Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 23:11   #1021
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czy ktoś niewtajemniczonej napisze w dwóch zdaniach, o co chodzi z ta migracja? co to znaczy być trakcie migracji? że co...
1) Migracja w znaczeniu pierwszym (zła migracja)- przemieszczenie się tłuszczyku z piersi ("rozwałkowanie po klatce piersiowej"), głównie w okolice pach i pleców, często również "na obwód", wywołane noszeniem źle dopasowanego stanika- za małe miski (biust musi uciekać) + zbyt luźny obwód (biust ma gdzie uciekać). Efektem są wałeczki podpachowe (I'm so fat!) i nawet do kilku wałeczków na plecach (I' so so fat!!), jak również relatywne zmniejszenie samego biustu (Czemu mam tylko Aaa?!). W tym znaczeniu migracja używana często w zdaniu: Wskutek noszenia źle dopasowanego stanika, biust jej zmigrował na plecy.

2) Migracja w znaczeniu drugim (dobra migracja)- odwrotność procesu zlej migracji. Biust z wygania wraca do domu, wałeczki magicznym sposobem (wygarnianie) znikają, a piersi są tam, gdzie powinny być, czyli z przodu ciała. łączy się to zwykle z systematycznym zwiększaniem miseczki, jak również jędrności piersi i jednoczesnym zmniejszaniem obwodu. A wszystko dzięki odpowiedniemu stanikowi Ścisły obwód podtrzymuje biust (80-90% jego ciężaru), miseczki ładnie go kształtują, ramiążka ię nie wpijają, bo to nie do nich należy podtrzymywanie, plecy nie bolą, bo mają lepiej rozłożony ciężar i przestajemy się garbić, bo ścisły obwód wymusza wyprostowaną postawę ciała.

Noo, nie zmieściłam się w dwóch zdaniach I zostałam uprzedzona

Winly, nie zawsze zwiększa się rozmiar, przy mniejszych biustach i szczuplejszych osobach migracja powoduje właśnie zwiększenie jędrności.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:15
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:12   #1022
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
narazie sie użalam na sobą
Powiem Wam w ramach zaznajamiania się, ze interesuje mnie to co Foxxxy (hehe) lacznie z matematyka i marketingiem i trendingiem, mam wyczucie jakies nieprawdopodobne w biznesie modzie itd, jak jakaś....
ale i mam tanie zainteresowanie dodatkowo: dzieci, i ich wychowywanie w szerokim aspekcie, pozycja kobiet i dzieci w swiecie, design, tworzenie( masa i bizuteria itd ale bez szycia i szydelkowania) i medycyna chinska i filozofia
i drozsze:zakupy i "lapanie okazji" i podroze do Azji
Medycyna chińska - ciekawe ciekawe może coś na odchudzanie dobrego się znajdzie ?

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Co do wiedźmowatości, to ja chyba jestem mistrzynią "przeczuwania". Wyśniła mi się ciąża mojej siostry i wieeele wieeele rzeczy innych, a i wogóle jakoś tak czasem prorocza jestem (nieświadomiE) i przeczuwam cos. jakiś tydzień temu tak mi się źle sniła ni z tego ni z owego moja sis, że miała wypadek. No i nic nie mówiłam jej, by przykrości moimi głupotami nie robić, tylko zadzwoniłam i w rozmowie z moją mamą coś tam szepnęłam,że mi się żle śniło ale między słowami. No a ona co? poleciała do adwokata testament spisać i w razie czego przekazać opiekę nad mającym juz wyśnionym 8 latkiem dziadkom, bo ja zawsze "dobrze mówię i przewidywam" no sama się czasem siebie boję!!!! Nie mówiąc już,że jak kogoś przeklnę (o czym akurat doskonale wiem i jestem tego świadoma) to tak długo mu się nie będzie wiodlo i po grudach szło dopóki mu nie odpuszczę.... Ale jam dobra dusza jest i tego nie robie. Dlatego nie mam wrogów bo się mnie boja, ci co chcą ze mna zadrzeć, albo mam i tak się przede mna ze strach kryja .

a artystycznie to też się czasem lubię wyżyć. Pastereczko pokaż coś pięknego ze swego rękodzielnictwa...
a nie myślałaś o rozwijaniu tego talentu?


