Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 14:32   #1021
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksiu - jeśli masz na myśli Colorstay z Softflexem, to ten najjaśniejszy nazywa się 110 Ivory.

Dziś specjalnie poszłam go porównać z Twoim Age Defying i faktycznie jest jaśniejszy od Colorstaya, ale może dlatego, że Colorstay jest dość gęsty. Jak roztarłam oba równomierną warstwą na dłoni, to były prawie identyczne (porównywałam w naturalnym świetle). Mam tylko nadzieję, że dobry Age Defying poddałam próbie, ale był to najjaśniejszy w Galerii Centrum (a oni chyba zamawiają wszystkie odcienie) i w nazwie też miał Ivory zdaje się (już się nieco pogubiłam, bo tyle tych podkładów dziś oglądałam. ).
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 17:22   #1022
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
IlonaMarianna on może być ciemny, bo Age Defying jest kilka wersji i każda ma inną gamę kolorystyczną, ja mam zupełnie inny ten podkład, więc jeśli okaże się za ciemny, nie mów, że Cię wprowadziłam w błąd w razie czego
Potwierdzam,ja mam taki z niebieską nakrętką i jest to najciemniejszy najjaśniejszy podkład jaki spotkałam

Jeśli już IlonaMarianna wspomniała podkład So Matte 01 Light to oświadczam, że mam takowy, niemalże cały bo dla mnie jest bardzo za ciemny, jest jeszcze pół roku ważny więc go chętnie oddam, żeby się dłużej nie marnował. Oddam darmo. Kto chce?

Odchodząc od tematu podkładów: jestem w połowie ruda Zdjęć póki co nie dam, bo aparat mi siadł
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 14:35   #1023
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Przepraszam że tak przerywam ale chciałam się dołączyc do wątku . Też jestem bladziutka, ale latem lubię się lekko opalic ( mocno nawet jak bym bardzo chciała to by mi się nie udało ). Właściwie zawsze chciałam miec trochę ciemniejszą cerę ze względu na kolor włosów, ale staram się lubic to co mam . Załączam swoje zdjęcie . Przepraszam za trochę słabą jakośc ale robione komórką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (54,8 KB, 84 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 16:04   #1024
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie wiem czy to już było, ale....co oni jej zrobili?
Taka opalenizna to przesada, Gwyneth wygląda strasznie

http://e.pudelek.pl/p465/3eaae0010018583246bdaf38
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 16:10   #1025
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

taak ona wygląda jakby wylała na siebie hektolitr samoopalacza
a skoro amm dołączyc do grona bladolicych to pokazuje swoje zdjecie
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.

Edytowane przez margaritaa
Czas edycji: 2008-03-24 o 19:16
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 16:34   #1026
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to już było, ale....co oni jej zrobili?
Taka opalenizna to przesada, Gwyneth wygląda strasznie

http://e.pudelek.pl/p465/3eaae0010018583246bdaf38
Nie poznałam jej normalnie
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 16:55   #1027
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zobacznie reszte zdjęc z tej sesji na pudelku,tylko na tym pierwszym okladkowym zdjęciu straszy,potem jest juz znacznie jasniejsza...co nie znaczy ze jasna

http://www.pudelek.pl/artykul/4673/z...yneth_paltrow/
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 19:36   #1028
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to rzeby podkreślić to golden girl
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 19:49   #1029
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Obejrzalam te zdjecia na pudelku, ona wyglada na tej sesji paskudnie! Po pierwsze - duzo starzej niz kiedys (ja wiem, ze ona juz nie ma 20 lat, ale jeszcze pare miesiecy temu jak sie jej zdjecia obejrzalo to wygladala na duzo mlodsza niz jest), a po drugie ta sesja jest kontrowersyjna na sile. Doskonale obeszlaby sie bez obrazka z Jezusem i kul do chodzenia. Jakis taki przerost formy nad trescia. Nic te zdjecia nie wyrazaja, wiec dlaczego zaraz "zyciowa" sesja?

Edytowane przez a-sea-of-honey
Czas edycji: 2007-08-14 o 19:52 Powód: uzupelnienie
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 01:24   #1030
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zatem tu dla odmiany .

