Czarna lista part 2 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 21:41   #1051
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez asiunia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę opisać Wam mój problem, bo już od dawna mnie martwi
Jestem początkującą wizażanką, tzn od dawna czytam forum, ale dopiero teraz zaczęłam się wymieniać. Założyłam temat z wymianką mojej ślicznej satynowej sukienki 11 sierpnia. Była całkiem nowa, zamówiłam ją na allegro na wesele, jednak jej nie założyłam, więc chciałam wymienić na coś ładnego. Zgłosiło się do mnie sporo osób, najbardziej spodobała mi się oferta wizażanki o nicku SŁONIK. Szybko podała mi adres i już 12 sierpnia poleciałam jej wysłać przesyłkę poleconym. Doszła do niej, nawet mi pisała, że sukienka jest śliczna. Kiedy zapytałam kiedy ona wyśle, to odpisała dopiero 19 sierpnia, że ma mało czasu i rzadko wchodzi na wizaż bo ma praktyki i babcię w szpitalu (ciekawe czy to prawda?).... Ale zarzekła się, że następnego dnia wyśle. Jest już 30 sierpnia i do tej pory nie otrzymałam przesyłki, a SŁONIK od tego czasu ani razu nie zajrzała na wizaż :/ Pisałam do niej, ale co ja poradzę, jak ona nawet na wizaż nie zajrzy.... Naprawdę przykro mi, moja pierwsza wymianka i zostałam tak potraktowana
Dziewczyny poradźcie co mam zrobić, proszę
Poszukaj jej na nk, może ma podany telefon (choć to już naprawdę rzadkość).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:57   #1052
werka581
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 563
Przekupka: 9 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

glamur1105 wymieniał się z nią ktoś? jako, że miała tylko jedna przekupkę miała wysłać pierwsza... na paczkę czekam już koło miesiąca ....od momentu wymiany adresów zero odpowiedzi a widzę, że sie loguje na wizazu... radzę uważać
__________________
Zajrzyj do mnie na wymiankę - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20891615 #post20891615
werka581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 22:13   #1053
czerwonykanarek
Zakorzenienie
 
Avatar czerwonykanarek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 599
Przekupka: 119 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Co do marynka42... może ma jakieś problemy, ja się z nią rownież umówić probowałam na wymianę, i nagle cisza po ostatnim weekendzie tydzień temu, nie wymienilysmy sie adresami ani nic jeszcze, ale trochę mnie to tez zdziwilo
czerwonykanarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 23:09   #1054
asiunia89
Rozeznanie
 
Avatar asiunia89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 522
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Ale wiecie co, jeśli chodzi o moją sprawę, to jest ona co najmniej dziwna... Ta SŁONIK ma już 126 przekupek i wszystkie pozytywne. I jak do tej pory pisała posty prawie codziennie, a tu nagle cisza od ponad 10 dni....
Może wyjechała, ale w sumie ludziom, którym się coś obiecało się takich jaj nie robi, żeby się nie odzywać...
Może któraś z nią coś wymieniała?
asiunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 06:38   #1055
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
GG do Funieczka
Dot.: Czarna lista part 2

Ja ze Słonikiem się niedawno wymieniałam i wszystko było idealnie. Bez żadnych prolemów.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:41   #1056
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ah faktycznie, teraz kojarze po zdjecia sylwetki
ona miała wysłać pierwsza
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:23   #1057
rosablanca
Zakorzenienie
 
Avatar rosablanca
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 777
Przekupka: 99 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

glamour1105 tez sie z nia wymainilam adresami! to oszustka,tez czekam na paczke ok 3 tygodni,bezczelna jest ta dziecwzyna,jak umawialysmy sie na wymiane chiala zebysmy rowno wysalaly.stwierdzila z etak bedzie najsprawiedliwiej,dobrze ze sie nie zgodzilam,jesli nie wyslalam swoich rzeczy mam wystawic negatywa? jak myslicie?
__________________
"Wszystko co mówisz, świadczy o tobie. Szczególnie, gdy mówisz o innych."


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49068717
rosablanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 15:09   #1058
werka581
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 563
Przekupka: 9 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez rosablanca Pokaż wiadomość
glamour1105 tez sie z nia wymainilam adresami! to oszustka,tez czekam na paczke ok 3 tygodni,bezczelna jest ta dziecwzyna,jak umawialysmy sie na wymiane chiala zebysmy rowno wysalaly.stwierdzila z etak bedzie najsprawiedliwiej,dobrze ze sie nie zgodzilam,jesli nie wyslalam swoich rzeczy mam wystawic negatywa? jak myslicie?
Ja mysle ze trzeba wystawić jej negatywa i chyba też tak zrobię... Też się cieszę, że nie wysłałaysmy równoczesnie
__________________
Zajrzyj do mnie na wymiankę - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20891615 #post20891615
werka581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:28   #1059
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

revenge85 otrzymuje bana, klon zbanowanego użytkownika dziedziczy bana.
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:31   #1060
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
revenge85 otrzymuje bana, klon zbanowanego użytkownika dziedziczy bana.

