Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 10:23   #961
Goska_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cześć dziewczyny
Może jest tu ktoś z Rzeszowa i może mi powiedzieć, który Rossmann jest zaopatrzony w dermokosmetyki, głownie chodzi mi o firme Ava?
Skusiły mnie ich produkty, ale nie moge ich nigdzie znaleść, a teraz w tej promocji to idealny czas...
Goska_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:14   #962
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Czy króraś z was stosuje krem pod oczy z tej nowej seri AA oil i mogłaby mi coś na jego temat powiedzieć? Czy jest odrzywczy i treściwy? Chciałabym coś na noc. I która wersja lepsza 30+ czy 40+?
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:32   #963
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Hej, czy możecie polecić jakiś krem z wysokim filtrem, który łapałby się na promocję?
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:39   #964
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

No i kupiłam tę Bielendę Pharm Trądzik, choć musiałam się za nią nalatać. Zobaczymy. W sumie to krem na dzień, więc stężenie kwasów powinno być minimalne. Mam nadzieję.

madziaa2809, będziemy testować

thewerka27, masz rację, kupiłam peeling z Lirene i załapał się na obniżkę.

Szukam jeszcze dla siebie czegoś nawilżającego na noc, nawet jakaś seria przeciwzmarszczkowa by mnie ucieszyła.
I czegoś dla mamy, ale żeby to był lekki krem na dzień przeciwzmarszczkowy, bo co jej coś kupię, to narzeka, że to ciężkie mazidło na zimę, wiek oczywiście ok. 60. Co kupujecie mamom?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:04   #965
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Szukam jeszcze dla siebie czegoś nawilżającego na noc, nawet jakaś seria przeciwzmarszczkowa by mnie ucieszyła.
I czegoś dla mamy, ale żeby to był lekki krem na dzień przeciwzmarszczkowy, bo co jej coś kupię, to narzeka, że to ciężkie mazidło na zimę, wiek oczywiście ok. 60. Co kupujecie mamom?
Ja kupiłam kremy z Ava eco gaden, otworzyłam ten 30+
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...z-marchwi.html jestem zachwycona, mimo składu pełnego olejów, jest bardzo lekki w konsystencji i wchłania się zostawiajać satynowa powłokę, bardzo przyjemny. Dla porównania mam np krem z Iwostina na dzień do cery trądzikowej rehydrin purritin i ten zostawia tłustsza warstwę. Mają jeszcze kremy 40+ i 60+, więc może ten być dobry dla mamy.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:06   #966
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kremy z Ava eco gaden, otworzyłam ten 30+
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...z-marchwi.html jestem zachwycona, mimo składu pełnego olejów, jest bardzo lekki w konsystencji i wchłania się zostawiajać satynowa powłokę, bardzo przyjemny. Dla porównania mam np krem z Iwostina na dzień do cery trądzikowej rehydrin purritin i ten zostawia tłustsza warstwę. Mają jeszcze kremy 40+ i 60+, więc może ten być dobry dla mamy.

