BUM! Mamy prezydenta... - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-15, 19:47   #1021
Violarte
Raczkowanie
 
Avatar Violarte
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez sarenka
Powracając do pozytywnej oceny urody D. Tuska, którą nam tu wmawiano - zrobił ją za nas ojciec Prawdziwek:

- Nie wiem, co jest mu winne Radio Maryja - mówił. - (Tusk - red.) patrzy na nas tak jak wilk. Ma ładną twarz i wilcze oczy. I ty masz być naszym prezydentem?

I stało się jak ojciec Rydzyk chciał:

- Tak się zastanawiam, czy PiS rzeczywiście musi (tworzyć rząd z PO - red.), czy jest zakładnikiem? - pytał o. Rydzyk. - Właściwie to tak wygląda, jakby prosił Platformę. Przecież są jeszcze inne ugrupowania, bliższe myślenia solidarnościowego. A może rząd autorski? - podsuwał.

Jesteśmy ugrupowaniem, które nie wyrzeknie się swojej samodzielności - zapewnił o. Rydzyka Marek Jurek. - Jeżeli zawieramy koalicję to po to, żeby realizować swój program, a nie po to, żeby z niego rezygnować.

Poseł Jurek stwierdził też, że jeżeli PO będzie krępować program PiS to partia braci Kaczyńskich pójdzie "własną, samodzielną drogą".

I kto tak naprawdę rządzi w Polsce??? [to było pytanie retoryczne..]
Wiecie co?! Wstyd mi ze jestem z Olkusza
__________________
Czasem nie chcemy dostrzec tego co prawdziwe...
Violarte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.