Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 22:37   #1021
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnulka90 Pokaż wiadomość
Nie chodziło tylko o pranie... to była tylko jedna z rzeczy, pracowałam po nawet 190 h w msc miałam okropny problem bo w wolnym czasie jak już jakiś miałam to wręcz chciałam robić wszystko tylko nie to co powinnam...
My mamy z małżem dwa koty i nie powiem trochę przy nich roboty jest, ale na psa bym się nie zdecydowała z moimi skłonnościami do lenistwa i niezauważania problemu dopóki nie kopnie mnie w tyłek.


Zakupiłam już przezroczyste plastikowe kartoniki na dokumenty są z etykietami. Narazie kategorie to bankowość, pamiątki ogólne i pamiątki ślubne, ale jest tego do uporządkowania bardzo dużo. A marzy mi się właśnie taki ład totalny Otworzę szafa a tam jak na dłoni wszystko zorganizowane!

A wy odkładacie wszystko odrazu na miejsce? Macie swoje sposoby na przechowywanie dokumentów pamiątek itp?
Ja kupilam sobie na dokumenty segregator z kolorowymi przegrodkami i kazdy dzial ma swoj kolor: zdrowie, uczelnia, bank itp wszystko w foliach. Osobno w teczce trzymam wszystkie instrukcje od sprzetu domowego, mebli itp. Pamiatki, rzeczy na ktore nie patrzy sie na codzien trzymam w pudelkach akurat to u mnie jest na plus.

Mam na glowie dwa przeglady mieszkania: dla strazy pozarnej i wieloletni... Kompletnie nie umiem i nie chce mi sie za to zabrac a mam czas do 30stego :/ musze odlaczyc okap, zamontowac kratki wentylacyjne w kuchni i w lazience... Przeraza mnie to...
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:45   #1022
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

co do organizacji w domu to wiem ze jezeli bede pracowac to dom zaniedbam a obiady beda takie "na szybko".... Czasami mysle ze mogłabym zajmowac sie domem szczegolnie w okresie wrzesien - grudzien bo mam wtedy jakos najwiecej zapału , mysle tylko o świetach itd
Uwielbiam jak sa jakies remonty w domu , te planowania itd tak samo jakies imprezy typu wesela , 18 stki itd. Moze mam dar do takiego czegos

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

własnie pisze ta opinie ze stazu i perfidnie przepisuje zdania z poprzedniego stazu zmieniajac tylko obowiazki i umiejetnosci a tak nie moze byc no bo jak bym miala pokazac obydwa opinie ze stazu to jest prawie kopiuj wklej... nie wiem jak to napisac inaczej niech sami sie tym zajmują a nie ja za nich to pisze

Dzisiaj mi sie sniło ze szef powiedzial ze nie chce mnie od pazdziernika i byłam taka szczesliwa ze jak nie widzial to skakałam z radosci a jak wychodzilam (nie wiem skad wziely sie długie schody) to zjechalam z poreczy
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 00:42   #1023
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Pisanie samemu jest lepsze bo piszesz to co Ty uważasz za stosowne i możesz to tak ubrać w słowa, że wyjdzie na Twoje.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 07:29   #1024
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

od dwoch tygodni wprowadziłam sobie, a wlasciwie 'nam' nową zasadę - sprzątanie w poniedziałek i we wtorek po pracy. Na poczatku tygodnia nie jestem az tak bardzo zmeczona po pracy. A efekt? weekend w 100% jest na odpoczynek, wyjazd, wyjscie do knajpki, do znajomych, zero kiwnięcia palcem. To naprawdę pozwala odpocząć.

O wiele bardziej to mi pasuje, bo w pon/wt mam mniej czasu - wiec lepiej sie mobilizuje. A sobota na sprzataniu uciekała jak sekunda i mialam wrazenie zmarnowanego dnia
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 10:13   #1025
czarnulka90
Raczkowanie
 
Avatar czarnulka90
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 116
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
od dwoch tygodni wprowadziłam sobie, a wlasciwie 'nam' nową zasadę - sprzątanie w poniedziałek i we wtorek po pracy. Na poczatku tygodnia nie jestem az tak bardzo zmeczona po pracy. A efekt? weekend w 100% jest na odpoczynek, wyjazd, wyjscie do knajpki, do znajomych, zero kiwnięcia palcem. To naprawdę pozwala odpocząć.