Dziewczyny, produkujecie tych postów, że po całym dniu to aż strach tu wchodzić

co do moich mani i zainteresowań:

Po pierwsze - herbata, herbata i jeszcze raz herbata - najlepiej czerwona
Po drugie - książki wszelkiej maści
Po trzecie - kolczyki, im dłuższe tym lepsze
Po czwarte - szale, chusty
Po piąte - mam bzika na punkcie zielonego
Po szóste - kubki - mam już sporą kolekcją

a z zainteresowań:
historia,
zjawiska paranormalne i wszystko z tym związane,
Japonia - kultura, ludzie
no i anime i manga (wychowałam się na czarodziejce z księżyca i dragon ballu )

a ze sportów:
narty, rolki, rower i łażenie po górach,

i kocham zwierzątka - chciałabym mieć owczarka belgijskiego malinois
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:13   #1023
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Agusia, dzięki, właśnie, nie pamiętałam, gdzie to widziałam

Efekt maskaradkowy, to charakterystyczny wygląd "na styk" z tym, że miska jest dobra, tylko taki przyjemny krój. Wyglądasz jak w pusiapku, a biust sobie grzecznie siedzi tam, gdzie trzeba. Ja na to mówię ostateczny test bułkowania, bo to się bodajrze od tasiemki w Portii zaczęło (przynajmniej na lobby) i od panachy noszonych przez freyowców. Aha i dobrze dobrane maskaradki ten test przechodzą, robi się ładna kuleczka, ale nic nie wychodzi poza linię.

Ja bym jednak wzięła oczko większą, ona będzie czymś pomiędzy Twoją obecną, a tą którą planujesz. Załóżmy, że wzięłaś 32E. Jeśli miski byłyby odpowiednie, to powinnaś celować w 30FF, bo jest przeskok o dwie miseczki przy zmniejszaniu obwodu o oczko. Teraz, jeśli weźmiesz 30E, to prawdopodobnie będzie leżał dobrze (chociaż nie wiadomo, bo piszesz, że miska jest tylko o oczko za duża, a nie o dwa). Załóżmy jednak, że wzięłaś to 30E i jest dobre- nie masz miejsca na migrację, więc bedzie przebiegala sporo wolniej. To tak, jak z prostowaniem zębów- im mocniej ortodontka podegnine druciki, tym szybciej zęby zaczną wskakiwać na swoje miejsce, bo będą mialy gdzie. Oczywiście bez przesady Więc jak już trochę zmigrujesz, okaże się, że musiz kupiś kolejny stanik "migracyjny", które są z reguły bardziej zabudowane, itd. Cały pomysł ze znacznym zaniżaniem obwodów, nawet o kilkanaście cm ma silną podbudowę finansową- żeby stanik służył jak najdłużej. To samo tyczy się miseczek. Jeśli teraz weźmiesz 30F bedziesz miala odrobinę luzu, będzie gdzie uciekać Dla siebie pewnie wzięłabym po bożemu 30FF i nie przejmowała się tym oczkiem luzu w miseczce, ale ten stanik musi być noszalny dla Ciebie, więc radzę 30F. oczywiście rozmiary są całkiem hipotetyczne