Weronika Rosati - zawsze brązowa, teraz mniej.
Bardzo mi się ta sesja podoba .

http://uroda.pl/images/stories/08_2007/rosati/1.jpg
http://uroda.pl/images/stories/08_2007/rosati/2.jpg
http://uroda.pl/images/stories/08_2007/rosati/3.jpg
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 06:27   #1031
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Zatem tu dla odmiany .

Weronika Rosati - zawsze brązowa, teraz mniej.
Bardzo mi się ta sesja podoba .

http://uroda.pl/images/stories/08_2007/rosati/1.jpg
http://uroda.pl/images/stories/08_2007/rosati/2.jpg
http://uroda.pl/images/stories/08_2007/rosati/3.jpg
Mi też Wogóle Weronika to wg. mnie śliczna babka, tylko czasem się za bardzo postarza, ale ma ciekawy typ urody
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 16:15   #1032
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Cmoksiu - jeśli masz na myśli Colorstay z Softflexem, to ten najjaśniejszy nazywa się 110 Ivory.

Dziś specjalnie poszłam go porównać z Twoim Age Defying i faktycznie jest jaśniejszy od Colorstaya, ale może dlatego, że Colorstay jest dość gęsty. Jak roztarłam oba równomierną warstwą na dłoni, to były prawie identyczne (porównywałam w naturalnym świetle). Mam tylko nadzieję, że dobry Age Defying poddałam próbie, ale był to najjaśniejszy w Galerii Centrum (a oni chyba zamawiają wszystkie odcienie) i w nazwie też miał Ivory zdaje się (już się nieco pogubiłam, bo tyle tych podkładów dziś oglądałam. ).

dziękuję poszukam go
tak, w galerii centrum mają najjaśniejszy AgeDefying, 010 fresh ivory z różową nakrętką
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 06:52   #1033
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Z serii bladolica na wakacjach- nie opalilam sie

Z tylu szwagier po Tunezji spalony ze skora zlazi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1510.JPG (26,5 KB, 146 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 11:02   #1034
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

bu. testuję revlona od 2 dni. ten najjaśniejszy, niedostępny w Polsce odcień wychodzi jak MF po paru godzinach - więc wywaliłam 40zł na coś, co się okazało z lekka za ciemne w stosunku do moich oczekiwań.. kurde, ten Miss Sporty jest jaśniejszy zgodzę się, że Miss Sporty jest ciemnawy, nawet sama byłam przestraszona, jak przyniosłam go z drogerii ale - może to kwestia kremu pod podkładem?? jak położę go na krem matujący antybakteryjny Dax'a, to jaśnieje - o jakieś pół tonu.

jestem w kropce z tym revlonem, nie wiem co mam zrobić. z jednej strony: bardzo mało kryje (o czym wiedziałam), na szczęście mi już zostały tylko trzy średnio widoczne blizenki po wypryskach, tak to wszystko już OK , za to to minimalne krycie sprawia, że z białym pudrem Kryolana mam cerę równie jasną, jak "normalnie", tylko w bardziej porcelanowym odcieniu i - tak niesamowicie naturalną a jednoczesnie matową, że nie mogę przestć zerkać w lustro! bałam się, że przeciwzmarszczkowy podkład będzie tłusty, będę się świecić no i wypryski.. ale powiem Wam, że ten podkład ma chyba najlepszy wpływ na moją cerę. nawet zero rozszerzonych porów, nie mówiąc o krostkach. nie włazi w zmarszczki mimiczne. skóra jest taka.. aksamitna, nie wiem jak to powiedzieć. moje obawy były niepotrzebne. ma jeszcze jedną zaletę: filtr o faktorze 30! chyba dlatego już warto będzie jednak się go nie pozbywać, chociaż nie spełnił mojego marzenia - chciałam być jeszcze jaśniejsza.

spróbuję może jeszcze dzis pożyczyć od taty cyfrówkę i zrobić sobie parę zdjęć, a jutro z So Matte Miss Sporty i będzie można porównać. aha, Miss Sporty daje na twarzy (podkreślam, kładę na to dużo białego pudru Kryolana) jaśniejsze wykończenie niż Revlon, ale jest beżowy, więc stapia się w moją skórą, a Revlon różowy - daje porcelanowy delikatny efekt.. Miss Sporty ma jeszcze jedną paskudną wadę... LEPI SIĘ. i to makabrycznie. dlatego więcej pewnie już go nie kupię, co najwyżej awaryjnie. klei się zanim go nie przypudruję, a jak zacznę się świecić (ok 4-5h po aplikacji, więc standard) to już wogóle niemal strach dotknąć twarzy - klej!


