Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 17:57   #1021
szarpa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny Vibinowiczki. Znalazłam wczoraj super, bajer :P aplikacje na telefon przypominająca o tabletce. Oprócz alarmu informuje, która to tabletka i kiedy zaczynam nowe opakowanie Jest tez ulotka (fajnie bo można mieć ja zawsze pod ręka i nie panikować:P). Lusterko itd. Super kobieca aplikacja. A jaka pomocna Smiesznie
szarpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 19:57   #1022
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez szarpa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Vibinowiczki. Znalazłam wczoraj super, bajer :P aplikacje na telefon przypominająca o tabletce. Oprócz alarmu informuje, która to tabletka i kiedy zaczynam nowe opakowanie Jest tez ulotka (fajnie bo można mieć ja zawsze pod ręka i nie panikować:P). Lusterko itd. Super kobieca aplikacja. A jaka pomocna Smiesznie
Widziałam takie aplikacje w Google Play, fajna sprawa. Mimo to ja tam mam w telefonie codziennie alarm o 8:30 z podpisem Naraya Plus i wystarcza


A dodam jeszcze aktualizację do swojego pierwszego posta tutaj - plamienia trwały również przez okres placebo - raz mocniej raz mniej, zaczęłam nowe opakowanie po 3 tabletce spokój i mam nadzieję, że przez całe nie pojawią się już takie zachwiania i organizm je w pełni zaakceptuje, bo miałam ponad tydzień wyrwany z życiorysu
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia

Edytowane przez sofciaa
Czas edycji: 2013-07-05 o 19:59
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 10:57   #1023
blissfull
Raczkowanie
 
Avatar blissfull
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez szarpa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Vibinowiczki. Znalazłam wczoraj super, bajer :P aplikacje na telefon przypominająca o tabletce. Oprócz alarmu informuje, która to tabletka i kiedy zaczynam nowe opakowanie Jest tez ulotka (fajnie bo można mieć ja zawsze pod ręka i nie panikować:P). Lusterko itd. Super kobieca aplikacja. A jaka pomocna Smiesznie

Znalazłam ją, ale bardziej spodobała mi się 'Lady Pill Reminder'
__________________
20.04.2014
10.07.2016 szczęśliwa narzeczona
07.09.2018 przyszła żona
blissfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 19:59   #1024
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cześć dziewczyny
Biorę daylette i czy moge zamiast 24 tabletek aktywnych wziac 23 bo jedna gdzieś mi sie zapodziala, nie wiem czy lunatykowalam i wzięłam czy po prostu gdzieś wypadła. Nie mam Zapasowego opakowania więc moge wziac o jedna mniej i 4 placebo? Nic sie nie stanie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:53   #1025
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Biorę daylette i czy moge zamiast 24 tabletek aktywnych wziac 23 bo jedna gdzieś mi sie zapodziala, nie wiem czy lunatykowalam i wzięłam czy po prostu gdzieś wypadła. Nie mam Zapasowego opakowania więc moge wziac o jedna mniej i 4 placebo? Nic sie nie stanie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oczywiście, że możesz nic się nie stanie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:12   #1026
blissfull
Raczkowanie
 
Avatar blissfull
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz nic się nie stanie

