Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 16:32   #991
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Prowancja?
To taka kraina historyczna we Fransji



Ja Olfy samej w sobie nie lubię, ale podpatruję czasem ciuchy (ten biały płaszcz z Pretty One i kostium z Mohito ), no i sprawdzam co tam u jej pięknych kotów

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2016-04-11 o 16:36
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:32   #992
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

A czy ostatnia lioness tu była? https://www.youtube.com/watch?v=k46qc31TPcs
Film o zapasach kosmetyków, jestem w 3 minucie oglądania i jeszcze treść właściwa się nie zaczęła - na razie opowiada, że jest "totalnie rozbita emocjonalnie", bo przez 12h non stop odświeżała jakąś stronę, żeby kupić bilet na ekskluzywny odsłuch płyt kogoś z Tokio Hotel. Nie udało się, ma żal i podsumowuje: "Sorry, nie mam 10 lat, żeby się bawić cały dzień w odświeżanie" (aż mi się jej na chwilę szkoda zrobiło).
Przypominam, że filmik jest o zapasach kosmetyków i trwa 18 minut.

A propos, za 2 dni posłucham na żywo przedpremierowo nowej płyty Heya i mam radość w sercu ogromną
Mój jubileuszowy 30. raz z Nosowską live
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:34   #993
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
To taka kraina historyczna we Fransji
A nie powinno być: Prowansja?


Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
A czy ostatnia lioness tu była? https://www.youtube.com/watch?v=k46qc31TPcs
Film o zapasach kosmetyków, jestem w 3 minucie oglądania i jeszcze treść właściwa się nie zaczęła - na razie opowiada, że jest "totalnie rozbita emocjonalnie", bo przez 12h non stop odświeżała jakąś stronę, żeby kupić bilet na ekskluzywny odsłuch płyt kogoś z Tokio Hotel. Nie udało się, ma żal i podsumowuje: "Sorry, nie mam 10 lat, żeby się bawić cały dzień w odświeżanie" (aż mi się jej na chwilę szkoda zrobiło).
Przypominam, że filmik jest o zapasach kosmetyków i trwa 18 minut.
Był już wrzucany ten filmik lioness

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-04-11 o 16:37
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:37   #994
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

w skali 1-10
zabawność wynosi -10


doszłam do momentu picia
jednak -1000

pozostale trzy równie żenujące
Jak dla mnie Deynn z filmiku, a Deynn ze zdjec to dwie rozne osoby
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:37   #995
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
A nie powinno być: Prowansja?
Powinno, dlatego się śmieję, że Prowancja we Fransji
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:39   #996
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Powinno, dlatego się śmieję, że Prowancja we Fransji
Fransję przeczytałam normalnie, nie załapałam żartu
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:40   #997
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
A czy ostatnia lioness tu była? https://www.youtube.com/watch?v=k46qc31TPcs
Film o zapasach kosmetyków, jestem w 3 minucie oglądania i jeszcze treść właściwa się nie zaczęła - na razie opowiada, że jest "totalnie rozbita emocjonalnie", bo przez 12h non stop odświeżała jakąś stronę, żeby kupić bilet na ekskluzywny odsłuch płyt kogoś z Tokio Hotel. Nie udało się, ma żal i podsumowuje: "Sorry, nie mam 10 lat, żeby się bawić cały dzień w odświeżanie" (aż mi się jej na chwilę szkoda zrobiło).
Przypominam, że filmik jest o zapasach kosmetyków i trwa 18 minut.

A propos, za 2 dni posłucham na żywo przedpremierowo nowej płyty Heya i mam radość w sercu ogromną
Mój jubileuszowy 30. raz z Nosowską live
namówiłaś mnie, odpalam

w ogóle nie dostałam sie do rejestracji dzisiaj, bo skrócili czas o ponad godzine musze isc jeszcze raz w czwartek i sie zwalniac z uczelni znowu :/
ale przynajmniej badania markerow wyszły mi ok
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 16:43   #998
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Deynn ma głos jak dresiara spod bloku i w tej reklamie się tak zachowuje

Dziewczyny co myślicie o tym? Ja w makijaż nie bardzo umiem, więc pewnie nie widze czegoś co powinnam, ale podoba mi sie Może troche brwi misię gryzą, zreszta ktoś jej napisał "niedomyty mejkap po poprzednim? serio? te żółte plamy wyglądają średnio i niestety ale rasa mnie te grafitowe brwi to złotych włosów" Nie widziałam w sumie tego, od razu przewinełam pod koniec, bo nie przepadam za tym jak Marta mówi



Edit: o matko, ona wiedziała, że jest brudna, ale "pal to sześć"

Edytowane przez Domcia2605
Czas edycji: 2016-04-11 o 16:49
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:44   #999
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Koniecznie spróbuj w Hanie - dla mnie ich wszystkie pozycje z tuńczykiem są pyszne, szczególnie te maki w omlecie jak będziesz z kimś, to polecam zestaw Tokio <3 ale bym zjadla :< ale najtaniej nie jest i nawet nie wiem, czy by mi przywieźli do Zabrza.

