Postinor, Escapelle, Ellaone, metoda Yuzpe, tabletka "po" - wątek zbiorczy! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: postinor
zażywałam i zadziałał 26 50,98%
zażywałam i nie zadziałał 2 3,92%
nie zażywałam 23 45,10%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 18:44   #961
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez oOPaulina Pokaż wiadomość
14dzien;/ w sumie chlopak daje mi 95% ze nie doszedl... za nim prezerwatywa pekla ale wole dmuchac na zimne
wcale nie musi dojsc zeby w prezerwatywie znajdowaly sie plemniki,w sluzie ktory wydziela sie jeszcze przed wytryskiem tez moze znajdowac sie wystarczajaca ilosc plemnikow zeby doszlo do zaplodnienia.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:33   #962
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Domininia ma rację. BYlas w samym srodku cyklu,wiec bylas plodna.Wystarczy w tym czasie naprawde nie wiele,zby zajsc w ciaze. Ale pisze to najwieksza panikara na tym forum hehe wiec wiesz,no bedzie dobrze.Musisz byc dobrej mysli,chociaz ja wiem jakie to trudne.
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 07:24   #963
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Moja temperatura sluzu utrzymuje sie od paru dni 37 stopni. Jezu ja sie martwie. Fakt jestem w 16 dniu cyklu,czy to sie bedzie od owulacji utrzymywalo az do okresu??? Pod pacha wczoraj tez mierzylam i bylo 36.6 a w sluzie 37.2 ja sie boje ;(
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 10:12   #964
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
Moja temperatura sluzu utrzymuje sie od paru dni 37 stopni. Jezu ja sie martwie. Fakt jestem w 16 dniu cyklu,czy to sie bedzie od owulacji utrzymywalo az do okresu??? Pod pacha wczoraj tez mierzylam i bylo 36.6 a w sluzie 37.2 ja sie boje ;(
a chcesz kopniaczka w tyłeczek?
nie znalazłam różnicy między pochwą a pachą, ale

"Termometr rtęciowy, szklany
- umożliwia mierzenie temperatury pod pachą, w jamie ustnej, w odbytnicy. Najlepiej mierzyć temperaturę rano po przebudzeniu się (wtedy pomiar jest najbardziej miarodajny) lub po południu około 17. (w tych godzinach organizm wykazuje najwyższą dobową temperaturę).
Temperaturę w odbytnicy i w ustach należy mierzyć przez 3 minuty, a pod pachą przez 5 minut. Wartość temperatury w odbytnicy jest o 0,5 oC wyższa od mierzonej pod pachą, a mierzona w ustach wskazuje o 0,3 oC wyższą wartość. Każda z nich jest prawidłowa, ale konieczne jest podanie lekarzowi miejsca pomiaru."

www.resmedica.pl

__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:51   #965
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

yyyyy a ja wkladam do pochwy hahaha ja myslalam,ze to tam trzeba
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:09   #966
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
yyyyy a ja wkladam do pochwy hahaha ja myslalam,ze to tam trzeba
tam też można tylko chodziło mi głównie o to, że w różnych miejscach wychodzi różna temperatura
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 08:01   #967
erykahsoul
Przyczajenie
 
