Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 11:14   #961
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienkę na te wesela Jestem mega zadowolona, bo sukienka dobrze leży, mam nawet trochę luzu (czego nie widać na zdjęciu) i nie czuje się w niej jak wielki prosiak Poszło całkiem sprawnie, bo w pierwszym sklepie, ale to taki dość drogi i elegancki sklep z sukienkami więc trudno było czegoś nie wybrać Ale się cieszę, zakupy takich rzeczy zazwyczaj mnie przytłaczają, bo figura mi nie ułatwia Macie fotkę, buty nie dobrane, mina głupia bo to tak siostra tylko mi w przymierzalni cyknęła https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=182446

Szpilki beżowe będą pasować? Lepiej żebyście powiedziały tak, bo innych nie mam
Bardzo ładna sukienka. A szpilki beżowe będą pasować. Chociaż nie mogę w to uwierzyć, że nie masz czarnych (idealne do tej czarnej wstawki).


A mnie ta wczoraj Tż wkurzył, że zrobiłam zakupy w Rossmannie za 125 zł:hahah a:
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 11:31   #962
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Co kupiłaś, trinee?

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Miki, używasz CSS w swoim blogu?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 12:24   #963
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość

A mnie ta wczoraj Tż wkurzył, że zrobiłam zakupy w Rossmannie za 125 zł:hahah a:
co kupilaś?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 14:36   #964
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Cześć
Ale mialam sny! Śniło mi się, że pod ciuchem do którego chodzę, piętro niżej, otworzyli nowoczesny ciuch z modnymi torebkami i ubraniami, a ceny były do 10zł. Po tym śnie wiedziałam, że muszę iść na zakupy

Kupiłam dwie pary spodni, koszulę, dwie spódnice. Jedna jest głupia, więc będzie w pole Jedne spodnie niestety są na mnie za duże, chociaż to rozmiar 36! Wzięłam jeszcze torebkę. Poza tym kupiłam sobie odżywkę do włosów, podkład, jedwab w końce i omal nie wzięłam farby do włosów. Tak marzę o koloryzacji, ale się boję.
Pokażesz?

Ja zaszłam dzisiaj na moment do ciucha zobaczyć czy jest coś dla małej i przy okazji zerknęłam na rzeczy dla siebie ale nic ciekawego nie było Widziałam tylko jedną fajną mgiełkę w jaskółki, ale kosztowała 15 zł, więc nie brałam.

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość

Miki, używasz CSS w swoim blogu?
A można jaśniej
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 14:51   #965
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Tak, pokażę

Css czyli kodowanie. Jak robisz strony w takim razie?
Zastanawiam się nad blogiem, albo kupnem serwera.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:03   #966
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Tak, pokażę

Css czyli kodowanie. Jak robisz strony w takim razie?
Zastanawiam się nad blogiem, albo kupnem serwera.
Wszystko robię w bloggerze http://4.bp.blogspot.com/-gyQ7hWgt6h...0/obraz002.jpg Czasami bawię się w kodzie html żeby coś tam upiększyć, zmienić kolory, czy zmienić wygląd bocznego paska.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:06   #967
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Lubię miętowe, rozkloszowane sukienki! Ale tej bym nie założyła ze względu na to rozcięcie - brak cycków i brak odwagi Na Tobie dobrze leży, podkreśla talię i żadnego brzuszka tam nie widzę
Beżowe buty powinny pasować do miętowej sukienki. Chociaż byłabym za czarnymi ze względu na to rozcięcie.
Niestety to nie mięta to ciepły, groszkowy kolor.

Właśnie! Nie widzisz brzuszka! Na tym polega jej atut

Tylko nie wiem jak z stanikiem pod spód myślałam o zwykłym, czarnym, ale trochę na mostku będzie go widać

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Cześć
Ale mialam sny! Śniło mi się, że pod ciuchem do którego chodzę, piętro niżej, otworzyli nowoczesny ciuch z modnymi torebkami i ubraniami, a ceny były do 10zł. Po tym śnie wiedziałam, że muszę iść na zakupy

Kupiłam dwie pary spodni, koszulę, dwie spódnice. Jedna jest głupia, więc będzie w pole Jedne spodnie niestety są na mnie za duże, chociaż to rozmiar 36! Wzięłam jeszcze torebkę. Poza tym kupiłam sobie odżywkę do włosów, podkład, jedwab w końce i omal nie wzięłam farby do włosów. Tak marzę o koloryzacji, ale się boję.
Jaaakie zakupy