O wiele bardziej to mi pasuje, bo w pon/wt mam mniej czasu - wiec lepiej sie mobilizuje. A sobota na sprzataniu uciekała jak sekunda i mialam wrazenie zmarnowanego dnia
Ja niestety mam nieregularny grafik u mnie by to nie wypaliło :/ Ale pomysł naprawdę super ! Jak trafi mi się weekend wolny i spędzam go na sprzątaniu to mam takie samo wrażenie jak u Ciebie...
__________________
'Time goes by so slowly for those who wait...'
czarnulka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:04   #1026
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
od dwoch tygodni wprowadziłam sobie, a wlasciwie 'nam' nową zasadę - sprzątanie w poniedziałek i we wtorek po pracy. Na poczatku tygodnia nie jestem az tak bardzo zmeczona po pracy. A efekt? weekend w 100% jest na odpoczynek, wyjazd, wyjscie do knajpki, do znajomych, zero kiwnięcia palcem. To naprawdę pozwala odpocząć.

O wiele bardziej to mi pasuje, bo w pon/wt mam mniej czasu - wiec lepiej sie mobilizuje. A sobota na sprzataniu uciekała jak sekunda i mialam wrazenie zmarnowanego dnia
poniedzialki i tak sa zazwyczaj zmarnowane dni wiec lepiej wtedy posprzatac bo weekend powinien byc czasem odpoczynku a nie robinia wokol domu
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:55   #1027
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
poniedzialki i tak sa zazwyczaj zmarnowane dni wiec lepiej wtedy posprzatac bo weekend powinien byc czasem odpoczynku a nie robinia wokol domu
Dokładnie tak
Ja oprócz tego mam listę wszystkich rzeczy, które trzeba posprzątać, wyszorować itp, żeby o niczym nie zapomnieć
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 14:15   #1028
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

ja mam troszkę inaczej. Od kiedy pamiętam nie lubię niedziel pomimo, że to dzień wolny (może wizja poniedziałku?) więc w ten dzień sprzątam. Ewentualnie w poniedziałek bo po weekendzie różnie bywa z tą czystością. Ogólnie muszę codziennie coś zrobić (kurze, podłogi) co drugi dzień pranie.


......................

Tak się stresuje strasznie Dziś mój dzień próbny w restauracji. Ściąglam sobie menu i tak podczytuję by czuś się chodź troszkę pewniej. Boję się, że czegoś nie zrozumiem i narobię bałaganu w zamówieniach albo coś takiego.

Edytowane przez LoveMessages
Czas edycji: 2013-09-20 o 15:29
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 19:38   #1029
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Dla mnie zwykle dniem " sprzątającym " jest sobota, i zwykle od rana.

Jak tam u Was dziewczyny postępy?Ja po ostatnim czasie, gdy musialam naprawdę spiąć tyłek by coś zrobić i wyrobić się na czas, teraz siedzę od kilku dni bezczynnie ,przy komputerze, jest mi zimno, na nic nie mam ochoty.. A wiem,że kolejne obowiązki za mną czekają i nie chcę ich zawalić..Ale wciąż czuje się zmęczona i ciągle mówię " od jutra".. może trochę sytuacja w domu na mnie wpłynęła..
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:03   #1030
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
Dla mnie zwykle dniem " sprzątającym " jest sobota, i zwykle od rana.

Jak tam u Was dziewczyny postępy?Ja po ostatnim czasie, gdy musialam naprawdę spiąć tyłek by coś zrobić i wyrobić się na czas, teraz siedzę od kilku dni bezczynnie ,przy komputerze, jest mi zimno, na nic nie mam ochoty.. A wiem,że kolejne obowiązki za mną czekają i nie chcę ich zawalić..Ale wciąż czuje się zmęczona i ciągle mówię " od jutra".. może trochę sytuacja w domu na mnie wpłynęła..
Mi na szczęście udało się przez cały tydzień trzymać porządek, więc dzisiaj tylko kuchnię i łazienkę dopieściłam, ale bez szaleństw. Właśnie odhaczyłam rzeczy, które dziś zrobiłam (w planie było 5) i udało mi się zrobić wszystko pierwszy raz od wieków! Ale za to w tym tygodniu mam dwie mega misje: załatwić przegląd mieszkania i iść dowiedzieć się w sprawie kursu językowego, a od piątku 4 dni z TŻ we Wrocławiu

Kochana, odpal sobie jakąś ładną świeczkę, herbatkę i OD JUTRA DZIAŁAMY!
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:08   #1031
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Ja jestem całkiem zadowolona, zrobiłam wszystko co sobie na ten tydzień zaplanowałam. Ale październikiem jestem przerażona. Zabrali nam z działu jedną dziewczynę, a październik w bibliotece uniwersyteckiej jest ciężki, nowy rok akademicki, pierwszaki się zapisują, zamówień i zwrotów po wakacjach mnóstwo. Mój grafik to dramat, będę wracać ciemną nocą. Ale mam dobry argument, żeby przycisnąć TŻ do wyprowadzki.