Avatar erykahsoul
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

ah dziewczyny, ja mam 21 lat studiuje i mam ciągłego schiza na punkcie ciąży, biorę od 1,5 roku tabletki antykoncepcyjne, najpierw brałam stediril30, a teraz od 3 miesiecy biorę Harmonet, okazalo sie ze mam ostre zapaleniew pecherza, wiec musialam zaczac brac antybiotyk augmein, napisali w ulotce, ze antykoncepcja hormonalna jest osłabiona przez ten lek, pojechalismy z moim lubym na weekend w góry, dodatkowo oczywiscie prezeratywa i niestety pech - pękła (to byla 3 tabl harmonetu z 3 opakowania i 4 dzien brania antybiotyku) skończył we mnie. w poniedziałek do lekarza, najpierw mnie wyśmiał, a gdy zobaczył ulotkę dał mi escapelle, tego jak sie czuje do dziś nie chcę nawet porównywać do męk, obraz mi się rozmywał, zawroty głowy, szybki puls, uczucie zimna i gorąca na przemian, twardy brzuch i ból jajników, ciągłe nudności i twardy jak skałą brzuch. nie życzę nikomu, wiem, że teoretycznie w ciąży być nie mogę, ale same te objawy mnie nieźle schizują, a w dodatku lekarz kazał mi kontynuować harmonet, wiec dostałąm końską dawkę z escapelle (postinoru juz w aptekach nie ma, powiedzial mi lekarz, ze escapelle go wygryzlo) + moje wlasne hormony z harmonetu. nie wiem czy ktoras z was miala podobna sytuacje,
co o tym myślicie? pozdrawiam dziewczyny
erykahsoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 15:04   #968
Marusia2310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Hej, piszę tym razem ponieważ chciałam się dowiedzieć (może już wczesniej ktos pisal i sie powtorze) czy to normalne ze po escapelle ma sie dosc dlugo okres??? Moj trwal 6 dni i wczoraj sie skonczyl ale dzis znow krwawie nie jest to jakies duze krwawienie ale zawsze krwawienie i nie wiem co o tym myslec??? czuje sie dobrze nic mnie nie boli. Czy ktoras z was tez tak miala i ile to moze trwac???
Marusia2310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:18   #969
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Marusia moj okres po escapelle pojawil sie normalnie w terminie ale trwal jakies 9 dni!! i tez mnie nic nie bolalo,dziwne to krwawienie bylo,bo takie pozniej juz slabe i na koniec ciemne. a w kolejnym miesiacu dostalam juz normalny okres.
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 08:48   #970
Marusia2310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Dzięki za odpowiedz Dziś już praktycznie nie mam okresu, ale przygotowana jestem na to że może w każdej chwili powrócić
Marusia2310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:26   #971
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Jestem w 19 dniu cyklu,dzisiaj dopiero pojawil mi sie sluz jak"kurze bialko" tzn niewiele go,ale jest. Ale okropnie sie zaczelam czuc,slabo mi,niedobrze strasznie,w glowie sie kreci. Mam schize,ze to ciaza;// czy w ciazy wystepowalby taki sluz??
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 16:43   #972
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
Jestem w 19 dniu cyklu,dzisiaj dopiero pojawil mi sie sluz jak"kurze bialko" tzn niewiele go,ale jest. Ale okropnie sie zaczelam czuc,slabo mi,niedobrze strasznie,w glowie sie kreci. Mam schize,ze to ciaza;// czy w ciazy wystepowalby taki sluz??
a chcesz kopniaka?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:28   #973
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

chyba by mi sie przydal,zebym oprzytomniala troche. ok skoro ty jestes pewna,ze nie jestem w ciazy to na pewno nie jestem. Ale ciagle jem slodycze,i to oslabienie i nudnosci.Ale w sumie jestem 15 dni po zazyciu escapelle czyli to moga byc jeszcze jakies skutki uboczne.
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:17   #974
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
chyba by mi sie przydal,zebym oprzytomniala troche. ok skoro ty jestes pewna,ze nie jestem w ciazy to na pewno nie jestem. Ale ciagle jem slodycze,i to oslabienie i nudnosci.Ale w sumie jestem 15 dni po zazyciu escapelle czyli to moga byc jeszcze jakies skutki uboczne.
Oczywiście, że nadal masz skutki uboczne
tak samo jak Ci sie bedzie okres spoznial to tez nie bedzie nic dziwnego
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:14   #975
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

no i stało się. nie mielismy prezerwatywy. tż wyszedł ze mnie przed wytryskiem jakąś chwile przed.. boje się że jestem w ciąży.. kiedyś śmiałam się z takich postów jaki teraz pisze.. ale teraz już wiem że może to się przytrafić każdemu.. czy jest duże prawdo podobieństwo ze moge byc w ciąży? ..od stosunku minęło około 33 h. jutro ide do ginekologa.. nie wiem czy prosic go o przepisanie postinoru..? boję się..tż powiedział żeby sie nie martwiła bo nie jestem w ciąży..ale ja się boje.i nie wiem chyba przez to wszystko kuje mnie po lewej stronie brzucha... mam niepokój w sobie.. proszę o szybką odpowiedź.
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:25   #976
diabolama
Raczkowanie
 