Czemu się boisz? Bałam się przez lata, w zasadzie od kilku miesięcy farbuje włosy i na reszcie jestem zadowolona ostatnio nawet ściągałam kolor (dokładniej to pamfilia mi ściągała) i już pisałam, że nie mam żadnych zniszczeń, nie są suche, nic mam wrażenie, że ludzie demonizują koloryzację. Wiadomo, jak ktoś suszy, prostuje, nie stosuje odżywek i utlenia włosy co miesiąc to będzie dramat, ale zachowując zdrowy rozsądek można moim zdaniem utrzymać ładne włosy

Chociaż dziś wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić kolor zbliżony do naturalek, bo taki ciemny musiałam co chwilę farbować

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sukienka. A szpilki beżowe będą pasować. Chociaż nie mogę w to uwierzyć, że nie masz czarnych (idealne do tej czarnej wstawki).


A mnie ta wczoraj Tż wkurzył, że zrobiłam zakupy w Rossmannie za 125 zł:hahah a:
TEŻ W TO NIE WIERZĘ! Biorąc pod uwagę ilosć moich butów faktycznie wydaje się to niemożliwe

Co kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Tak, pokażę

Css czyli kodowanie. Jak robisz strony w takim razie?
Zastanawiam się nad blogiem, albo kupnem serwera.
Blogi mają gotowe skrypty, wszystko ustawiasz "na guziczki". Jedynie wordpress wymaga podstawowej znajomości HTML, ale nic poza tym
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2014-08-13 o 15:08
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 15:15   #968
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Aaa byłam dzisiaj u dermatologa. Mam kontynuować branie tabletek, a na skalp przepisała mi płyn Elocom. To jest steryd i sama nie wiem czy go kupować.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:23   #969
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Co kupiłaś, trinee?

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Miki, używasz CSS w swoim blogu?
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
co kupilaś?
- szczoteczkę do zębów Colgate 360 Max white one (czy jakoś tak),
- pastę do zębów wybielającą (nie pamiętam nazwy),
- żel do włosów Taft Invisible Power,
- szampon do włosów Green Pharmacy z nagietkiem,
- kuracja do włosów z olejkiem arganowym Isana https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-oil-care.html,
- farba do włosów Palette Intensive Color Creme odcień Jasna miedź,
- żel pod prysznic Isana o zapachu kwiatu wiśni i truskawek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...escie-alp.html,
- masło do ciała Farmona Tutti Frutti cynamon i karmelhttps://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html,
- olejek Babydream fur Mama,
- pęsetę z lusterkiem 10-krotnie powiększającym Elite,
- skarpetki bawełniane na stopy (pod krem),
- lakier do paznokci Wibo St. Tropez http://hinata29295.blogspot.com/2014...-lakier-o.html dokładnie ten odcień


Nic specjalnie drogiego, nie wiem skąd taka kwota

Edytowane przez trinee
Czas edycji: 2014-08-13 o 15:33
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:34   #970
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Aaa byłam dzisiaj u dermatologa. Mam kontynuować branie tabletek, a na skalp przepisała mi płyn Elocom. To jest steryd i sama nie wiem czy go kupować.
Jeżeli ma Ci pomóc to może warto?

Treene super zakupki Tak to jest, zbiera się i zbiera i potem zonk przy kasie
Strasznie mnie kusi ta kuracja z Isany, dasz znać ja wypróbujesz? Szkoda, ze nie mam jak się wybrać do Rossmanna bo już by była moja

Co do butów - pierwszy raz w życiu nie kupiłam w sezonie letnim nowych butów
Tzn tenisówki tylko wkładane, bo z sandałkami miałam problem, a poza tym miałam nowe z zeszłego roku, a teraz to zapomnij - nie ma szans by się schylić i coś zapiąć/zasznurować
Ale da się przeżyć heh, choć tak kusiło i kusiło... Już nawet szłam do kasy z jednymi sandałami, ale stwierdziłam, że to zbędny wydatek, bo bez pomocy Tż nie ubiorę i wolę kupić torebkę np.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:34   #971
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Aaa byłam dzisiaj u dermatologa. Mam kontynuować branie tabletek, a na skalp przepisała mi płyn Elocom. To jest steryd i sama nie wiem czy go kupować.
Maśc sterydowa, silna ale skuteczna, nie wolno stosować zbyt długo. Ja bym kupiła, generalnie od krótkiego stosowania sterydów nikt nie umarł, problem jest jak używasz je regularnie. Elocom u nas w rodzinie często jest w ruchu

