Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-29, 12:37   #991
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała mydełko odplamiające Domol? Dla mnie super było to mydełko dr beckmann, ale nie wiem czy je wycofali czy co, ale u mnie w rossmannach nie ma a u Was? dla mnie było najlepsze na wszystkie plamy dzieciowe yhhh




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie becmana u mnie też już nie ma. To drugie nie jest równie dobre. Rzeczy starszaka odplamiam w biedronkoeym oxy a dla młodej użyje jelenia

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 12:49   #992
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja dzis bylam na badaniach, kolejne 150 zl, w sumie w ciazy juz 700 zl na same badania z krwi

nie wiem jak Wy, ale ja coraz gorzej spie, snia mi sie dziwne rzeczy i musze spac po 9-10 godzin by sie wyspac....
Ja sypiam jakieś 8-9 godzin, ale budzę się mniej więcej co 2... Właściwie z zegarkiem w ręku - 2, 4 później 5. Niby na siku a tak na prawdę nie wiem po co. Zwykle idę sprawdzić, czy córka się nie rozkopała i padam na łóżko.

Ja zapieram Białym Jeleniem, nie wszystko schodzi, ale jest ok
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 12:54   #993
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Przez ten wyjazd do firmy wstałam 5.45 i dzień stracony. Jestem nieprzytomna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 13:01   #994
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
O 10:40 temperatura 25,5 stopnia, wraca lato, czas na pranie

Miałam dzisiaj wizytę, mała ułożona główkowo, serce OK, więcej nie sprawdzał, bo w poniedziałek mam USG ciąży. Prowadzę ciążę w Luxmedzie, tak porozbijali poszczególne usługi, że muszę umawiać się na kilka wizyt, bo na zwykłej konsultacji nie poda mi wagi, bo podpada to pod USG ciąży, ale podczas USG ciąży z kolei nie wystawia L4.
Jak zapytałam o balonik Aniball, to najpierw powiedział, że za wcześnie, a potem, że lepiej dać sobie spokój. I weź tu bądź, człowieku, mądry. Chyba dzisiaj był w nastroju nieprzysiadalnym.
Ogólne informacje super, to też ważne
Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Ja w drugą stronę...wystarczy mi 5-6 godzin snu. W nocy jak się obudzę na siku koło 4-5 to już jest takie wiercenie nie spanie, bo mi w każdej pozycji niewygodnie:/ żeby było śmieszniej to najbardziej mi duszno jak leżę na lewym boku! Najwygodniej mi na plecach lub prawym może u mnie ta żyła główna idzie z drugiej strony

Odebrałam kocyk i rożek od Hubiego (minky, więc nie każdą interesuje) i według mnie ok. Jeszcze czekam na przewijak i dla dziecka to wszystko została tylko apteka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za zamykanie wyprawki apteka to jedno posiedzenie przed komputerem
Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Przez ten wyjazd do firmy wstałam 5.45 i dzień stracony. Jestem nieprzytomna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może wieczorem wcześniej padniesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 13:50   #995
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
O 10:40 temperatura 25,5 stopnia, wraca lato, czas na pranie

Miałam dzisiaj wizytę, mała ułożona główkowo, serce OK, więcej nie sprawdzał, bo w poniedziałek mam USG ciąży. Prowadzę ciążę w Luxmedzie, tak porozbijali poszczególne usługi, że muszę umawiać się na kilka wizyt, bo na zwykłej konsultacji nie poda mi wagi, bo podpada to pod USG ciąży, ale podczas USG ciąży z kolei nie wystawia L4.
Jak zapytałam o balonik Aniball, to najpierw powiedział, że za wcześnie, a potem, że lepiej dać sobie spokój. I weź tu bądź, człowieku, mądry. Chyba dzisiaj był w nastroju nieprzysiadalnym.
Gratuluję dobrych wiadomości Ja początkowo myślałam o jakimś pakiecie w Luxmedzie albo Medicover, ale myślę, że denerwowałyby mnie te wizyty, jeśli nie otrzymałabym wszystkich informacji od razu, a przed każdym badaniem krwi musiałabym chodzić do lekarzy po skierowania itp. Firma w której pracuję, mimo że jest z branży medycznej to nie oferuje żadnego pakietu dla pracowników, więc chodzę prywatnie.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Byłam na spotkaniu z położną środowiskową, bardzo fajna, konkretna, podoba mi się pogadałyśmy, zrobiła mi ktg (znowu miałam skurcze i znowu nic nie czułam). Powiedziała, że niektóre kobiety rzeczywiście nie czują takich skurczy, ale trzeba uważać, bo w swojej praktyce miała dwie pacjentki, które "przegapiły" pierwszą fazę porodu, nastawiając się na nie wiadomo jak wielki ból Jedna urodziła w końcu w karetce, w drodze do szpitala, a drugą zdążyli odstawić w ostatniej chwili na porodówkę.



