Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 09:28   #991
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko, dobrze że wszystko w porzątku


Chłodno coś dzisiaj. Nie wiem czy się nie pospieszyłam, ale dziś część letnich sandałków schowałam i przyniosłam botki Choć w sumie i tak do pracy chodzę cały czas w jednych płaskich sandałkach i tych na obcasie/koturnie nie założyłam więcej jak raz przez całe lato.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 09:34   #992
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dzięki, będę polować. Ja się boję 50tek trochę...
Ja też byłam bardzo na "nie", ale okazało się, że niepotrzebne. Po prostu wcześniejsze filtry nie były tak dopasowane do mojej skóry, a teraz jest super.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie chce, ale czuć w powietrzu jesień, a taka bezdeszczowa złota jaka była chyba 2 czy 3 lata temu i przeciągnęła się do zimy to moje marzenie!
Czuć, to prawda.. Bezdeszczową to chyba każdy by chciał Dla mnie największym problemem jesienią i zimą jest brak słońca i krótsze dni, temperatura jest mi obojętna, może być nawet -20 stopni, byleby słońce świeciło.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A to masło szałwiowe to jest jakaś odurzająca masakra dla mojego zmysły smaku.
A jak je przyrządzasz?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Robisz może mleko z orzechów lub owsiane? Zamierzam spróbować. Za to plan opanowania bulionów (zwł. rybnego) leży i kwiczy
Nie robię, kupuję gotowe mleka roślinne - nie mam czasu, ani szczerze mówiąc ochoty, żeby robić je samodzielnie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Moje też! Wiadomo, że już poranki i wieczory są chłodne, ale oby słońce utrzymywało się jak najdłużej
Dokładnie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 11:35   #993
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zaliczyłam trzeci pobyt w szpitalu, wyszłam wczoraj. Na szczęście nic złego się nie dzieje i w zasadzie niepotrzebnie jechałam.
No i znowu się napatrzyłam tych komplikacji różnych. Co się łóżko zwolniło, to już ktoś na nie czekał.
Uff, to dobrze że jest ok

Nie ma co się stresować na zapas
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chłodno coś dzisiaj. Nie wiem czy się nie pospieszyłam, ale dziś część letnich sandałków schowałam i przyniosłam botki Choć w sumie i tak do pracy chodzę cały czas w jednych płaskich sandałkach i tych na obcasie/koturnie nie założyłam więcej jak raz przez całe lato.
Ja nie mam butów na jesień, powoli się rozglądam za nowymi kolekcjami, ale chyba są jeszcze brzydsze niż rok temu. Oddam moje zmasakrowane trzewiczki do szewca żeby mi zrobił nową podeszwę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też byłam bardzo na "nie", ale okazało się, że niepotrzebne. Po prostu wcześniejsze filtry nie były tak dopasowane do mojej skóry, a teraz jest super.

Czuć, to prawda.. Bezdeszczową to chyba każdy by chciał Dla mnie największym problemem jesienią i zimą jest brak słońca i krótsze dni, temperatura jest mi obojętna, może być nawet -20 stopni, byleby słońce świeciło.

A jak je przyrządzasz?

Nie robię, kupuję gotowe mleka roślinne - nie mam czasu, ani szczerze mówiąc ochoty, żeby robić je samodzielnie.
Może za rok rozważę jak niebędzie nic ciekawego z 30stek.

Oj tak Bo nawet jeśli cały dzień spędzam w pracy i właściwie słońca nie oglądam to i tak się odczuwa.

Roztapiam masło na małej patelni i kładę umyte i osuszone listki na 3-4 minuty. One się robią takie ciemne i twarde- chrupią jak chipsy Można też na olejach roślinnych, ale nie próbowałam jeszcze. To jest świetna dekoracja, ale może być też jednym z głównych składników dania (makaron+ pleśniak+ szałwia). Możesz na próbę sobie jeden listek usmażyć i zobaczysz co dalej

A jakie kupujesz? Bo ja najczęściej widuję jakieś napoje z dodatkiem cukru i witamin, chciałabym czyste mleka gdzieś dorwać.
A pomysł, żeby je przyrządzać wziął się z oszczędności- jeśli za karton mam płacić 8-10 zł no to nie bardzo mi się uśmiecha.

Ojej, sobota. Pęcherz mnie obudził po 5 i kot się wybudził ze snu (póki nie wyleczy świerzba ma legowisko w łazience) i zaczął szaleć. Nie dał się zamknąć w łazience więc go wzięłam do siebie żeby nie miauczał (miałczał ) i tak tuptał, że mama (śpi piętro pode mną) go zabrała na dół. No to wstałam po 10tej. Sprzątanie, manicure, trzeba przejrzeć katalogi co tam ciekawego do kupienia-ciężki dzień przede mną , a wieczorem parapetówka koleżanki. Nie mam pomysłu na prezent i idę tylko dlatego, że chcę sobie zrobić fajny mocny makijaż

Ahoj.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 12:54   #994
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Odp: Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie mam butów na jesień, powoli się rozglądam za nowymi kolekcjami, ale chyba są jeszcze brzydsze niż rok temu. Oddam moje zmasakrowane trzewiczki do szewca żeby mi zrobił nową podeszwę
Ja butów na jesień mam sporo, ale to nie przeszkadza mi w szukaniu kolejnych nowych par Chciałabym jakieś płaskie nieocieplane półkozaczki w typie "workerów" czy butów motocyklowych. Ale konieczniejsze są jednak jakieś proste i tanie czarne balerinki z ekoskóry. Na wiosnę kupiłam materiałowe w H&M i już mi się poniszczyły. Wyrzucę je jednak bez żalu, bo i tak takie buty zwykle zajeżdżam szybko i co sezon kupuję nowe
Apropos szewca to moje ulubione brązowe kozaki z Re też chyba muszę oddać fachowcowi, bo przydałoby się wymienić tylną część na podeszwie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 09:32   #995
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogliby, Sephor jest już dość, nawet jak ta jedna się zamknie.

