Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 21:56   #991
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Swietnie Bayka, ze jednak nie zdecydowalas sie nawet na refleksy To swiadczy o tym, ze jestes naprawde wytrwala
Czarnamama sliczny odroscik i zdrowe wloski

chyba jestem faktycznie, a sama się tego po sobie nie spodziewałam

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Już raz podjęłam się wyzwania i postanowiłam wrócić do naturalnych ale blond odrost na czarnych włosach był straszny zeszłam do średniego/ jasnego brązu oczywiście z blond odrostem i kończę z farbami.Skłamała bym gdybym powiedziała ze nie chciała bym zrobić sobie jasnego brązu który z opalenizną wygląda super ale natura obdarzyła mnie złotym blondemJak to mówicie natura wiedziała co robi muszę sobie to powtarzać .

ahhh złoty blond jakże ja bym chciała mieć taki odrost ale pozostaje szanować ten szaro-bury blond, który natura dla mnie wybrała
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:27   #992
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Anioleczka, świetny masz odrost, oby tak dalej i nie martw się bo mój odrost też nie jest zbyt duży jeszcze
Bayka, ja tez miewam kryzysy, ale dzisiaj rano kiedy myłam głowę postanowiłam wymodelować długą grzywkę na okrągłej szczotce i jak tylko włosy nawinęłam i podniosłam do góry to jakbym doznała olśnienia, te moje naturalki nie dość że się jakoś świecąco mieniły to jeszcze strasznie spodobał mi się kolor

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-06-16 o 22:28
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:40   #993
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Anioleczka, świetny masz odrost, oby tak dalej i nie martw się bo mój odrost też nie jest zbyt duży jeszcze
Bayka, ja tez miewam kryzysy, ale dzisiaj rano kiedy myłam głowę postanowiłam wymodelować długą grzywkę na okrągłej szczotce i jak tylko włosy nawinęłam i podniosłam do góry to jakbym doznała olśnienia, te moje naturalki nie dość że się jakoś świecąco mieniły to jeszcze strasznie spodobał mi się kolor

to fakt, naturalki mienią się tylkoma kolorami, że czasami aż uwierzyć nie mogę mnie najbardziej cieszy to, że pokazuję innym, że jestem z siebie zadowolona i nie muszę wszystkiego w sobie zmieniać,a nie jak dziewczyny widzą odrost 2-miesięczny to panika i biegiem do fryzjera, bo inni ludzie zobaczyli jaki kolor mają naturalnie...nie trzeba wszystkiego zakrywać i zmieniać w sobie i wg tego także wracam do naturalnych paznokci
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:39   #994
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
I maaaam mega dylemat co z włosami zrobić, wyprostować, pokręcić, jakąś fryzurę strzelić... Czasem wolałabym być mężczyzną i nie mieć takich problemów
Wiesz co, chyba najlepiej jest najpierw wybrać kreację, a dopiero potem do niej dobrać fryzurę - u mnie to się sprawdza

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Hej laseczki!!
jestem z siebie taka dumna musze sie tu zaraz wam pochwalić miałam w piątek wizyte u fryzjera i...odwołałam nie pękłam i nie pofarbowałam, ani jednego włosa!! a już mało brakowało naturalki uratowane aha i naturalki obchodziły tydzień temu urodzinki hhe 17 miesięcy bez farbowania ale jestem szczęśliwa, że żadnej głupoty nie zrobiłam
Gratulacje za silną wolę!

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Już raz podjęłam się wyzwania i postanowiłam wrócić do naturalnych ale blond odrost na czarnych włosach był straszny zeszłam do średniego/ jasnego brązu oczywiście z blond odrostem i kończę z farbami.Skłamała bym gdybym powiedziała ze nie chciała bym zrobić sobie jasnego brązu który z opalenizną wygląda super ale natura obdarzyła mnie złotym blondemJak to mówicie natura wiedziała co robi muszę sobie to powtarzać .
Mam dokładnie tak samo Tyle że włosy chyba jeszcze jaśniejsze (ale też złotawe), to jeszcze gorsze odrosty bym miała...
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:29   #995
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez czarnamama Pokaż wiadomość
Cześć kobitki, mam chwilkę czasu to wrzucam pare fotek. Widzę że troszkę osób doszło, to super, sama pojawiam się raz na miesiąc, niestety jestem zabiegana ale dalej się mocno trzymam. Przeszła mi ochota na jakiekolwiek farbowanie. Same zobaczcie jaki stan jest moich włosów, te końcówki to aż płakać się chce takie strawione sianoJeszcze z rok i ścinam te suche strąki. Ostatnie farbowanie wrzesień 2010 -tj.10 miesięcy-odrost 10-15 cm, zależy gdzie mierzyć, pozdrawiam i życzę wytrwałości
super, widać że naturalne są zdrowe i lśniące