A w Kredensie na Świętego Jacka byłaś? Tam mają zwykłe jedzenie, jakieś nowe menu teraz, jestem mega ciekawa - dużo pozytywnych opinii słyszałam i czytałam, byłam tam tylko na ciachu, ale mają te same co w Małym Kredensie
Nie, nie byłam. Muszę się wybrać, bo też słyszałam, że pysznie. W ogóle słabo znam Kato pod kątem kulinarnym, jak już się uczepię jednego miejsca, to ciągle tam łażę. Jak już jestem w Centrum, to zazwyczaj kończę w Złotym Ośle, bo szybko, smacznie i tanio
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:56   #1000
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
zaraz będzie moda na pixie cut, makijaż w stylu disco 2004 i minówki przypominające szeroki pasek i znowu będzie szur, bur i masa zmian. już i tak widać, że trend minimalizmu nie przetrwał trendu allieexpress
mi to wszystko tak śmiga
najwyżej poproszę o wyrycie na płycie - "sam jesteś koza"
jeśli się moich czasów nie doczekam

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Prowancja?
No, a ja odczytałam - prowincja
i pomyślałam, że trochę za ostro
nie wiedziałam wcześniej o kim tu piszą Laura czy Ogrodowczyki...

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ale przynajmniej badania markerow wyszły mi ok [/COLOR]
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:59   #1001
dasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Nie, nie byłam. Muszę się wybrać, bo też słyszałam, że pysznie. W ogóle słabo znam Kato pod kątem kulinarnym, jak już się uczepię jednego miejsca, to ciągle tam łażę. Jak już jestem w Centrum, to zazwyczaj kończę w Złotym Ośle, bo szybko, smacznie i tanio
Polecam Marcina Czubaka, kiedyś Staromiejska 13 w Kato, chwilowo Spacerowa 21 w Mysłowicach, ale już wkrótce wraca do centrum Katowic (Staromiejska 13a). Od niego nawet krem z kapusty włoskiej i policzki smakują bajecznie. Jestem zachwycona jego kuchnią, a i ceny na plus.
dasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 17:00   #1002
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Deynn ma głos jak dresiara spod bloku i w tej reklamie się tak zachowuje

Dziewczyny co myślicie o tym? Ja w makijaż nie bardzo umiem, więc pewnie nie widze czegoś co powinnam, ale podoba mi sie Może troche brwi misię gryzą, zreszta ktoś jej napisał "niedomyty mejkap po poprzednim? serio? te żółte plamy wyglądają średnio i niestety ale rasa mnie te grafitowe brwi to złotych włosów" Nie widziałam w sumie tego, od razu przewinełam pod koniec, bo nie przepadam za tym jak Marta mówi



Edit: o matko, ona wiedziała, że jest brudna, ale "pal to sześć"
Faktycznie, nie domyła się Ale efekt finalny bardzo fajny
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:01   #1003
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=SfQEazJw_X8

Edit: o matko, ona wiedziała, że jest brudna, ale "pal to sześć"
myślę, że to było klasyczne olanie hejtera

podoba mi się takie coś ale wolałabym asymetrię
i ciemniejsze włosy
o np. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...e6673ede7d.jpg

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-04-11 o 17:04
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:01   #1004
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Deynn z filmiku, a Deynn ze zdjec to dwie rozne osoby
Figura też wygląda zupełnie inaczej niż na tych wszystkich pozowanych i obrobionych zdjęciach. Nie uważam, że jest niezgrabna ale na insta jej figura wygląda bardzo kobieco a tutaj jakby kompletnie bez kształtów, tali, bioder...sama nie wiem.
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:13   #1005
dasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Figura też wygląda zupełnie inaczej niż na tych wszystkich pozowanych i obrobionych zdjęciach. Nie uważam, że jest niezgrabna ale na insta jej figura wygląda bardzo kobieco a tutaj jakby kompletnie bez kształtów, tali, bioder...sama nie wiem.
cycki zrobione to i kształty będą.
__________________
instagram
dasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:26   #1006
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Karuzela śmiechu po prostu. Tak poważnie to historyjki z chwili dla ciebie są od tego śmieszniejsze i mniej żenujące
Jesteś pewna?
https://www.facebook.com/historyjkiz...type=3&theater

