hula hop - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 20:03   #931
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Malinka24
No to może i ja się pochwale przeżyciami jakich doświadczyłam z hula hop Do tej pory kręciłam takim zwykłym bez żadnego obciążania, ale dziś coś mnie naszło żeby je obciążyć skoro wszyscy tak radzą. :-P No to nasypałam grochu z ryżem 1 próba kręcenie no i coś nie szło, więc korzystajac z waszych pomysłów zamiast grochu z ryżem (który wysypałam) nalałam wody no i 2 próba było lepiej ale nalałam chyba za mało wody więc postanowiłam dolać. Ok próba 3 kręce, kręce ciesząc się że nareszcie dobrze sie kręci Obok pokoju przechodzi tata, rzuca hasło "no zobaczymy jak ci sie ta woda wyleje" no za 2 sekundy bach, powódź w pokoju rozprysło się po ścianach, lustrze, drzwiach..nie licząc dywanu. I tak się skończyło moje dzisiejsze kręcenie
a zakleiłas czyms to kółko?

hehe widze ze wszystkie mamy jakies te przygody z kółkiem
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-29, 20:15   #932
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: hula hop

Ja dopiero wróciłam dziś do domu, więc nie pokręcę, tylko callanetisc jeszcze zaliczę.
Wiecie co zrobiłam? Kupiliśmy dziś z TŻem rolki:P Z tym, że ja nigdy nie jeździłam ani na roklach ani na łyżwach, więc dopiero będę się uczyła jeździć. Normalnie biorę się za siebie na całego, bo podobno rolki też dobrze wpływają na sylwetkę i kształtowanie ciałka ;-)
Śmiech był straszny, jak po dywanie próbowałam jechać. Jutro będę próbowała dalej
Miłego hulahopania
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-29, 20:52   #933
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: hula hop

Ja uwiielbiam jezdzić na łyżwach. Tej zimy w Lublinie na Placu Litewskim otworzyli sztuczne lodowisko, niestety w piątek już zamykają Pozostaje mi jeszcze kryte lodowisko ale jest na drugim koncu miasta i bilety sa droższe, może od czasu do czasu pojade poszaleć na łyżewkach
Na lato też planuje kupic sobie rolki. I bede smigać
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-29, 21:02   #934
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Ja uwiielbiam jezdzić na łyżwach. (ciach)
Na lato też planuje kupic sobie rolki. I bede smigać
No bo umiesz jeździć.
Ja w sklepie się zaśmiewałam do rozpuku, że taka stara baba będzie się uczyć jeździć. Ale się uparłam. I opanuję tę sztukę. I hulanie w dwie strony też! A co!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-29, 21:19   #935
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: hula hop

Muszę się zmotywować i kupić hulahop Ostatnio mam 2 razy w tygodniu po dwie godziny intensywnych ćwiczeń siłowych i rozciągających, w tym 30min biegania... i czuje się jeszcze bardziej ociężała, wielka i beznadziejna...
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-29, 22:48   #936
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez *chocolate*
Muszę się zmotywować i kupić hulahop Ostatnio mam 2 razy w tygodniu po dwie godziny intensywnych ćwiczeń siłowych i rozciągających, w tym 30min biegania... i czuje się jeszcze bardziej ociężała, wielka i beznadziejna...
Jeśli o mnie chodzi, to do czucia się lekko potrzebuję aerobów. Jak poskaczę, pokręcę się, itd to mi od razu lepiej. Ostatnio callanetics uskuteczniam (z różnym skutkiem, bo wmawiam sobie, że na nic nie mam czasu:P) i właśnie hulanie (bardziej jak do zabawy podchodzę, niż jak do ćwiczenia) i czuję się całkiem nieźle. Polecam, bo hulanie to naprawdę fajna rzecz. Ciekawe kiedy będę tak mówiła o rolkach?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 07:38   #937
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: hula hop

Czytam ten wątek ,czytam i postanowiłam też kręcić.Zadzwoniła do mamy (siedzę w pracy )aby sprawdziła czy za meblościanką jest moje stare hula hop z dzieciństwa.I jest!!!Moje różowe kółeczko!Dzisiaj będę kręcic
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 09:54   #938
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: hula hop

jestem zachwycona hula hop. ale jeszcze dodalam takie cwiczenie: skakanke zwija na pol, staje w lekkim rozkroku, rece do gyory (ze skakanka) i sklony na boki, ale tak, zeby kregoslup byl prsto! Ale mnie boczki bola...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 10:21   #939
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: hula hop