a wiecie co mnie wkurza? już nawet nie odrosty, ale ta sprana farba, okropny kolor, jakaś sraczkowata pomarańcz przechodząca w sraczkowatą żółć wyjątkowo mi w tym nie do twarzy
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:51   #996
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Bayka bardzo dobra decyzja- patrząc na zdjęcia Twoich pięknych włosów byłoby szkoda znowu pokrywać je farbą. Nie mogę się doczekać jak sama będę już miała tak długie naturalne włosiska Ja również w różnych kwestiach ostatnio przerzuciłam się na "naturę" (kosmetyki, paznokcie (które mam ładniejsze i dłuższe niż po akrylu ), jak najmniej makijażu), niby taka moda ostatnio, ale ja jestem jak najbardziej za- im mniej tych wszystkich "dodatków" tym lepiej Oby teraz tylko włosy jak najszybciej rosły i będę cała w skowronkach
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:02   #997
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax to widzę, że we dwie się będziemy bawić jutro na weselu
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 10:34   #998
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez czarnamama Pokaż wiadomość
Cześć kobitki, mam chwilkę czasu to wrzucam pare fotek. Widzę że troszkę osób doszło, to super, sama pojawiam się raz na miesiąc, niestety jestem zabiegana ale dalej się mocno trzymam. Przeszła mi ochota na jakiekolwiek farbowanie. Same zobaczcie jaki stan jest moich włosów, te końcówki to aż płakać się chce takie strawione sianoJeszcze z rok i ścinam te suche strąki. Ostatnie farbowanie wrzesień 2010 -tj.10 miesięcy-odrost 10-15 cm, zależy gdzie mierzyć, pozdrawiam i życzę wytrwałości
Gratuluję takiego odrostu, zazdroszczę Widać wielką różnicę między naturalkami, a farbowanymi. Jak całkiem odrosną to będą cudowne
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:48   #999
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiesz co, chyba najlepiej jest najpierw wybrać kreację, a dopiero potem do niej dobrać fryzurę - u mnie to się sprawdza


Gratulacje za silną wolę!


Mam dokładnie tak samo Tyle że włosy chyba jeszcze jaśniejsze (ale też złotawe), to jeszcze gorsze odrosty bym miała...
Już się zdecydowałam na lokasy, a na poprawiny pójdę w prostych Kiecka też już wstępnie wybrana, taka zwykła klasyczna Jeszcze tylko muszę jakieś dodatki kupić, malinowa kopertówka i buty mi się marzą ale to już chyba na następne wesele

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
xyolax to widzę, że we dwie się będziemy bawić jutro na weselu
może na tym samym
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:56   #1000
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Już się zdecydowałam na lokasy, a na poprawiny pójdę w prostych Kiecka też już wstępnie wybrana, taka zwykła klasyczna Jeszcze tylko muszę jakieś dodatki kupić, malinowa kopertówka i buty mi się marzą ale to już chyba na następne wesele


może na tym samym
ja mam malinową sukienkę heh

kto wie, może akurat
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:31   #1001
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja mam malinową sukienkę heh

kto wie, może akurat
ja chyba granatową kupię choć waham się jeszcze nad pomarańczową, ale jakoś nie czuję się za dobrze w takich kolorach


