Ugg Boots - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 13:14   #991
alkimja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
zamówiłaś niechcący? Czy nie ten zestaw co trzeba?

zamówiłam niechcący ten kit, bo chiałam sprawdzić czy wysyłają do polski. Na szczęście chyab udało mi się to anulować, jak narazie z konta nic nie zeszło i dostałam maila z tytułem cancelled your order, więc chyba wszystko będzie ok

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
znalazłam jakiś kit za 21 f, wrzuciłam do koszyka, ale jak przechodzę do wpisania numeru karty to mi ją odrzuca ....
Dziwne, bo płacę wypukłą master card i wyświetla mi jakiś problem z numerem
ja tam płacilam zwykłą visą
alkimja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:28   #992
79alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ugg Boots

Witajcie dziewczyny. Chciałam wszystkich ostrzec przed sklepem internetowym uggShop.pl . To są zwykli oszuści przekonałam sie na własnej skórze ,dałam sie nabrać na kupno butów u nich i sie bardzo niemiło rozczarowałam ponieważ zamówiłam u nich dwie pary butów w listopadzie a do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Po ciężkim kontakcie z nimi odpisali mi początkiem stycznia że maja problem z moja przesyłką i ze jak nie wyjaśnia problemu z firma wysyłkową to do końca tygodnia (16stycznia 2011) oddadzą mi pieniądze i co.... i nic ani butów ani pieniędzy a co lepsze kontaktu ZEROOO juz kilkanaście maili do nich napisałam i NIC. Dałam sie nieźle nadbrać nie przeglądnęłam dokładnie ich stronki internetowej bo na pewno bym nie zrobiła zakupów w sklepie gdzie jedyny kontakt z nimi to mailowy ! A po przeczytaniu całego wątku na Wizazu o ugg'ach wiem na pewno że na kolejna zimę zamówie je z orginalnej stronki za o wiele więcej pieniążków niż w tym "uggShop.pl" i będę miała pewność że to co nosze na stopach jest warte swojej ceny . Pozdrawiam cieplutko
79alutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:11   #993
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Chciałam się zapytać czy ten komplet do czyszczenia UGG - Ugg Sheepskin Care Kit - jest do wszystkich kolorów butów (bezbarwny?), czy do brązowych? Bo w opisie Asosa jest zaznaczone "Brown"
http://www.asos.com/Ugg/Ugg-Sheepski...t=-1&clr=Brown
w innych sklepach nie widziałam takiego rozróżnienia, ale mogę się mylić
Asos w koncu mi odpisal. Kit na opakowaniu jest podpisany jako brazowy .

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Chciałam wszystkich ostrzec przed sklepem internetowym uggShop.pl . To są zwykli oszuści przekonałam sie na własnej skórze ,dałam sie nabrać na kupno butów u nich i sie bardzo niemiło rozczarowałam ponieważ zamówiłam u nich dwie pary butów w listopadzie a do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Po ciężkim kontakcie z nimi odpisali mi początkiem stycznia że maja problem z moja przesyłką i ze jak nie wyjaśnia problemu z firma wysyłkową to do końca tygodnia (16stycznia 2011) oddadzą mi pieniądze i co.... i nic ani butów ani pieniędzy a co lepsze kontaktu ZEROOO juz kilkanaście maili do nich napisałam i NIC. Dałam sie nieźle nadbrać nie przeglądnęłam dokładnie ich stronki internetowej bo na pewno bym nie zrobiła zakupów w sklepie gdzie jedyny kontakt z nimi to mailowy ! A po przeczytaniu całego wątku na Wizazu o ugg'ach wiem na pewno że na kolejna zimę zamówie je z orginalnej stronki za o wiele więcej pieniążków niż w tym "uggShop.pl" i będę miała pewność że to co nosze na stopach jest warte swojej ceny . Pozdrawiam cieplutko
Proponuje wizyte u rzecznika konsumentow .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:13   #994
79alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ugg Boots

