyny .... a co myslicie o kosmetykach z Victoorii Secret? ostatnio zrobilam sama zestawy z 6 pojedynczych kosmetykow (balsamy,kremy,wody perfumowane) i wszystko slociutkie zagladacie czasem tam albo korzystacie z katalogow ?
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 05:24   #935
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mnie jakos kosmetyki zapachowe VS nie zachwycaja.Ot zwykle wody pachnace ktore mozna znalezc w zwyklych drogeriach.Moze to wynika po czesci z tego,ze nie lubie owocowych zapachow.Perfumy niektore VS ma ladne,ale to wszystko.Ta cala linia owocowo-kwiatowa nigdy mi sie nie podobala
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:56   #936
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja nigdy nie pokusilam sie na zaden kosmetyk Z VS.Perfumy jak na moj gust wszystkie za slodkie,mialabym wrazenie lepienia sie od tych slodkosci.Kolorowka tez do mnie nie przemawia,wolalbym pieniadze wydac w Sephorze.Tak naprawde nie czesto zagladam do VS.Owszem zdarza sie,ze maja bardzo ladna bielizne...ale ceny mnie troszeczke przerazaja,a i tak uwazam,ze najlepsze na swiecie staniki produkuje CK.W H&M tez mozna znalesc fajne komplety i za niska cene.Jakosciow wcale nie gorsze od VS,a moze nawet i lepsze...No ale mialo byc o kosmetykach
Moj facet za to jest zakochany w meskiech perfumce Very Sexy VS.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:21   #937
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Pyanko...czy ktoras z was uzywala moze maski do wlosow Triple Moisture Deep Recovery Hair Mask NEUTROGENY???
Daje linka
http://www.drugstore.com/qxp86558_33..._hair_mask.htm
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 17:58   #938
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Pyanko...czy ktoras z was uzywala moze maski do wlosow Triple Moisture Deep Recovery Hair Mask NEUTROGENY???
Daje linka
http://www.drugstore.com/qxp86558_33..._hair_mask.htm
Ja uzywam i jest b dobra-wlosy sa po niej nawilzone i wygladzone-moze jednak obciazyc wlosy-dlatego ja nakladam ja rozcienczona.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:16   #939
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No wiec kupie i sprobuje.
Odnosnie lotionu,ktory mi polecilas Elfku na rogowacenie mieszkowe...hm...mam mieszane uczucia.Niby troszke pomaga,niby odrobine niweluje zaczerwienienie,ale...kro stki wyskakuja nadal.Chyba skusze sie na NeoStrate-podobno skuteczny preparat.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 23:13   #940
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Slabiutko cos na tym forum...czyzby dziewczyny sa na odwyku kosmetycznym???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 23:55   #941
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Najnowsze odkrycie - DDF Sulfur Mask. Oczyscilo mi skore jak jeszcze nic dotad.
Mega rozczarowanie - Clinique Moisture Surge Extended Relief. Zero nawilzenia, a skora lepka, tak ze sie do niej wszystko klei. Zwrocilam do sklepu.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 02:28   #942
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja za pielegnacja Clinique nie przepadam.Zaden zakupiony przez mnie kosmetyk tej firmy nie spelnial podstawowych zadan i przewaznie ladowaly w koszu.Kolorowka jest niczego sobie,choc tutaj tez pozostawia wiele do zyczenia...no ale jak w wielu firmach kosmetycznych bywa-sa buble,ale znajda sie rowniez prawdziwe perelki.
A ta maska super oczyszczajaca to co to za cudo jesli mozna wiedziec???

Pytanko...Jakie produkty do pielgnacji ciala polecacie,ktore mozna dostac w Sally Beauty Suplly???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 03:16   #943
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja za pielegnacja Clinique nie przepadam.Zaden zakupiony przez mnie kosmetyk tej firmy nie spelnial podstawowych zadan i przewaznie ladowaly w koszu.Kolorowka jest niczego sobie,choc tutaj tez pozostawia wiele do zyczenia...no ale jak w wielu firmach kosmetycznych bywa-sa buble,ale znajda sie rowniez prawdziwe perelki.
A ta maska super oczyszczajaca to co to za cudo jesli mozna wiedziec???
Maska siarkowa (10%) z aloesem i glinka. Dostepna m.in. w Sephorze, cena $34. Mozna nakladac ja na cala twarz na 10 minut, albo punktowo na czajace sie wypryski, na noc, swietnie je likwiduje, nikna zanim zdarza sie na dobre pojawic ... Nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec ?