Evelinko dziękuję Ci, jesteś nieoceniona. Nie będę więc udawać jajka mądrzejszego od kury, wezmę obwód o jeden mniej i miseczkę jeden więcej tak jak radzisz.
Mam tylko jeszcze jedną wątpliwość. Teraz miseczka mi odstaje (wiadomo, za duża), wygląda to groteskowo i absolutnie nie mogłabym takiego stanika nosić nawet gdybym się uparła i nosiła obwód zapięty na ostatnią haftkę. Czy jak kupię nowy stanik z zamiarem pozostawienia sobie miejsca w miseczce na migrację biustu, to nie będzie mi się ta miska znów tak koszmarnie marszczyć? Nie wyobrażam sobie chodzić z tak pomarszczoną miseczką kilka tygodni i czekać aż mi biust do niej wyemigruje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:14   #1024
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hmmmm... nosze dobre staniki od ponad roku (z 75A-B przeszłam na 30DD) i nie zauważyłam żadnej migracji, tudzież zmiany w umiejscowieniu muszę zapytać Tzeta, może on zauważył

dziekuje za odpowiedzi

edit: po chwili zastanowienia- u mnie nie ma za bardzo co sie przemieszczać ()
A wygarniasz dobrze i miałaś miejsce w miseczce na migrację?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:16   #1025
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Lemirko, tez sie wychowalam na czarodziejce z ksieżyca i dragon ballu uwielbiam anime, wrecz kocham, ale jakos nie szukam, nie szperam, jak cos sie trafi to ogladam

no to zagadka - z czym Ci się kojarzy mój nick?

evelinek, dziekuje za szczegółowy opis

agusia- musze nad tym pomyslec jutro, jak bede przytomna u mnie ogolnie nie ma żadnych wałeczków, chuda jestem i nie ma co zbierac z pleców czy spod pach jak by to opisać, mam szeroką klatke piersiową i piersi szeroko rozstawione ale są niewielkie i z plecow mi nic nie przymigruje niestety

kupilam ostatnio w LS za duza miseczke, nie udalo mi sie sprzedac na all to moze jednak ponosze
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:20
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:19   #1026
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tez sie wychowalam na czarodziejce z ksieżyca i dragon ballu uwielbiam anime, wrecz kocham, ale jakos nie szukam, nie szperam, jak cos sie trafi to ogladam

no to zagadka - z czym Ci się kojarzy mój nick?
Z czarnymi płytami
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:21   #1027
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Evelinko dziękuję Ci, jesteś nieoceniona. Nie będę więc udawać jajka mądrzejszego od kury, wezmę obwód o jeden mniej i miseczkę jeden więcej tak jak radzisz.
Mam tylko jeszcze jedną wątpliwość. Teraz miseczka mi odstaje (wiadomo, za duża), wygląda to groteskowo i absolutnie nie mogłabym takiego stanika nosić nawet gdybym się uparła i nosiła obwód zapięty na ostatnią haftkę. Czy jak kupię nowy stanik z zamiarem pozostawienia sobie miejsca w miseczce na migrację biustu, to nie będzie mi się ta miska znów tak koszmarnie marszczyć? Nie wyobrażam sobie chodzić z tak pomarszczoną miseczką kilka tygodni i czekać aż mi biust do niej wyemigruje.
Dlatego piszę, że stanik musi być noszalny Mniejszy obwód i oczko większa miseczka pozostawi Ci mniej więcej połowę tego luzu, który masz teraz.

Ja tu żadnej mądrej nie udaję, po prostu jak mnie coś zainteresuje, to się w to wgryzam, a że często od naprawdę doświadczonych dziewczyn ciężko coś wyciągnąć, bo wiadomo, każdy ma swoje życie prywatne, to staram się pomagać, a ile umiem.

Lemirko, ja też fanka mangi&anime, obecnie na tapecie Bleach i Naruto.