Dzięki na pewno się do niego udam i to w najbliższych dniach
79alutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:23   #995
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Chciałam wszystkich ostrzec przed sklepem internetowym uggShop.pl . To są zwykli oszuści przekonałam sie na własnej skórze ,dałam sie nabrać na kupno butów u nich i sie bardzo niemiło rozczarowałam ponieważ zamówiłam u nich dwie pary butów w listopadzie a do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Po ciężkim kontakcie z nimi odpisali mi początkiem stycznia że maja problem z moja przesyłką i ze jak nie wyjaśnia problemu z firma wysyłkową to do końca tygodnia (16stycznia 2011) oddadzą mi pieniądze i co.... i nic ani butów ani pieniędzy a co lepsze kontaktu ZEROOO juz kilkanaście maili do nich napisałam i NIC. Dałam sie nieźle nadbrać nie przeglądnęłam dokładnie ich stronki internetowej bo na pewno bym nie zrobiła zakupów w sklepie gdzie jedyny kontakt z nimi to mailowy ! A po przeczytaniu całego wątku na Wizazu o ugg'ach wiem na pewno że na kolejna zimę zamówie je z orginalnej stronki za o wiele więcej pieniążków niż w tym "uggShop.pl" i będę miała pewność że to co nosze na stopach jest warte swojej ceny . Pozdrawiam cieplutko
Kolejna osoba oszukana przez ten sklep.
Dziwię się, bo właściciel (?) tego sklepu przecież czyta nasz wątek, kilka razy w nim pisał i ani razu nie odniósł się do tego, co się tam dzieje a jedynie wykłócał się o oryginalność butów.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:40   #996
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez 79alutka Pokaż wiadomość
Dzięki na pewno się do niego udam i to w najbliższych dniach
Przejrzyj tez sobie ten watek. Ktos juz mial z nimi problemy. Pamietaj, ze Ugg z ugg.shop sprzedaje podrobki. Niestety wiekszosc kupujacych nie wie, ze otrzymala tandete za grosze. Jesli juz ktos sie zorientuje, to reklamuje buty. Niestety ludzie nie sa chetni do zglaszania podrobek. Wiekszosc ludzi niestety nie rozumie, ze kupujac podrobki utrudniaja zakupy ludziom, ktorzy chcieliby miec towar dobrej jakosci za ktory placa. Do tego producent jak i sprzedawca podrobek dzialaja na szkode firmy, ktora produkt wypuscila. Przede wszystkim jednak okradaja kraj i obywateli (te tandetne buty nie kosztuja nawet 50 zl; sprzedawca placi podatek i vat od smiesznie niskiej kwoty podczas, gdy sklep w Warszawie placi nalezna kwote panstwu).
Mam nadzieje, ze ktos dobierze sie ugg.shop do dupy.
Tu znajdziesz rzecznika w swojej okolicy.
Powodzenia .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-02-03 o 16:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:45   #997
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Ugg Boots

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24827377]Przejrzyj tez sobie ten watek. Ktos juz mial z nimi problemy. Pamietaj, ze Ugg z ugg.shop sprzedaje podrobki. Niestety wiekszosc kupujacych nie wie, ze otrzymala tandete za grosze. Jesli juz ktos sie zorientuje, to reklamuje buty. Niestety ludzie nie sa chetni do zglaszania podrobek. Wiekszosc ludzi niestety nie rozumie, ze kupujac podrobki utrudniaja zakupy ludziom, ktorzy chcieliby miec towar dobrej jakosci za ktory placa. Do tego producent jak i sprzedawca podrobek dzialaja na szkode firmy, ktora produkt wypuscila. Przede wszystkim jednak okradaja kraj i obywateli (te tandetne buty nie kosztuja nawet 50 zl; sprzedawca placi podatek i vat od smiesznie niskiej kwoty podczas, gdy sklep w Warszawie placi nalezna kwote panstwu).
Mam nadzieje, ze ktos dobierze sie ugg.shop do dupy.
Tu znajdziesz rzecznika w swojej okolicy.
Powodzenia .[/QUOTE]
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 18:21   #998
79alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ugg Boots