wiem już, jaką mam karnację :P :P według mnie, mój naturalny kolor to bardzo jasny szarozielony :P :P jakiś chory beż z zielonym zabarwieniem, bez makijażu wyglądam nie tylko blado, ale naprawdę jakbym była chora. miła pani w aptece Kosmedica powiedziała, że ja mam po prostu rzadko spotykany, bardzo jasny OLIWKOWY kolor skóry, który wbrew pozorom NIE JEST CIEPŁYM odcieniem... I cieszę się bardzo. bo jak dotąd, wszystkie podkłady, które testuję na ręce, są CIEMNIEJSZE niż moja skóra.

na koniec prośba. nakrzyczcie na mnie mam dwa podkłady rozpoczęte, a krążę jak sroka koło podkładów Maybelline.. zawsze je omijałam, po tym jak oglądałam sobie testety tych w musie, tragedia, marchewa i ciemność wielka ale obejrzałam ostatnio Fresh Matte i Wonder Finish... zwłaszcza ten ostatni strasznie mi przypadł do gustu.. wybijcie mi go z głowy, bo strasznie mam ochotę go kupić! mam nadzieję, że nei wycofają za pół roku tych jego jasnych odcieni, bo wtedy planowo mogę kupić następny podkład, bo zużyję to, co mam..
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 16:18   #1035
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja mam ten podkład z Wonder Finish i najjaśniejszego odcienia już nie uzywam
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 07:51   #1036
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to już było, ale....co oni jej zrobili?
Taka opalenizna to przesada, Gwyneth wygląda strasznie

http://e.pudelek.pl/p465/3eaae0010018583246bdaf38
Straszna.
Ja teraz tak wyglądam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 07:53   #1037
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

przepraszam, że Cię będę męczyć, ale czy możesz coś więcej o nim napisać? jak się nazywa odcień, jest ciepły czy zimny, na jak długo matuje mniej więcej, czy nie zmienia koloru na twarzy po paru godzinach, czy się nie waży? jest mocniej kryjący, czy nie?

wczoraj przeprowadziłam test revlona w warunkach ekstremalnych czyli pomalowałam się nim i poszłam do pracy... (sprzątam, więc to praca fizyczna - gorąco, wysiłek, itd.) i wiecie co? wybaczam mu, że jest dla mnie troszkę za ciemny... bo poza tym, to jest nie do opisania. pisałam, że bałam się, że podkład przeciwzmarszczkowy będzie zapychał, nie zmatowi, że może spowodować wysyp krostek.. nic z tych rzeczy. zresztą na opakowaniu jest napisane, że nie zapycha porów i nie podrażnia. nie wiem, czy ta wersja jest w Polsce, ktoś coś pisał o podkładzie Revlon z Softflex? to nie jest ten, ten zawiera kompleks BOTAFIRM i całą masę ekstraktów ziołowych (m.in. aloes, zieloną herbatę, rumianek, gingko biloba)... no ale do rzeczy: nałożyłam podkład o godzinie 15. o 22 był bez zarzutu, dokładnie taki sam jak tuż po nałożeniu! sama w to nie wierzę... taki sam aksamitny mat bez żadnego świecenia.. jak do tej pory nie wyskoczyło mi nic nowego, cerę mam taką, jaką miałam przed rozpoczęciem używania tego podkładu. zresztą u mnie raczej podkłady nie robią różnicy (raz nie malowałam się MIESIĄC... wogóle... i było wręcz gorzej niż z makijażem)..
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 08:42   #1038
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Podkłąd jest raczej srednio kryjący, mi np. nie pokrywa czerwoynch śladów po wypryskach, na twarzy jest bardzo lekki, ładnie stapia się z buzią- dla mnie jest jednak trochę za ciemny Jest baaardzo wydajny, rzadki, łatwo go nałożyć, nie tworzy maski- delikatnie wygładza buzię, u mnie nie podkreśla skórek i trzyma sie cały dzień- jednak trzeba go matowić. Z tym ze ja nakładam go na filtr, więc strasznie się świeciłam, ale dopiero po kilku nalozeniach, nie wiem czemu Kiedy na filtr stosowałam Perfect Wear Avonu nie musze matowić Odiceń nazywa się Cameo. Nie ma sprawy, cieszę się, że moge pomóc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0612.JPG (16,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0613.JPG (21,8 KB, 31 załadowań)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 08:53   #1039
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
pisałam, że bałam się, że podkład przeciwzmarszczkowy będzie zapychał, nie zmatowi, że może spowodować wysyp krostek..
skąd takie dziwne obawy? podkład do cery dojrzałej MUSI być lekki, nie za bardzo kryjący, bo nie może wchodzić w zmarszczki i ma matowić..