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Nie, nie byłam. Muszę się wybrać, bo też słyszałam, że pysznie. W ogóle słabo znam Kato pod kątem kulinarnym, jak już się uczepię jednego miejsca, to ciągle tam łażę. Jak już jestem w Centrum, to zazwyczaj kończę w Złotym Ośle, bo szybko, smacznie i tanio

Złoty Osioł niezawodny
Ja znam nieźle pod kątem kulinarnym Katowice, więc jakbyś chciała, to pisz
Ostatnio przypomniały mi się pierogi w BackStage i stwierdziłam, że na dłuższą metę nie mogę bez nich żyć! Idź kiedyś Tanio, przystojny pan, genialny smak. Na Wojewódzkiej są, zaraz niedaleko skrzyżowania z Francuską.
No i ostatnio polubiłam miejsce Drzwi Zwane Koniem - koniecznie muszę tam zjeść, bo w zasadzie każda pozycja w menu mnie kusi, porcje widziałam, że są spore, ceny przystępne,a teraz jeszcze kusi mnie ich ogród ->


Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:28   #1007
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jestem ciekawa, czym zmywała szminki między testami ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:31   #1008
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez dasja Pokaż wiadomość
Polecam Marcina Czubaka, kiedyś Staromiejska 13 w Kato, chwilowo Spacerowa 21 w Mysłowicach, ale już wkrótce wraca do centrum Katowic (Staromiejska 13a). Od niego nawet krem z kapusty włoskiej i policzki smakują bajecznie. Jestem zachwycona jego kuchnią, a i ceny na plus.
Kolega mi polecał od miesięcy, ale jakoś odstraszała mnie ta atmosfera zawsze. Pewnie pysznie, ale czułabym się nieswojo.
Niestety dlatego niektóre suszarnie mnie odstraszają, bo kijowdupnie tam tak, że mam wrażenie, że połykam za głośno i niepoprawnie.


---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
http://2.bp.blogspot.com/-DUj-n9EUgn...0/IMG_0098.JPG

Wiem, że już to wklejałam, ale musiałam :-(
Mnie się ona najbardziej podobała gdzieś w połowie tej transformacji - inaczej tego nie nazwę.
Za czasów tota natura - średnio, teraz - w ogóle, ale w pewnym momencie było miło.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:37   #1009
dasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Miałam podobne podejście na początku, ale kompletnie zmieniłam zdanie. Najlepiej iść i przekonać się na własnej skórze, warto!
Lubię także wall street na Mariackiej. Luźniejsze miejsce, skromne menu, ale warte uwagi.
__________________
instagram

Edytowane przez dasja
Czas edycji: 2016-04-11 o 17:48
dasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 17:37   #1010
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jestem uprzedzona, czy to jest lekko bez sensu i na siłę? Nutella i ślimak ok, ale reszta? Pizza z arbuza Tak, przecież dzieci nie lubią arbuzów, za to kochaaaają wiórki kokosowe

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:46   #1011
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
W zupełności Cię rozumiem, jak teraz mówię komuś o tym filmie (a chciałabym żeby moja bratanica go zobaczyła za te 6 lat, chociaż nie wiem czy to nie czasem zbyt brutalny obraz jak dla 13 letniej dziewczynki?) to właśnie w kontekście przekazu. Nie zawsze film z przekazem musi być arcydziełem, godnym oskara. Liczą się emocje jakie w nas wzbudza, nawet jeśli są to mieszane uczucia. ;-)
Nie mam w ogóle podejścia i zacięcia pedagogicznego, więc nie powiem Ci, czy 13 latka powinna obejrzeć ten film. Ja w tym wieku oglądałam różności, Requiem dla snu i takie inne klimaty, które w teorii też raczej słabo nadają się dla tego wieku - żyję, mam się dobrze, co więcej nigdy chemii nie łykałam/wciągałam poza lekami w ilościach wskazanych przez lekarzy.
Dużo zależy od dziecka i poziomu jego dojrzałości.