A. Nie pomyślałam. Jak zaawansowany masz ten problem ze skalpem? Bo wiesz, szkoda z czołgu strzelać do wróbli

Trinee, to ładnie musiał nabroić
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 15:37   #972
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

I pomyśleć, że mogłam za to kupić torebkę

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Trinee, to ładnie musiał nabroić

Ano nabroił . Za dzisiejsze zachowanie bym sobie kupiła kałacha na niego albo trutkę na szczury


A zapomniałam dodać do listy żelu nawilżającego Rival de Loop Hydro i kremu pod oczy tej samej marki.

Z kuracji jestem po pierwszym użyciu zadowolona. Nie mam siana na głowie i włosy są gładkie i miłe w dotyku (po tylu farbach....)

Edytowane przez trinee
Czas edycji: 2014-08-13 o 15:40
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:50   #973
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Jeżeli ma Ci pomóc to może warto?
Do najtańszych nie należy, ale skoro tańszy lek mi nie pomógł to chyba warto zainwestować w coś silniejszego.

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Maśc sterydowa, silna ale skuteczna, nie wolno stosować zbyt długo. Ja bym kupiła, generalnie od krótkiego stosowania sterydów nikt nie umarł, problem jest jak używasz je regularnie. Elocom u nas w rodzinie często jest w ruchu

A. Nie pomyślałam. Jak zaawansowany masz ten problem ze skalpem? Bo wiesz, szkoda z czołgu strzelać do wróbli

Trinee, to ładnie musiał nabroić
Teraz wygląda nieciekawie. Największy problem jest ze skórą z tyłu głowy. Znowu zrobiły mi się rany, które pieką i swędzą. Doszło do tego przetłuszczanie włosów w trybie ekspresowym. Czasami po umyciu wyglądają jakby były tłuste Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale długo już nie było normalnie.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 15:52   #974
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Do najtańszych nie należy, ale skoro tańszy lek mi nie pomógł to chyba warto zainwestować w coś silniejszego.



Teraz wygląda nieciekawie. Największy problem jest ze skórą z tyłu głowy. Znowu zrobiły mi się rany, które pieką i swędzą. Doszło do tego przetłuszczanie włosów w trybie ekspresowym. Czasami po umyciu wyglądają jakby były tłuste Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale długo już nie było normalnie.
Niedobrze, może akurat ten przyniesie poprawę, oby
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 16:26   #975
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja potrzebuję beżowej, małej torebki

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v...462126&fref=nf widziałyście to?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 16:35   #976
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Do najtańszych nie należy, ale skoro tańszy lek mi nie pomógł to chyba warto zainwestować w coś silniejszego.



Teraz wygląda nieciekawie. Największy problem jest ze skórą z tyłu głowy. Znowu zrobiły mi się rany, które pieką i swędzą. Doszło do tego przetłuszczanie włosów w trybie ekspresowym. Czasami po umyciu wyglądają jakby były tłuste Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale długo już nie było normalnie.
Moja siostra miała podobny epizod i przeszło jej po tym smarowidełku
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 16:44   #977
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję beżowej, małej torebki

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v...462126&fref=nf widziałyście to?
Tak samo będę wyglądała jak się w końcu dorwę do jakiejś wanny. Jak to mówią moi koledzy z pracy: "wyje**ne jaja"
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 16:50   #978
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wszystko robię w bloggerze http://4.bp.blogspot.com/-gyQ7hWgt6h...0/obraz002.jpg Czasami bawię się w kodzie html żeby coś tam upiększyć, zmienić kolory, czy zmienić wygląd bocznego paska.
Rozumiem Nie wiem, czy robić w blogerze, czy w wordpressie, czy może na serwerze.

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Niestety to nie mięta to ciepły, groszkowy kolor.