Puder mnie interesuje, ładnie wygląda na zdjęciu.
tu http://newlookstyleblog.blogspot.com...ny-krakow.html dziewczyna pisze, że jednak będziecie miały piętrową Zarę

mnie też! ciekawe, czy na żywo będzie równie ładny
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Może złożyła się też na to inna pielęgnacja, tego nie wykluczam, natomiast widzę naprawdę dużą poprawę (oprócz tego, że mam białą twarz) - ukojone naczynka i ogólnie mniejsze zaczerwienienia, mniejsza wrażliwość skóry, brak rozszerzonych porów, bardzo ujednolicony koloryt i co najważniejsze absolutny brak jakichkolwiek nowych, choćby najmniejszych, linii czy zmarszczek. Być może w młodszym wieku aż tak nie widać efektów, no ale jak już się jest blisko 30-stki to okazuje się, że filtry dają bardzo dużo.
dużo pozytywów ostatnio stacjonarnie robiłaś zapas Vichy czy w jakiejś internetowej aptece? chciałabym tę emulsję, ale już pewnie bez szans
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dokładnie za tydzień wychodzę za mąż, kosmetyczne tematy jak najbardziej wskazane żeby nie myśleć ciągle o organizacji ślubu i wesela
to już? szybko zleciało gratuluję możemy liczyć na mini-fotorelację?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i okazało się, że mam cukrzycę ciążową, strasznie się tym przejęłam Powoli zaczynam się do tego pozytywnie nastawiać, ale nadal mi strasznie przykro. Jeszcze nie zdążyłam pójść do diabetologa, ale jak czytam, czego nie wolno jeść, to są akurat wszystkie rzeczy, na które miałam ochotę... I nawet nie chodzi o słodycze, tylko drożdżowe bułki, ruskie pierogi, banany... ech!
oj, współczuję, że musisz się teraz tak pilnować
to jest taka cukrzyca, która mija wraz z urodzeniem dziecka?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Roztapiam masło na małej patelni i kładę umyte i osuszone listki na 3-4 minuty. One się robią takie ciemne i twarde- chrupią jak chipsy Można też na olejach roślinnych, ale nie próbowałam jeszcze. To jest świetna dekoracja, ale może być też jednym z głównych składników dania (makaron+ pleśniak+ szałwia). Możesz na próbę sobie jeden listek usmażyć i zobaczysz co dalej

myślałam, że robisz je tylko mieszając masło o pokojowej temperaturze z tym ziołem i do lodówki, żeby się te dwa składniki przegryzły
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 09:43   #996
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na jakimś blogu znalazłam, że pod koniec sierpnia ma się u nas pojawić reszta gamy Lumi Magique + nowy puder, który bardzo przypomina prasowane meteoryty
Puder wygląda super, przyjrzę się mu bo akurat szukam rozświetlacza.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zaliczyłam trzeci pobyt w szpitalu, wyszłam wczoraj. Na szczęście nic złego się nie dzieje i w zasadzie niepotrzebnie jechałam.
Trzymam kciuki Hosenko.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja butów na jesień mam sporo, ale to nie przeszkadza mi w szukaniu kolejnych nowych par Chciałabym jakieś płaskie nieocieplane półkozaczki w typie "workerów" czy butów motocyklowych. Ale konieczniejsze są jednak jakieś proste i tanie czarne balerinki z ekoskóry. Na wiosnę kupiłam materiałowe w H&M i już mi się poniszczyły. Wyrzucę je jednak bez żalu, bo i tak takie buty zwykle zajeżdżam szybko i co sezon kupuję nowe
Apropos szewca to moje ulubione brązowe kozaki z Re też chyba muszę oddać fachowcowi, bo przydałoby się wymienić tylną część na podeszwie.
Też szukam prostych butów, spodobały mi się te: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...x/ladies-shoes . Muszę pójść do re i sprawdzić jak wyglądają na żywo.

Uświadomiłam sobie jak dawno nie byłam na zakupach. W sumie teraz to i tak dobrze, bo wzięłam się za siebie po dwumiesięcznym lenistwie. Strasznie ciężko mi się dziś biegało, coś czuję, że to będzie długi powrót do formy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:59   #997
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w aptekach widziałam tylko jeden rodzaj emulsji matującej, tego kremu z poprzedniego linka też nie spotkałam w każdym razie moja emulsja nazywa się Mattifying face fluid dry touch Skin cell sun protection i ma SPF50.
Yyyy chodziło mi o to mleczko dla dzieci, a oczywiście napisałam o czymś innym. Ale właśnie podobno mleczko w pojemności 100 ml różni się od tego 300 ml. I o tym pisałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa Twojej opinii, koniecznie daj znać po testach.
Paczuszka od Ciebie dzisiaj dotarła dziękuję serdecznie i będę testować.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, miałam pisać częściej i wyszło jak zwykle Byłam już na usg, chcieliśmy znać płeć... ale pani nam nie umiała powiedzieć - możliwe, że dziewczynka, ale nie wiadomo. Więc musimy cierpliwie czekać na kolejną okazję do podejrzenia Jakoś mi trochę dziwnie, bo jak czasem czytam Poczekalnię na wizażu, to dziewczyny kupują wszystko, a ja nie kupiłam jeszcze nic i w ogóle nie czuję potrzeby Może to trochę dlatego, że mam dostać kartony ubranek od różnych osób w najbliższej rodzinie, które trzymały specjalnie dla mnie rzeczy po swoich dzieciach... Pewnie jak pójdę w końcu na L4 to będzie mi się nudzić i zacznę o tym myśleć
No i okazało się, że mam cukrzycę ciążową, strasznie się tym przejęłam Powoli zaczynam się do tego pozytywnie nastawiać, ale nadal mi strasznie przykro. Jeszcze nie zdążyłam pójść do diabetologa, ale jak czytam, czego nie wolno jeść, to są akurat wszystkie rzeczy, na które miałam ochotę... I nawet nie chodzi o słodycze, tylko drożdżowe bułki, ruskie pierogi, banany... ech!
Spokojnie, jeszcze wszystko kupicie, a sama mówisz że masz dostać kupę ubranek to pewnie nie będziesz musiała robić wielkich zakupów.
Cukrzyca pewnie uciążliwa, ale szybko opanujesz jałospis i pewnie będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A co do bananów, ja mogę jeść tylko takie bardziej dojrzałe, które mają już czarne kropki na skórce. Banan im mniej dojrzały, tym niższy ma IG (ale chyba i tak dość wysoki?)- ma więcej skrobi i jest bardziej ciężkostrawny, a z upływem czasu i z większą ilością czarnych plamek ma już więcej glukozy i jest lżejszy. Mnie po tych mniej dojrzałych okrutnie skręca, w ogóle nie mogę takich jeść
Ja też tylko takie jadam, są najbardziej wartościowa energetycznie podobno, właśnie ze względu na to, że więcej glukozy a mniej skrobii zawierają. Na wycieczkach w górach się żywię głównie bananami.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja mam dalej łapki niepomalowane
Ja od soboty też. I mam paznokcie w opłakanym stanie niby są mocne i się nie łamią same w sobie, ale się rozwarstwiają i pękają na powierzchni. Chyba się skuszę, żeby obejrzał je dermatolog.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie chce, ale czuć w powietrzu jesień, a taka bezdeszczowa złota jaka była chyba 2 czy 3 lata temu i przeciągnęła się do zimy to moje marzenie!
Ja nie chcę nie cierpię jesieni, w żadnej postaci, nawet tej słonecznej. Chociaż wiadomo, słońce lepsze niż deszcz.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie mam butów na jesień, powoli się rozglądam za nowymi kolekcjami, ale chyba są jeszcze brzydsze niż rok temu. Oddam moje zmasakrowane trzewiczki do szewca żeby mi zrobił nową podeszwę
Mi też brakuje butów na jesień - przydałyby się płaskie botki i botki jakieś na obcasie, ale w miarę niskim, żeby się dobrze auto prowadziło. I sportowe nowe by się przydały, ale pewnie one poczekają do wiosny.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tu http://newlookstyleblog.blogspot.com...ny-krakow.html dziewczyna pisze, że jednak będziecie miały piętrową Zarę
Tak wiem, ja pisałam, że chciałabym Hebe w nowej galerii, którą budują. Chyba się słabo zrozumiałyśmy.