Wczoraj spotkałam sąsiadki, których nie widziałam od 2 tygodni i były w szoku jak przez ten czasu urósł mi brzuch a dziś podnoszę koszulkę do tego ktg, a położna: "ale już duuuży brzuszek!" rzeczywiście mam taką piłkę przed sobą... ciekawe ile mały waży, wizyta dopiero w środę. Ja za to chudnę, mam nadzieję, że to nie jest nic niepokojącego, odżywiam się regularnie, a na wadze 68,2 kg. (zaczynałam z 59) Aż sobie dziś pozwoliłam na pierogi z serem posypane czerwoną porzeczką (straszną mam ochotę na kwaśne owoce) cukier po godzinie 113
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 13:56   #996
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Gratuluję dobrych wiadomości Ja początkowo myślałam o jakimś pakiecie w Luxmedzie albo Medicover, ale myślę, że denerwowałyby mnie te wizyty, jeśli nie otrzymałabym wszystkich informacji od razu, a przed każdym badaniem krwi musiałabym chodzić do lekarzy po skierowania itp. Firma w której pracuję, mimo że jest z branży medycznej to nie oferuje żadnego pakietu dla pracowników, więc chodzę prywatnie.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Byłam na spotkaniu z położną środowiskową, bardzo fajna, konkretna, podoba mi się pogadałyśmy, zrobiła mi ktg (znowu miałam skurcze i znowu nic nie czułam). Powiedziała, że niektóre kobiety rzeczywiście nie czują takich skurczy, ale trzeba uważać, bo w swojej praktyce miała dwie pacjentki, które "przegapiły" pierwszą fazę porodu, nastawiając się na nie wiadomo jak wielki ból Jedna urodziła w końcu w karetce, w drodze do szpitala, a drugą zdążyli odstawić w ostatniej chwili na porodówkę.



Wczoraj spotkałam sąsiadki, których nie widziałam od 2 tygodni i były w szoku jak przez ten czasu urósł mi brzuch a dziś podnoszę koszulkę do tego ktg, a położna: "ale już duuuży brzuszek!" rzeczywiście mam taką piłkę przed sobą... ciekawe ile mały waży, wizyta dopiero w środę. Ja za to chudnę, mam nadzieję, że to nie jest nic niepokojącego, odżywiam się regularnie, a na wadze 68,2 kg. (zaczynałam z 59) Aż sobie dziś pozwoliłam na pierogi z serem posypane czerwoną porzeczką (straszną mam ochotę na kwaśne owoce) cukier po godzinie 113
Limonka mi tłumaczył, ze dopóki dziecko dobrze przybiera my sobie możemy na tej diecie nawet chudnąć ja od 2msc na wadze nie drgnęłam ale wizualnie widać, że schudłam. Dzisiaj się okaze jak Marysia rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 14:17   #997
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ehhh nie było godzenia. Wpadł po 13 z "radosna" wieścia że może mi zrobić zakupy, zjeść razem i musi jechać w delegacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 14:32   #998
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziewczyny mówicie o tym najzwyklejszym mydle? IMG_1530279160.129642.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 14:58   #999
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
O 10:40 temperatura 25,5 stopnia, wraca lato, czas na pranie

Miałam dzisiaj wizytę, mała ułożona główkowo, serce OK, więcej nie sprawdzał, bo w poniedziałek mam USG ciąży. Prowadzę ciążę w Luxmedzie, tak porozbijali poszczególne usługi, że muszę umawiać się na kilka wizyt, bo na zwykłej konsultacji nie poda mi wagi, bo podpada to pod USG ciąży, ale podczas USG ciąży z kolei nie wystawia L4.
Jak zapytałam o balonik Aniball, to najpierw powiedział, że za wcześnie, a potem, że lepiej dać sobie spokój. I weź tu bądź, człowieku, mądry. Chyba dzisiaj był w nastroju nieprzysiadalnym.