a jaka fryzurka?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 14:44   #1002
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jakiś tam długi czas temu żeby rozpocząć zapuszczanie naturalnych zrobiłam sobie kolor zbliżony do naturalnego nową edycją palette deluxe z tymi olejkami, kolor to był średni blond. Podobał mi się od początku, ale jak wiadomo ta marka nie cieszy się świetnymi opiniami, kolor był ładny ale za ciemny jeszcze.
Dopiero teraz gdy kolor się sprał, mam na głowie kolor który jeszcze nigdy nie był tak zbliżony do mojego. Oczywiście jako włosomaniaczka widzę mój odrościk, może też dlatego że ma większy blask, są grubsze i takie zdrowe, ale na pewno ten kolor pomoże mi w zupełności dojść do swoich włosów.
Macie racje - natura wie co robi. Czuje się w tym kolorze naturalnie, ładnie, a zarazem nie banalnie i zdecydowanie lepiej niż w blond!
Nie mogę się więc doczekać kiedy ten kolor będzie w 100% mój naturalny, a przy tym włosy zdrowe i długie.
Już teraz wiem że zakorzeniło się we mnie przekonanie że już nigdy nie pofarbuje włosów.

Włosy zaczęły mi szybko rosnąć , jeżeli nie zwolnią tempa to do moich urodzin (w lutym) będę miała już długość która mnie bardzo zadowoli i w której będę się dobrze czuła, a o następnych wakacjach już nie wspomnę
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 15:43   #1003
lokatyna
Przyczajenie
 
Avatar lokatyna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A co ja mam zrobic z nimi ;(
grudzien 2010- z jasnego/sredniego blondu na popiel....
Zdjęcia to stan z Maja...

Jedyne zmiany to desperacka próba ujednolicenia koloru w marcu za pomoca farby garnier nutrisse 81. Cała zabawa warta była 3 czy tam 4 myć... późnej rozjaśniacz i tak zrobił swoje...

Pomocy ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xl.jpg (36,5 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxl.jpg (38,8 KB, 125 załadowań)
__________________
Darling, love is too plebeian

Edytowane przez lokatyna
Czas edycji: 2011-06-17 o 15:51
lokatyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:09   #1004
zady i walety
Przyczajenie
 
Avatar zady i walety
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 18
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Macie racje - natura wie co robi. Czuje się w tym kolorze naturalnie, ładnie, a zarazem nie banalnie i zdecydowanie lepiej niż w blond!
Nie mogę się więc doczekać kiedy ten kolor będzie w 100% mój naturalny, a przy tym włosy zdrowe i długie.
Już teraz wiem że zakorzeniło się we mnie przekonanie że już nigdy nie pofarbuje włosów.

Włosy zaczęły mi szybko rosnąć , jeżeli nie zwolnią tempa to do moich urodzin (w lutym) będę miała już długość która mnie bardzo zadowoli i w której będę się dobrze czuła, a o następnych wakacjach już nie wspomnę
jakbym czytała siebie

już mogę się pochwalić odrostem
niewielki,bo jakiś 1 cm - 1,5 cm, ale jakieś niecałe 2 tygodnie temu farbowałam na ciemniejszy kolor
sprał się zupełnie i mam odrost
cieszę się jak dziecko
zady i walety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:36   #1005
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Tak zazdroszczę tym z Was, które mają kilkunastocentymetrowe odrosty... bez wahania bym ścinała i zapuszczała już tylko naturalki. Kilka lat temu włosy rosły mi min 3 cm na miesiąc, bo w 1,5 roku z cięcia na Twiggy miałam włosy do łopatek, a teraz, gdy chce mi się wyć, jak patrzę w lustro, stanęły w miejscu - mimo dopalaczy 1,5 cm/mc. Na szczęście farba się nie wypłukuje i nadal nie ma różnicy miedzy 3cm odrostem a resztą, ale to bardziej siano niż włosy nie mam odwagi dołączyć do watku "zapałek", choćbym miała za kilka lat osiwieć, NIGDY wiecej farby
drogo sie płaci za próby oszukania natury...
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 17:00   #1006
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Gratulacje za silną wolę!


dziękuję strasznie się cieszę, że się nie dałam

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucjana19 Pokaż wiadomość
Tak zazdroszczę tym z Was, które mają kilkunastocentymetrowe odrosty... bez wahania bym ścinała i zapuszczała już tylko naturalki. Kilka lat temu włosy rosły mi min 3 cm na miesiąc, bo w 1,5 roku z cięcia na Twiggy miałam włosy do łopatek, a teraz, gdy chce mi się wyć, jak patrzę w lustro, stanęły w miejscu - mimo dopalaczy 1,5 cm/mc. Na szczęście farba się nie wypłukuje i nadal nie ma różnicy miedzy 3cm odrostem a resztą, ale to bardziej siano niż włosy nie mam odwagi dołączyć do watku "zapałek", choćbym miała za kilka lat osiwieć, NIGDY wiecej farby
drogo sie płaci za próby oszukania natury...