No właśnie. 28dniowe mają to do siebie, że spokojnie o 1 możesz zapomnieć Nie pamiętam 'bezpieczniej ilości na jaką można sobie pozwolić' podanej przez mojego ginekologa :P Przy 21 jak zapomnisz o 1 to już się wszystko sypie.
__________________
20.04.2014
10.07.2016 szczęśliwa narzeczona
07.09.2018 przyszła żona
blissfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:31   #1027
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez blissfull Pokaż wiadomość
No właśnie. 28dniowe mają to do siebie, że spokojnie o 1 możesz zapomnieć Nie pamiętam 'bezpieczniej ilości na jaką można sobie pozwolić' podanej przez mojego ginekologa :P Przy 21 jak zapomnisz o 1 to już się wszystko sypie.
Nic się nie sypie W ulotce np. Yasminelle jest jak byk: w przypadku zapomnienia w trzecim tygodniu (15-21 pigułka) można od razu rozpocząć przerwę..........
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 21:56   #1028
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez blissfull Pokaż wiadomość
No właśnie. 28dniowe mają to do siebie, że spokojnie o 1 możesz zapomnieć Nie pamiętam 'bezpieczniej ilości na jaką można sobie pozwolić' podanej przez mojego ginekologa :P Przy 21 jak zapomnisz o 1 to już się wszystko sypie.
Tu nie chodzi bardziej o to, że zapomni tylko zacznie placebo dzień wcześniej. Przy pominięciu tabletki dokładnie wszystko jest opisane w ulotce. Można sobie tak skracać, np gdy chce się mieć wcześniej krwawienie tylko nie można wziąć za mało tabletek z jednego opakowania
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 22:16   #1029
blissfull
Raczkowanie
 
Avatar blissfull
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi bardziej o to, że zapomni tylko zacznie placebo dzień wcześniej. Przy pominięciu tabletki dokładnie wszystko jest opisane w ulotce. Można sobie tak skracać, np gdy chce się mieć wcześniej krwawienie tylko nie można wziąć za mało tabletek z jednego opakowania

Wiem o co chodzi. Miałam na myśli to, że przy 28 możesz pominać więcej niż jedną i nic się nie stanie.
__________________
20.04.2014
10.07.2016 szczęśliwa narzeczona
07.09.2018 przyszła żona
blissfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 00:07   #1030
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Dziękuje ślicznie za odpowiedz cały czas nie wiem jak to sie stało ze ta tabletka mi zniknęła ale najważniejsze ze nie bedzie żadnych konsekwencji to tak do ilu mozna sobie opuścić tabletek?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 07:52   #1031
blissfull
Raczkowanie
 
Avatar blissfull
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Można, ale oczywiście lepiej tego nie robić. Pilnuj ich dobrze

nie pamiętam dokładnie ile mówił mi gin, ale kojarzą mi się 3.
__________________
20.04.2014
10.07.2016 szczęśliwa narzeczona
07.09.2018 przyszła żona
blissfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 08:45   #1032
yourinspiron
Przyczajenie
 
Avatar yourinspiron
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Smile Tabletki daylette-pytania,proszę o pomoc :)

Hejka Dziewczyny stosuję dopiero pierwsze w życiu opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, które różnią się od tych "tradycyjnych". Otóż w składzie są: 24 tabletki białe i 4 tabletki zielone tzw.placebo.
Moje pytania są następujące:

1)Jeśli w 2-3 dniu brania zielonej tabletki ma wystąpić krwawienie to mam brać do końca zielone czy następnego dnia zaraz zacząć już nowe opakowanie od białej?

2)Jeśli chciałabym sobie przyśpieszyć okres,zależy mi na tym by 10 sierpnia nie mieć ponieważ tego dnia wychodzę za mąż . To co mam zrobić? Nie wziąć (pominąć) tej ostatniej białej tabletki z tego pierwszego opakowania i z kolejnego tak samo? (jak na dzień dzisiejszy powinnam wziąć 24 białą i nie wiem czy nie zdecydować się na zieloną)

Mam nadzieję,że w prosty sposób wszystko opisałam..
Bardzo proszę o pomoc, jestem kompletnie zielona. Kiedy byłam u Pani ginekolog byłam pewna,że zrozumiałam-biorę 28 białych i 4 zielone.Jednak moja koleżanka z roku powiedziała,że od razu kiedy wystąpi krwawienie zaczyna nowe opakowanie.

Miłego dnia
yourinspiron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:21   #1033
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Tabletki daylette-pytania,proszę o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez yourinspiron Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny stosuję dopiero pierwsze w życiu opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, które różnią się od tych "tradycyjnych". Otóż w składzie są: 24 tabletki białe i 4 tabletki zielone tzw.placebo.
Moje pytania są następujące:

1)Jeśli w 2-3 dniu brania zielonej tabletki ma wystąpić krwawienie to mam brać do końca zielone czy następnego dnia zaraz zacząć już nowe opakowanie od białej?

