Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 13:06   #1051
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to

Obrzydliwe, ale musiałam Wam pokazać ....

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,...l?ticaid=670a6

Aaaaa, kobieto, co ty czytasz???
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:07   #1052
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to

Obrzydliwe, ale musiałam Wam pokazać ....

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,...l?ticaid=670a6
o matko faktycznie szczęscie w nieszczęściu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:09   #1053
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

jestem, ale zaraz jade

Dorinko krem stosuje dopiero pare dni wiec nie moge sie jeszcze zbytnio wypowiedziec - ale konsystncja jest rewelacyjna, do mojej suchej skory akurat, tak fajnie sie rozsmarowuje i od razu jest nawilzona

hania - no tak kladlam sie w wannie i palilam papieroska, jak skonczylam to zabieralam sie do mycia

ale jestem ucieszona - kumpela zadzwonila ze wlasnie przyszly moje kosmetyki z matrixa do wlosow maska do wlosow zniczczonych, odzywka pomaranczowa (nie ma lepszej!!!) i nowe serum do wlosow, cos takiego jak jedwab z biosilka, podobno super
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:11   #1054
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale jestem ucieszona - kumpela zadzwonila ze wlasnie przyszly moje kosmetyki z matrixa do wlosow maska do wlosow zniczczonych, odzywka pomaranczowa (nie ma lepszej!!!) i nowe serum do wlosow, cos takiego jak jedwab z biosilka, podobno super
ojej ile Ty tego ładujesz na włoski ja bym miała od razu tłuste jakiś dziwne sa te moje włosy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:16   #1055
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Aaaaa, kobieto, co ty czytasz???

Nooo w ogóle świat zwariował, ostatnio mam obsesję, bo moja przyjaciółka drąży temat tych różnych robali w organiźmie.....ja się bronię przed tym, a tu patrzę dzisiaj takie coś .....
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jestem, ale zaraz jade

Dorinko krem stosuje dopiero pare dni wiec nie moge sie jeszcze zbytnio wypowiedziec - ale konsystncja jest rewelacyjna, do mojej suchej skory akurat, tak fajnie sie rozsmarowuje i od razu jest nawilzona
Svinecko a masz do suchej czy normalnej ? bo nie wiem jaki kupić ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:28   #1056
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Nooo w ogóle świat zwariował, ostatnio mam obsesję, bo moja przyjaciółka drąży temat tych różnych robali w organiźmie.....ja się bronię przed tym, a tu patrzę dzisiaj takie coś .....
Zobaczyalm tylko robala i zrezygnowałam z czytania...bleh.
Moja kuzynka zaczęła prace w szpitaliku dziecięcym i ma facę na opowiadanie o robalach....
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:33   #1057
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczynki mam nadzieje ze mi pomozecie i wypelnicie ankietke do pracy mgr

http://www.ankietka.pl/survey/show/i...ieta-avon.html
Zaraz wypełnię, abyś miała sztukę, jednak wogole nie używam AVON-u. Zraziłam się do niego jakiś czas temu i teraz nawet katalogów nie oglądam.

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Mieliśmy wczoraj gościa, potem przyszli rodzice Tż zwinem i chyba wypiłam go za dużo :P
Jak poszli to Tż się na mnie rzucił ( i cały bałagan został mi do sprzątnięcia na dziś), a we mnie po % jakieś zwierze się budzi...
No cóż, trzeba dom odgruzowić..
chyba w większości, bynajmniej we mnie też

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja tez tak mialam ze nie czulam ciagot jakis czy cos, to bylo po prostu normalne ze jestem w ciazy i nie imprezuje itp...