Co do Clinique - ceny w USA jak najbardziej odzwierciedlaja jego jakosc, dopiero tu zaczelam go doglebniej poznawac, bo w Polsce kupilam pare produktow za kwoty dwu-trzykrotnie wyzsze i pare razy pod rzad niezle sie rozczarowalam, co skreslilo Clinique na stale z listy moich zakupow ... Jakos nie pasowala mi ta cena do jakosci ich produktow ... Tutaj, to co innego. Nie dosc ze ceny sa bardzo przystepne, tak tez mozliwosc zwrotu kosmetykow, ktore nie odpowiadaja naszym oczekiwaniom zacheca do eksperymentowania ... i tak na przyklad bardzo polubilam Deep Emergency Cleaning Mask, baze pod podklad z serii Redness Solutions, o blyszczykach i innych duperelach nie wspominajac ... Ale ten krem (Moisture Surge) okazal sie ogromna pomylka.

Jeszcze jedno fajne odkrycie - Clarins Renew Plus Night Lotion. Przyjemny leciutki kremik z proretinolem.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 12:16   #944
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A jak sie sprawuje ta baza z serii Redness???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 06:00   #945
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No ja to troche na odwyku kosmetycznym-zuzywam zapasy-bo kryzyzs nadszedl

Co do masek oczyszczajacych -to ja polecam maske z glinka firmy Boots Botanics-fajnie oczyszcza i jest tania-moj maz tez jej uzywa.Dostepna w Target.

Ja nie wierze w kosmetyki gornopolkowe-Clarnis nie dla mnie-zbyt perfumowany,Clinique -zbyt podrazniajace.Kazda cera jest inna.No i kazda marka ma perelki i buble.

Stawiam na kosmetyki raczej naturalne,bezzapachowe i z minimalna iloscia skladnikow.

Candy-do peilegnacjii ciala z Sally to nic nie mialam-glownie kupuje tam produkty do wlosow albo pedzle.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:23   #946
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
A jak sie sprawuje ta baza z serii Redness???
Przede wszystkim wyrownuje koloryt skory, jest zielona wiec "dziala" glownie na zaczerwienienia. Zadne odkrycie stulecia, po prostu przyjemna baza.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:52   #947
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny, a probowala ktoras z was kosmetykow Kevyn Aucoin ? Jakie wrazenia? Szczegolnie interesowalby mnie ten kontrowersyjny sensual skin enhacer oraz roz the pure powder glow.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:50   #948
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a probowala ktoras z was kosmetykow Kevyn Aucoin ? Jakie wrazenia? Szczegolnie interesowalby mnie ten kontrowersyjny sensual skin enhacer oraz roz the pure powder glow.
Mam ten pierwszy i nie polecam-szkoda kasy wg mnie.Strasznie ciezki podklad i zapychajacy(dla mojej cery).Niektorzy jednak chwala

Czasami uzywam go jako korektor pod oczy(dobry na cienie) jednak jako podklad nie nadaje sie-przynajmniej dla mojej cery.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:55   #949
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mam ten pierwszy i nie polecam-szkoda kasy wg mnie.Strasznie ciezki podklad i zapychajacy(dla mojej cery).Niektorzy jednak chwala

Czasami uzywam go jako korektor pod oczy(dobry na cienie) jednak jako podklad nie nadaje sie-przynajmniej dla mojej cery.
Nie posluchalam i kupilam. I ide odniesc. Liczylam sie z tym, ze bedzie ciezki, chcialam go uzywac glownie jako korektora, ale nawet do tego sie nie nadaje, bo po prostu nie kryje! Tzn. jak nakladam go na krostki lub zaczerwienienia, to jest super przez moze godzine, a potem nagle znika z punktu nefralgicznego i osadza sie dookola !!! Masakra. Pod oczy jeszcze gorzej. Dzieki niemu wpadlam w panike - nigdy przedtem nie widzialam, ze mam takie zmarszczki pod oczami (lat mam raptem 24, nie pale, unikam slonca o solarce nie wspominajac, mam fisia na punkcie filtrow i nawilzania!) !!! T-R-A-G-E-D-I-A !!! Osadza sie w kazdym najmniejszym zaglebieniu skory 15 minut po nalozeniu, podkreslajac je niemilosiernie !!! $45+tax za to cos ?! Wow. Niezle sie cenia.
Po tym doswiadczeniu az mi sie tego rozu odechcialo...

