Studentki gdzie pracujecie i ile zarabiacie? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 07:09   #1021
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Klajda, fajna praca, choć szkoda, ze już się konczy. Ale z doświadczeniem w sprzedaży możesz z powodzeniem szukać w innym sklepie
To prawda, szkoda W tej pracy nie mialam problemu z dostosowaniem pracy do harmonogramu zajec. Moge pracowac tylko w srody i weekendy. Mam nadzieje, ze kolejnym pracodwacom nie bedzie az tak bardzo przeszkadac. Mam nadzieje, ze gdzies sie uda znalezc prace w te dni tygodnia
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:08   #1022
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

To i ja się pochwalę Od października pracuję weekendowo na stoisku z wodami toaletowymi w centrum handlowym. Jestem zadowolona, bo praca nie jest ciężka (po 5,6 h), co prawda nie płacą mi dużo (7zł na rękę), ale lepsze to niż nic. Nie wyobrażam siebie w pracy polegającej na staniu po 10h.
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:53   #1023
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę Od października pracuję weekendowo na stoisku z wodami toaletowymi w centrum handlowym. Jestem zadowolona, bo praca nie jest ciężka (po 5,6 h), co prawda nie płacą mi dużo (7zł na rękę), ale lepsze to niż nic. Nie wyobrażam siebie w pracy polegającej na staniu po 10h.
Świetna praca! Gdzie taką znalazłaś i przede wszystkim w jakim mieście?

Klajdla taka prawda, że bardzo ciężko o dogodną pracę za ludzkie pieniądze.. Polskie realia.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:56   #1024
karola88z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ita
Wiadomości: 58
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

ja jak studiowalam, pracowalam najpierw w telemarketingu, ale tylo w weekendy i zarobki zalezaly od tego ilu ludzi skorzystalo za moja namowa z uslug firmy... na poczatku bylo ok 500zl miesieczne :/ ale po paru miesiacach udawalo mi sie wyciagac 800, 900...
pozniej zaczelam prace w hostelu i to jest chyba jedna z najlepszych opcji dla studentow zarowno dziennych jak i zaocznych, bo grafik pracownicy sami ustalaja, zazwyczaj nic sie nie dzieje wiec mozna sie uczyc, a jak juz cos sie dzieje to mozna nawiazac pare ciekawych znajomosci. no i zazwyczaj ludzie pracujacy w hostelu sa otwarci, wszyscy mniej wiecej w tym samym wieku wiec fajniesie pracuje a stawki juz zaleza i od miasta i od tego jak dlugo sie pracuje... ja mialam 7zl/h w jednym, a w innym w ktorym pracowalam w wakacje nawet 10zl/h plus napiwki, czasami jakies premie... najwiecej chyba wyciagnelam 1400 w tym pierwszym i 2000 w tym drugim
__________________
15.11.2010. - 76kg
26.12.2010. - 72,5kg
cel: 53kg
karola88z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:26   #1025
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez karola88z Pokaż wiadomość
ja jak studiowalam, pracowalam najpierw w telemarketingu, ale tylo w weekendy i zarobki zalezaly od tego ilu ludzi skorzystalo za moja namowa z uslug firmy... na poczatku bylo ok 500zl miesieczne :/ ale po paru miesiacach udawalo mi sie wyciagac 800, 900...
pozniej zaczelam prace w hostelu i to jest chyba jedna z najlepszych opcji dla studentow zarowno dziennych jak i zaocznych, bo grafik pracownicy sami ustalaja, zazwyczaj nic sie nie dzieje wiec mozna sie uczyc, a jak juz cos sie dzieje to mozna nawiazac pare ciekawych znajomosci. no i zazwyczaj ludzie pracujacy w hostelu sa otwarci, wszyscy mniej wiecej w tym samym wieku wiec fajniesie pracuje a stawki juz zaleza i od miasta i od tego jak dlugo sie pracuje... ja mialam 7zl/h w jednym, a w innym w ktorym pracowalam w wakacje nawet 10zl/h plus napiwki, czasami jakies premie... najwiecej chyba wyciagnelam 1400 w tym pierwszym i 2000 w tym drugim
A czym zajmowałaś się w tym hostelu?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:38   #1026
karola88z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ita
Wiadomości: 58
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