Winly, bardzo proszę i ponoś, chociaż jakiś czas. Mnie też się z winylami i gramofonem kojarzy

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:23
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 23:23   #1028
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Z czarnymi płytami
ale to nie jest WINYL foxxxy zaczela pisać do mnie WINYL i teraz wszyscy

to jest WINLY, Łinly, bohaterka jednego z filmów anime (Winly lub Winry, w różnych tłumaczeniach bywało różnie). Miałam ją prawie cały czas na avku, niedawno dopiero zmieniłam

i tutaj zagadka do was, jakiego
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:32
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:25   #1029
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lemirko, ja też fanka mangi&anime, obecnie na tapecie Bleach i Naruto.
Ja lubię Shaman King - chociaż wiem że to dla dzieci

podoba mi się też Vampire Hunter D, Love Hina i Laputa Castle in the Sky

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale to nie jest WINYL foxxxy zaczela pisać do mnie WINYL i teraz wzsyscy

to jest WINLY, Łinly, bohaterka jednego z filmów anime (Winly lub Winry, w różnych tłumaczeniach bywało różnie)
Już dobrze
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:28   #1030
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

widzę ze nikt nie ogladał, wiec wam powiem i polecę goraco Full Metal Alchemist - według mnie najlepsze EVER ! cos pięknego po prostu, jednym tchem obejrzałam wszystkie odcinki, zajęło mi to o ile pamiętam dwa albo 3 dni
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:32   #1031
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale to nie jest WINYL foxxxy zaczela pisać do mnie WINYL i teraz wszyscy

to jest WINLY, Łinly, bohaterka jednego z filmów anime (Winly lub Winry, w różnych tłumaczeniach bywało różnie)
Ale tak się kojarzy A którego anime?
Edit: No nie, Full Metal ostatnio mój TŻ oglądał, musze go podpytać. Idę szukać.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja lubię Shaman King - chociaż wiem że to dla dzieci

podoba mi się też Vampire Hunter D, Love Hina i Laputa Castle in the Sky

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------



Już dobrze
Tego ostatniego w ogóle nie znam Napisz coś więcej. Pamiętam, jak w '94 podłączyli polonię1 i obecny TVN7, ile tam było do oglądania. Czarodziejka, Kapitan Jastrząb, Generał Daimos, Gigi, z tych mniej znanych, to jeszcze Sally, Tickle&Tico itd. te animki miały klimat (nie cierpię pokemonów :brrr.

Polecam oneshota Samurai Champloo. Oneshot jak na anime, ok 20 odcinków, pięknie zrobione walki i plot też sensowny.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:34
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 23:34   #1032
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dlatego piszę, że stanik musi być noszalny Mniejszy obwód i oczko większa miseczka pozostawi Ci mniej więcej połowę tego luzu, który masz teraz.

Ja tu żadnej mądrej nie udaję, po prostu jak mnie coś zainteresuje, to się w to wgryzam, a że często od naprawdę doświadczonych dziewczyn ciężko coś wyciągnąć, bo wiadomo, każdy ma swoje życie prywatne, to staram się pomagać, a ile umiem.

Lemirko, ja też fanka mangi&anime, obecnie na tapecie Bleach i Naruto.

Winly, bardzo proszę i ponoś, chociaż jakiś czas. Mnie też się z winylami i gramofonem kojarzy
O, to bardzo cenna uwaga. Połowę tego luzu co mam teraz chyba jakoś zniosę.

Wiem Ewelinko że mądrej nie udajesz, ale w temacie stanikowym wiesz na pewno dużo więcej niż ja i to mi wystarczy by słuchać Twoich rad. Przyznam szczerze, że nie mam teraz za bardzo czasu na porządne zgłębienie tego tematu, dlatego na wizażowym wątku stanikowym przejżałam dokładnie tylko pierwszy post. Czytam natomiast uważnie linki które tutaj na mineralnym podrzucacie, no i staram się czytać wszystkie rady i sugestie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:35   #1033
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja tez nie cierpię pokemonów A daimos, yeah, pamiętam ale byłam mała wtedy

dziewczyny od anime , musicie obejrzec FMA! jak nie znajdziecie nigdzie to mogę podesłać na płytkach
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:36
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:41   #1034
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale to nie jest WINYL foxxxy zaczela pisać do mnie WINYL i teraz wszyscy

to jest WINLY, Łinly, bohaterka jednego z filmów anime (Winly lub Winry, w różnych tłumaczeniach bywało różnie). Miałam ją prawie cały czas na avku, niedawno dopiero zmieniłam

i tutaj zagadka do was, jakiego
PRZEPRASZAM Cały czas myślałam, że to winyl To było nieświadome No bo ja sie nie znam na anime, ale znam takiego krejzola co lubi Ty będziesz kolejnym