1,5cm na mies to i tak sporo, niektórym nawet tyle nie rosną włoski mieięcznie wiadomo, że Ty widzisz różnicę, bo wcześniej rosły Ci duuużo szybciej, ale włoski i tak w końcu odrosną głowa do góry, masz już 3cm odrostu, najważniejsze to się nie poddać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 17:20   #1007
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez lokatyna Pokaż wiadomość
A co ja mam zrobic z nimi ;(
grudzien 2010- z jasnego/sredniego blondu na popiel....
Zdjęcia to stan z Maja...

Jedyne zmiany to desperacka próba ujednolicenia koloru w marcu za pomoca farby garnier nutrisse 81. Cała zabawa warta była 3 czy tam 4 myć... późnej rozjaśniacz i tak zrobił swoje...

Pomocy ;(

ale chcesz wrócić do swojego kolorku? bo masz krótkie włosy, więc krótka droga przed Tobą
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:29   #1008
lokatyna
Przyczajenie
 
Avatar lokatyna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Zdecydowanie chce wrócić do nat. koloru, lecz nie chce ich przycinać, ponieważ zajęłoby mi to bardzo dużo czasu, a na chwilę obecną mam zamiar zapuszczać włosy. Kolejne rozjaśnianie nie wchodzi w grę, bo gdy miałam długie włosy (ok 35 cm) to właśnie przez rozjaśnianie zdecydowałam się na tak ekstremalne cięcie.
Problemem jest to, iż nie wiem, jakiej farby użyć, by włosy miały choćby podobny kolor na całej długości i bym jednocześnie nie musiała ich zbyt mocno przyciemniać...

P.S. dokładnym zdjęciem odrostu pochwalę się, gdy odzyskam aparat )
__________________
Darling, love is too plebeian

Edytowane przez lokatyna
Czas edycji: 2011-06-17 o 19:31
lokatyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:52   #1009
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez lokatyna Pokaż wiadomość
Zdecydowanie chce wrócić do nat. koloru, lecz nie chce ich przycinać, ponieważ zajęłoby mi to bardzo dużo czasu, a na chwilę obecną mam zamiar zapuszczać włosy. Kolejne rozjaśnianie nie wchodzi w grę, bo gdy miałam długie włosy (ok 35 cm) to właśnie przez rozjaśnianie zdecydowałam się na tak ekstremalne cięcie.
Problemem jest to, iż nie wiem, jakiej farby użyć, by włosy miały choćby podobny kolor na całej długości i bym jednocześnie nie musiała ich zbyt mocno przyciemniać...

P.S. dokładnym zdjęciem odrostu pochwalę się, gdy odzyskam aparat )
chciałabym móc Ci coą doradzić, ale na farbach i odcieniach to ja się słabo znam, mam nadzieję, że dziewczyny coś doradzą
ja miałam platynę około 2lat, potem przyciemniałam pasemkami a w końcu zafarbowałam ostatni raz na całość na kolor kilka tonów ciemniejszy niż mój, który do dnia dzisiejszego czyli półtora roku póżniej tak się wypłukał, że jest kilka tonów jaśniejszy od naturalnego odrostu, ale cóż, już raczej nie pofarbuje więcej włosów
szkoda, że musiałaś ściąć tyle włosów, i ja to zrobiłam, także wiem jak jest trudno, ale w Twoim przypadku, puki masz takie krótkie włoski może lepiej byłoby najpierw odczekać te kilka misięcy aż całe będą naturalne a potem zacząć zapuszczać? Teraz byś chodziła w odrostach,a le potem zapuszczała już tylko swoje włosy? No nie wiem, wszystkie borykamy się z wątpliwościami co tu zrobić ja mam włosy około 6o cm, tylko 1/4 to naturalki, ale co zrobić ścinanie odpada i tak kombinujemy i doradzamy tu sobie jak mimo wszystko jakoś wyglądać czekamy na fotki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 14:25   #1010
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Bayaka, masz przepiękne włosy