co do fajek.......pobijcie mnie ale popalam nie moge rzucic do konca cholera, jak bylam w ciazy z malym tez popalalam, nigdy nie udalo mi sie rzucic, mialam nadzieje ze odrzuci mnie od papierosow ale to taki przeklety nalog ehh pale ponad 10 lat i nie umiem rzucic swinstwa heeelp
Jeden na życzenie, a drugi ode mnie. Naprawdę musisz z tym skończyć. Ja nigdy nie paliłam nałogowo, ot tak na jakiś imprezach, ale niedopomyślenia aby w ciązy palić!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość

dzis rzucam!!!!!!!!!!!!!!! pomozcie
i bardzo dobrze Gupę wsparcia stworzymy, a pomysł Hani rewelacyjny.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Aaaaa, kobieto, co ty czytasz???
Dokładnie , aż mi się niedobrze zrobiło. Nie lubię robali.... blee

Cały dzień na baaaardzo wysokich obrotach...
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 13:37   #1058
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Dobra, już nic nie napiszę w tym obrzydliwym temacie, ale cos mi się wydaje że wkrótce zamiast się leczyć będziemy się wszyscy odrobaczać
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:40   #1059
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dobra, już nic nie napiszę w tym obrzydliwym temacie, ale cos mi się wydaje że wkrótce zamiast się leczyć będziemy się wszyscy odrobaczać
Nigdy nie interesowałam się takim tematem, naprawdę jest tak źle z naszymi organizmami?
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:42   #1060
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze Gupę wsparcia stworzymy, a pomysł Hani rewelacyjny.
Cały dzień na baaaardzo wysokich obrotach...

Ano kasa zawsze mobilizuje....paczka fajek 8 zł..gdy kupuje się codziennie po miesiącu jest 240 zł. To już i ciuszek mozna sobie kupić i kremik....na wózek dla dziecka uzbierać.

..ale już spokojniej czy dalej walczysz?
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:49   #1061
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Mango ponoć źle, ale na razie omijam temat na ile mogę .....I chyba nie chcecie abym już wspominała o tym to milknę


Kasa jest motywacją i owszem ale nie zawsze.........
Dla mojej koleżanki palaczki, kasa nie była motywacją, mąż powiedział że jak rzuci kupi jej nówkę sztukę samochód, nie rzuciła, wybrała fajki
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 13:56   #1062
Flexy26
Raczkowanie
 
Avatar Flexy26
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Dziewczyny sory że się tak wtrącam podczytuje Was no i Dorinko gdyby jednak dzisiejsza wizyta z synkiem u laryngologa nie doszła do skutku polecam a-cerumen - http://www.erodzina.com/index.php?id=20,817,0,0,1,0 , płukanie ucha niezbyt przyjemne a może ten preparat by pomógł ja go mogę polecić z czystym sumieniem, stosowałam go na sobie i pomógł
Poza tym gratuluje dwóch fasolek na wątku i zazdraszczam Hani wyjazdu w Alpy (mnie niestety ten sezon ominie, ale przyszły już nie odpuszczę )
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-52675.png
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły ...
Flexy26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:58   #1063
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ano kasa zawsze mobilizuje....paczka fajek 8 zł..gdy kupuje się codziennie po miesiącu jest 240 zł. To już i ciuszek mozna sobie kupić i kremik....na wózek dla dziecka uzbierać.

..ale już spokojniej czy dalej walczysz?
Już spokojniej, ale tak szczerze to lubie takie zabieganie Choć równie miło na koniec odsapnąć, napić się kawki i poczytać wizaż

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Mango ponoć źle, ale na razie omijam temat na ile mogę .....I chyba nie chcecie abym już wspominała o tym to milknę


Kasa jest motywacją i owszem ale nie zawsze.........
Dla mojej koleżanki palaczki, kasa nie była motywacją, mąż powiedział że jak rzuci kupi jej nówkę sztukę samochód, nie rzuciła, wybrała fajki
Ja robali nie znoszę pod żadną postacią, ale z drugiej strony warto byłoby wiedzieć, że takie świństwo siedzi pod skórą.... Ciekawe na ile jest to prawdziwe, nie??
Jak coś to podpisuj linka, że tylko dla tych co chcą wiedzieć o paskudztwach, albo na pw...