Właśnie! Nie widzisz brzuszka! Na tym polega jej atut

Tylko nie wiem jak z stanikiem pod spód myślałam o zwykłym, czarnym, ale trochę na mostku będzie go widać

Czemu się boisz? Bałam się przez lata, w zasadzie od kilku miesięcy farbuje włosy i na reszcie jestem zadowolona ostatnio nawet ściągałam kolor (dokładniej to pamfilia mi ściągała) i już pisałam, że nie mam żadnych zniszczeń, nie są suche, nic mam wrażenie, że ludzie demonizują koloryzację. Wiadomo, jak ktoś suszy, prostuje, nie stosuje odżywek i utlenia włosy co miesiąc to będzie dramat, ale zachowując zdrowy rozsądek można moim zdaniem utrzymać ładne włosy

Chociaż dziś wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić kolor zbliżony do naturalek, bo taki ciemny musiałam co chwilę farbować

Blogi mają gotowe skrypty, wszystko ustawiasz "na guziczki". Jedynie wordpress wymaga podstawowej znajomości HTML, ale nic poza tym
Groszkowy też lubię Chcę sukienkę groszkową, bardzo mi się podoba ten kolor i myślę, że pasowałby mi.

Zdecydowałam się na szampon do 24 myć z Joanny i zaraz jadę do miasta, by go kupić. Mam jedno opakowanie w domu, ale po terminie, więc nie będę używać. Wiem, że Otako używała tego szamponu. Nie chce mi się babrać w indygo, chociaż byłam zadowolona z efektów i koloru włosów. Boję się, że będę mieć rudawą poświatę... Nie chcę tego, ale przy czekoladowym brązie większości zmywa się do rudego. Boję się ryzyka.

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
- szczoteczkę do zębów Colgate 360 Max white one (czy jakoś tak),
- pastę do zębów wybielającą (nie pamiętam nazwy),
- żel do włosów Taft Invisible Power,
- szampon do włosów Green Pharmacy z nagietkiem,
- kuracja do włosów z olejkiem arganowym Isana https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-oil-care.html,
- farba do włosów Palette Intensive Color Creme odcień Jasna miedź,
- żel pod prysznic Isana o zapachu kwiatu wiśni i truskawek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...escie-alp.html,
- masło do ciała Farmona Tutti Frutti cynamon i karmelhttps://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html,
- olejek Babydream fur Mama,
- pęsetę z lusterkiem 10-krotnie powiększającym Elite,
- skarpetki bawełniane na stopy (pod krem),
- lakier do paznokci Wibo St. Tropez http://hinata29295.blogspot.com/2014...-lakier-o.html dokładnie ten odcień


Nic specjalnie drogiego, nie wiem skąd taka kwota
O, mam tą odżywkę, ale nie próbowałam jeszcze

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję beżowej, małej torebki

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v...462126&fref=nf widziałyście to?
Jaki cudowny

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Maryś, zależy mi na tym, by się pobawić stroną, a nie dodawać gotowe elementy. Dlatego jeśli blogger, to z dodatkiem CSSa.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 17:24   #979
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Padłam
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 17:46   #980
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja sobie wczoraj kupiłam Casting Sunkiss, jestem ciekawa efektów
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 17:52   #981
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Ja sobie wczoraj kupiłam Casting Sunkiss, jestem ciekawa efektów
Ja mam już 2 tubkę, fajny jest.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:57   #982
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Jak mnie teściowa wku.... Już któryś raz podała małej serek homogenizowany Mówię jej żeby kategorycznie tego nie podawała, bo konsultowałam to z pediatrą i zabroniła to ta nadal swoje. Jeszcze żeby w tych serkach faktycznie było coś pożytecznego, a to w większości sama chemia. Wolałabym już zmiksować jogurt naturalny z owocem niż faszerować dziecko Danonkiem. Otwieram lodówkę i znowu przyniosła serki mniam, mniam to już wiem co będę jeść na kolacje Jak już jest taka mądra to niech uczy ją jeść warzywa i owoce. Nic do niej nie dociera. Tak samo mówiłam żeby nie podawała torebkowych kisieli tylko jak już chce jej coś dać to niech zrobi z soku i mąki ziemniaczanej
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:59   #983
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Moja w kwestii karmienia dzieci podobnie się zachowuje. Nawet nie myślę, co by było, gdyby pojawiło się dziecko...
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 20:21   #984
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Trzymam farbę na włosach. I moje 5 letnie niefarbowanie włosów chemią poszło w las.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=182471 zdjęcia ubrań.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 20:48   #985
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Wykończy mnie to szkolenie. Dzisiaj miałam mieć od 9 do 14 a siedziałam do 17 -.- A jutro na 8 rano