Jeeej.. Znowu klon? a czyim klonem była?
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:15   #1061
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
revenge85 otrzymuje bana, klon zbanowanego użytkownika dziedziczy bana.
a ja się z nią niedawno wymieniałam i wszystko było ok
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 21:35   #1062
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
a ja się z nią niedawno wymieniałam i wszystko było ok
ja tak samo i jestem zaskoczona.. bo byłam bardzo zadowolona i z wymiany i z kontaktu.
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:49   #1063
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez lady_chwila Pokaż wiadomość
ja tak samo i jestem zaskoczona.. bo byłam bardzo zadowolona i z wymiany i z kontaktu.
a ja się prawie wymieniłam. Już wszystko ugadałyśmy, napisałam jej że zapraszam na pw z adresem, a potem wchodzę do jej wątku, a tu torebki, która miała być dla mnie nie ma
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:36   #1064
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 340
Przekupka: 91 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Mam problem z jedną Wizażanką... Umówiłyśmy się na wymiankę na początku Lipca , z racji tego że posiadałam mniejszą ilość przekupek oraz mój staż na wizażu nie jest długi zgodziłam się wysłać pierwsza prawie nowe perfumy z kartonikiem ... Wyjechałam na wakacje napisała mi na PW że paczkę dostała i że mnie przeprasza ale miała ważny wyjazd do Toronto więc paczuszkę nada w poniedziałek (15.o7)... Ok... Napisałam że nie ma problemu i że mogę poczekać bo trudno będzie mi teraz iść na pocztę z racji tego że byłam na końcu Polski... Wróciłam ... 6xAwizo paczek od groma i żadnej od Niej... Zdenerwowałam się ale poczekałam cierpliwie do końca tygodnia ...Było zdaje się już dobrze po 20 lipca i po paczce ani śladu...(4.08) po paru wiadomościach w Końcu wchodzi na Wizaż i pisze wyjaśnienie że po śmierci Ojca szukała domu dla 35 koni i że paczkę już nadała... Po paczce ani śladu jeszcze 2 inne Wizażanki zauważyłam mają z nią ten sam problem ... Kontakt zerowy dosłownie ciekawa jestem czy się jeszcze TU pojawi ... I Doradźcie mi Co ja mam zrobić??!! Już nawet odgrażałam się że załatwimy to w inny sposób jeśli dalej będzie milczała...
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:46   #1065
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Przekupka: 49 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Masz jej dane, zobacz czy nie ma jej na nk lub fb. Napisz że jak paczki nie otrzymasz zgłosisz to na policje. A można wiedzieć o jaką wizażanke chodzi?
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:56   #1066
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 340
Przekupka: 91 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Masz jej dane, zobacz czy nie ma jej na nk lub fb. Napisz że jak paczki nie otrzymasz zgłosisz to na policje. A można wiedzieć o jaką wizażanke chodzi?
Mam jej dane specjalnie zatrzymałam ... szukałam jej na naszej klasie i nie znalazłam a chodzi mi o yazoo
Pisałam jej wysłałam góre maili wiadomości na PW ,że jeśli nie wyśle Paczki to załatwię to w inny bardziej drastyczniejszy sposób...
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:06   #1067
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Mam jej dane specjalnie zatrzymałam ... szukałam jej na naszej klasie i nie znalazłam a chodzi mi o yazoo
Pisałam jej wysłałam góre maili wiadomości na PW ,że jeśli nie wyśle Paczki to załatwię to w inny bardziej drastyczniejszy sposób...
sprawdz na facebooku
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:33   #1068
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 340
Przekupka: 91 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
sprawdz na facebooku
Na FB też nie ma
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:42   #1069
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Ja ze Słonikiem się niedawno wymieniałam i wszystko było idealnie. Bez żadnych prolemów.
ja również, to bardzo uczciwa wizażanka, może coś się stało i nie mogła odpisać