Mam pytanie do grona ekspertek kosmetycznych.
Od pewnego czasu używam Active C na zmarszczki mimiczne, podobnież to taki pierwszy etap w walce z nimi. Ma on oczywiście witamine C, która rozjaśnia rzęsy i brwi dlatego unikałam tych okolic. Poza tym, nie lubię smarować się koło oczu, bo boje się, że krem zaraz tam trafi.. Wiem, wiem głupota.
I pewnie dlatego zauważone wczoraj pod oczami, dokładniej od razu pod rzęsami, zmarszczki są tego efektem.
Doradźcie mi prosze, jakiś fajny krem i płyn do demakijażu oczu.
Na noc używam kremu erisa Sin Skin NutriprovokeN krem. Do demakijażu oczu l'oreal lub ziaję dwufazowe.

Edit
Skórę mam normalną w kierunku tłustej, jednak bez odpowieniego nawilżenia w okolicach nosa jest przesuszona. Stąd ten nawilżacz erisa.

Edytowane przez Mango08
Czas edycji: 2008-11-27 o 14:06
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:04   #1064
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

j do demakijażu polece Ci 2 fazowy pierwszy z prawej w naturze ok 7zł
http://republika.pl/blog_ca_382682/6...de-makijaz.jpg
a krem to ja uzywam lirene tą nową serię i jak dla mnie jest super
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:04   #1065
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do grona ekspertek kosmetycznych.
Od pewnego czasu używam Active C na zmarszczki mimiczne, podobnież to taki pierwszy etap w walce z nimi. Ma on oczywiście witamine C, która rozjaśnia rzęsy i brwi dlatego unikałam tych okolic. Poza tym, nie lubię smarować się koło oczu, bo boje się, że krem zaraz tam trafi.. Wiem, wiem głupota.
I pewnie dlatego zauważone wczoraj pod oczami, dokładniej od razu pod rzęsami, zmarszczki są tego efektem.
Doradźcie mi prosze, jakiś fajny krem i płyn do demakijażu oczu.
Na noc używam kremu erisa Sin Skin NutriprovokeN krem. Do demakijażu oczy l'oreal lub ziaję dwufazowe.
nie pomogę, bo nie używam tych płynów do demakijażu, ale za to mam pytanie do tego kremu eris, sin skin. Kiedyś jedna pani w aptece bardzo mi polecała, ale próbek nie dała, więc nie używałam. Dobry jest? bo cenę ma dość wysoką w sumie i szczerze bardziej ufam aptecznym firmom, ale kto wie...
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:09   #1066
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Flexy26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sory że się tak wtrącam podczytuje Was no i Dorinko gdyby jednak dzisiejsza wizyta z synkiem u laryngologa nie doszła do skutku polecam a-cerumen - http://www.erodzina.com/index.php?id=20,817,0,0,1,0 , płukanie ucha niezbyt przyjemne a może ten preparat by pomógł ja go mogę polecić z czystym sumieniem, stosowałam go na sobie i pomógł
Poza tym gratuluje dwóch fasolek na wątku i zazdraszczam Hani wyjazdu w Alpy (mnie niestety ten sezon ominie, ale przyszły już nie odpuszczę )

Dzięki bardzo, fajnie że się ujawniłaś
Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do grona ekspertek kosmetycznych.
Od pewnego czasu używam Active C na zmarszczki mimiczne, podobnież to taki pierwszy etap w walce z nimi. Ma on oczywiście witamine C, która rozjaśnia rzęsy i brwi dlatego unikałam tych okolic. Poza tym, nie lubię smarować się koło oczu, bo boje się, że krem zaraz tam trafi.. Wiem, wiem głupota.
I pewnie dlatego zauważone wczoraj pod oczami, dokładniej od razu pod rzęsami, zmarszczki są tego efektem.
Doradźcie mi prosze, jakiś fajny krem i płyn do demakijażu oczu.
Na noc używam kremu erisa Sin Skin NutriprovokeN krem. Do demakijażu oczy l'oreal lub ziaję dwufazowe.
Ja ekspertką nie jestem ale się odezwę a co

Ja miałam pod oczy Redermic La Roche Posay- bardzo dobry i to jedyny bardzo dobry jaki miałam pod oczy
Ale podobno te pod oczy mają tylko nieznaczne różnice w składzie więc spokojnie możesz stosowac też pod oczy, oczywiście nie za blisko
Ogólnie teraz to używam pod oczy co popadnie, Ziaja, Eris, Loreal i nie widzę żadnej różnicy - na to zwykły krem też trochę pod oczy nakładam i tyle.