Avatar diabolama
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gda, trń, bdg
Wiadomości: 35
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Czesc! Potrzebuje pomocy, bo juz nie wiem co dalej robic. Od 5 miesiecy biore tabletki antykoncepcyjne. Po przedostatnim opakowaniu nie zrobilam przerwy tylko zaczelam brac od razu nastepne opakowanie. Z nowego opakowania wzielam 4 tabletki: we wtorek, srode, czwartek i piatek (wieczorem). W sobote nie wzielam tabletki, o czym przekonalam sie dopiero w niedziele wieczorem, kiedy bralam tabletke. W piatek i sobote kochalam sie ze swoim chlopakiem. Bylam dzisiaj u ginekologa, powiedział, że logicznie rzecz biorąc, pomiciecie tej sobotniej tabletki mozna potraktowac jako przerwe na krwawienie. Poprosilam o recepte i dla pewnosci o godz. 11 wzielam escapelle. Nie wiem co dalej robić: czy brac dalej tabletki? czy zrobic przerwe? Na ulotce nie ma nic napisane na ten temat
diabolama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:36   #977
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
no i stało się. nie mielismy prezerwatywy. tż wyszedł ze mnie przed wytryskiem jakąś chwile przed.. boje się że jestem w ciąży.. kiedyś śmiałam się z takich postów jaki teraz pisze.. ale teraz już wiem że może to się przytrafić każdemu.. czy jest duże prawdo podobieństwo ze moge byc w ciąży? ..od stosunku minęło około 33 h. jutro ide do ginekologa.. nie wiem czy prosic go o przepisanie postinoru..? boję się..tż powiedział żeby sie nie martwiła bo nie jestem w ciąży..ale ja się boje.i nie wiem chyba przez to wszystko kuje mnie po lewej stronie brzucha... mam niepokój w sobie.. proszę o szybką odpowiedź.

A,w ktorym dniu cyklu bylas?? wiesz ja to jestem taka poschizowana,ze lecialam po postinor nawet jak nam gumka nie pekla,bo bylam w srodku cyklu i sfilmilam sie,ze przeciez prezerwatywy nie daja 100% pewnosci,a drugim razem w 2 dzien cyklu(okresu) tez wyszedl ze mnie przed koncem,ale i tak polecialam po escapelle,wiec ja na twoim miejscu juz bym po to leciala.
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:39   #978
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

uwazaj z tym "lataniem: po te tabletki bez wyrazneh potrzeby...nie zapominaj,iż to jest bomba hormonalna, która sieje spustoszenie w naszym organizmie
diabolama ja na Twoim miejscu bralabym normlanie tabletki. albo jezeli masz wielkie watpliwosci-zadzwon do swojego ginekologa i zapytaj
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:45   #979
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
A,w ktorym dniu cyklu bylas?? wiesz ja to jestem taka poschizowana,ze lecialam po postinor nawet jak nam gumka nie pekla,bo bylam w srodku cyklu i sfilmilam sie,ze przeciez prezerwatywy nie daja 100% pewnosci,a drugim razem w 2 dzien cyklu(okresu) tez wyszedl ze mnie przed koncem,ale i tak polecialam po escapelle,wiec ja na twoim miejscu juz bym po to leciala.

z moim okresem to w ogóle strasznie długo historia bo przez długi czas nie miałąm..poszłam do GIN.przepisał .. mi tabletki takie dzieki którym okres sie pojawił potem brałąm tabletki anty przez póótrel miesiaca i okres był eregularny.. w nastepnym miesiacu gdy juz tabletek nie brałam także okres sie pojawił jednak nie jakos specjalnie regularnie... stosunek nastąpił 16 dnia cyklu..czyli raczej dni płodne
jejku tak strasznie sie martwie nie wiem jak to będzie..... tż powiedział mi ze miał tak kilka razy i ciąży nie było... gdy był ze swoja eks... ech.. ja aż taka panikara jak ty to nie jestem... ale i tak straaasznie sie boje..a jeszcze ten dziwny ból brzucha...


edit: czy alkohol może sprawić że plemniki są słabsze..?
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/