Fajny pmysł z ta skakanką, musze spróbować Moje boczki sie tego domagają
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 10:23   #940
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Fajny pmysł z ta skakanką, musze spróbować Moje boczki sie tego domagają
jeszcze zeby Cie zaczeciec, to napisze, ze robi sie ladne wciecie od togo i to na prawde pomaga, a w polaczeniu z hula hop to mozemy miec piekne efekty...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 11:23   #941
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: hula hop

Ja hula-hop przekulałam przez całe miasto I wszyscy ludzie się do mnie uśmiechali, bo i było do kogo- taka miła, zadowolona z siebie dziweczyna idzie sobie przez miasto i wywija kółkiem na różne strony Nie ma co się przejmować

// Ułooo... Przeczytałam jakieś wiadomości i myślałam, że to ostatnie, więc na nie odpowiedziałam Teraz widzę, że chyba coś mi strony przeskoczyły
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 13:42   #942
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

widze kolejne cwiczenie na boczki, którego z checią sie podejme, bo zrobie wszystko zeby zlikwidowac moje boczki tylko nie bardzo je rozumiem

Mam stanac prosto, w lekkim rozkroku(?) w rękach skakanka(zlozona na poł) i rece tez troche rozstawione(?) i ta skakanka naciągnieta miedzy rekami(?) noi bujac sie na boki?

Ja z moim hula hopem tez przez całe miasto podreptałam do tego zaszłam jeszcze do pubu do kumpeli i wszyscy na mnie wniki a ja smigam z tym hopem
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 15:19   #943
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Dot.: hula hop

hEHE PaLLitQa właśnie nie zakleiłam tylko włózyłam tak jedno w drugie (myślałam że dośc mocno) bo to miała byc tylko próba czy się będzie kręcić i stwierdziłam że po co mam zaklejać jak pewnie zaraz bede musiała odklejać no miałam za swoje :P więcej roboty niż gdybym zakleiła ehmm ale cóż człowiek się uczy na błedach
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 15:21   #944
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Malinka24
hEHE PaLLitQa właśnie nie zakleiłam tylko włózyłam tak jedno w drugie (myślałam że dośc mocno) bo to miała byc tylko próba czy się będzie kręcić i stwierdziłam że po co mam zaklejać jak pewnie zaraz bede musiała odklejać no miałam za swoje :P więcej roboty niż gdybym zakleiła ehmm ale cóż człowiek się uczy na błedach
hehe no to mozna bylo sie domyslec ze tak bedzie Ja zakleiłam i to porządnie a mój tatao i tak mówil, czekaj tylko lada dzien bedzie pokój pływał w wodzie, a tu juz miesiac nie pływa czyli wszystko cacy
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 16:20   #945
0range
Przyczajenie
 
Avatar 0range
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: hula hop

Ratunkuuuu!
Kupiłam dziś hula hopka, bo wczoraj się Was naczytałam i zapragnęłam mieć talię osy ;-) i nie umiem kręcić!!
Nawet przez chwilę nie udaje mi się kółka utrzymać na sobie... Pomyślałam że jest po prostu za lekkie, nalałam do niego 0,5 litra wody, zakleiłam (nawet się trzyma) i nic nie pomogło. Czy naprawdę jestem aż taka łamaga?? Nigdy wcześniej tego nie robiłam, nawet w dzieciństwie, ale wydawało mi się że to takie proste...
Czy jest na to jakiś tajemniczy przepis?

Smutno mi ...
0range jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 16:48   #946
0range
Przyczajenie
 
Avatar 0range
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: hula hop

Jeeeeee! Udało się utrzymać 8 okrążeń, nie śmiejcie się, myślałam że jestem stracona, ale może nie jest tak źle
0range jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 19:04   #947
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: hula hop