2)Jeśli chciałabym sobie przyśpieszyć okres,zależy mi na tym by 10 sierpnia nie mieć ponieważ tego dnia wychodzę za mąż . To co mam zrobić? Nie wziąć (pominąć) tej ostatniej białej tabletki z tego pierwszego opakowania i z kolejnego tak samo? (jak na dzień dzisiejszy powinnam wziąć 24 białą i nie wiem czy nie zdecydować się na zieloną)

Mam nadzieję,że w prosty sposób wszystko opisałam..
Bardzo proszę o pomoc, jestem kompletnie zielona. Kiedy byłam u Pani ginekolog byłam pewna,że zrozumiałam-biorę 28 białych i 4 zielone.Jednak moja koleżanka z roku powiedziała,że od razu kiedy wystąpi krwawienie zaczyna nowe opakowanie.

Miłego dnia
1. Bierzesz do końca placebo.
2. Dziś weź normalnie 24 białą i później dzień po dniu 4 placebo. Później 24 białe i złącz z następnym opakowaniem (np. z 7 tabletkami aktywnymi z następnego i wtedy przerwę zrobisz już po ślubie)

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2013-07-08 o 09:22
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:55   #1034
yourinspiron
Przyczajenie
 
Avatar yourinspiron
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki daylette-pytania,proszę o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
2. Dziś weź normalnie 24 białą i później dzień po dniu 4 placebo. Później 24 białe i złącz z następnym opakowaniem (np. z 7 tabletkami aktywnymi z następnego i wtedy przerwę zrobisz już po ślubie)
Dziękuję za pomoc
Ale właśnie nie chcę wgl nie mieć okresu w tym sęk
chcę by był wcześniej to mogę pominąc dwie ostatnie tabletki? Wtedy okres powinnam dostać 5,6 sierpień,a gdy normalnie 7,8 sierpień. Nie wchodzi w grę eliminacja miesiączki .
yourinspiron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:50   #1035
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Tabletki daylette-pytania,proszę o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez yourinspiron Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc
Ale właśnie nie chcę wgl nie mieć okresu w tym sęk
chcę by był wcześniej to mogę pominąc dwie ostatnie tabletki? Wtedy okres powinnam dostać 5,6 sierpień,a gdy normalnie 7,8 sierpień. Nie wchodzi w grę eliminacja miesiączki .
To już po 15-tej tabletce możesz zrobić 4 dni przerwy (placebo). I wtedy krwawienie będzie wcześniej. Tylko pamiętaj, żeby dni przerwy nie wydłużyć ponad te 4
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:08   #1036
julia955
Raczkowanie
 
Avatar julia955
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 35
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Pomocy
Witam, potrzebuje pomocy więc od 4 miesięcy biorę tabletki daylette obecnie jestem przy 9 i dziś rano idę do toalety.patrzę a tam plama ciemnej krwi dość dużo,zmieniłam bileiznę a teraz leci mi brazowy sluz ,od kąd biorę tabletki to sluz mam zawsze bialy jedynie w pierwszym miesiacu mialam brazowy,okres dostaje regularnie przy 3 tabletce placebo od czego ten dziwny incydent mogl byc spowodowany ?

Edytowane przez julia955
Czas edycji: 2013-07-08 o 14:13
julia955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 22:34   #1037
karmelkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Witam, od pol rou biorę tabletki daylette. Miesiąc wczesniej mi8ałam normalny okres, plamienie 3 dnia tabletki placebo, a chwile potem okres który trwał 5 dni. i tak miałam od pół roku, a teraz, przy 3 tabletce placebo było tylko pare kropelek brązowej krwi i nic poza tym, następnego dnia już czyściutko. Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec lipca, a jestem strasznie zaniepokojona.. do tego czasami pobolewa mnie brzuch tak jak na okres, a dzisiaj na wkładce miałam przeźroczysty śluz z domieszka krwi, ale to też jednorazowo... mam też baaaardzo widoczne żyły na całych piersiach (chociaż nie wiem czy to ma jakikolwiek związek) Ktos może roziać moje wątpliwości? Bo zwariuję :/
karmelkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:36   #1038
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie za odpowiedz cały czas nie wiem jak to sie stało ze ta tabletka mi zniknęła ale najważniejsze ze nie bedzie żadnych konsekwencji to tak do ilu mozna sobie opuścić tabletek?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie tez chciałam o to zapytać, bo akurat mi tak wypadnie @ jak zamierzam jechać do Tż