pracowalam na recepcji, akurat w tym za 7 byla sprzataczka pare razy w tygodniu, a jak mialo sie ranna zmiane akurat w ten dzien kiedy nie przychodzila albo bylo wyjatkowo duzo do zrobienia, trzeba bylo jej pomoc. ale to sie zdarzalo dosc rzadko.poza tym odbieranie telefonow, odpowiadanie na maile, udzielanie informacji gosciom plus sympatyczne bonusy, jak goscie robili impreze legalnie mozna bylo sie do nich przylaczyc (oczywiscie bez przesady
zawsze moglam sie czegos pouczyc, ksiazku na biureczku, internet byl, jak ktos znajomy przechodzil obok to wpadal i nigdy nie bylo to niemile widziane. jak po imprezie nie chcialo sie wracac do domu to zawsze sie mozna bylo przespac w hostelu za free
oczywiscie pewnie nie w kazdym tak jest, ale w znacznej wiekszosci - zwlaszcza, ze wlasciciele hosteli tez bardzo czesto sa ludzmi pare lat po studiach wiec znaja potrzeby i mozliwosci pracownikow
__________________
15.11.2010. - 76kg
26.12.2010. - 72,5kg
cel: 53kg
karola88z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:44   #1027
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez karola88z Pokaż wiadomość
pracowalam na recepcji, akurat w tym za 7 byla sprzataczka pare razy w tygodniu, a jak mialo sie ranna zmiane akurat w ten dzien kiedy nie przychodzila albo bylo wyjatkowo duzo do zrobienia, trzeba bylo jej pomoc. ale to sie zdarzalo dosc rzadko.poza tym odbieranie telefonow, odpowiadanie na maile, udzielanie informacji gosciom plus sympatyczne bonusy, jak goscie robili impreze legalnie mozna bylo sie do nich przylaczyc (oczywiscie bez przesady
zawsze moglam sie czegos pouczyc, ksiazku na biureczku, internet byl, jak ktos znajomy przechodzil obok to wpadal i nigdy nie bylo to niemile widziane. jak po imprezie nie chcialo sie wracac do domu to zawsze sie mozna bylo przespac w hostelu za free
oczywiscie pewnie nie w kazdym tak jest, ale w znacznej wiekszosci - zwlaszcza, ze wlasciciele hosteli tez bardzo czesto sa ludzmi pare lat po studiach wiec znaja potrzeby i mozliwosci pracownikow
Hmm, fajna robótka na tej recepcji A jak się na nią załapałaś? W moim mieście szukają recepcjonistek po studiach ze znajomością angielskiego, więc mam nikłe szansę, gdyż nie spełniam żadnego warunku.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 18:01   #1028
karola88z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ita
Wiadomości: 58
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Hmm, fajna robótka na tej recepcji A jak się na nią załapałaś? W moim mieście szukają recepcjonistek po studiach ze znajomością angielskiego, więc mam nikłe szansę, gdyż nie spełniam żadnego warunku.
tu akurat mialam do przodu, bo studiowalam wlaśnie angielski, dodatkowo znalam jeszcze dwa inne jezyki.
najlepiej szukac w hostelach (nie w hotelach! - tam dostac sie o wiele trudniej i praca sama w sobie nie jest az tak ciekawa ani swobodna), tam znajac angielski nawet na poziomie przedmaturalnym da sie rade jesli sie ma ciekawe zainteresowania i osobowosc w ostatnim hostelu, w ktorym pracowalam jeden z recepcjonistow zostal zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna tylko dlatego, ze pracowal jako straznik przeciwpozarowy lasu, inna kolezanka dlatego, ze sie uczyla suahili :P czyli nic przydatnego, ale menadzerka z ciekawosci zaprosila zeby sprawdzic co to za dziwaki no i jeszcze jedna wazna rzecz - najlepiej CV zanosic osobiscie (nawet jak nie szukaja), bo sami recepcjonisci - ktorzy w tym wypadku CV odbiora - beda mieli sporo do powiedzenia - czy bylas wesola, otwarta, warta zapamietania, bedzie widac ze Ci zalezy, no i te już wydrukowane przegladac beda pewnie szybciej

poszukaj, warto, zwlaszcza ze hostele mnoza sie jak kroliki ostatnio, jakis boom jest chyba (nie wiem skad jestes, ale w miastach typu Gdansk, Poznan, Krakow, Warszawa, Wroclaw - hosteli jest od cholerki )
__________________
15.11.2010. - 76kg
26.12.2010. - 72,5kg
cel: 53kg
karola88z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:56   #1029
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

[QUOTE=doriiska;23317207]Świetna praca! Gdzie taką znalazłaś i przede wszystkim w jakim mieście? [/QUOTE=doriiska;23317207]

Na gumtree Pracuję w Warszawie
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:45   #1030
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Hmm, fajna robótka na tej recepcji A jak się na nią załapałaś? W moim mieście szukają recepcjonistek po studiach ze znajomością angielskiego, więc mam nikłe szansę, gdyż nie spełniam żadnego warunku.
Właśnie ostatnio myślałam o pracy w hostelu, jednak mój angielski... Mam straszny problem z komunikacją, po kilku drinkach mówię swobodniej, robię pewnie multum gramatycznych błędów, ale w zrozumieniu sensu nie ma problemu. Chodzi o to, że strasznie boję się używać języka, po prostu zacinam się i nie jestem w stanie sklecić zdania.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:02   #1031
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Karola88z, mieszkam w małym mieście niedaleko Łodzi i choć może nie jest zabite dechami, to są tu może raptem 3-4 hotele.
A co do tych pracowników - po prostu wzbudzili zainteresowanie. Moja kumpela interesuję się Mangą, więc pewnie by została zaproszona ;D

Nikiii, codziennie wchodze na gumetree, ale niestety nie mieszkam w jakimś dużym mieście i jedynie, kogo szukają, to ślusarzy, tynkarzy i magazynierów. W większości..