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
revenge85 otrzymuje bana, klon zbanowanego użytkownika dziedziczy bana.
to klon magda03_mm aczkolwiek ja miło wspominam wymianę z tą dziewczyną
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 11:00   #1070
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Czy ktoś z Was otrzymałą perfumy i suszarko lokowke od marynki42? Gdyz ja własnie powinnam otrzymac taka paczke, a tymaczsem przyszły jakies ciuchy...Na moj adres przyszła źle zaadresowana paczka, w zwiazku z czym listonosz mi jej nie wydał. Poszukuję Weroniki W, gdyż na jej nazwisko a na moj adres doszła paczka:confused :
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:40   #1071
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 340
Przekupka: 91 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was otrzymałą perfumy i suszarko lokowke od marynki42? Gdyz ja własnie powinnam otrzymac taka paczke, a tymaczsem przyszły jakies ciuchy...Na moj adres przyszła źle zaadresowana paczka, w zwiazku z czym listonosz mi jej nie wydał. Poszukuję Weroniki W, gdyż na jej nazwisko a na moj adres doszła paczka:confused :
Wiesz zależy z kąd ona jest

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Jednak to nie o mnie chodzi
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:44   #1072
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
GG do Funieczka
Dot.: Czarna lista part 2

Ja dostałam dzisiaj swoją paczkę od Marynki42. Takze dla zainteresowanych piszę, że wszystko ok.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:46   #1073
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was otrzymałą perfumy i suszarko lokowke od marynki42? Gdyz ja własnie powinnam otrzymac taka paczke, a tymaczsem przyszły jakies ciuchy...Na moj adres przyszła źle zaadresowana paczka, w zwiazku z czym listonosz mi jej nie wydał. Poszukuję Weroniki W, gdyż na jej nazwisko a na moj adres doszła paczka:confused :
najlepiej napisz do marynki42 ona najlepiej wie do kogo wysyłała paczuszki i może do tych osób napisać.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:21   #1074
nostradama
Rozeznanie
 
Avatar nostradama
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 808
Przekupka: 26 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

umówiłam się z jedną Wizażanką na wymiankę początkiem lipca. przeprowadzałam się wtedy, zapakowałam rzeczy wymiankowe w jedną paczkę, która do dziś stoi u mojej mamy mieszkaniu, bo nie mogę się doczekać na przesyłkę od tej dziewczyny. jakiś czas temu odzywała się, że "nie może się wybrać na pocztę", teraz już na wiadomości nie odpowiada. na wizażu się pojawia, denerwuje mnie coś jak to.
kończyłam wtedy wymianki, były inne Dziewczyny chętne na te rzeczy, a ja mogłam mieć to co mi było potrzebne.
czy negatyw będzie w tej chwili na miejscu ? oczywiście wymieniłyśmy się adresami..
__________________
Dukan: 71 - 66 kg. I dosyć.
30 days shred + basen: 66 - ?? kg
Zumba <3


Leczę przebarwienia, leczę ząbki.




nostradama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 15:19   #1075
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Dziewczyny a co zrobić jeśli nie mogę się doprosić po raz kolejny po wymianie pozytywnej przekupki, to już któryś raz dziewczyna pisze że jest zadowolona z rzeczy ale pozytywnej oceny to już nie chce wystawić?

Mam też dość spory problem z pewnymi wizażankami, nie chcę tu jeszcze pisać z kim dokładnie, choć może jednak powinnam? Stanowczo za długo zostawione to było tak samemu losowi a jak widać te dziewczyny nic nie zrobią żeby to jakoś naprawić. Z jedną z nich umówiłam się na wysłanie w tym terminie który jej odpowiadał bo jest za granicą i takie tam... Ja swoją paczuszkę wysłałam a paczki od niej do tej pory na oczy nie zobaczyłam, dziś jest już 02. września a paczkę miała wysłać tak jak ja 01.07. Po jakimś czasie napisała że musiała gdzieś pewnie na poczcie zaginąć, poprosiłam ją o jakiekolwiek potwierdzenie z poczty. Takiego też niestety nie otrzymałam

Natomiast z drugą dziewczyną mam taki problem, przysłała mi bluzkę z plamką, później powiedziała że jej nie widziała i że jest jej przykro i przysłała drugą ale szkoda nawet mówić w jakim stanie jest ta druga, mała porozciągana, zmechacona i jedynie do czego się nadawała to tylko do kosza, nie rozumiem czegoś takiego, szkoda by mi było nawet kasy na wysłanie czegoś takiego...

Tak jak wcześniej pisałam, chociaż dziewczyny były zadowolone z rzeczy od żadnej nie otrzymałam nawet tej pozytywnej przekupki nie mówiąc już o rzeczach które powinny mi wysłać Przykro mi jest bardzo bo czuję się przez nie oszukana, czy jedyne co mogłabym teraz w tej sytuacji zrobić to tylko wystawienie im negatywne oceny?
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 15:46   #1076
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Przekupka: 92 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Wystawianie przekupek nie jest obowiązkowe, ale miło by było gdyby te dziewczyny to zrobiły i tym samym dały znać innym, że przeprowadziły udane wymiany z Tobą. Natomiast jeżeli chodzi o rzeczy, które miały Ci wysłać, a tego nie zrobiły to ja nie tylko wystawiłabym negatywny komentarza, ale domagała się odsyłki swoich ubrań. Ty nie rozdajesz swoich rzeczy w prezencie tylko się wymieniasz. Jeżeli rzeczy są nie zgodne z opisem i po mimo dosłania innej bluzeczki, która Ci również nie odpowiada poproś o zwrot swoich rzeczy na jej koszt oczywiście i Ty odeślij jej bluzki, które dostałaś. Po co Ci, za przeproszeniem "szmaty" których nigdy na siebie nie włożysz???