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Trzymam farbę na włosach. I moje 5 letnie niefarbowanie włosów chemią poszło w las.
Ja właśnie zafarbowałam odrosty Po 5 latach to bym już była dzielna. Co Cię podkusiło?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 21:30   #986
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jak mnie teściowa wku.... Już któryś raz podała małej serek homogenizowany Mówię jej żeby kategorycznie tego nie podawała, bo konsultowałam to z pediatrą i zabroniła to ta nadal swoje. Jeszcze żeby w tych serkach faktycznie było coś pożytecznego, a to w większości sama chemia. Wolałabym już zmiksować jogurt naturalny z owocem niż faszerować dziecko Danonkiem. Otwieram lodówkę i znowu przyniosła serki mniam, mniam to już wiem co będę jeść na kolacje Jak już jest taka mądra to niech uczy ją jeść warzywa i owoce. Nic do niej nie dociera. Tak samo mówiłam żeby nie podawała torebkowych kisieli tylko jak już chce jej coś dać to niech zrobi z soku i mąki ziemniaczanej
Miki, ja na Twoim miejscu wyrzuciłabym to do śmieci, jeśli nie masz zamiaru tego jeść ani TŻ, skoro nie chcesz tego podawać SWOJEMU dziecku, to niech to zrozumie. Albo oddaj jej te rzeczy, które przynosi. Może się i obrazi, ale powinno do niej dotrzeć, że to nie jest Twoje widzimisię, tylko robisz to da tego małego robaczka

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

oesu, niebawem stuknie nam z TŻ 5 lat
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 22:28   #987
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jak mnie teściowa wku.... Już któryś raz podała małej serek homogenizowany Mówię jej żeby kategorycznie tego nie podawała, bo konsultowałam to z pediatrą i zabroniła to ta nadal swoje. Jeszcze żeby w tych serkach faktycznie było coś pożytecznego, a to w większości sama chemia. Wolałabym już zmiksować jogurt naturalny z owocem niż faszerować dziecko Danonkiem. Otwieram lodówkę i znowu przyniosła serki mniam, mniam to już wiem co będę jeść na kolacje Jak już jest taka mądra to niech uczy ją jeść warzywa i owoce. Nic do niej nie dociera. Tak samo mówiłam żeby nie podawała torebkowych kisieli tylko jak już chce jej coś dać to niech zrobi z soku i mąki ziemniaczanej
Coo za małpa!! Dostałabym szału u mnie pewnie byłby ten sam problem, bo nie chciałabym uczyć dziecka jedzenia słodyczy. Mnie uczono, i proszę co teraz mam a ponoć jak się do któregoś roku życia oszczędza cukier to dziecko w życiu dorosłym spożywa go dużo mniej. Ty chcesz mądrze a małpa swoje. Zjedz sama serki a jej powtarzaj do znudzenia, że ma tym dziecka nie karmić i koniec kropka.

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Trzymam farbę na włosach. I moje 5 letnie niefarbowanie włosów chemią poszło w las.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=182471 zdjęcia ubrań.
Jaki kolor tej farby? Czerwone rurki są mega
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 22:48   #988
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Trzymam farbę na włosach. I moje 5 letnie niefarbowanie włosów chemią poszło w las.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=182471 zdjęcia ubrań.
Fajne spodnie czerwone/bordowe i spódnica Ale Ty szczuplutka Chciałabym mieć taki płaski brzuch Może Chodakowska mi w tym pomoże

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4769429 4]Miki, ja na Twoim miejscu wyrzuciłabym to do śmieci, jeśli nie masz zamiaru tego jeść ani TŻ, skoro nie chcesz tego podawać SWOJEMU dziecku, to niech to zrozumie. Albo oddaj jej te rzeczy, które przynosi. Może się i obrazi, ale powinno do niej dotrzeć, że to nie jest Twoje widzimisię, tylko robisz to da tego małego robaczka

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

oesu, niebawem stuknie nam z TŻ 5 lat [/QUOTE]

Ja zjem, czemu nie Najgorzej, że nic nie można jej przetłumaczyć, ona ciągle wie najlepiej i robi po swojemu Ja nie podam tutaj, to pewnie ona tak czy inaczej poda u siebie. Jak tak dalej będzie to ograniczę jej kontakt tylko do spacerów z małą.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Coo za małpa!! Dostałabym szału u mnie pewnie byłby ten sam problem, bo nie chciałabym uczyć dziecka jedzenia słodyczy. Mnie uczono, i proszę co teraz mam a ponoć jak się do któregoś roku życia oszczędza cukier to dziecko w życiu dorosłym spożywa go dużo mniej. Ty chcesz mądrze a małpa swoje. Zjedz sama serki a jej powtarzaj do znudzenia, że ma tym dziecka nie karmić i koniec kropka.