U mnie też nie ma już tego mydełka dr beckmann, a domol jest do d...

Mąż przyjechał w nocy, więc dzisiaj od rana załatwianie spraw. Wózek już wysłany, dojdzie jak mąż wróci do Niemiec, takze przywiezie mi go za dwa tygodnie a dzisiaj kupiliśmy fotelik, ten który planowaliśmy, Cybex aton 5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 15:32   #1000
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej, dziś wybrałam się do internisty bo zdycham dalej, ale nie ma gorączki, gardło ok więc mam dalej leczyć się naturalnie...

Dziś zaczynam 37tydz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 15:33   #1001
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Ehhh nie było godzenia. Wpadł po 13 z "radosna" wieścia że może mi zrobić zakupy, zjeść razem i musi jechać w delegacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, ze byłoby łatwiej jakbyście oboje zamieszkali razem w jednym miejscu. Teraz Ty u mamy, on u rodziców, ewentualnie czasami w nowym domu, więc nie dziwne ze się mijacie...
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 15:45   #1002
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Czesc! Dzieki wszystkim za dobre rady, no niestety twardy orzech do zgryznienia jesli chodzi o prace i macierzynski. Zostalo mi wlasciwie 8 dni czyli caly przyszly tydzien i 3 dni z kolejnego.
Zwolnienie u lekarza bym dostala na chwile obecna (teraz to kazdy by dal, bo jak zaczelabym wyliczac co mi doskwiera to nikt nie mialby sumienia) ale wlasnie w tym szkopul ze biorac L4 w osmym miesiacu automatycznie przechodze na macierzyski i jestem w punkcie wyjscia.
Nie pracuje na pelnych obrotach tak jak kiedys(powiedzmy 80%), chociaz totalnie olewac sobie nie moge bo biuro jest niewielkie i mamy szklane sciany, za soba mam szefa, ktory w ogole nie daje mi taryfy ulgowej (z tym, ze na moje szczescie czesto ostatnio gdzies wybywa). Ale to nie zmienia faktu ze dla mnei jest meczace, zaczynam dzien o 6.30, mam wyliczona kazda minute, wychodze 7.30 i wracam ok 18-18.30 a potem tak jak pisalam, musze zrobic zakupy i ugotowac cos na kolacje i na kolejny dzien do pracy. Maz ma taka prace, ze niestety nie wroci wczesniej niz o 20.00 wiec nawet jak przyniesie zakupy to to jest dla mnie za pozno. A same wiecie, jak to fajnie jest moc sie skoncentrowac na kompletowaniu wyprawki, ja na to juz nie mam ani sily ani ochoty wieczorem, ledwo lapie oddech. Na zadne wycieczki tez nie mam sily, gdybyscie widzialy jak ja chodze…! Rano gdy wchodze do biura musze pokonac schody i na koncowce musze juz trzymac sie sciany. Dobija mnie to wszystko. Niby zagryzam te zeby i zagryzam ale z tej bezsilnosci albo bierze mnie taka choroba zwana qrwica albo sie zalamuje. Nie potrafie sie cieszyc z tej ciazy tak jak sobie wymarzylam bo moj organizm jest wyczerpany. No nic dzisiaj piateczek i juz widac swiatlo w tym tunelu rozpaczy!
Jak bede w domu w 9tym miesiacu to bede bardziej pozytywna na forum, zobaczycie!!!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 15:56   #1003
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Myślę, ze byłoby łatwiej jakbyście oboje zamieszkali razem w jednym miejscu. Teraz Ty u mamy, on u rodziców, ewentualnie czasami w nowym domu, więc nie dziwne ze się mijacie...
Ciekawe jak miałam się nie minąć jak z pracy wrócił z wczoraj na dzisiaj pozna nocą i miał być w domu do wtorku a rano wstał zjadł śniadanie miał do mnie jechać i miał milion telefonow że jada dziś do pracy. Ja nie mogę u jego mamy mieszkać bo na wsi bo mam psa, tam na górze mieszka brat z żoną z którą się bardzo "kocham" odkąd się poznalalysmy i nie jestem tolerowana przez ojca. W domu u siebie sama nie mogę mieszkać bez prawka. To jest bardziej skomplikowane niż się może wydawać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