Dziewczyny, a badałyście sobie TSH? Bo tarczyca ma wieeelki wpływ na rozwój syndromu "niechcemisie".
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 20:37   #1032
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Ja jestem całkiem zadowolona, zrobiłam wszystko co sobie na ten tydzień zaplanowałam. Ale październikiem jestem przerażona. Zabrali nam z działu jedną dziewczynę, a październik w bibliotece uniwersyteckiej jest ciężki, nowy rok akademicki, pierwszaki się zapisują, zamówień i zwrotów po wakacjach mnóstwo. Mój grafik to dramat, będę wracać ciemną nocą. Ale mam dobry argument, żeby przycisnąć TŻ do wyprowadzki.

Dziewczyny, a badałyście sobie TSH? Bo tarczyca ma wieeelki wpływ na rozwój syndromu "niechcemisie".
Moim zdaniem masz bardzo fajną pracę, chciałabym pracować w bibliotece, zawsze chciałam

Ja badałam, "niestety" w normie i nie mam na co już zwalić, bo wszystkie badania prócz cholesterolu mam w normie.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:05   #1033
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Ja jestem całkiem zadowolona, zrobiłam wszystko co sobie na ten tydzień zaplanowałam. Ale październikiem jestem przerażona. Zabrali nam z działu jedną dziewczynę, a październik w bibliotece uniwersyteckiej jest ciężki, nowy rok akademicki, pierwszaki się zapisują, zamówień i zwrotów po wakacjach mnóstwo. Mój grafik to dramat, będę wracać ciemną nocą. Ale mam dobry argument, żeby przycisnąć TŻ do wyprowadzki.

Dziewczyny, a badałyście sobie TSH? Bo tarczyca ma wieeelki wpływ na rozwój syndromu "niechcemisie".
Macie zamiar przeprowadzić się gdzieś bliżej Twojego miejsca pracy? Gorąco Ci tego życzę, odkąd pracuję w pobliżu mojej pracy, naprawdę jest świetnie i zimowe powroty już mnie nie stresują

Ano, co do TSH, to jestem 'szczęśliwą' posiadaczką niedoczynności. Niestety do endo trzeba chodzić prywatnie, bo terminy już w maju były na przyszły rok Ostatnio miałam kryzys finansowy, w sumie dopiero się odbijam od dna, więc na jakiś czas moje leczenie zostało przerwane, ale mam nadzieję niedługo nadrobić i dalej łykać tabletki, bo widziałam po nich autentyczną poprawę (choć wciąż sądzę, że dawka była za mała).

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem masz bardzo fajną pracę, chciałabym pracować w bibliotece, zawsze chciałam

Ja badałam, "niestety" w normie i nie mam na co już zwalić, bo wszystkie badania prócz cholesterolu mam w normie.
Ano gagateczko, zawsze możemy się przekwalifikować, wszak w naszej 'karierze naukowej' miałyśmy z książkami mnóstwo do czynienia, więc dałoby się wejść na te tematy bez problemu

A może anemia? Badałaś poziom Fe? U mnie anemia + niedoczynność to zabójcza mieszanka, zwłaszcza w takim intensywnym czasie jest teraz, przed egzaminem, daje się we znaki.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:10   #1034
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Macie zamiar przeprowadzić się gdzieś bliżej Twojego miejsca pracy? Gorąco Ci tego życzę, odkąd pracuję w pobliżu mojej pracy, naprawdę jest świetnie i zimowe powroty już mnie nie stresują
Ja mieszkam w małej miejscowości, a pracuję w mieście. Codzienne dojeżdżam do pracy PKSem. TŻ też mieszka w tym mieście, ale z rodzicami. Dlatego bardzo chciałabym razem coś wynająć.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 10:33   #1035
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Mi na szczęście udało się przez cały tydzień trzymać porządek, więc dzisiaj tylko kuchnię i łazienkę dopieściłam, ale bez szaleństw. Właśnie odhaczyłam rzeczy, które dziś zrobiłam (w planie było 5) i udało mi się zrobić wszystko pierwszy raz od wieków! Ale za to w tym tygodniu mam dwie mega misje: załatwić przegląd mieszkania i iść dowiedzieć się w sprawie kursu językowego, a od piątku 4 dni z TŻ we Wrocławiu