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nostradama Pokaż wiadomość
umówiłam się z jedną Wizażanką na wymiankę początkiem lipca. przeprowadzałam się wtedy, zapakowałam rzeczy wymiankowe w jedną paczkę, która do dziś stoi u mojej mamy mieszkaniu, bo nie mogę się doczekać na przesyłkę od tej dziewczyny. jakiś czas temu odzywała się, że "nie może się wybrać na pocztę", teraz już na wiadomości nie odpowiada. na wizażu się pojawia, denerwuje mnie coś jak to.
kończyłam wtedy wymianki, były inne Dziewczyny chętne na te rzeczy, a ja mogłam mieć to co mi było potrzebne.
czy negatyw będzie w tej chwili na miejscu ? oczywiście wymieniłyśmy się adresami..
Oczywiście, że będzie na miejscu.
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:28   #1077
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Dziękuję Ci bardzo za poradę Oczywiście ja wiem że w tej sytuacji powinnam być wobec nich stanowcza i konsekwentna ale chyba nie mam już siły się z nimi użerać Jestem zła na samą siebie bo nawet nie potrafię wystawić im tych głupich negatywów Czy to możliwe że one w takiej sytuacji mogą odwdzięczyć się tym samym? ( choć moim zdaniem to nie powinny być takie okrutne bo rzeczą które wysłałam nie można niczego zarzucić, same mi to przyznały)
Ta dziewczyna od tych beznadziejnych bluzek, powiedziała że mogę je wyrzucić do kosza, do tej pory tego nie zrobiłam, bo sama nawet myślałam tak jak radzisz żeby je odesłać ale szkoda mi inwestować znowu kolejną kasę na to coś...
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:44   #1078
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Przekupka: 92 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Kochana musisz im wystawić negatywy żeby inne dziewczyny wiedziały z kim mają do czynienia!!! Jeżeli one w odwecie wystawią ci neg. przekupkę moderator powinien ją usunąć, musisz wtedy do niego napisać jak sprawa wygląda, itp. Skoro kazała Ci wyrzucić bluzki to niech odeśle Ci najpierw Twoje rzeczy!!! Jeżeli kiedykolwiek będziesz odsyłać komuś rzeczy nie zgodne z opisem to tylko i wyłącznie na koszt osoby, która Cię oszukała!!!

Po za tym napisz, które to dziewczyny i umieść je na czarnej liście!!!!
I to najlepiej już
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:18   #1079
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Ojej ja wiem że masz na sto procent racje tak też zrobię tylko potrzebuję chyba troszkę czasu, może powinnam się jeszcze raz do nich odezwać? Może to wyjaśnią lub będą chciały to jakoś naprawić? za nim zrobię jakiś krok do przodu? Eh strasznie chyba jestem naiwna jeśli w to wierzę, miały chyba wystarczająco dużo na to czasu, chociaż z drugiej str. widzę że jak gdyby nigdy nic nadal buszują sobie po wizażu i na wymiankach, masz rację nie chcę żeby jeszcze kogoś tak wykiwały na wymianach jak mnie... Gdzie to powinnam zgłosić tutaj?
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:43   #1080
rosablanca
Zakorzenienie
 
Avatar rosablanca
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 777
Przekupka: 99 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez glamour1105
Cześć. Nie miałam czasu odpisac, mam tez dziecko na wychowanie, więc nie siedzę 24godz/7 przy kompie.
Skoro nie wysłałam telefonu, to znaczy że się rozmysliłam, prawda?
Jakie oszustwo z mojej strony, bo nie rozumiem ?
Zostałaś oszukana? Stratna? Nie rozumiem...
Wybacz, ale rozmyśliłam się już dawno, a poza tym, nie mam czasu tak ciągle odpisywać, mam naprawdę wazniejsze sprawy na głowie, niż tylko wymianka.
Pozdrawiam..



to jest wiadomosc ktora dostalam od glamour1105,przypomne ze wymienilysmy sie adresami i czekalam na paczke 3 tygodnie,ona jest niepowazna;/
__________________
"Wszystko co mówisz, świadczy o tobie. Szczególnie, gdy mówisz o innych."


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49068717
rosablanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 07:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.