Co do samego filmu i tym podobnych - ja jestem w sumie podatna na tanie granie na emocjach. Dużo osób tak opisuje film Pokój, który może i gra tanio na emocjach, ale na moich zagrał solidnie jak Steve Harris na swoim basie - nie mogę wielu złych słów o tym filmie powiedzieć, choć mam świadomość jego mankamentów.
Czytam dla przyjemności o teorii kina, filmoznawstwie jako takim, co jednak w żaden sposób nie przeszkadza mi w mocno emocjonalnej ocenie średnich obiektywnie pozycji lubie to, że mam dosyć luźne podejście do kina, mając w większości dużą jego świadomość.

Co do Nieodwracalne - do tej pory się nie przemogłam. Oswoiłam sobie sceny gwałtu, których jeszcze ze 3 lata temu nie mogłam oglądać, ale po Róży czy kilku 'niszowych' propozycjach potrafię na to patrzeć. Jednak 10 minut takiej rzeźni psychicznej... no sama nie wiem. A szkoda, bo obsada świetna według mnie. Niestety też już sporo o tym filmie czytałam i chyba znam koncepcję, jak i zakończenie, co nie sprawia jednak, ze w 100% mówię nie dla najbliższego seansu.


---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dasja Pokaż wiadomość
Miałam podobne podejście na początku, ale kompletnie zmieniłam zdanie. Najlepiej iść i przekonać się na własnej skórze, warto!
Lubię także wall street na Mariackiej. Luźniejsze miejsce, skromne menu, ale warte uwagi.
(O katowickich lokalach na szaro )
Wygląda nieźle, ale znów - jednak ja najlepiej czuję się w klubokawiarniach, ewentualnie klasiko knajpach ześrednią cen 25-30 za posiłek Jedyne miejsce z lekkim nadęciem, które uwielbiam i nie odpuszczę chyba nigdy, to jedyne i wspaniałe Len Arte - chociaż i tam jest raczej domowo - choć nie tak włosko domowo, żeby aż bardzo swobodnie.
W katowicach sporo miejsc jest, które uwielbiam. Mój Magiel ukochany ostatnio zamknęli ponoć, a za studiowania, to było miejsce najwspanialsze! Z wieloma wadami, ale ukochałam je sobie, szkoda go.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:47   #1012
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Po co czekać do jutra, to dużo czasu na wymyślanie wymówek! Ja pewnie pójdę dzisiaj w okolicy 17-18, zapraszam na wspólny trening : >
Sorki, że dopiero teraz, ale byłam na zajęciach i na zakupach
dziś idę na siłownię, chcę biegać w dni, kiedy nie chodzę dlatego pisałam o jutrze



Cytat:
Zgadzam się z pogrubionym. Przede wszystkim trzeba słuchać swojego organizmu, bo każdy jest inny i może mieć swoje widzimisię.

Ja najpierw biegałam na czczo (bo z samego rana, zaraz po obudzeniu), a potem mi się poprzestawiało i rano biegać już nie mogłam. Teraz biegam raczej po południu/wieczorem, a więc nie na czczo i mimo, że kiedyś to było dla mnie nie do przyjęcia, tak teraz nie umiem inaczej. Spróbuj różnych opcji i zobacz jak Ci jest lepiej, lżej i przyjemniej
będę testować różnie opcje, ogólnie kiedyś ćwiczyłam na czczo, potem mi przeszło i teraz wieczorami, ale ostatnio jakoś poszłam na zajęcia rano, na czczo i mi się tak lekko i rześko ćwiczyło, więc muszę przetestować
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:47   #1013
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Złoty Osioł niezawodny
Ja znam nieźle pod kątem kulinarnym Katowice, więc jakbyś chciała, to pisz
Ostatnio przypomniały mi się pierogi w BackStage i stwierdziłam, że na dłuższą metę nie mogę bez nich żyć! Idź kiedyś Tanio, przystojny pan, genialny smak. Na Wojewódzkiej są, zaraz niedaleko skrzyżowania z Francuską.
No i ostatnio polubiłam miejsce Drzwi Zwane Koniem - koniecznie muszę tam zjeść, bo w zasadzie każda pozycja w menu mnie kusi, porcje widziałam, że są spore, ceny przystępne,a teraz jeszcze kusi mnie ich ogród ->

Przechodzę obok Konia często, bo to niedaleko mojej pracy Jeszcze nigdy nie wlazłam, muszę koniecznie! W Kato zostały mi jeszcze trzy miesiące, muszę się zabrać za nadrabianie!
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:54   #1014
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Munka, oglądałaś martwą dziewczynę, offspring i the women? Myślę, że mogą Ci się spodobać

Jeszcze nie, ale wszystko wisi mi do obejrzenia wraz z 735 innymi pozycjami... może nawet dziś się skuszę.