Mam 3 dni wolnego na cele naukowo domowe. I już mi się odechciało i odpaliłam wizaż. Ale w końcu się wyspałam, 3 dzień z rzędu spałam do 10-tej i jestem jak nowa, bo jak były upały to się tak nie dało u mnie w mieszkaniu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 14:04   #998
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Pisałam, że w nowootwieranej we wrześniu Galerii będzie SP, a ma być też Hebe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 16:08   #999
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Też szukam prostych butów, spodobały mi się te: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...x/ladies-shoes . Muszę pójść do re i sprawdzić jak wyglądają na żywo.
Też o nich myślę
Ewentualnie te mogłyby też być, choć cena jak za takie botki trochę mi się wydaje za wysoka http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...er-ankle-boots
Tyle to ja mogę dać za kozaki z wysoką cholewką


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja od soboty też. I mam paznokcie w opłakanym stanie niby są mocne i się nie łamią same w sobie, ale się rozwarstwiają i pękają na powierzchni. Chyba się skuszę, żeby obejrzał je dermatolog.


Ja z kolei co pomaluję pazurki, to następnego dnia nie minie parę h, a już mam odpryski. Od papierologii strasznie mi się ręce niszczą i w ogóle mam suchą skórę, także chyba też muszę podziałać jakoś w tej kwestii
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 16:17   #1000
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ufff, na razie pod względem cukrzycy ok - wyniki w normie

Tak samo jak rok temu po ok 40 minutach miałam jakieś apogeum - zaczęła drgać mi powieka, zrobiło się niedobrze, po chwili doszły zawroty głowy, mroczki przed oczami tak, że nic prawie nie widziałam, drętwienie dłoni do palców, dretwienie nóg i stóp, zimne poty. Musiałam wyglądać okropnie, bo otworzyli mi szerzej okno, pooddychałam głęboko i po ok 10 min przeszło. Na szczęście przyszedł potem po mnie mąż i mówił, że blada jestem - to jak w takim razie musiałam wyglądać wcześniej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:37   #1001
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
gratulacje!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja w tej chwili używam Aussie do zniszczonych, uwielbiam 3MMM za to, że po nim włosy są takie lejące jak się skończy (i będzie promocja) może skuszę się na objętość
Ja właśnie skończyłam serię Aussie Volume i jestem bardzo na tak Teraz zaczynam Friedę, też na objętość :



Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Na co szykujesz miejsce? ;>
Na nic


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


madziarra chyba też? I oczywiście ja też zapomniałam, więc spóźnione wszystkiego najlepszego
Dziękuję i Tobie również


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na jakimś blogu znalazłam, że pod koniec sierpnia ma się u nas pojawić reszta gamy Lumi Magique + nowy puder, który bardzo przypomina prasowane meteoryty
Ja parę dni temu kupiłam korektor i póki co jestem z niego zadowolona Chciałabym też puder, ale póki co nie mieli ...

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Wieki mnie tu nie było ale mam nadzieje, że nie wypadłam z kosmetycznego obiegu, nadal czuję przynależność do tego wątku

Nawet nie wiem jak się wkręcić.
Zacznę od gratulacji dla madziarry!

Dokładnie za tydzień wychodzę za mąż, kosmetyczne tematy jak najbardziej wskazane żeby nie myśleć ciągle o organizacji ślubu i wesela
Dziękuję I Tobie życzę wszystkiego dobrego no i żeby wszystko poszło po Waszej myśli
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2013-08-26 o 19:47
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 17:50   #1002
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Na nic
Nie brzmisz wiarygodnie

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziękuję i Tobie również


A co tu taka cisza?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:07   #1003
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jakie kupujesz? Bo ja najczęściej widuję jakieś napoje z dodatkiem cukru i witamin, chciałabym czyste mleka gdzieś dorwać.
A pomysł, żeby je przyrządzać wziął się z oszczędności- jeśli za karton mam płacić 8-10 zł no to nie bardzo mi się uśmiecha.
Ja właśnie tyle daję za karton, ok. 8-9 zł, ale wystarcza mi on na 5 dni, więc wychodzi to niewiele drożej niż np. jogurt codziennie do śniadania - ja sobie zawsze 200 ml dolewam do owsianki.