Co do demakijażu to ja też co popadnie, ostatnio kupiłam płyn micelarny z Ziaji -nowa seria i jestem zadowolona. Także ja nie zawsze wymagająca jestem, chociaż nie powiem kusi mnie żeby sobie zafundowac pod oczy Vichy i zobaczyć ostatecznie czy jest różnica czy nie

Flexy - poczytałam i powiedz mi, czy Ty to stosowałaś sobie, dziecku może ?Bo ja jestem po wczorajszej aplikacji Audiospray- też ponoć do tego służy, też dla niemowląt, wlałam sobie wczoraj zeby pokazać dziecku że to łatwe i przyjemne....I co - od tamtej pory boli mnie ucho, na szczęście nie wlałam tego cholerstwa małemu.

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2008-11-27 o 14:20
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:12   #1067
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
j do demakijażu polece Ci 2 fazowy pierwszy z prawej w naturze ok 7zł
http://republika.pl/blog_ca_382682/6...de-makijaz.jpg
a krem to ja uzywam lirene tą nową serię i jak dla mnie jest super
Kasiu jeśli używam z ziaji, to właśnie tego W rossmanie chyba jeszcze taniej, ale pewna nie jestem.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
nie pomogę, bo nie używam tych płynów do demakijażu, ale za to mam pytanie do tego kremu eris, sin skin. Kiedyś jedna pani w aptece bardzo mi polecała, ale próbek nie dała, więc nie używałam. Dobry jest? bo cenę ma dość wysoką w sumie i szczerze bardziej ufam aptecznym firmom, ale kto wie...
Ja jestem zadowolona, tak jak dopisałam, ja mam buzię normalną- mieszaną, więc spektakularnego efektu nawilżenia nie potrzebuję. Natomiast na te przesuszone miejsca sprawdza się bardzo dobrze. Ogólnie zachwycona jestem Active C, jedyny minus to to rozjaśnianie - farobwanie na żółto;/
Zastanawiam się nad innymi produktami LRP, ale sama nie wiem co wybrać. A co z aptekowych produktów polecasz??
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:17   #1068
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
Kasiu jeśli używam z ziaji, to właśnie tego W rossmanie chyba jeszcze taniej, ale pewna nie jestem.



Ja jestem zadowolona, tak jak dopisałam, ja mam buzię normalną- mieszaną, więc spektakularnego efektu nawilżenia nie potrzebuję. Natomiast na te przesuszone miejsca sprawdza się bardzo dobrze. Ogólnie zachwycona jestem Active C, jedyny minus to to rozjaśnianie - farobwanie na żółto;/
Zastanawiam się nad innymi produktami LRP, ale sama nie wiem co wybrać. A co z aptekowych produktów polecasz??
mi służy Hydraphase XL jako nawilżacz - bardzo dobry, lekki i ładnie pachnie (La Roche właśnie), woda termalna Avene to mój obowiązek mieć (żadna inna nie jest tak dobra). Na niespodzianki różne mam cicaplast (La Roche), na dzień Skinset Vichy a od dwóch miesięcy smaruję się osławionym na wizażu Effaclarem K. No i mój absolutny hicior to żel cleanance do mycia twarzy (avene), mam już któreś opakowanie i na razie nie zamierzam zmieniać.