Tak się zastanawiam czy by na moje sprane rude nałożyć ciemny blond, czy to ma jakiś sens Nie farbuję od 3 miesięcy, odżywiam włosy więc są teraz w dużo lepszym stanie, przestały wypadać. nie wiem czy jest sens je męczyć, może po prostu czekać cierpliwie aż odrosną? Zapewne po jakimś czasie ten blond i tak się spłucze?
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:35   #1011
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Bayaka, masz przepiękne włosy

Tak się zastanawiam czy by na moje sprane rude nałożyć ciemny blond, czy to ma jakiś sens Nie farbuję od 3 miesięcy, odżywiam włosy więc są teraz w dużo lepszym stanie, przestały wypadać. nie wiem czy jest sens je męczyć, może po prostu czekać cierpliwie aż odrosną? Zapewne po jakimś czasie ten blond i tak się spłucze?

przede wszystkim dziękuję głównie dzięki Wam, dziewczyny , i Waszym miłym słowom nie biegnę do fryzjera farbować kłaków

nie farbuj, 3 miesiące to już naprawdę sporo, a farba tylko się wypłucze! wiem to po sobie, dopiero pisałam, że ostatnie farbowanie miałam na kolor dobre kilka tonów ciemniejszy niż mój, a teraz jest duuuużo jaśniejszy niż mój, tak się wypłukał, więc nie warto, lepiej poczekać

ja pośwęciłam cały rok żeby z blondu wrócić do naturalnego mojego koloru na całych włosach, a wtedy przestałam farbować, był to bezsens, trzeba było nie robić tego, byłabym cały rok do przodu z długością naturalek a tak trudno się mówi
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:06   #1012
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
przede wszystkim dziękuję głównie dzięki Wam, dziewczyny , i Waszym miłym słowom nie biegnę do fryzjera farbować kłaków

nie farbuj, 3 miesiące to już naprawdę sporo, a farba tylko się wypłucze! wiem to po sobie, dopiero pisałam, że ostatnie farbowanie miałam na kolor dobre kilka tonów ciemniejszy niż mój, a teraz jest duuuużo jaśniejszy niż mój, tak się wypłukał, więc nie warto, lepiej poczekać

ja pośwęciłam cały rok żeby z blondu wrócić do naturalnego mojego koloru na całych włosach, a wtedy przestałam farbować, był to bezsens, trzeba było nie robić tego, byłabym cały rok do przodu z długością naturalek a tak trudno się mówi

Właśnie boję się, że jak pofarbuję to mój trud pójdzie na marne, ale z drugiej strony korci, bo muszę teraz cały czas chodzić w koczku co by tak tego koloru spranego nie było widać, a to trochę nudne... jednak koniec końców i podsumowując chyba jest to najrozsądniejsze rozwiązanie w powrocie do naturalek, mam tylko nadzieję, że nie osiwieję zanim osiągnę swój cel
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:14   #1013
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość

Właśnie boję się, że jak pofarbuję to mój trud pójdzie na marne, ale z drugiej strony korci, bo muszę teraz cały czas chodzić w koczku co by tak tego koloru spranego nie było widać, a to trochę nudne... jednak koniec końców i podsumowując chyba jest to najrozsądniejsze rozwiązanie w powrocie do naturalek, mam tylko nadzieję, że nie osiwieję zanim osiągnę swój cel

widziałaś moją fotkę w kitku, wygląda jak doczepiony do reszty włosów dlatego też ciągle koczek, bo najmniej widać teraz taka moda na ombre hair, więc trzeba wykorzystać okazję do zapuszczania naturalek
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:27   #1014
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
widziałaś moją fotkę w kitku, wygląda jak doczepiony do reszty włosów dlatego też ciągle koczek, bo najmniej widać teraz taka moda na ombre hair, więc trzeba wykorzystać okazję do zapuszczania naturalek
Duże odrosty zawsze miała też Carrie w SATC, i czy to w koczku czy w rozpuszczonych wyglądała stylowoi tego się trzymajmy... - a może to ona zapoczątkowała modę na ombre hair? A u Ciebie to fajnie wygląda, jakby tak miało być
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:41   #1015
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Duże odrosty zawsze miała też Carrie w SATC, i czy to w koczku czy w rozpuszczonych wyglądała stylowoi tego się trzymajmy... - a może to ona zapoczątkowała modę na ombre hair? A u Ciebie to fajnie wygląda, jakby tak miało być