Tez wlasnie kupilam ten 30+ dzisiaj. Milo slyszec dobre opinie
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:02   #967
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Proszę o pomoc. Poszukuję jakiegoś kremu nawilżającego, raczej dla skóry młodej. Mam teraz dość suchą skórę (mimo że nigdy nie miałam problemu z suchością skóry, ale od jakiegoś czasu stosuję lek, który wysusza mi okropnie skórę), możecie coś sprawdzonego polecić?
A druga sprawa - do dziewczyn z Warszawy. W jakich rossmanach znajdę tę serię z dermokosmetyki? Szczególnie chodzi mi o tę Bielendę Pharm.
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 14:49   #968
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc. Poszukuję jakiegoś kremu nawilżającego, raczej dla skóry młodej. Mam teraz dość suchą skórę (mimo że nigdy nie miałam problemu z suchością skóry, ale od jakiegoś czasu stosuję lek, który wysusza mi okropnie skórę), możecie coś sprawdzonego polecić?
A druga sprawa - do dziewczyn z Warszawy. W jakich rossmanach znajdę tę serię z dermokosmetyki? Szczególnie chodzi mi o tę Bielendę Pharm.
Spróbuj krem nawilżający AA z serii dla cery atopowej a dermokosmetyki dostaniesz w galerii mokotów
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:56   #969
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc. Poszukuję jakiegoś kremu nawilżającego, raczej dla skóry młodej. Mam teraz dość suchą skórę (mimo że nigdy nie miałam problemu z suchością skóry, ale od jakiegoś czasu stosuję lek, który wysusza mi okropnie skórę), możecie coś sprawdzonego polecić?
A musi być z Rossmanna? Miałam kłopoty z suchością i mi pomogły kremy z La Roche Posay, Hydraphase Intense Legere, Hydreane Riche, Hydreane Extra Riche - to są mocniejsze kremy, więc na początku poradziłabym zastosować coś lżejszego (i tańszego) np Fitomed, Sylveco, a jak sobie nie poradzi albo już stosowałaś to zostaje LRP. Myślę, że przy suchości wynikającej z lekarstw (teraz mam podobnie) wystarczą te drugie regularnie stosowane
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:59   #970
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc. Poszukuję jakiegoś kremu nawilżającego, raczej dla skóry młodej. Mam teraz dość suchą skórę (mimo że nigdy nie miałam problemu z suchością skóry, ale od jakiegoś czasu stosuję lek, który wysusza mi okropnie skórę), możecie coś sprawdzonego polecić?
Teraz jest darmowa dostawa na tolpa.pl. Wystarczy zamówić maseczkę za 5 lub 6 zł, aby mieć możliwość wybrania 5 dowolnych próbek. Można potestować i dobrać dla siebie odpowiednią pielęgnację.
http://tolpa.pl/nawilzajacy-krem-odp...!opis-produktu

a jesli jeszcze bardziej coś nawilżającego do młodej skóry to ten, tlko musisz sprawdzić, czy Ci zapach odpowiada:
http://tolpa.pl/odzywczy-krem-miod-r...!opis-produktu

Jest też nowa seria do skóry atopowej. Niestety jeszcze nie testowałam, chociaż już kupiłam:
http://tolpa.pl/search?orderby=posit...h_query=atopic

Z La Roche Posay pytaj o próbki w aptekach. Może dostaniesz katalog z zestawem 5 próbek i kuponem na miniprodukty.

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
I czegoś dla mamy, ale żeby to był lekki krem na dzień przeciwzmarszczkowy, bo co jej coś kupię, to narzeka, że to ciężkie mazidło na zimę, wiek oczywiście ok. 60. Co kupujecie mamom?
Też polecam zamówić próbki na tolpa .pl. Darmowa dostawa do 26 maja, więc groszowa sprawa, a przynajmniej da się coś dobrać.
Dla kobiet dojrzałych polecam Modelar 50+:
http://tolpa.pl/krem-modelujacy-owal...!opis-produktu

Oraz z Yves Rocher:
http://www.yves-rocher.pl/krem_przec...e_regenerujacy

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Hej, czy możecie polecić jakiś krem z wysokim filtrem, który łapałby się na promocję?
Ale chodzi Ci pewnie o pielęgnacyjny/przeciwzmarszczkowy? No to nie doradzę.

Na lato używam pod makijaż Babydream 50+
Zapycha, pobiela, roluje niektóre kosmetyki, ale jest to jedyny specyfik w tej cenie w miarę skutecznie zapobiegający skutkom działania promieniowania słonecznego.
Obecna cena promocyjna 11,99zł jest wyższa niż wcześniejsza cena regularna, więc chyba produkt jest popularny.
http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydr...,6090,rossne14
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-23 o 15:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:49   #971
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też polecam zamówić próbki na tolpa .pl. Darmowa dostawa do 26
A ta darmowa dostawa nie jest od 80 zł?
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 15:58   #972
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A ta darmowa dostawa nie jest od 80 zł?
Na tolpa.pl do 26.05 darmowa dostawa wszystkich zamówień
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:01   #973
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Właśnie do dowolnego zamówienia. Dlatego na innym wątku dziewczyny zaszalały.