Dziewczyny czytałam cały ten wątek śledzę go od czasu gdy tylko zaczęły się problemy z dostarczeniem moich butów (dwie pary za niecałe 1000zł) i czytając właśnie wpisy z uggShop.pl kiwałam głową z niedowierzaniem jak tam można okłamywać ludzi. Znalazłam już rzecznika konsumenta w mojej okolicy także udam się do niego w najbliższym czasie tzn w next tygodniu Nie popuszczę im tych pieniędzy a jak juz nic nie pomoże to udam sie z ta sprawą na policję (co miałam uczynić wcześniej ale najpierw odwiedzę Rzecznika i zobaczę co on mi powie). Pozdrawiam
79alutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:35   #999
Mary_16
Raczkowanie
 
Avatar Mary_16
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 43
GG do Mary_16
Dot.: Ugg Boots

Hej Mam zamiar kupić Cardy, ale mam kilka wątpliwości, mianowicie:
- nigdzie na stronach (tylko taki zakup wchodzi w grę) nie mogę znaleźć niebieskich, przeszukałam już ze 100 i nic.
- rozmiar, mam stopę ok. 23,6 cm (Emu mam 37) ale nie wiem jak z tymi...wziąć 38? Jaki to jest UK, bo czasami piszą 5 a czasami 6 więc nie wiem

Proszę o odp, Specjalistki )
Mary_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:01   #1000
alkimja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Mary_16 Pokaż wiadomość
Hej Mam zamiar kupić Cardy, ale mam kilka wątpliwości, mianowicie:
- nigdzie na stronach (tylko taki zakup wchodzi w grę) nie mogę znaleźć niebieskich, przeszukałam już ze 100 i nic.
- rozmiar, mam stopę ok. 23,6 cm (Emu mam 37) ale nie wiem jak z tymi...wziąć 38? Jaki to jest UK, bo czasami piszą 5 a czasami 6 więc nie wiem

Proszę o odp, Specjalistki )
Ja też mam zamiar kupić cardy, ale na tych stronach, które przeglądałam (europejskich sklepów) nie widziałam niebieskich. 38 to angielskie 5, na pewno bo ja mam 39 i zawsze kupuje 6. Z tego co się orientuje to 38 to wkładka 24cm, wię chyba proponuje zakup 38, bo już wcześniej jest tu napisane, że duży palec może się wypychać
alkimja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:22   #1001
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24824927]Asos w koncu mi odpisal. Kit na opakowaniu jest podpisany jako brazowy .[/QUOTE]
dziwne, to boję się u nich zamawiać...

Cytat:
Napisane przez Mary_16 Pokaż wiadomość
Hej Mam zamiar kupić Cardy, ale mam kilka wątpliwości, mianowicie:
- nigdzie na stronach (tylko taki zakup wchodzi w grę) nie mogę znaleźć niebieskich, przeszukałam już ze 100 i nic.
- rozmiar, mam stopę ok. 23,6 cm (Emu mam 37) ale nie wiem jak z tymi...wziąć 38? Jaki to jest UK, bo czasami piszą 5 a czasami 6 więc nie wiem
Ja zamówiłam nr 37 EU/6 US/UK 4 model Roslynn - i są akuracik, nie mam luzu, więc jak masz stopę 23,6 cm to chyba byłyby za małe...

Izabellini i Alkimja1 dacie mi linki do tych sprzedawców od kitów? Nie mam dużego doświadczenia w kupowaniu na ebayu i amazonie i wolałabym kogoś poleconego...
Bedę bardzo wdzięczna
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:30   #1002
alkimja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziwne, to boję się u nich zamawiać...


Ja zamówiłam nr 37 EU/6 US/UK 4 model Roslynn - i są akuracik, nie mam luzu, więc jak masz stopę 23,6 cm to chyba byłyby za małe...