możliwe, że ona w każdym razie jej pasuje, to może i nam
hehe dziękuję jeszcze raz tak poprostu musi być
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:58   #1016
Kenusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe PL
Wiadomości: 144
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

czesc dziewczyny. Moja walka o naturalne włosy trwa już pół roku. Od tego czasu mój odrost osiągnął już/dopiero ok. 6 cm. Stosowałam ampulki radical, ale ni eprzyspieszyły mi wzrostu, obecnie stosuje wax oraz nafte i niestety włosy dalej uparcie rosną swoim tempem. Zastanawiam się na szamponem i odżywką nisim fast. Czy któraś z Was stosowala? jak efekty? cena za komplet niezbyt niska dlatego z chęcią posłucham opini innych a na kwc nie ma ich zbyt wiele. W załączniku mój wychodowany odrost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000913.jpg (122,4 KB, 54 załadowań)
Kenusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:05   #1017
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kenusia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Moja walka o naturalne włosy trwa już pół roku. Od tego czasu mój odrost osiągnął już/dopiero ok. 6 cm. Stosowałam ampulki radical, ale ni eprzyspieszyły mi wzrostu, obecnie stosuje wax oraz nafte i niestety włosy dalej uparcie rosną swoim tempem. Zastanawiam się na szamponem i odżywką nisim fast. Czy któraś z Was stosowala? jak efekty? cena za komplet niezbyt niska dlatego z chęcią posłucham opini innych a na kwc nie ma ich zbyt wiele. W załączniku mój wychodowany odrost.

ja tych produktów nie stosowałam, więc nie mam pojęcia co i jak, ale 1cm/mies. to dość częste tępo porostu włosów wiem, że każda dziewczyna chce, żeby włosy rosły jak najszybciej super, że myślisz o przyspieszeniu porostu naturalek, a nie że zniechęca Cię powolne tępo i nie zaczynasz myśleć o farbowaniu
odrost ma ładny kolorek

właśnie to, że włosy odrastają tak powoli powoduje, że odechciewa mi się farbowania, zniszczyć włosy łatwo, ale ile się potem trzeba naczekać i nacierpieć, żeby włosy odrosły
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:15   #1018
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja już wiem, że przed ślubem będę musiała skorzystać z jakiegoś farbowania u fryzjera ... mineło już pół roku odkąd wracam do naturalnego koloru włosów i nie widzę szans na ich porządny wygląd za 10 miesięcy ... myślałam, że kolor bardziej się rozjasni i włosy będą ciut szybciej rosnąć ...

także do końca tego roku muszę podjąć decyzję co z włosami dalej , żeby w razie czego był czas na ich regeneracje ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:19   #1019
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja już wiem, że przed ślubem będę musiała skorzystać z jakiegoś farbowania u fryzjera ... mineło już pół roku odkąd wracam do naturalnego koloru włosów i nie widzę szans na ich porządny wygląd za 10 miesięcy ... myślałam, że kolor bardziej się rozjasni i włosy będą ciut szybciej rosnąć ...

także do końca tego roku muszę podjąć decyzję co z włosami dalej , żeby w razie czego był czas na ich regeneracje ...

ohh, rozumiem, ja też, mimo że zapuszczam naturalki już prawie półtora roku pofarbowałabym, gdybym miała iść do ślubu...szkoda, że pewnie będziesz musiała pofarbować ale co zrobić w takiej sytuacji, ślub jest życiowym wydarzeniem, trzeba jakoś wyglądać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:44   #1020
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

witajcie
obecnie mam na głowie platynę i zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru, liczę na pomoc w doborze farby ponieważ nie mam doświadczenia z innymi farbami niż rozjaśniającymi. Jakie są dobre, które się nie zmywają (bo moje włosy niestety bardzo krótkoo trzymają farbę (kilka lat temu farbowałam na brązy)), no i najważniejsze aby farba nie wyszła ciemniejsza, wiem że palette mają tendendcję do tworzenia czerni na głowie...

wstawiam zdjęcie moich odrostów, jak w ogóle mam określić swój kolor? ciemny blond, myszowaty ciemny blond (jest w ogóle taki kolor???)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (49,5 KB, 148 załadowań)
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.