---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Przechodzę obok Konia często, bo to niedaleko mojej pracy Jeszcze nigdy nie wlazłam, muszę koniecznie! W Kato zostały mi jeszcze trzy miesiące, muszę się zabrać za nadrabianie!
TAK!
W Koniu kuszą mnie nadziewane, panierowane kopytka z sosami, tarty, kasze z dodatkami, ryby i sałatki <3 mają pyszny lany cydr, bo ostatnio tylko na to się skusiłąm po burgerze w Zdrowej Krowie.

Masz listę top -> Basiliana na Mariackiej, Len Arte tam też, Mad Mick na Warszawskiej, BackStage na Wojewódzkiej, Pierogarnia na Gliwickiej, Hana Sushi, a jak starczy czasu i chęci, to polecam langosza i placki ziemniaczane w Bistro Picnic A, no i ten Kredens Kiedyś była pyszna pizza w Hipnozie na Plasmu Sejmu Śląskiego, ale od keidy już tam ine studiuję, to nie byłam, możliwe, że jest gorzej.
Jadłam też kurtosza z serem i kurczakiem w Fabryce Kurtosza na Staromiejskiej, fajnie wchodzi na średni głód
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:56   #1015
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Munka, a oglądałaś "Oszukaną"? Bo dla mnie to jest właśnie przykład filmu, który potrząsa człowiekiem bardzo mocno i zostaje w głowie do końca życia. I historia rzeczywiście oparta na faktach.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:00   #1016
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Mnie wbil w fotel film Idz i patrz. Idi i smotri bodajrze, taki jest jego oryginalny tytul oraz Equus
O, zaznaczone, dzięki.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Munka, a oglądałaś "Oszukaną"? Bo dla mnie to jest właśnie przykład filmu, który potrząsa człowiekiem bardzo mocno i zostaje w głowie do końca życia. I historia rzeczywiście oparta na faktach.
Tak, całkiem niedawno, z miesiąc temu. Był wstrząsający, ale nie pamiętam go bardzo dokładnie, szczególnie drugiej połowy. Oceniłam na 7, bo bardzo dobrze zagrany, choć dla mnie trochę mało wiarygodny fabularnie - jednak warto obejrzeć, to na pewno

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-11 o 18:02
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:04   #1017
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość

Laura w swojej sukni od 7:44 - szkoda, że się w końcu nie pokazała w niej cała. No i sądząc po ubraniach innych dziewczyn, chyba jednak nie była potrzebna suknia do samej ziemi
według mnie pięknie wygląda
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:08   #1018
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
TAK!
W Koniu kuszą mnie nadziewane, panierowane kopytka z sosami, tarty, kasze z dodatkami, ryby i sałatki <3 mają pyszny lany cydr, bo ostatnio tylko na to się skusiłąm po burgerze w Zdrowej Krowie.

Masz listę top -> Basiliana na Mariackiej, Len Arte tam też, Mad Mick na Warszawskiej, BackStage na Wojewódzkiej, Pierogarnia na Gliwickiej, Hana Sushi, a jak starczy czasu i chęci, to polecam langosza i placki ziemniaczane w Bistro Picnic A, no i ten Kredens Kiedyś była pyszna pizza w Hipnozie na Plasmu Sejmu Śląskiego, ale od keidy już tam ine studiuję, to nie byłam, możliwe, że jest gorzej.
Jadłam też kurtosza z serem i kurczakiem w Fabryce Kurtosza na Staromiejskiej, fajnie wchodzi na średni głód
Chyba w sobotę w takim razie bierę TŻ do Konia W Basilianie i Len Arte byłam, w Pierogarni na GLiwickiej też, reszta do odchaczenia, zrobiłam sobie screena tego posta, dziękuję
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:12   #1019
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jestem uprzedzona, czy to jest lekko bez sensu i na siłę? Nutella i ślimak ok, ale reszta? Pizza z arbuza Tak, przecież dzieci nie lubią arbuzów, za to kochaaaają wiórki kokosowe

Ten jednak w ogóle, według mnie, jest straszny. Dziecko przereklamowanych "5 sposobów na". Czuję się dziwnie niezręcznie oglądając oba . W większości to jest tak na siłę, że aż się dziwię, że to przeszło (5 sposobów).
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:22   #1020
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość


w skali 1-10
zabawność wynosi -10


doszłam do momentu picia
jednak -1000

pozostale trzy równie żenujące
omg....

a u Zmalowanej podoba mi sie efekt
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.