Paula, najgorzej jest się przełamać, ale jeśli spotkasz miłych ludzi w pracy, to z pewnością się otworzysz. Musisz umieć nawiązać kontakt i choć przez chwile podtrzymać rozmowę - chociażby w KFC trzeba sporo nadawać. Wierzę, że Ci się kiedyś uda
Edit: doczytałam, że pracujesz w cc, wiec skąd ta blokada?


Jutro ruszam na rundkę po mieście, idę do agencji pracy - może przed świętami bedzie jakaś sprzedaż cukierków albo co
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie

Edytowane przez doriiska
Czas edycji: 2010-11-18 o 21:12
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 22:28   #1032
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Karola88z, mieszkam w małym mieście niedaleko Łodzi i choć może nie jest zabite dechami, to są tu może raptem 3-4 hotele.
A co do tych pracowników - po prostu wzbudzili zainteresowanie. Moja kumpela interesuję się Mangą, więc pewnie by została zaproszona ;D

Nikiii, codziennie wchodze na gumetree, ale niestety nie mieszkam w jakimś dużym mieście i jedynie, kogo szukają, to ślusarzy, tynkarzy i magazynierów. W większości..

Paula, najgorzej jest się przełamać, ale jeśli spotkasz miłych ludzi w pracy, to z pewnością się otworzysz. Musisz umieć nawiązać kontakt i choć przez chwile podtrzymać rozmowę - chociażby w KFC trzeba sporo nadawać. Wierzę, że Ci się kiedyś uda
Edit: doczytałam, że pracujesz w cc, wiec skąd ta blokada?


Jutro ruszam na rundkę po mieście, idę do agencji pracy - może przed świętami bedzie jakaś sprzedaż cukierków albo co
Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o język angielski. Z nawiązywaniem kontaktów nie mam żadnych problemów.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:54   #1033
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o język angielski. Z nawiązywaniem kontaktów nie mam żadnych problemów.
Aaaa mój angielski jest na podobnym poziomie.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:31   #1034
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez minka007 Pokaż wiadomość
witajcie! przybyłam aby dołączyć swoje bóle i żale jestem z Krakowa i ile trzeba się tutaj naszukać, nachodzić, nagimnastykować żeby znaleźć jakąkolwiek prace to jest dramat! od początku października wysyłam i wysyłam i nic... tym bardziej że nie mam książeczki a na studiach mam tak ciężki rok, że nie dam rady pracować w weekendy...

ech, rok temu byłam tajemniczym klientem... świetna praca, świetna kasa, tylko niestety w tym biznesie jest dużo pracodawców-oszustów

idę szukać dalej, może coś się znajdzie ale jak wpadne w amok to odświeżam wszystkie strony z ogłoszeniami co 5 minut...
Tez jestem z Krk i swietnie cię rozumiem . Szukam pracy i naprawde jestem załamana . Najbardziej juz nawet nie denerwuja a smucą mnie ogłoszenia oszustów czy jakiś "blizszych seketarek "
Człowiek chce sobie uczciwie dorobić i tak z tym cięzko .

Mam nadizeje ze coś się znajdzie niedlugo ..
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:35   #1035
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

A właśnie miałam się Was pytać...Pracowałyście kiedyś w Sylwestra? Bo słyszałam, że wtedy stawka jest dużo większa Myślicie że pojawią się jakieś ogłoszenia w sieci czy raczej trzeba liczyć na znajomości...?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:55   #1036
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;23372197]A właśnie miałam się Was pytać...Pracowałyście kiedyś w Sylwestra? Bo słyszałam, że wtedy stawka jest dużo większa Myślicie że pojawią się jakieś ogłoszenia w sieci czy raczej trzeba liczyć na znajomości...?[/QUOTE]