Izabellini i Alkimja1 dacie mi linki do tych sprzedawców od kitów? Nie mam dużego doświadczenia w kupowaniu na ebayu i amazonie i wolałabym kogoś poleconego...
Bedę bardzo wdzięczna
http://www.amazon.co.uk/gp/offer-lis...&condition=new

wybierasz drugie od góry, tam gdzie cena wynosi 22 funty
alkimja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:33   #1003
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

dziękuje Ci Alkimja!

Zamówiłam

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2011-02-03 o 20:50
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:17   #1004
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ugg Boots

Milko, szalejesz
UGG-aski nieźle wciągają

zaszłam dzisiaj do sklepu Goertz 17 w Złotych Tarasach i stwierdziłam, że sprzedają tam podróbki UGG
nie wiem jak to możliwe, żeby taki sklep oferował trefny towar i to w takiej cenie
raczej się nie mylę, sprawdziłam metki wewnętrzne i nie było hologramu
czy ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe?
nie boją się jakiejś kontroli?
rozumiem, że w Maximusie sprzedają podróbki, bo tam to różne procedery się dzieją, no ale w takim sklepie??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:54   #1005
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Milko, szalejesz
UGG-aski nieźle wciągają

zaszłam dzisiaj do sklepu Goertz 17 w Złotych Tarasach i stwierdziłam, że sprzedają tam podróbki UGG
nie wiem jak to możliwe, żeby taki sklep oferował trefny towar i to w takiej cenie
raczej się nie mylę, sprawdziłam metki wewnętrzne i nie było hologramu
czy ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe?
nie boją się jakiejś kontroli?
rozumiem, że w Maximusie sprzedają podróbki, bo tam to różne procedery się dzieją, no ale w takim sklepie??
To już nawet nie chodzi o te nieszczęsne metki ale o same buty. Też jak wzięłam je do ręki to parsknęłam śmiechem
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:24   #1006
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Milko, szalejesz
UGG-aski nieźle wciągają

zaszłam dzisiaj do sklepu Goertz 17 w Złotych Tarasach i stwierdziłam, że sprzedają tam podróbki UGG
nie wiem jak to możliwe, żeby taki sklep oferował trefny towar i to w takiej cenie
raczej się nie mylę, sprawdziłam metki wewnętrzne i nie było hologramu
czy ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe?
nie boją się jakiejś kontroli?
rozumiem, że w Maximusie sprzedają podróbki, bo tam to różne procedery się dzieją, no ale w takim sklepie??
Co prawda nie byłam w Goertz 17 i nie wiem jak wyglądają te, o których piszesz, ale na starszych modelach nie ma hologramów. Może mają starą serię...
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:54   #1007
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Milko, szalejesz
UGG-aski nieźle wciągają

zaszłam dzisiaj do sklepu Goertz 17 w Złotych Tarasach i stwierdziłam, że sprzedają tam podróbki UGG
nie wiem jak to możliwe, żeby taki sklep oferował trefny towar i to w takiej cenie
raczej się nie mylę, sprawdziłam metki wewnętrzne i nie było hologramu
czy ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe?
nie boją się jakiejś kontroli?
rozumiem, że w Maximusie sprzedają podróbki, bo tam to różne procedery się dzieją, no ale w takim sklepie??
No trochę szaleję jesli darmowa wysyłka będzie jeszcze do wtorku to chyba kliknę sobie szare classic short. No i bede miała z głowy.
Jestem skazana na jedna firmę, a właściwie na jeden model bo moje wkładki pasują do określonych butów - na razie nieźle zarabia na tym Nike i UGG

Co do hologramów - Izabellini - czy twoje Kenly maja hologram w środku? Bo moje Roslynn mają hologram tylko na pudełku - w środku jest normalna metka z napisem "Made in China".
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:04   #1008
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No trochę szaleję jesli darmowa wysyłka będzie jeszcze do wtorku to chyba kliknę sobie szare classic short. No i bede miała z głowy.
Jestem skazana na jedna firmę, a właściwie na jeden model bo moje wkładki pasują do określonych butów - na razie nieźle zarabia na tym Nike i UGG