Najczęściej kupuję teraz Alpro Rice, ono najbardziej mi smakuje, nie jest słodzone, ale ma witaminy. Lubię też ryżowe, owsiane i orkiszowe Natumi, one z kolei mają tylko wodę, dane zboże, olej i sól, witamin nie dodają. Najrzadziej kupuję Rice Dream, ale też są niezłe.
Bardzo lubię napój migdałowy albo z orzechów laskowych Alpro
Nie polecam mlek roślinnych z marki własnej Rossmanna, mnie kompletnie nie smakowały

Dzięki za przepis na masełko

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
t
dużo pozytywów ostatnio stacjonarnie robiłaś zapas Vichy czy w jakiejś internetowej aptece? chciałabym tę emulsję, ale już pewnie bez szans
Stacjonarnie tym razem, trafiłam na fajne ceny

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko mi się dziś biegało, coś czuję, że to będzie długi powrót do formy.
Ja jakiś czas temu wróciłam do biegania i z każdym biegiem jest coraz lepiej i fajniej.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Yyyy chodziło mi o to mleczko dla dzieci, a oczywiście napisałam o czymś innym. Ale właśnie podobno mleczko w pojemności 100 ml różni się od tego 300 ml. I o tym pisałam.

Paczuszka od Ciebie dzisiaj dotarła dziękuję serdecznie i będę testować.
A to ja testowałam to, którego jest 100 ml w tubce i nie podeszło mi. Dla mnie było za ciężkie na twarz. Miałam jeszcze ze dwie saszetki, miałam Ci dorzucić, ale przypomniało mi się następnego dnia po wysłaniu paczuszki

Czekam na opinie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja od soboty też. I mam paznokcie w opłakanym stanie niby są mocne i się nie łamią same w sobie, ale się rozwarstwiają i pękają na powierzchni. Chyba się skuszę, żeby obejrzał je dermatolog.
Moje też są mocne, ale rozdwajają się koszmarnie, a jednym ostatnio uderzyłam o szafkę to na 1/3 długości płytki się rozwarstwił

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też brakuje butów na jesień - przydałyby się płaskie botki i botki jakieś na obcasie, ale w miarę niskim, żeby się dobrze auto prowadziło. I sportowe nowe by się przydały, ale pewnie one poczekają do wiosny.
Ja (niestety ) mam sporo butów na jesień, raczej nie uda mi się nie przemycić do domu kolejnych
Ze szpilkami jest łatwiej - jedne od razu zaniosłam do pracy i TŻ nawet ich nie widział

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?
U mnie takie urwanie głowy w pracy, że nawet nie miałam czasu zjeść śniadania i o 13 myślałam, że zejdę z głodu

Muszę się pochwalić, że TŻ wygrał dla mnie perfumy CK One Shock Street Edition
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:33   #1004
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
myślałam, że robisz je tylko mieszając masło o pokojowej temperaturze z tym ziołem i do lodówki, żeby się te dwa składniki przegryzły
Jak czosnkowe? podobno inne lisciaste zioła też tak dobrze wychodzą.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też o nich myślę
Ewentualnie te mogłyby też być, choć cena jak za takie botki trochę mi się wydaje za wysoka http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...er-ankle-boots
Tyle to ja mogę dać za kozaki z wysoką cholewką

Ja z kolei co pomaluję pazurki, to następnego dnia nie minie parę h, a już mam odpryski. Od papierologii strasznie mi się ręce niszczą i w ogóle mam suchą skórę, także chyba też muszę podziałać jakoś w tej kwestii
Czemu znów kowbojski styl na tapecie

A ja w końcu pomalowałam w niedzielę, ale niestety już mam poodpryskiwane przez rękawiczki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ufff, na razie pod względem cukrzycy ok - wyniki w normie

Tak samo jak rok temu po ok 40 minutach miałam jakieś apogeum - zaczęła drgać mi powieka, zrobiło się niedobrze, po chwili doszły zawroty głowy, mroczki przed oczami tak, że nic prawie nie widziałam, drętwienie dłoni do palców, dretwienie nóg i stóp, zimne poty. Musiałam wyglądać okropnie, bo otworzyli mi szerzej okno, pooddychałam głęboko i po ok 10 min przeszło. Na szczęście przyszedł potem po mnie mąż i mówił, że blada jestem - to jak w takim razie musiałam wyglądać wcześniej.
Niestety nie jest to przyjemne badanie.
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Na nic
Zobaczymy

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie brzmisz wiarygodnie





A co tu taka cisza?
Pojechałam po pracy do SP upolować Bariesun za 50%, na szczęście nie było, bo musiałabym stać w półkilometrowej kolejce pozwijanej przez cały sklep

Za to testuję dwa czerwone diorkowe jabłuszka, i są na mnie prawie takie same, Eau Sensuelle ciut bardziej słodka, a Hypnotic już wcale nie czuję. Zostało mi więc tylko Eau Secrete do spróbowania. A w niedzielę spróbowałam nowego CK DownTown (nudny i mdły) oraz Mint T.G.- ten bardzo fajny świeży, pieprzowy, a potem czymś mnie zaczął irytować

Szukam kurtki na rower na deszcz o dobrych parametrach- zwłaszcza jeśli chodzi o "oddychalność" i nie wiem za bardzo gdzie tego szukać. Rzuciłam dziś okiem do 4F ale tak średnio tam...