Z moich nowych us-odkryc : Neutrogena Wave Power Cleanser ($13) z platkami od Clean&Clear (maja lepszy/mocniejszy sklad od tych z Neutrogeny a rozmiar ten sam, wiec pasuje super). Na prawde fajna sprawa. Malutki sliczniutki wibratorek do czyszczenia buzki .
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 18:27   #950
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Eres-u mnie cienie to on kryje(mam najasniejszy odcien sxo1(jednak lepiej kryja podklady mineralne-wiec u mnie on lezy)
Jednak na cala twarz to mialam podobne odczucia jak Ty-podkreslal wszystko co suche i wlasnie sie tak rozwarstawial i zapychal-sadze ze to przez te oleje,wax w skladzie.Nie cierpie tez zapachu tego podkladu.Aha i nie da sie go zmieszac z zadnym innym podkladem.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:54   #951
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A nie myslalas zeby go po prostu oddac i dostac wtopiony szmal z powrotem???
Btw. probowalas moze korektorow Benefit boi-ing albo Lorac Coverup? Szukam czegos na wypryski, pare dni temu odstawilam anytkoncepcje hormonalna i spodziewam sie wielu niespodzianek Wole byc na nie przygotowana. Masz moze cos godnego polecenia??? Bylabym niezmiernie wdzieczna!!!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 20:04   #952
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
A nie myslalas zeby go po prostu oddac i dostac wtopiony szmal z powrotem???
Btw. probowalas moze korektorow Benefit boi-ing albo Lorac Coverup? Szukam czegos na wypryski, pare dni temu odstawilam anytkoncepcje hormonalna i spodziewam sie wielu niespodzianek Wole byc na nie przygotowana. Masz moze cos godnego polecenia??? Bylabym niezmiernie wdzieczna!!!
Juz za pozno zeby oddac-ja dawalam wiele szans temu podkladowi-myslalam ze sie sprawdzi.Potem zaczelam go uzywac do malowania innych osob,wiec juz troche go zuzylam,troche pouzywalam na cienie i tak jakos zeszlo.Fakt-szkoda kasy-ale mam nauczke-teraz juz zadnego drogiego kosmetyku nie kupie nie majac probki.

Nie probowalam tych korektorow.

Ja uzywam podkladow mineralnych-Lumiere w zime i na jesien,Everyday minerals latem i wiosna.Sprawdzaja sie swietnie-kryja b dobrze bez uczucia maski.Polecam-mozna je zamowic online na stronach:
www.everydayminerals.com
(stad uzywam podkladu intensive)
www.lumierecosmetics.com
(a stad podkladu flawless face)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 02:01   #953
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzieki Moze wyprobuje ... jutro pomacam benefita i podejme decyzje
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 03:42   #954
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A jakis fajny rozswietlajacy korektor pod oczy???Co polecacie Dziewczyny???
Nie oczekuje mocnego krycia,raczej delikatnego+rozswietlenie spojrzenia
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 01:35   #955
Emi_Mac
Przyczajenie
 
Avatar Emi_Mac
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5
GG do Emi_Mac
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Witajcie,szukam dziewczyn, ktore jak ja mieszkaja na Florydzie...
Skonczyl mi sie zapas polskich kosmetykow, ktore przywiozlam ze soba, a ktore nie zawsze sie sprawdzily w tym klimacie i mam teraz problem z dobraniem odpowiedniego kremu do twarzy.Zmiana temperatury, klimatu zle wplynely na wyglad mojej skory.Czolo jest zaczerwienione, z tendencja do rogowacenia(o zgrozo!)nos i broda tluste i swiecace.Poza tym szczypie i "sciaga sie" po umyciu.Nie mam jeszcze zmarszczek(kilka mimicznych pod oczami..) Potrzebuje zatem drogie dziewczyny rady w kwestii dobrania odpowiedniego kremu dla 30-stki
Emi_Mac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 18:57   #956
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A ja mam pytanko...jesli Czarny Elfik sie tu pojawi...to prosze o rade
Planuje kupic sobie lekki podklad i padlo na firme Neutrogena.Niby nic wielkiego...ale ja mam ogromny problem z dobraniem kolorku.Chodzi mi w zasadzie o ten lekki krem koloryzujacy (Elfik wrzucil recenzje).Moja cera jest jasna z rozym zabarwieniem...ktory kolorek bedzie pasowal???Czy ten najjasniejszy jest "trupio-blady"?????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 23:34   #957
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Candy, wiem, ze nie mnie pytasz, ale jesli szukasz lekkiego kremu koloryzujacego to polecam laure mercier !!! Ja jestem nim zachwycona !!! Najpierw w Sephorze na 34th St. dostalam mega duza probke (tak jakos hojnie sie pani wlalo ), potem zakupilam pelnowymiarowe opakowanie i nie moglabym byc szczesliwsza. Jest lekki, ale jakims cudem super kryje (bylam w szoku, nie spodziewalam sie az tyle po kremie tonujacym), niezle sie trzyma, wyglada mega naturalnie ... Jedyny minus to cena ($42), ale jak na moj gust w pelni uzasadniona
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 02:00   #958
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Eres dzieki za wskazowkeKolo kosmetykow laure mercier juz nie raz sie krecilam...ale poki co na nic sie nie zdecydowalam.Narazie uzywam Diora taki w jasnym niebieskim op.nie pamietam nazwy i nie chce mi sie sprawdzac i tez jest bardzo fajny,tylko kolorek juz troszke za ciemny,bo kupilam go z mysla o lecie,wiec szukam czegos jasnego na zime.