Co do hologramów - Izabellini - czy twoje Kenly maja hologram w środku? Bo moje Roslynn mają hologram tylko na pudełku - w środku jest normalna metka z napisem "Made in China".
pochwal się co nazamawiałaś

moje Kenly mają w lewym bucie hologram
może masz te "starej produkcji", ktoś wyżej pisał na ten temat
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:20   #1009
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Ok, zgadza się - moje Roslynn też mają hologram w lewym bucie sprawdzałam tylko prawy

Nie no tak dużo nie pozamawiałam... domówiłam sobie "Twoje" czarne Kenly + kliknęłam ten kit na amazonie uk. Niedawno zauważyłam, że classici wrzucili z naszym rozmiarze (przedtem 4 juz nie było). Więc zastanawiam się nad szarakami, ale chyba wezmę short, a potem poczekam na te dłuższe classici czarne. Pamiętam, że jak miałam szare, krótsze Emu to do wszystkiego mi praktycznie pasowały. Nie jestem wysoka (mam ok 163 cm) i w tych krótszych zachowuję jakąś lepszą proporcję ciała Tak mi się zdaje...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 16:30   #1010
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ok, zgadza się - moje Roslynn też mają hologram w lewym bucie sprawdzałam tylko prawy

Nie no tak dużo nie pozamawiałam... domówiłam sobie "Twoje" czarne Kenly + kliknęłam ten kit na amazonie uk. Niedawno zauważyłam, że classici wrzucili z naszym rozmiarze (przedtem 4 juz nie było). Więc zastanawiam się nad szarakami, ale chyba wezmę short, a potem poczekam na te dłuższe classici czarne. Pamiętam, że jak miałam szare, krótsze Emu to do wszystkiego mi praktycznie pasowały. Nie jestem wysoka (mam ok 163 cm) i w tych krótszych zachowuję jakąś lepszą proporcję ciała Tak mi się zdaje...
no widzisz wszystko się zgadza
jak dostaniesz zestaw do czyszczenia i go przetestujesz, to zdaj proszę relację jak się sprawuje
ile z przesyłką zapłaciłaś za niego w końcu??

ja z kolei kiepsko się czuję w krótkich butach a jestem ciut wyższa od Ciebie, mam 1,70 wzrostu
no ale to może kwestia przyzwyczajeń z tą długością

pamiętaj o kodach na Asosie
przedwczoraj upolowałam skórzane kozaki z Aldo i 2 pary balerinek, miedzy innymi oczywiście
darmowa wysyłka niesamowicie zachęca
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:48   #1011
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Za kit zablokowało mi na karcie 106,04 PLN (pewnie po zaksięgowaniu wyjdzie parę złotych więcej). Wzięłam opcję przesyłki - free. Jak tylko dojdzie i go przetestuję - dam znać

Taak, o kodach na Asosie juz pamietam Dziękuję

Izabellini to Ty jesteś super-laską przy swoich szczuplutkich "parametrach" i wzroście 170 jesteś moim ideałem Juz sobie wyobrażam jak cudnie musisz wyglądać w balerinkach i w classicach. Te dwa rodzaje butów najbardziej podobaja mi się na szczupłych, długich nóżkach
Ta darmowa wysyłka na Asosie kusi niemiłosiernie
Ale będziesz miała śliczne buty!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:40   #1012
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Kilka dni temu przyszły do mnie czarne Kenly z Asosa, a dwa dni temu kit z amzaonu.uk.
W weekend zrobię zestawienie Roslynn i Kenly.

Kit UGG jest śliczny jeszcze nie miałam tak uroczego zestawu do czyszczenia butów. Zapakowany jest w starannie wykonane brązowe, tekturowe pudełeczko, z którego wysuwa się za brązową tasiemkę - szufladkę z zawartością środków czyszczących. Wszystko to bardzo miłe dla oka Za kit zapłaciłam ostatecznie - 108,17 pln.
W weekend porobię foty i wstawię.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:39   #1013
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przyszły do mnie czarne Kenly z Asosa, a dwa dni temu kit z amzaonu.uk.
W weekend zrobię zestawienie Roslynn i Kenly.

