Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-29, 09:31   #961
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Odnowa zniszczonych rozjasnianiem blond wlosow Pomocy

proponuje maseczkę z drożdzy konkretnie regenerują włosy oczywiście nie za 1 razem bo to marne szanse ale wiem ze efwekty sa, tak samo jak po nafcie czy olejku rycynowym jednak to ci nie sluzy bo zolkna ci wlosy przestaw sie na drożdze kolor sie nie zmieni. a sprobowac mozna.
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:45   #962
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

to taka maseczka na włosy z drożdży, naftą kosmetyczną i żółtkiem jajka to poprawia kondycje włosa w sensie ze się "odbudowują"?? bo słyszałam że ta odżywka jest na więcej włosków na głowie hehe

i czy naprawde żółkną włoski po niej bo też chciałabym zaczac stosowac a mam rozjaśniane

i co to jest ten wax?? wosk??????
diffek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:17   #963
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
proponuje maseczkę z drożdzy konkretnie regenerują włosy oczywiście nie za 1 razem bo to marne szanse ale wiem ze efwekty sa, tak samo jak po nafcie czy olejku rycynowym jednak to ci nie sluzy bo zolkna ci wlosy przestaw sie na drożdze kolor sie nie zmieni. a sprobowac mozna.
A drożdze to czasem nie wysuszaja?

Cytat:
Napisane przez diffek Pokaż wiadomość
i co to jest ten wax?? wosk??????
WYSZUKIWARKA! albo KWC jest tam 'dzial' do wlosow zniszczonych i można sobie wybrac dobra odżywke, maseczke, szampon...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:04   #964
lena1991
Raczkowanie
 
Avatar lena1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 108
GG do lena1991
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

polecam kompres firmy Joanna nawilżająco-regenerujące, nałozyc na umyte włosy na 5 minut, pod recznik i splukac
__________________
Szpilki, bo sexowne.
Nike, bo wygodne.
Slowa, bo wieloznaczne.
Czyny, bo znaczace.
Milosc, bo uzaleznia.
Obojetnosc, bo bezpieczna


7.V.2008 START!
56-
55-54-53-52-51-50!!
lena1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 09:09   #965
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lena1991 Pokaż wiadomość
polecam kompres firmy Joanna nawilżająco-regenerujące, nałozyc na umyte włosy na 5 minut, pod recznik i splukac
z tego co pamietam to masz cienkie wloski - tak jak ja. ten kompres niestety u mnie obciaza wlosy i strasznie przylizuje... raz na jakis czas dla odbudowy go stosuje, ale czesciej sie boje... jak u Ciebie to wyglada?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 11:48   #966
kropeczka13
Przyczajenie
 