I on nie mieszka u rodziców tylko jak późno w nocy wraca z delegacji to tam śpi bo tam nasze auto stoi w garażu. W naszym domu garaż nie zaczęty a jak deszcz pada to nie ma wjazdu ani wyjazdu od nas z domu i tez on z delegacji nie wraca sam ani naszym autem tylko wracają na 3 służbowe auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

BERWNIKA moze trochę mnie zrozumieć bo też ma faceta delegacje i chora sytuacje w domu tyle że ona z góry wie kiedy pojedzie i kiedy wróci jej facet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Będę miec prawko i będzie ogrodzony dom wtedy tam będę mieszkać tyle w temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 15:58   #1004
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja po wizycie. Na szczeście wszystko w porządku. Mała ułożona główkowo. Waży 2200, uslyszałam znów ze duze dziecko. Morfologia, mocz i tarczyca idealne aż się morfologią lekarz zdziwił. Szyjka pozamykana, twarda. Pobrał też gbs. Kolejna wizyta dopiero 03.08 bo wczesniej ma urlop ale jakby sie cos dzialo to przyjsc wczesniej albo ip. Uff nawet nie wiecie jak mi ulzylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 16:10   #1005
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

To super że wizyta udana. Swojej się obawiam że będę mieć za dużo dziecko. Optymalnie bym chciała do 3kg dalej mój psycho komfort z SN się kończy

NOBO i sory jak coś niemiło zabrzmiało. Któregoś dnia napisze długie pw z wyjaśnieniem jaka jest sytuacja i jak to się zaczęło i jak pociągnęło dalej albo napisze któregoś razu w klubie jak się na niego zdecyduje bo tylko apki jak do tej pory używam na wiazaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 16:25   #1006
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
To super że wizyta udana. Swojej się obawiam że będę mieć za dużo dziecko. Optymalnie bym chciała do 3kg dalej mój psycho komfort z SN się kończy

NOBO i sory jak coś niemiło zabrzmiało. Któregoś dnia napisze długie pw z wyjaśnieniem jaka jest sytuacja i jak to się zaczęło i jak pociągnęło dalej albo napisze któregoś razu w klubie jak się na niego zdecyduje bo tylko apki jak do tej pory używam na wiazaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No co Ty nie musisz przepraszac, tylko Ty wiesz jak jest. Choć z Twoich opowiadań faktycznie ciężko to zrozumieć (przynajmniej dla mnie). Mój mąż też pracuje poza miastem i go nie ma na codzień, a jak jest to siedzi na budowie żeby podgonic z pracami ile się da.
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 16:40   #1007
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Zaczęłam coś pisać na tel ale mi urwało wszystko. Jutro na laptopie się postaram książkę napisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 16:52   #1008
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mówicie o tym najzwyklejszym mydle? Załącznik 7580416
Ja tak

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Hej, dziś wybrałam się do internisty bo zdycham dalej, ale nie ma gorączki, gardło ok więc mam dalej leczyć się naturalnie...

Dziś zaczynam 37tydz
Gratulacje

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84500126]
Mąż przyjechał w nocy, więc dzisiaj od rana załatwianie spraw. Wózek już wysłany, dojdzie jak mąż wróci do Niemiec, takze przywiezie mi go za dwa tygodnie a dzisiaj kupiliśmy fotelik, ten który planowaliśmy, Cybex aton 5
[/QUOTE]

Gratuluję zakupu
My będziemy wozić w Cybexie Aton po córce, leży u moich rodziców póki co. Ciekawe, czy coś w zmienili w nowszych wersjach - ja mam chyba CA3 i pomimo, że córka była mała to ja miałam wrażenie, że ten fotelik jest ciasny

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Na szczeście wszystko w porządku. Mała ułożona główkowo. Waży 2200, uslyszałam znów ze duze dziecko. Morfologia, mocz i tarczyca idealne aż się morfologią lekarz zdziwił. Szyjka pozamykana, twarda. Pobrał też gbs. Kolejna wizyta dopiero 03.08 bo wczesniej ma urlop ale jakby sie cos dzialo to przyjsc wczesniej albo ip. Uff nawet nie wiecie jak mi ulzylo
Świetne wiadomości
U Ciebie, Fiolla też (przegapiłam post!) - gratuluję!
Miłą odmiana po wczoraj

Aniu - jakie wieści ze szpitala?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 16:55   #1009
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość

Gratuluję zakupu
My będziemy wozić w Cybexie Aton po córce, leży u moich rodziców póki co. Ciekawe, czy coś w zmienili w nowszych wersjach - ja mam chyba CA3 i pomimo, że córka była mała to ja miałam wrażenie, że ten fotelik jest ciasny



Świetne wiadomości
U Ciebie, Fiolla też (przegapiłam post!) - gratuluję!
Miłą odmiana po wczoraj

Aniu - jakie wieści ze szpitala?
Bo faktycznie jest ciasny. Przy większym dziecku nie sprawdzi się dluzej. Dziecko znajomych jeździło pół roku i to jak miało te pół roku to był okres letni więc bez grubych ubran

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 17:05   #1010
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

NOBO mozesz te wypociny na klub dać jakoś mi rozbilo na części

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:09   #1011
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Bo faktycznie jest ciasny. Przy większym dziecku nie sprawdzi się dluzej. Dziecko znajomych jeździło pół roku i to jak miało te pół roku to był okres letni więc bez grubych ubran
Ano właśnie. A moja córka w nim jeździła ponad rok, bo na rok ważyła dopiero 8kg... Ale za to jak się przesiadła do drugiego fotelika to była totalna zmiana w komforcie podróżowania
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:22   #1012
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Hej, dziś wybrałam się do internisty bo zdycham dalej, ale nie ma gorączki, gardło ok więc mam dalej leczyć się naturalnie...

Dziś zaczynam 37tydz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, póki nie ma gorączki to lekarze nie reagują :/
Mój lekarz by powiedział, że już możesz rodzić bezpiecznie
Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Na szczeście wszystko w porządku. Mała ułożona główkowo. Waży 2200, uslyszałam znów ze duze dziecko. Morfologia, mocz i tarczyca idealne aż się morfologią lekarz zdziwił. Szyjka pozamykana, twarda. Pobrał też gbs. Kolejna wizyta dopiero 03.08 bo wczesniej ma urlop ale jakby sie cos dzialo to przyjsc wczesniej albo ip. Uff nawet nie wiecie jak mi ulzylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna waga i wyniki ekstra, o takie wizyty proszę dla nas wszystkich do samego końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:28   #1013
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
No właśnie, póki nie ma gorączki to lekarze nie reagują :/
Mój lekarz by powiedział, że już możesz rodzić bezpieczniePiękna waga i wyniki ekstra, o takie wizyty proszę dla nas wszystkich do samego końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wszyscy lekarze dają antybiotyki od razu,
Jakby dawali antybiotyk tylko przy gorączce to ja raz w życiu nie byłabym na antybiotyku,
Antybiotyki niosą dużo konsekwencji i nasze społeczeństwo się uodparnia.

Siedzę na podwórku a dzieciaki grają w piłkę. Przedrzdmalam całe popołudnie - budzik co 20 minut bo byłam sama z córką ale ona i tak budziła mnie częściej ale wieczorem muszę jeszcze jechać po męża. Chciałabym jeszcze sobie poodkurzac i zmyć podłogi ale siedząc na podwórku się nie da.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:33   #1014
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
O 10:40 temperatura 25,5 stopnia, wraca lato, czas na pranie

Miałam dzisiaj wizytę, mała ułożona główkowo, serce OK, więcej nie sprawdzał, bo w poniedziałek mam USG ciąży. Prowadzę ciążę w Luxmedzie, tak porozbijali poszczególne usługi, że muszę umawiać się na kilka wizyt, bo na zwykłej konsultacji nie poda mi wagi, bo podpada to pod USG ciąży, ale podczas USG ciąży z kolei nie wystawia L4.
Jak zapytałam o balonik Aniball, to najpierw powiedział, że za wcześnie, a potem, że lepiej dać sobie spokój. I weź tu bądź, człowieku, mądry. Chyba dzisiaj był w nastroju nieprzysiadalnym.
Gratuluje wizyty:-*
A z tym aniballem to myślę że większość lekarzy podchodzi do nowości sceptycznie :/
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Angelajna zamowilas te staniki z h&m te na noc? Dasz znać jak ten rozmiar L? Bo nie mogę ich namierzyć na miejscu, żeby zerknąć jak ta rozmiarowka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dam znać jak przyjdą ich chyba nie ma stacjonarnie wcale

Ja pojechałam do tego Zakopanego, pogoda paskudna a zgaga mnie tak męczy dziś ze mam dość wszystkiego



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:56   #1015
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Nie wszyscy lekarze dają antybiotyki od razu,
Jakby dawali antybiotyk tylko przy gorączce to ja raz w życiu nie byłabym na antybiotyku,
Antybiotyki niosą dużo konsekwencji i nasze społeczeństwo się uodparnia.