Cytat:
Napisane przez yourinspiron Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc
Ale właśnie nie chcę wgl nie mieć okresu w tym sęk
chcę by był wcześniej to mogę pominąc dwie ostatnie tabletki? Wtedy okres powinnam dostać 5,6 sierpień,a gdy normalnie 7,8 sierpień. Nie wchodzi w grę eliminacja miesiączki .
Możesz pominąć parę tabletek, np z jednego opakowania wyrzuć 2 białe, weź placebo. Przy łączeniu opakowań może być tak, że i tak normalnie dostaniesz krwawienie albo możesz plamić (i to dość długo), ale tego nigdy nie wiadomo bo co organizm to inaczej

Cytat:
Napisane przez julia955 Pokaż wiadomość
Pomocy
Witam, potrzebuje pomocy więc od 4 miesięcy biorę tabletki daylette obecnie jestem przy 9 i dziś rano idę do toalety.patrzę a tam plama ciemnej krwi dość dużo,zmieniłam bileiznę a teraz leci mi brazowy sluz ,od kąd biorę tabletki to sluz mam zawsze bialy jedynie w pierwszym miesiacu mialam brazowy,okres dostaje regularnie przy 3 tabletce placebo od czego ten dziwny incydent mogl byc spowodowany ?
Tak się czasami dzieje, że pojawiają się plamienia i to nie jest nic dziwnego ani strasznego Jeśli natomiast to się będzie powtarzało przy kolejnych opakowaniach możesz zmienić tabletki, może te nie trzymają Ci cyklu (co nie znaczy, że są nieskuteczne !). Poczekaj i zobacz co będzie dalej.

Cytat:
Napisane przez karmelkka Pokaż wiadomość
Witam, od pol rou biorę tabletki daylette. Miesiąc wczesniej mi8ałam normalny okres, plamienie 3 dnia tabletki placebo, a chwile potem okres który trwał 5 dni. i tak miałam od pół roku, a teraz, przy 3 tabletce placebo było tylko pare kropelek brązowej krwi i nic poza tym, następnego dnia już czyściutko. Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec lipca, a jestem strasznie zaniepokojona.. do tego czasami pobolewa mnie brzuch tak jak na okres, a dzisiaj na wkładce miałam przeźroczysty śluz z domieszka krwi, ale to też jednorazowo... mam też baaaardzo widoczne żyły na całych piersiach (chociaż nie wiem czy to ma jakikolwiek związek) Ktos może roziać moje wątpliwości? Bo zwariuję :/
Krwawienie nie zawsze musi wyglądać tak samo, raz może być obfite, raz skąpe, raz może go w ogóle nie być, raz może być krew, raz plamienie, to wszystko jest normalnie, nie ma się czym martwić.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 22:40   #1039
karmelkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 34
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

To mnie uspokoiłaś a jak można opóźnić okres b wszystko było wporządku? Bo 19 lipca jadę nad morze z TŻem i właśnie 19tego wypada mi pierwsza tabletka placebo (przy 3ciej dostaje @) chciałabym go jakoś opóźnić, ale nie mam pojęcia jak... :/
karmelkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 04:38   #1040
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez karmelkka Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłaś a jak można opóźnić okres b wszystko było wporządku? Bo 19 lipca jadę nad morze z TŻem i właśnie 19tego wypada mi pierwsza tabletka placebo (przy 3ciej dostaje @) chciałabym go jakoś opóźnić, ale nie mam pojęcia jak... :/
A czytałaś ulotkę? Bo w niej jest to wyjaśnione.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:42   #1041
yourinspiron
Przyczajenie
 