Avatar kropeczka13
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam gdzie nie sięga wzrok ;*
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Hej Mam pytanko ... Mam długie blond włosy (nigdy nie farbowane ) prawie do pasa . Są strasznie suche i podejrzewam ze to od chdzenia na basen i suszenia ich po basenie suszarką . Do tego dochodzi ze nie zawsze mam czas aby umyc je po basenie , więc wcieram tylko odrzywke. Włosy są dosłownie jak siano . Żal mi ich obcinać bo taki jasny naturalny bląd nie zdaza się czesto . Błagam pomórzcie. JAkie kosmetyki stosowac?? Stosujeprzeróżnie szmpony , a do tego jedwab BIOSILK Silk therapy , który jest do nabycia tylko w salonach fryzjerskich a ok. 15 ml kosztuje 10 zl, a rezultat nie jest wcale zaskakujący. Czy to prawda że miód dobrze nawilza wloski ?? I czy mozna normalny miód nałożyc na włosy jako maseczke ?? CZekam na odpowiedz....
__________________
Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić...
kropeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 11:59   #967
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kropeczka13 Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanko ... Mam długie blond włosy (nigdy nie farbowane ) prawie do pasa . Są strasznie suche i podejrzewam ze to od chdzenia na basen i suszenia ich po basenie suszarką . Do tego dochodzi ze nie zawsze mam czas aby umyc je po basenie , więc wcieram tylko odrzywke. Włosy są dosłownie jak siano . Żal mi ich obcinać bo taki jasny naturalny bląd nie zdaza się czesto . Błagam pomórzcie. JAkie kosmetyki stosowac?? Stosujeprzeróżnie szmpony , a do tego jedwab BIOSILK Silk therapy , który jest do nabycia tylko w salonach fryzjerskich a ok. 15 ml kosztuje 10 zl, a rezultat nie jest wcale zaskakujący. Czy to prawda że miód dobrze nawilza wloski ?? I czy mozna normalny miód nałożyc na włosy jako maseczke ?? CZekam na odpowiedz....
przeczytaj ten watek, kazdy tu ma taki sam problem. dowiesz sie wszystkiego, jedwab ma dzialanie optyczne nic nie nawilza ani nie regeneruje. wrecz wysusza po dluzszym czasie bo ma alkohol denat. najlepsze sa maseczki domowej roboty na ktore przepisy znajdziesz w tym i innych watkach, poszukaj zanim zadasz pytanie.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 11:36   #968
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kropeczka13 Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanko ... Mam długie blond włosy (nigdy nie farbowane ) prawie do pasa . Są strasznie suche i podejrzewam ze to od chdzenia na basen i suszenia ich po basenie suszarką . Do tego dochodzi ze nie zawsze mam czas aby umyc je po basenie , więc wcieram tylko odrzywke. Włosy są dosłownie jak siano . Żal mi ich obcinać bo taki jasny naturalny bląd nie zdaza się czesto . Błagam pomórzcie. JAkie kosmetyki stosowac?? Stosujeprzeróżnie szmpony , a do tego jedwab BIOSILK Silk therapy , który jest do nabycia tylko w salonach fryzjerskich a ok. 15 ml kosztuje 10 zl, a rezultat nie jest wcale zaskakujący. Czy to prawda że miód dobrze nawilza wloski ?? I czy mozna normalny miód nałożyc na włosy jako maseczke ?? CZekam na odpowiedz....
Kosmita ma racje - trzeba poszukac Miod nawilża i ja osobiscie bardzo polecam tylko że musi byc płynny a nie zbrylony a potem pogrzany bo i tak szybko zrobia sie z niego grudki ktore moga uszkodzic wlosy. Ja tak ostatnio zrobilam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 14:19   #969
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

aaa kupilam sobie wax mam nadzieje ze co pomoze ;d
diffek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:12   #970
sylllwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

mam pytanko ile kosztuje ten zloty srodek(wax) i czy na pewno jest taki dobry?
sylllwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 16:17   #971
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

o waxie jest caly oddzielny watek poszukaj. ja placilam za opakowanie 480g ok 23zł.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 12:04   #972
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

poszukuje na przesuszone farbowaniem włosy maski lub odżywki która szybko zadziała?
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 12:11   #973
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez klara005 Pokaż wiadomość
poszukuje na przesuszone farbowaniem włosy maski lub odżywki która szybko zadziała?
Zadaj sobie troszkę trudu i przeczytaj wątek, zarówno ten, jak i inne, znajdziesz tam wiele cennych uwag i sama będziesz mogła wybrać to, co Ci się spodoba. Nie licz na gotowe, bo nikt Ci nie zagwarantuje skuteczności kosmetyku, każde włosy regują inaczej.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 21:33   #974
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

ja mam popalone włosy przez prostownice i chyba jedynym NAJSKTECZNIEJSZYM sposobem na popalone wlosy jest poprostu ich obciecie nie wiem jak wy ale ja mam koncowki - dosc sporo . Nie wiem musze sprobowac z tym olejkiem ale czy warto czy on w 100% dziala ?
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:20   #975
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Moje zniszczone włoski i móje problemy :(

Mój problem zaczął sie jakoś rok temu... Mialam włosy koloru brązowego, ale ten odcień byl taki nijaki;] do tego nigdy mi sie nie układały włosy wiec za namowa kolezanki kupiłam prostownice i zaczelam prostowac włosy od czasu do czasu jednak prostownica byla dziadoska i szybko sie zepsula Wiec kupilam nastepna nie jakas super zaplacilam za nia okolo 50 zl na all egro. i od marca nalogowo prostruje włosy;/ praktycznie codziennie;/ i czesto myje wlosy;/ co dwa dni ale zdarza sie codziennie jesli mam wf lub wysilek fizyczny;/