Co do migracji, to ja nie chce żeby coś mi jeszcze migrowało litości
Choć od niedawna chcę wyemigrować do SanFrancycko Piękne miasto. Serio Serio.

Lemiro ja zawsze tacie z podróży kubki przywożę Sobie pocztówki a potem pociskam je wszedzie po pokoju...ostatnio raz za czas uprawiam postcrossing
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:44   #1035
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ale tak się kojarzy A którego anime?
Edit: No nie, Full Metal ostatnio mój TŻ oglądał, musze go podpytać. Idę szukać.



Tego ostatniego w ogóle nie znam Napisz coś więcej. Pamiętam, jak w '94 podłączyli polonię1 i obecny TVN7, ile tam było do oglądania. Czarodziejka, Kapitan Jastrząb, Generał Daimos, Gigi, z tych mniej znanych, to jeszcze Sally, Tickle&Tico itd. te animki miały klimat (nie cierpię pokemonów :brrr.

Polecam oneshota Samurai Champloo. Oneshot jak na anime, ok 20 odcinków, pięknie zrobione walki i plot też sensowny.

Tzubaza Ozora - tak miał chyba na imię co ?
Daimos - rewelacja,
a królestwo Kalendarza, Jattaman czy Taiger Mask
Polonia 1 rulez

Laputa

księżniczka Mononoke i Spirited Away też suuper

Pokemony fuj - dla mnie to jak teletubisie - pika pika pika czu ;p

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja tez nie cierpię pokemonów A daimos, yeah, pamiętam ale byłam mała wtedy

dziewczyny od anime , musicie obejrzec FMA! jak nie znajdziecie nigdzie to mogę podesłać na płytkach
ja się piszę

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Lemiro ja zawsze tacie z podróży kubki przywożę Sobie pocztówki a potem pociskam je wszedzie po pokoju...ostatnio raz za czas uprawiam postcrossing
Super - mój ostatni nabytek - z środy to ręcznie malowany kubeczek - zielony z brązowym kotem

a postcrossing - nawet się zalogowałam ale coś zapomniałam o tym
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:47   #1036
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja tez nie cierpię pokemonów A daimos, yeah, pamiętam ale byłam mała wtedy

dziewczyny od anime , musicie obejrzec FMA! jak nie znajdziecie nigdzie to mogę podesłać na płytkach
Syćko jest na animefart.com po angielskiemu, a po polskiemu na kreskówki.tv Widzę, trzeba obejrzeć, zapowiada się ciekawie.

Frantic, ja też będę musiała przystopować trochę z Wizażem, TŻ narzeka, że go zaniedbuję, poza tym będę miała utrudniony dostęp do netu, ale damy radę. Rany, jestem taka wnerwiająca(ona) od wczoraj, ciężko mi wytrzymać ze sobą. Próbuję się opanować, ale marnie to wychodzi. Czemu ja zawsze muszę wariować na@

Lemirko, dokładnie tak, uwielbiałam te animki. Przy spirited się popłakałam, tata patrzył na mnie dziwnie Lapute obejrzę, jak tylko znajdę chwilę.