Kochana, odpal sobie jakąś ładną świeczkę, herbatkę i OD JUTRA DZIAŁAMY!
ja w piatek z TŻtem mam zamiar odwiedzic Wrocław (pierwszy raz ) wiec moze bedziemy sie gdzies tam mijac
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:01   #1036
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
ja w piatek z TŻtem mam zamiar odwiedzic Wrocław (pierwszy raz ) wiec moze bedziemy sie gdzies tam mijac
My też jedziemy pierwszy raz! Już tyle osób nam polecało to miejsce do odwiedzenia, a to jest już ostatni dzwonek i będziemy tam 4 dni To będę Cię wypatrywać
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 13:06   #1037
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
My też jedziemy pierwszy raz! Już tyle osób nam polecało to miejsce do odwiedzenia, a to jest już ostatni dzwonek i będziemy tam 4 dni To będę Cię wypatrywać
i gdzie macie zamiar dokladnie isc?
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 13:30   #1038
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
i gdzie macie zamiar dokladnie isc?
Póki co mamy tylko hotel zarezerwowany i ja mam kosmetyczne miejsca do których chcę iść :P
Kolega polecił mi do jedzenia: The Winners Pub ul. Włodkowica 5, Road American Restaurant ul. Powstańców Śląskich 95, Piramida ul. św. Mikołaja 8
Myślę o Ogrodzie Japońskim, jeśli będzie pogoda i może Panorama. Oczywiście Rynek, ale dalej nie wiem
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 13:41   #1039
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Póki co mamy tylko hotel zarezerwowany i ja mam kosmetyczne miejsca do których chcę iść :P
Kolega polecił mi do jedzenia: The Winners Pub ul. Włodkowica 5, Road American Restaurant ul. Powstańców Śląskich 95, Piramida ul. św. Mikołaja 8
Myślę o Ogrodzie Japońskim, jeśli będzie pogoda i może Panorama. Oczywiście Rynek, ale dalej nie wiem
no ja tez mysle o ogrodzie japonskim , rynku i ten most zeby kłodke z naszymi inicjałami powiesic
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 20:24   #1040
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

ja mojego Tżta ciągnę do Wrocławia ale nie wiem czy się ze mną wybierze. Najwyżej pojade sobie za tydzień sama ;P
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 08:22   #1041
czarnulka90
Raczkowanie
 
Avatar czarnulka90
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 116
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cześć dziewczyny
Miałam weekend-porażkę, wstawialiśmy z mężem prysznic, dodatkowe oświetlenie i trochę szpachlowania było...
Myślałam że zajmie to jeden niepełny dzień a zajęło cały weekend, przez to wszystko inne leży... Ale już mam sporządzoną listę zadań i zaraz się za nią zabieram!
Zazdroszczę wam wyjazdów, w planach miałam zimowy wyjazd w góry, ale już widzę, że nie wyrobimy się finansowo, a szkoda

Stworzyłam sobie grafik na tydzień z wyznaczeniem czasu jaki mam poświęcić na ogarnięcie danego pomieszczenia,zapisałam go w kalendarzu na dziś i wymieniłam to co w tym tygodniu mam zrobić extra(wizyty u lekarza itp.), ciekawe jak się sprawdzi (pomysł zaczerpnięty z jakiegoś bloga)
__________________
'Time goes by so slowly for those who wait...'
czarnulka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:28   #1042
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Wrocław <3 czasami tęsknię za tym miastem i ogólnie za Polską Dziś mi troszkę smutno bo mi nie wyszło z pracą (chce mnie szef zatrudnić, ale nie chce mu się mnie uczyć- na takiej zasadzie) a mnie zawsze takie coś dołuje i szukam winy w sobie. Dzisiaj bym chciała iść do jakiegoś wrocławskiego parku i podumać. Powodzenia w waszych planach tygodniowych, nie odpuszczajcie
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 21:40   #1043
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnulka90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Miałam weekend-porażkę, wstawialiśmy z mężem prysznic, dodatkowe oświetlenie i trochę szpachlowania było...
Myślałam że zajmie to jeden niepełny dzień a zajęło cały weekend, przez to wszystko inne leży...
remonty sa wyczerpujące - ale równoczesnie mega motywujące. Dają konkret, efekt. To niesamowite ile można zrobić w tydzień - zwlaszcza jak sie remontuje nowokupione mieszkanie - podziwiam efekty co jakis czas u znajomych, lub czesciowe remonty.

Tydzień ! A czasami tygodnie mijają i nic
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 21:59   #1044
czarnulka90
Raczkowanie
 
Avatar czarnulka90
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 116
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Melduję, że udało mi się wykonać wszystkie zadania z listy, a nawet po drodze coś dopisałam i zrealizowałam, oczywiście nie obyło się bez pomocy męża po jego powrocie z pracy. Czuje się dziś spełniona i wiem, że to ogromny krok do bycia lepiej zorganizowaną
Nawet już dziś spisałam sobie ile czasu wolnego mam jutro poświęcić i wiem już dokładnie na co.