Przez to moje wlosy na dzien dzisiejszy sa bardzo zniszczone a mam zaledwie 17 lat;/

do tego farbuje wlosy;/

ostatnio bylam podciac wlosy i fryzjerka mi powiedziala ze mam starsznie zniszcozne wlosy , moje wlosy krusza sie.. tak jakby kawalkami odpadaja przez prostowanie;/


Wiec co mi poradzacie? jakie kosmetyki uzywac aby poprawic wyglad wloskow? jakie kosmetyki do prostowania zeby si wloski nie niszczyly?

moge wrocic do starych wlosow nie prostowac i farboiwac jednak wszyscy mi mowia ze po tych zabiegac wygladac o wiele wiele lepiej:P


Dziekuje batrdzo za odp
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:29   #976
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Moje zniszczone włoski i móje problemy :(

Sorry, ale na pierwszej stronie JAK WÓŁ masz ze cztery [albo więcej] wątki o tym.
Wypadałoby zadać sobie trochę trudu i je przeczytać, dopisać się do któregoś z nich, zamiast zakładać kolejny niepotrzebny temat.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:33   #977
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Moje zniszczone włoski i móje problemy :(

wiem przeczytalam juz duzo na ten teamat.. ale mi glownie chodzi o to czy lepiej farbowac i prostowac wlosy i wygladac ;andie czy nie robic teo?
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:38   #978
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

odstawic prostownice, podleczyc wlosy odzywkami, odkladac kase na lepsza prostownice

a na przyszlosc przed zalozeniem nowego watku, przylaczyc sie do podobnego, jezeli taki jest
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 11:46   #979
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Suche włosy jak sianko ;/

Co mam zrobić ze swoimi włosami, jesli koncówki się bardzo szybko rozdwajają (już 2 tyg po podcięciu), włosy są bardzo suche i łamliwe.
Jakich kosmetyków powinnam używać, a może powinnam pójść z tym do kosmetyczki, albo dermatologa?
Proszę o pomoc.
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 13:00   #980
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Suche włosy jak sianko ;/

Odsyłam do wątku zbiorczego-> klik!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 14:34   #981
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Zadaj sobie troszkę trudu i przeczytaj wątek, zarówno ten, jak i inne, znajdziesz tam wiele cennych uwag i sama będziesz mogła wybrać to, co Ci się spodoba. Nie licz na gotowe, bo nikt Ci nie zagwarantuje skuteczności kosmetyku, każde włosy regują inaczej.
No nie przesadzajmy Wystarczy przejrzec KWC i wpisac w wyszukiwarke (i tą głowna na stronie głownej i tą "przeszukaj wątek" nad pierwszym postem) i cos sie znajdzie. Nie ma censu czytac tyle całych wątkow

Cytat:
Napisane przez lusia9090 Pokaż wiadomość
ja mam popalone włosy przez prostownice i chyba jedynym NAJSKTECZNIEJSZYM sposobem na popalone wlosy jest poprostu ich obciecie nie wiem jak wy ale ja mam koncowki - dosc sporo . Nie wiem musze sprobowac z tym olejkiem ale czy warto czy on w 100% dziala ?
Nie wiem o jaki olej chodzi ale to bez znaczenia bo żadnen nie daje 100% pewnosci. Napewno pomoze może w wiekszym a moze mniejszym stopniu ale zawsze cos I tylko nie rezygnuj jak po paru użyciach twoje wlosy nie odzyja bo wiem ze na domowe sposoby czasem trzeba nawet i poł roku systematycznego stosowania ale za to jaki efekt... (ponoc)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Sorry, ale na pierwszej stronie JAK WÓŁ masz ze cztery [albo więcej] wątki o tym.
Wypadałoby zadać sobie trochę trudu i je przeczytać, dopisać się do któregoś z nich, zamiast zakładać kolejny niepotrzebny temat.
Dokladnie. Wpisz w WYSZUKIWARKE: domowe sposoby na zniszczone wlosy albo cos podobnego i poczytaj troche
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:34   #982
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

moim problemem sa wypadajace wlosy , w tym momecie jestem w Hiszpani i okropnie wypadaja mi wlosy i juz nie mam pojecia co robic i czego stosowac , w Polsce tak nie mialam, pomozcie cos kobietki, prosze Was o jakies rady lub wskazowki
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 14:36   #983
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
moim problemem sa wypadajace wlosy , w tym momecie jestem w Hiszpani i okropnie wypadaja mi wlosy i juz nie mam pojecia co robic i czego stosowac , w Polsce tak nie mialam, pomozcie cos kobietki, prosze Was o jakies rady lub wskazowki
Na pierwszej stronie listy tematów masz wątek o wypadających włosach. Zajrzyj i poczytaj, rad tam jest aż nadto.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 10:01   #984
zahharaamira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: suche włosy!