Ok dziewczyny, wyłączam kompa i idę się uczyć, bo źle będzie. Miłych snów dla Was

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-19 o 23:50
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:58   #1037
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Lemirko zazdroszcze kubków Jeden z najfajniejszych jaki mam to ten, ktory dostałam na zakonczenie liceum z kotem w paski i podpisy wszystkich moich nauczycieli

Evelinek @ to @. Przejdzie. Mi TŻ drzwi zamyka jak sie wkurzam i mówi, że jak sie uspokoje to mogę wrócić wśród żywych
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 00:02   #1038
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny, wyłączam kompa i idę się uczyć, bo źle będzie. Miłych snów dla Was
Ucz się ucz ja też powinnam

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Lemirko zazdroszcze kubków Jeden z najfajniejszych jaki mam to ten, ktory dostałam na zakonczenie liceum z kotem w paski i podpisy wszystkich moich nauczycieli
Jak sie dorwę to aparatu to obfocę mój koci kubeczek i wstawię
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 00:19   #1039
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dawno mnie tu nie było.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 00:25   #1040
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było.
Fajnie że wróciłaś i nie zmieniłaś avka - łatwiej poznać
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 00:26   #1041
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było.
oj dawno, dawno
ja też ostatnio tylko podczytuję i nie udzielam się za wiele, bo nie nadążam za tymi gadułami..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 07:24   #1042
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
widzę ze nikt nie ogladał, wiec wam powiem i polecę goraco Full Metal Alchemist - według mnie najlepsze EVER ! cos pięknego po prostu, jednym tchem obejrzałam wszystkie odcinki, zajęło mi to o ile pamiętam dwa albo 3 dni
a ja wiedzialam lalala, ogladalam z synem 3x, bo ja uwielbiam anime, ale nie ma m satelitek itd, zreszta filmowo jestem zacofanicem, malo ogladam, na plytkach chętnie przyjmę z wdzięcznością wielką, moge sie odwdzięczyc mineralkami

Lemirko, w weekend pakuje Ci mega pakę i ciesze sie, ze zdradziłas sie z zielonym :P Mozna schudnac przy M CH, ja nie dostalam nic na schudnięcie lecz okazalo sie ze cos tam zle funkcjonuje i po "naprawie" chudnę od dwoch msc samo przez się, bo mam juz normalna przemiane materii, w diecie nie moge cukru i zimnego picia wiec nic strasznego


Gabs w niedziele tez spakuje cos za plytki, pamiętam o Tobie

Atoja ja w sensie wyczucia, przeczuc wielkich nie mam, raz na pol roku, czy rok weim ze cos niefajnego idzie i tyle. Cos tam wrzucę kiedys z moich dziel

Nanomi sciagam Cie myslami czasem, na ten watek bo na edm nudy

Musze ja zobaczyc o co lata z tymi pocztowami, poki na poczcie sie nie zwiedzieli i nie kradna

Evelinek_r mysle powaznie o jakiejs sesji zdjeciowej - polrozbieranej cobys zobaczyla czy jakies dodatkowe D mi na plecach nie siedzi
spadlam juz ze 116na 102 lecz nie wiem czy przez 22msc karmienia nie zrobilam sobie kuku tymi stanikami dla mam

Frantic i Lemirka, postaram sie w koncu nasze grosiki przeliczyc

Cathy a ja mam przeczucie ze nie dlatego ze nie nadązasz tylko ze cos sie dzieje ciekawego i nowego u Cię
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-20 o 07:26
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 08:39   #1043
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lemirko, w weekend pakuje Ci mega pakę i ciesze sie, ze zdradziłas sie z zielonym :P Mozna schudnac przy M CH, ja nie dostalam nic na schudnięcie lecz okazalo sie ze cos tam zle funkcjonuje i po "naprawie" chudnę od dwoch msc samo przez się, bo mam juz normalna przemiane materii, w diecie nie moge cukru i zimnego picia wiec nic strasznego

Evelinek_r mysle powaznie o jakiejs sesji zdjeciowej - polrozbieranej cobys zobaczyla czy jakies dodatkowe D mi na plecach nie siedzi
spadlam juz ze 116na 102 lecz nie wiem czy przez 22msc karmienia nie zrobilam sobie kuku tymi stanikami dla mam