Trochę tego używam, mam cerę wymagającą (przetłuszcza się, jednocześnie jest mocno wrażliwa i alergiczna, dochodzą jeszcze rozszerzone naczynka, póki co mało dla nich robię, ale nie wszystko na raz)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:35   #1069
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

dorinko ja mam do suchej ale Ty kup jaki Ty potrzebujesz - mi sie skora wysusza strasznie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 14:38   #1070
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

lece dziewczynki, do wieczorka

a tak na marginesie.....czy Wy nie macie nic do roboty w tych swoich pracach? pol dnia na wizazu siedzicie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:39   #1071
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
lece dziewczynki, do wieczorka

a tak na marginesie.....czy Wy nie macie nic do roboty w tych swoich pracach? pol dnia na wizazu siedzicie

jak nie mamy? mamy oczywiście, ja mam ale nic nie stoi na przeszkodzie pracować i wizażować jednocześnie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:48   #1072
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
jak nie mamy? mamy oczywiście, ja mam ale nic nie stoi na przeszkodzie pracować i wizażować jednocześnie
Absolutnie się zgadzam

Te dwie kwestie nie wykluczają się

Jak cisza, źle, jak gadamy źle, widać że Svinecka w ciąży bo marudzi i ma humory
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:49   #1073
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Dorinko czy do tej sałatki co podawała L_V to pieczarki są duszone?
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:55   #1074
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

no to znikam. Idę do fryzjera
miłego popołudnia dziewczęta
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:58   #1075
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Kasa jest motywacją i owszem ale nie zawsze.........
Dla mojej koleżanki palaczki, kasa nie była motywacją, mąż powiedział że jak rzuci kupi jej nówkę sztukę samochód, nie rzuciła, wybrała fajki
Szalona kobieta

Cytat:
Napisane przez Flexy26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sory że się tak wtrącam podczytuje Was no i Dorinko gdyby jednak dzisiejsza wizyta z synkiem u laryngologa nie doszła do skutku polecam a-cerumen - http://www.erodzina.com/index.php?id=20,817,0,0,1,0 , płukanie ucha niezbyt przyjemne a może ten preparat by pomógł ja go mogę polecić z czystym sumieniem, stosowałam go na sobie i pomógł
Poza tym gratuluje dwóch fasolek na wątku i zazdraszczam Hani wyjazdu w Alpy (mnie niestety ten sezon ominie, ale przyszły już nie odpuszczę )
oooo...nowa "twarz" jak miło.

Ten szkrabek na avie to Twoje dziecko?

Jak to sie mówi "co się odwlecze, to nie uciecze"

ps. Ja sobie tych nart tez zazdroszczę. Codziennie oglądam zdjecia z Val di Fiemme, kwatery w ktorch będziemy mieszkac i mapke zjazdów...wariatka ze mnie.



Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
Kasiu jeśli używam z ziaji, to właśnie tego W rossmanie chyba jeszcze taniej, ale pewna nie jestem.
No co Wy. Przeciez ta ziaja w ogole nie działa. Poł flaszki na jedno zmywanie a rano i tak czarne pod oczami.

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
lece dziewczynki, do wieczorka

a tak na marginesie.....czy Wy nie macie nic do roboty w tych swoich pracach? pol dnia na wizazu siedzicie
Kobiety mają podzielna uwagę
Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Jak cisza, źle, jak gadamy źle, widać że Svinecka w ciąży bo marudzi i ma humory
dobre spostrzezenie.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:00   #1076
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No co Wy. Przeciez ta ziaja w ogole nie działa. Poł flaszki na jedno zmywanie a rano i tak czarne pod oczami
w życiu! dla mnie jest super zmywa juz za jednym pociagnięciem wacika, nigdy nie miałam czarnych plamek pod oczami
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:04   #1077
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
w życiu! dla mnie jest super zmywa juz za jednym pociagnięciem wacika, nigdy nie miałam czarnych plamek pod oczami
no to ja nie wiem..jakaś dziwna jestem.
Jedyne co mi zmywa tusz to olejek z BU.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:05   #1078
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
no to ja nie wiem..jakaś dziwna jestem.
Jedyne co mi zmywa tusz to olejek z BU.
no to faktycznie bo ja wszystkie tusze, cienie nim zmywam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:36   #1079
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

czesc dziewczyny, pozdrawiam

Jak znajde chwilke to popisze z Wami, buziaki
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:39   #1080
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, pozdrawiam

Jak znajde chwilke to popisze z Wami, buziaki
cześć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.