Wystarczy kupić np. taką maseczkę:
http://tolpa.pl/maska-peeling-zel-4w...!opis-produktu
Wychodzi taniej niż w Rossmann ta maseczka.
No i mają dostawę do paczkomatów. Nie trzeba czekać na kuriera.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:16   #974
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

To super sprawa! Zamówię sobie jakieś próbki lub mini produkty, bo zastanawiałam się czy brać w Rossmannie...
Dzięki za informację

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Właśnie do dowolnego zamówienia. Dlatego na innym wątku dziewczyny zaszalały.

Wystarczy kupić np. taką maseczkę:
http://tolpa.pl/maska-peeling-zel-4w...!opis-produktu
Wychodzi taniej niż w Rossmann ta maseczka.
No i mają dostawę do paczkomatów. Nie trzeba czekać na kuriera.
A można prosić o link do wątku? Może jakieś opinie wyczaję, bo póki co kupowałam "wydaje mi się, że się sprawdzi".
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:21   #975
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
A można prosić o link do wątku? Może jakieś opinie wyczaję, bo póki co kupowałam "wydaje mi się, że się sprawdzi".
[/COLOR]
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=23587&page=15
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=756779&page=95

Na różnych wątkach pojawiają się te informacje.
Wiesz były lepsze akcje na tołpie np. z gratisowym micelem czy żelami. Teraz niestety zablokowali możliwość wpisania 2 kodów naraz.
Tu są jednorazowe kody na maseczki od 30zł, Może któryś nie został wykorzystany: TP66783, TP35781, TM13576 i TP44703
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-23 o 16:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:32   #976
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=23587&page=15
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=756779&page=95

Na różnych wątkach pojawiają się te informacje.
Wiesz były lepsze akcje na tołpie np. z gratisowym micelem czy żelami. Teraz niestety zablokowali możliwość wpisania 2 kodów naraz.
Tu są jednorazowe kody na maseczki od 30zł, Może któryś nie został wykorzystany: TP66783, TP35781, TM13576 i TP44703
Dziękuję
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:17   #977
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
cosmetix, dziękuję Ci bardzo za info o tych wszystkich rabatach.
Obkupiłam się właśnie na Tołpa, a rabaty z Natury podesłałam mamuśce bo jutro będzie szalała na zakupach. ;-) Chyba kończy się jej puder, więc może coś z Kobo sobie kupi.
Dzięki bo bez Ciebie pewnie bym te promocje przegapiła.
Dziękuję w imieniu całej mojej rodzinki. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------


Masz Hebe w pobliżu?
Jest z okazji dnia matki -20% na Dermedic Regenist
A bardzo fajne recenzje tych kremów czytałam.
Myślę, że dla 40-tki to byłoby dobre.
A skoro kupujesz AA to pewnie jesteś wrażliwcem a to właśnie coś dla wrażliwców.
Jutro święto przecież, raczej nieczynne wszystko ;-)
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rzucenie palenia da większy efekt niż najlepszy krem. Najważniejsze co prawda są geny, ale tryb życia, dieta i odpowiednia ilość snu też mają duże znaczenie. I nie oszukujmy się - makijaż w większości szkodzi skórze.
Czemu makijaż szkodzi skórze?
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:30   #978
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Czy któraś z Wizażanek kojarzy gdzie w trójmieście (głównie gdańsk, sopot) dostanę kosmetyki Avy? Który Rossmann ma dermokosmetyki?
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:44   #979
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Czemu makijaż szkodzi skórze?
Makijaż jest odbierany przez naszą skórę jako zanieczyszczenie, zatyka pory, może powodować nadmierne wydzielanie sebum lub odwrotnie przesuszenie skóry. Dla naszej skóry nie są również korzystne pigmenty i konserwanty stosowane przez niektóre koncerny kosmetyczne, często przyczyniając się do alergii przy dłuższym stosowaniu. Niemniej dobrze dobrany podkład czy pomadka może na przykład chronić przed promieniowaniem słonecznym lub mrozem zimą. Niestety takich przyjaznych kosmetyków jest niewiele. I bla bla bla... koniec wykładu
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-23 o 18:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 19:45   #980
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

cosmetix,
dziękuję za informację o Tołpie!!! Super sprawa! Mam wprawdzie dodany wątek o Tołpie, ale jakoś na niego nie wchodzę, choć wypytywałam tam nawet o ten krem Tołpy w Biedronce, czy warto kupić. Teraz, dzięki Tobie, zamówię sobie próbki albo coś dla mamy faktycznie