Frantic i Lemirka, postaram sie w koncu nasze grosiki przeliczyc
Już się cieszę na paczuszkę i czekam na rozliczenie wydatków.

a co do M CH - sama sobie określiłaś co Ci nie służy czy jakiś specjalista? Może u mnie też coś nie działa i należało by to naprawić, i bym spadła do mojej oczekiwanej wagi

A co do sesji zdjęciowej - powiem szczerze, że ja sobie zrobiłam i taką też trochę rozebraną (fotografem była kobieta) i szczerze polecam zrobić sobie przynajmniej raz w życiu taką przyjemność
Mi się tak spodobało, że pewnie jeszcze sobie zrobię
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 08:54   #1044
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Lekarz, w M CH leczy sie dysfunkcje, zanim wyjdzie cos powaznego, co juz kazdy przyzwoity lekarz zauwazy-takie jest przeslanie. W Chinach lekarzowi rodzinnemu płaciło się pensję wtedy kiedy człowiek był zdrowy, a kiedy zachorowal lekarz nie dostawal kasy. Mnie to się podoba Polecam takich co sa i "klasyczni" w naszym rozumieniu i M CH
ja nawet nie wiedzialam ze sledzione mam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:08   #1045
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lekarz, w M CH leczy sie dysfunkcje, zanim wyjdzie cos powaznego, co juz kazdy przyzwoity lekarz zauwazy-takie jest przeslanie. W Chinach lekarzowi rodzinnemu płaciło się pensję wtedy kiedy człowiek był zdrowy, a kiedy zachorowal lekarz nie dostawal kasy. Mnie to się podoba Polecam takich co sa i "klasyczni" w naszym rozumieniu i M CH
ja nawet nie wiedzialam ze sledzione mam
tylko gdzie ja we wrocławiu takiego znajdę
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:16   #1046
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

napisze po poludniu Lemirko PW dlugie do Ciebie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:22   #1047
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dzień dobry ja latem też będę dużo mniej na wizażu, bo latem to właściwie prawie w ogóle nie ma mnie w domu wtedy to dopiero nie będę nadązać tutaj za niczym

a mój Tż nie marudzi ze go zaniedbuje, bo sam siedzi przy swoim kompie gdy ja na wizażu

Lemirko, pastereczko, w takim razie mogę wam podesłać, ale msuzę najpierw płytki kupić bo nie mam na stanie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:28   #1048
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
d
Lemirko, pastereczko, w takim razie mogę wam podesłać, ale msuzę najpierw płytki kupić bo nie mam na stanie
wysłalam PW

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
napisze po poludniu Lemirko PW dlugie do Ciebie
super już się nie mogę doczekać
jesli wolisz mogę Ci maila podać
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:34   #1049
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Fajnie że wróciłaś i nie zmieniłaś avka - łatwiej poznać
i raczej nie zmienię, pochodzi z jednej z moich ulubionych sesji zdjęciowych - kampanii reklamowej armani z du juan.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oj dawno, dawno
ja też ostatnio tylko podczytuję i nie udzielam się za wiele, bo nie nadążam za tymi gadułami..


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Nanomi sciagam Cie myslami czasem, na ten watek bo na edm nudy
myślę, że już się nie będę udzielać tak jak kiedyś, było fajnie , ale pozmieniało mi się w życiu. pamiętam o Was, ale z zaglądaniem na wizaż marniutko jest u mnie.

widzę ze nasze podforum kwitnie i produkuje niezliczoną ilość postów.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 09:39   #1050
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witajcie wchodzę rano i co widzę staniki i anime to lubię
Pastereczko, masz rację te staniki-karmniki to koszmar jakiś.. jak ja się w ciąży i po niej namęczyłam z nimi..
mój TŻ i ja też fani anime chociaż mój małżonek może w kółko oglądać ergo proxy, co bywa nieco wkurzające
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.