co do softflexa to z nim jest colorstay, nie age defying

ja się chyba odrobinę jednak opaliłam tak przypuszczała wczoraj kosmetyczka jak na łagodzenie naczynek poszłam. ale ta odrobinka to na pewno nie więcej niż 0,5 tonu no, piegów mam więcej. A nogi wystawiałam na słońce na rowerku wodnym i nic ich nie wzięło

kosmetyczka mi powiedziała żebym się przyjzala podkładom Kryolan, bo one w salonie używają tych kosmetyków i je bardzo chwalą, a podkład podobno mimo, ze mocno kryje to jest bardzo lekki, nie włazi w pory, nie zatyka i nadaje się na codzień do delikatnej i wrażliwej cery i nie ma opcji żebym nie znalazła sobie idealnego koloru, tylko koniecznie jest dobranie go na żywo jak już się przeniosę do Warszawy, będzie szturm Kryolan
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 11:12   #1040
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
skąd takie dziwne obawy? podkład do cery dojrzałej MUSI być lekki, nie za bardzo kryjący, bo nie może wchodzić w zmarszczki i ma matowić..
Wcale nie musi. Można przebierać w podkładach o różnym stopniu krycia, nawilżania; matowienie rzadko kiedy potrzebne jest dojrzałej skórze. Wystarczy choćby spojrzeć na Dior Sculpt czy Givenchy Skin Tonic.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 12:13   #1041
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wcale nie musi. Można przebierać w podkładach o różnym stopniu krycia, nawilżania; matowienie rzadko kiedy potrzebne jest dojrzałej skórze. Wystarczy choćby spojrzeć na Dior Sculpt czy Givenchy Skin Tonic.
eh.. nigdy więcej nie będę słuchać sprzedawczyń
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 13:40   #1042
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jako, że ostatnio mało zdjęć wklejamy (prawie wcale) to coś wrzucam. Tej pani było już dożo, ale w tej części wątku jeszcze wcale, więc fotki z najlepszymi życzeniami z okazji 49 urodzin dla Madonny i moim skromnym życzeniem, aby w jej wieku równie świetnie wyglądać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (105,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (76,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (79,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001a.jpg (46,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (75,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ariake.jpg (24,6 KB, 45 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:09   #1043
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

doklejam się do bladolicych....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg igu.JPG (13,8 KB, 200 załadowań)
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:39   #1044
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
doklejam się do bladolicych....
O jak ładnie.
Brwi naturalne czy to henna?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:42   #1045
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

naturalne
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 16:00   #1046
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, czy może miałyście do czynienia z tym pudrem Kanebo:

http://www.allegro.pl/item223367145_...wosciach_.html

nie mogę znaleść o nim żadnej informacji w sieci a strasznie mnie on korci. Ciekawa jestem jak z kryciem i czy jest bardzo trudny w rozprowadzaniu.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 17:29   #1047
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
doklejam się do bladolicych....
Wyglądasz zupełnie jak Liv Tyler
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:08   #1048
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wyglądasz zupełnie jak Liv Tyler
Rzeczywiście witaj
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:09   #1049
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no faktycznie, widze podobieństwo a gdzie ta straszna opalenizna, ktorej chcesz sie pozbyc, bo nie widze?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:23   #1050
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

_diabolique_ śliczna!

i piegi <3
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.