Dziś już na spokojnie wieczorem stanęliśmy razem w łazience i podziwialiśmy prysznic

LoveMessages na pewno w miejscu w którym teraz mieszkasz też znajdzie się miejsce w którym mogłabyś podumać, a ten Twój szef to poprostu
Nie dołuj się, to nie Twoja wina

Spadam oglądać finałowy odcinek sezonu Dextera. Miłej nocy
__________________
'Time goes by so slowly for those who wait...'
czarnulka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 23:12   #1045
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnulka90 Pokaż wiadomość

Spadam oglądać finałowy odcinek sezonu Dextera. Miłej nocy
Ja Ci mogę skreślić bo wczoraj oglądałam
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 23:48   #1046
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

W Dexterze jestem trochę zacofana, ale oglądałam dziś najnowsze Breaking Bad i dalej mi włosy stoją dęba. Niestety, na więcej oglądania czas będzie dopiero w niedzielę.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:35   #1047
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

hej mam problem bo staz mam do poniedziałku 30 wrzesnia a studia zaczynam tez od poniedziałku i nie wiem co teraz nie chodzi mi o to ze nie pojde na staz bo wolne wezme , chodzi mi o to co powiedza w urzedzie bo jak zaczynam studia dzienne to musze sie wyrejestrowac i nie wiem czy nie beda problemow robiły z tym jednym dniem

W ogole mamie dzis powiedzialam ze nie chce tam pracowac od pazdziernika bo tam tez chodzi student ktory bedzie studiowac tam gdzie ja i nie chce po nim sprzatac i w ogole czasem pozno bede wracac z uczelni i od razu tam bede musiała jechac do pracy? nie chce i mama oczywiscie na to ze nie mam przesadzac i jak nie chce pracowac to ona mi nie da ani grosza ale ja mam dosyc bycia sprzątaczka
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 19:33   #1048
bluenatly
Raczkowanie
 
Avatar bluenatly
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Im więcej czytam Wasze posty, tym bardziej chce mi się 'organizować' :P.
Chociaż ostatnio za dużo czasu spędzam przed komputerem i nawet wyznaczanie sobie czasu,
który mogę na to poświęcić mi nie pomaga- bo się tego kompletnie nie trzymam!

Edytowane przez bluenatly
Czas edycji: 2013-09-24 o 19:35
bluenatly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 05:04   #1049
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez bluenatly Pokaż wiadomość
Im więcej czytam Wasze posty, tym bardziej chce mi się 'organizować' :P.
Chociaż ostatnio za dużo czasu spędzam przed komputerem i nawet wyznaczanie sobie czasu,
który mogę na to poświęcić mi nie pomaga- bo się tego kompletnie nie trzymam!
Wyznaczanie czasu na mnie tez nie dziala. Moze sprobuj wyposac sobie rzeczy do zrobienia na komputerze, odhacz i wylacz sprzet i wez sie za cos innego, tez na zasadzie listy


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:51   #1050
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Podoba mi się dzisiejszy wpis Chodakowkisej na FB:

"Odpoczynek to nie lenistwo" - zatem milego odpoczywania w niedziele

A propo list - przebrnęłam juz przez całą ksiązkę "Getting things done" (zauwazylam ze na nowo pojawila sie w księgarniach). ksiazka wlasciwie w ogromnej mierze opiera sie na listach i na grupowaniu spraw do uporzadkowania.

Co do list - to niestety ja nigdy nie kupię większej filozofii dot. tworzenia list - dla mnie najprostsze listy w notatniku sprawdzają sie najlepiej i nie jestem w stanie wprowadzić jakiegos systemu rozbudowanego, bo zaczyna mi to gubic funkcję przejrzystości tzn ' przeczytaj i zrób'

Ksiązka natomiast uswiadomiła mi że warto zmienić sposób zapisywania naszych spraw do załatwienia.

"nauczyć się angielskiego" - nie oznacza wlaściwie nic - nie wiadomo co trzeba z tym zrobic. To jakis nieokreslony plan/cel - a nie konkretne zadanie na liste 'do zrobienia'

O wiele efektywniejsze jest przedstawianie naszych spraw jako działania:

1. przeczytac opowiadanie po angielsku
2. nauczyc się 20 slowek z Newsweeka online
3. napisac opowiadanie na 200 słów w weekend

Patrzymy na listę i wiadomo co mamy zrobic, zamiast główkować ' no tak, powinnam usiąść nad angielskim teraz"
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 18:28:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.