Patrzyłam też za butami trochę, nie wygląda jednak tak źle. Póki co spodobały mi się takie http://www.sklep.badura.pl/buty-dams...2,1153-69-165- idealne na zmianę sezonu, prawda?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:27   #1005
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też tylko takie jadam, są najbardziej wartościowa energetycznie podobno, właśnie ze względu na to, że więcej glukozy a mniej skrobii zawierają. Na wycieczkach w górach się żywię głównie bananami.
też jem tylko takie banany, te twardsze mają dla mnie gorszy smak
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja od soboty też. I mam paznokcie w opłakanym stanie niby są mocne i się nie łamią same w sobie, ale się rozwarstwiają i pękają na powierzchni. Chyba się skuszę, żeby obejrzał je dermatolog.
współczuję problemów z paznokciami.. ja nie mam żadnych, ale namiętnie piję tran (smakowy ) i wierzę, że to dzięki niemu są w tak dobrym stanie, do tego co jakiś czas robię kilkudniową przerwę od malowania przez parę ostatnich lat żaden się rozdwoił - jedynie jakieś mechaniczne uszkodzenie (np. nożem) im czasem przysparzam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak wiem, ja pisałam, że chciałabym Hebe w nowej galerii, którą budują. Chyba się słabo zrozumiałyśmy.
musiało mi umknąć
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pisałam, że w nowootwieranej we wrześniu Galerii będzie SP, a ma być też Hebe
ale super!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak samo jak rok temu po ok 40 minutach miałam jakieś apogeum - zaczęła drgać mi powieka, zrobiło się niedobrze, po chwili doszły zawroty głowy, mroczki przed oczami tak, że nic prawie nie widziałam, drętwienie dłoni do palców, dretwienie nóg i stóp, zimne poty. Musiałam wyglądać okropnie, bo otworzyli mi szerzej okno, pooddychałam głęboko i po ok 10 min przeszło. Na szczęście przyszedł potem po mnie mąż i mówił, że blada jestem - to jak w takim razie musiałam wyglądać wcześniej.
ojej, dobrze, że już wszystko w porządku no i mam nadzieję, że to tylko jednorazowe objawy
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja parę dni temu kupiłam korektor i póki co jestem z niego zadowolona Chciałabym też puder, ale póki co nie mieli ...
korektor też mnie zainteresował
w ogóle Rossmann mógłby zrobić -40% jesienią
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak czosnkowe? podobno inne lisciaste zioła też tak dobrze wychodzą.

Szukam kurtki na rower na deszcz o dobrych parametrach- zwłaszcza jeśli chodzi o "oddychalność" i nie wiem za bardzo gdzie tego szukać. Rzuciłam dziś okiem do 4F ale tak średnio tam...
tak na pewno wypróbuję z tą szałwią

może popatrz w Decathlonie na kurtki?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że TŻ wygrał dla mnie perfumy CK One Shock Street Edition
gratulacje dla TŻ! spojrzałam na nuty i wanilia, karmel i czekolada brzmią świetnie

ja się pochwalę jesienną paletką Mystere kupiłam też bluzkę w Zarze, spodobała mi się ta pepitka - nie wiem tylko, czy nie będę musiała jej oddać, bo trochę odstaje przy zapięciu (jakby było za dużo materiału, a mierzyłam kilka i każda ma tę wadę) - nie mam pojęcia, czy coś da się z tym zrobić
dostałam odlewki trio Chanel - na dzień, na noc i na weekend - śmiać mi się chce, bo niedługo pewnie będą kosmetyki z myślą o humorze, z jakim się wstało danego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mystere1.jpg (55,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4172154251_1_1_1.jpg (23,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4172154251_2_4_1.jpg (35,3 KB, 19 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:31
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:37   #1006
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja właśnie tyle daję za karton, ok. 8-9 zł, ale wystarcza mi on na 5 dni, więc wychodzi to niewiele drożej niż np. jogurt codziennie do śniadania - ja sobie zawsze 200 ml dolewam do owsianki.
Najczęściej kupuję teraz Alpro Rice, ono najbardziej mi smakuje, nie jest słodzone, ale ma witaminy. Lubię też ryżowe, owsiane i orkiszowe Natumi, one z kolei mają tylko wodę, dane zboże, olej i sól, witamin nie dodają. Najrzadziej kupuję Rice Dream, ale też są niezłe.
Bardzo lubię napój migdałowy albo z orzechów laskowych Alpro
Nie polecam mlek roślinnych z marki własnej Rossmanna, mnie kompletnie nie smakowały

Ja jakiś czas temu wróciłam do biegania i z każdym biegiem jest coraz lepiej i fajniej.

U mnie takie urwanie głowy w pracy, że nawet nie miałam czasu zjeść śniadania i o 13 myślałam, że zejdę z głodu

Muszę się pochwalić, że TŻ wygrał dla mnie perfumy CK One Shock Street Edition
Nie znam Natumi, muszę się porozglądać

Mi wczoraj wróciły myśli o bieganiu

Ja dziś też miałam kociołek, widać po ilości próbek, że już koniec wakacji

Wow, ale fajnie! Ja muszę w końcu puścić totka, obiecałam sobie w dniu pierwszej wypłaty i tak zleciało pół roku i ciągle zapominam. Zostało mi kilka dni do końca umowy, w sobotę mój test- pierwszy raz będę samodzielnie odpowiadała za 2 pracownie i zamknięcie labu, oby mi się nic nie przydarzyło idiotycznego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:15   #1007
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A to ja testowałam to, którego jest 100 ml w tubce i nie podeszło mi. Dla mnie było za ciężkie na twarz. Miałam jeszcze ze dwie saszetki, miałam Ci dorzucić, ale przypomniało mi się następnego dnia po wysłaniu paczuszki

Czekam na opinie
Myślę, że i tak wybiorę Coś dla siebie z próbek, które mam o Ciebie. Testy od jutra jak wrócę do pracy, bo póki co siedzę w somu i się nie filtruję. Za to moja masakra na twarzy już prawie całkiem zagojona, uff.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moje też są mocne, ale rozdwajają się koszmarnie, a jednym ostatnio uderzyłam o szafkę to na 1/3 długości płytki się rozwarstwił
O widzisz, a dalej używasz Rock Solid? Nie myślisz że to może od niej skoro obie mamy takie same objawy? Bo ja cały czas jej używam pod lakier.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja (niestety ) mam sporo butów na jesień, raczej nie uda mi się nie przemycić do domu kolejnych
Ze szpilkami jest łatwiej - jedne od razu zaniosłam do pracy i TŻ nawet ich nie widział
U mnie w ogóle zakupy ciuchowe są teraz na cenzurowanym, bo TŻ wszystko przelicza na materiały budowlane. A ja w sumie ostatnio zgłębiałam ile kosztuje AGD do kuchni i mi się zrobiło lekko słabo.