Co do probek...jeszcze nigdy do tej pory nie zdarzylo mi sie,zebym dostala probke w Sephorze,a powiem szczerze,ze nie raz mialam ochote przetestowac podklad i dobrac sobie odpowiedni odcien.Czy prosicie o probki????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 03:18   #959
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Eres dzieki za wskazowkeKolo kosmetykow laure mercier juz nie raz sie krecilam...ale poki co na nic sie nie zdecydowalam.Narazie uzywam Diora taki w jasnym niebieskim op.nie pamietam nazwy i nie chce mi sie sprawdzac i tez jest bardzo fajny,tylko kolorek juz troszke za ciemny,bo kupilam go z mysla o lecie,wiec szukam czegos jasnego na zime.
Tego Diora tez testowalam "rownolegle" z Mercier, zeby miec porownanie. Raz sie smarowalam jednym, raz drugim i obserwowalam jak sie zachowuje na buzce. Mialam ( w sumie nadal mam resztki probki, bo byla duuuuuuuza) kolor nr 1, niby najjasniejszy choc jak na moj gust wcale nie taki jasny, choc ladnie dopasowywal sie do twarzy to tak jakby po calym dniu chodzenia na niej ciemnial . Mercier rowniez mam kolor najjasniejszy (porcelain) i ten jest naprawde jasny, idealny do mojej bladej buzki, poza tym lepiej sie trzymal i ogolnie bardziej mi podpasil dlatego wlasnie ten kupilam w wersji pelnowymiarowej i go kocham

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Co do probek...jeszcze nigdy do tej pory nie zdarzylo mi sie,zebym dostala probke w Sephorze,a powiem szczerze,ze nie raz mialam ochote przetestowac podklad i dobrac sobie odpowiedni odcien.Czy prosicie o probki????
Dokladnie. Jesli interesuje Cie jakis produkt, bierzesz opakowanie, podchodzisz do pani tudziez pana i pytasz, czy moglaby/moglby Ci zrobic probke. Oni tam maja takie fajne malutkie plastikowe sloiczki, ktore (jak dobrze trafisz) wypelnia Ci po sam brzeg i zapakuja w malutka torebeczke z podpisem coz to sie w niej znajduje. Jak raz zainteresowalam sie Smashboxem o-glow, to pani nie dosc, ze przelala mi do tego testerowego sloiczka prawie 1/3 pelnowymiarowego opakowania, to jeszcze polecila o-gloss i wycisnela z niego POLOWE (nie przesadzam - polowe) do drugiego i tak od ponad miesiaca uzywam tego o-gloss prawie codziennie i konca nie widac!
Poza tym, nie wiem czy wiesz, ze Sephora USA ma tzw. Beauty Insider Program, gdzie kupujac zbierasz punkty i za kazde 100 dostajesz probke o "specjalnych" wymiarach albo inne bajery - do wyboru. Niby nic szczegolnego, ale ja juz pare razy wlasnie w ten sposob trafilam na produkty szczegolnie godne uwagi, ktore sluza mi do tej pory (te probki na prawde bywaja ogromne jak na probki). Bardzo lubie amerykanska Sephore
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:14   #960
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Eres dzieki za info dotyczace probek.Jakos do tej pory nigdy sie nie odwazylam,moze dlatego,ze nigdy nie widzialam,zeby panie dawaly komus probki...No ale nastepnym razem kiedy odwiedze Sephorke napewno poprosze o probke,bo mam zamiar kupic jakis fajny kremik tonujacy,albo jakis podklad.Oczywiscie zawsze mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru,a probki ten problem moga rozwiazac.

Eres Kochana a czym polega Beauty Insider Program???Tzn co nalezy zrobic,aby moc uczestniczyc w tym programie.Czy moglabys krok po kroku wytlumaczyc o co biega?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.