Siedzę na podwórku a dzieciaki grają w piłkę. Przedrzdmalam całe popołudnie - budzik co 20 minut bo byłam sama z córką ale ona i tak budziła mnie częściej ale wieczorem muszę jeszcze jechać po męża. Chciałabym jeszcze sobie poodkurzac i zmyć podłogi ale siedząc na podwórku się nie da.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem anty-antybiotykowa (szczególnie u dzieci) i wcale mi nie chodziło o podanie antybiotyku ;-) w pierwszej ciąży chodziłam długo z meczącym kaszlem, bez temperatury, okazało się, że chodziłam z rozwiniętym zapaleniem krtani które przeszło w zapalenie płuc i dopiero była masakra. Wystarczyło podać inhalacje w czas i byłoby po sprawie, ale lekarz bagatelizował objawy bo nie miałam temperatury czyli organizm z niczym nie walczył! potem skończyło się długofalowym leczeniem sterydami i antybiotykiem, do dziś zadaję sobie pytanie czy to nie przez to syn jest teraz astmatykiem i alergikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 18:01   #1016
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Apka ciąży się zmieniła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 18:24   #1017
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
NOBO mozesz te wypociny na klub dać jakoś mi rozbilo na części

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, wrzucę
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 18:33   #1018
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Teraz już wiadomo jak to skomplikowane tylko ja wam tam na klubie nie odpisze bo mnie w nim nie ma ale z osobna nie ma co pisać bo to za długie story jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08

Edytowane przez Panterka1313
Czas edycji: 2018-06-29 o 18:34
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:16   #1019
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej ja dopiero usiadłam bo dzisiaj sprzątałem, pralam kocyki, pokrowiec od materaca. Jutro czeka mnie prasowanie bo już mi się dzisiaj nie chce A wieczorem idziemy na urodziny. Nie wiem czy wiecie ale od jutra jest promocja w rossku zwracają kasę za zakup Dove dla dzieci kremy, chusteczki itp. Muszę kupić coś.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:21   #1020
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Hej, dziś wybrałam się do internisty bo zdycham dalej, ale nie ma gorączki, gardło ok więc mam dalej leczyć się naturalnie...

Dziś zaczynam 37tydz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to jeszcze tydzień i ciąża donoszona



Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Na szczeście wszystko w porządku. Mała ułożona główkowo. Waży 2200, uslyszałam znów ze duze dziecko. Morfologia, mocz i tarczyca idealne aż się morfologią lekarz zdziwił. Szyjka pozamykana, twarda. Pobrał też gbs. Kolejna wizyta dopiero 03.08 bo wczesniej ma urlop ale jakby sie cos dzialo to przyjsc wczesniej albo ip. Uff nawet nie wiecie jak mi ulzylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




[QUOTE=acidka;84502291]Gratuluję zakupu
My będziemy wozić w Cybexie Aton po córce, leży u moich rodziców póki co. Ciekawe, czy coś w zmienili w nowszych wersjach - ja mam chyba CA3 i pomimo, że córka była mała to ja miałam wrażenie, że ten fotelik jest ciasny [QUOTE]

Nie mam pojęcia jak wyglądały starsze wersje, ale dla mnie ten fotelik jest spory, ja poprzednio miałam jakis z kompletu 3w1 od wozka chicco i tamten to byl dopiero malutki i ciasny.


Panterka fakt, mój mąż pracuje za granicą, ale jest co te dwa tygodnie na cztery dni i nie ma innej opcji. Ale nie wyobrazam sobie sytuacji, żeby miał przyjechać i spać gdzie indziej, bo ja czekam nie raz do 24 w nocy na niego i cały ten czas staramy się spędzać razem. Druga sprawa, że niedługo wracamy do swojego mieszkania. A u jego rodziców nie jest źle do tego stopnia, żebyśmy nie mogli pobyć sami, czy ktoś tam wchodził do pokoju, gdy drzwi są zamknięte. Takiej sytuscji jak u Ciebie jest to sobie zupełnie nie wyobrażam, w życiu bym sie nie zgodziła na cos takiego, a napewno robilabym wszystko by to zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.