No ale buty mi potrzebne i trzeba będzie się zdecydować na ten zakup.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że TŻ wygrał dla mnie perfumy CK One Shock Street Edition
Wy to tak zespołowo macie to szczęście do konkursów? Gratulacje dla TŻa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pojechałam po pracy do SP upolować Bariesun za 50%, na szczęście nie było, bo musiałabym stać w półkilometrowej kolejce pozwijanej przez cały sklep
Zapomniałam całkiem o tych dniach Lifestyle. Ale dzisiaj też się nie wybiorę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za to testuję dwa czerwone diorkowe jabłuszka, i są na mnie prawie takie same, Eau Sensuelle ciut bardziej słodka, a Hypnotic już wcale nie czuję. Zostało mi więc tylko Eau Secrete do spróbowania. A w niedzielę spróbowałam nowego CK DownTown (nudny i mdły) oraz Mint T.G.- ten bardzo fajny świeży, pieprzowy, a potem czymś mnie zaczął irytować
A mi Superpharm razem z gazetką przyslało jakieś próbki, w tym między innymi próbkę Eau de Iceberg Sensual Musk, bardzo to fajne. Takie dość lekkie, ale ciepłe i słodko-wytrawne, chyba będę chciała je mieć jako takie lekkie codzienne perfumy, mile zaskakująca była ta próbka.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Szukam kurtki na rower na deszcz o dobrych parametrach- zwłaszcza jeśli chodzi o "oddychalność" i nie wiem za bardzo gdzie tego szukać. Rzuciłam dziś okiem do 4F ale tak średnio tam...
Ja na rower lubię softshell, mam właśnie z 4F, z tych niższych modeli pewnie (dostaliśmy w pracy), ale przyjemny - w miarę ciepły a oddychający i wodoodporny. Koleżanka ma fajniejszy jeszcze, bo cieńszy i o lepszych parametrach.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
współczuję problemów z paznokciami.. ja nie mam żadnych, ale namiętnie piję tran (smakowy ) i wierzę, że to dzięki niemu są w tak dobrym stanie, do tego co jakiś czas robię kilkudniową przerwę od malowania przez parę ostatnich lat żaden się rozdwoił - jedynie jakieś mechaniczne uszkodzenie (np. nożem) im czasem przysparzam
Też jakiś czas temu piłam tran, ale nie pomagał mi chyba na paznokcie z tego co pamiętam. Też piłam ten smakowy (owocowy dla dzieci), ale smak i tak był okropny dla mnie, musiałam popijać kawą. Jakieś kapsułki tranowe bym chętnie kupiła, może na jesień.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w ogóle Rossmann mógłby zrobić -40% jesienią
Też bym chciała.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja się pochwalę jesienną paletką Mystere kupiłam też bluzkę w Zarze, spodobała mi się ta pepitka - nie wiem tylko, czy nie będę musiała jej oddać, bo trochę odstaje przy zapięciu (jakby było za dużo materiału, a mierzyłam kilka i każda ma tę wadę) - nie mam pojęcia, czy coś da się z tym zrobić
Ślicznie cienie, bluzka też fajna.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi wczoraj wróciły myśli o bieganiu
Mi ostatnio też, jak upały się skończyły. Póki jeszcze można w Krakowie na świeżym powietrzu przebywać to chyba trzeba by o tym pomyśleć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:15   #1008
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć, u mnie też kocioł w pracy, ale jeszcze 2 dni do weekendu, a w poniedziałek wraca koleżanka, więc już nie będę sama ze wszystkimi załatwieniami. Do 15. września mamy się wprowadzić do nowego biura, ale patrząc na postępy prac mam pewne obawy...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że TŻ wygrał dla mnie perfumy CK One Shock Street Edition
Gratulacje!
Też bym chciała jakiś nowy flakonik. Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej buteleczek robi się powoli pusta i na jesień koniecznie muszę kupić coś nowego. Gorzej, że nie mam pomysłu na konkretny zapach, ale na pewno będzie to coś w kierunku słodko-jadalnych aromatów


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja się pochwalę jesienną paletką Mystere kupiłam też bluzkę w Zarze, spodobała mi się ta pepitka - nie wiem tylko, czy nie będę musiała jej oddać, bo trochę odstaje przy zapięciu (jakby było za dużo materiału, a mierzyłam kilka i każda ma tę wadę) - nie mam pojęcia, czy coś da się z tym zrobić
dostałam odlewki trio Chanel - na dzień, na noc i na weekend - śmiać mi się chce, bo niedługo pewnie będą kosmetyki z myślą o humorze, z jakim się wstało danego dnia
Fajne zakupy
Mi się te spodenki, które są na zdjęciu podobały, ale potem mi zbrzydły, gdy widziałam je na każdym blogu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:03   #1009
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A mi Superpharm razem z gazetką przyslało jakieś próbki, w tym między innymi próbkę Eau de Iceberg Sensual Musk, bardzo to fajne. Takie dość lekkie, ale ciepłe i słodko-wytrawne, chyba będę chciała je mieć jako takie lekkie codzienne perfumy, mile zaskakująca była ta próbka.

Ja na rower lubię softshell, mam właśnie z 4F, z tych niższych modeli pewnie (dostaliśmy w pracy), ale przyjemny - w miarę ciepły a oddychający i wodoodporny. Koleżanka ma fajniejszy jeszcze, bo cieńszy i o lepszych parametrach.

Też jakiś czas temu piłam tran, ale nie pomagał mi chyba na paznokcie z tego co pamiętam. Też piłam ten smakowy (owocowy dla dzieci), ale smak i tak był okropny dla mnie, musiałam popijać kawą. Jakieś kapsułki tranowe bym chętnie kupiła, może na jesień.

Mi ostatnio też, jak upały się skończyły. Póki jeszcze można w Krakowie na świeżym powietrzu przebywać to chyba trzeba by o tym pomyśleć.
Jak nie zapomnę to przetestuję sobie przy najubliższej wizycie

Na softshelle nie patrzyłam, zniechęciłam się posiadanym juz z Brugi- to to praktycznie w ogóle nie oddycha

Nigdy nie suplementowałam się tranem. W zeszłym roku trochę oleju lnianego budwigowego łyknęłam, teraz tato już zaczął kurację, ale ja póki co miksuję nadal owoce do picia do pracy (olej też trzeba miksować z chudym białym serem, a kolejne pudło z jedzeniem do pracy nie wchodzi w grę, bo nie miałabym czasu na pracę )