Pracowałam w ubiegłego Sylwestra za barem, dostałam dwa razy większą stawkę
W większych miastach możesz znaleźć ogłoszenia o opiekunkę na tę noc, więc warto szukać, no i przede wszystkim także pytać.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:29   #1037
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Ja dorabiam weekndowo jako hostessa ( mam 8.5 zł na rękę ) . Chciałabym zmienić to na jakąś kelnerkę /barmankę/ recepcjonistkę no ale jakoś mi się nie udaje nic konkretnego za chociaż te 7 zł znaleźć ... Chyba będę taką wieczną hostessą ...
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:59   #1038
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Widzę, że u Ciebie też ciężko ze znalezieniem jakiejś w miarę stałej i fajnej posady.
Choć ja to się nawet na hostessę załapać nie mogę.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:25   #1039
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Moja kuzynka za noc pracy za barem miała dostać dodatkowe 300 zł do pensji + rzecz jasna napiwki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 22:00   #1040
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Widzę, że u Ciebie też ciężko ze znalezieniem jakiejś w miarę stałej i fajnej posady.
Choć ja to się nawet na hostessę załapać nie mogę.
Bo naprawdę ciężko jest się załapać z tych ogłoszeń internetowych . Ja bym Ci radziła przejść się do jakiegoś duzego marketu , najlepiej w sobotę ( wtedy jest pełno hostess) i do nich zagadać i poprosić o numer do przedstawicielki/koordynatorki . Dziewczyny zazwyczaj są bardzo miłe i powinny dać .Ja w ten sposób dostałam moją pracę )

Teraz przed świętami to najlepszy okres na załapanie się gdzieś. Mnie moja babka z agencji sama prosi o podsyłanie koleżanek bo ma tyle akcji
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:36   #1041
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Moja kuzynka za noc pracy za barem miała dostać dodatkowe 300 zł do pensji + rzecz jasna napiwki.
Napiwki to świetna sprawa - kiedyś zebrałam z nich drugą wypłatę za nockę

Maddelaina, ja właśnie głównie wysyłałam z ogłoszeń internetowych. Dzięki za radę Jakoś nie czuję się w pracy hostessy, ale spróbować zawsze mogę - poza tym te pieniądze
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:40   #1042
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Ja robię korekty tekstów, redaguję, czasem udzielam korepetycji Nie mam z tego jakichś wielkich pieniędzy, ale starcza na różne duperele i od czasu do czasu większy zakup. Wszyscy moi znajomi już po studiach i na etatach, więc czuję się czasem przy nich jak uboga krewna
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:27   #1043
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

W ostatnim czasie wysłałam wiele CV - solarium, pub, dwa na hostessę oraz sklepy ale z żadnego miejsca się nie odzywają.

Mam wrażenie, że ze sklepów nie ma odzewu, ponieważ nie mam doświadczenia. Ale jak je w takim razie zdobyć :/
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:40   #1044
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
W ostatnim czasie wysłałam wiele CV - solarium, pub, dwa na hostessę oraz sklepy ale z żadnego miejsca się nie odzywają.

Mam wrażenie, że ze sklepów nie ma odzewu, ponieważ nie mam doświadczenia. Ale jak je w takim razie zdobyć :/
Też mogę przyznać, że jest ciężko. W sklepach na święta szukają ludzi, bo jest dużo roboty, często pracownicy pytają swoich znajomych. Moja koleżanka w ten sposób dostała pracę w H&M - dzięki znajomościom.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:51   #1045
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Też mogę przyznać, że jest ciężko. W sklepach na święta szukają ludzi, bo jest dużo roboty, często pracownicy pytają swoich znajomych. Moja koleżanka w ten sposób dostała pracę w H&M - dzięki znajomościom.
H&M

Moja kumpela siedziała w wakacje po 4h dziennie na stoisku w galerii. Jak sama przyznała - załatwiła jej to znajoma. Ale już umowę = doświadczenie ma.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:14   #1046
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Dziewczyny, idę jutro na rozmowę i godziny próbne do Cache Cache


Ale muszę przyznać, że BOJĘ SIĘ JAK NIGDY!! Może jakieś rady, jak się zachowywać, czego nie robić?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:37   #1047
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idę jutro na rozmowę i godziny próbne do Cache Cache


Ale muszę przyznać, że BOJĘ SIĘ JAK NIGDY!! Może jakieś rady, jak się zachowywać, czego nie robić?
Przede wszystkim się UŚMIECHAJ

Trzymam kciuki mam nadzieję że w końcu się uda
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:57   #1048
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idę jutro na rozmowę i godziny próbne do Cache Cache


Ale muszę przyznać, że BOJĘ SIĘ JAK NIGDY!! Może jakieś rady, jak się zachowywać, czego nie robić?
Bądź naturalna i dużo się uśmiechaj. To zawsze działa pozytywnie.
W poniedziałek mam rozmowę
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:42   #1049
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Postaram się, żebym wypadła jak najlepiej.

Napiszę już "po" jak było
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:43   #1050
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Postaram się, żebym wypadła jak najlepiej.

Napiszę już "po" jak było
Napisz koniecznie Powodzenia!
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-01 10:04:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.