Hej a możesz powiedzieć ile kosztuje taka odżywka?
zahharaamira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 12:39   #985
queer love
Raczkowanie
 
Avatar queer love
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Wink Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

ja ostatnio troche pomogłam włosom jedwabiem, nakładam na mokre włosy przed suszeniem, a potem jeszcze troche przed prostowaniem, są miekkie i koncówki sie nie rozdwajają
queer love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 14:15   #986
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez queer love Pokaż wiadomość
ja ostatnio troche pomogłam włosom jedwabiem, nakładam na mokre włosy przed suszeniem, a potem jeszcze troche przed prostowaniem, są miekkie i koncówki sie nie rozdwajają
pomoglas? jedwabiem sie im pomaga nadajac polysk, jesli mozna to nazwac pomoca. dla mnie pomoc to nawilzenie, regeneracja i odzywienie. jedwab niestety nie spelnia zadnej z tych funkcji. tylko wizualnie "pomaga".
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 07:37   #987
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
pomoglas? jedwabiem sie im pomaga nadajac polysk, jesli mozna to nazwac pomoca. dla mnie pomoc to nawilzenie, regeneracja i odzywienie. jedwab niestety nie spelnia zadnej z tych funkcji. tylko wizualnie "pomaga".
U mnie jedwab spełnił wszystkie wymienione przez Ciebie funkcje tzn nawilżył i zregenerował włosy spalone rozjaśnianiem. teraz nawet fryzjerzy mnie chwalą za zdrowe włosy. więc jestem pewna, że to nie tylko wizualny efekt. Moze akurat u ciebie nie zadziałał. Pozdrawiam
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:21   #988
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
U mnie jedwab spełnił wszystkie wymienione przez Ciebie funkcje tzn nawilżył i zregenerował włosy spalone rozjaśnianiem. teraz nawet fryzjerzy mnie chwalą za zdrowe włosy. więc jestem pewna, że to nie tylko wizualny efekt. Moze akurat u ciebie nie zadziałał. Pozdrawiam
oczywiscie to zalezy od wlosow, ale nie wyobrazam sobie zregenerowac wlosow jedwabiem a jeszcze spalonych i zniszczonych to juz w ogole, zobacz jak dziala na CIebie po dluzszym stosowaniu, u mnie naprawde narobil wiecej szkod niz pozytku i akurat moja fryzjerka to potwierdza i nie poleca jedwabiu, chyba ze jakies wyjscie i trzeba polysku. ale co czlowiek to opinia, a kazy powinien uzywac tego co mu sluzy
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:43   #989
kropeczka13
Przyczajenie
 
Avatar kropeczka13
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam gdzie nie sięga wzrok ;*
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
U mnie jedwab spełnił wszystkie wymienione przez Ciebie funkcje tzn nawilżył i zregenerował włosy spalone rozjaśnianiem. teraz nawet fryzjerzy mnie chwalą za zdrowe włosy. więc jestem pewna, że to nie tylko wizualny efekt. Moze akurat u ciebie nie zadziałał. Pozdrawiam
Dołdanczam się do tego moim włoskom tez pomogl co prawda nie odrazu bo stosuje od pponad roku i z 0,5 roku temu bylo widac efekty...
__________________
Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić...
kropeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 23:19   #990
Ktulu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Mogę polecić odżywki, które regenerują włosy tak, że efekt jest od razu, ale to by się wiązało z zakupem na eBay, bo nie polskie marki ..
Mnie po chemicznym prostowaniu włosów wykruszyło się z dobre 6 cm i przez cały rok miałam włosy suche jak pustynia... Teraz są zdrowe, świecące i miękkie
Ktulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.