Ja nadal nie mam stanika i butów, a teraz czeka mnie zakup "pakietu snowboardowego" więc nie wiem czy wyrobię finansowo. Aczkolwiek wyjęłam ze starego zwykłego stanika fiszbiny, może da się go jakoś przeszyć sensownie...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej buteleczek robi się powoli pusta i na jesień koniecznie muszę kupić coś nowego. Gorzej, że nie mam pomysłu na konkretny zapach, ale na pewno będzie to coś w kierunku słodko-jadalnych aromatów
Mi się nie robi, ale też chcę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 19:59   #1010
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak nie zapomnę to przetestuję sobie przy najubliższej wizycie
Właśnie popatrzyłam za nim na alledrogo i taniutkie to, chyba sobie sprawię w jakimś październiku.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nadal nie mam stanika i butów, a teraz czeka mnie zakup "pakietu snowboardowego" więc nie wiem czy wyrobię finansowo. Aczkolwiek wyjęłam ze starego zwykłego stanika fiszbiny, może da się go jakoś przeszyć sensownie...
Ja niestety wciąż nie potrzebuję stanika a na buty lepsze niż lidlowe bieganiem w tym roku nie zasłużyłam. Ale może jeszcze się zmobilizuję.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi się nie robi, ale też chcę
Ja tak samo.


Na zakończenie przedłużonego weekendu uszkodziłam sobie jeden z rozwarstwionych paznokci i mam nierówne. W związku z czym malowanie tylko na nudziakowe kolory wchodzi w grę.

I upiekłam szarlotkę sypaną. Czas spróbować czy dobra. A jutro do pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 00:05   #1011
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

a co to ta szarlotka sypana?

tak sobie szperam z nudów,
http://www.misslipgloss.nl/bourjois-...ing-concealer/
http://www.britishbeautyblogger.com/...ppy-light.html
http://www.misslipgloss.nl/bourjois-...rasable-liner/ to mnie już chyba jednak nie skusi
Moim zdaniem wśród jesiennych trendów nie ma nic oryginalnego- jedne marki kopiują inne (żelowe eyelinery w słoiczkach, żelowe eyelinery w kredkach, lakiery do ust, matowe szminki).
Ale to chyba dobrze, będę mogła wreszcie się skupić na cieniach/pigmentach z inglota
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 08:26   #1012
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a co to ta szarlotka sypana?

tak sobie szperam z nudów,
http://www.misslipgloss.nl/bourjois-...ing-concealer/
http://www.britishbeautyblogger.com/...ppy-light.html
http://www.misslipgloss.nl/bourjois-...rasable-liner/ to mnie już chyba jednak nie skusi
Moim zdaniem wśród jesiennych trendów nie ma nic oryginalnego- jedne marki kopiują inne (żelowe eyelinery w słoiczkach, żelowe eyelinery w kredkach, lakiery do ust, matowe szminki).
Ale to chyba dobrze, będę mogła wreszcie się skupić na cieniach/pigmentach z inglota
Nie robi się ciasta, tylko składniki sypkie układa się na przemian z jabłkami: http://lakierowo.blogspot.com/2012/0...ka-sypana.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 08:30   #1013
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a co to ta szarlotka sypana?
Ciasto, którego nawet ja nie zepsuję http://www.mojewypieki.com/przepis/szarlotka-sypana

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
tak sobie szperam z nudów,
http://www.misslipgloss.nl/bourjois-...ing-concealer/
http://www.britishbeautyblogger. com/...ppy-light.html
http://www.misslipgloss.nl/bourjois-...rasable-liner/ to mnie już chyba jednak nie skusi
Moim zdaniem wśród jesiennych trendów nie ma nic oryginalnego- jedne marki kopiują inne (żelowe eyelinery w słoiczkach, żelowe eyelinery w kredkach, lakiery do ust, matowe szminki).
Ale to chyba dobrze, będę mogła wreszcie się skupić na cieniach/pigmentach z inglota
Ten Happy Light może być fajny, ciekawe kiedy się u nas pojawi.
Za to pomysł z szarpaniem powieki gumką, żeby zmazać eyeliner dla mnie makabryczny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 15:40   #1014
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za to testuję dwa czerwone diorkowe jabłuszka, i są na mnie prawie takie same, Eau Sensuelle ciut bardziej słodka, a Hypnotic już wcale nie czuję.
A na mnie nie mają nic wspólnego

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
współczuję problemów z paznokciami.. ja nie mam żadnych, ale namiętnie piję tran (smakowy ) i wierzę, że to dzięki niemu są w tak dobrym stanie, do tego co jakiś czas robię kilkudniową przerwę od malowania
A jaki konkretnie tran pijesz?

o
[QUOTE=Organzza;42491307]
ja się pochwalę jesienną paletką Mystere kupiłam też bluzkę w Zarze, spodobała mi się ta pepitka - nie wiem tylko, czy nie będę musiała jej oddać, bo trochę odstaje przy zapięciu (jakby było za dużo materiału, a mierzyłam kilka i każda ma tę wadę) - nie mam pojęcia, czy coś da się z tym zrobić /QUOTE]

Śliczna paletka Bluzka też, miałam bardzo podobną z Massimo Dutti, ale w zeszły weekend oddałam manie, bo zrobiła się na mnie już o wiele za szeroka

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O widzisz, a dalej używasz Rock Solid? Nie myślisz że to może od niej skoro obie mamy takie same objawy? Bo ja cały czas jej używam pod lakier.
Nie, od 1,5 miesiąca używam eliksiru Wibo z jedwabiem i bardzo poprawiła mi się kondycja paznokci pod tym względem, że są twarde, nie łamią się, ale na rozdwajanie nie pomógł
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 16:07   #1015
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Ale fajnie, że już weekend! Te 2 tygodnie mi dały w kość, ale przetrwalam, więc jutro chcę jechać sobie kupić jakąś kosmetyczną nagrodę

Strasznie mam przesuszone opuszki palców od papierów Już nie wiem czy je smarować, bo krem do rąk tak średnio daje radę. Chyba muszę jutro dłoniom zrobić jakieś małe spa z dodatkiem olejków albo oliwy z oliwek, bo podobno dobrze działa na takie problemy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 22:07   #1016
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie robi się ciasta, tylko składniki sypkie układa się na przemian z jabłkami: http://lakierowo.blogspot.com/2012/0...ka-sypana.html
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciasto, którego nawet ja nie zepsuję http://www.mojewypieki.com/przepis/szarlotka-sypana

Ten Happy Light może być fajny, ciekawe kiedy się u nas pojawi.
Za to pomysł z szarpaniem powieki gumką, żeby zmazać eyeliner dla mnie makabryczny.
Oo, ciekawe toto, zrobię w jakąś brzydką pogodę

Ciekawe jaki będzie w stosunku do 123.
Racja.