Edytowane przez wantxme
Czas edycji: 2009-01-19 o 13:01
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 13:07   #980
diabolama
Raczkowanie
 
Avatar diabolama
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gda, trń, bdg
Wiadomości: 35
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
uwazaj z tym "lataniem: po te tabletki bez wyrazneh potrzeby...nie zapominaj,iż to jest bomba hormonalna, która sieje spustoszenie w naszym organizmie
diabolama ja na Twoim miejscu bralabym normlanie tabletki. albo jezeli masz wielkie watpliwosci-zadzwon do swojego ginekologa i zapytaj
chodzi o to, że nie mam do niego numeru, dzisiaj w przychodni go nie bylo i ide dopiero jutro. dzisiaj do wieczora musze sie dowiedziec i zdecydowac czy brac dalej tabletki czy nie... :|
diabolama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:37   #981
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

boje sie.. s jakies testy co można robić np dwa dni po?
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:19   #982
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
boje sie.. s jakies testy co można robić np dwa dni po?
oczywiscie ze nie. 2 dni po to pewnie jeszcze ciazy nie ma, te procesy troszke trwaja
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:58   #983
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

wantxme idz po escapelle i tyle.Jak raz to wezmiesz to ci sie nic nie stanie,a spokojniejsza bedziesz i sie nie smutaj juz tyle,bo ci sie @ spozni A jaka ja madra jestem tak komus doradzac hehe
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:58   #984
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

pewnie jutro ide.. ale to juz bedzie 50 iles tam godzin po i wiadomo jaka to skutecznosc jest
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:41   #985
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
pewnie jutro ide.. ale to juz bedzie 50 iles tam godzin po i wiadomo jaka to skutecznosc jest
Skuteczność takiej tabletki PO szacuje się na około (w zależności od godziny przyjęcia):
* przyjęcie w ciągu 24 h: 98%
* 24-48h: 85 %
* 48-72h: 58%
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:57   #986
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

no to czyli mam 58% ........ ale przecież nie jest powiedziane że do zapłodnienia doszło... prawda? kurde a jakie jest prawdo podobienstwo ze przed wytryskiem plemniki mogły sie dostać? wiem że takie prawdo podobniestwo jest..ale czy naprawde jest takie duze? znam wiele takich przpadków.. i na szczescie żaden z nich nie skończył się ciążą.. echhh k a t a s t r o f a
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:12   #987
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Kochana ja takim sposobem zaszlam w ciąże,wlasnie przez stosunek przerywany i byl to srodek cyklu tak jak u ciebie.... No wlasnie tak apropo mam 16-miesięczną Wikusię)) Dla niektorych to moze byc szok,bo moje wypowiedzi byly takie jakbym byla nowicjuszka w tych sprawach.Wlasnie moje lęki i schizy biorą sie teraz juz ze wszystkiego,bo cholernie boje sie kolejnej ciązy.
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:23   #988
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
no to czyli mam 58% ........ ale przecież nie jest powiedziane że do zapłodnienia doszło... prawda? kurde a jakie jest prawdo podobienstwo ze przed wytryskiem plemniki mogły sie dostać? wiem że takie prawdo podobniestwo jest..ale czy naprawde jest takie duze? znam wiele takich przpadków.. i na szczescie żaden z nich nie skończył się ciążą.. echhh k a t a s t r o f a
ja przyjelam postinor w ciagu godziny po wypadku a w ciazy i tak bylam. prawdopodobienstwo jest ale tyle godzin po to ja bym juz nie brala najlepiej dzalac odrazu. Ale i tak pewnie w ciazy nie bedziesz.

laila witam w klubie ja co prawda nie wpadalam przy przerywanym ale nawet postinor mi nie pomogl... lek przed 2 ciaza w tak mlodym wieku ze swiadomoscia ze nic nie daja 100% czasami naprawde potrafi zmakabrowac czlowieka...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:29
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:50   #989
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

o kurde... ja juz po tabletcenaraziejestok
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 14:46   #990
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

czy po escapelle koniecznie musze dostac krwawienia w tym 5-6dniu?, czy jesli nie mam krwawienia to jestem w ciazy, bo juz schizuje?
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 16:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.