Dzisiaj kupiłam hula hop,ale się wkurzyłam, bo sie okazało ,że mam zaciasno w pokoju i nie mogę kręcić.Jutro przestawie biurko i kanapę ,mam nadzieje,że to pomoże,bo inaczej sie wkurze
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 19:23   #948
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Orange- nie załamuj sie, duzo jest dziewczyn którym na początku nie wychodzi ale trening czyni mistrza ja moze umiem dlatego ze od małego sie lubiałam nim bawic, pozniej na pare lat zaniosłam je do piwnicy i z powrotem przytargałam i tak jakos wychodzi

ewa- moze masz jakies inne pomieszczenie w domu gdzie sie zmiescisz? a jak nie to tak jak mówisz małe przemeblowanko
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 19:32   #949
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: hula hop

no niestety w innych pomieszczeniach to również niezbyt możliwe,jedynie w pokoju rodziców ale to też nie za bardzo,ale zobacze co sie da zrobić
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 13:28   #950
0range
Przyczajenie
 
Avatar 0range
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: hula hop

Rzeczywiście jest lepiej, bo dłużej udaje mi się pokręcić, ale z talii szybko kółko mi zjeżdża na biodra i tak na biodrach nim kręcę... a to chyba źle?
0range jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 13:30   #951
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

ewa znajdziesz to miejsce

Orange, krecac na biodrach szybko nabijesz sobie siniaków wiem to z własnego doswiadczenia. dlatego staraj sie na talii utrzymywac jak najdłuzej
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 13:59   #952
0range
Przyczajenie
 
Avatar 0range
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: hula hop

Dziękuję PaLLitQa za radę, będę się starać, bo do Łatwo-Poddających-Się nie należę
0range jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 14:13   #953
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez 0range
Dziękuję PaLLitQa za radę, będę się starać, bo do Łatwo-Poddających-Się nie należę
i tak trzymac Po jakims czasie kazdej juz łatwo przychodzi, trening czyni mistrza
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 15:22   #954
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: hula hop

To ja jestem skazana na klęske

...niestety mistrzem w dziedzinie krecenia koleczkiem nigdy nie bede, hehe, jakos nie wychodzi mi to za nic na swiecie a juz wszystkiego probowalam
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 15:33   #955
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez Nati02
To ja jestem skazana na klęske

...niestety mistrzem w dziedzinie krecenia koleczkiem nigdy nie bede, hehe, jakos nie wychodzi mi to za nic na swiecie a juz wszystkiego probowalam
NAti ty to taki świrek jestes, bo pewnie znowu sobie jakos komplikujesz to krecenie tak jak i moj nick wczesniej hehe
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 15:59   #956
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: hula hop

Pewnie tak ale coz...taka juz jestem
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 16:03   #957
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: hula hop

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
ewa znajdziesz to miejsce

Orange, krecac na biodrach szybko nabijesz sobie siniaków wiem to z własnego doswiadczenia. dlatego staraj sie na talii utrzymywac jak najdłuzej
Pewnie,że znajde Będe kręcić u rodziców w pokoju bo u mnie to jednak nie da rady.He wczoraj pokręciłam u chłopaka jakieś 10 min ,a tu dziś po lewej stronie brzusia siniak.To już sobie wyobrażam jaka bede obolała i posiniaczona.
Też macie miałyście siniaki??
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 16:23   #958
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: hula hop

Ojj Nati Ty oszołomku

ewa- jasne ze miałysmy ojj przewin kilka stron wczesniej i zobacz co ze mną dziewczyny przezywały jak sie im zaliłam na te siniaki juz nie wiedziałam co z nimi robic zaklejalam plastrami i dalej kreciłam... a moje siniaki były gigantyczne, długosci 5 cm i z dnia na dzien zmieniały kolory... znajomi pytali kto mnie tak pobił
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 18:53   #959
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: hula hop

Dziewczyny, a myślałam, że mnie to nie spotka [nie wiem, wierzyłam, że jestem nadczłowiekiem? ]. Od krecenia hula hop tylko w lewo, prawe wcięcie w tali mam sporo większe! I co tu dużo mówić.. jestem asymetryczna Zawziełam sie i przez pół h kręciłam w druga stronę, naprawdę było ciężko..

Kręćcie w obie strony to nie spotka Was to co mnie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 19:01   #960
ANIKA-85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
no ja odstawilam swoje hula-hop nawet nie wiem kiedy musze zaczac znowu cwiczyc
a wy macie jakies efekty z zabawy z hula-hop
podzielci sie nimi moze mnie bardziej zmotywujecie do dzialania
pozdrawiam
ANIKA-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.