Zapomniałam odwiedzić likwidowaną sephorę po raz ostatni, a byłam w centrum po pracy. No cóż, płakać nie będę- może trochę za obsługą, bo miło wspominam tamtejsze konsultantki. Za to w g. krakowskiej w apteko-drogerii stałam nad prasowanymi rozświetlaczami L'Oreala. Dziwne jakieś. W opakowaniu bardzo perłowe. W ogóle to są 3 kolory, każdy ma w nazwie Rose. Jak zobaczyłam testery to zbaraniałam- do każdego pudru po 3 paski z różnymi kolorami. W opakowaniach pod tą perłą trudno się dopatrzeć, że to nie jest jednolity kolor- we wszystkich wersjach środek jest najbardziej różowy a zewnętrzna część okręgu najjaśniejsza. Więc ta perła jest raczej tylko powierzchowna. Testy na dłoni wykazały praktycznie brak drobinek. Nie dają poświaty znanej z wcześniejszych rozświetlaczy, ta jest bardzo satynowa, dla mnie wręcz tępa, a nawet nie nazwałabym tego rozświetleniem Kosztował 44 zł.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A na mnie nie mają nic wspólnego

Śliczna paletka Bluzka też, miałam bardzo podobną z Massimo Dutti, ale w zeszły weekend oddałam manie, bo zrobiła się na mnie już o wiele za szeroka
Kolejna rzecz o której dziś zapomniałam- przetestować Eau Secrete i Icebergi- Ice, czy to jest to z tej ulotki SP za 59,99? http://www.superpharm.pl/images/akcj...ulotka_lux.pdf

Ja też trochę ciuchów oddałam mamie , ale nie wiem czemu wróciło mi 1,5 kg w ciągu ostatnich kilku dni
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Strasznie mam przesuszone opuszki palców od papierów Już nie wiem czy je smarować, bo krem do rąk tak średnio daje radę. Chyba muszę jutro dłoniom zrobić jakieś małe spa z dodatkiem olejków albo oliwy z oliwek, bo podobno dobrze działa na takie problemy.
Ja nie znoszę psychicznie tej suchości, dlatego składam wyniki badań w rękawiczkach (dodatkowy plus- już się nie przecinam kartkami ) Skończyłam w pracy krem do rąk z Oriflame i mam teraz Avon Herbal, ale chyba go wyrzucę- to jest woda a nie krem

Pozbywam się też różu w sztyfcie ID- trochę się zaprzyjaźniliśmy, ale jednak ta forma aplikacji jest mniej wygodna i bardziej czasochłonna. Za to pokochałam końcówkę Fantastic Volume- świetnie ostatnio pogrubiał, niestety zaczyna grudkować i podrażniać pod koniec dnia więc koniec już bliski.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:20   #1017
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Miałam sobie kupić coś kosmetycznego i w sumie poza farbą do włosów (wzięłam znów Olię, tym razem 8.31 złocisty popielaty blond) i różanym mydłełkiem Barwa nic więcej mnie nie skusiło
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 11:37   #1018
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zapomniałam odwiedzić likwidowaną sephorę po raz ostatni, a byłam w centrum po pracy. No cóż, płakać nie będę- może trochę za obsługą, bo miło wspominam tamtejsze konsultantki. Za to w g. krakowskiej w apteko-drogerii stałam nad prasowanymi rozświetlaczami L'Oreala. Dziwne jakieś. W opakowaniu bardzo perłowe. W ogóle to są 3 kolory, każdy ma w nazwie Rose. Jak zobaczyłam testery to zbaraniałam- do każdego pudru po 3 paski z różnymi kolorami. W opakowaniach pod tą perłą trudno się dopatrzeć, że to nie jest jednolity kolor- we wszystkich wersjach środek jest najbardziej różowy a zewnętrzna część okręgu najjaśniejsza. Więc ta perła jest raczej tylko powierzchowna. Testy na dłoni wykazały praktycznie brak drobinek. Nie dają poświaty znanej z wcześniejszych rozświetlaczy, ta jest bardzo satynowa, dla mnie wręcz tępa, a nawet nie nazwałabym tego rozświetleniem Kosztował 44 zł.
Mi też będzie brakować obsługi z tej Sephory, sympatyczne kobietki tam pracowały.

Muszę się wybrać przetestować te pudry w takim razie, ciekawe to co piszesz.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kolejna rzecz o której dziś zapomniałam- przetestować Eau Secrete i Icebergi- Ice, czy to jest to z tej ulotki SP za 59,99? http://www.superpharm.pl/images/akcj...ulotka_lux.pdf
Tak to to. Tylko doszłam do wniosku, że ładne to ale ekspresowo wietrzeje.


Dowiedziałam się wczoraj, że muszę poszukać nowej pracy, bo już długo nie będą mogli mnie trzymać, a na etat się nie zanosi. Przykro mi się zrobiło i trochę się boję jak to będzie, bo moje doświadczenia z szukaniem pracy są raczej żałosne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 13:21   #1019
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

ice wiem co czujesz W dodatku ofert pracy jak na lekarstwo i mam wrażenie, że z każdym miesiącem jest ich coraz mniej...
Mi został miesiąc stażu i tez nie wiem co dalej. Nawet jeśli dyrektor oddziału by mnie chciał zostawić to i tak decyzja zależy od oddziału głównego i na to już wpływu nie mam.


Kliknęłam sobie jednak dziś perfumy Desire Me od Escady To jeden z zapachów z mojej listy musz-mieciów i w sumie powinien się nadać na jesień-zimę. Poza tym jak ładnie będą wyglądać na mojej półce 3 Escady z tej linii: Desire Me, Absolutely Me i Incredible Me
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 08:22   #1020
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice:
Długo pracowałaś w tym miejscu?


Do dzisiaj w sklepie FlosLeku można skorzystać ze zniżki 30%
W zamówieniu wystarczy wpisać hasło Bloger
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.