Śpieszę donieść, że ta Bielenda Pharm Trądzik to nic specjalnego. Jeszcze nie wrzucę recenzji do KWC, bo jednak raz użyłam, ale faktycznie ma postać leciutkiego żelu i wchłania się niczym woda. Ja mam cerę tłustą, ale rozszerzone pory i zazwyczaj przy takich żelach te pory mi się uwidaczniały i tak tez jest tutaj. Chyba go zużyję na noc, co drugi dzień, bo to jednak nie to, czego szukałam, aczkolwiek za te 10 zł warto spróbować i całe szczęście, że jest ta promocja w Rossmannie, bo i cenowo, i w sensie działania o 100 % wolę Kolastynę Young.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:37   #981
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Makijaż jest odbierany przez naszą skórę jako zanieczyszczenie, zatyka pory, może powodować nadmierne wydzielanie sebum lub odwrotnie przesuszenie skóry. Dla naszej skóry nie są również korzystne pigmenty i konserwanty stosowane przez niektóre koncerny kosmetyczne, często przyczyniając się do alergii przy dłuższym stosowaniu. Niemniej dobrze dobrany podkład czy pomadka może na przykład chronić przed promieniowaniem słonecznym lub mrozem zimą. Niestety takich przyjaznych kosmetyków jest niewiele. I bla bla bla... koniec wykładu
Brrrr
Dzięki
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:12   #982
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
cosmetix,
dziękuję za informację o Tołpie!!! Super sprawa! Mam wprawdzie dodany wątek o Tołpie, ale jakoś na niego nie wchodzę, choć wypytywałam tam nawet o ten krem Tołpy w Biedronce, czy warto kupić. Teraz, dzięki Tobie, zamówię sobie próbki albo coś dla mamy faktycznie

Śpieszę donieść, że ta Bielenda Pharm Trądzik to nic specjalnego. Jeszcze nie wrzucę recenzji do KWC, bo jednak raz użyłam, ale faktycznie ma postać leciutkiego żelu i wchłania się niczym woda. Ja mam cerę tłustą, ale rozszerzone pory i zazwyczaj przy takich żelach te pory mi się uwidaczniały i tak tez jest tutaj. Chyba go zużyję na noc, co drugi dzień, bo to jednak nie to, czego szukałam, aczkolwiek za te 10 zł warto spróbować i całe szczęście, że jest ta promocja w Rossmannie, bo i cenowo, i w sensie działania o 100 % wolę Kolastynę Young.
Ja kupiłam tonik i żel antybakteryjny do mycia twarzy, dekoltu i pleców i jestem ich bardzo ciekawa. Jeszcze nie używałam, bo kończę inne produkty, więc muszą poczekać na swoją kolej
elissien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:16   #983
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tonik i żel antybakteryjny do mycia twarzy, dekoltu i pleców i jestem ich bardzo ciekawa. Jeszcze nie używałam, bo kończę inne produkty, więc muszą poczekać na swoją kolej
Ale z Bielendy, tej serii Pharm Trądzik? Jeśli tak, to pewnie są lepsze niż krem, bo zazwyczaj najgorzej jest z przypasowaniem kremu.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:20   #984
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Ale z Bielendy, tej serii Pharm Trądzik? Jeśli tak, to pewnie są lepsze niż krem, bo zazwyczaj najgorzej jest z przypasowaniem kremu.
Tak. Zdjęcia poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHARM-TRĄDZIK-Emulsja-antybakteryjna_oczyszczajaca_twarz_dekolt_plecy-216x350.jpg (9,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb31_10323918.jpg (17,0 KB, 14 załadowań)
elissien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:43   #985
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Ale chodzi Ci pewnie o pielęgnacyjny/przeciwzmarszczkowy? No to nie doradzę.