Avatar yourinspiron
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez karmelkka Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłaś a jak można opóźnić okres b wszystko było wporządku? Bo 19 lipca jadę nad morze z TŻem i właśnie 19tego wypada mi pierwsza tabletka placebo (przy 3ciej dostaje @) chciałabym go jakoś opóźnić, ale nie mam pojęcia jak... :/

Wystarczy nie wziąć tabletek placebo



A wracając do mojego pytania nie wzięłam ostatniej białej (by przyśpieszyć dostanie miesiączki)i dostałam przy drugiej zielonej także za miesiąc zrobię to samo i nie będę mieć okresu na ślubie. Jedyną wadą był spory ból brzucha, którego wcześniej nie miałam no,ale coś za coś
__________________
Inspiracją być, umiesz!?
yourinspiron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 06:08   #1042
Mrn47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Czesc dziewczyny : ) Mam dylemat wczoraj powinnam wziąć tabletkę o 23:40 a była to 4tabletka i wzięłam ja o 3 w nocy. A dzień przed miałam z facetem mizianie i teraz pytanie brzmi czy mogę być spokojna i czy wszystko jest dobrze?dobrze?
Mrn47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 06:36   #1043
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mrn47 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny : ) Mam dylemat wczoraj powinnam wziąć tabletkę o 23:40 a była to 4tabletka i wzięłam ja o 3 w nocy. A dzień przed miałam z facetem mizianie i teraz pytanie brzmi czy mogę być spokojna i czy wszystko jest dobrze?dobrze?
Poczytaj ulotkę albo przejrzyj ten wątek
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 07:44   #1044
Mrn47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Poczytaj ulotkę albo przejrzyj ten wątek

a mogłabym się dowiedzieć od reszty dziewczyn?
Mrn47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 08:55   #1045
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mrn47 Pokaż wiadomość

a mogłabym się dowiedzieć od reszty dziewczyn?
a tak trudno zajrzeć do ulotki, zamiast pójść na łatwiznę i pytać się innych?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:13   #1046
bells999
Zadomowienie
 
Avatar bells999
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 1 203
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
a tak trudno zajrzeć do ulotki, zamiast pójść na łatwiznę i pytać się innych?
Popieram. Każda dziewczyna, która decyduje się na taki rodzaj antykoncepcji, powinna ulotkę umieć na pamięć. To duża odpowiedzialność i uważam, że jeszcze zanim się weźmie lek, trzeba o nim poczytać. Skoro koleżanka nie wie, czy jest bezpieczna, czy nie, to trochę dziwne
__________________
Book Loaf
czytam, piszę, bloguję
jestem kotem z nosem w książce




www.DKMS.pl
wspólnie przeciw białaczce
bells999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:51   #1047
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Mrn47 już tutaj się pytałaś o coś takiego i dostałaś odpowiedź a teraz znowu pytasz o to samo... przeczytaj ulotkę tam wszystko pisze z tego co wyczytałam wcześniej to bierzesz Yaz a on ma cudowną ulotkę i naprawdę łatwo znaleźć potrzebne informacje
Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:55   #1048
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

mnie to w ogole dziwi ze takie osoby w ogole biora tabletki i jakos zyja na tym swiecie gdy przerasta je wyczytanie prostej informacji z ulotki a w tym wątku na kazdej stronie prawie te same pytania.

ja odstawilam 2 miesiace temu i czuje sie w miare ok
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:18   #1049
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mrn47 Pokaż wiadomość

a mogłabym się dowiedzieć od reszty dziewczyn?
Wyobraź sobie, że do opakowania z tabletkami dołączone jest coś takiego jak ULOTKA. Tak, tak... wiem, że trudno w to uwierzyć, ale zawarta jest w niej odpowiedź na Twoje pytanie! Niesamowite, prawda?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:53   #1050
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że do opakowania z tabletkami dołączone jest coś takiego jak ULOTKA. Tak, tak... wiem, że trudno w to uwierzyć, ale zawarta jest w niej odpowiedź na Twoje pytanie! Niesamowite, prawda?
Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 21:56:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.