Kit UGG jest śliczny jeszcze nie miałam tak uroczego zestawu do czyszczenia butów. Zapakowany jest w starannie wykonane brązowe, tekturowe pudełeczko, z którego wysuwa się za brązową tasiemkę - szufladkę z zawartością środków czyszczących. Wszystko to bardzo miłe dla oka Za kit zapłaciłam ostatecznie - 108,17 pln.
W weekend porobię foty i wstawię.
Małe rzeczy, a cieszą Jak dostałam swój kit byłam zdziwiona, bo takie ładne opakowanie
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:22   #1014
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przyszły do mnie czarne Kenly z Asosa, a dwa dni temu kit z amzaonu.uk.
W weekend zrobię zestawienie Roslynn i Kenly.

Kit UGG jest śliczny jeszcze nie miałam tak uroczego zestawu do czyszczenia butów. Zapakowany jest w starannie wykonane brązowe, tekturowe pudełeczko, z którego wysuwa się za brązową tasiemkę - szufladkę z zawartością środków czyszczących. Wszystko to bardzo miłe dla oka Za kit zapłaciłam ostatecznie - 108,17 pln.
W weekend porobię foty i wstawię.
super, że tak sprawnie doszło wszystko
czekam na relację po użyciu kita
moje na razie się nie brudzą
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:42   #1015
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przyszły do mnie czarne Kenly z Asosa, a dwa dni temu kit z amzaonu.uk.
W weekend zrobię zestawienie Roslynn i Kenly.

Kit UGG jest śliczny jeszcze nie miałam tak uroczego zestawu do czyszczenia butów. Zapakowany jest w starannie wykonane brązowe, tekturowe pudełeczko, z którego wysuwa się za brązową tasiemkę - szufladkę z zawartością środków czyszczących. Wszystko to bardzo miłe dla oka Za kit zapłaciłam ostatecznie - 108,17 pln.
W weekend porobię foty i wstawię.
Mam pytanie do posiadaczek Kitów UGG, czy dostałyście w zestawie szczoteczkę? Ja dwa razy zamawiałam z ASOS i dostałam tylko trzy buteleczki. Czyżbym miała pecha...
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:47   #1016
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Tak, jest szczoteczka (3 butelki + szczoteczka) - jutro zrobię dokładne foty.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 12:25   #1017
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Ugg Boots

U mnie też 3+szczoteczka..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7204500090m1_main.jpg (13,6 KB, 18 załadowań)
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:07   #1018
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Wstawiam foty Kitu UGG. Zastanawiam się jakie ma konkretne zastosowanie ta gumka na szczoteczce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060555.jpg (38,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060560.jpg (76,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060561.jpg (56,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060563.jpg (35,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060564.jpg (28,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060565.jpg (40,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060566.jpg (33,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060567.jpg (11,4 KB, 3 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:03   #1019
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Ugg Boots

Dodaję zestawienie UGG Kenly (długie czarne) i Roslynn (krótkie szare).
Kenly są dosyć szerokie w łydce i odstają (trochę jak kaloszki), Roslynn są wąskie i nieco zgrabniejsze. Obie pary bardzo lubię
Teraz czekam na szare classic short - i to na razie koniec.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060590.jpg (51,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060587.jpg (51,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060586.jpg (16,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060588.jpg (71,6 KB, 45 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 16:36   #1020
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ugg Boots

Milko, ale masz śliczności
jeśli chodzi o szczoteczkę, z tego co się orientuję, to gumowe służą właśnie do zamszu
ale ten kształt coś dziwny ...... może do czesania po umyciu i wysuszeniu?? taki grzebyk

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2011-02-13 o 16:37
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-15 02:07:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.