Na lato używam pod makijaż Babydream 50+
Zapycha, pobiela, roluje niektóre kosmetyki, ale jest to jedyny specyfik w tej cenie w miarę skutecznie zapobiegający skutkom działania promieniowania słonecznego.
Obecna cena promocyjna 11,99zł jest wyższa niż wcześniejsza cena regularna, więc chyba produkt jest popularny.
http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydr...,6090,rossne14
Niekoniecznie przeciwzmarszczkowy Myślałam, że może jest coś stricte do twarzy, pod makijaż właśnie z wysokim filtrem. No ale dzięki, przetestuję
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:55   #986
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Makijaż jest odbierany przez naszą skórę jako zanieczyszczenie, zatyka pory, może powodować nadmierne wydzielanie sebum lub odwrotnie przesuszenie skóry. Dla naszej skóry nie są również korzystne pigmenty i konserwanty stosowane przez niektóre koncerny kosmetyczne, często przyczyniając się do alergii przy dłuższym stosowaniu. Niemniej dobrze dobrany podkład czy pomadka może na przykład chronić przed promieniowaniem słonecznym lub mrozem zimą. Niestety takich przyjaznych kosmetyków jest niewiele. I bla bla bla... koniec wykładu
Dlatego nie rozumiem czemu tak mało osób używa mineralnych podkładów zamiast tych drogeryjnych klajstrów
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 22:04   #987
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dlatego nie rozumiem czemu tak mało osób używa mineralnych podkładów zamiast tych drogeryjnych klajstrów
A ja rozumiem, lubimy iść na łatwiznę, jesteśmy wygodne. Klajster możesz sprawdzić na miejscu, jakoś dobrać sobie kolor, zorientować się w kwestii krycia i formuły. Z minerałami jest zabawa, bo albo zamawiasz w ciemno, albo kupujesz próbki (chyba że jesteś z Warszawy i wybierzesz sobie coś z Annabelle Minerals lub Lily Lolo albo mieszkasz w Krakowie i skusisz się na Ecolore) Nie każdemu chce się tak cackać i nie każdy zwyczajnie ma na to pieniądze . Ponadto fluid nałożysz ręką, do minerałów potrzebny jest pędzel, i to nie jakieś badziewie w stylu AnnCo czy EcoTools.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 22:17   #988
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
Tak. Zdjęcia poniżej.
Mogłam sobie wziąć tonik zamiast kremu... :/ Chociaż może to pierwsze wrażenie.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 22:20   #989
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Mogłam sobie wziąć tonik zamiast kremu... :/ Chociaż może to pierwsze wrażenie.
Ja kupiłam całą serię, ale jeszcze nie wiem co powiedzieć. Pod makijaż na dzień daje rade. Jest bardzo lekki. Tylko, że od kilku dni mam takie drobne krostki pryszcze i nie wiem czy to twarz się oczyszcza czy co. Dodatkowo jestem przed okresem choć przed okresem nigdy takiego czegoś nie miałam, jedynie jakiś podskorny gul. Tutaj podskornych nie mam, ale właśnie tam gdzie są pory to jakby wychodzą na wierzch i myślę czy to skóra się oczyszcza czy co. Poczekam jeszcze miesiąc i zobaczę czy się to zmieni czy co.
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 22:24   #990
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam całą serię, ale jeszcze nie wiem co powiedzieć. Pod makijaż na dzień daje rade. Jest bardzo lekki. Tylko, że od kilku dni mam takie drobne krostki pryszcze i nie wiem czy to twarz się oczyszcza czy co. Dodatkowo jestem przed okresem choć przed okresem nigdy takiego czegoś nie miałam, jedynie jakiś podskorny gul. Tutaj podskornych nie mam, ale właśnie tam gdzie są pory to jakby wychodzą na wierzch i myślę czy to skóra się oczyszcza czy co. Poczekam jeszcze miesiąc i zobaczę czy się to zmieni czy co.
Dla mnie jest za leciutki, żadnej warstewki nie zostawia, takiej na wygładzenie i jak nałożę podkład, to uwidacznia pory Dlatego zużyję go na noc Ale pewnie, przy takich promocjach trzeba próbować!
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.