Jaki kolor tej farby? Czerwone rurki są mega
Ona nie kuma, że teraz może dziecku nic nie dolegać, w sensie nie mieć biegunki czy bólu brzuszka, ale w przyszłości może to się odbić na zdrowiu. Ze słodyczami myślę podobnie W moim domu dziecko nie będzie ich jadło. Będę dążyć do tego, że słodycze będą np. tylko w weekend. Jak będzie mi faszerować małą słodyczami to nie ręczę za siebie. Mam wrażenie, że jej się role pomyliły i przez to, że kiedyś u nas pomieszkiwała i zajmowała się małą teraz chce jej matkować. Ojjj nie pozwolę na to Teraz jest mieszkanie na sprzedaż w ich klatce nad nimi i teściowa namawia nas żebyśmy się zastanowili nad kupnem
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:28   #989
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jak mnie teściowa wku.... Już któryś raz podała małej serek homogenizowany Mówię jej żeby kategorycznie tego nie podawała, bo konsultowałam to z pediatrą i zabroniła to ta nadal swoje. Jeszcze żeby w tych serkach faktycznie było coś pożytecznego, a to w większości sama chemia. Wolałabym już zmiksować jogurt naturalny z owocem niż faszerować dziecko Danonkiem. Otwieram lodówkę i znowu przyniosła serki mniam, mniam to już wiem co będę jeść na kolacje Jak już jest taka mądra to niech uczy ją jeść warzywa i owoce. Nic do niej nie dociera. Tak samo mówiłam żeby nie podawała torebkowych kisieli tylko jak już chce jej coś dać to niech zrobi z soku i mąki ziemniaczanej
Teściowa przegina To ona nie potrafi zrozumieć, że Ty sobie tego nie życzysz? Jakby raz jej dała to okej, nic się nie stanie przecież, ale nie cały czas tym bardziej, że Ty poprosiłaś by tego nie robiła.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Ja zjem, czemu nie Najgorzej, że nic nie można jej przetłumaczyć, ona ciągle wie najlepiej i robi po swojemu Ja nie podam tutaj, to pewnie ona tak czy inaczej poda u siebie. Jak tak dalej będzie to ograniczę jej kontakt tylko do spacerów z małą.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------



Ona nie kuma, że teraz może dziecku nic nie dolegać, w sensie nie mieć biegunki czy bólu brzuszka, ale w przyszłości może to się odbić na zdrowiu. Ze słodyczami myślę podobnie W moim domu dziecko nie będzie ich jadło. Będę dążyć do tego, że słodycze będą np. tylko w weekend. Jak będzie mi faszerować małą słodyczami to nie ręczę za siebie. Mam wrażenie, że jej się role pomyliły i przez to, że kiedyś u nas pomieszkiwała i zajmowała się małą teraz chce jej matkować. Ojjj nie pozwolę na to Teraz jest mieszkanie na sprzedaż w ich klatce nad nimi i teściowa namawia nas żebyśmy się zastanowili nad kupnem
Masakra Ona by chciała, wtedy to juz w ogóle uprzykrzyłaby Ci życie.
Boże, co za człowiek z tej kobiety, naprawdę współczuję. Moje dziecko też nie będzie jadło słodyczy, tzn. raz na jakiś czas owszem. Teściowa to by chyba chciała rządzić małą, nie pozwól by podważała Twoje zdanie, niech sobie nie myśli, że będzie robiła z małą co będzie chciała
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:30   #990
Sandwichh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Kupiłam sobie Jantar i mam kilka pytań w związku z tym. Jaką ilość tej wcierki wcierać? Bo dość szybko mi się ona kończy, może daje jej zbyt dużo? Po jakim czasie widać efekty, np. z baby hair? I czy można wcierać ją na uprzednio nie mytą skórę głowy? Np. wcieram w pon w wieczorem i we wtorek wieczorem i w środę rano dopiero myję włosy.
Sandwichh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.